Lista startowa

Niebieska Fala

Poznań, 31.03.2019
Dystans: 1 km | 5 km | 10 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 533


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Araszkiewicz Łukasz 1983 Kolegium Sędziów WZPN bieg_10km
2. Archaniołowicz Joanna 1970 MUAY RUNNING TEAM bieg_10km
3. Bandura Karol 1983 Wroniecki Klub Biegacza bieg_10km
4. Barałkiewicz Sokal Karolina 1975 Poznań bieg_10km
5. Baraniak Beata 1973 lejdis run bieg_10km
6. Bołądź Agnieszka 1989 Iron Arena bieg_10km
7. Borowczyk Marian 1950 KLAS Szpot Swarzędz bieg_10km
8. Budzyła Adam 1980 Drużyna Szpiku bieg_10km
9. Centała Jarosław 1980 Biegające Ciasteczka bieg_10km
10. Chojniak Wiesław 1973 parkrun Poznań bieg_10km
11. Cholewińska Longina 1966 EL-CAC Running Team bieg_10km
12. Cioch Aleksandra 1995 Piła bieg_10km
13. Cwojdziński Piotr 1978 Night Runners/No Probllama bieg_10km
14. Deka-Najgebauer Anna 1984 1984 bieg_10km
15. Dembińska Daria 1974 Wójtowicz TRI Team / Atimex bieg_10km
16. Dembiński Marek 1974 Wójtowicz TRI Team / Atimex bieg_10km
17. Dominiak Arkadiusz 1994 Zmasakrowani bieg_10km
18. Dukat Katarzyna 1984 Murowana Goślina bieg_10km
19. Dutkiewicz Agata 1992 Poznań bieg_10km
20. Dzieciątkowski Artur 1988 Pędzące Warchlaki bieg_10km
21. Dzięcielska Agnieszka 1976 Poznań bieg_10km
22. Fenrych Robert 1973 POGROMCY KILOMETRÓW bieg_10km
23. Frąckowiak Ewelina 1976 amat*ORKA bieg_10km
24. Gałęska Katarzyna 1982 EL-CAC Running Team bieg_10km
25. Gałęski Damian 1980 Dzikie Małże bieg_10km
26. German Zofia German 1963 BBKTS bieg_10km
27. Gilewski Dariusz 1974 OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY bieg_10km
28. Glajcher Maciej 1977 Złotniki bieg_10km
29. Glonek Dominika 1993 Far bieg_10km
30. Głowacki Radosław 1994 Poznań bieg_10km
31. Grabny Szymon 1994 Śrem bieg_10km
32. Grajewska Beata 1974 POZNAŃ bieg_10km
33. Grzywaczyk Artur 1964 #BIEGACZE /parkrun Poznań bieg_10km
34. Guzek Lidia 1987 Opalenica bieg_10km
35. Haremza Kinga 1973 Night Runners bieg_10km
36. Hedzielska Weronika 1998 Drużyna Szpiku bieg_10km
37. Hedzielski Rafał 1974 Drużyna Szpiku bieg_10km
38. Hlożek Joanna 1979 Hart Skoki bieg_10km
39. Imiołek Ariel 1981 Maratończyk Poznań bieg_10km
40. Jagła Kamil 1996 Niebieska Fala bieg_10km
41. Juskowiak Alina 1983 gRUNwald Team Poznań bieg_10km
42. Justyna Justyna 1971 Leszno bieg_10km
43. Kaczmarek Paulina 1980 EL-CAC Running Team / 7.Klub bieg_10km
44. Kańduła Klaudia 1980 Nest Team bieg_10km
45. Karpuszak Magdalena 1981 Wolf Team bieg_10km
46. Kaźmierski Zbigniew 1972 Pleszew bieg_10km
47. Kąkolewska Elżbieta 1973 Młodasko bieg_10km
48. Kąkolewska Iga 1996 Młodasko bieg_10km
49. Klikowicz Agata 1976 Zielona Góra bieg_10km
50. Kolasiński Andrzej 1976 Świerczewo Run bieg_10km
51. Kołt Marta 1980 SDS Karolina Mośko bieg_10km
52. Kopa Jacek 1976 ---- bieg_10km
53. Kosiorek Darek 1967 Poznań bieg_10km
54. Kostecka Aleksandra 1989 Wągrowiec bieg_10km
55. Kościelniak Dagmara 1977 Czerwonak Biega bieg_10km
56. Kowalczyk Dariusz 1974 RDK SERWIS BIEGA bieg_10km
57. Kowalczyk Ewelina 1976 RDK SERWIS BIEGA bieg_10km
58. Kozłowski Sławek 1976 K-9 Unit Poznań bieg_10km
59. Kramer Hanna 1964 Drużyna Szpiku bieg_10km
60. Krukowski Joachim 1970 FTI Racing Team bieg_10km
61. Krynicka Natalia 1995 Przeźmierowo bieg_10km
62. Krynicki Andrzej 1970 Przeźmierowo bieg_10km
63. Kubiatowicz Kinga 1980 Hart skoki bieg_10km
