Lista uczestników


Liczba zgłoszonych drużyn: 71

Liczba zgłoszonych drużyn z potwierdzoną płatnością: 52


lp. Nazwa Drużyny -> Skład Opłata ->
1. ACO 1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Grzegorz Walaszczyk
Zawodnik 2 [10800m]: Ewa Nowak [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Bartosz Waszkowiak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Svitlana Melnychenko
Zawodnik 5 [ 5400m] : Sebastian Szaj
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michał Śliwiński
TAK
2. ACO 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Jacek Deja
Zawodnik 2 [10800m]: Szymon Nowak [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Tomek Woźniak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Tomasz Miazek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Tomasz Grochowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marek Nowicki
TAK
3. Altvater Piła Zawodnik 1 [ 9795m] : Agnieszka Pacholska-Cybulska
Zawodnik 2 [10800m]: Paweł Bardziński
Zawodnik 3 [ 5400m] : Daniel Krysztofiak [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Romuald Stupkiewicz
Zawodnik 5 [ 5400m] : Tomasz Soboń
Zawodnik 6 [ 5400m] : Radosław Marinow
TAK
4. Art Team Pegaz 1 Teatr Wielki w Poznaniu Zawodnik 1 [ 9795m] : Renata Borowska-Juszczyńska
Zawodnik 2 [10800m]: Donat Zamiara
Zawodnik 3 [ 5400m] : Beata Budkiewicz [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Andre Kasztelan
Zawodnik 5 [ 5400m] : Agnieszka Szuba
Zawodnik 6 [ 5400m] : Kacper Bardzki
TAK
5. Art Team Pegaz 2 Teatr Wielki w Poznaniu Zawodnik 1 [ 9795m] : Przemysław Kuczkowski
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Francuzik
Zawodnik 3 [ 5400m] : Piotr Kucharski [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Stanisław Binek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Bartosz Bardziński
Zawodnik 6 [ 5400m] : Tomasz Goliński
TAK
6. Art Team Pegaz 3 Teatr Wielki w Poznaniu Zawodnik 1 [ 9795m] : Magdalena Spleśniały
Zawodnik 2 [10800m]: Patrycja Muszkieta
Zawodnik 3 [ 5400m] : Maria Pasternak [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Brygida Binek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Aleksandra Gargol
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paulina Kostrzewska
TAK
7. ARTBIX TEAM Zawodnik 1 [ 9795m] : Magdalena Szymanowska
Zawodnik 2 [10800m]: Dominika Adamus
Zawodnik 3 [ 5400m] : Dawid Królak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Dorota Kulig
Zawodnik 5 [ 5400m] : Paulina Cieślak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Magdalena Borkowska [Kapitan]
TAK
8. Biegające Myszki Zawodnik 1 [ 9795m] : Radoslaw Stachowski
Zawodnik 2 [10800m]: Tim Oldenburg [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Malgorzata Stachowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Julia Tritt
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marta Stachowska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Ricardo Freitas
TAK
9. BROEN Zawodnik 1 [ 9795m] : Andrzej Mańkowski
Zawodnik 2 [10800m]: Jędrzej Binek [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Jacek Czepczyński
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jarosław Czajkowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Grzegorz Gomulec
Zawodnik 6 [ 5400m] : Dawid Dymek
TAK
10. CONSTRAVIA1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Przemo Baron [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Adam Baton
Zawodnik 3 [ 5400m] : Adam Beton
Zawodnik 4 [ 5400m] : Adam Biton
Zawodnik 5 [ 5400m] : Adam Bytom
Zawodnik 6 [ 5400m] : Damian Dimon
TAK
11. CONSTRAVIA2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Adam Nikon [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Adam Roter
Zawodnik 3 [ 5400m] : Adam Haller
Zawodnik 4 [ 5400m] : Adam Gawron
Zawodnik 5 [ 5400m] : Damian Darek
Zawodnik 6 [ 5400m] : Przemo Detoks
TAK
12. DUNI EFF 1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Natalia Lewandowska [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Don Frederiksen
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anna Czarnecka
Zawodnik 4 [ 5400m] : Paweł Woźniak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Dominika Rutka
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marcin Pawlik
TAK
13. DUNI EFF 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Łukasz Czaczyk
Zawodnik 2 [10800m]: Miłosz Bambrowicz [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Tomasz Święch
Zawodnik 4 [ 5400m] : Iwona Niska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Paweł Czyrkowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Dawid Jeliński
