Lista startowa

Niebieska Fala

Poznań, 31.03.2019
Dystans: 1 km | 5 km | 10 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 961


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Abramczyk Julia 1975 brak bieg_5km
2. Abramowicz Damian 1971 REKSIO TEAM bieg_5km
3. Abramowicz Malwina 2006 REKSIO TEAM bieg_1km
4. Adamczyk Borys 2008 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
5. Andrzejczak Kamil 1989 Nie jestem z EL-CAC Running Team :( bieg_5km
6. Andrzejewska Anita 1986 "KIJANKI" NW_5km
7. Antczak Marzena 1983 Turyści team bieg_5km
8. Araszkiewicz Łukasz 1983 Kolegium Sędziów WZPN bieg_10km
9. Archaniołowicz Joanna 1970 MUAY RUNNING TEAM bieg_10km
10. Bachmatiuk Magdalena 1986 Piła bieg_5km
11. Banach Karolina 1980 Mamy Biegamy bieg_5km
12. Banak Magdalena 1971 Poznań bieg_5km
13. Banaszkiewicz Dominik 1988 Kleszczewo bieg_10km
14. Bandosz Hanna 1977 PRO366 bieg_5km
15. Bandura Karol 1983 Wroniecki Klub Biegacza bieg_10km
16. Barałkiewicz Sokal Karolina 1975 Poznań bieg_10km
17. Baranek Aleksandra 2004 Miejski Klub Pływacki Szczecinek bieg_5km
18. Baraniak Beata 1973 lejdis run bieg_10km
19. Barczewski Antoni 2009 Kamionki bieg_1km
20. Barczewski Marcin 1984 Kamionki bieg_5km
21. Bartecka Agnieszka 1980 SPS 112 w Poznaniu bieg_5km
22. Bartecka Wiktoria 2008 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 8 w Poznaniu bieg_1km
23. Bartkowiak Zofia 2009 Plewiska bieg_1km
24. Bartniczak Michał 2007 Szkoła Podstawowa nr 2 Jarocin bieg_1km
25. Bartol Bogusław 2004 OBORNIKI bieg_5km
26. Bartol Fabian 2008 Oborniki bieg_1km
27. Bartol Jacek 1978 Oborniki bieg_1km
28. Bartol Łukasz 1982 Oborniki bieg_5km
29. Bartol Nina 1977 Oborniki bieg_5km
30. Bartol Patrycja 2006 OBORNIKI bieg_1km
31. Basińska Agnieszka 1974 PRO366 bieg_5km
32. Basińska Agnieszka 1974 PRO366 bieg_5km
33. Baumgart Alicja 1973 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
34. Baumgart Arkadiusz 2002 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
35. Bączyk Michał 1974 Poznań bieg_5km
36. Bednarek Aneta 1977 Poznań bieg_5km
37. Bednarek Arkadiusz 1977 Murowana Goślina Biega/Night Runners NW_5km
38. Bednarek Arkadiusz 1977 Murowana Goślina Biega/Night Runners NW_5km
39. Bednarek Franciszek 2009 SP 74 Poznań/Night Runners Junior bieg_1km
40. Bednarek Jolanta 1955 Murowana Goślina Biega NW_5km
41. Bednarek Zofia 2005 SP54 Poznań/Night Runners Junior bieg_5km
42. Bednarska Anna 1986 Poznań bieg_10km
43. Bednarska-Fenrych Anna 1972 POGROMCY KILOMETRÓW bieg_5km
44. Bejma Alicja 2008 Catering BEMI bieg_1km
45. Bejma Joanna 1985 Catering BEMI NW_5km
46. Bejma Michał 1982 Catering BEMI bieg_5km
47. Bejma Wiktoria 2007 Catering BEMI bieg_1km
48. Bentkowska Aneta 1973 Golden Retriever WOŚP w Poznaniu NW_5km
49. Białkowska Lucyna 1973 Komorowo bieg_10km
50. Biernacka Agnieszka 1975 Poznań bieg_5km
51. Biernacka Agnieszka 1984 Szczecin bieg_5km
52. Biernacka-Kępa Karolina 1984 ZSS 101 bieg_1km
53. Biniak Jakub 2002 Mochy bieg_5km
54. Binkowska Magdalena 1984 Poznań bieg_5km
55. Blige Małgorzata 1973 Swarzędz bieg_5km
56. Błachowiak Małgorzata 1968 Czerwonak Biega bieg_5km
57. Błaszczyk Agnieszka 1991 POFAM POZNAŃ bieg_5km
58. Błażejak Wioletta 1981 Konradowo bieg_1km
59. Błociszewska-Starczyńska Anna 1978 Poznań bieg_5km
60. Bobrowska Anna 1982 Night Runners / Team KGB bieg_5km
61. Bodył Małgorzata 1967 KACZMAREK-KOMPONENTY bieg_5km
62. Bolewski Łukasz 1976 Paczkowo bieg_10km
63. Bołądź Agnieszka 1989 Iron Arena bieg_10km
64. Borowczyk Katarzyna 1982 Opalenica bieg_5km
65. Borowczyk Marian 1950 KLAS Szpot Swarzędz bieg_10km
66. Borowiak Urszula 1973 Czerwonak bieg_5km
67. Bożkiewicz Patrycja 1980 Hernik Team bieg_5km
68. Branicka Katarzyna 1995 Kętrzyn bieg_5km
69. Brukwicka Anna 1981 Poznań bieg_1km
70. Brukwicka Zosia 2008 Poznań bieg_1km
71. Brukwicki Jacek 1979 Poznań bieg_5km
72. Brukwicki Jan 2011 Poznań bieg_1km
73. Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM bieg_5km
74. Brzezińska Dorota 1981 Jelonek bieg_10km
75. Bubacz Ewa 1973 Gniezno NW_5km
76. Bubacz Janusz 1970 Gniezno NW_5km
77. Buczkowska Justyna 1978 Swarzędz NW_5km
78. Budzicz Magdalena 1978 FREE RUN bieg_10km
79. Budzicz Michał 2006 FREE RUN bieg_5km
80. Budzicz Paweł 1982 FREE RUN bieg_10km
81. Budzyła Adam 1980 Drużyna Szpiku bieg_10km
82. Bujak Krystian 1982 Łódź bieg_10km
83. Bukowska Alina 1972 Orki z .... bieg_5km
84. Byczyk Jarosław 1968 HERNIK TEAM bieg_5km
85. Bzderek Eliza 1994 Jarocin bieg_5km
86. Centała Jarosław 1980 Biegające Ciasteczka bieg_10km
87. Chalimoniuk Elżbieta 1990 KACZMAREK-KOMPONENTY bieg_5km
88. Chojnacki Artur 1981 BÓG HONOR OJCZYZNA bieg_5km
89. Chojniak Wiesław 1973 parkrun Poznań bieg_10km
90. Cholewińska Longina 1966 EL-CAB Running Team bieg_10km
91. Cholewiński Wojciech 1966 Hernik Team NW_5km
92. Cholewka Jolanta 1956 Marsz po Zdrowie Poznań NW_5km
93. Chwiedzewicz Hanna 1979 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 Poznań bieg_1km
94. Chwiedzewicz Marcin 1981 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 Poznań bieg_1km
95. Chwiedzewicz Wojciech 2015 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 Poznań bieg_1km
96. Chwiedzewicz Zofia 2008 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 Poznań bieg_1km
97. Cichorek Amelia 2006 SP 1 Lubasz bieg_5km
98. Ciećmierowski Henryk 1959 Wągrowiec NW_5km
99. Ciesielska Maja 1980 EL-CAB Running Team bieg_5km
100. Cieślak Artur 1976 Murowana Goślina bieg_1km
101. Cieślak Iga 2016 Murowana Goślina bieg_1km
102. Cieślak Iwo 2018 Murowana Goślina bieg_1km
103. Cieślak Julia 1984 Murowana Goślina bieg_1km
104. Cioch Aleksandra 1995 Piła bieg_10km
105. Ciołek Magdalena 1976 Fitness Buk bieg_5km
106. Cwojdziński Piotr 1978 Night Runners/No Probllama bieg_10km
107. Czajka Krystian 1981 Poznań bieg_5km
108. Czarnowska Katarzyna 1982 Kobiety Biegają bieg_5km
109. Czarnowski Gustaw 2019 Kobiety biegają bieg_1km
110. Czarnowski Kajetan 2015 Kobiety biegają bieg_1km
111. Czarnowski Stefan 1982 Kobiety biegają bieg_1km
112. Danielczyk Maria 1991 Piaski bieg_5km
113. Danielewska Karolina 1979 Loco bieg_5km
114. Deka-Najgebauer Anna 1984 Naguski bieg_1km
115. Deka-Najgebauer Anna 1984 1984 bieg_10km
116. Dembińska Daria 1974 Wójtowicz TRI Team / Atimex bieg_10km
117. Dembiński Marek 1974 Wójtowicz TRI Team / Atimex bieg_10km
118. Dembiński Oliwier 2005 Wójtowicz TRI Team / Atimex bieg_1km
119. Demel-Wieczorek Magdalena 1979 For Run Team bieg_10km