64. Kulesza-Gulczynska Barbara 1989 Poznań bieg_10km
65. Kuligowska Hanna 1990 Hernik Team bieg_10km
66. Kutkowski Rafał 1982 Biegający Wągrowiec bieg_10km
67. Kwaśny Tomasz 1979 Poznań bieg_10km
68. Kwiatkowska Zuzanna 1993 Ciastki.pz / i-Sport bieg_10km
69. Lasak Krzysztof 1979 HERNIK TEAM bieg_10km
70. Lasak Maria 1983 HERNIK TEAM bieg_10km
71. Lawińska Małgorzata 1966 Night Runners bieg_10km
72. LipczyŃski Jacek 1978 Koziegłowy bieg_10km
73. Lisiecki Tomasz 1975 Trzynastka Plus bieg_10km
74. Loba Damian 1969 Świerczewo Run bieg_10km
75. Loba Sylwia 1971 Świerczewo Run bieg_10km
76. Ludwiczak Hubert 1992 Poznań bieg_10km
77. Ludwiczak-Olszewska Katarzyna 1982 Kamionki bieg_10km
78. Łabuń Aleksandra 1986 Szczecin bieg_10km
79. Łaganowska Ewa 1969 Ciastki pz bieg_10km
80. Łatyszew Katarzyna 1974 KB Gepard Murowana Goślina bieg_10km
81. Łazinka Maciej 1964 Bierzglinek bieg_10km
82. Łodyga Milena 1991 Hernik Team bieg_10km
83. Łukaszewicz Ilona 1976 Czerwonak biega bieg_10km
84. Łukaszewicz Mariusz 1977 Czerwonak Biega bieg_10km
85. Małysz Tadeusz 1959 KB Katorżnik Murowana Goślina bieg_10km
86. Mańka Otylia 1987 Swarzędz bieg_10km
87. Marcinkiewicz Łukasz 1989 12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej bieg_10km
88. Marecka Anna 1990 Wrocław bieg_10km
89. Matula Emilia 1988 Wroniecki Klub Biegacza bieg_10km
90. Mendlewski Mariusz 1988 Plewiska bieg_10km
91. Miś Malwina 1994 Pędzące Warchlaki bieg_10km
92. Młynarz Adrian 1992 Krotoszyn bieg_10km
93. Molik Tomasz 1975 Biegacze PMI Międzychód bieg_10km
94. Mościcki Mateusz 1989 Grupa Biegowa Runners Club pl. bieg_10km
95. Mroziński Paweł 1965 gRUNwald team Poznań bieg_10km
96. Musiuk Agata 1992 Poznań bieg_10km
97. Niedzielska Monika 1981 Poznań bieg_10km
98. Nowicka Agnieszka 1987 Oborniki bieg_10km
99. Nowicki Łukasz 1982 Środa Wielkopolska bieg_10km
100. Ogrodnik Tomasz 1988 Night Runners bieg_10km
101. Olejniczak Sławka 1977 Ciastki.pz bieg_10km
102. Oleksy Radek 1987 Wroniecki Klub Biegacza bieg_10km
103. Olzacka Agata 1982 HERNIK TEAM bieg_10km
104. Paliwoda Sara 1996 Poznań bieg_10km
105. Pankiewicz Anna 1996 Piotrków Kujawski bieg_10km
106. Parchliniak Piotr 1978 Plewiska bieg_10km
107. Paulus Jędrzej 1985 Night Runners bieg_10km
108. Plaszczak Bogumiła 1980 Hernik Team bieg_10km
109. Płosa Alicja 1984 Szczecin bieg_10km
110. Poć Magdalena 1986 Dirty Sparrows bieg_10km
111. Polak Łukasz 1981 Oborygeni bieg_10km
112. Porada Marek 1963 HERNIK TEAM bieg_10km
113. Przybyła Wioleta 1979 Czerwonak Biega bieg_10km
114. Przybyszewska Dominika 1989 Świerczewo Run bieg_10km
115. Pyszczak Bartosz 1983 gRUNwald Team Poznań bieg_10km
116. Rajska-Mirka Liliana 1979 Night runners poznań bieg_10km
117. Ratajczak Magdalena 1977 B&A_ZŁOTNIKI bieg_10km
118. Ratajczak Rajmund 1962 Poznań bieg_10km
119. Reis Bartosz 1986 Wągrowiec bieg_10km
120. Respondek Anna 1983 Zielona Góra bieg_10km
121. Rogowski Mateusz 1991 ENEA - biegamy, zbieramy, pomagamy bieg_10km
122. Rojewska Agnieszka 1987 Lubosz bieg_10km
123. Rojewski Błażej 1985 Lubosz bieg_10km
124. Romanowicz Karolina 1989 Night Runners bieg_10km
125. Rosiński Krystian 1989 Piątkowo bieg_10km
126. Roszczenko Krzysztof 1976 NOGI DO GÓRY I DO PRZODU bieg_10km
127. Rozmiarek Łukasz 1992 WKS Gryżyna bieg_10km
128. Rozynek Małgorzata 1978 Night Runners bieg_10km
129. Sarnowski Maciej 1974 Poznań bieg_10km
130. Sierszchuła Dominik 1992 Skoki bieg_10km
