Lista startowa

GWiNT Ultra Cross

10-11.05.2019
Dystans: 55 km | 110 km | 165 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 500

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 317


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans -> Opłacono ->
1. Polański Paweł 1983 #kaszanienamoka Mini_GWiNT-55km tak
2. Domański Patryk 1991 #teambiegiwlkp Mini_GWiNT-55km tak
3. SobczyŃska Magdalena 1991 #TeamBiegiWlkp Mini_GWiNT-55km tak
4. Tymul Jakub 1978 #TymTriTeam Normal_GWiNT-110km tak
5. Borowczyk Marcin 1976 - Mini_GWiNT-55km tak
6. Tojza Tomasz 1974 1974 Normal_GWiNT-110km tak
7. Spychała Michał 1982 1982 Mini_GWiNT-55km tak
8. Krajewski Łukasz 1983 1983 Mini_GWiNT-55km nie
9. Borowczyk Sonia 1993 1993 Mini_GWiNT-55km tak
10. Materna Daria 1994 1994 Mini_GWiNT-55km tak
11. Motylska Aleksa 1995 1995 Super_GWiNT-165km nie
12. Zakrzewski Krzysztof 1971 3:33 TEAM Super_GWiNT-165km tak
13. Pokrywka Arkadiusz 1979 4FITER Super_GWiNT-165km tak
14. Bojarczuk Krzysztof 1987 90sekund.pl Mini_GWiNT-55km nie
15. Kazimierczak Adam 1984 Adam Kazimierczak Super_GWiNT-165km tak
16. Olejniczak Piotr 1980 Agricon Running Team Mini_GWiNT-55km nie
17. Kozłowski Leszek 1972 amator Super_GWiNT-165km tak
18. Januć Wojciech 1990 Arka Leśna Mini_GWiNT-55km tak
19. Kasprzak Maciej 1992 ATR/ Wkurw_team Mini_GWiNT-55km nie
20. Kozieł Krzysztof 1977 Baranowo Normal_GWiNT-110km tak
21. Karkowska Wiesława 1960 Baranowo Normal_GWiNT-110km tak
22. Dokowicz Jarosław 1973 Berotu Mini_GWiNT-55km nie
23. Sroka Piotr 1983 Berzyna Mini_GWiNT-55km nie
24. Gazarkiewicz Antoni 1952 BHMW_GDYNIA Mini_GWiNT-55km tak
25. Śliwicka Ewa 1982 Biegacze Juniora-Runners Team Super_GWiNT-165km tak
26. Wojciechowski Paweł 1976 Biegacze Juniora-Runners Team Super_GWiNT-165km nie
27. Sędecki Piotr 1962 biegam więc jestem Super_GWiNT-165km tak
28. Bartkowska Aneta 1991 BOLT Trzemeszno Normal_GWiNT-110km tak
29. Brzewiński Jacek 1972 Bolt Trzemeszno Mini_GWiNT-55km nie
30. Ma Jakub 1976 Borówiec Normal_GWiNT-110km nie
31. Mazanka Jakub 1976 Borówiec Normal_GWiNT-110km tak
32. Górecki Krzysztof 1981 botime.pl Super_GWiNT-165km tak
33. Szramowski Łukasz 1984 BSB Barczewo Biega Mini_GWiNT-55km nie
34. Głębocka Agata 1990 BSB Barczewo Biega Mini_GWiNT-55km nie
35. Łakomy Waldemar 1959 Bukowski Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km nie
36. Smyk Andrzej 1969 bukowski klub biegacza/Bukowski Klub Morsa Mini_GWiNT-55km nie
37. Sikora Artur 1971 Bydgoszcz Super_GWiNT-165km tak
38. Paszke Agnieszka 1994 Bytów Super_GWiNT-165km nie
39. Pontus Robert 1985 Cała Oleśnica Biega & VRC Super_GWiNT-165km tak
40. Zielonka Mariusz 1970 Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Poznań Normal_GWiNT-110km tak
41. Marszałkowski Mirosław 1978 Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Poznań /Pasjonaci Słupca Normal_GWiNT-110km tak
42. Kuśnierz Paweł 1987 Chaos Kaźmierz Super_GWiNT-165km nie
43. Szczurowski Marcin 1984 CHEMPIONI NIEZŁOMI Normal_GWiNT-110km tak
44. Płocińska Sandra 1989 Chmielów Mini_GWiNT-55km nie
45. Dzierkacz Paweł 1975 Chodź, będzie fajnie... Mini_GWiNT-55km nie
46. Kwiatkowska Marta 1987 Chodź, będzie fajnie... Mini_GWiNT-55km nie
47. Nowak Krzysztof 1978 Clones Super_GWiNT-165km nie
48. Dekiert Artur 1969 Coffee to GO! Mini_GWiNT-55km nie
49. Seide Sylwia 1975 Concordia RunnersTeam Normal_GWiNT-110km tak
50. Maciejewski Michał 1977 Consdata supersportowy team Mini_GWiNT-55km nie
51. Wozniak Paweł 1980 CROSSFIT LESZNO Mini_GWiNT-55km tak
52. Śmigielska Danuta 1996 Czerwonak biega Normal_GWiNT-110km tak
53. Dawidowski Robert 1975 Czerwonak Biega Super_GWiNT-165km nie
54. Stankiewicz Paweł 1975 Czerwonak Biega Normal_GWiNT-110km nie
55. Kapler-TĘgowska Karina 1976 czerwonak biega Mini_GWiNT-55km tak
56. Gardyś Grzegorz 1977 Czerwonak Biega Mini_GWiNT-55km nie
57. Kościelniak Dagmara 1977 Czerwonak Biega Mini_GWiNT-55km tak
58. Dymarski Mariusz 1973 Czerwonak Biega Mini_GWiNT-55km nie
59. Frąckowiak Michał 1978 Czerwonak Biega Super_GWiNT-165km tak
60. Kwaśnicki Tomasz 1974 DALEKO JESZCZE ?!? TEAM Normal_GWiNT-110km tak