120. Dera Adrian 2006 Oborniki bieg_1km
121. Dera Arleta 1973 Oborniki bieg_1km
122. Dera Marika 1996 Oborniki bieg_5km
123. Dera Tomasz 1969 Oborniki bieg_5km
124. Detzner Jakub 2008 Śrem bieg_1km
125. Detzner Katarzyna 1984 Śrem bieg_5km
126. Detzner Rafał 1984 Śrem bieg_1km
127. Dewo Ewa 1985 POZNAŃ bieg_5km
128. Dobierska Agnieszka 1990 Poznań bieg_10km
129. Dobrzycka Emilia 1992 Przedszkole nr 184 bieg_5km
130. Dominiak Arkadiusz 1994 Zmasakrowani bieg_10km
131. Dominiczak Marcin 1980 1980 bieg_5km
132. Dominiczak Marzena 1979 1979 bieg_5km
133. DomŻalska Elżbieta 1980 1980 bieg_5km
134. Draheim Adam 2008 Poznań bieg_1km
135. Draheim Stefania 1959 Poznań bieg_1km
136. Drajerczak Jakub 2003 Świerczewo Run bieg_5km
137. Drajerczak Marlena 1978 Świerczewo Run bieg_5km
138. Dreger Roman 1956 LZS Wiatrowo bieg_5km
139. Dukat Katarzyna 1984 Murowana Goślina bieg_10km
140. Dutkiewicz Agata 1992 Poznań bieg_10km
141. Dymowska Aleksandra 1981 1982 bieg_5km
142. Dyżlą Alina 1968 Oborniki bieg_1km
143. Dziadas Adam 1992 RoundSpace.pl bieg_5km
144. Dzieciątkowski Artur 1988 Pędzące Warchlaki bieg_10km
145. Dziedzic Julita 1986 Drużyna od serca bieg_5km
146. Dzięcielska Agnieszka 1976 Poznań bieg_10km
147. Dziubak Paulina 1990 Biedrusko bieg_5km
148. Dziubałka Franciszek 2012 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
149. Dziubałka Maciej 1983 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
150. Dziubałka Monika 1984 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
151. Dziudzia Martyna 1993 Poznań bieg_5km
152. Dziudzia Paulina 1997 Poznań bieg_5km
153. Fechner Magdalena 1979 Kościan Team bieg_5km
154. Fenrych Alan 2007 POGROMCY KILOMETRÓW bieg_1km
155. Fenrych Robert 1973 POGROMCY KILOMETRÓW bieg_10km
156. Fiałkowski Janek 1969 Night Runners bieg_5km
157. Firlej Ewelina 1990 gRUNwald Team Poznań bieg_5km
158. Fraint Małgorzata 1988 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 w Poznaniu bieg_1km
159. Frankiewicz Lidia 1968 Buk bieg_5km
160. Frankowska Bogumiła 1944 zespół Szkół Specjalnych nr.101 Poznań bieg_1km
161. Frankowski Piotr 1989 OSP Ocieszyn bieg_10km
162. Frąckiewicz Weronika 1985 112 bieg_10km
163. Frąckowiak Adam 1978 i-sport bieg_5km
164. Frąckowiak Adam 1978 i-sport bieg_1km
165. Frąckowiak Agnieszka 1973 Poznań bieg_1km
166. Frąckowiak Agnieszka 1971 Luboń bieg_5km
167. Frąckowiak Arkadiusz 1966 Luboń bieg_5km
168. Frąckowiak Dawid 2016 Poznan bieg_1km
169. Frąckowiak Ewelina 1976 amat*ORKA bieg_10km
170. Frąckowiak Magdalena 1993 Luboń bieg_5km
171. Frąckowiak Weronika 2011 SP 89 1B bieg_1km
172. Frątczak Michał 1988 POFAM POZNAŃ bieg_5km
173. Frejlich Małgorzata 1987 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
174. Friebe Bogusława 1986 Turyści team bieg_5km
175. Fryda-Trafny Alicja 1972 Głuchowo NW_5km
176. Gabryś Robert 2011 Raszkow bieg_1km
177. Gałęska Katarzyna 1982 EL-CAC Running TeamEL-CAB Running Team bieg_10km
178. Gałęski Damian 1980 Dzikie Małże bieg_10km
179. Gaszyńska Monika 1979 Luboń NW_5km
180. Gawrylczyk Wojciech 1965 Poznań bieg_10km
181. Gelc Violetta 1964 LOCO bieg_5km
182. Gendera Ewa 1971 Drużyna od serca NW_5km
183. German Zofia German 1963 BBKTS bieg_10km
184. Gertich Nikola 2011 Konradowo bieg_1km
185. Gilewski Dariusz 1974 OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY bieg_10km
186. Glajcher Maciej 1977 Złotniki bieg_10km
187. Glapa Monika 1986 Robakowo bieg_5km
188. Glinka Dorota 1967 Lagwy bieg_5km
189. Glonek Dominika 1993 Far bieg_10km
190. Godawa Aneta 1979 EL-CAB Running Team NW_5km
191. Golakiewicz Małgorzata 1969 Szczecin bieg_5km
192. Gondysiak Dominik 2001 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
193. Gorzelańczyk Kasia 1983 Gorzołki Team bieg_1km
194. Gorzelańczyk Laura 2012 Gorzołki Team bieg_1km
195. Gorzelańczyk Tomek 1974 Gorzołki Team bieg_1km
196. Goździewska Hanna 2013 Goździki team bieg_1km
197. Goździewska Maja 2008 Goździki team bieg_1km
198. Goździewska Małgorzata 1960 Murowana Goślina NW_5km
199. Goździewski Michał 1981 Goździki team bieg_5km
200. Górska Alicja 1994 Golden Retriever WOŚP w Poznaniu bieg_10km
201. Grabiak Bartek 2012 Bąki bieg_1km
202. Grabiak Laura 2016 Bąki bieg_1km
203. Grabny Szymon 1994 Śrem bieg_10km
204. Grabowska Małgorzata 1984 Poznań NW_5km
205. Grabowska-Wegner Kasia 1986 Poznań NW_5km
206. Grajewska Beata 1974 POZNAŃ bieg_10km
207. Grefkiewicz Justyna 1976 Murowana Goślina bieg_5km
208. Grodzki Aleks 2008 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
209. Grupa Kacper 2003 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
210. Gruszka Anna 1974 POFAM POZNAŃ bieg_5km
211. Grzegorczyk Marzena 1973 Ostrów Wielkopolski NW_5km
212. Grzegorska Karolina 1997 Poznań bieg_5km
213. Grzegorzek Marcin 1978 EL-CAB Running Team bieg_5km
214. Grzelewska Joanna 1987 J&Z bieg_1km
215. Grzelewska Zuzanna 2007 J&Z bieg_1km
216. Grześkiewicz Ewa 1996 Rzgów bieg_5km
217. Grześnik Grzegorz 1981 PLEWISKA bieg_10km
218. Grzęda Eryk 2011 SP 89 1B bieg_1km
219. Grzęda Zuzanna 2008 SP 89 4B bieg_1km
220. Grzybowska Aneta 1975 Zgrupka Team bieg_10km
221. Grzybowski Piotr 1974 Poznań bieg_10km
222. Grzywaczyk Artur 1964 #BIEGACZE /parkrun Poznań bieg_10km
223. Grzywaczyk Przemysław 1992 parkrun Poznań bieg_5km
224. Gudańska Anna 1978 Poznań (Poznań-Grunwald) bieg_1km
225. Gudańska Julia 2003 Poznań (Poznań-Grunwald) bieg_1km
226. Gudański Jan 2009 Poznań bieg_1km
227. Gudański Wojciech 1977 Poznań bieg_1km
228. Gurdziołek Alicja 2009 UKS Lusowo bieg_1km
229. Gurdziołek Liliana 2014 www.podrozekunaturze.pl bieg_1km
230. Guzek Lidia 1987 Opalenica bieg_10km
231. Halaburda Paulina 1970 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
232. HaŁas Ewa 1980 RUN TEAM KCYNIA NW_5km
233. Hańczyk Agnieszka 1986 EL-CAB Running Team bieg_5km
234. Haremza Kinga 1973 Night Runners bieg_10km
235. Hedzielska Weronika 1998 Drużyna Szpiku bieg_10km
236. Hedzielski Rafał 1974 Drużyna Szpiku bieg_10km
237. Heleniak Patrycja 1978 Poznań bieg_5km
238. Hellwig Agnieszka 1977 112 bieg_10km
239. Herman Joanna 1980 POZNAŃ bieg_5km
240. Hernes Maciej 1981 Dirty Sparrows bieg_10km
241. Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM bieg_5km
242. Hlożek Joanna 1979 Hart Skoki bieg_10km
243. Hoffman Paweł 1985 Ptkwo bieg_5km
244. Hofman Dominika 1970 Poznań NW_5km
245. Hrab Wojtek 1982 Night Runners bieg_5km
