Lista startowa

BIKE'OWY MARATON MTB 2019
Limit: 500 uczestników
Długa Goślina, 05.05.2019


Liczba zgłoszonych zawodników: 38

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 3


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans -> Opłacono ->
1. Andrzejewski Lech 1950 Skórzewo SPORTOWY nie
2. Antkowiak Paweł 1975 Budzyń SPORTOWY nie
3. Banaszak Maciej 1986 Poznań MISTRZOWSKI nie
4. Bidiuk Iuliia 1985 Poznań SPORTOWY tak
5. Chudziński Maciej 1991 Poznań SPORTOWY nie
6. Czubak Mateusz 1986 i-Sport Team SPORTOWY tak
7. Dura JarosŁaw 1972 Drużyna Szpiku MISTRZOWSKI nie
8. Friebe Paweł 1983 Murowana Goślina SPORTOWY nie
9. Grodzki Hugo 2008 Kraków SPORTOWY nie
10. Kaminski Mateusz 1994 MANIUSIA CYCLING TEAM SPORTOWY nie
11. Kasztelan Sławomir 1975 Oborniki SPORTOWY nie
12. Kłobuszyński Sebastian 1979 ITPOK OLIMPIJSKI nie
13. Kompiel Dawid 1980 BIKE'OWE WYPRAWY SPORTOWY nie
14. Korzeniak Krzysztof 1981 Biedrusko MISTRZOWSKI nie
15. Kosciuszko Dawid 1987 FTI Racing Team SPORTOWY nie
16. Kurzawski Adam 1980 Goggle Pro Active Eyewear SPORTOWY nie
17. Laszczak Michał 1987 Poznań OLIMPIJSKI nie
18. Łatyszew Katarzyna 1974 JakśBud Biedrusko SPORTOWY nie
19. Malik Juliusz 1978 NIKOŚBIKE Koziegłowy MISTRZOWSKI nie
20. Nadolna Katarzyna 1989 Rogoźno SPORTOWY nie
21. Naskręt Kamil 1994 Szawer MTB Team Leszno SPORTOWY nie
22. Nocuń Marek 1973 Consdata Supersportowy TEAM OLIMPIJSKI nie
23. Pieczyński Jacek 1980 SR Katorżnik Murowana Goślina MISTRZOWSKI nie
24. Pietek Katarzyna 1977 Bolechowo SPORTOWY nie
25. Pietek Robert 1972 OFIX.PL BIKE TEAM SPORTOWY nie
26. Prętnicki Wojciech 1986 Poznań SPORTOWY tak
27. Roś Marcin 1978 Poznań MISTRZOWSKI nie
28. Rozmiarek Łukasz 1986 Poznań MISTRZOWSKI nie
29. Słomski Michał 1982 Consdata supersportowy team MISTRZOWSKI nie
30. Stencel Mirosław 1952 JakśBud Biedrusko MISTRZOWSKI nie
31. Ścięgaj Ireneusz 1968 Spedycja PawBud SPORTOWY nie
32. Tabaka Przemysław 1972 Stęszew SPORTOWY nie
33. Terlecki Adam 1951 Zlasowane Wapno MISTRZOWSKI nie
34. Tycner Wojciech 1989 Włoszakowice SPORTOWY nie
35. Wawrzynkiewicz Joanna 1982 POLANKA ZA STRZELNICĄ - ŚRODA SPORTOWY nie
36. Wawrzynkiewicz Marek 1954 POLANKA ZA STRZELNICĄ - ŚRODA SPORTOWY nie
37. Wawrzynkiewicz Przemysław 1980 POLANKA ZA STRZELNICĄ SPORTOWY nie
38. Witt Emilian 1997 Oborniki MISTRZOWSKI nie