Lista startowa

Niebieska Fala

Poznań, 31.03.2019
Dystans: 1 km | 5 km | 10 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 533


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Andrzejewska Anita 1986 "KIJANKI" NW_5km
2. Grzywaczyk Artur 1964 #BIEGACZE /parkrun Poznań bieg_10km
3. Kopa Jacek 1976 ---- bieg_10km
4. Marcinkiewicz Łukasz 1989 12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej bieg_10km
5. Deka-Najgebauer Anna 1984 1984 bieg_10km
6. Nowak Monika 1993 1993 bieg_5km
7. Wawrzyniak Lidia 1974 <3 bieg_5km
8. Świder-Królikiewicz Joanna 1982 Aktywnie w Pniewach bieg_10km
9. Świder-Królikiewicz Joanna 1982 Aktywnie w Pniewach bieg_1km
10. Świder-Koniecpolski Sebastian 2011 Aktywnie w Pniewach bieg_1km
11. Frąckowiak Ewelina 1976 amat*ORKA bieg_10km
12. Ratajczak Magdalena 1977 B&A_ZŁOTNIKI bieg_10km
13. German Zofia German 1963 BBKTS bieg_10km
14. Spicker Daria 1995 BDD bieg_10km
15. Łaskarzewska Anna 1992 Beiersdorf Sport Team bieg_5km
16. Sobisiak Agnieszka 1971 Bez Spiny bieg_10km
17. Dziubak Paulina 1990 Biedrusko bieg_5km
18. Wojciechowski Paweł 1976 Biegacze Juniora - Runners Team bieg_10km
19. Śliwicka Ewa 1982 Biegacze Juniora - Runners Team bieg_10km
20. Pawlik Monika 1975 Biegacze Juniora Runners Team NW_5km
21. Molik Tomasz 1975 Biegacze PMI Międzychód bieg_10km
22. Centała Jarosław 1980 Biegające Ciasteczka bieg_10km
23. Kutkowski Rafał 1982 Biegający Wągrowiec bieg_10km
24. Łazinka Maciej 1964 Bierzglinek bieg_10km
25. Przybylska Monika 1976 Borówiec bieg_5km
26. Klich Kamila Anna 1994 brak bieg_5km
27. Kupcak Monika 1995 Bukowski Klub Biegacza bieg_5km
28. Bejma Michał 1982 Catering BEMI bieg_5km
29. Bejma Joanna 1985 Catering BEMI NW_5km
30. Węclewska Kinga 1977 Catering BEMI NW_5km
31. Walczak Robert 1980 CBN TRI Team + parkrun Poznań bieg_10km
32. Sobieniak Przemysław 1977 Cel w zasięgu nóg. bieg_10km
33. Łaganowska Ewa 1969 Ciastki pz bieg_10km
34. Olejniczak Sławka 1977 Ciastki.pz bieg_10km
35. Kwiatkowska Zuzanna 1993 Ciastki.pz / i-Sport bieg_10km
36. Jelińska-Hok Agnieszka 1976 Ciastki.pz/Orki z.../Drużyna Szpiku bieg_5km
37. Mizera Mateusz 1988 Czerlejno bieg_5km
38. Kościelniak Dagmara 1977 Czerwonak Biega bieg_10km
39. Przybyła Wioleta 1979 Czerwonak Biega bieg_10km
40. Błachowiak Małgorzata 1968 Czerwonak Biega bieg_5km
41. Łukaszewicz Ilona 1976 Czerwonak biega bieg_10km
42. Łukaszewicz Mariusz 1977 Czerwonak Biega bieg_10km
43. Kawa Jakub 1985 Dachowa bieg_5km
44. Kawa Katarzyna 2011 Dachowa bieg_1km
45. Leszkowicz Zuzanna 1989 DeFacto Team bieg_5km
46. Nowakowska Katarzyna 1989 DEMIURG bieg_5km
47. Stojczyk Ewa 1979 Dębogóra bieg_1km
48. Stojczyk Lilianna 2010 Dębogóra bieg_1km
49. Stojczyk Karol 2012 Dębogóra bieg_1km
50. Stojczyk Tomasz 1978 Dębogóra bieg_1km
51. Szczerbal Joanna 1990 Dirty Sparrows bieg_10km
52. Żołnierek Wojciech 1989 Dirty Sparrows bieg_10km
53. Poć Magdalena 1986 Dirty Sparrows bieg_10km