246. Hukała Dariusz 1978 Fitness24Seven bieg_10km
247. Hulewicz Wiola 1975 Hernik Team bieg_5km
248. Humbla Kazimierz 2014 Poznań bieg_1km
249. Ignaszak Anna 1995 Czempiń bieg_10km
250. Ignaszewska Marta 1980 # DRUŻYNA SZPIKU bieg_5km
251. Imiołek Ariel 1981 Maratończyk Poznań bieg_10km
252. Irzyk Grzegorz 1956 Parkrun Poznań bieg_5km
253. Iwaniak Dariusz 1975 Mirosław bieg_5km
254. Iwaniak Wioletta 1970 Mirosław bieg_5km
255. Izydorska Katarzyna 1982 For Run Team bieg_10km
256. Jagiełło Katarzyna 1980 Poznań NW_5km
257. Jagła Kamil 1996 Niebieska Fala bieg_10km
258. Jakubiec Adam 2014 gRUNwald Team Poznań bieg_1km
259. Jakubowska Ewa 1979 Poznań bieg_5km
260. Jakubowski Marcin 1985 gRUNwald Team Poznań bieg_10km
261. Jakubson-Rutkowska Marta 1987 Opalenica bieg_5km
262. Janaszek Magdalena 1974 Poznan bieg_5km
263. Jankowska Agnieszka 1981 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
264. Jankowska Joanna 2011 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
265. Jankowski Jakub 2008 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
266. Jankowski Przemysław 1981 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
267. Jankowski Tomasz 2016 zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
268. Janowiak Agnieszka 1979 X bieg_5km
269. Janowiak Dominik 1980 X bieg_5km
270. Jaranowska Katarzyna 1993 Neurorozwojowe Studenckie Koło Naukowe bieg_5km
271. Jarmużek Sylwia 1971 PATI TAEM bieg_5km
272. Jarzembowska Katarzyna 1976 Poznań bieg_1km
273. Jarzembowska Maja 2009 Poznań bieg_1km
274. Jaśkowiak Agnieszka 1977 Hernik Team bieg_10km
275. Jelińska-Hok Agnieszka 1976 Ciastki.pz/Orki z.../Drużyna Szpiku bieg_5km
276. JeŻewska-Urbanek Monika 1985 GRODZISK WLKP bieg_1km
277. job Anna 2005 SP 89 8 b bieg_1km
278. Job Małgorzata 1975 Złotniki bieg_1km
279. Job Piotr 1975 Złotniki bieg_1km
280. job Tomasz 2011 SP 89 1C bieg_1km
281. Jóźwiak Dariusz 1964 Hernik Team bieg_5km
282. Jóźwiak Dominik 1994 SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK NW_5km
283. Jóźwiak Łukasz 1968 SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK NW_5km
284. Jóźwiak Marek 1952 1952 bieg_10km
285. Jóźwiak Marianna 1973 SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK NW_5km
286. Juskowiak Alina 1983 gRUNwald Team Poznań bieg_10km
287. Justyna Justyna 1971 Leszno bieg_10km
288. Kaczkowska Monika 1981 Poznan bieg_5km
289. Kaczkowski Dariusz 1979 Poznan bieg_5km
290. Kaczmarej Martyna 2009 Plewiska bieg_1km
291. Kaczmarek Bartosz 2005 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
292. Kaczmarek Julia 2011 Plewiska bieg_1km
293. Kaczmarek Paulina 1980 EL-CAC Running Team / 7.Klub bieg_10km
294. Kaleta Arkadiusz 1975 Środa Wlkp. bieg_5km
295. Kalinowski Krzysztof 1978 Świerczewo Run bieg_5km
296. Kaminska Malwina 1995 gRUNwald TEAM POZNAN bieg_5km
297. Kania Małgorzata 1991 Poznań bieg_1km
298. Kaniecki Sławomir 1988 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
299. Kaniewska Dorota 1965 Druzyna od serca NW_5km
300. Kaniewski Szymon 1987 Poznań bieg_5km
301. Kanikowski Tymoteusz 2003 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
302. Kańduła Klaudia 1980 Nest Team bieg_10km
303. Kapela Szymon 1976 Golden Retriever WOŚP w Poznaniu bieg_5km
304. Karalus Sylwia 1976 Fitness Buk bieg_5km
305. Karaś Jacek 1979 DRUŻYNA SZPIKU / Red Runner bieg_10km
306. Karolczak Justyna 1992 Poznań bieg_5km
307. Karpińska Magdalena 1982 Mamy Biegamy bieg_10km
308. Karpuszak Magdalena 1981 Wolf Team bieg_10km
309. Kasperczak Emilia 1979 Hernik Team bieg_5km
310. Kasperczak Maciej 1976 Hernik Team bieg_5km
311. Kasprowicz Szymon 1970 Puszczykowa bieg_5km
312. Kasprzyk Monika 1973 Poznań bieg_5km
313. Kaszuba Paweł 1974 Poznań bieg_10km
314. Kawa Jakub 1985 Dachowa bieg_5km
315. Kawa Katarzyna 2011 Dachowa bieg_1km
316. Kaźmierczak Anna 1983 Poznań bieg_1km
317. Kaźmierczak Magdalena 1973 Golden Retriever WOŚP w Poznaniu bieg_5km
318. Kaźmierczak Oskar 1999 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
319. Kaźmierski Zbigniew 1972 Pleszew bieg_10km
320. Kącka Agnieszka 1977 Dąbrówka bieg_5km
321. Kąkolewska Elżbieta 1973 Młodasko bieg_10km
322. Kąkolewska Iga 1996 Młodasko bieg_10km
323. Kegel Aleksander 2010 KobietyBiegaja bieg_1km
324. Kegel Karolina 1984 KobietyBiegaja bieg_5km
325. Kelma Jakub 2003 Drużyna Szpiku bieg_5km
326. Kelma Katarzyna 1978 Drużyna Szpiku bieg_10km
327. Kępa Stanisław 2012 ZSS 101 bieg_1km
328. Kępa Tadeusz 2017 ZSS 101 bieg_1km
329. Kępa Tomasz 1984 ZSS 101 bieg_1km
330. Kitajczuk Łukasz 1992 PlusTiming bieg_1km
331. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM bieg_1km
332. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM bieg_5km
333. Kiwertz Krzyś 2010 Run Vegan TEAM bieg_1km
334. Klann Patrycja 1987 Fitness Buk bieg_5km
335. Kleingartner Jan 1999 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
336. Kleingartner Justyna 1974 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
337. Klejster Małgorzata 1982 Krzyszkowo bieg_10km
338. Klejster Wojciech 1980 Krzyszkowo bieg_5km
339. Klich Kamila Anna 1994 brak bieg_5km
340. Klikowicz Agata 1976 Zielona Góra bieg_10km
341. Klimko Adrianna 1995 Szamotuły bieg_10km
342. Klój Alina 1966 Globtroter Wielkopolska bieg_5km
343. Klój Krzysztof 1962 Globtroter Wielkopolska bieg_5km
344. Kmita Grzegorz 1970 Vege Runners bieg_5km
345. Kmita Marcel 2007 Vege Runners / SP 42 bieg_5km
346. Knach-Manowska Karolina 1971 Poznań bieg_5km
347. Koczorowska Anna 1979 Ściegiennego rules:) NW_5km
348. Koczorowski Aleksander 2004 Ściegiennego rules:) bieg_5km
349. Koczorowski Karol 1976 Ściegiennego rules:) bieg_5km
350. Koczorowski Piotr 2008 Ściegiennego rules:) bieg_1km
351. Kolasiński Andrzej 1976 Świerczewo Run bieg_10km
352. Kołecka Patrycja 1977 Blue Sky Travel bieg_10km
353. Kołodziej Agnieszka 1975 Poznań bieg_5km
354. Kołt Marta 1980 SDS Karolina Mośko bieg_10km
355. Komischke Monika 1984 Poznań NW_5km
356. Koniecka Martyna 1995 Neurorozwojowe Studenckie Koło Naukowe bieg_5km
357. Kopytek Ewa 1980 Murowana Goślina bieg_1km
358. Kopytek Grzegorz 1976 Murowana Goślina bieg_1km
359. Kopytek Stanisław 2010 Murowana Goślina bieg_1km
360. Kopytek Zbigniew 2013 Murowana Goślina bieg_1km
361. Kosiński Tomasz 1985 HycHycHyc Team bieg_10km
362. Kosiorek Darek 1967 Poznań bieg_10km
363. Kossel Wojciech 1979 Marcelin bieg_5km
364. Kostecka Aleksandra 1989 Wągrowiec bieg_10km