61. Majek Jarosław 1967 Dąbrówka Mini_GWiNT-55km tak
62. Cholewiński Tomasz 1976 Dla Siebie Super_GWiNT-165km tak
63. Mackiewicz Artur 1975 Długobieganie Super_GWiNT-165km tak
64. Olszewski Dariusz 1970 dom piwa biega Mini_GWiNT-55km tak
65. Olszewski Piotr 1968 Dom Piwa biega Mini_GWiNT-55km nie
66. Michalski Adam 1980 Drink Team Normal_GWiNT-110km tak
67. Wiercioch Sławomir 1973 Drużyna Jodri Super_GWiNT-165km nie
68. Strykowski Jarosław 1967 Drużyna Szpiku Super_GWiNT-165km tak
69. Kotkowski Piotr 1975 Drużyna Szpiku / MaratonyPolskie TEAM Mini_GWiNT-55km nie
70. Kotkowska Karolina 1975 Drużyna Szpiku / MaratonyPolskie TEAM Mini_GWiNT-55km nie
71. Sikora Piotr 1974 Dry Forest TRI Fathers Normal_GWiNT-110km nie
72. Kolman Piotr 1980 Endorfina Wschowa Mini_GWiNT-55km tak
73. Wujda Mirosław 1975 ERNI RULEZ Super_GWiNT-165km tak
74. Zagubień Wojtek 1977 EUFORIABIEGACZA TEAM Normal_GWiNT-110km nie
75. Kotecki Paweł 1992 Expansja Advertising/KingRunner Ultra Mini_GWiNT-55km nie
76. Matuszewski Mariusz 1974 Fc Błońsko Mini_GWiNT-55km tak
77. Śmichurski Krzysztof 1989 Fizjoterapia Biegacza / Pro366 Mini_GWiNT-55km tak
78. Ficner Iwona 1975 FSD RUN DREZDENKO Normal_GWiNT-110km tak
79. Mucha Robert 1969 FSD RUN DREZDENKO Normal_GWiNT-110km nie
80. Lewandowski Dawid 1989 FSW TEAM Mini_GWiNT-55km nie
81. Winiel Iga 1989 FSW TEAM Mini_GWiNT-55km nie
82. Jaworska Magdalena 1977 GB Wielkopolscy Biegacze/Team KGB Mini_GWiNT-55km tak
83. Oleniak Jarosław 1974 GEDIA,NGB Super_GWiNT-165km nie
84. Mruk Agata 1975 GNIEZNO Mini_GWiNT-55km tak
85. Kozanecki Radosław 1976 Gniezno Mini_GWiNT-55km nie
86. Krysiński Witold 1978 Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
87. Binarsch Dagmara 1976 Gniezno Super_GWiNT-165km nie
88. Tomaszewski Mariusz 1976 Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
89. Kwapiszewski Marcin 1980 Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
90. Kasperski Artur 1979 Goggle PAE Team/ Polonia Środa Normal_GWiNT-110km tak
91. Adamczyk Ania 1978 Gołuski Mini_GWiNT-55km nie
92. Pietraszewski Witold 1985 Gostyń Easy Trail Mini_GWiNT-55km nie
93. Gerowski Maciej 1975 Gostyń Easy Trail / Lesz NO Limits Runners / SWG Mini_GWiNT-55km nie
94. Gerowska Aleksandra 1974 Gostyń Easy Trail / SPZ Noe / MS-FIT Mini_GWiNT-55km nie
95. Lehmann Karolina 1981 Górski Styl Team Super_GWiNT-165km tak
96. Muszyński Konrad 1984 GREAT GRATULA Normal_GWiNT-110km tak
97. Dudziak Bartłomiej 1975 Great Gratula Osieczna Mini_GWiNT-55km nie
98. Kraśner Łukasz 1981 GreatGratula Osieczna Normal_GWiNT-110km nie
99. Klapa Zbigniew 1952 Grodzisk Wielkopolski Mini_GWiNT-55km tak
100. Ptaszyńska Violetta 1965 Grodzisk Wielkopolski Mini_GWiNT-55km tak
101. Jędrzejczak Anna 1971 Grodzisk Wielkopolski Mini_GWiNT-55km tak
102. Tomaszewski Łuki 1985 Grodzisk Wielkopolski Mini_GWiNT-55km tak
103. Gruch Andrzej 1988 Grodzisk Wielkopolski Mini_GWiNT-55km tak
104. Najdek Łukasz 1988 GRODZISK WIELKOPOLSKI Mini_GWiNT-55km tak
105. Przybysz Małgorzata 1995 Grodziski Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km nie
106. Sternal Sebastian 1976 Grodziski Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km nie
107. Cichos Barbara 1966 Grodziski Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km nie
108. Piechota Marcin 1982 grodziski klub biegacza/ drużyna szpiku Mini_GWiNT-55km tak
109. Borowiak Szymon 1981 GRONÓWKO Mini_GWiNT-55km nie
110. Cichoracki Patryk 1984 Grudziądz Mini_GWiNT-55km nie
111. Szurkowski Michał 1983 gRUNwald team Poznań Normal_GWiNT-110km tak
112. Męczykowski Ireneusz 1980 gRUNwald team Poznań Normal_GWiNT-110km tak
113. Nawrot Piotr 1976 gRUNwald Team Poznań Normal_GWiNT-110km tak
114. Korbanek Emilia 1975 gRUNwald Team Poznań Mini_GWiNT-55km tak
115. Sikora Agnieszka 1983 gRUNwald team Poznań Mini_GWiNT-55km nie
116. Puchalski Tomasz 1983 Gruszczyn Mini_GWiNT-55km nie
117. Postawa Jacek 1965 Gryfino Normal_GWiNT-110km tak
118. Beker Jan 1970 GRYFUS Szczecin Mini_GWiNT-55km tak
119. Golczak Sebastian 1976 Grzmot Komorniki Mini_GWiNT-55km tak
120. Biłan Paweł 1974 GUBIN Mini_GWiNT-55km tak
