Lista startowa

XV Bieg Patrona Szkoły Podstawowej nr 5 w Gostyniu
im. ks. Franciszka Olejniczaka
Gostyń 07.04.2019



Liczba zgłoszonych zawodników: 140


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamczak Milena 2013 Przedszkole "Dziecięcy Raj" Bieg Smerfa - 200m
2. Adamczak Patrycja 2013 Przedszkole nr 7 w Gostyniu Bieg Smerfa - 200m
3. Adamczewska Bianka 2008 Poznań Bieg - 600m
4. Bajer Jerzy 2013 Przedszkole Łęka Wielka Bieg Smerfa - 200m
5. Bajer Julia 2009 SP Żytowiecko Bieg - 600m
6. Bartkowiak Marta 2010 SP5 Gostyń Bieg Malucha - 400m
7. Bartkowiak Piotr 2008 SP5 Gostyń Bieg - 800m
8. Bazan Wiktor 2013 przedszkole Bajka Bieg Smerfa - 200m
9. Beczkowiak Jadwiga 2016 Gola Bieg Smerfa - 200m
10. Berdychowska Alicja 2013 Krajewice Bieg Smerfa - 200m
11. Berdychowska Marta 2010 SP Sikorzyn Bieg Malucha - 400m
12. Berdychowski Sebastian 2015 Krajewice Bieg Smerfa - 200m
13. Biderman Stefania 2015 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
14. Bielecka Karolina 2003 MKL Jarocin Bieg - 1200m
15. Bielecka Patrycja 2003 MKL Jarocin Bieg - 1200m
16. Biernat Kacper 2011 Sp 5 Gostyń Bieg Malucha - 600m
17. Biernat Nina 2009 Sp 5 Gostyń Bieg - 600m
18. Binieda Nadia 2010 Podstawową nr 5 Bieg Malucha - 400m
19. Borowczak Laura 2013 Los Blancos Bieg Smerfa - 200m
20. Borowiak Aleks 2016 Żłobek kraina baśni Bieg Smerfa - 200m
21. Borowiak Marcel 2014 Przedszkole Piotruś Pan Bieg Smerfa - 200m
22. Boruszewska Martyna 2012 Przedszkole nr5 Bieg Smerfa - 200m
23. Boruszewski Franek 2010 Szkola nr 5 Bieg Malucha - 600m
24. Brodziak Gabrysia 2014 Mosina Bieg Smerfa - 200m
25. Chudzińska Kaja 2009 SP nr 5 w Gostyniu Bieg - 600m
26. Chudziński Filip 2011 SP nr 5 w Gostyniu Bieg Malucha - 600m
27. Cichowska Zofia 2015 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
28. Danek Eliza 2010 SP 5 Gostyń Bieg Malucha - 400m
29. Danek Maja 2010 SP 5 Gostyń Bieg Malucha - 400m
30. Dębska Laura 2016 brzezie Bieg Smerfa - 200m
31. Długa Nadia 2014 Przedszkole nr 4 Bieg Smerfa - 200m
32. DŁugi Igor 2011 SP nr 2 Bieg Malucha - 600m
33. Dubaniewicz Filip 2007 SP nr 5 Gostyń Bieg - 1200m
34. Dubowik Marcelina 2008 SP 2 Gostyń/Młode Orły Bieg - 600m
35. Elward Kacper 2013 Zielona Zatoka Bieg Smerfa - 200m
36. Furmanek Karolina 2011 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg Malucha - 400m
37. Furmanek Lidia 2006 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg - 800m
38. Furmanek Maciej 2005 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg - 1500m
39. Gendera Agata 2009 Borek Wlkp Bieg - 600m
40. Gmur Łucja 2007 Sp nr 5 w Gostyniu Bieg - 800m
41. Gmur Maria 2010 Sp nr 5 w Gostyniu Bieg Malucha - 400m
42. Goszczyńska Anna 2016 Kania Gostyń Bieg Smerfa - 200m
43. Goszczyński Adrian 2010 Kania Gostyń Bieg Malucha - 600m
44. Goszczyński Konrad 2007 Kania Gostyń Bieg - 1200m
45. Goszczyński Krzysztof 2014 Kania Gostyń Bieg Smerfa - 200m
46. Górczyński Adam 2007 Sp Nochowo MOS Śrem Bieg - 1200m