365. Kostrzewa Beata 1961 zespół szkół specjalnych nr 101 poznań bieg_1km
366. Kostrzewa Maja 1984 zespol szkol specjalnych nr 101 Poznan bieg_1km
367. Kostrzewa Waldemar 1960 zespół szkół specjalnych nr 101 poznań bieg_1km
368. Kostrzewa-Nowak Nadia 1981 zespół szkoł specjalnych 101 poznań bieg_1km
369. Kostusiak Patryk 1983 Tomiczki bieg_5km
370. Koszela Olka 2011 Biegnę dla Oli bieg_1km
371. Kościelniak Dagmara 1977 Czerwonak Biega bieg_10km
372. Kościelniak Marek 1977 Świerczewo Run bieg_5km
373. Kotecka Aleksandra 1990 Oborniki bieg_5km
374. Kowalczyk Dariusz 1974 RDK SERWIS BIEGA bieg_10km
375. Kowalczyk Ewelina 1976 Lucky LUZers bieg_10km
376. Kowalska Aleksandra 1972 kościan bieg_1km
377. Kowalska Maria 1995 Poznań bieg_5km
378. Kowalska Martyna 1972 kościan bieg_1km
379. Kozierska Natalia 1986 Hernik Team bieg_5km
380. Kozłowska Karolina 1983 Poznań NW_5km
381. Kozłowska Olga 1996 Poznań bieg_5km
382. Kozłowska Paulina 1980 Buk bieg_5km
383. Kozłowska Wiktoria 2007 Poznań bieg_1km
384. Kozłowski Dariusz 1968 POFAM POZNAŃ bieg_5km
385. Kozłowski Sławek 1976 K-9 Unit Poznań bieg_10km
386. Kramer Hanna 1964 Drużyna Szpiku bieg_10km
387. Kramer Katarzyna 2001 extremeteam Oborniki bieg_5km
388. Krawczyk Katarzyna 1997 Neurorozwojowe Studenckie Koło Naukowe bieg_5km
389. Kroma Ewa 1979 Poznan bieg_1km
390. Kroma Krystian 1979 Poznań bieg_1km
391. Król Darek 1967 Hernik Team bieg_10km
392. Królik Violetta 1981 Dróżyna Szpiku bieg_5km
393. Krugiołka Grzegorz 1982 Pniewy NW_5km
394. Krukowski Joachim 1970 FTI Racing Team bieg_10km
395. Krynicka Liliana 2007 Przeźmierowo bieg_1km
396. Krynicka Natalia 1995 Przeźmierowo bieg_10km
397. Krynicki Andrzej 1970 Przeźmierowo bieg_10km
398. Krynicki Daniel 2001 Przeźmierowo bieg_5km
399. Krynicki Emil 1997 Przeźmierowo bieg_5km
400. Krysztop Beata 1964 ZSS nr 101 Poznań bieg_1km
401. Kryś Anna 1976 Fitness Buk bieg_5km
402. Kryś Kamil 2004 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
403. Krzysztofiak Kamil 2001 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
404. Krzywosz Anna 1985 Poznań bieg_5km
405. Krzywosz Liliana 2015 Piątkowo na Biegowo bieg_1km
406. Ksawery Kroma 2007 Poznań bieg_1km
407. Kubiak Henryka 1973 Kaźmierz bieg_10km
408. Kubiak Izabela 1985 MUAY RUNNING TEAM bieg_5km
409. Kubiak Kinga 1993 Mamy-biegamy bieg_5km
410. Kubiak Roksana 1989 Night Runners bieg_5km
411. Kubiatowicz Kinga 1980 Hart skoki bieg_10km
412. Kuczyńska-Nowotna Judyta 1990 EL-CAB Running Team bieg_5km
413. Kudlińska Ewa 1988 Night Runners bieg_5km
414. Kufel Ewelina 1986 Fitness Buk bieg_5km
415. Kujawa Agata 2006 Agata i Megi bieg_5km
416. Kujawa Marta 1987 Rokietnica bieg_10km
417. Kukuła Szymon 1994 Oborniki bieg_10km
418. Kulas Roman 1958 Gimp Team bieg_5km
419. Kulesza-Gulczynska Barbara 1989 Poznań bieg_10km
420. Kuligowska Hanna 1990 Hernik Team bieg_10km
421. Kułakowski Robert 1975 Kibice Pomorka Team #BIEGACZE bieg_5km
422. Kupaj Emilia 1980 Witkowo bieg_5km
423. Kupcak Monika 1995 Bukowski Klub Biegacza bieg_5km
424. Kurnatowska Joanna 1990 Poznań bieg_5km
425. Kuszyk Marzena 1981 Poznań bieg_10km
426. Kutkowski Rafał 1982 Biegający Wągrowiec bieg_10km
427. Kutzner Natalia 1986 EL-CAB Running Team bieg_5km
428. Kwaśniewska Amelia 2004 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 Poznań bieg_1km
429. Kwaśniewska Justyna 1974 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
430. Kwaśniewski Damian 1983 Łubowo bieg_10km
431. Kwaśny Tomasz 1979 Poznań bieg_10km
432. Kwiatkowska Zuzanna 1993 Ciastki.pz / i-Sport bieg_10km
433. Kwiecińska Anna 1979 Różove bieg_10km
434. Langer Emilia 2001 Zespół Szkół Specjalnych Nr 101 bieg_1km
435. Lasak Krzysztof 1979 HERNIK TEAM bieg_10km
436. Lasak Maria 1983 HERNIK TEAM bieg_10km
437. Lasak Mateusz 2005 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
438. Lasak Paweł 2007 HERNIK TEAM bieg_1km
439. Lawińska Małgorzata 1966 Night Runners bieg_10km
440. Leciejewska Małgorzata 1977 Night Runners Poznań bieg_5km
441. Lelonkiewicz Jerzy 1948 zespół Szkół Specjalnych nr.101 Poznań bieg_1km
442. Lesiński Ksawery 2012 POZNAN bieg_1km
443. Lesiński Maciej 1973 POZNAN bieg_1km
444. Leszkowicz Zuzanna 1989 DeFacto Team bieg_5km
445. Leśna Natalia 1986 EL-CAB Running Team bieg_5km
446. Leśniak Dorota 1976 SPS 112 w Poznaniu bieg_10km
447. Lewandowski Marcin 1975 gRUNwald team Poznań bieg_10km
448. Lewicka Lucyna 1974 Luboń NW_5km
449. Licznierska Alina 1982 gRUNwald Team Poznań bieg_10km
450. Licznierska Łucja 2015 gRUNwald Team Poznań bieg_1km
451. Licznierski Jerzy 2013 gRUNwald Team Poznań bieg_1km
452. LipczyŃski Jacek 1978 Koziegłowy bieg_10km
453. Lis Sebastian 1990 # DRUŻYNA SZPIKU bieg_5km
454. Lisiecki Tomasz 1975 Trzynastka Plus bieg_10km
455. Lizik Magdalena 1977 POFAM POZNAŃ bieg_5km
456. Loba Damian 1969 Świerczewo Run bieg_10km
457. Loba Sylwia 1971 Świerczewo Run bieg_10km
458. Lodowska Urszula 1982 Szczecin bieg_5km
459. Loga Anna 1981 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
460. Loga Jakub 2006 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
461. Loga Mateusz 2016 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
462. Loga Natalia 2008 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
463. Ludwiczak Hubert 1992 Poznań bieg_10km
464. Ludwiczak Krzysztof 1980 Poznań bieg_5km
465. Ludwiczak-Olszewska Katarzyna 1982 Kamionki bieg_10km
466. Luleczka Krystian 2005 Kijanki NW_5km
467. Luleczka Magdalena 1985 Kijanki NW_5km
468. Łabuń Aleksandra 1986 Szczecin bieg_10km
469. Łaganowska Ewa 1969 Ciastki pz bieg_10km
470. Łagowska Dorota 1977 Night runners bieg_5km
471. Łagowski Piotr 2008 Night runners bieg_1km
472. Łaskarzewska Anna 1992 Beiersdorf Sport Team bieg_5km
473. Łatyszew Katarzyna 1974 KB Gepard Murowana Goślina bieg_10km
474. Ławniczak Izabela 1944 Poznań NW_5km
475. Łazinka Maciej 1964 Bierzglinek bieg_10km
476. Łącka Beata 1976 Poznań bieg_5km
477. Łepska Anna 1982 Poznań bieg_5km
478. Łodyga Milena 1991 Hernik Team bieg_10km
479. Łojewska / Urbanowicz Hanna 1981 Poznań bieg_5km
480. Łojewski Mikołaj 2005 Poznań bieg_5km
481. Łukaszewicz Ilona 1976 Czerwonak biega bieg_10km
482. Łukaszewicz Mariusz 1977 Czerwonak Biega bieg_10km
483. Łukaszyk Tymoteusz 1987 EL-CAB Running Team bieg_5km
484. Łyduch Aleksander 2017 Grodzisk Wielkopolski bieg_1km
485. Łyduch Filip 2015 Września bieg_1km
486. Łyduch Hubert 1985 Września bieg_1km
487. Łyduch Kacper 2012 Września bieg_1km