131. Siuda Magdalena 1978 Drwęsa bieg_10km
132. Siuda Tomasz 1975 Drwęsa bieg_10km
133. Sobieniak Przemysław 1977 Cel w zasięgu nóg. bieg_10km
134. Sobisiak Agnieszka 1971 Bez Spiny bieg_10km
135. Solecki Dariusz 1962 Piątkowo na Biegowo bieg_10km
136. Spicker Daria 1995 BDD bieg_10km
137. Stabrowski Lech 1979 Poznań bieg_10km
138. Stryjska Beata 1968 Lejdis Run bieg_10km
139. Szczepaniak Klaudia 1987 Gostyń bieg_10km
140. Szczerbal Joanna 1990 Dirty Sparrows bieg_10km
141. Szymański Mikołaj 1985 SLA SPARTAKUS bieg_10km
142. Śliwicka Ewa 1982 Biegacze Juniora - Runners Team bieg_10km
143. Świątnicki Grzegorz 1976 Fehlau Run Team bieg_10km
144. Świder-Królikiewicz Joanna 1982 Aktywnie w Pniewach bieg_10km
145. Świerczyński Krzysztof 1982 Poznań bieg_10km
146. Torchala Sebastian 1977 J&Z TORCH bieg_10km
147. Walaszczyk Kacper 1990 Murowana Goślina bieg_10km
148. Walczak Łukasz 1983 OSP Lusowo bieg_10km
149. Walczak Robert 1980 CBN TRI Team + parkrun Poznań bieg_10km
150. Waszkiewicz Joanna 1982 Night Runners bieg_10km
151. Wegner Stachu 1983 Poznań bieg_10km
152. Wesołek Aleksandra 1966 Night Runners bieg_10km
153. Witkowski Krzysztof 1983 Drużyna Szpiku bieg_10km
154. Wojciechowski Dariusz 1978 i-Sport Team bieg_10km
155. Wojciechowski Paweł 1976 Biegacze Juniora - Runners Team bieg_10km
156. Wojtaszek Maciej 1976 Poznań bieg_10km
157. Wosik Przemysław 1976 JKBH bieg_10km
158. Woźniak Stanisław 1995 Poznań bieg_10km
159. Zaborowski Maciej 1974 OSP Mieszków/ 16 brl bieg_10km
160. Zając Krystian 1988 Drużyna Bartka bieg_10km
161. Zamelczyk Adam 1981 Poznań bieg_10km
162. Ziółkowska Alicja 1992 night runners bieg_10km
163. Żołnierek Wojciech 1989 Dirty Sparrows bieg_10km
164. Bartniczak Michał 2007 Szkoła Podstawowa nr 2 Jarocin bieg_1km
165. Bartol Jacek 1978 Oborniki bieg_1km
166. Bartol Patrycja 2006 OBORNIKI bieg_1km
167. Baumgart Alicja 1973 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
168. Baumgart Arkadiusz 2002 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
169. Brukwicka Anna 1981 Poznań bieg_1km
170. Brukwicka Zosia 2008 Poznań bieg_1km
171. Brukwicki Jan 2011 Poznań bieg_1km
172. Cieślak Artur 1976 Murowana Goślina bieg_1km
173. Cieślak Iga 2016 Murowana Goślina bieg_1km
174. Cieślak Iwo 2018 Murowana Goślina bieg_1km
175. Cieślak Julia 1984 Murowana Goślina bieg_1km
176. Deka-Najgebauer Anna 1984 Naguski bieg_1km
177. Dembiński Oliwier 2005 Wójtowicz TRI Team / Atimex bieg_1km
178. Fenrych Alan 2007 POGROMCY KILOMETRÓW bieg_1km
179. Frąckowiak Adam 1978 i-sport bieg_1km
180. Frąckowiak Agnieszka 1973 Poznań bieg_1km
181. Frąckowiak Dawid 2016 Poznan bieg_1km
182. Frąckowiak Weronika 2011 SP 89 1B bieg_1km
183. Gabryś Robert 2011 Raszkow bieg_1km
184. Gondysiak Dominik 2001 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
185. Goździewska Hanna 2013 Goździki team bieg_1km
186. Goździewska Maja 2008 Goździki team bieg_1km
187. Grupa Kacper 2003 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
188. Grzelewska Joanna 1987 J&Z bieg_1km
189. Grzelewska Zuzanna 2007 J&Z bieg_1km
190. Grzęda Eryk 2011 SP 89 1B bieg_1km
191. Grzęda Zuzanna 2008 SP 89 4B bieg_1km
192. Gudańska Anna 1978 Poznań (Poznań-Grunwald) bieg_1km
193. Gudańska Julia 2003 Poznań (Poznań-Grunwald) bieg_1km
194. Gudański Jan 2009 Poznań bieg_1km
195. Gudański Wojciech 1977 Poznań bieg_1km
196. Humbla Kazimierz 2014 Poznań bieg_1km