TAK
14. Equi Vet Serwis Zawodnik 1 [ 9795m] : Maciej Przewożny [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Miłosz Tomaszewski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Bartek Jankowiak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Beata Antkowiak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Aleksandra Bartylak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Joanna Przewoźna
TAK
15. Getinge Infecteam 1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Mateusz Maćkowski
Zawodnik 2 [10800m]: Szymon Olszewski [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Martyna Figaj
Zawodnik 4 [ 5400m] : Filip Pawlik
Zawodnik 5 [ 5400m] : Agnieszka Rachowska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jakub Rolirad
TAK
16. Getinge Infecteam 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Dariusz Leszczak-Phong
Zawodnik 2 [10800m]: Krzysztof Bartz [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anna Szczygieł
Zawodnik 4 [ 5400m] : Lidia Buczel
Zawodnik 5 [ 5400m] : Aleksandra Rataj-Żbikowska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Tomasz Urbaniak
TAK
17. GiG Runners Zawodnik 1 [ 9795m] : Artur Nowakowski
Zawodnik 2 [10800m]: Krzysztof Swornowski [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Aleksandra Zalewska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Katarzyna Nadrowska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Łukasz Kałużny
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jacek Antkowiak
TAK
18. Jerzmanowski Aqua Running Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Jakub Pawłowski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Maciej Łukaszewicz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Łukasz Ciszewski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jędrzej Jerzmanowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Michał Walkowiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Mateusz Faron
TAK
19. KACZMAREK-KOMPONENTY Zawodnik 1 [ 9795m] : Magdalena Tecław
Zawodnik 2 [10800m]: Maciej Kaczmarek [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Radel Lipiński
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agnieszka Matysiak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Małgorzata Bodył
Zawodnik 6 [ 5400m] : Elżbieta Chalimoniuk
TAK
20. MACO RUNNERS Zawodnik 1 [ 9795m] : Leszek Walszewski Walszewski
Zawodnik 2 [10800m]: Marcin Krzyżanowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Agnieszka Ślęzak [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Malwina Siegień
Zawodnik 5 [ 5400m] : Paweł Rogowicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Joanna Szwant
TAK
21. Miętowe Koty Zawodnik 1 [ 9795m] : Arkadiusz Dąbek [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Kamil Dąbek
Zawodnik 3 [ 5400m] : Justyna Komornicka
Zawodnik 4 [ 5400m] : Filip Błaszkiewicz
Zawodnik 5 [ 5400m] : Rafał Dąbek
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jolanta Komornicka-Dąbek
TAK
22. MOBICA LIMITED Sp. z o.o. Zawodnik 1 [ 9795m] : Filip Jagodziński
Zawodnik 2 [10800m]: Dawid Stencel [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Przemysław Stekiel
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marcin Hoffmann
Zawodnik 5 [ 5400m] : Kamil Kubiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Mateusz Mazur
TAK
23. Night Runners Zawodnik 1 [ 9795m] : MichaŁ Kubiak [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Tomasz Popławski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Alicja Radziej
Zawodnik 4 [ 5400m] : Waldemar Konieczny
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marcin Giezek
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jakub Michalak
TAK
24. Norek i Wspólnicy Zawodnik 1 [ 9795m] : Franciszek Horała [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Przemysław Musioł
Zawodnik 3 [ 5400m] : Agata Pawlak-Jaszczak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Monika Budny
Zawodnik 5 [ 5400m] : Hubert Norek
Zawodnik 6 [ 5400m] : Magdalena Mila
TAK
25. Pekabex - Dział GW Zawodnik 1 [ 9795m] : Krzysztof Ratajczak
Zawodnik 2 [10800m]: Jakub Czamański [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Bogusław Data
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marta Wojciechowska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Filip Jarczak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paula Czamańska
TAK
26. Pekabex - dział księgowości Zawodnik 1 [ 9795m] : Zuzanna Różalska [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Sławomir Kaczmarek
