Lista startowa

VI Bieg NASZA DYCHA

Gostyń, 07.04.2019
Dystans: 10 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 303


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
270 Adamczak Martyna 1992 Weteran Gostyn
184 Adamiak Aleksander 1974 RWT Poznań
273 Andrzejczak Aneta 1983 Głoginin
276 Antkowiak Joanna 1981 Kobiety Biegają
228 Antoniak Jakub 1997 Leszczyńska Akademia Biegowa
66 Bajer Krzysztof 1980 Grodzisko
115 Banaszak Michał 1985 R-Team
210 Banaszak Tomasz 1983 KD7W
199 Bartkowiak Hubert 1968 KB SUKCES Żmigród
80 Bartosik Daniel 1981 DRUŻYNA SZPIKU
47 Baum Marek 1995 Garzyn
142 Berdychowski Łukasz 1990 Mrozoodporni Krzywiń
302 Białoskórska Olga 1965 Gostyń
52 Biderman Przemysław 1987 BIDUS BIEGA
74 Bieniek Grzegorz 1957 PEKHO
285 Biernaczyk Marek 1985 Weteran
301 Błaszczyk Tomasz 1979 Góra
154 Bocian Malgosia 1984 Topfarm
82 Bokus Eugeniusz 1963 Kościan Team
268 Borowczak Daniel 1981 Los Blancos
105 Boruszewski Piotr 1978 Gostyń
229 Brandenburg Michał 1981 Od Poniedziałku Krzemieniewo
165 Bressa Wojciech 1989 Zakrzewo
159 Brill Tobiasz 1985 PEKHO
207 Brodziak Danuta 1981 Mosina
303 Brycka-Jaskierska Aldona 1975 Parkrun Gostyń
223 Brzózka Jakub 1988 PRO366
201 Budny Paweł 1982 Poznań
119 Burdajewicz Katarzyna 1971 RUNNER'S POWER śrem
68 Chudy Bartosz 2000 PARKRUN Gostyń
45 Chudy Roman 1958 R-TEAM Rydzyna
254 Chudziński Łukasz 1982 Kaniasiatka
315 Cichoszewska Agata 1989 Wolsztyńska Akademia Biegowa
192 Cieślewicz-Galas Katarzyna 1979 Poznań
255 Czamański Zbigniew 1973 1973
128 Dajewska Marta 1990 Stare Oborzyska
69 Dajewski Andrzej 1959 Stare Oborzyska
78 Dajewski Michal 1982 KP PSP GOSTYN
61 Dąbrowski Dawid 1981 Kościan Team
25 Dechnik Bartosz 1990 Panda Gym Team
293 Deplewski Daniel 1972 zduny
146 Dettlaff Remigiusz 1980 -
219 DĘbski Dominik 1990 Gostyń
317 Dobroś Dawid 1989 KGHM ZG RUN
309 Doliński Damian 1981 Gostyń
28 Drzymała Jakub 1993 Gostyń
23 Dubiał Halina 1955 Babcie Biegają
250 Dubowik Anna 1980 Gostyń
84 Dudek Bartosz 1987 BWM
224 Dydymski Jacek 1974 Wiocha biega
289 Dziedzic Piotr 1968 Milicz
122 Dzikowski Dariusz 1977 Parkrun Gostyń
253 Dzikowski PaweŁ 1970 Krotoszyn
260 Dziubałka Marcin 1969 Kunowo
202 Faryniarz Mateusz 1990 Gruszczyn
193 Feledziak Witold 1980 Gostyń
173 Feledziak Wojciech 1982 Gostyń
41 Fiebich Zbigniew 1976 Lucky Luki
182 Fier Marek 1981 Mosina
191 Furman Jakub 2000 Gostyń
318 Glowacki Waldemar 1974 Odolanow
180 Gluma Bogusław 1973 NETBOX BIEGA
160 Gorczak Jarosław 1971 Swierczyna
278 Goszczyńska Maria 1997 Gostyń
279 Goszczyński Wojciech 2002 Alfa Team
88 Górna Aldona 1978 Śrem
295 Gródziński Marcin 1984 ja tu tylko sprzątam
179 Grypczyńska Michalina 1995 Leszno
164 Grypczyński Przemysław 1972 ZSE Leszno
256 Grzesiak Krzysztof 1962 LO Śrem
94 Grzeszczak Karol 1973 Gostyń
251 Handke Joanna 1975 Gostyń
144 Handke Marzena 1971 Gostyń
269 Hansz Donat 1994 NETBOX BIEGA
92 Hebel Marcin 1982 Niechlów