54. Królik Violetta 1981 Dróżyna Szpiku bieg_5km
55. Zając Krystian 1988 Drużyna Bartka bieg_10km
56. Przybysz Aga 1992 DRUŻYNA SZPIKU bieg_5km
57. Witkowski Krzysztof 1983 Drużyna Szpiku bieg_10km
58. Budzyła Adam 1980 Drużyna Szpiku bieg_10km
59. Kramer Hanna 1964 Drużyna Szpiku bieg_10km
60. Hedzielska Weronika 1998 Drużyna Szpiku bieg_10km
61. Hedzielski Rafał 1974 Drużyna Szpiku bieg_10km
62. Siuda Magdalena 1978 Drwęsa bieg_10km
63. Siuda Tomasz 1975 Drwęsa bieg_10km
64. Gałęski Damian 1980 Dzikie Małże bieg_10km
65. Hańczyk Agnieszka 1986 EL-CAC Running Team bieg_5km
66. Pilarczyk Alina 1977 EL-CAC Running Team bieg_5km
67. Godawa Aneta 1979 EL-CAC Running Team NW_5km
68. Sowa-Śrama Danuta 1974 EL-CAC Running Team NW_5km
69. Kuczyńska-Nowotna Judyta 1990 EL-CAC Running Team bieg_5km
70. Sobańska Karolina 1993 EL-CAC Running Team bieg_5km
71. Gałęska Katarzyna 1982 EL-CAC Running Team bieg_10km
72. Cholewińska Longina 1966 EL-CAC Running Team bieg_10km
73. Ciesielska Maja 1980 EL-CAC Running Team bieg_5km
74. Grzegorzek Marcin 1978 EL-CAC Running Team bieg_5km
75. Pikuła Marcin 1988 EL-CAC Running Team bieg_5km
76. Michalak Monika 1982 EL-CAC Running Team bieg_5km
77. Kutzner Natalia 1986 EL-CAC Running Team bieg_5km
78. Leśna Natalia 1986 EL-CAC Running Team bieg_5km
79. Michalska Sylwia 1974 EL-CAC Running Team bieg_5km
80. Łukaszyk Tymoteusz 1987 EL-CAC Running Team bieg_5km
81. Kaczmarek Paulina 1980 EL-CAC Running Team / 7.Klub bieg_10km
82. Połczyński Jacek 1958 Elektrohurt bieg_5km
83. Rogowski Mateusz 1991 ENEA - biegamy, zbieramy, pomagamy bieg_10km
84. Kramer Katarzyna 2001 extremeteam Oborniki bieg_5km
85. Glonek Dominika 1993 Far bieg_10km
86. Świątnicki Grzegorz 1976 Fehlau Run Team bieg_10km
87. Ciołek Magdalena 1976 Fitness Buk bieg_5km
88. Karalus Sylwia 1976 Fitness Buk bieg_5km
89. Kryś Anna 1976 Fitness Buk bieg_5km
90. Krukowski Joachim 1970 FTI Racing Team bieg_10km
91. Ostrowska Natalia 2001 Garby bieg_5km
92. Wójtowicz Joanna 1982 girls with blue power NW_5km
93. Bubacz Ewa 1973 Gniezno NW_5km
94. Bubacz Janusz 1970 Gniezno NW_5km
95. Szczepaniak Klaudia 1987 Gostyń bieg_10km
96. Goździewska Maja 2008 Goździki team bieg_1km
97. Goździewska Hanna 2013 Goździki team bieg_1km
98. Goździewski Michał 1981 Goździki team bieg_5km
99. Łyduch Tymon 2013 Grodzisk Wielkopolski bieg_1km
100. Łyduch Natalia 1984 Grodzisk Wielkopolski bieg_1km
101. Łyduch Sebastian 1983 Grodzisk Wielkopolski bieg_1km
102. Łyduch Aleksander 2017 Grodzisk Wielkopolski bieg_1km
103. Urbanek Nikodem 2011 Grodzisk Wielkopolski bieg_1km
104. Napierała Ania 1995 Grodzisk Wielkopolsko bieg_5km
105. JeŻewska-Urbanek Monika 1985 GRODZISK WLKP bieg_1km
106. Mamys Robert 1975 gRUNwald team bieg_5km
107. Witczak Michał 1989 gRUNwald Team Poznań bieg_5km
108. Jakubiec Adam 2014 gRUNwald Team Poznań bieg_1km
109. Rachuta Alicja 1990 gRUNwald Team Poznań bieg_1km