47. Górczyński Kacper 2010 Sp Nochowo MOS Śrem Bieg Malucha - 600m
48. Grzemski Tymoteusz 2010 Szkoła podstawowa nr 1 w Gostyniu Bieg Malucha - 600m
49. Grześkowiak Szymon 2006 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg - 1200m
50. Gumienny Jakub 2008 Podstawowa nr 5 Bieg - 800m
51. Handke Mikołaj 2004 Szkoła Podstawowa nr. 5 w Gostyniu Bieg - 1500m
52. Jagodzik Marysia 2013 Leszno Bieg Smerfa - 200m
53. Janicki Franciszek 2013 Przedszkole nr 5 w Gostyniu Kubusia Puchatka Bieg Smerfa - 200m
54. Jańczak Kacper 2007 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg - 1200m
55. Jańczak Maria 2010 SP GOLA Bieg Malucha - 400m
56. Jańczak Nadia 2012 Przedszkole Piotruś Pan Bieg Smerfa - 200m
57. Jaskierska Lena 2010 SP nr 5 Bieg Malucha - 400m
58. Juszkiewicz Hanna 2013 Młode Orły Bieg Smerfa - 200m
59. Kacpura Maja 2011 Sp5 Gostyń Bieg Malucha - 400m
60. Kacpura Martyna 2011 Sp5 Gostyń Bieg Malucha - 400m
61. Kahlert Gabriela 2008 sp. nr. 5 w Gostyniu Bieg - 600m
62. Kalak Stanisław 2012 Przedszkole nr 6 w Krotoszynie Bieg Smerfa - 200m
63. Kalak Zofia 2010 Szkoła Podstawowa nr 5 w Krotoszynie Bieg Malucha - 400m
64. Kaźmierska Maria 2006 SP 5/ Sporty Walki Gostyń Bieg - 800m
65. Kaźmierski Krzysztof 2006 SP 5 / APR Bieg - 1200m
66. Knapp Mateusz 2013 Przedszkole Jedynka Bieg Smerfa - 200m
67. Knapp Michał 2010 SP 2 Bieg Malucha - 600m
68. Konieczka Hubert 2008 Gostyń Bieg - 800m
69. Konieczka Wiktor 2010 Gostyń Bieg Malucha - 600m
70. Konieczna Noemi 2011 SP5 Bieg Malucha - 400m
71. Konieczny Natan 2013 Przedszkole „Jedność” Bieg Smerfa - 200m
72. Kornecka Patrycja 2013 PM 1 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
73. Kozaczek Kacper 2012 Młode Orły Bieg Smerfa - 200m
74. Kozaczek Pola 2015 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
75. Krawiec Hanna 2006 Los Blancos Bieg - 800m
76. Krawiec Kamil 2010 Los Blancos Bieg Malucha - 600m
77. Król Robert 2010 Szkoła Podstawowa nr 8 w Krotoszynie Bieg Malucha - 600m
78. Krysicki Oliwier 2014 Głoginin Bieg Smerfa - 200m
79. Krzyżostaniak Wiktoria 2009 SP NR 5 Bieg - 600m
80. Kubiak Bartosz 2008 SP2 Gostyń Bieg - 800m
81. Kubiak Julia 2007 SP 5 Gostyń Bieg - 800m
82. Kubiak Mateusz 2008 SP 5 Gostyń Bieg - 800m
83. Kubiak Michalina 2010 SP 5 Gostyń Bieg Malucha - 400m
84. Kubiak Szymon 2012 Przedszkole nr 1 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
85. Leman Mateusz 2009 SP29 Poznań Bieg - 800m
86. Leman Zuzanna 2008 SP29 Poznań Bieg - 600m
87. Łusiewicz Mateusz 2005 Szkoła Podstawowa nr 1 w Gostyniu Bieg - 1500m
88. Machowski Szymon 2009 Sp 5 Gostyń Bieg - 800m
89. Magulij Julian 2013 KGHM ZG RUN Bieg Smerfa - 200m
90. Małecka Marysia 2006 SP1 Mosina Bieg - 800m
91. Marcinkowska Nikola 2015 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
92. Marcinkowski Eryk 2005 Szkoła nr5 Bieg - 1500m
93. Marek Maciej 2004 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg - 1500m
94. Matuszak Martyna 2011 Masłowo Bieg Malucha - 400m