197. Jakubiec Adam 2014 gRUNwald Team Poznań bieg_1km
198. JeŻewska-Urbanek Monika 1985 GRODZISK WLKP bieg_1km
199. job Anna 2005 SP 89 8 b bieg_1km
200. Job Małgorzata 1975 Złotniki bieg_1km
201. Job Piotr 1975 Złotniki bieg_1km
202. job Tomasz 2011 SP 89 1C bieg_1km
203. Kaczmarek Bartosz 2005 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
204. Kaniecki Sławomir 1988 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
205. Kanikowski Tymoteusz 2003 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
206. Kawa Katarzyna 2011 Dachowa bieg_1km
207. Kaźmierczak Anna 1983 Poznań bieg_1km
208. Kitajczuk Łukasz 1992 PlusTiming bieg_1km
209. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM bieg_1km
210. Kiwertz Krzyś 2010 Run Vegan TEAM bieg_1km
211. Koczorowski Piotr 2008 Ściegiennego rules:) bieg_1km
212. Kopytek Ewa 1980 Murowana Goślina bieg_1km
213. Kopytek Grzegorz 1976 Murowana Goślina bieg_1km
214. Kopytek Stanisław 2010 Murowana Goślina bieg_1km
215. Kopytek Zbigniew 2013 Murowana Goślina bieg_1km
216. Kowalska Aleksandra 1972 kościan bieg_1km
217. Kowalska Martyna 1972 kościan bieg_1km
218. Kozłowska Wiktoria 2007 Poznań bieg_1km
219. Kroma Ewa 1979 Poznan bieg_1km
220. Kroma Krystian 1979 Poznań bieg_1km
221. Krynicka Liliana 2007 Przeźmierowo bieg_1km
222. Kryś Kamil 2004 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
223. Krzysztofiak Kamil 2001 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
224. Ksawery Kroma 2007 Poznań bieg_1km
225. Lasak Mateusz 2005 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
226. Lasak Paweł 2007 HERNIK TEAM bieg_1km
227. Lesiński Ksawery 2012 POZNAN bieg_1km
228. Lesiński Maciej 1973 POZNAN bieg_1km
229. Łyduch Aleksander 2017 Grodzisk Wielkopolski bieg_1km
230. Łyduch Filip 2015 Września bieg_1km
231. Łyduch Hubert 1985 Września bieg_1km
232. Łyduch Kacper 2012 Września bieg_1km
233. Łyduch Monika 1986 Września bieg_1km
234. Łyduch Natalia 1984 Grodzisk Wielkopolski bieg_1km
235. Łyduch Sebastian 1983 Grodzisk Wielkopolski bieg_1km
236. Łyduch Tymon 2013 Grodzisk Wielkopolski bieg_1km
237. Maćkowiak Igor 2011 Poznań bieg_1km
238. Malicki Kacper 2006 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
239. Marciniak Marta 1980 Mamy-Biegamy bieg_1km
240. Matysiak-Gabryś Małgorzata 1985 Raszkow bieg_1km
241. Moore Filip 2007 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
242. Najgebauer Kasia 2014 Naguski bieg_1km
243. Najgebauer Paweł 1984 Naguski bieg_1km
244. Najgebauer Zosia 2012 Naguski bieg_1km
245. Napierała Krystyna 1966 Poznań bieg_1km
246. Naworol Tomasz 2003 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
247. Nycz Iga 2017 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
248. Pichola Melania 2013 Poznań bieg_1km
249. Pichola Zuzanna 1986 Poznań bieg_1km
250. Polaszewska Agnieszka 1984 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
251. Pruszkowska Lena 2011 Zalasewo bieg_1km
252. Pruszkowski Szymon 1973 Zalasewo bieg_1km
253. Przybysz Lena 2012 TURYSCI TEAM bieg_1km
254. Przybysz Maria 2007 TURYSCI TEAM bieg_1km
255. Rachuta Alicja 1990 gRUNwald Team Poznań bieg_1km
256. Radomska Zuzanna 2008 PARK DZIEJE Murowana Goślina bieg_1km
257. Radomski Jędrzej 2005 PARK DZIEJE Murowana Goślina bieg_1km
258. Ratajczak-Dojs Julita 1982 Poznań bieg_1km
259. Rembalska Magdalena 1983 POZNAN bieg_1km
260. Respondek Aleksandra 2016 ZIELONA GÓRA bieg_1km