121. Nowak Joanna 1975 Gubin Mini_GWiNT-55km tak
122. Sikorska Joanna 1992 Gubin Mini_GWiNT-55km nie
123. Piotrowski Jarosław 1972 gułtowybiegają Mini_GWiNT-55km tak
124. Jaroni Tomasz Marcin 1977 Handex Poznań Mini_GWiNT-55km tak
125. Dzierla Marcin 1982 hardcore runner Normal_GWiNT-110km tak
126. Cholewińska Longina 1966 HERNIK TEAM Mini_GWiNT-55km tak
127. Murek Patryk 1978 HKS Azymut Mochy Mini_GWiNT-55km tak
128. Nowicki Artur 1974 INDIAŃSKA WIOSKA-Nowy Jaromierz Mini_GWiNT-55km tak
129. Borowski Adam 1978 Inowrocław Normal_GWiNT-110km tak
130. Wiśniewski Artur 1975 intro Super_GWiNT-165km tak
131. Zawłocki Marek 1975 Jastrzębsko Stare Normal_GWiNT-110km tak
132. Kucharski Jakub 1979 jku1979 Normal_GWiNT-110km tak
133. Kozłowski Klaudiusz 1986 Kaczory Super_GWiNT-165km tak
134. Banaszkiewicz Katarzyna 1968 Kaczory Mini_GWiNT-55km nie
135. Adamus Dominika 1982 Kalisz Mini_GWiNT-55km tak
136. Stepak Włodzimierz 1969 KB Aktywni Konin Super_GWiNT-165km nie
137. Borowski Marcin 1983 KB Katorżnik Murowana Goślina Mini_GWiNT-55km nie
138. Żółtkiewicz Natalia 1993 KB Maniac Poznań Mini_GWiNT-55km tak
139. Borek Maciej 1977 KB Maniac Poznań Normal_GWiNT-110km nie
140. Lipiński Krzysztof 1962 KB MANIAC POZNAŃ Super_GWiNT-165km nie
141. Jedynak-Dorosz Izabelka 1976 KB Maniac Poznań Normal_GWiNT-110km nie
142. Dorosz Marek 1968 Kb Maniac Poznań Normal_GWiNT-110km nie
143. Soiński Przemysław 1975 KB Maniac Poznań Mini_GWiNT-55km nie
144. Wąsowski Maciej 1982 KB Szamotuły Normal_GWiNT-110km tak
145. Trąbczyński Michał 1982 KB Szamotuły Super_GWiNT-165km tak
146. Majewski Sebastian 1985 KB Szamotuły Mini_GWiNT-55km nie
147. Jandy Honorata 1975 KB Szamotuły/Pink Power Mini_GWiNT-55km tak
148. Talar Zenon 1953 Kęsy Team Normal_GWiNT-110km tak
149. Talar Marek 1985 Kęsy Team Normal_GWiNT-110km nie
150. Janiszewska Ewelina 1982 KGB Grzmot Komorniki Super_GWiNT-165km tak
151. Wilk Daniel 1972 Klub Biegacza AKTYWNI Krzyż Wlkp. Super_GWiNT-165km nie
152. Piosik Artur 1976 KolecTEAM Zbąszynek Mini_GWiNT-55km tak
153. Babiak Bartosz 1986 Konin Mini_GWiNT-55km tak
154. Iwaszczuk Aleksandra 1979 koscian team Mini_GWiNT-55km tak
155. Jackiewicz Agnieszka 1978 Kostrzyński Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
156. Jackiewicz Artur 1980 Kostrzyński Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
157. Betlej Marcin 1971 Kościan Mini_GWiNT-55km tak
158. Mazur Wiktor 1986 Kościan Mini_GWiNT-55km nie
159. Szlapka Katarzyna 1981 kościan Mini_GWiNT-55km nie
160. Nowaczyk Tomasz 1979 Kościan Team Super_GWiNT-165km tak
161. Szymaniak Bartosz 1979 KOŚCIAN TEAM Mini_GWiNT-55km nie
162. Józefowicz Edyta 1974 Kościan Team Mini_GWiNT-55km tak
163. Pikosz Joanna 1980 KOŚCIAN TEAM Mini_GWiNT-55km tak
164. Majchrzak Jacek 1980 Kościan team Mini_GWiNT-55km nie
165. Przywecki Lech 1971 Kościan TEAM / KP PSP Rawicz Normal_GWiNT-110km tak
166. Hofmański Rafał 1988 Kotlin Super_GWiNT-165km tak
167. Hanysz Magda 1978 Koziegłowy Super_GWiNT-165km tak
168. Pluta Krzysztof 1982 Koziegłowy Normal_GWiNT-110km tak
169. Kościelak Michał 1977 Koziegłowy Mini_GWiNT-55km tak
170. Pańczak Grzegorz 1977 KP PSP SRODA WLKP. Mini_GWiNT-55km nie
171. Kusz Radosław 1975 Kroliczki w Plecaku Mini_GWiNT-55km tak
172. Kondera Zbigniew 1975 KRÓLICZKI W PLECAKU Mini_GWiNT-55km tak
173. Lubik Adam 1986 KSE ON-SIGHT/ Spuchlaki team Mini_GWiNT-55km nie
174. Piechota Piotr 1984 KULASY Normal_GWiNT-110km tak
175. Rybarczyk Marek 1958 Kuny Noteckie Super_GWiNT-165km tak
176. Rutkowski Kazimierz 1959 kusy i spółka Normal_GWiNT-110km tak
177. Zając Leszek 1979 L.o.t.a.Z Włoszakowice Normal_GWiNT-110km tak
178. Dudziński Przemysław 1978 Lece Pendze Super_GWiNT-165km tak
179. Kasprzyk Adrian 1977 Lesz NO Limits Runners Mini_GWiNT-55km nie
180. Nowak Jacek 1971 Lesz NO Limits Runners Mini_GWiNT-55km nie
181. Kielaszewski Karol 1986 Lesz No Limits Runners Mini_GWiNT-55km nie
182. Witczak Bartosz 1975 Leszno Mini_GWiNT-55km tak
183. Kozłowska Iwona 1973 Leszno Mini_GWiNT-55km nie
184. Misiak Patryk 1980 Leszno Mini_GWiNT-55km tak
185. Nowak Kornel 1972 Leszno Mini_GWiNT-55km tak