95. Matuszak Piotr 2004 MKL JEDYNKA JAROCIN Bieg - 1500m
96. Michalski Wojciech 2005 Wodnik Śrem Bieg - 1500m
97. Nowaczyk Aleksandra 2011 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg Malucha - 400m
98. Pawlak Dominik 2014 Przedszkole Zielona Zatoka Bieg Smerfa - 200m
99. Pawlak Patryk 2008 SP NR 5 GOSTYŃ Bieg - 800m
100. Pietrula Wiktoria 2008 SP5 Gostyń Bieg - 600m
101. Pietrzyk Maria 2014 Przedszkole Miejskie JEDYNECZKA Bieg Smerfa - 200m
102. Pietrzyk Olaf 2010 Kania Gostyń Bieg Malucha - 600m
103. Piszczelak Dominik 2012 Przedszkole nr 4 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
104. Piszczelak Kacper 2009 Szkoła podstawowa nr 5 Gostyń Bieg - 800m
105. Podgórniak Mikołaj 2017 Swarzędz Bieg Smerfa - 200m
106. Rabiega Joachim 2010 Sp4 Bieg Malucha - 600m
107. Radczyk Barbara 2012 PRZEDSZKOLE ZIELONA ZATOKA Bieg Smerfa - 200m
108. Radczyk Olga 2009 SP 5 GOSTYŃ Bieg - 600m
109. Ratuszna Natalia 2015 Przedszkole nr 7 w Gostyniu Bieg Smerfa - 200m
110. Sankiewicz Anatolia 2016 KOŚCIAN Bieg Smerfa - 200m
111. Sankiewicz Jan 2011 SP NR 4 KOŚCIAN Bieg Malucha - 600m
112. Sierżant Natalia 2006 UKS Jedynka Gostyń Bieg - 800m
113. Stefaniak Paweł 2007 Sp 5 Gostyń Bieg - 1200m
114. Stefaniak Robert 2011 Sp 5 Gostyń Bieg Malucha - 600m
115. Sworowski Marcel 2015 Przedszkole nr 5 "Kubuś Puchatek" Bieg Smerfa - 200m
116. Szumny Olaf 2011 Sp9 Bieg Malucha - 600m
117. Szymczak Mateusz 2008 SP 3 Bieg - 800m
118. Ściebura Szymon 2011 Szkoła podstawowa nr 3 Gostyń Bieg Malucha - 600m
119. Tatarka Sebastian 2006 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg - 1200m
120. Twardowski Adrian 2011 Szkoła Podstawowa nr 2 Bieg Malucha - 600m
121. Twardowski Jakub 2015 Przedszkole miejskie nr 1 Bieg Smerfa - 200m
122. Wachowiak Anastazja 2005 Sp nr13 Leszno Bieg - 1200m
123. Wachowiak Dobrawa 2013 Leszno Bieg Smerfa - 200m
124. Waleńska Olga 2015 Przedszkole Miejskie nr 4 Bieg Smerfa - 200m
125. Waleńska Zofia 2010 SP5 Bieg Malucha - 400m
126. Waleński Bartosz 2009 SP5 Bieg - 800m
127. Waleński Wojciech 2010 SP 5 Bieg Malucha - 600m
128. Wawrzyniak Ewelina 2014 Przedszkole Piotruś Pan Bieg Smerfa - 200m
129. Wawrzyniak Magdalena 2011 Sp1 Gostyń Bieg Malucha - 400m
130. Wielińska Weronika 2004 SP 5 GOSTYŃ Bieg - 1200m
131. Wieliński Mikołaj 2012 PM 4 GOSTYŃ Bieg Smerfa - 200m
132. Wiśniewski Dominik 2009 SP NR 1 Bieg - 800m
133. Wiśniewski Piotr 2013 Przedszkole Bajka Bieg Smerfa - 200m
134. Wojciechowska Wiktoria 2011 SP nr 5 Gostyń Bieg Malucha - 400m
135. Wojciechowski Stanisław 2009 SP nr 5 Gostyń Bieg - 800m
136. Wojciechowski Tomasz 2013 PM nr 5 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
137. Woźniak Kacper 2014 PM 5 Gostyn Bieg Smerfa - 200m
138. Wysocki Bartosz 2009 Szkoła Podstawowa nr 5 Gostyń Bieg - 800m
139. Wysocki Kajetan 2012 Przedszkole Niepubliczne Zielona Zatoka Gostyń Bieg Smerfa - 200m
140. Zaremba Zuzanna 2007 Uks Jedynka Gostyń / S.P Borek Wlkp Bieg - 800m