Lista startowa

VI Bieg NASZA DYCHA

Gostyń, 07.04.2019
Dystans: 10 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 162


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
106 Kuchnik Piotr 1986 "MŁODE ORŁY"
146 Dettlaff Remigiusz 1980 -
76 Jaronski Hubert 1975 1975
114 Nowaczyk Paweł 1982 1982
67 Przydróżna Julita 1979 26,2
65 Kuczyński Rafał 1971 26.2
125 Niewiada Marcin 1982 Acid Drinkers Maniacs
43 Koszel Kuba 1989 ACTIVE LIFESTYLE
77 Raszewski Grzegorz 1966 ArdaghGroup Gostyń (Huta Szkła)
22 Krzymińska Maria 1957 Babcie Biegają
23 Dubiał Halina 1955 Babcie Biegają
52 Biderman Przemysław 1987 BIDUS BIEGA
135 Willak Hanna 1972 Biegam bo lubię
136 Willak Patryk 1997 Biegam bo lubię
70 Szymkowiak Agnieszka 1981 Bojanowo
103 Skowronek Przemysław 1980 Borek
75 Razik Tadeusz 1952 brak
84 Dudek Bartosz 1987 BWM
93 Kędzia Dominik 1972 Czempiń
171 Paluszak Dariusz 1975 Czempiń
143 Marciniak Roman 1976 Czerwonak
112 Tomaszewski Dominik 1972 Dendrorunners
48 Norkiewicz Krzysztof 1967 DRUŻYNA FRANKA
80 Bartosik Daniel 1981 DRUŻYNA SZPIKU
169 Ratajczyk Anna 1981 Drużyna Szpiku
134 Kalitka Tomasz 1973 Dworczak Team
150 Michalski Tomasz 1981 Dworczak Team
155 Perek Paweł 1993 EPA 600
145 Molinus Jakub 1978 Evolutio CWR
62 Szymkowski Czesław 1948 Fabryka Formy
47 Baum Marek 1995 Garzyn
152 Talma Marcin 1991 GB Wielkopolscy Biegacze
149 Kostrzewski Dariusz 1977 GKR GOSTYŃ
117 Radolak Robert 1989 Gostyn
24 Rychły Mariusz 1982 gostyń
28 Drzymała Jakub 1993 Gostyń
38 Kozaczek Adrian 1988 Gostyń
42 Tomaszewski Przemysław 1969 Gostyń
46 Smardzewski Jacek 1967 Gostyń
53 Rogala Anna 1990 Gostyń
54 Małyszek Krzysztof 1978 Gostyń
64 Rybicki Jacek 1970 Gostyń
71 Ratuszny Jakub 1989 Gostyń
79 Machowicz Jolanta 1975 Gostyń
94 Grzeszczak Karol 1973 Gostyń
105 Boruszewski Piotr 1978 Gostyń
111 Jaskierski Michał 1975 Gostyń
116 Sworowski Rafał 1984 Gostyń
124 Mikołajczak Wiesław 1970 Gostyń
141 Konieczny Marcin 1979 Gostyń
144 Handke Marzena 1971 Gostyń
168 Rolnik Jarosław 1971 Gostyń
173 Feledziak Wojciech 1982 Gostyń
177 Kapała Mateusz 1989 Gostyń
133 Zakaszewska Alicja 1971 Góra
66 Bajer Krzysztof 1980 Grodzisko
35 Szczechowiak Przemysław 1980 Gronówko
40 Rakowski Bartosz 1979 Hernik Team
50 Nehring Jarosław 1971 JW 1517 1 Ldplot
51 Manel Mariusz 1973 Kąkolewo
61 Dąbrowski Dawid 1981 Kościan Team
82 Bokus Eugeniusz 1963 Kościan Team
110 Kasperski Robert 1968 Kościan Team
78 Dajewski Michal 1982 KP PSP GOSTYN
107 Kubiak Michał 1979 KPP Gostyń
87 Rejek WiesŁaw 1955 Krobia
95 Kolasińska Magdalena 1992 Krobia
130 Kończak Barbara 1989 Krobia
156 Ratajczak Tomasz 1975 Krobia
157 Ratajczak Joanna 1983 Krobia
33 WaligÓra Michalina 1990 KROTOSZYN
34 WaligÓra Adam 1980 KROTOSZYN
30 Kalak Jarosław 1981 KS Krotosz Krotoszyn
39 Król Lech 1981 KS KROTOSZ KROTOSZYN
98 Idkowiak Aleksandra 2003 KS TIGER WLKP
29 Juskowiak Mikołaj 1984 Leszno
37 Modrzyńska Elżbieta 1981 Leszno
104 Płócieniczak Sylwia 1975 Leszno
179 Grypczyńska Michalina 1995 Leszno
97 Kozak Krystyna 1967 LOB
41 Fiebich Zbigniew 1976 Lucky Luki
99 Rabiega Monika 1980 Lucky Luki