186. Binkowski Waldemar 1963 LESZNO Super_GWiNT-165km tak
187. Wozniak Damian 1978 Leszno Mini_GWiNT-55km tak
188. Dudziński Daniel 1976 Leszno Normal_GWiNT-110km nie
189. Mielnik Krzysztof 1972 Lipno Super_GWiNT-165km nie
190. Koziarski Michał 1986 LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI Super_GWiNT-165km nie
191. Domostowicz Michał 1987 Lodołamacz Skierniewice Super_GWiNT-165km nie
192. Szott Leszek 1962 lub wybierz z listy Mini_GWiNT-55km tak
193. Kiełczyński Rajmund 1977 Lubin Mini_GWiNT-55km tak
194. Lewandowski Paweł 1986 Luboń Mini_GWiNT-55km nie
195. Stolpe Maciej 1968 Luboń Mini_GWiNT-55km tak
196. Jazy Szymon 1984 Luboń Mini_GWiNT-55km tak
197. Zimny Paweł 1974 Luboń Mini_GWiNT-55km nie
198. Wysocka-Babst Ewelina 1978 Luboński Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km nie
199. Kurys Robert 1981 Luboński Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km nie
200. Słapek Maria 1978 Luboński Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km nie
201. Fiebich Zbigniew 1976 Lucky Luki Normal_GWiNT-110km nie
202. Stawska Anna 1979 Luxembourg Super_GWiNT-165km nie
203. Serylak Tadeusz 1980 Łaz Mini_GWiNT-55km tak
204. Skrobański Jakub 1992 Łódź Mini_GWiNT-55km tak
205. Florczak Adam 1979 Łódź Mini_GWiNT-55km tak
206. Minowicz Łukasz 1983 Łuki Super_GWiNT-165km tak
207. ŻyŻa Piotr 1977 MAAGNUS TEAM SKOKOWA Normal_GWiNT-110km tak
208. Garcorz Dawid 1994 Mafia Team Lubliniec Mini_GWiNT-55km tak
209. Prałat Tomasz 1976 MARATON LESZNO Mini_GWiNT-55km tak
210. Różański Eryk 1987 Maratończyk Poznań Mini_GWiNT-55km tak
211. Mazurek Damian 1979 Maratończyk Poznań Mini_GWiNT-55km nie
212. Rogacki Hubert 1991 Mavericks Mini_GWiNT-55km tak
213. Grabowski Damian 1985 Miasto Poznań Szkoła Podstawowa Nr 45 im. ORP "Poznań" Mini_GWiNT-55km tak
214. Tomys Przemyslaw 1972 Milanówek Mini_GWiNT-55km nie
215. Żmudziński Krzysztof 1989 MK BUDOWNICTWO Krzysztof Żmudzinski Mini_GWiNT-55km tak
216. Kupinski Cezary 1968 MKS Siechnice Mini_GWiNT-55km tak
217. Cichecki Paweł 1973 Młyn Papiernia Mini_GWiNT-55km nie
218. Kupczyk Jacek 1971 Mol Runners Normal_GWiNT-110km tak
219. Biegajło Krystian 1978 MTS KGHM Drużyna Szpiku Super_GWiNT-165km nie
220. Pasiecznik Miłosz 1986 Muay Running Team Mini_GWiNT-55km tak
221. Kwasiżur Agata 1983 MUAY RUNNING TEAM Mini_GWiNT-55km nie
222. Komorowicz Łukasz 1982 Muay Running Team Mini_GWiNT-55km tak
223. Skrzypczak Tomasz 1980 Murowana Goślina Mini_GWiNT-55km nie
224. Piechota Maja 1982 Nadleśnictwo Grodzisk Mini_GWiNT-55km tak
225. Obidowski Łukasz 1983 Naramowice Biegają Normal_GWiNT-110km tak
226. Perła Adam 1977 Naramowice Biegają Mini_GWiNT-55km nie
227. Gorączniak Anna 1990 NBR / GORAC TEAM Mini_GWiNT-55km tak
228. Kańduła Klaudia 1980 Nest Team Mini_GWiNT-55km tak
229. Kaczmarek Magdalena 1978 Nest Team Mini_GWiNT-55km tak
230. Kaczmarek Agata 1973 Nest Team Mini_GWiNT-55km tak
231. Kańduła Grzegorz 1981 Nest Team Mini_GWiNT-55km tak
232. Knapp Janusz 1982 NETBOX BIEGA Mini_GWiNT-55km tak
233. Świstek Lucjan 1972 NETBOX BIEGA Mini_GWiNT-55km tak
234. Rządkowski Mirosław 1967 NIAGARA FITNES KLUB RAKONIEWICE Super_GWiNT-165km nie
235. Pasik Tomasz 1979 Nico Meble Wolsztyn Normal_GWiNT-110km nie
236. Surków Adrian 1982 Nie Ma Lipy Swarzędz Team Normal_GWiNT-110km nie
237. Leśniewski Marek 1979 Nie Ma Lipy Swarzędz Team Mini_GWiNT-55km tak
238. Szmajda Dominik 1981 NIE MAM POMYSŁU Normal_GWiNT-110km tak
239. Wróbel Marzena 1980 niezrzeszona Mini_GWiNT-55km nie
240. Pyta Grzegorz 1960 niezrzeszony Mini_GWiNT-55km nie
241. Zaborowski Kamil 1990 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
242. Majewski Radosław 1979 Night Runners Normal_GWiNT-110km tak
243. Janas Dobrochna 1976 Night Runners Mini_GWiNT-55km nie
244. Dąbrowski Paweł 1975 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
245. Borowiecka Agnieszka 1979 Night Runners Normal_GWiNT-110km nie
246. Zieliński Krzysztof 1980 Night Runners Normal_GWiNT-110km tak
247. Olszewski Jarosław 1969 Night Runners Normal_GWiNT-110km tak
248. Guzikowski Radosław 1976 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