Zawodnik 3 [ 5400m] : Monika Olejniczak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Justyna Kuras
Zawodnik 5 [ 5400m] : Angelika Kos
Zawodnik 6 [ 5400m] : Agnieszka Drogi
TAK
27. Pekabex - dział projektowy 1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Bartosz Bartkowiak [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Marcin Luber
Zawodnik 3 [ 5400m] : Ewelina Wetulani
Zawodnik 4 [ 5400m] : Łukasz Meller
Zawodnik 5 [ 5400m] : Łukasz Bola
Zawodnik 6 [ 5400m] : Wawrzyniec Andrzejewski
TAK
28. Pekabex - dział projektowy 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Jacek Matysiak
Zawodnik 2 [10800m]: Oskar Dolny [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marcin Sobecki
Zawodnik 4 [ 5400m] : Filip Arencibia
Zawodnik 5 [ 5400m] : Anna Kroehnke
Zawodnik 6 [ 5400m] : Tomasz Rutkowski
TAK
29. Pekabex - dział projektowy 3 Zawodnik 1 [ 9795m] : Paweł Bogdanowicz [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Igor Nawrocki
Zawodnik 3 [ 5400m] : Aleksander Drozd
Zawodnik 4 [ 5400m] : Szymon Wojciechowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Jacek Kuligowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Adrian Wejman
TAK
30. Pekabex - Latawce Zawodnik 1 [ 9795m] : Kamil Bednarek [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Yuliia Ihnatieva
Zawodnik 3 [ 5400m] : Aleksandra Szurgot
Zawodnik 4 [ 5400m] : Bartek Cyszke
Zawodnik 5 [ 5400m] : Katarzyna Sikora
Zawodnik 6 [ 5400m] : Cezary Ambroziak
TAK
31. Pekabex - miszmasz Zawodnik 1 [ 9795m] : Michał Nowak [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Wojciech Frącek
Zawodnik 3 [ 5400m] : Emilia Pełszyk
Zawodnik 4 [ 5400m] : Dominika Gąsior
Zawodnik 5 [ 5400m] : Adam Stawowy
Zawodnik 6 [ 5400m] : Agnieszka Ławniczak
TAK
32. Pekabex - Mszczonówek Zawodnik 1 [ 9795m] : Przemysław Krysiak
Zawodnik 2 [10800m]: Monika Skowyra [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Janusz Kowalski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Katarzyna Kurkus
Zawodnik 5 [ 5400m] : Bartłomiej Wojtas
Zawodnik 6 [ 5400m] : Krzysztof Sierański
TAK
33. Piękne i Bestie Zawodnik 1 [ 9795m] : Marek Sporny [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Filip Garbacz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Emilia Wolnowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Alicja Perońska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Agata Dominowska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Katarzyna Gruszka
TAK
34. Plexitech Running Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Szymon Wichłacz
Zawodnik 2 [10800m]: Agnieszka Bołądź [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Iwona Mądra
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jacek Wasiela
Zawodnik 5 [ 5400m] : Ela Biernat
Zawodnik 6 [ 5400m] : Agata Moszyńska
TAK
35. PnB MORSY II Zawodnik 1 [ 9795m] : Anna Cerańska
Zawodnik 2 [10800m]: Maciej Bednarek [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Katarzyna Karaś
Zawodnik 4 [ 5400m] : Małgorzata Dutkiewicz
Zawodnik 5 [ 5400m] : Andrzej Karaś
Zawodnik 6 [ 5400m] : Przemysław Dutkiewicz
TAK
36. Prokuratura Poznań Zawodnik 1 [ 9795m] : Gerard Konopka
Zawodnik 2 [10800m]: Artur Kaczmarek
Zawodnik 3 [ 5400m] : Michał Kokociński
Zawodnik 4 [ 5400m] : Roman Szymanowski [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Krzysztof Krysztofiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Grzegorz Gucze
TAK
37. Prywatna Lecznica Certus Zawodnik 1 [ 9795m] : Sławomir Stępniewski
Zawodnik 2 [10800m]: Marek Winckiewicz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Urszula Żytkiewicz
Zawodnik 4 [ 5400m] : Lesław Pawlak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Krzysztof Niciejewski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Karolina Laskowska [Kapitan]
TAK
38. QARSON I Zawodnik 1 [ 9795m] : Damian Ciesielczyk [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Dominik Ślusarczyk
Zawodnik 3 [ 5400m] : Katarzyna Wróblewicz
Zawodnik 4 [ 5400m] : Dawid Lewczuk
Zawodnik 5 [ 5400m] : Monika Muszyńska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Karol Konieczny
TAK
39. QARSON II Zawodnik 1 [ 9795m] : Agnieszka Grajek [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Izabela Ciesielczyk
Zawodnik 3 [ 5400m] : Nina Węgorowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Anna Kosikowska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Dorota Szturemska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marzena Sienkowska
TAK
40. QARSON III Zawodnik 1 [ 9795m] : Dorota Klamerek [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Iwona Majewska