110. Nowak Maciej 1974 gRUNwald team Poznań bieg_5km
111. Nowacka Helena 2000 gRUNwald team Poznań bieg_5km
112. Pyszczak Bartosz 1983 gRUNwald Team Poznań bieg_10km
113. Juskowiak Alina 1983 gRUNwald Team Poznań bieg_10km
114. Mroziński Paweł 1965 gRUNwald team Poznań bieg_10km
115. Środa Sylwia 1984 gRUNwald team Poznań bieg_5km
116. Mościcki Mateusz 1989 Grupa Biegowa Runners Club pl. bieg_10km
117. Hlożek Joanna 1979 Hart Skoki bieg_10km
118. Kubiatowicz Kinga 1980 Hart skoki bieg_10km
119. Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM bieg_5km
120. Olzacka Agata 1982 HERNIK TEAM bieg_10km
121. Hulewicz Wiola 1975 Hernik Team bieg_5km
122. Lasak Maria 1983 HERNIK TEAM bieg_10km
123. Jóźwiak Dariusz 1964 Hernik Team bieg_5km
124. Rosół Roman 1970 HERNIK TEAM bieg_5km
125. Szymczak Marta 1978 Hernik Team bieg_5km
126. Porada Marek 1963 HERNIK TEAM bieg_10km
127. Lasak Krzysztof 1979 HERNIK TEAM bieg_10km
128. Byczyk Jarosław 1968 HERNIK TEAM bieg_5km
129. Łodyga Milena 1991 Hernik Team bieg_10km
130. Piaskowski Dominik 1981 Hernik Team bieg_5km
131. Cholewiński Wojciech 1966 Hernik Team NW_5km
132. Sip Marta 1990 HERNIK TEAM bieg_5km
133. Lasak Paweł 2007 HERNIK TEAM bieg_1km
134. Kuligowska Hanna 1990 Hernik Team bieg_10km
135. Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM bieg_5km
136. Kozierska Natalia 1986 Hernik Team bieg_5km
137. Misterski Wiktor 2001 Hernik Team bieg_5km
138. Kasperczak Maciej 1976 Hernik Team bieg_5km
139. Plaszczak Bogumiła 1980 Hernik Team bieg_10km
140. Kasperczak Emilia 1979 Hernik Team bieg_5km
141. Misterska Katarzyna 1974 HernikTeam bieg_5km
142. Frąckowiak Adam 1978 i-sport bieg_5km
143. Frąckowiak Adam 1978 i-sport bieg_1km
144. Wojciechowski Dariusz 1978 i-Sport Team bieg_10km
145. Bołądź Agnieszka 1989 Iron Arena bieg_10km
146. Grzelewska Joanna 1987 J&Z bieg_1km
147. Grzelewska Zuzanna 2007 J&Z bieg_1km
148. Torchala Sebastian 1977 J&Z TORCH bieg_10km
149. Wosik Przemysław 1976 JKBH bieg_10km
150. Kozłowski Sławek 1976 K-9 Unit Poznań bieg_10km
151. Matysiak Agnieszka 1983 Kaczmarek-Komponenty bieg_5km
152. Tecław Magdalena 1980 Kaczmarek-Komponenty bieg_5km
153. Bodył Małgorzata 1967 KACZMAREK-KOMPONENTY bieg_5km
154. Chalimoniuk Elżbieta 1990 KACZMAREK-KOMPONENTY bieg_5km
155. Ludwiczak-Olszewska Katarzyna 1982 Kamionki bieg_10km
156. Łatyszew Katarzyna 1974 KB Gepard Murowana Goślina bieg_10km
157. Małysz Tadeusz 1959 KB Katorżnik Murowana Goślina bieg_10km
158. Zmudziński Wojciech 1969 KB UEP bieg_5km
159. Branicka Katarzyna 1995 Kętrzyn bieg_5km
160. Kułakowski Robert 1975 Kibice Pomorka Team #BIEGACZE bieg_5km
161. Luleczka Magdalena 1985 Kijanki NW_5km
162. Luleczka Krystian 2005 Kijanki NW_5km
163. Słomińska Aneta 1978 Kijanki NW_5km
164. Borowczyk Marian 1950 KLAS Szpot Swarzędz bieg_10km
165. Ochocka Bernadeta 1973 Kłecko bieg_5km
166. Ochocki Krzysztof 1969 Kłecko bieg_5km
