Lista startowa

Junior Poznań Triathlon 2019

Poznań 28.06.2019



Liczba zgłoszonych zawodników: 149


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto -> Dystans ->
1. Dziubak Franciszek 2016 Biedrusko Junior 2
2. Dziubak Zuzanna 2014 Biedrusko J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
3. Maślińśki Jędrzej 2011 Wisła Borek Borek wlkp J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
4. Maślińśki Mikołaj 2007 Wisła Borek Borek wlkp J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
5. Spryszyński Sebastian 2016 TRIrodzinka.pl Bydgoszcz Junior 2
6. Węgielewski Filip 2017 Bydgoszcz Junior 1
7. Winter Eryk 2017 eSesja Chomęcice Junior 1
8. Winter Kamila 2013 eSesja Chomęcice J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
9. Piotrowicz Jan Bruno 2014 Mocni w Gebie Czempin J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
10. Lisiecka Nina 2013 Ciacho TeamTriathlon/ ChampionMan Team Czempiń J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
11. Lisiecki Aleksander 2010 Ciacho TeamTriathlon/ ChampionMan Team Czempiń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
12. Janicki Jasiu 2010 Zespół Szkół w Dąbrowie Dąbrowa J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
13. Obst Tymoteusz 2013 #owocbiega Dąbrówka J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
14. Pieszak Franio 2018 Kanapowe Pampry Góra Junior 1
15. Pieszak Henio 2018 Kanapowe Pampry Góra Junior 1
16. Pieszak Tosia 2014 Kanapowe Pampry Góra J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
17. Kurczewska Jagoda 2009 SP Kobylnica Gruszczyn J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
18. Weyna Antonina 2012 Biały Domek Kicin Kicin J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
19. Niewiadomski Sophie 2007 Miejski Klub Pływacki KOŁOBRZEG Kołobrzeg J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
20. Kamińska Marcelina 2016 Komorniki Junior 2
21. Mitukiewicz Nela 2015 Komorniki Junior 2
22. Mitura Kacper 2012 Komorniki J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
23. Mitura Piotruś 2015 Komorniki Junior 2
24. Woźniak Matylda 2009 Szkoła Podstawowa nr 2 w Kościanie Kościan J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
25. Domańska Urszula 2013 Mamy-Biegamy Koziegłowy J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
26. Domańska Zuzanna 2009 Mamy-Biegamy Koziegłowy J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
27. Owczarzak Pola 2015 Koziegłowy Junior 2
28. Witkowska Aleksandra 2011 SP Koziegłowy Koziegłowy J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
29. Mazurek Emil 2010 Szkoła Podstawowa nr 2 w Zalasewie Kruszewnia J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
30. Tkaczyk Maciej 2009 SP nr 2 w Zalasewie Kruszewnia J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
31. Dopierała Anna 2009 Szkoła podstawowa nr 12 Leszno LESZNO J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
32. Kapitan Agata 2007 SP 9 LESZNO / AZS PWSZ LESZNO LESZNO J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
33. Kapitan Paweł 2009 SP 9 LESZNO / AZS PWSZ LESZNO LESZNO J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
34. Olichwer Natan 2008 Sp7 Leszno Leszno J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
35. Burzak Marcel 2009 SP14 / Warta Poznań Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
36. Musiał Piotr 2007 Mamy-Biegamy Luboń J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
37. Orlicka Zofia 2013 Przedszkole Małe Talenty Luboń Luboń J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
38. Pietrasik Mikołaj 2009 SP 14 / Warta Poznań Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
39. Zienkowicz Zuzanna 2009 SP 3 Luboń Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
40. Grzechowiak Antoni 2008 SSP nr 29 Lusówko J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
41. Grzechowiak Jakub 2011 SSP nr 29 Lusówko J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
42. Grzechowiak Leon 2013 Przedszkole nr 127 Lusówko J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
43. Matyla Jagna 2016 Przedszkole Janka Wędrowniczka w Mosinie Mosina Junior 2
44. Matyla Jędrzej 2017 Mosina Junior 1
45. Ratajczak Julia 2018 Night Runners Mosina Junior 1
46. Ratajczak Lena 2016 Night Runners Mosina Junior 2
47. Wiśniewska Nadia 2016 Niepubliczne Przedszkole im. Janka Wędrowniczka w Mosinie Mosina Junior 2
48. Pietek Maja 2009 OFIX.PL BIKE TEAM Murowana Goślina J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
49. Gurdziołek Alicja 2009 UKS Lusowo Niepruszewo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