261. Respondek MichaŁ 2013 ZIELONA GÓRA bieg_1km
262. Respondek Robert 1976 ZIELONA GÓRA bieg_1km
263. Rogoziński Szymon 2006 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
264. Rusinek Filip 2010 POZNAŃ bieg_1km
265. Rusinek Mateusz 2013 POZNAŃ bieg_1km
266. Rusinek Mia 2012 Koziegłowy bieg_1km
267. Rusinek Michał 1987 KOZIEGŁOWY bieg_1km
268. Siwczak Agnieszka 1974 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
269. Siwczak Krzysztof 2001 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
270. Siwczak Rafał 1970 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
271. Sochacki Dominik 2009 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
272. Soszyńska Magdalena 1986 Pani bieg_1km
273. Stachurski Adam 2001 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
274. Stojczyk Ewa 1979 Dębogóra bieg_1km
275. Stojczyk Karol 2012 Dębogóra bieg_1km
276. Stojczyk Lilianna 2010 Dębogóra bieg_1km
277. Stojczyk Tomasz 1978 Dębogóra bieg_1km
278. Szeląg Aleksandra 2010 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
279. Szeląg Andrzej 1977 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
280. Szeląg Magdalena 1980 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
281. Szeląg Staś 2018 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
282. Szwajkowski Piotr 2013 Night Runners bieg_1km
283. Świder-Koniecpolski Sebastian 2011 Aktywnie w Pniewach bieg_1km
284. Świder-Królikiewicz Joanna 1982 Aktywnie w Pniewach bieg_1km
285. Świerczyński Wojciech 2010 Poznań bieg_1km
286. Urbanek Nikodem 2011 Grodzisk Wielkopolski bieg_1km
287. Weber Olivier 2009 Koziegłowy bieg_1km
288. Wiktoria Tomczak 2005 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
289. Wojtaszyk Agata 2007 Poznań bieg_1km
290. Wojtaszyk Beata 1983 Poznań bieg_1km
291. Wojtaszyk Kinga 2011 Poznań bieg_1km
292. Andrzejczak Kamil 1989 Nie jestem z EL-CAC Running Team :( bieg_5km
293. Antczak Marzena 1983 Turyści team bieg_5km
294. Banak Magdalena 1971 Poznań bieg_5km
295. Bandosz Hanna 1977 PRO366 bieg_5km
296. Bartol Bogusław 2004 OBORNIKI bieg_5km
297. Bartol Nina 1977 Oborniki bieg_5km
298. Basińska Agnieszka 1974 PRO366 bieg_5km
299. Basińska Agnieszka 1974 PRO366 bieg_5km
300. Bednarek Aneta 1977 Poznań bieg_5km
301. Bednarek Zofia 2005 SP54 Poznań/Night Runners Junior bieg_5km
302. Bednarska-Fenrych Anna 1972 POGROMCY KILOMETRÓW bieg_5km
303. Bejma Michał 1982 Catering BEMI bieg_5km
304. Biernacka Agnieszka 1975 Poznań bieg_5km
305. Biernacka Agnieszka 1984 Szczecin bieg_5km
306. Biniak Jakub 2002 Mochy bieg_5km
307. Binkowska Magdalena 1984 Poznań bieg_5km
308. Blige Małgorzata 1973 Swarzędz bieg_5km
309. Błachowiak Małgorzata 1968 Czerwonak Biega bieg_5km
310. Bobrowska Anna 1982 Night Runners / Team KGB bieg_5km
311. Bodył Małgorzata 1967 KACZMAREK-KOMPONENTY bieg_5km
312. Borowczyk Katarzyna 1982 Opalenica bieg_5km
313. Branicka Katarzyna 1995 Kętrzyn bieg_5km
314. Brukwicki Jacek 1979 Poznań bieg_5km
315. Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM bieg_5km
316. Bukowska Alina 1972 Orki z .... bieg_5km
317. Byczyk Jarosław 1968 HERNIK TEAM bieg_5km
318. Chalimoniuk Elżbieta 1990 KACZMAREK-KOMPONENTY bieg_5km
319. Cichorek Amelia 2006 SP 1 Lubasz bieg_5km
320. Ciesielska Maja 1980 EL-CAC Running Team bieg_5km
321. Ciołek Magdalena 1976 Fitness Buk bieg_5km
322. Czajka Krystian 1981 Poznań bieg_5km
323. Czarnowska Katarzyna 1982 Kobiety Biegają bieg_5km