167. Czarnowska Katarzyna 1982 Kobiety Biegają bieg_5km
168. Araszkiewicz Łukasz 1983 Kolegium Sędziów WZPN bieg_10km
169. Mizera Jakub 2004 Kostrzyn bieg_5km
170. Kowalska Martyna 1972 kościan bieg_1km
171. Kowalska Aleksandra 1972 kościan bieg_1km
172. Weber Agnieszka 1988 Koziegłowy bieg_5km
173. Weber Olivier 2009 Koziegłowy bieg_1km
174. Rusinek Michał 1987 KOZIEGŁOWY bieg_1km
175. Rusinek Mia 2012 Koziegłowy bieg_1km
176. Marciniak Eliza 1978 Koziegłowy NW_5km
177. LipczyŃski Jacek 1978 Koziegłowy bieg_10km
178. Młynarz Adrian 1992 Krotoszyn bieg_10km
179. Stryjska Beata 1968 Lejdis Run bieg_10km
180. Baraniak Beata 1973 lejdis run bieg_10km
181. Justyna Justyna 1971 Leszno bieg_10km
182. Zalewska Magdalena 1973 Loco bieg_5km
183. Gelc Violetta 1964 LOCO bieg_5km
184. Danielewska Karolina 1979 Loco bieg_5km
185. Nyczka Martyna 1993 LOCO bieg_5km
186. Gaszyńska Monika 1979 Luboń NW_5km
187. Frąckowiak Agnieszka 1971 Luboń bieg_5km
188. Frąckowiak Magdalena 1993 Luboń bieg_5km
189. Frąckowiak Arkadiusz 1966 Luboń bieg_5km
190. Rojewska Agnieszka 1987 Lubosz bieg_10km
191. Rojewski Błażej 1985 Lubosz bieg_10km
192. Dreger Roman 1956 LZS Wiatrowo bieg_5km
193. Zyffert Anna 1984 Mamy Biegamy bieg_5km
194. Nowicka-Szczepaniak Justyna 1971 Mamy-biegamy bieg_5km
195. Marciniak Marta 1980 Mamy-Biegamy bieg_1km
196. Sobkowiak Patryk 1984 Mamy-Biegamy bieg_5km
197. Kubiak Kinga 1993 Mamy-biegamy bieg_5km
198. Imiołek Ariel 1981 Maratończyk Poznań bieg_10km
199. Iwaniak Wioletta 1970 Mirosław bieg_5km
200. Iwaniak Dariusz 1975 Mirosław bieg_5km
201. Kąkolewska Iga 1996 Młodasko bieg_10km
202. Kąkolewska Elżbieta 1973 Młodasko bieg_10km
203. Biniak Jakub 2002 Mochy bieg_5km
204. Archaniołowicz Joanna 1970 MUAY RUNNING TEAM bieg_10km
205. Kubiak Izabela 1985 MUAY RUNNING TEAM bieg_5km
206. Cieślak Iga 2016 Murowana Goślina bieg_1km
207. Cieślak Artur 1976 Murowana Goślina bieg_1km
208. Kopytek Zbigniew 2013 Murowana Goślina bieg_1km
209. Kopytek Ewa 1980 Murowana Goślina bieg_1km
210. Kopytek Grzegorz 1976 Murowana Goślina bieg_1km
211. Kopytek Stanisław 2010 Murowana Goślina bieg_1km
212. Cieślak Iwo 2018 Murowana Goślina bieg_1km
213. Cieślak Julia 1984 Murowana Goślina bieg_1km
214. Goździewska Małgorzata 1960 Murowana Goślina NW_5km
215. Walaszczyk Kacper 1990 Murowana Goślina bieg_10km
216. Dukat Katarzyna 1984 Murowana Goślina bieg_10km
217. Wittlieb Karolina 1985 Murowana Goślina bieg_5km
218. Wawrzyniak Klaudia 1995 Murowana Goślina bieg_5km
219. Sebzda Katarzyna 1992 Murowana Goślina bieg_5km
220. Sebzda Zbigniew 1983 Murowana Goślina bieg_5km
221. Bednarek Jolanta 1955 Murowana Goślina Biega NW_5km
222. Deka-Najgebauer Anna 1984 Naguski bieg_1km
223. Najgebauer Zosia 2012 Naguski bieg_1km
224. Najgebauer Kasia 2014 Naguski bieg_1km
225. Najgebauer Paweł 1984 Naguski bieg_1km
226. Kańduła Klaudia 1980 Nest Team bieg_10km
227. Poniewierski Piotr 1993 Neurorozwojowe Studenckie Koło Naukowe bieg_5km