98 Idkowiak Aleksandra 2003 KS TIGER WLKP
55 Idkowiak Krzysztof 1986 SWG
73 Idkowiak Robert 1971 sailor maciejewo
243 Jagodzik Michał 1987 Gostyń
267 Jagodziński Aleksander 1976 Gostyń
96 Jakubczak Tomasz 1979 wybierz
131 Janicki Przemek 1980 Straż Pożarna Gostyń
257 Jankowiak-Andrzejczak Małgorzata 1981 TOPFARM
225 Jankowski Pawel 1973 RUN-POLE
310 Janowicz Damian 1974 Lipno
83 Janowicz Wojciech 1976 SzymanowskiTEAM
153 Janowski Maciej 1984 Wolsztyńska Akademia Biegowa
109 Janowski Robert 1986 R-TEAM
181 Jarczyńska-Fier Anna 1976 Mosina
76 Jaronski Hubert 1975 1975
217 Jaruzel Jan 1971 KS KROTOSZ KROTOSZYN
111 Jaskierski Michał 1975 Gostyń
248 Jaworski Paweł 1976 Krotoszyn
305 Jeż Jolanta 1976 Gostyń Easy Trail
29 Juskowiak Mikołaj 1984 Leszno
316 Kaczmarek Karol 1996 Pożegowo
132 Kaczmarek Łukasz 1981 Parkrun Gostyń
30 Kalak Jarosław 1981 KS Krotosz Krotoszyn
227 Kalitka Monika 1997 Dworczak Team
134 Kalitka Tomasz 1973 Dworczak Team
197 Kałuża Jakub 1996 Rawicz
177 Kapała Mateusz 1989 Gostyń
230 Karwik Mirosław 1963 bieg o zdunowskiego kafla
231 Karwik Patryk 1992 Ks Krotosz Krotoszyn
282 Kasperkowiak Zosia 2002 Borek Wielkopolski
110 Kasperski Robert 1968 Kościan Team
263 Kasprzak Artur 1995 ACTIVE LIFESTYLE TEAM
232 Kasprzak Dawid 1978 Śrem
288 Kasprzak Joanna 1985 WETERAN GOSTYŃ
195 Kasprzak Krzysztof 1968 KS Krotosz Krotoszyn
233 Kawczyński Marek 1987 Śrem
89 Kaźmierczak Hanna 1976 Wiocha biega
59 Kaźmierska Ewelina 1977 Sporty Walki Gostyń
58 Kaźmierski Piotr 1976 Sporty Walki Gostyń
93 Kędzia Dominik 1972 Czempiń
275 Kin Adrian 1986 ALBANNERS
174 Knapp Janusz 1982 NETBOX BIEGA / LeszNo Limits Runners
95 Kolasińska Magdalena 1992 Krobia
185 Kołodziej Marcin 1979 Weteran Gostyń
189 Kołodziej Norbert 1982 Weteran-Gostyń
209 Konieczny Kamil 1997 Ks Krotosz Krotoszyn
141 Konieczny Marcin 1979 Gostyń
130 Kończak Barbara 1989 Krobia
129 Kończak Łukasz 1989 ViaCon
149 Kostrzewski Dariusz 1977 GKR GOSTYŃ
43 Koszel Kuba 1989 ACTIVE LIFESTYLE
204 Kowalski Marcin 1979 Team Chomęcice
38 Kozaczek Adrian 1988 Gostyń
283 Kozak Andrzej 1973 Mechlin
97 Kozak Krystyna 1967 LOB
138 Kramm Grażyna 1972 Śrem
308 Kraśner Eryk 1999 WETERAN GOSTYŃ
284 Kraśner Paweł 1983 WETERAN GOSTYŃ
203 Kroczak Grzegorz 1984 Krotoszyn
39 Król Lech 1981 KS KROTOSZ KROTOSZYN
137 Królik Monika 1991 TOPFARM
22 Krzymińska Maria 1957 Babcie Biegają
245 Krzyżańska Arleta 1966 Kościan
244 Krzyżański Remigiusz 1962 Kościan
107 Kubiak Michał 1979 KPP Gostyń
271 Kucharski Krzysztof 1981 Gostyń
106 Kuchnik Piotr 1986 "MŁODE ORŁY"
65 Kuczyński Rafał 1971 26.2
167 Kunc Piotr 1978 Widziszewo
90 Lange Hanna 1978 Żłówice w biegu
91 Lange Szymon 1979 Runner's Power
280 Leman Maciej 1970 Drużyna Szpiku
321 Lenartowski Przemysław 1985 WOŹNIAK TEAM
187 Leśniewicz Przemysław 1983 1983
206 Lewandowska Zuzanna 1992 Topfarm
266 Libront Anna 1997 NETBOX BIEGA
235 Lubiatowski Piotr 1984 Gostyn