324. Danielczyk Maria 1991 Piaski bieg_5km
325. Danielewska Karolina 1979 Loco bieg_5km
326. Dewo Ewa 1985 POZNAŃ bieg_5km
327. Dobrzycka Emilia 1992 Przedszkole nr 184 bieg_5km
328. Drajerczak Jakub 2003 Świerczewo Run bieg_5km
329. Drajerczak Marlena 1978 Świerczewo Run bieg_5km
330. Dreger Roman 1956 LZS Wiatrowo bieg_5km
331. Dziubak Paulina 1990 Biedrusko bieg_5km
332. Frąckowiak Adam 1978 i-sport bieg_5km
333. Frąckowiak Agnieszka 1971 Luboń bieg_5km
334. Frąckowiak Arkadiusz 1966 Luboń bieg_5km
335. Frąckowiak Magdalena 1993 Luboń bieg_5km
336. Friebe Bogusława 1986 Turyści team bieg_5km
337. Gelc Violetta 1964 LOCO bieg_5km
338. Glapa Monika 1986 Robakowo bieg_5km
339. Golakiewicz Małgorzata 1969 Szczecin bieg_5km
340. Goździewski Michał 1981 Goździki team bieg_5km
341. Grzegorzek Marcin 1978 EL-CAC Running Team bieg_5km
342. Grzywaczyk Przemysław 1992 parkrun Poznań bieg_5km
343. Hańczyk Agnieszka 1986 EL-CAC Running Team bieg_5km
344. Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM bieg_5km
345. Hoffman Paweł 1985 Ptkwo bieg_5km
346. Hulewicz Wiola 1975 Hernik Team bieg_5km
347. Irzyk Grzegorz 1956 Parkrun Poznań bieg_5km
348. Iwaniak Dariusz 1975 Mirosław bieg_5km
349. Iwaniak Wioletta 1970 Mirosław bieg_5km
350. Jakubson-Rutkowska Marta 1987 Opalenica bieg_5km
351. Janaszek Magdalena 1974 Poznan bieg_5km
352. Janowiak Agnieszka 1979 X bieg_5km
353. Janowiak Dominik 1980 X bieg_5km
354. Jarmużek Sylwia 1971 PATI TAEM bieg_5km
355. Jelińska-Hok Agnieszka 1976 Ciastki.pz/Orki z.../Drużyna Szpiku bieg_5km
356. Jóźwiak Dariusz 1964 Hernik Team bieg_5km
357. Kaczkowska Monika 1981 Poznan bieg_5km
358. Kaczkowski Dariusz 1979 Poznan bieg_5km
359. Kaleta Arkadiusz 1975 Środa Wlkp. bieg_5km
360. Kalinowski Krzysztof 1978 Świerczewo Run bieg_5km
361. Karalus Sylwia 1976 Fitness Buk bieg_5km
362. Kasperczak Emilia 1979 Hernik Team bieg_5km
363. Kasperczak Maciej 1976 Hernik Team bieg_5km
364. Kawa Jakub 1985 Dachowa bieg_5km
365. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM bieg_5km
366. Klich Kamila Anna 1994 brak bieg_5km
367. Knach-Manowska Karolina 1971 Poznań bieg_5km
368. Koczorowski Aleksander 2004 Ściegiennego rules:) bieg_5km
369. Koczorowski Karol 1976 Ściegiennego rules:) bieg_5km
370. Kostusiak Patryk 1983 Tomiczki bieg_5km
371. Kościelniak Marek 1977 Świerczewo Run bieg_5km
372. Kotecka Aleksandra 1990 Oborniki bieg_5km
373. Kozierska Natalia 1986 Hernik Team bieg_5km
374. Kramer Katarzyna 2001 extremeteam Oborniki bieg_5km
375. Krawczyk Katarzyna 1997 Neurorozwojowe Studenckie Koło Naukowe bieg_5km
376. Królik Violetta 1981 Dróżyna Szpiku bieg_5km
377. Krynicki Daniel 2001 Przeźmierowo bieg_5km
378. Krynicki Emil 1997 Przeźmierowo bieg_5km
379. Kryś Anna 1976 Fitness Buk bieg_5km
380. Kubiak Izabela 1985 MUAY RUNNING TEAM bieg_5km
381. Kubiak Kinga 1993 Mamy-biegamy bieg_5km
382. Kubiak Roksana 1989 Night Runners bieg_5km
383. Kuczyńska-Nowotna Judyta 1990 EL-CAC Running Team bieg_5km
384. Kudlińska Ewa 1988 Night Runners bieg_5km
385. Kułakowski Robert 1975 Kibice Pomorka Team #BIEGACZE bieg_5km
386. Kupcak Monika 1995 Bukowski Klub Biegacza bieg_5km
387. Kutzner Natalia 1986 EL-CAC Running Team bieg_5km
388. Leszkowicz Zuzanna 1989 DeFacto Team bieg_5km
389. Leśna Natalia 1986 EL-CAC Running Team bieg_5km
390. Lodowska Urszula 1982 Szczecin bieg_5km
391. Ludwiczak Krzysztof 1980 Poznań bieg_5km