488. Łyduch Monika 1986 Września bieg_1km
489. Łyduch Monika 1986 Września bieg_5km
490. Łyduch Natalia 1984 Grodzisk Wielkopolski bieg_1km
491. Łyduch Natalia 1984 Grodzisk Wielkopolski bieg_5km
492. Łyduch Sebastian 1983 Grodzisk Wielkopolski bieg_1km
493. Łyduch Tymon 2013 Grodzisk Wielkopolski bieg_1km
494. Maciejczuk Kamila 1986 swarzędz bieg_5km
495. Maczyński Tomasz 1987 Poznań bieg_10km
496. Maćkowiak Igor 2011 Poznań bieg_1km
497. Magdziak Sandra 1984 Kiekrz bieg_5km
498. Magdziarek Bogumiła 1970 Kaźmierz bieg_10km
499. Makowiec Martyna 1990 Pobiedziska bieg_5km
500. Malicki Kacper 2006 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
501. Małecka Agata 1992 Pomagam!! bieg_5km
502. Małysz Tadeusz 1959 KB Katorżnik Murowana Goślina bieg_10km
503. Mamys Robert 1975 gRUNwald team bieg_5km
504. Manowska Alicja 1999 Poznań bieg_5km
505. Manowska Dagmara 1970 Poznań bieg_5km
506. Mańka Otylia 1987 Swarzędz bieg_10km
507. Marciniak Eliza 1978 Koziegłowy NW_5km
508. Marciniak Maciej 1982 Night Runners bieg_10km
509. Marciniak Marta 1980 Mamy-Biegamy bieg_1km
510. Marcinkiewicz Łukasz 1989 12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej bieg_10km
511. Marczyńska Monika 1980 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg_1km
512. Marczyński Kacper 2009 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg_1km
513. Marecka Anna 1990 Wrocław bieg_10km
514. Marek Jolanta 1981 Poznan NW_5km
515. Marszałek Filip 2008 Krotoszyn bieg_1km
516. Marzol Barbara 1984 Poznań bieg_5km
517. Matczuk Dariusz 1971 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH Nr 101 bieg_1km
518. Matecka Katarzyna 1983 TERAZ TULCE MY BIEGAMY BIEGAJ Z NAMI bieg_5km
519. Matula Emilia 1988 Wroniecki Klub Biegacza bieg_10km
520. Matuszewski Konrad 1962 KM bieg_10km
521. Matyja Kamil 2002 OŚ AZS POZNAŃ bieg_5km
522. Matysiak Agnieszka 1983 Kaczmarek-Komponenty bieg_5km
523. Matysiak Dorota 1987 Żerków NW_5km
524. Matysiak-Gabryś Małgorzata 1985 Raszkow bieg_1km
525. Mazurek Monika 1976 Studio Urody NW_5km
526. Mendlewski Mariusz 1988 Plewiska bieg_10km
527. Merklinghaus-Kober Monika 1975 Speed Feet '16 / parkrun Kościan bieg_5km
528. Michalak Ewa 1973 ZSS 101 Poznan bieg_1km
529. Michalak Liliana 2012 Poznań (Poznań-Nowe Miasto) bieg_1km
530. Michalak Małgorzata 1981 Poznań bieg_1km
531. Michalak Monika 1982 EL-CAB Running Team bieg_5km
532. Michalak Robert 1975 ZSS 101 Poznan bieg_1km
533. Michalska Sylwia 1974 EL-CAB Running Team bieg_5km
534. Michałowska Anna 1986 gRUNwald Team Poznań bieg_10km
535. Mielcarek Magdalena 1996 Neurorozwojowe Studenckie Koło Naukowe bieg_5km
536. Miękwicz Anna 1979 Golden Retriever WOŚP w Poznaniu NW_5km
537. Mikołajczak Aleksandra 1984 Poznań bieg_10km
538. Miłoszewska Małgorzata 1988 Poznań bieg_5km
539. Mis Roman 1953 DRUŻYNA SZPIKU bieg_5km
540. Misterska Anna 1990 Środa Wlkp. bieg_5km
541. Misterska Katarzyna 1974 HernikTeam bieg_5km
542. Misterski Wiktor 2001 Hernik Team bieg_5km
543. Miś Malwina 1994 Pędzące Warchlaki bieg_10km
544. Mitoraj Monika 1992 Poznań bieg_1km
545. Mitoraj Ola 2009 Poznań bieg_1km
546. Mizera Jakub 2004 Kostrzyn bieg_5km
547. Mizera Mateusz 1988 Czerlejno bieg_5km
548. Młynarz Adrian 1992 Krotoszyn bieg_10km
549. Moks Krzysztof 1956 NIEZRZESZONY bieg_5km
550. Molik Tomasz 1975 Biegacze PMI Międzychód bieg_10km
551. Moore Filip 2007 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
552. Mościcki Mateusz 1989 Grupa Biegowa Runners Club pl. bieg_10km
553. Mośkiewicz Anna 1990 DRUŻYNA SZPIKU bieg_10km
554. Możuch Klaudia 1988 MUAY RUNNING TEAM bieg_10km
555. Mrozińska Ewa 1964 Poznań bieg_5km
556. Mroziński Michał 2012 Plewiska bieg_1km
557. Mroziński Paweł 1965 gRUNwald team Poznań bieg_10km
558. Musiuk Agata 1992 Poznań bieg_10km
559. Nader Stanisław 2000 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 w Poznaniu bieg_1km
560. Najgebauer Kasia 2014 Naguski bieg_1km
561. Najgebauer Paweł 1984 Naguski bieg_1km
562. Najgebauer Zosia 2012 Naguski bieg_1km
563. Napierała Krystyna 1966 Poznań bieg_1km
564. Napierała Leon 2008 Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa Poznań bieg_1km
565. Napierała Remigiusz 1976 Poznań bieg_1km
566. Naworol Alicja 2006 Poznań bieg_1km
567. Naworol Nina 2005 Poznań bieg_1km
568. Naworol Tomasz 2003 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
569. Nekanda-Trepka Elżbieta 1973 PRO366 bieg_5km
570. Niedzielska Monika 1981 Poznań bieg_10km
571. Niemiec Jakub 1977 ---- bieg_10km
572. Nowacka Helena 2000 gRUNwald team Poznań bieg_5km
573. Nowacki Michał 1981 Poznań bieg_10km
574. Nowaczyk Michał 1971 Borówiec bieg_5km
575. Nowak Damian 1981 Hernik Team bieg_10km
576. Nowak Faustna 2011 Hernik Team bieg_1km
577. Nowak Hanna 1970 Poznań NW_5km
578. Nowak Karol 1982 zespół szkół specjalnych 101 poznań bieg_1km
579. Nowak Maciej 1974 gRUNwald team Poznań bieg_5km
580. Nowak Mariusz 1988 night runners bieg_10km
581. Nowak Michał 1991 POFAM POZNAŃ bieg_5km
582. Nowak Monika 1993 1993 bieg_5km
583. Nowak Pola 2016 Hernik Team bieg_1km
584. Nowak Tymoteusz 2014 Hernik Team bieg_1km
585. Nowak-Łazewska Dorota 2007 Szkoła Podstawowa Otwarte Drzwi bieg_1km
586. Nowakowska Danuta 1957 Poznań NW_5km
587. Nowakowska Katarzyna 1989 DEMIURG bieg_5km
588. Nowicka Agnieszka 1987 Oborniki bieg_10km
589. Nowicka Aneta 1973 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_5km
590. Nowicka Anna 1986 Naramowice Biegają bieg_10km
591. Nowicka-Szczepaniak Justyna 1971 Mamy-biegamy bieg_5km
592. Nowicki Frasnciszek 2008 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
593. Nowicki Hubert 1975 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_10km
594. Nowicki Jan 2001 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_5km
595. Nowicki Łukasz 1982 Środa Wielkopolska bieg_10km
596. Nycz Iga 2017 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
597. Nyczka Martyna 1993 LOCO bieg_5km
598. Ochocka Bernadeta 1973 Kłecko bieg_5km
599. Ochocki Krzysztof 1969 Kłecko bieg_5km
600. Ogrodnik Tomasz 1988 Night Runners bieg_10km
601. Okienko Agnieszka 1993 fitness buk bieg_5km
602. Okonek Aneta 1966 Suchy Las NW_5km
603. Okonek Paulina 1990 Suchy Las NW_5km
604. Olejniczak Joanna 1976 Plewiska bieg_5km
605. Olejniczak Joanna 1989 TURŚCI TEAM bieg_5km
606. Olejniczak Łukasz 1984 TURYŚCI TEAM bieg_5km
607. Olejniczak Sławka 1977 Ciastki.pz bieg_10km
608. Oleksy Radek 1987 Wroniecki Klub Biegacza bieg_10km