123 Łabędzki Bartosz 1982 Rydzyna
281 Łabędzki Piotr 1984 Borek Wielkopolski
172 Łaski Wojciech 1996 Pudliszki
294 Łęcka-Janicka Izabela 1984 MS FIT
277 Łocman Alicja 1980 CONNECTOR TEAM
190 Łukaszewski Łukasz 1978 Śrem
304 Łukowski Maksymilian 2002 Poznań
323 Łyskawa Dariusz 1979 Roz.Bieg.ane Białe Tygrysy Jarocin
79 Machowicz Jolanta 1975 Gostyń
221 Maćkowiak Valery 1954 KS KROTOSZ KROTOSZYN
252 Majcher Tomasz 1974 Wiocha Biega
54 Małyszek Krzysztof 1978 Gostyń
51 Manel Mariusz 1973 Kąkolewo
143 Marciniak Roman 1976 Czerwonak
272 Matuszak Paweł 1985 Masłowo
26 Matuszewska Anna 1995 Rawicz
86 Matuszewska Małgorzata 1975 Runner's Power
85 Matuszewski Marek 1972 Runner's Power
44 Matuszewski Ryszard 1961 Rawicz
140 Matyla Bronisław 1965 R-Team Rydzyna
194 Matyśkiewicz Krzysztof 1966 Gostyń
212 Mazurczak Marta 1991 Night runners
32 Mazurek Mikołaj 1990 Pogorzela
150 Michalski Tomasz 1981 Dworczak Team
27 Mielcarek Tomasz 1978 www.masaze-tomek.pl
211 Mikołajczak Arkadiusz 1990 Jarocin
124 Mikołajczak Wiesław 1970 Gostyń
37 Modrzyńska Elżbieta 1981 Leszno
145 Molinus Jakub 1978 Evolutio CWR
322 Mrzywka Waldemar 1962 KROTOSZYN
286 Musielak Wioleta 1974 Running Team Milicz
36 Naglak Hubert 1995 Szelejewo
291 Naglak Łukasz 1982 Koźmin Biega
126 Naskręt Dariusz 1984 Piaski Biegają
127 Naskręt Joanna 1987 Piaski
50 Nehring Jarosław 1971 JW 1517 1 Ldplot
125 Niewiada Marcin 1982 Acid Drinkers Maniacs
307 Nikolin Przemysław 1979 KS Oczko Osowa Sień
48 Norkiewicz Krzysztof 1967 DRUŻYNA FRANKA
237 Nowacka Agnieszka 1990 Gostyń
151 Nowacki Cezary 1977 rteem
236 Nowacki Damian 1985 Gostyń
147 Nowacki Maciej 1983 Straz Pozarna Gostyn
114 Nowaczyk Paweł 1982 1982
239 Nowak JÓzef 1955 BBC SKÓRZEWO
208 Nowak Marcin 1971 KB MIŚ BOREK WLKP.
108 Nowicki Bartosz 1983 Poznań
247 Olejniczak Iwona 1964 Poznań
259 Olejniczak Krzysztof 1967 AGROZIÓŁKOWO
311 Orpel Michalina 1985 Gostyń
171 Paluszak Dariusz 1975 Czempiń
205 Paluszkiewicz Rafał 1976 SPP Team
242 Parysek Bogdan 1950 KS KROTOSZ KROTOSZYN
155 Perek Paweł 1993 EPA 600
299 Piasecki Radosław 1978 BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW
222 Pietrzyk Tomasz 1981 Hengst Poland
166 Pięta Sandra 1991 Łatka Team
60 Piłat Dariusz 1977 Wkurw_Team
292 Piszczelak Łukasz 1988 Gostyń
198 Piszczelak Mateusz 1997 RUNAWAY TEAM
314 Plewko Jakub 1983 KGHM ZG RUN
274 Pluta Rafal 1975 Gostyn
104 Płócieniczak Sylwia 1975 Leszno
214 Płuciniczak Aleksandra 1990 Bodzewko
216 Poczta Dariusz 1973 ks krotosz krotoszyn
261 Przybył Piotr 1972 EASY RUNNERS
290 Przybył Rafał 1989 Fundacja Przybył z pomocą
67 Przydróżna Julita 1979 26,2
99 Rabiega Monika 1980 Lucky Luki
100 Rabiega Szczepan 1975 Lucky Luki
117 Radolak Robert 1989 Gostyn
196 Radoła Piotr 1986 Kunowo
40 Rakowski Bartosz 1979 Hernik Team
77 Raszewski Grzegorz 1966 ArdaghGroup Gostyń (Huta Szkła)
287 Raszka Krzysztof 1975 Running Team Milicz
157 Ratajczak Joanna 1983 Krobia