392. Łagowska Dorota 1977 Night runners bieg_5km
393. Łaskarzewska Anna 1992 Beiersdorf Sport Team bieg_5km
394. Łepska Anna 1982 Poznań bieg_5km
395. Łojewska / Urbanowicz Hanna 1981 Poznań bieg_5km
396. Łojewski Mikołaj 2005 Poznań bieg_5km
397. Łukaszyk Tymoteusz 1987 EL-CAC Running Team bieg_5km
398. Maciejczuk Kamila 1986 swarzędz bieg_5km
399. Małecka Agata 1992 Pomagam!! bieg_5km
400. Mamys Robert 1975 gRUNwald team bieg_5km
401. Manowska Alicja 1999 Poznań bieg_5km
402. Manowska Dagmara 1970 Poznań bieg_5km
403. Marzol Barbara 1984 Poznań bieg_5km
404. Matyja Kamil 2002 OŚ AZS POZNAŃ bieg_5km
405. Matysiak Agnieszka 1983 Kaczmarek-Komponenty bieg_5km
406. Michalak Monika 1982 EL-CAC Running Team bieg_5km
407. Michalska Sylwia 1974 EL-CAC Running Team bieg_5km
408. Mielcarek Magdalena 1996 Neurorozwojowe Studenckie Koło Naukowe bieg_5km
409. Misterska Anna 1990 Środa Wlkp. bieg_5km
410. Misterska Katarzyna 1974 HernikTeam bieg_5km
411. Misterski Wiktor 2001 Hernik Team bieg_5km
412. Mizera Jakub 2004 Kostrzyn bieg_5km
413. Mizera Mateusz 1988 Czerlejno bieg_5km
414. Moks Krzysztof 1956 NIEZRZESZONY bieg_5km
415. Mrozińska Ewa 1964 Poznań bieg_5km
416. Napierała Ania 1995 Grodzisk Wielkopolsko bieg_5km
417. Nekanda-Trepka Elżbieta 1973 PRO366 bieg_5km
418. Nowacka Helena 2000 gRUNwald team Poznań bieg_5km
419. Nowak Maciej 1974 gRUNwald team Poznań bieg_5km
420. Nowak Monika 1993 1993 bieg_5km
421. Nowakowska Katarzyna 1989 DEMIURG bieg_5km
422. Nowicka-Szczepaniak Justyna 1971 Mamy-biegamy bieg_5km
423. Nyczka Martyna 1993 LOCO bieg_5km
424. Ochocka Bernadeta 1973 Kłecko bieg_5km
425. Ochocki Krzysztof 1969 Kłecko bieg_5km
426. Olejniczak Joanna 1976 Plewiska bieg_5km
427. Olejniczak Joanna 1989 TURŚCI TEAM bieg_5km
428. Olejniczak Łukasz 1984 TURYŚCI TEAM bieg_5km
429. Opioła Zofia 1996 Neurorozwojowe Studenckie Koło Naukowe bieg_5km
430. Osipiuk Sylwia 1977 Wrocław bieg_5km
431. Ostrowska Natalia 2001 Garby bieg_5km
432. Pawlak Daria 1992 Poznań bieg_5km
433. Piaskowski Dominik 1981 Hernik Team bieg_5km
434. Piątek Grzegorz 1996 Wielichowo bieg_5km
435. Pieczurczyk Marta 1986 Pomagam !! bieg_5km
436. Pietrzak Agata 1985 Poznań bieg_5km
437. Pikuła Marcin 1988 EL-CAC Running Team bieg_5km
438. Pilarczyk Alina 1977 EL-CAC Running Team bieg_5km
439. Piotrowska Anna 1981 Opalenica bieg_5km
440. Polus Magdalena 1981 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW bieg_5km
441. Połczyński Jacek 1958 Elektrohurt bieg_5km
442. Poniewierski Piotr 1993 Neurorozwojowe Studenckie Koło Naukowe bieg_5km
443. Przybylska Monika 1976 Borówiec bieg_5km
444. Przybylski Bartosz 2005 Poznań bieg_5km
445. Przybylski Robert 1978 Wybiegać Marzenia Team bieg_5km
446. Przybysz Aga 1992 DRUŻYNA SZPIKU bieg_5km
447. Przybysz Bartosz 1984 TURYSCI TEAM bieg_5km
448. Przybysz MaŁgorzata 1984 TURYSCI TEAM bieg_5km
449. Ptak Adam 1972 PIĄTKOWO NA BIEGOWO bieg_5km
450. Ptak Dorota 1972 Poznań bieg_5km
451. Pyszny Artur 1984 Świerczewo Run bieg_5km
452. Reinholz Patryk 1992 Poznań bieg_5km
453. Rojek Stanisław 1970 Poznań bieg_5km
454. Rosińska Agnieszka 1982 Świerczewo Run bieg_5km
455. Rosół Roman 1970 HERNIK TEAM bieg_5km
456. Sebzda Katarzyna 1992 Murowana Goślina bieg_5km
457. Sebzda Zbigniew 1983 Murowana Goślina bieg_5km
458. Sibilska Lidia 1979 Poznań bieg_5km
459. Siciarz Natalia 1984 Night Runners bieg_5km
460. Sierant Klaudia 1994 Opalenica bieg_5km