249. Król-Krajewska Agnieszka 1974 Night Runners Normal_GWiNT-110km tak
250. Borszynski Jakub 1989 Night runners Mini_GWiNT-55km nie
251. Woźniak Łukasz 1981 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
252. Wojciechowska Helena 1982 night runners Mini_GWiNT-55km tak
253. Barełkowska Katarzyna 1972 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
254. Marciniak - Henc Aneta 1974 Night runners Mini_GWiNT-55km tak
255. Balas Michał 1974 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
256. Wolna Monika 1976 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
257. Walczak Dariusz 1986 Night Runners Mini_GWiNT-55km nie
258. Nowak Andrzej 1974 Night runners Mini_GWiNT-55km tak
259. Kolski Jacek 1978 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
260. Kołoch Krzysztof 1994 Night Runners Mini_GWiNT-55km nie
261. Mroszyński Wojciech 1989 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
262. Bobrowska Anna 1982 Night Runners / Team KGB Mini_GWiNT-55km tak
263. Dojs Aleksandra 1980 Night Runners Club Mini_GWiNT-55km tak
264. Miękiszak Kamil 1993 Night Runners Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
265. Maciejewska Aleksandra 1992 Night Runners Poznań Mini_GWiNT-55km tak
266. Jasiński Daniel 1982 Night Runners Września Super_GWiNT-165km tak
267. Kulesza Grzegorz 1967 Night Runners Września Normal_GWiNT-110km tak
268. Marciniak Janusz 1975 Nightrunners Normal_GWiNT-110km tak
269. Jarnót Agnieszka 1977 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km nie
270. Funka Andrzej 1960 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
271. Haliniak Marek 1977 NKB Chyży Nowy Tomyśl Normal_GWiNT-110km tak
272. Konieczny Piotr 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km nie
273. Kawa Hubert 1989 NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL Mini_GWiNT-55km nie
274. Sienkiewicz Grzegorz 1984 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
275. Szofer Adam 1984 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km nie
276. Szułczyński Michał 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km nie
277. Bielawa Kamila 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km nie
278. Maziec Dariusz 1980 NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL / WRESTLING CROSS GYM Super_GWiNT-165km nie
279. Mielcarek Damian 1979 No Excuses Team Mini_GWiNT-55km tak
280. Szewczyk PaweŁ 1974 No Excuses Team Super_GWiNT-165km tak
281. Berg Dariusz 1977 No Excuses Team Super_GWiNT-165km tak
282. Pach Agnieszka 1972 No Excuses Team Super_GWiNT-165km tak
283. Kachniarz MirosŁaw 1976 No Excuses Team Super_GWiNT-165km tak
284. Mielcarek Anna 1983 No Excuses Team Mini_GWiNT-55km tak
285. Bosacki Jacek 1989 NO EXCUSES TEAM Super_GWiNT-165km tak
286. Snuszka Adam 1970 No Excuses Team Super_GWiNT-165km tak
287. Kaczor Marcin 1985 No Excuses Team Normal_GWiNT-110km nie
288. Konicki Paweł 1981 No Excuses Team Mini_GWiNT-55km tak
289. Ossig Krzysztof 1977 No Excuses Team Mini_GWiNT-55km tak
290. Szuba Mariusz 1974 No Excuses Team Super_GWiNT-165km tak
291. Wieruszewski Mateusz 1980 No Excuses Team/Maratończyk Poznań Super_GWiNT-165km tak
292. Wojtasik Łukasz 1974 Nowosolska Grupa Biegowa Mini_GWiNT-55km nie
293. Budzisz Wojciech 1965 Nowy Tomysl Mini_GWiNT-55km tak
294. Peak Karl 1975 Nowy Tomysl Mini_GWiNT-55km tak
295. Nahaczewski Grzegorz 1975 Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km nie
296. Przybyła Łukasz 1984 Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
297. Redlich Adam 1981 nowy tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
298. Piekarek Mateusz 1986 Nowy Widzim Super_GWiNT-165km nie
299. Harkiewicz Piotr 1981 oddychajswobodnie.pl Mini_GWiNT-55km tak
300. Harkiewicz Wiola 1987 oddychajswobodnie.pl Normal_GWiNT-110km tak
301. Andrzejewski Tomasz 1990 OEXrunnersteam Super_GWiNT-165km nie
302. Konik Grzegorz 1969 OKB Zadyszka/KS Kandahar Super_GWiNT-165km tak
303. Rojek Andrzej 1971 Olsztyn Super_GWiNT-165km nie
304. Kukawa Hubert 1983 Opalenicki Klub biegacza Normal_GWiNT-110km nie
305. Skotarek Sławomir 1967 Opalenicki Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