609. Olszewska Adnieszka 1975 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 w Poznaniu bieg_1km
610. Olszewska Marta 1990 Krotoszyn bieg_1km
611. Olszewska Martyna 2009 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 w Poznaniu bieg_1km
612. Olszewski Kajetan M. 1979 Szybcy i (nie)Wściekli bieg_10km
613. Olzacka Agata 1982 HERNIK TEAM bieg_10km
614. Opioła Zofia 1996 Neurorozwojowe Studenckie Koło Naukowe bieg_5km
615. OrŁowski Marcin 1982 Dąbrowski TEAM bieg_10km
616. Orpel Mariola 1966 Rozpędzeni Wiatrem Golina bieg_10km
617. Osipiuk Sylwia 1977 Wrocław bieg_5km
618. Ostrowska Natalia 2001 Garby bieg_5km
619. Ostrowski Maciej 2000 Zespół Szkół Specjalnych Nr 101 bieg_1km
620. Owczarczyk Justyna 1978 Poznań bieg_5km
621. Pacholski Remigiusz 1980 Armel Road Runner bieg_10km
622. Pakulska Magdalena 1976 Blue Sky Travel bieg_10km
623. Paliwoda Sara 1996 Poznań bieg_10km
624. Pałka Emilia 1999 Kamionki NW_5km
625. Pałka Grzegorz 1952 Serikon Team NW_5km
626. Pałucka Marta 1989 Fitness24seven bieg_10km
627. Pankiewicz Anna 1996 Piotrków Kujawski bieg_10km
628. Parchliniak Piotr 1978 Plewiska bieg_10km
629. Patan-Nowak Joanna 1981 Hernik Team bieg_1km
630. Paulus Jędrzej 1985 Night Runners bieg_10km
631. Pawlak Daria 1992 Poznań bieg_5km
632. Pawlik Mariusz 1980 Drużyna szpiku bieg_10km
633. Pawlik Monika 1975 Biegacze Juniora Runners Team NW_5km
634. Pawłowski Maciej 1989 Fitness24seven bieg_10km
635. Perlik Wiesław 1954 TadMax NW_5km
636. Piaskowski Dominik 1981 Hernik Team bieg_5km
637. Piątek Grzegorz 1996 Wielichowo bieg_5km
638. Pichola Melania 2013 Poznań bieg_1km
639. Pichola Zuzanna 1986 Poznań bieg_1km
640. Piczak Łukasz 1992 FSD RUN DREZDENKO bieg_5km
641. Pieczurczyk Marta 1986 Pomagam !! bieg_5km
642. Pietrzak Agata 1985 Poznań bieg_5km
643. Pietrzak Anna 1974 Night Runners bieg_5km
644. Pikuła Marcin 1988 EL-CAB Running Team bieg_5km
645. Pilarczyk Agnieszka 1979 Poznań bieg_10km
646. Pilarczyk Alina 1977 EL-CAB Running Team bieg_5km
647. Pilarczyk Michał 1955 Poznań bieg_10km
648. Piłat Dawid 1986 Orzechowo bieg_1km
649. Piłat Dorota 1986 Orzechowo bieg_1km
650. Piłat Oskar 2015 Orzechowo bieg_1km
651. Piłat Roksana 2008 Orzechowo bieg_1km
652. Piorun Martyna 1993 Buk bieg_5km
653. Piotrowska Anna 1981 Opalenica bieg_5km
654. Plaszczak Bogumiła 1980 Hernik Team bieg_10km
655. Płosa Alicja 1984 Szczecin bieg_10km
656. Płóciennik Katarzyna 1985 Żerków NW_5km
657. Pniewska Izabela 1972 SPS 112 w Poznaniu bieg_5km
658. Poć Magdalena 1986 Dirty Sparrows bieg_10km
659. Polak Łukasz 1981 Oborygeni bieg_10km
660. Polarok Julia 2009 Poznan bieg_1km
661. Polarok Małgorzata 1980 Poznan NW_5km
662. Polaszewska Agnieszka 1984 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
663. Polus Magdalena 1981 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW bieg_5km
664. Połczyński Jacek 1958 Elektrohurt bieg_5km
665. Ponicka Izabela 1974 Ujście bieg_5km
666. Poniewierski Piotr 1993 Neurorozwojowe Studenckie Koło Naukowe bieg_5km
667. Porada Grażyna 1963 Wójtowicz TRI Team NW_5km
668. Porada Marek 1963 HERNIK TEAM bieg_10km
669. Prętkiewicz Anna 1985 Night Runners bieg_10km
670. Pruszkowska Agnieszka 1978 Zalasewo bieg_1km
671. Pruszkowska Lena 2011 Zalasewo bieg_1km
672. Pruszkowski Szymon 1973 Zalasewo bieg_1km
673. Pruszyńska Marzena 1975 Grunwald Team Poznań bieg_1km
674. Prymas Karolina 1990 Orki z ... bieg_5km
675. Przewoźna Jolanta 1975 Buk bieg_10km
676. Przewoźny Krzysztof 1968 Buk bieg_10km
677. Przybylak Agata 1975 Poznań bieg_5km
678. Przybylak Joanna 1971 Poznań NW_5km
679. Przybylska Monika 1976 Borówiec bieg_5km
680. Przybylski Bartosz 2005 Poznań bieg_5km
681. Przybylski Robert 1978 Wybiegać Marzenia Team bieg_5km
682. Przybyła Wioleta 1979 Czerwonak Biega bieg_10km
683. Przybysz Aga 1992 DRUŻYNA SZPIKU bieg_5km
684. Przybysz Bartosz 1984 TURYSCI TEAM bieg_5km
685. Przybysz Lena 2012 TURYSCI TEAM bieg_1km
686. Przybysz MaŁgorzata 1984 TURYSCI TEAM bieg_5km
687. Przybysz Maria 2007 TURYSCI TEAM bieg_1km
688. Przybyszewska Dominika 1989 Świerczewo Run bieg_10km
689. Przyślewicz Adam 2010 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
690. Przyślewicz Julian 2005 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
691. Przyślewicz Kinga 1974 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
692. Przyślewicz Maria 2000 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_5km
693. Przyślewicz Tomasz 1973 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_5km
694. Ptak Adam 1972 PIĄTKOWO NA BIEGOWO bieg_5km
695. Ptak Dorota 1972 Poznań bieg_5km
696. Pucek Grzegorz 1995 Szamotuły bieg_10km
697. Pyszczak Bartosz 1983 gRUNwald Team Poznań bieg_10km
698. Pyszczak Oliwia 2008 Szkoła Podstawowa nr 74 w Poznaniu bieg_1km
699. Pyszczak Piotr 2013 Przedszkole nr 83 "Zuch" w Poznaniu bieg_1km
700. Pyszny Artur 1984 Świerczewo Run bieg_5km
701. Rachuta Alicja 1990 gRUNwald Team Poznań bieg_1km
702. Raczyńska Justyna 1993 Poznań NW_5km
703. Radomska Justyna 1976 PARK DZIEJE Murowana Goślina NW_5km
704. Radomska Zuzanna 2008 PARK DZIEJE Murowana Goślina bieg_1km
705. Radomski Jędrzej 2005 PARK DZIEJE Murowana Goślina bieg_1km
706. Rajska-Mirka Liliana 1979 Night runners poznań bieg_10km
707. Ratajczak Magdalena 1977 B&A_ZŁOTNIKI bieg_10km
708. Ratajczak Rajmund 1962 Poznań bieg_10km
709. Ratajczak-Dojs Julita 1982 Poznań bieg_1km
710. Reinholz Patryk 1992 Poznań bieg_5km
711. Reis Bartosz 1986 Wągrowiec bieg_10km
712. Rembalska Magdalena 1983 POZNAN bieg_1km
713. Respondek Aleksandra 2016 ZIELONA GÓRA bieg_1km
714. Respondek Anna 1983 Zielona Góra bieg_10km
715. Respondek MichaŁ 2013 ZIELONA GÓRA bieg_1km
716. Respondek Robert 1976 ZIELONA GÓRA bieg_1km
717. Rogowski Mateusz 1991 ENEA - biegamy, zbieramy, pomagamy bieg_10km
718. Rogoziński Szymon 2006 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
719. Rojek Stanisław 1970 Poznań bieg_5km
720. Rojewska Agnieszka 1987 Lubosz bieg_10km
721. Rojewski Błażej 1985 Lubosz bieg_10km
722. Romanowicz Karolina 1989 Night Runners bieg_10km
723. Romanowska Agnieszka 1983 1983 bieg_10km
724. Romanowska Aleksandra 1996 Poznań bieg_5km
725. Romanowska Aleksandra 1979 Night Runners bieg_1km
726. Romanowska Hania 2009 Dąbròwka bieg_1km
727. Romanowska Hania 2010 Night Runners bieg_1km
728. Romanowski Jakub 1979 Aluplast RT \ Night Runners bieg_1km
729. Romanowski Michał 2006 Night Runners bieg_1km
