Lista startowa

Junior Poznań Triathlon 2019

Poznań 28.06.2019



Liczba zgłoszonych zawodników: 149


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto -> Dystans ->
1. Chojnacki Adam 2012 Poznan J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
2. Dzilne Dominika 2013 Skórzewo J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
3. Dziubak Franciszek 2016 Biedrusko Junior 2
4. Dziubak Zuzanna 2014 Biedrusko J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
5. Kamińska Marcelina 2016 Komorniki Junior 2
6. Kosicka Pola 2015 POZNAŃ Junior 2
7. Makarońska Nela 2018 Wałcz Junior 1
8. Matyla Jędrzej 2017 Mosina Junior 1
9. Mitukiewicz Nela 2015 Komorniki Junior 2
10. Mitura Kacper 2012 Komorniki J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
11. Mitura Piotruś 2015 Komorniki Junior 2
12. Owczarzak Pola 2015 Koziegłowy Junior 2
13. Pszczółkowski Kacper 2015 Poznań Junior 2
14. Skarżyńska Maria 2015 Poznań Junior 2
15. Stachowski Jakub 2012 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
16. Szukiewicz Izabela 2016 Wrocław Junior 2
17. Szukiewicz Sebastian 2011 Wrocław J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
18. Waligórska Joanna 2017 Wrocław Junior 1
19. Waligórski Tomasz 2014 Wroclaw J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
20. Wasielewski Kosma 2016 Poznan Junior 2
21. Wasielewski Tymon 2013 POZNAŃ J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
22. Węgielewski Filip 2017 Bydgoszcz Junior 1
23. Obst Tymoteusz 2013 #owocbiega Dąbrówka J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
24. Piotruk Krzysztof 2008 A.G. Multischool Project Wągrowiec J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
25. Piotruk Nina 2012 A.G. Multischool Project Wągrowiec J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
26. Podlecki Franek 2011 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Rokietnica J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
27. Dominiak Agata 2018 Alex Deutschland GmbH Szczecin Junior 1
28. Dominiak Hubert 2016 Alex Deutschland GmbH Szczecin Junior 2
29. Konieczniak Mateusz 2008 AZS AWF Poznań Rosnówko J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
30. Pietrzak Weronika 2009 AZS UAM POZNAŃ Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
31. Weyna Antonina 2012 Biały Domek Kicin Kicin J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
32. Plaszczak Karol 2007 Bonum Futurum Tulce Tulce J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
33. Pietz Antonina 2016 CBN Poznań Junior 2
34. Nowicki Piotr 2010 Ceków Kolonia Przespolew J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
35. Lisiecka Nina 2013 Ciacho TeamTriathlon/ ChampionMan Team Czempiń J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
36. Lisiecki Aleksander 2010 Ciacho TeamTriathlon/ ChampionMan Team Czempiń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
37. Łapawa Jagoda 2007 CityZen Poznań / Mocni w Gębie Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
38. Korneluk Antonina 2012 Czerwonacki Klub Karate-Do Shotokan Owińska Owińska J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
39. Pilc Wojciech 2007 Dres i Laczki Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
40. Koczorowska Jagoda 2011 Drużyna Szpiku Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
41. Koczorowski Kajetan 2008 Drużyna Szpiku Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
42. Winter Eryk 2017 eSesja Chomęcice Junior 1
43. Winter Kamila 2013 eSesja Chomęcice J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
44. Kuik Aleksander 2017 eurorower.pl Poznań Junior 1
45. Graduszewska Łucj 2014 fotoakademickie Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
46. Graduszewski Teodor 2008 fotoakademickie Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
47. Graduszewska Jadwiga 2014 fotoakademickie.pl Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
48. Peszel Zosia 2012 Helios Czempiń Słonin J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
49. Hancyk Julian 2011 Jalian & Mati Team Tarnowo Podgórne J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
50. Hancyk Mateusz 2013 Jalian & Mati Team Tarnowo Podgórne J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
51. Jarmuda Franek 2009 JARMUDKA / AKADEMIA URBASIA Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
52. Pieszak Franio 2018 Kanapowe Pampry Góra Junior 1
53. Pieszak Henio 2018 Kanapowe Pampry Góra Junior 1
54. Pieszak Tosia 2014 Kanapowe Pampry Góra J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
55. Makaroński Franek 2011 KS Żak Wałcz J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