306. Nowak Przemysław 1976 Opalenicki Klub Biegacza Normal_GWiNT-110km tak
307. Potocki Maciej 1970 ORANGE POLSKA Normal_GWiNT-110km tak
308. Czuba Robert 1968 Orange Polska Super_GWiNT-165km tak
309. Idowiak Łukasz 1983 OSiR Poniec Normal_GWiNT-110km nie
310. Cyprian JarosŁaw 1969 OSP OPALENICA Mini_GWiNT-55km tak
311. Heintze Szymon 1977 Ostrów Wielkopolski Super_GWiNT-165km nie
312. Sawczuk Robert 1981 Padre Team Normal_GWiNT-110km tak
313. Jamrug Tomasz 1982 Pałuki Runing Team Normal_GWiNT-110km nie
314. Helsztajn Robert 1969 Pałuki Running Team Normal_GWiNT-110km tak
315. Dąbrowska Katarzyna 1988 Panorama Obiekty Sportowe Mini_GWiNT-55km nie
316. Kaźmierowski Dariusz 1978 Paproć Mini_GWiNT-55km nie
317. Kaczmarek Łukasz 1981 Parkrun Gostyń Mini_GWiNT-55km tak
318. Nowak Grzegorz Paweł 1989 parkrun poznań Normal_GWiNT-110km tak
319. Góralczyk Andrzej 1960 parkrun Poznań Mini_GWiNT-55km tak
320. Gorączniak Maciej 1978 Pener z Jeżyc Mini_GWiNT-55km tak
321. Twardy Dariusz 1970 PGB Sportowa Paczka Mini_GWiNT-55km tak
322. Góralski Piotr 1980 Piaski Mini_GWiNT-55km nie
323. Solecki Dariusz 1962 Piątkowo na Biegowo Mini_GWiNT-55km tak
324. Nowak Damian (dimas) 1981 Piekarnia Wiejska w Zębowie/ HernikTeam Mini_GWiNT-55km tak
325. Pigła Michał 1981 Pikuś :) Mini_GWiNT-55km nie
326. Drgas Roman 1982 PKO Bank Polski Mini_GWiNT-55km nie
327. Drzeżdżon Piotr 1978 PKO BANK POLSKI Mini_GWiNT-55km tak
328. Brok Jacek 1970 Plewiska Mini_GWiNT-55km tak
329. Kasprzak Maciej 1989 Polonia Środa Mini_GWiNT-55km tak
330. Donaj Łukasz 1981 Polska Koscian Mini_GWiNT-55km nie
331. Brach Jakub 1981 poznan Mini_GWiNT-55km nie
332. Pietrowski Mariusz 1962 Poznan Normal_GWiNT-110km tak
333. Maluśkiewicz Grzegorz 1988 Poznan Mini_GWiNT-55km nie
334. Jóźwiak Anita 1984 Poznan Mini_GWiNT-55km nie
335. Waloszczyk Jacek 1979 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
336. Korytowski Andrzej 1972 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
337. Mleczak Artur 1973 poznań Mini_GWiNT-55km tak
338. Winckiewicz Marek 1976 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
339. Owczarczak Monika 1984 Poznań Normal_GWiNT-110km tak
340. Dąbrowska Iza 1977 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
341. Janik Mirosław 1971 Poznań Super_GWiNT-165km tak
342. Szymkowiak Przemyslaw 1975 POZNAŃ Super_GWiNT-165km tak
343. Markowski Michał 1978 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
344. Grajewska Beata 1974 POZNAŃ Mini_GWiNT-55km tak
345. Nowacki Michał 1979 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
346. Budzisz Tomasz 1969 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
347. Skorupinski Piotr 1983 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
348. Sławińska Barbara 1993 Poznań Mini_GWiNT-55km nie
349. Jaśkowiak Tomasz 1974 Poznań Super_GWiNT-165km tak
350. Czaronek Piotr 1972 Poznań Mini_GWiNT-55km nie
351. Burant Agnieszka 1983 Poznań Normal_GWiNT-110km tak
352. Mucha Beata 1973 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
353. Golec Anna 1974 Poznań Mini_GWiNT-55km nie
354. Szyszka Natalia 1989 Poznań Mini_GWiNT-55km nie
355. Chruścińska Justyna 1988 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
356. Raflik Sławomir 1978 Poznań Mini_GWiNT-55km nie
357. Jakszta Filip 1991 Poznań Mini_GWiNT-55km nie
358. Stachura Marcin 1979 Poznań Mini_GWiNT-55km nie
359. Bartosiewicz Dorota 1984 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
360. Kamiński Mikołaj 1986 Poznań Super_GWiNT-165km tak
361. Bartosiak Roman 1968 Promnice Normal_GWiNT-110km tak
362. Pohl Tomasz 1990 Przemęt Mini_GWiNT-55km tak
363. Skrzypiński Arkadiusz 1978 Psi patrol Mini_GWiNT-55km tak
364. Walczak Maciej 1978 QUAY POZNAŃ Mini_GWiNT-55km tak
365. Stefaniak Dariusz 1982 Racot Mini_GWiNT-55km tak
366. Bolewicz Michał 1996 Radziejów Normal_GWiNT-110km tak
367. Stempin Danuta 1981 Rakoniewice Mini_GWiNT-55km tak
368. Sudzik MirosŁaw 1980 RAKONIEWICE Mini_GWiNT-55km tak
369. Jędrzejczak Renata 1982 RAKONIEWICE Mini_GWiNT-55km tak
370. Wieczorek Zbigniew 1975 Rakoniewice Mini_GWiNT-55km tak