461. Sip Marta 1990 HERNIK TEAM bieg_5km
462. Skrzypczak Radosław 1977 roundspace.pl bieg_5km
463. Sobańska Karolina 1993 EL-CAC Running Team bieg_5km
464. Sobkowiak Patryk 1984 Mamy-Biegamy bieg_5km
465. Solecka Agnieszka 1982 PRO366 bieg_5km
466. Stefurak Aleksandra 1978 Poznań bieg_5km
467. Stempniak Ewa 1984 Szamocin bieg_5km
468. Stranz Agata 1989 Poznań bieg_5km
469. Szczęsna Ewa 1987 Poznań bieg_5km
470. Szczęsna Katarzyna 1981 Poznań bieg_5km
471. Szymczak Krzysztof 1983 swarzędz bieg_5km
472. Szymczak Marta 1978 Hernik Team bieg_5km
473. Środa Sylwia 1984 gRUNwald team Poznań bieg_5km
474. Świtaj Katarzyna 1994 Szczecinek bieg_5km
475. Tecław Magdalena 1980 Kaczmarek-Komponenty bieg_5km
476. Tomala Monika 1983 Night Runners bieg_5km
477. Walory Aleksandra 1993 Poznań bieg_5km
478. Wawrzyniak Klaudia 1995 Murowana Goślina bieg_5km
479. Wawrzyniak Lidia 1974 <3 bieg_5km
480. Weber Agnieszka 1988 Koziegłowy bieg_5km
481. Witczak Michał 1989 gRUNwald Team Poznań bieg_5km
482. Wittlieb Karolina 1985 Murowana Goślina bieg_5km
483. Zalewska Magdalena 1973 Loco bieg_5km
484. Zięta Katarzyna 1967 Orki z... bieg_5km
485. Zmudziński Wojciech 1969 KB UEP bieg_5km
486. Zyffert Anna 1984 Mamy Biegamy bieg_5km
487. Andrzejewska Anita 1986 "KIJANKI" NW_5km
488. Bednarek Jolanta 1955 Murowana Goślina Biega NW_5km
489. Bejma Joanna 1985 Catering BEMI NW_5km
490. Bubacz Ewa 1973 Gniezno NW_5km
491. Bubacz Janusz 1970 Gniezno NW_5km
492. Cholewiński Wojciech 1966 Hernik Team NW_5km
493. Ciećmierowski Henryk 1959 Wągrowiec NW_5km
494. Gaszyńska Monika 1979 Luboń NW_5km
495. Gendera Ewa 1971 Night Runners NW_5km
496. Godawa Aneta 1979 EL-CAC Running Team NW_5km
497. Goździewska Małgorzata 1960 Murowana Goślina NW_5km
498. Grabowska Małgorzata 1984 Poznań NW_5km
499. Grabowska-Wegner Kasia 1986 Poznań NW_5km
500. HaŁas Ewa 1980 RUN TEAM KCYNIA NW_5km
501. Hofman Dominika 1970 Poznań NW_5km
502. Jagiełło Katarzyna 1980 Poznań NW_5km
503. Koczorowska Anna 1979 Ściegiennego rules:) NW_5km
504. Kozłowska Karolina 1983 Poznań NW_5km
505. Krugiołka Grzegorz 1982 Pniewy NW_5km
506. Luleczka Krystian 2005 Kijanki NW_5km
507. Luleczka Magdalena 1985 Kijanki NW_5km
508. Ławniczak Izabela 1944 Poznań NW_5km
509. Marciniak Eliza 1978 Koziegłowy NW_5km
510. Marek Jolanta 1981 Poznan NW_5km
511. Matysiak Dorota 1987 Żerków NW_5km
512. Mazurek Monika 1976 Studio Urody NW_5km
513. Pałka Grzegorz 1952 Serikon Team NW_5km
514. Pawlik Monika 1975 Biegacze Juniora Runners Team NW_5km
515. Perlik Wiesław 1954 TadMax NW_5km
516. Płóciennik Katarzyna 1985 Żerków NW_5km
517. Polarok Małgorzata 1980 Poznan NW_5km
518. Porada Grażyna 1963 Wójtowicz TRI Team NW_5km
519. Przybylak Joanna 1971 Poznań NW_5km
520. Raczyńska Justyna 1993 Poznań NW_5km
521. Radomska Justyna 1976 PARK DZIEJE Murowana Goślina NW_5km
522. Rozynek Barbara 1949 Poznań NW_5km
523. Seifert Sylwia 1972 Serikon Team NW_5km
524. Słomińska Aneta 1978 Kijanki NW_5km
525. Smarzak Justyna 1948 Poznań NW_5km
526. Sowa-Śrama Danuta 1974 EL-CAC Running Team NW_5km
527. Stachowska Bogumiła 1957 Studio Urody NW_5km
528. Stachowski Marian 1956 Studio Urody NW_5km
529. Starkbauer Katarzyna 1965 Rokietnica NW_5km
530. Węclewska Kinga 1977 Catering BEMI NW_5km
531. Wojciechowski Zbigniew 1978 Studio Urody NW_5km
532. Wójtowicz Joanna 1982 girls with blue power NW_5km
533. Zamelczyk Marta 1987 Poznań NW_5km