100 Rabiega Szczepan 1975 Lucky Luki
102 Szumna Beata 1975 Lucky Luki
166 Pięta Sandra 1991 Łatka Team
148 Szymankiewicz Ewa 1983 MIEJSKA GÓRKA
139 Wachowiak Kinga 1982 MIKI TEAM
181 Jarczyńska-Fier Anna 1976 Mosina
182 Fier Marek 1981 Mosina
142 Berdychowski Łukasz 1990 Mrozoodporni Krzywiń
120 Swornowski Krzysztof 1975 Naramowice Biegają
101 Urbaniak Marian 1962 Netbox Biega
178 Świstek Lucjan 1972 NETBOX BIEGA
180 Gluma Bogusław 1973 NETBOX BIEGA
174 Knapp Janusz 1982 NETBOX BIEGA / LeszNo Limits Runners
92 Hebel Marcin 1982 Niechlów
175 Żok Radosław 1975 Oki Team
176 Żok Mateusz 2002 Oki Team
183 Zapała Bogdan 1970 Oki Team Sulechów
113 Sarbinowski Krzysztof 1983 OSP Turew
25 Dechnik Bartosz 1990 Panda Gym Team
49 ZieliŃska Beata 1970 Parkrun Gostyń
68 Chudy Bartosz 2000 PARKRUN Gostyń
122 Dzikowski Dariusz 1977 Parkrun Gostyń
132 Kaczmarek Łukasz 1981 Parkrun Gostyń
74 Bieniek Grzegorz 1957 PEKHO
159 Brill Tobiasz 1985 PEKHO
127 Naskręt Joanna 1987 Piaski
162 Żarnowski Robert 1971 Piaski
163 Żarnowska Katarzyna 1974 Piaski
126 Naskręt Dariusz 1984 Piaski Biegają
32 Mazurek Mikołaj 1990 Pogorzela
108 Nowicki Bartosz 1983 Poznań
121 Teter Gabriela 1981 Poznań
172 Łaski Wojciech 1996 Pudliszki
109 Janowski Robert 1986 R-TEAM
115 Banaszak Michał 1985 R-Team
45 Chudy Roman 1958 R-TEAM Rydzyna
140 Matyla Bronisław 1965 R-Team Rydzyna
26 Matuszewska Anna 1995 Rawicz
44 Matuszewski Ryszard 1961 Rawicz
31 Stachowiak Arkadiusz 1980 Roz(BIEG)ane Białe Tygrysy Jarocin
151 Nowacki Cezary 1977 rteem
85 Matuszewski Marek 1972 Runner's Power
86 Matuszewska Małgorzata 1975 Runner's Power
91 Lange Szymon 1979 Runner's Power
119 Burdajewicz Katarzyna 1971 RUNNER'S POWER śrem
170 Sierakowski Robert 1970 RWT Poznań
184 Adamiak Aleksander 1974 RWT Poznań
123 Łabędzki Bartosz 1982 Rydzyna
73 Idkowiak Robert 1971 sailor maciejewo
72 Sółkowska Hannelore 1958 sama biegam i dobrze mi z tym Poznań
56 Sękowski Paweł 1977 SĘKOWSKI TEAM
57 Sękowska Karolina 1988 SĘKOWSKI TEAM
118 Wróblewski Sławomir 1979 Sobiałkowo
58 Kaźmierski Piotr 1976 Sporty Walki Gostyń
59 Kaźmierska Ewelina 1977 Sporty Walki Gostyń
69 Dajewski Andrzej 1959 Stare Oborzyska
128 Dajewska Marta 1990 Stare Oborzyska
147 Nowacki Maciej 1983 Straz Pozarna Gostyn
131 Janicki Przemek 1980 Straż Pożarna Gostyń
55 Idkowiak Krzysztof 1986 SWG
160 Gorczak Jarosław 1971 Swierczyna
36 Naglak Hubert 1995 Szelejewo
83 Janowicz Wojciech 1976 SzymanowskiTEAM
88 Górna Aldona 1978 Śrem
138 Kramm Grażyna 1972 Śrem
63 Sikora Piotr 1982 TGV Club
137 Królik Monika 1991 TOPFARM
154 Bocian Malgosia 1984 Topfarm
158 Szczepaniak Maciej 1972 TOPFARM
129 Kończak Łukasz 1989 ViaCon
167 Kunc Piotr 1978 Widziszewo
89 Kaźmierczak Hanna 1976 Wiocha biega
60 Piłat Dariusz 1977 Wkurw_Team
153 Janowski Maciej 1984 Wolsztyńska Akademia Biegowa
27 Mielcarek Tomasz 1978 www.masaze-tomek.pl
161 Stefaniak Dariusz 1982 www.rehabilitacja-stefaniak.pl
96 Jakubczak Tomasz 1979 wybierz
165 Bressa Wojciech 1989 Zakrzewo
164 Grypczyński Przemysław 1972 ZSE Leszno
90 Lange Hanna 1978 Żłówice w biegu