50. Sawicki Antek 2012 SP BOGACZÓW Nowogród Bobrzański J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
51. Sawicki Franek 2014 SP BOGACZÓW Nowogród Bobrzański J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
52. Sawicki Michał 2009 SP BOGACZÓW Nowogród Bobrzański J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
53. Niklewicz Filip 2013 Przedszkole Bajeczka Oborniki J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
54. Korneluk Antonina 2012 Czerwonacki Klub Karate-Do Shotokan Owińska Owińska J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
55. Szłapka Antonina 2010 Szkoła podstawowa nr 2 w Plewiskach Plewiska J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
56. Walkowiak Jerzy 2011 Studio-motiv.pl Plewiska J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
57. Walkowiak Maria 2016 Studio-motiv.pl Plewiska Junior 2
58. Adamkiewicz Lena 2011 LENA LEMONIADA TEAM PŁOCK J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
59. Chojnacki Adam 2012 Poznan J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
60. Czubaszewski Piotr 2014 P21 / Czubasie Poznan J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
61. Łapawa Gabriela 2015 Mocni w Gębie Poznan Junior 2
62. Wasielewski Kosma 2016 Poznan Junior 2
63. Andruszkiewicz Borys 2010 SP 14 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
64. Andrzejewska Zofia 2013 Przedszkole 187 Poznań Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
65. Bieniek Szymon 2010 Sp 63 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
66. Czubaszewski Jan 2010 SP64/Czubasie Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
67. Gajb Maria 2008 OPZ ZAWARCIE Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
68. Graduszewska Jadwiga 2014 fotoakademickie.pl Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
69. Graduszewska Łucj 2014 fotoakademickie Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
70. Graduszewski Teodor 2008 fotoakademickie Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
71. Hałas Dominik 2008 TriNewbies Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
72. Hałas Szymon 2015 TriNewbies Poznań Junior 2
73. Hyży Mikołaj 2013 Outlet AGD www.wgniecione.pl Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
74. Jabłoński Bartosz 2013 Przedszkole nr 58 / My TRI Team Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
75. Jabłoński Jakub 2007 SP nr 74 / My TRI Team Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
76. Jarmuda Franek 2009 JARMUDKA / AKADEMIA URBASIA Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
77. Jastrzębski Bartosz 2011 SP nr 25 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
78. Jurkiewicz Mateusz 2007 SP 17 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
79. Jurkiewicz Olga 2010 SP 17 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
80. Koczorowska Jagoda 2011 Drużyna Szpiku Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
81. Koczorowski Kajetan 2008 Drużyna Szpiku Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
82. Kosicka Pola 2015 POZNAŃ Junior 2
83. Kotlińska Hanna 2013 OPZ ZAWARCIE Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
84. Kotlińska Zofia 2008 OPZ ZAWARCIE Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
85. Kruś Bartosz 2008 Pomóż Tosi Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
86. Kruś Lena 2013 Pomóż Tosi Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
87. Kuik Aleksander 2017 eurorower.pl Poznań Junior 1
88. Łapawa Jagoda 2007 CityZen Poznań / Mocni w Gębie Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
89. Majewska Zofia 2010 Night Runners / SP6 Poznań Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
90. Mikołajczak Kuba 2015 Przedszkole Zielony Zakątek Poznań Junior 2
91. Ostrowski Krzyś 2016 makieta.net Poznań Junior 2
92. Ostrowski Wojtek 2012 makieta.net Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
93. Pawlak Łucja 2010 SP14 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
94. Pietrzak Weronika 2009 AZS UAM POZNAŃ Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
95. Pietz Antonina 2016 CBN Poznań Junior 2
96. Pilc Wojciech 2007 Dres i Laczki Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
97. Przybylak Szymon 2011 SP 67 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
98. Przybylski Kacper 2012 SP 6 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
99. Przybylski Szymon 2007 SP 6 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
100. Pszczółkowski Kacper 2015 Poznań Junior 2
101. Purandare Jan 2009 Szkoła Podstawowa Cogito w Poznaniu Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