730. Rosińska Agnieszka 1982 Świerczewo Run bieg_5km
731. Rosiński Krystian 1989 Piątkowo bieg_10km
732. Rosół Roman 1970 HERNIK TEAM bieg_5km
733. Roszczenko Krzysztof 1976 NOGI DO GÓRY I DO PRZODU bieg_10km
734. Roth Łukasz 1979 Night Runners bieg_5km
735. Rowińska Violetta 1964 zespół Szkół Specjalnych nr.101 bieg_1km
736. Rowiński Marcin 1995 zespół Szkół Specjalnych nr.101 bieg_1km
737. Rowiński Michał 1997 zespół Szkół Specjalnych nr.101 bieg_1km
738. Rowiński Ryszard 1953 zespół Szkół Specjalnych nr.101 bieg_1km
739. Rozmiarek Łukasz 1992 WKS Gryżyna bieg_10km
740. Rozynek Barbara 1949 Poznań NW_5km
741. Rozynek Gustaw 2017 zespol szkol specjalnych nr 101 Poznan bieg_1km
742. Rozynek Małgorzata 1978 Night Runners bieg_10km
743. Rozynek Mateusz 1989 zespol szkol specjalnych nr 101 Poznan bieg_1km
744. Rusinek Filip 2010 POZNAŃ bieg_1km
745. Rusinek Marzena 1981 Koziegłowy bieg_1km
746. Rusinek Mateusz 2013 POZNAŃ bieg_1km
747. Rusinek Mia 2012 Koziegłowy bieg_1km
748. Rusinek Michał 1987 KOZIEGŁOWY bieg_1km
749. Rutkowska Agnieszka 1980 Buk bieg_5km
750. Rybarczyk Marcin 1982 Plewiska biegają bieg_10km
751. Rychlewski Jacek 1971 Poznań NW_5km
752. Sander Renata 1982 Run Wars bieg_10km
753. Sarnot Szymon 1991 Poznań bieg_10km
754. Sarnowski Maciej 1974 Poznań bieg_10km
755. Sawiński Hubert 1989 BIEGOŻERCY bieg_5km
756. Sebzda Katarzyna 1992 Murowana Goślina bieg_5km
757. Sebzda Zbigniew 1983 Murowana Goślina bieg_5km
758. Seifert Sylwia 1972 Serikon Team NW_5km
759. Sibilska Lidia 1979 Poznań bieg_5km
760. Siciarz Natalia 1984 Night Runners bieg_5km
761. Sierant Klaudia 1994 Opalenica bieg_5km
762. Siergiej Mateusz 1982 Golden Retriever WOŚP w Poznaniu NW_5km
763. Sierszchuła Dominik 1992 Skoki bieg_10km
764. Sikorska Anna 1989 Poznań bieg_5km
765. Sip Marta 1990 HERNIK TEAM bieg_5km
766. Siuda Magdalena 1978 Drwęsa bieg_10km
767. Siuda Tomasz 1975 Drwęsa bieg_10km
768. Siwczak Agnieszka 1974 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
769. Siwczak Krzysztof 2001 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
770. Siwczak Rafał 1970 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
771. Skorża Norbert 1989 notoma bieg_10km
772. Skrobanek Hanna 2005 Miejski Klub Pływacki Szczecinek bieg_5km
773. Skrobanek Zofia 2005 Miejski Klub Pływacki Szczecinek bieg_1km
774. Skrzypczak Radosław 1977 roundspace.pl bieg_5km
775. Skwarski Darek 1982 gRUNwald Team Poznań bieg_5km
776. Słomińska Aneta 1978 Kijanki NW_5km
777. Słowińska Iwona 1994 Rogoźno bieg_5km
778. Smaruj - Sadowska Janina 1951 Bydgoszcz NW_5km
779. Smarzak Justyna 1948 Poznań NW_5km
780. Smierzchała Adam 1972 Mosina Bike Challenge bieg_10km
781. Smierzchała Marta 1980 Pędzące Leniwce bieg_10km
782. Sobańska Karolina 1993 EL-CAB Running Team bieg_5km
783. Sobiech Dominika 2014 Night Runners bieg_1km
784. Sobiech Natalia 1987 Night Runners bieg_1km
785. Sobiech Wiktoria 2008 Night Runners bieg_1km
786. Sobieniak Przemysław 1977 Cel w zasięgu nóg. bieg_10km
787. Sobisiak Agnieszka 1971 Bez Spiny bieg_10km
788. Sochacki Dominik 2009 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
789. Solecka Agnieszka 1982 PRO366 bieg_5km
790. Solecki Dariusz 1962 Piątkowo na Biegowo bieg_10km
791. Soszyńska Magdalena 1986 Pani bieg_1km
792. Sowa-Śrama Danuta 1974 EL-CAB Running Team NW_5km
793. Sójka Bartosz 2010 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
794. Sójka Katarzyna 1979 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_5km
795. Sójka Katarzyna 1979 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_5km
796. Sójka Michał 2004 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_5km
797. Sójka Oliwia 2006 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
798. Sójka Piotr 1979 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_10km
799. Spicker Daria 1995 BDD bieg_10km
800. Springer Magda 1981 Night Runners bieg_5km
801. Springer Marta 1984 Night Runners bieg_5km
802. Sroka Karolina 1994 Wolsztyn bieg_5km
803. Stabrowski Janusz 1949 Poznań bieg_10km
804. Stabrowski Lech 1979 Blue Sky Travel bieg_10km
805. Stachowska Bogumiła 1957 Studio Urody NW_5km
806. Stachowski Marian 1956 Studio Urody NW_5km
807. Stachurski Adam 2001 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
808. Stałkowska Aneta 1982 krąplewo bieg_5km
809. Stanisławski Jan 1958 marsz po zdrowie NW_5km
810. Starkbauer Katarzyna 1965 Rokietnica NW_5km
811. Stasiak Jakub 1992 Poznań bieg_1km
812. Stefaniak Marcin 1980 Dąbrówka bieg_10km
813. Stefurak Aleksandra 1978 Poznań bieg_5km
814. Stelmaszyk Monika 1987 Gorzupia bieg_10km
815. Stempniak Ewa 1984 Szamocin bieg_5km
816. Sternal Antonina 2015 RRRR bieg_1km
817. Sternal Monika 1988 Poznań bieg_1km
818. Sternal Stanisław 2012 RRRR bieg_1km
819. Stoińska Agnieszka 1970 Poznań bieg_5km
820. Stoiński Karol 1970 Poznań bieg_5km
821. Stojczyk Ewa 1979 Dębogóra bieg_1km
822. Stojczyk Karol 2012 Dębogóra bieg_1km
823. Stojczyk Lilianna 2010 Dębogóra bieg_1km
824. Stojczyk Tomasz 1978 Dębogóra bieg_1km
825. Stranz Agata 1989 Poznań bieg_5km
826. Stryjska Beata 1968 Lejdis Run bieg_10km
827. Superczyńska Anata 1979 LODOŻERCY CHODZIEŻ bieg_10km
828. Superczyński Aleksander 2011 LODOŻERCY CHODZIEŻ bieg_1km
829. Superczyński Przemysław 1978 LODOŻERCY CHODZIEŻ bieg_1km
830. Synowiec Patryk 1984 Destylator bieg_10km
831. Sypniewski Krystian 1976 Poznan bieg_10km
832. Szargan Ryszard 1973 Night Runners bieg_5km
833. Szaroleta Adrianna 1999 Konin bieg_5km
834. Szczepaniak Klaudia 1987 Gostyń bieg_10km
835. Szczerbal Joanna 1990 Dirty Sparrows bieg_10km
836. Szczęsna Ewa 1987 Poznań bieg_5km
837. Szczęsna Katarzyna 1981 Poznań bieg_5km
838. Szeląg Aleksandra 2010 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
839. Szeląg Andrzej 1977 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
840. Szeląg Magdalena 1980 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
841. Szeląg Staś 2018 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
842. Szmyt Agata 1982 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
843. Szmyt Krzysztof 2010 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
844. Szmyt Zuzanna 2014 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
845. Szwajkowski Piotr 2013 Night Runners bieg_1km
846. Szygenda Jarosław 1972 Maratończyk Poznań bieg_10km
847. Szymanek Kinga 1974 Zespół Szkół Specjalnych 101 bieg_1km