228. Krawczyk Katarzyna 1997 Neurorozwojowe Studenckie Koło Naukowe bieg_5km
229. Mielcarek Magdalena 1996 Neurorozwojowe Studenckie Koło Naukowe bieg_5km
230. Opioła Zofia 1996 Neurorozwojowe Studenckie Koło Naukowe bieg_5km
231. Andrzejczak Kamil 1989 Nie jestem z EL-CAC Running Team :( bieg_5km
232. Jagła Kamil 1996 Niebieska Fala bieg_10km
233. Moks Krzysztof 1956 NIEZRZESZONY bieg_5km
234. Szwajkowski Piotr 2013 Night Runners bieg_1km
235. Kubiak Roksana 1989 Night Runners bieg_5km
236. Haremza Kinga 1973 Night Runners bieg_10km
237. Paulus Jędrzej 1985 Night Runners bieg_10km
238. Waszkiewicz Joanna 1982 Night Runners bieg_10km
239. Łagowska Dorota 1977 Night runners bieg_5km
240. Ogrodnik Tomasz 1988 Night Runners bieg_10km
241. Romanowicz Karolina 1989 Night Runners bieg_10km
242. Rozynek Małgorzata 1978 Night Runners bieg_10km
243. Tomala Monika 1983 Night Runners bieg_5km
244. Kudlińska Ewa 1988 Night Runners bieg_5km
245. Lawińska Małgorzata 1966 Night Runners bieg_10km
246. Wesołek Aleksandra 1966 Night Runners bieg_10km
247. Ziółkowska Alicja 1992 night runners bieg_10km
248. Siciarz Natalia 1984 Night Runners bieg_5km
249. Gendera Ewa 1971 Night Runners NW_5km
250. Bobrowska Anna 1982 Night Runners / Team KGB bieg_5km
251. Rajska-Mirka Liliana 1979 Night runners poznań bieg_10km
252. Cwojdziński Piotr 1978 Night Runners/No Probllama bieg_10km
253. Roszczenko Krzysztof 1976 NOGI DO GÓRY I DO PRZODU bieg_10km
254. Gilewski Dariusz 1974 OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY bieg_10km
255. Kotecka Aleksandra 1990 Oborniki bieg_5km
256. Bartol Nina 1977 Oborniki bieg_5km
257. Bartol Bogusław 2004 OBORNIKI bieg_5km
258. Bartol Patrycja 2006 OBORNIKI bieg_1km
259. Bartol Jacek 1978 Oborniki bieg_1km
260. Nowicka Agnieszka 1987 Oborniki bieg_10km
261. Polak Łukasz 1981 Oborygeni bieg_10km
262. Sierant Klaudia 1994 Opalenica bieg_5km
263. Borowczyk Katarzyna 1982 Opalenica bieg_5km
264. Piotrowska Anna 1981 Opalenica bieg_5km
265. Guzek Lidia 1987 Opalenica bieg_10km
266. Jakubson-Rutkowska Marta 1987 Opalenica bieg_5km
267. Bukowska Alina 1972 Orki z .... bieg_5km
268. Zięta Katarzyna 1967 Orki z... bieg_5km
269. Walczak Łukasz 1983 OSP Lusowo bieg_10km
270. Zaborowski Maciej 1974 OSP Mieszków/ 16 brl bieg_10km
271. Matyja Kamil 2002 OŚ AZS POZNAŃ bieg_5km
272. Soszyńska Magdalena 1986 Pani bieg_1km
273. Radomska Justyna 1976 PARK DZIEJE Murowana Goślina NW_5km
274. Radomska Zuzanna 2008 PARK DZIEJE Murowana Goślina bieg_1km
275. Radomski Jędrzej 2005 PARK DZIEJE Murowana Goślina bieg_1km
276. Chojniak Wiesław 1973 parkrun Poznań bieg_10km
277. Grzywaczyk Przemysław 1992 parkrun Poznań bieg_5km
278. Irzyk Grzegorz 1956 Parkrun Poznań bieg_5km
279. Jarmużek Sylwia 1971 PATI TAEM bieg_5km
280. Miś Malwina 1994 Pędzące Warchlaki bieg_10km
281. Dzieciątkowski Artur 1988 Pędzące Warchlaki bieg_10km