102. Purandare Roy 2009 Szkoła Podstawowa Cogito w Poznaniu Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
103. Pyziołek Michał 2008 SP 8 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
104. Skarżyńska Maria 2015 Poznań Junior 2
105. Smoczyk Wiktor 2013 Victoria Jarocin Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
106. Stachowski Jakub 2012 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
107. Wasielewski Tymon 2013 POZNAŃ J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
108. Wojciechowska Marysia 2013 Przedszkole Zielony Zakątek Plewiska Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
109. Zydorowicz Amelka 2007 Sp 74 Poznań Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
110. Nowicki Piotr 2010 Ceków Kolonia Przespolew J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
111. Piśmienny Wojciech 2016 WOJTEK TEAM Rabowice/Swarzędz Junior 2
112. Podlecki Franek 2011 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Rokietnica J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
113. Protasewicz Jakub 2008 SP Rokietnica Rokietnica J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
114. Stachowiak Szymon 2008 Rokietnica Biega Rokietnica J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
115. Konieczniak Mateusz 2008 AZS AWF Poznań Rosnówko J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
116. Janus Dawid 2009 star wars Siedlec J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
117. Nowak Julia 2009 Unia Swarzędz Siekierki Wielkie J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
118. Dzilne Dominika 2013 Skórzewo J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
119. Dzilne Wiktor 2010 POSM Solna Skórzewo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
120. Pająk Agata 2011 Społeczna Jedynka Skórzewo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
121. Pająk Mateusz 2014 Przedszkole Iskierki Skórzewo J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
122. Peszel Zosia 2012 Helios Czempiń Słonin J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
123. Mejer Stanisław 2007 SP 2 Suchy Las Suchy Las J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
124. Gajda Maksymilian 2010 SP 2 Zalasewo Swarzędz J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
125. Nowicka Hanna 2009 SP 14/Warta Poznań Swarzędz J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
126. Dominiak Agata 2018 Alex Deutschland GmbH Szczecin Junior 1
127. Dominiak Hubert 2016 Alex Deutschland GmbH Szczecin Junior 2
128. Rybacka Małgorzata 2008 OPZ ZAWARCIE Szczytniki J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
129. Hancyk Julian 2011 Jalian & Mati Team Tarnowo Podgórne J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
130. Hancyk Mateusz 2013 Jalian & Mati Team Tarnowo Podgórne J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
131. Pietrzyk Adam 2010 TriFamily Trzebnica J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
132. Buśkiewicz Kacper 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA TULCE Tulce J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
133. Plaszczak Karol 2007 Bonum Futurum Tulce Tulce J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
134. Makarońska Nela 2018 Wałcz Junior 1
135. Makaroński Franek 2011 KS Żak Wałcz J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
136. Prendecka Róża 2011 Prendki TRI Wałcz J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
137. Biskup Iga 2008 MKP WĄGROWIEC WĄGROWIEC J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
138. Piotruk Krzysztof 2008 A.G. Multischool Project Wągrowiec J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
139. Piotruk Nina 2012 A.G. Multischool Project Wągrowiec J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
140. Waligórski Tomasz 2014 Wroclaw J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
141. Szukiewicz Izabela 2016 Wrocław Junior 2
142. Szukiewicz Sebastian 2011 Wrocław J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
143. Waligórska Joanna 2017 Wrocław Junior 1
144. Klinge Nadia 2010 Zalasewo Zalasewo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
145. Trzeciak Wiktor 2009 SP nr 2 Zalasewo Zalasewo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
146. Nadolska Marta 2013 Zaniemyśl Zaniemyśl J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
147. Nadolski Jeremi 2016 Przedszkole Akuku w Łęknie Zaniemyśl Junior 2
148. Staszak Krzysztof 2011 SP 2 Suchy Las Złotniki J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
149. Staszak Maciej 2008 SP 2 Suchy Las Złotniki J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m