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anna Ciecierska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agnieszka Nowak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Mariola Pilarz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Anna-Maria Orwat
TAK
41. QARSON IV Zawodnik 1 [ 9795m] : Małgorzata Szulc [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Arkadiusz Włoch
Zawodnik 3 [ 5400m] : Kamila Gralak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Klaudia Wojtczak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Agnieszka Stawowa
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michał Zaborowski
TAK
42. QUAY I POZNAŃ Zawodnik 1 [ 9795m] : Maciej Walczak [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Dawid Gruchała
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marcin Borowicz
Zawodnik 4 [ 5400m] : Wojciech Mieloszyk
Zawodnik 5 [ 5400m] : Rafał Rogowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Wojciech Przybylski
TAK
43. QUAY II POZNAŃ Zawodnik 1 [ 9795m] : Maciej Tyl [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Grzegorz Nowak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Arkadiusz Szymański
Zawodnik 4 [ 5400m] : Anna Osińska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Natalia Rembowska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paulina Borowicz
TAK
44. QUAY III POZNAŃ Zawodnik 1 [ 9795m] : Łukasz Szary
Zawodnik 2 [10800m]: Jan Rudzki [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Katarzyna Kaiser
Zawodnik 4 [ 5400m] : Andrzej Morawski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Alexandre Barboukov
Zawodnik 6 [ 5400m] : Łukasz Porawski
TAK
45. QUAY IV POZNAŃ Zawodnik 1 [ 9795m] : Krzysztof Otto [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Krystian Krajewski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Rafał Kraszkiewicz
Zawodnik 4 [ 5400m] : Mateusz Bartoszak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Maciej Jabłoński
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paulina Nowak
TAK
46. RCK Biuro Inżynierskie Zawodnik 1 [ 9795m] : Marek Gołębiewski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Marcin Życzkowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Patrycja Krzysztofik
Zawodnik 4 [ 5400m] : Maciej Grobelny
Zawodnik 5 [ 5400m] : Alina Nowicka
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michał Fiedorowicz
TAK
47. Run for IT Zawodnik 1 [ 9795m] : Radosław Sobkowiak
Zawodnik 2 [10800m]: Krzysztof Waraczewski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Krzysztof Majewski [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Katarzyna Liberek-Grajewska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marcin Rauchut
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michał Lekarczyk
TAK
48. Santander Runners Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Joanna Domosławska
Zawodnik 2 [10800m]: Maria Kopeć
Zawodnik 3 [ 5400m] : Filip Czeluśniak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jakub Kowalczyk [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Bartosz Kubiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Piotr Bodył - Szymala
TAK
49. Smakmak Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Marcin Kujawiak
Zawodnik 2 [10800m]: Radosław Dziubała
Zawodnik 3 [ 5400m] : Tomasz Średziński [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marek Osuchowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Przemysław Rybacki
Zawodnik 6 [ 5400m] : Dominika Rypińska
TAK
50. System-1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Piotr Przyborski
Zawodnik 2 [10800m]: Dawid Bulczyński [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marta Kamińska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Grażyna Maćkowiak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Łukasz Gosieniecki
Zawodnik 6 [ 5400m] : Bartosz Gilwatowski
TAK
51. Szpital Lutycka Zawodnik 1 [ 9795m] : Włodzimierz Pawłowski
Zawodnik 2 [10800m]: Jaromir Furmaniuk
Zawodnik 3 [ 5400m] : Karina Wronka
Zawodnik 4 [ 5400m] : Joanna Kaczmarek-Wiegandt
Zawodnik 5 [ 5400m] : Karolina Klain
Zawodnik 6 [ 5400m] : Maciej Głyda [Kapitan]
TAK
52. SzwaQ Attack Zawodnik 1 [ 9795m] : Katarzyna Zalewska [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Ireneusz Bogusz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Bartłomiej Kurowski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Bartłomiej Karliński
Zawodnik 5 [ 5400m] : Dominika Herman
Zawodnik 6 [ 5400m] : Maria Ćwiklińska
TAK