371. Wołk Marcin 1976 Rakoniewice Mini_GWiNT-55km tak
372. Stempin Łukasz 1977 Rakoniewice Mini_GWiNT-55km tak
373. Rosolski Piotr 1984 Rakoniewice Normal_GWiNT-110km nie
374. Kuczko Agnieszka 1971 RaRMCA Mini_GWiNT-55km tak
375. Cieplik Dawid 1990 Rawicz Mini_GWiNT-55km nie
376. Raszke Łukasz 1984 REAL TEAM Normal_GWiNT-110km tak
377. Gostomska Małgorzata 1980 Rebellion of Free Runners Mini_GWiNT-55km tak
378. Buchalski Rafał 1993 Rebellion of Free Runners Normal_GWiNT-110km tak
379. Olejnik Adam 1988 Refericon Super_GWiNT-165km tak
380. Lehmann Monika 1994 RehaBalance Team Mini_GWiNT-55km nie
381. Baczyński Andrzej 1984 RodzinaPL Normal_GWiNT-110km tak
382. Nowak Tomasz 1981 Rodzinapl Normal_GWiNT-110km tak
383. Świst Joanna 1985 Royal Runners Team Normal_GWiNT-110km tak
384. Chołuj Jarosław 1975 Rozbiegany Koszalin Mini_GWiNT-55km tak
385. Gawroński Przemysław 1977 Run as YOU like Mini_GWiNT-55km nie
386. Przybyła Bartosz 1977 RUN AS YOU LIKE Mini_GWiNT-55km tak
387. Kolańczyk Filip 1977 Run4Fun Super_GWiNT-165km nie
388. Albiński Tomasz 1978 Running Frogs Normal_GWiNT-110km nie
389. Pająk Monika 1982 Skorzewo Mini_GWiNT-55km tak
390. Żuberek Janusz 1972 Skórzewo Mini_GWiNT-55km tak
391. MiŚ Mateusz 1982 SŁAWA Mini_GWiNT-55km tak
392. Powałowski Marcin 1979 Słynni Kenijczycy Normal_GWiNT-110km tak
393. Mikołajczyk Przemysław 1975 Słynni Kenijczycy Mini_GWiNT-55km tak
394. Konieczna Angelina 1985 Słynni Kenijczycy Mini_GWiNT-55km tak
395. Powałowska Danka 1978 Słynni Kenijczycy Mini_GWiNT-55km tak
396. Pawłowski Tomek 1986 Sokół Włoszakowice Mini_GWiNT-55km nie
397. Małolepszy Waldemar 1984 SPARTA ULTRA TEAM Normal_GWiNT-110km tak
398. ZieliŃska Kinga 1973 Speed Feed'16 Normal_GWiNT-110km nie
399. Paszkiewicz Barbara 1981 Speed Feet '16 Mini_GWiNT-55km nie
400. Baranowska Monika 1980 Speed Feet’16 Mini_GWiNT-55km nie
401. Dąbkowska Patrycja 1977 Speed Feet'16 Mini_GWiNT-55km tak
402. Paluszkiewicz Rafał 1976 SPP Team Super_GWiNT-165km tak
403. Pawłowski Radosław 1990 Spuchlaki Mini_GWiNT-55km nie
404. Marczewski Sławomir 1972 Stowarzyszenie Ludzi w Biegu Złotów Super_GWiNT-165km tak
405. Kaczmarek Beata 1971 STR POZNAŃ Normal_GWiNT-110km tak
406. Rabiega Bartosz 1984 Strefa Chilloutu Mini_GWiNT-55km nie
407. Bolechowski Fabian 1995 Sulechów Super_GWiNT-165km nie
408. Turski Paweł 1991 Sulechów Super_GWiNT-165km nie
409. Kozłowski Łukasz 1977 Sulechów Super_GWiNT-165km tak
410. Lis Marek 1987 Swarzędz Normal_GWiNT-110km nie
411. Tarnowska Małgorzata 1984 Swarzędz Mini_GWiNT-55km tak
412. Żurek Grzegorz 1989 swiebodzinskibiegacz.pl Super_GWiNT-165km tak
413. Maślanka Klaudia 1992 Szczecin Mini_GWiNT-55km tak
414. Łużyńska Katarzyna 1979 Szczecin Super_GWiNT-165km tak
415. Maryniak Agata 1979 Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego Mini_GWiNT-55km tak
416. Zimniewicz Jacek 1978 Szczytniki Mini_GWiNT-55km tak
417. Kwieciński Marcin 1969 ślesin Mini_GWiNT-55km nie
418. Fijałkowski Waldemar 1978 ŚlęzakTeam Super_GWiNT-165km tak
419. Moritz Rafał 1976 Ślimaki Barcin Normal_GWiNT-110km tak
420. Ludwiczak Stanisław 1978 Śmigiel Super_GWiNT-165km nie
421. Błesnowski Krzysztof 1984 Śmigiel Mini_GWiNT-55km nie
422. Szymurski Arkadiusz 1972 Środa Wlkp Mini_GWiNT-55km tak
423. Jóźwiak Michał 1972 Środa Wlkp. Normal_GWiNT-110km tak
424. Przybylak Damian 1990 Święciechowa Mini_GWiNT-55km nie
425. Ciesielski Jakub 1984 TAKT/ViaCon Mini_GWiNT-55km nie
426. Spychała Łukasz 1982 TEAM BEROTU Mini_GWiNT-55km nie
427. Maciejewski Hubert 1984 TEAM BEROTU Mini_GWiNT-55km nie
428. Sieroń Kamil 1991 TEAM BEROTU Mini_GWiNT-55km nie
429. Końka Tomasz 1980 TEAM BEROTU Mini_GWiNT-55km nie
430. Ziemek Tomasz 1979 TEAM BEROTU Mini_GWiNT-55km nie
431. Golczak Krzysztof 1977 Team KGB Normal_GWiNT-110km tak
432. Ugorek JarosŁaw 1975 Team Kopeć Normal_GWiNT-110km tak
433. Stańczyk Krzysztof 1978 Team plutek Mini_GWiNT-55km tak
434. Dziedzic Piotr 1975 TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Super_GWiNT-165km tak
435. Małecka Małgorzata 1985 TGV Club Kościan Normal_GWiNT-110km tak