848. SzymaŃczak Franciszek 2009 Zespół Szkół Specjalnych Nr 101 bieg_1km
849. Szymańczak Joanna 1979 Zespół Szkół Specjalnych Nr 101 bieg_1km
850. SzymaŃczak Wiesław 1979 Zespół Szkół Specjalnych Nr 101 bieg_1km
851. Szymański Mikołaj 1985 SLA SPARTAKUS bieg_10km
852. Szymczak Krzysztof 1983 swarzędz bieg_5km
853. Szymczak Marta 1978 Hernik Team bieg_5km
854. Śliwicka Ewa 1982 Biegacze Juniora - Runners Team bieg_10km
855. Ślotała Elwira 1973 Fitness Buk bieg_5km
856. Środa Sylwia 1984 gRUNwald team Poznań bieg_5km
857. Świątnicki Grzegorz 1976 Fehlau Run Team bieg_10km
858. Świder-Koniecpolski Sebastian 2011 Aktywnie w Pniewach bieg_1km
859. Świder-Królikiewicz Joanna 1982 Aktywnie w Pniewach bieg_10km
860. Świder-Królikiewicz Joanna 1982 Aktywnie w Pniewach bieg_1km
861. Świerczyński Krzysztof 1982 Poznań bieg_10km
862. Świerczyński Wojciech 2010 Poznań bieg_1km
863. Świtaj Katarzyna 1994 Szczecinek bieg_5km
864. Targosz Agnieszka 1976 Fitness Buk bieg_5km
865. Tecław Magdalena 1980 Kaczmarek-Komponenty bieg_5km
866. Tomala Monika 1983 Night Runners bieg_5km
867. Tomala Monika 1983 NIGHT RUNNERS bieg_5km
868. Tomczak Artur 1984 OSP Ocieszyn bieg_10km
869. Tomczak Joanna 1982 Bogdanowo bieg_5km
870. Tomczak Krzysztof 2010 Bogdanowo bieg_1km
871. Tomczak Roksana 2006 Bogdanowo bieg_5km
872. Tomczak Wiktoria 2014 Bogdanowo bieg_1km
873. Tomczyk Edward 1948 Marsz po Zdrowie Poznań NW_5km
874. Torchala Sebastian 1977 J&Z TORCH bieg_10km
875. Trzeciak Sebastian 1983 POFAM POZNAŃ bieg_5km
876. Twardowska Paulina 1991 Gostyń bieg_5km
877. Urbanek Nikodem 2011 Grodzisk Wielkopolski bieg_1km
878. Urbaniak Karolina 1984 Fitness24Seven bieg_10km
879. Urbańczyk Grzegorz 1987 For Run Team & AdRunaLine bieg_10km
880. Urbańczyk Ksawery 1959 For Run Team bieg_10km
881. Waclawska Malgorzata 1970 Lubon bieg_10km
882. Walaszczyk Kacper 1990 Murowana Goślina bieg_10km
883. Walczak Łukasz 1983 OSP Lusowo bieg_10km
884. Walczak Robert 1980 CBN TRI Team + parkrun Poznań bieg_10km
885. Walkowiak Krystian 1984 1984 bieg_10km
886. Walkowiak Magdalena 1984 Poznań bieg_1km
887. Walkowiak Oskar 2011 Poznań bieg_1km
888. Walkowiak Wiktor 2017 Poznań bieg_1km
889. Walory Aleksandra 1993 Poznań bieg_5km
890. Wasilewska Ilona 1986 Poznań NW_5km
891. Wasilewska Natalia 1984 Drużyna Szpiku bieg_10km
892. Waszkiewicz Joanna 1982 Night Runners bieg_10km
893. Wawrzyniak Ewa 1979 Raf-Stol Biega bieg_5km
894. Wawrzyniak Klaudia 1995 Murowana Goślina bieg_5km
895. Wawrzyniak Lidia 1974 <3 bieg_5km
896. Wawrzyniak Rafał 1975 Raf-Stol Biega bieg_5km
897. Wawrzynkieiwcz Liliana 2016 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
898. Wawrzynkiewicz Iwona 1986 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_5km
899. Wawrzynkiewicz Tomasz 1985 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
900. Wawrzynkiewicz Tymoteusz 2012 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
901. Weber Agnieszka 1988 Koziegłowy bieg_5km
902. Weber Olivier 2009 Koziegłowy bieg_1km
903. Wegner Stachu 1983 Poznań bieg_10km
904. Wejmann Mateusz 1985 Buk bieg_5km
905. Wesołek Aleksandra 1966 Night Runners bieg_10km
906. Węclewska Kinga 1977 Catering BEMI NW_5km
907. Węglarski Bartosz 1989 Mielno bieg_10km
908. Wiktoria Tomczak 2005 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
909. Wiśniewska Agata 1996 Golden Retriever WOŚP w Poznaniu bieg_5km
910. Wiśniewska Anna 1982 Hernik Team bieg_5km
911. Wiśniewski Marek 1972 Golden Retriever WOŚP w Poznaniu bieg_5km
912. Witczak Michał 1989 gRUNwald Team Poznań bieg_5km
913. Witkowski Krzysztof 1983 Drużyna Szpiku bieg_10km
914. Wittlieb Karolina 1985 Murowana Goślina bieg_5km
915. Włoszyński Przemysław 1988 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
916. Wnuk Tymoteusz 2004 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
917. Wojciechowski Dariusz 1978 i-Sport Team bieg_10km
918. Wojciechowski Paweł 1976 Biegacze Juniora - Runners Team bieg_10km
919. Wojciechowski Zbigniew 1978 Studio Urody NW_5km
920. Wojewoda Leon 2013 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
921. Wojnarowski Michał 1984 Night Runners bieg_10km
922. Wojtalak Weronika 1992 Bukowski Klub Biegacza/Fitness Buk bieg_5km
923. Wojtaszek Maciej 1976 Poznań bieg_10km
924. Wojtaszyk Agata 2007 Poznań bieg_1km
925. Wojtaszyk Beata 1983 Poznań bieg_1km
926. Wojtaszyk Kinga 2011 Poznań bieg_1km
927. Wosik Przemysław 1976 JKBH bieg_10km
928. Woźniak Stanisław 1995 Poznań bieg_10km
929. Wójcik Aleksandra 2010 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
930. Wójcik Magdalena 1974 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
931. Wójcik Piotr 1975 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
932. Wójcik Szymon 2003 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
933. Wójtowicz Joanna 1982 girls with blue power NW_5km
934. Wurst Patryk 1989 Turbo Dżej Dżej bieg_10km
935. Wypijewska Zosia 2012 Świerkówiec bieg_1km
936. Wypych Filip 1992 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
937. Wypych Małgorzata 1963 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
938. Wysz Damian 1979 Poznań bieg_5km
939. Zaborowski Maciej 1974 OSP Mieszków/ 16 brl bieg_10km
940. Zagrodnik Małgorzata 1985 Poznań bieg_10km
941. Zagrodzka Małgorzata 1979 POFAM POZNAŃ bieg_5km
942. Zając Krystian 1988 Drużyna Bartka bieg_10km
943. Zalewska Magdalena 1973 Loco bieg_5km
944. Zamelczyk Adam 1981 Poznań bieg_10km
945. Zamelczyk Marta 1987 Poznań NW_5km
946. Zawodna Magdalena 1986 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
947. Zawodny Grzegorz 1986 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
948. Zawodny Jan 2016 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
949. Zawodny Mateusz 1978 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
950. Zborowska Skrobanek Justyna 1978 Szczecinek bieg_5km
951. Zbyszewska Helenka 2018 Biegnę dla Oli bieg_1km
952. Zbyszewska Izabela 1975 Biegnę dla Oli bieg_1km
953. Zbyszewska Lilianka 2014 Biegnę dla Oli bieg_1km
954. Zielińska-Wnuk Agnieszka 1969 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
955. Zięta Katarzyna 1967 Orki z... bieg_5km
956. Ziółkowska Alicja 1992 night runners bieg_10km
957. Zmudziński Wojciech 1969 KB UEP bieg_5km
958. Zyffert Anna 1984 Mamy Biegamy bieg_5km
959. Żołnierek Wojciech 1989 Dirty Sparrows bieg_10km
960. Żybura Aleksandra 1980 Golden Retriever WOŚP w Poznaniu NW_5km
961. Żyłka Łukasz 1992 Wiry bieg_10km