56. Adamkiewicz Lena 2011 LENA LEMONIADA TEAM PŁOCK J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
57. Ostrowski Krzyś 2016 makieta.net Poznań Junior 2
58. Ostrowski Wojtek 2012 makieta.net Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
59. Domańska Urszula 2013 Mamy-Biegamy Koziegłowy J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
60. Domańska Zuzanna 2009 Mamy-Biegamy Koziegłowy J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
61. Musiał Piotr 2007 Mamy-Biegamy Luboń J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
62. Niewiadomski Sophie 2007 Miejski Klub Pływacki KOŁOBRZEG Kołobrzeg J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
63. Biskup Iga 2008 MKP WĄGROWIEC WĄGROWIEC J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
64. Piotrowicz Jan Bruno 2014 Mocni w Gebie Czempin J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
65. Łapawa Gabriela 2015 Mocni w Gębie Poznan Junior 2
66. Wiśniewska Nadia 2016 Niepubliczne Przedszkole im. Janka Wędrowniczka w Mosinie Mosina Junior 2
67. Ratajczak Julia 2018 Night Runners Mosina Junior 1
68. Ratajczak Lena 2016 Night Runners Mosina Junior 2
69. Majewska Zofia 2010 Night Runners / SP6 Poznań Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
70. Pietek Maja 2009 OFIX.PL BIKE TEAM Murowana Goślina J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
71. Gajb Maria 2008 OPZ ZAWARCIE Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
72. Kotlińska Hanna 2013 OPZ ZAWARCIE Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
73. Kotlińska Zofia 2008 OPZ ZAWARCIE Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
74. Rybacka Małgorzata 2008 OPZ ZAWARCIE Szczytniki J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
75. Hyży Mikołaj 2013 Outlet AGD www.wgniecione.pl Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
76. Czubaszewski Piotr 2014 P21 / Czubasie Poznan J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
77. Kruś Bartosz 2008 Pomóż Tosi Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
78. Kruś Lena 2013 Pomóż Tosi Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
79. Dzilne Wiktor 2010 POSM Solna Skórzewo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
80. Prendecka Róża 2011 Prendki TRI Wałcz J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
81. Andrzejewska Zofia 2013 Przedszkole 187 Poznań Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
82. Nadolski Jeremi 2016 Przedszkole Akuku w Łęknie Zaniemyśl Junior 2
83. Niklewicz Filip 2013 Przedszkole Bajeczka Oborniki J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
84. Pająk Mateusz 2014 Przedszkole Iskierki Skórzewo J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
85. Matyla Jagna 2016 Przedszkole Janka Wędrowniczka w Mosinie Mosina Junior 2
86. Orlicka Zofia 2013 Przedszkole Małe Talenty Luboń Luboń J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
87. Grzechowiak Leon 2013 Przedszkole nr 127 Lusówko J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
88. Jabłoński Bartosz 2013 Przedszkole nr 58 / My TRI Team Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
89. Mikołajczak Kuba 2015 Przedszkole Zielony Zakątek Poznań Junior 2
90. Wojciechowska Marysia 2013 Przedszkole Zielony Zakątek Plewiska Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
91. Stachowiak Szymon 2008 Rokietnica Biega Rokietnica J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
92. Andruszkiewicz Borys 2010 SP 14 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
93. Pietrasik Mikołaj 2009 SP 14 / Warta Poznań Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
94. Nowicka Hanna 2009 SP 14/Warta Poznań Swarzędz J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
95. Jurkiewicz Mateusz 2007 SP 17 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
96. Jurkiewicz Olga 2010 SP 17 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
97. Mejer Stanisław 2007 SP 2 Suchy Las Suchy Las J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
98. Staszak Krzysztof 2011 SP 2 Suchy Las Złotniki J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
99. Staszak Maciej 2008 SP 2 Suchy Las Złotniki J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
100. Gajda Maksymilian 2010 SP 2 Zalasewo Swarzędz J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
101. Zienkowicz Zuzanna 2009 SP 3 Luboń Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
102. Przybylski Kacper 2012 SP 6 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
103. Przybylski Szymon 2007 SP 6 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