436. Szkudlarski Wojciech 1972 Trenertriathlonu. Mini_GWiNT-55km tak
437. Bednarczyk Tomasz 1984 Trzcianka Mini_GWiNT-55km tak
438. Nawrot Artur 1981 Trzebnica Normal_GWiNT-110km tak
439. Kociuba Przemysław 1989 TT Szczecin Super_GWiNT-165km nie
440. Łużyński Tomasz 1976 TT Szczecin Super_GWiNT-165km tak
441. Grajewski Sławomir 1970 Tulce Normal_GWiNT-110km nie
442. Jaworski Paweł 1989 TymTriTeam Normal_GWiNT-110km tak
443. Marcinkowski Maciej 1977 Ultima Mini_GWiNT-55km nie
444. Pińkowska Patrycja 1982 Ultra Beskid Sport Super_GWiNT-165km tak
445. Mileszko Wojciech 1988 Ultra Diabły Mini_GWiNT-55km tak
446. BĄbelczyk Piotr 1972 ULTRA IRONMAN BĄBEL TEAM Normal_GWiNT-110km tak
447. Kaczmarek Joanna 1988 Vege Runners Mini_GWiNT-55km nie
448. Bronicki Konrad 1982 Vege Runners Mini_GWiNT-55km nie
449. Michalska Joanna 1981 VELUX Normal_GWiNT-110km tak
450. Radziemski Pawel 1985 ViaCon Polska Mini_GWiNT-55km nie
451. Juszczak Michał 1983 W Rodzinie Siła Mini_GWiNT-55km nie
452. Grabicki Sebastian 1974 Wagrowiec Normal_GWiNT-110km nie
453. Podzerek Maciej 1981 WAKE TEAM GNIEZNO Mini_GWiNT-55km tak
454. Jędrzejewski Łukasz 1977 Wataha Mini_GWiNT-55km tak
455. Piechota Mariusz 1968 WATAHA WAŁCZ Mini_GWiNT-55km tak
456. Dreas Jakub 1985 Wedzikowski Team/Dzikie Bobry Super_GWiNT-165km nie
457. Wojciechowski Marcin 1978 Wieczorne Bieganie w Szczecinie Normal_GWiNT-110km tak
458. Pietrzak Tomasz 1989 Wild Trail Runner Mini_GWiNT-55km tak
459. Konieczny Maciek 1980 Wiry Mini_GWiNT-55km nie
460. Łopąg Krzysztof 1985 Wiry Mini_GWiNT-55km nie
461. Siara Marcin 1982 Witkowo Biega Mini_GWiNT-55km nie
462. Gracz Robert 1995 Wkurw_team Normal_GWiNT-110km tak
463. Stanek Marzena 1978 Wkurw_team Mini_GWiNT-55km nie
464. Jankowiak Przemysław 1971 Włoszakowice Normal_GWiNT-110km tak
465. Twardogórski Piotr 1994 Wolsztyn Mini_GWiNT-55km tak
466. Urbaniak Henryka 1966 WOLSZTYN Mini_GWiNT-55km tak
467. Kliks Adam 1972 Wolsztyn Mini_GWiNT-55km nie
468. Gmerek Pawel 1974 Wolsztyn Mini_GWiNT-55km tak
469. Piesik Bernard 1962 Wolsztyn Mini_GWiNT-55km tak
470. Matuszewski Tomasz 1970 Wolsztyn Mini_GWiNT-55km tak
471. Grelak Adam 1983 Wolsztyńska Akademia Biegowa Mini_GWiNT-55km tak
472. Kwinto Lidia 1972 Wolsztyńska Akademia Biegowa Mini_GWiNT-55km nie
473. Sierszuła Wiktor 1978 Wolsztyński Klub Biegowy Super_GWiNT-165km tak
474. Radna Maria 1973 Wolsztyński Klub Biegowy Mini_GWiNT-55km nie
475. Żurek Krzysztof 1979 Wolsztyński Klub Biegowy Mini_GWiNT-55km tak
476. Droździk Przemysław 1977 Wolsztyński Klub Biegowy Mini_GWiNT-55km tak
477. Łopata Anna 1987 Wolsztyński Klub Biegowy Mini_GWiNT-55km nie
478. Waligórski Ryszard 1957 Wolsztyński klub biegowy Super_GWiNT-165km tak
479. Waligórski Łukasz 1983 Wolsztyński Klub Biegowy Mini_GWiNT-55km tak
480. Maśnica-Szymańska Asia 1976 Wolsztyński Klub Biegowy Mini_GWiNT-55km nie
481. Szymański Sławek 1975 Wolsztyński Klub Biegowy Normal_GWiNT-110km nie
482. Kaźmierczak Andrzej 1977 Wójtowicz Tri Team Normal_GWiNT-110km tak
483. DembiŃski Marek 1974 Wójtowicz TRI Team / Atimex Normal_GWiNT-110km tak
484. Fleiszar Tymoteusz 1974 Wójtowicz TRI Team / Atimex Normal_GWiNT-110km tak
485. Kochański Igor 1965 Wrocław Mini_GWiNT-55km tak
486. Żak Krzysztof 1949 Wrocław Super_GWiNT-165km tak
487. Smorawski Ireneusz 1981 Września Mini_GWiNT-55km tak
488. Kędziora Magdalena 1993 www.strongfitwomen.pl Mini_GWiNT-55km tak
489. ŚledziŃski Dawid 1979 Wybiegani Team Mini_GWiNT-55km nie
490. Sobczak Mikołaj 1977 WYBIEGANI TEAM Super_GWiNT-165km tak
491. Jarzembowski Tomasz 1980 Wybiegani Team Super_GWiNT-165km tak
492. Skowroński Cezary 1980 Wybiegani Team Mini_GWiNT-55km tak
493. Kwaśniewski Tomasz 1973 Zabiegany Sulechów Super_GWiNT-165km nie
494. Kasprzyk Rafał 1974 Zaprawieni w boju Super_GWiNT-165km tak
495. Lehmann Paweł 1975 Zbąszyń Mini_GWiNT-55km nie
496. Szarzyński Michał 1987 Zdziechowa Mini_GWiNT-55km tak
497. Kowalczyk Mateusz 1990 Zielona Góra Super_GWiNT-165km tak
498. Śron Gabriela 1983 Złotniki Mini_GWiNT-55km tak
499. Mikułan Mikołaj 1987 ZWOLI TEAM Mini_GWiNT-55km nie
500. Nowicz Konrad 1987 ŻYCHLIN Mini_GWiNT-55km tak