282. Danielczyk Maria 1991 Piaski bieg_5km
283. Rosiński Krystian 1989 Piątkowo bieg_10km
284. Solecki Dariusz 1962 Piątkowo na Biegowo bieg_10km
285. Ptak Adam 1972 PIĄTKOWO NA BIEGOWO bieg_5km
286. Cioch Aleksandra 1995 Piła bieg_10km
287. Pankiewicz Anna 1996 Piotrków Kujawski bieg_10km
288. Kaźmierski Zbigniew 1972 Pleszew bieg_10km
289. Parchliniak Piotr 1978 Plewiska bieg_10km
290. Olejniczak Joanna 1976 Plewiska bieg_5km
291. Mendlewski Mariusz 1988 Plewiska bieg_10km
292. Kitajczuk Łukasz 1992 PlusTiming bieg_1km
293. Krugiołka Grzegorz 1982 Pniewy NW_5km
294. Bednarska-Fenrych Anna 1972 POGROMCY KILOMETRÓW bieg_5km
295. Fenrych Robert 1973 POGROMCY KILOMETRÓW bieg_10km
296. Fenrych Alan 2007 POGROMCY KILOMETRÓW bieg_1km
297. Pieczurczyk Marta 1986 Pomagam !! bieg_5km
298. Małecka Agata 1992 Pomagam!! bieg_5km
299. Frąckowiak Dawid 2016 Poznan bieg_1km
300. Marek Jolanta 1981 Poznan NW_5km
301. Janaszek Magdalena 1974 Poznan bieg_5km
302. Polarok Małgorzata 1980 Poznan NW_5km
303. Lesiński Ksawery 2012 POZNAN bieg_1km
304. Rembalska Magdalena 1983 POZNAN bieg_1km
305. Lesiński Maciej 1973 POZNAN bieg_1km
306. Kaczkowska Monika 1981 Poznan bieg_5km
307. Kaczkowski Dariusz 1979 Poznan bieg_5km
308. Kroma Ewa 1979 Poznan bieg_1km
309. Maćkowiak Igor 2011 Poznań bieg_1km
310. Napierała Krystyna 1966 Poznań bieg_1km
311. Biernacka Agnieszka 1975 Poznań bieg_5km
312. Brukwicka Anna 1981 Poznań bieg_1km
313. Niedzielska Monika 1981 Poznań bieg_10km
314. Przybylski Bartosz 2005 Poznań bieg_5km
315. Frąckowiak Agnieszka 1973 Poznań bieg_1km
316. Szczęsna Katarzyna 1981 Poznań bieg_5km
317. Dzięcielska Agnieszka 1976 Poznań bieg_10km
318. Łojewska / Urbanowicz Hanna 1981 Poznań bieg_5km
319. Brukwicki Jacek 1979 Poznań bieg_5km
320. Brukwicka Zosia 2008 Poznań bieg_1km
321. Brukwicki Jan 2011 Poznań bieg_1km
322. Kaźmierczak Anna 1983 Poznań bieg_1km
323. Gudański Wojciech 1977 Poznań bieg_1km
324. Knach-Manowska Karolina 1971 Poznań bieg_5km
325. Głowacki Radosław 1994 Poznań bieg_10km
326. Gudański Jan 2009 Poznań bieg_1km
327. Pawlak Daria 1992 Poznań bieg_5km
328. Manowska Dagmara 1970 Poznań bieg_5km
329. Manowska Alicja 1999 Poznań bieg_5km
330. Bednarek Aneta 1977 Poznań bieg_5km
331. Szczęsna Ewa 1987 Poznań bieg_5km
332. Dewo Ewa 1985 POZNAŃ bieg_5km
333. Jagiełło Katarzyna 1980 Poznań NW_5km
334. Ratajczak Rajmund 1962 Poznań bieg_10km
335. Świerczyński Krzysztof 1982 Poznań bieg_10km
336. Świerczyński Wojciech 2010 Poznań bieg_1km
337. Ludwiczak Krzysztof 1980 Poznań bieg_5km
338. Kozłowska Karolina 1983 Poznań NW_5km
339. Kozłowska Wiktoria 2007 Poznań bieg_1km
340. Kosiorek Darek 1967 Poznań bieg_10km
341. Barałkiewicz Sokal Karolina 1975 Poznań bieg_10km
342. Sarnowski Maciej 1974 Poznań bieg_10km
343. Rusinek Filip 2010 POZNAŃ bieg_1km
344. Rusinek Mateusz 2013 POZNAŃ bieg_1km
345. Kwaśny Tomasz 1979 Poznań bieg_10km
346. Stabrowski Lech 1979 Poznań bieg_10km