104. Bieniek Szymon 2010 Sp 63 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
105. Przybylak Szymon 2011 SP 67 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
106. Zydorowicz Amelka 2007 Sp 74 Poznań Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
107. Pyziołek Michał 2008 SP 8 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
108. Kapitan Agata 2007 SP 9 LESZNO / AZS PWSZ LESZNO LESZNO J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
109. Kapitan Paweł 2009 SP 9 LESZNO / AZS PWSZ LESZNO LESZNO J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
110. Sawicki Antek 2012 SP BOGACZÓW Nowogród Bobrzański J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
111. Sawicki Franek 2014 SP BOGACZÓW Nowogród Bobrzański J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
112. Sawicki Michał 2009 SP BOGACZÓW Nowogród Bobrzański J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
113. Kurczewska Jagoda 2009 SP Kobylnica Gruszczyn J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
114. Witkowska Aleksandra 2011 SP Koziegłowy Koziegłowy J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
115. Tkaczyk Maciej 2009 SP nr 2 w Zalasewie Kruszewnia J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
116. Trzeciak Wiktor 2009 SP nr 2 Zalasewo Zalasewo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
117. Jastrzębski Bartosz 2011 SP nr 25 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
118. Jabłoński Jakub 2007 SP nr 74 / My TRI Team Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
119. Protasewicz Jakub 2008 SP Rokietnica Rokietnica J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
120. Pawlak Łucja 2010 SP14 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
121. Burzak Marcel 2009 SP14 / Warta Poznań Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
122. Czubaszewski Jan 2010 SP64/Czubasie Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
123. Olichwer Natan 2008 Sp7 Leszno Leszno J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
124. Pająk Agata 2011 Społeczna Jedynka Skórzewo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
125. Grzechowiak Antoni 2008 SSP nr 29 Lusówko J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
126. Grzechowiak Jakub 2011 SSP nr 29 Lusówko J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
127. Janus Dawid 2009 star wars Siedlec J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
128. Walkowiak Jerzy 2011 Studio-motiv.pl Plewiska J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
129. Walkowiak Maria 2016 Studio-motiv.pl Plewiska Junior 2
130. Purandare Jan 2009 Szkoła Podstawowa Cogito w Poznaniu Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
131. Purandare Roy 2009 Szkoła Podstawowa Cogito w Poznaniu Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
132. Dopierała Anna 2009 Szkoła podstawowa nr 12 Leszno LESZNO J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
133. Woźniak Matylda 2009 Szkoła Podstawowa nr 2 w Kościanie Kościan J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
134. Szłapka Antonina 2010 Szkoła podstawowa nr 2 w Plewiskach Plewiska J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
135. Mazurek Emil 2010 Szkoła Podstawowa nr 2 w Zalasewie Kruszewnia J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
136. Buśkiewicz Kacper 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA TULCE Tulce J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
137. Pietrzyk Adam 2010 TriFamily Trzebnica J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
138. Hałas Dominik 2008 TriNewbies Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
139. Hałas Szymon 2015 TriNewbies Poznań Junior 2
140. Spryszyński Sebastian 2016 TRIrodzinka.pl Bydgoszcz Junior 2
141. Gurdziołek Alicja 2009 UKS Lusowo Niepruszewo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
142. Nowak Julia 2009 Unia Swarzędz Siekierki Wielkie J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
143. Smoczyk Wiktor 2013 Victoria Jarocin Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
144. Maślińśki Jędrzej 2011 Wisła Borek Borek wlkp J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
145. Maślińśki Mikołaj 2007 Wisła Borek Borek wlkp J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
146. Piśmienny Wojciech 2016 WOJTEK TEAM Rabowice/Swarzędz Junior 2
147. Klinge Nadia 2010 Zalasewo Zalasewo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
148. Nadolska Marta 2013 Zaniemyśl Zaniemyśl J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
149. Janicki Jasiu 2010 Zespół Szkół w Dąbrowie Dąbrowa J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m