156 Ratajczak Tomasz 1975 Krobia
169 Ratajczyk Anna 1981 Drużyna Szpiku
71 Ratuszny Jakub 1989 Gostyń
75 Razik Tadeusz 1952 brak
87 Rejek WiesŁaw 1955 Krobia
53 Rogala Anna 1990 Gostyń
168 Rolnik Jarosław 1971 Gostyń
238 Romanowicz Andrzej 1967 LKS BARYCZ SUŁÓW
264 Rożkowski Roman 1958 Runner's Power Śrem
64 Rybicki Jacek 1970 Gostyń
24 Rychły Mariusz 1982 gostyń
113 Sarbinowski Krzysztof 1983 OSP Turew
57 Sękowska Karolina 1988 SĘKOWSKI TEAM
56 Sękowski Paweł 1977 SĘKOWSKI TEAM
170 Sierakowski Robert 1970 RWT Poznań
297 Sierżant Karol 1976 Gostyń
63 Sikora Piotr 1982 TGV Club
103 Skowronek Przemysław 1980 Borek
240 Skrzypczak Hanna 1967 Browar Fortuna
46 Smardzewski Jacek 1967 Gostyń
312 Smektała Adam 1996 Gostyń
72 Sółkowska Hannelore 1958 sama biegam i dobrze mi z tym Poznań
31 Stachowiak Arkadiusz 1980 Roz(BIEG)ane Białe Tygrysy Jarocin
258 Stachowiak Marcin 1987 MS-FIT STUDIO GOSTYŃ
161 Stefaniak Dariusz 1982 www.rehabilitacja-stefaniak.pl
186 Stypa Tomasz 1993 Leszno
120 Swornowski Krzysztof 1975 Naramowice Biegają
116 Sworowski Rafał 1984 Gostyń
296 Szablikowski Błażej 1978 Poznań
306 Szafranek Łukasz 1983 KS Oczko Osowa Sień
234 Szajek Barbara 1991 Gostyń
35 Szczechowiak Przemysław 1980 Gronówko
265 Szczepaniak Jacek 1966 Eko-Cargo Sp. z o.o.
158 Szczepaniak Maciej 1972 TOPFARM
319 Szczepański Mateusz 1994 KGHM ZG RUN
246 Szeszycki Andrzej 1964 Zduny
102 Szumna Beata 1975 Lucky Luki
148 Szymankiewicz Ewa 1983 MIEJSKA GÓRKA
313 Szymczak Dariusz 1975 Gostyń
213 Szymczak Elżbieta 1959 Murowana Goślina
70 Szymkowiak Agnieszka 1981 Bojanowo
62 Szymkowski Czesław 1948 Fabryka Formy
241 ŚlĄska-Dorsz MaŁgorzata 1971 NRB
178 Świstek Lucjan 1972 NETBOX BIEGA
152 Talma Marcin 1991 GB Wielkopolscy Biegacze
121 Teter Gabriela 1981 Poznań
320 Tomaszewski Artur 1984 KB MIŚ BOREK WLKP.
112 Tomaszewski Dominik 1972 Dendrorunners
42 Tomaszewski Przemysław 1969 Gostyń
218 Tomczak Danuta 1957 Team Kościan
298 Tomiak Przemysław 1972 Piaski
220 TyczyŃski Piotr 1965 KS KROTOSZ KROTOSZYN
200 Tylicki Robert 1972 Karkonosz Running Team
101 Urbaniak Marian 1962 Netbox Biega
139 Wachowiak Kinga 1982 MIKI TEAM
249 Wachowiak Michał 1980 Marillion Solo Runner
34 WaligÓra Adam 1980 KROTOSZYN
33 WaligÓra Michalina 1990 KROTOSZYN
135 Willak Hanna 1972 Biegam bo lubię
136 Willak Patryk 1997 Biegam bo lubię
215 Wira Mariusz 1973 KB MIŚ BOREK WLKP.
324 Witczak Artur 1980 GOSTYŃ
325 Włodarczak Sebastian 1987 Gostyń
226 WŁodarczyk MichaŁ 1996 Koźmin Biega
188 Wojtkowiak Piotr 1990 Bodzewo
118 Wróblewski Sławomir 1979 Sobiałkowo
262 Wujek Marcin 1976 MUAY running team
133 Zakaszewska Alicja 1971 Góra
183 Zapała Bogdan 1970 Oki Team Sulechów
49 ZieliŃska Beata 1970 Parkrun Gostyń
300 Zjeżdżałka Artur 1979 KRZEKOTOWICE - GMINA PĘPOWO
163 Żarnowska Katarzyna 1974 Piaski
162 Żarnowski Robert 1971 Piaski
176 Żok Mateusz 2002 Oki Team
175 Żok Radosław 1975 Oki Team