347. Mrozińska Ewa 1964 Poznań bieg_5km
348. Wojtaszek Maciej 1976 Poznań bieg_10km
349. Pichola Melania 2013 Poznań bieg_1km
350. Pichola Zuzanna 1986 Poznań bieg_1km
351. Banak Magdalena 1971 Poznań bieg_5km
352. Pietrzak Agata 1985 Poznań bieg_5km
353. Ksawery Kroma 2007 Poznań bieg_1km
354. Kroma Krystian 1979 Poznań bieg_1km
355. Ratajczak-Dojs Julita 1982 Poznań bieg_1km
356. Rozynek Barbara 1949 Poznań NW_5km
357. Ławniczak Izabela 1944 Poznań NW_5km
358. Ludwiczak Hubert 1992 Poznań bieg_10km
359. Łojewski Mikołaj 2005 Poznań bieg_5km
360. Rojek Stanisław 1970 Poznań bieg_5km
361. Reinholz Patryk 1992 Poznań bieg_5km
362. Marzol Barbara 1984 Poznań bieg_5km
363. Ptak Dorota 1972 Poznań bieg_5km
364. Musiuk Agata 1992 Poznań bieg_10km
365. Dutkiewicz Agata 1992 Poznań bieg_10km
366. Walory Aleksandra 1993 Poznań bieg_5km
367. Humbla Kazimierz 2014 Poznań bieg_1km
368. Paliwoda Sara 1996 Poznań bieg_10km
369. Grajewska Beata 1974 POZNAŃ bieg_10km
370. Wojtaszyk Kinga 2011 Poznań bieg_1km
371. Wojtaszyk Agata 2007 Poznań bieg_1km
372. Wojtaszyk Beata 1983 Poznań bieg_1km
373. Zamelczyk Marta 1987 Poznań NW_5km
374. Raczyńska Justyna 1993 Poznań NW_5km
375. Przybylak Joanna 1971 Poznań NW_5km
376. Smarzak Justyna 1948 Poznań NW_5km
377. Grabowska-Wegner Kasia 1986 Poznań NW_5km
378. Wegner Stachu 1983 Poznań bieg_10km
379. Stefurak Aleksandra 1978 Poznań bieg_5km
380. Grabowska Małgorzata 1984 Poznań NW_5km
381. Stranz Agata 1989 Poznań bieg_5km
382. Łepska Anna 1982 Poznań bieg_5km
383. Hofman Dominika 1970 Poznań NW_5km
384. Binkowska Magdalena 1984 Poznań bieg_5km
385. Czajka Krystian 1981 Poznań bieg_5km
386. Zamelczyk Adam 1981 Poznań bieg_10km
387. Sibilska Lidia 1979 Poznań bieg_5km
388. Kulesza-Gulczynska Barbara 1989 Poznań bieg_10km
389. Woźniak Stanisław 1995 Poznań bieg_10km
390. Gudańska Anna 1978 Poznań (Poznań-Grunwald) bieg_1km
391. Gudańska Julia 2003 Poznań (Poznań-Grunwald) bieg_1km
392. Basińska Agnieszka 1974 PRO366 bieg_5km
393. Nekanda-Trepka Elżbieta 1973 PRO366 bieg_5km
394. Bandosz Hanna 1977 PRO366 bieg_5km
395. Basińska Agnieszka 1974 PRO366 bieg_5km
396. Solecka Agnieszka 1982 PRO366 bieg_5km
397. Dobrzycka Emilia 1992 Przedszkole nr 184 bieg_5km
398. Krynicki Andrzej 1970 Przeźmierowo bieg_10km
399. Krynicka Natalia 1995 Przeźmierowo bieg_10km
400. Krynicki Emil 1997 Przeźmierowo bieg_5km
401. Krynicki Daniel 2001 Przeźmierowo bieg_5km
402. Krynicka Liliana 2007 Przeźmierowo bieg_1km
403. Hoffman Paweł 1985 Ptkwo bieg_5km
404. Matysiak-Gabryś Małgorzata 1985 Raszkow bieg_1km
405. Gabryś Robert 2011 Raszkow bieg_1km
406. Kowalczyk Ewelina 1976 RDK SERWIS BIEGA bieg_10km
407. Kowalczyk Dariusz 1974 RDK SERWIS BIEGA bieg_10km
408. Glapa Monika 1986 Robakowo bieg_5km
409. Starkbauer Katarzyna 1965 Rokietnica NW_5km
410. Skrzypczak Radosław 1977 roundspace.pl bieg_5km
411. HaŁas Ewa 1980 RUN TEAM KCYNIA NW_5km
412. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM bieg_1km
413. Kiwertz Krzyś 2010 Run Vegan TEAM bieg_1km
414. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM bieg_5km
415. Kołt Marta 1980 SDS Karolina Mośko bieg_10km
416. Seifert Sylwia 1972 Serikon Team NW_5km
417. Pałka Grzegorz 1952 Serikon Team NW_5km
418. Sierszchuła Dominik 1992 Skoki bieg_10km
419. Szymański Mikołaj 1985 SLA SPARTAKUS bieg_10km
420. Cichorek Amelia 2006 SP 1 Lubasz bieg_5km
421. Frąckowiak Weronika 2011 SP 89 1B bieg_1km
422. Grzęda Eryk 2011 SP 89 1B bieg_1km
423. job Tomasz 2011 SP 89 1C bieg_1km
424. Grzęda Zuzanna 2008 SP 89 4B bieg_1km
425. job Anna 2005 SP 89 8 b bieg_1km
426. Bednarek Zofia 2005 SP54 Poznań/Night Runners Junior bieg_5km
427. Moore Filip 2007 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
428. Kryś Kamil 2004 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
429. Lasak Mateusz 2005 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
430. Malicki Kacper 2006 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
431. Rogoziński Szymon 2006 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
432. Kanikowski Tymoteusz 2003 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
433. Naworol Tomasz 2003 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
434. Siwczak Krzysztof 2001 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
435. Krzysztofiak Kamil 2001 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
436. Stachurski Adam 2001 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
437. Gondysiak Dominik 2001 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
438. Siwczak Agnieszka 1974 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
439. Siwczak Rafał 1970 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
440. Baumgart Arkadiusz 2002 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
441. Baumgart Alicja 1973 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
442. Grupa Kacper 2003 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
443. Kaczmarek Bartosz 2005 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
444. Wiktoria Tomczak 2005 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
445. Sochacki Dominik 2009 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
446. Mazurek Monika 1976 Studio Urody NW_5km
447. Wojciechowski Zbigniew 1978 Studio Urody NW_5km
448. Stachowska Bogumiła 1957 Studio Urody NW_5km
449. Stachowski Marian 1956 Studio Urody NW_5km
450. Blige Małgorzata 1973 Swarzędz bieg_5km
451. Mańka Otylia 1987 Swarzędz bieg_10km
452. Szymczak Krzysztof 1983 swarzędz bieg_5km
453. Maciejczuk Kamila 1986 swarzędz bieg_5km
454. Stempniak Ewa 1984 Szamocin bieg_5km
455. Golakiewicz Małgorzata 1969 Szczecin bieg_5km
456. Lodowska Urszula 1982 Szczecin bieg_5km
457. Biernacka Agnieszka 1984 Szczecin bieg_5km
458. Łabuń Aleksandra 1986 Szczecin bieg_10km
459. Płosa Alicja 1984 Szczecin bieg_10km
460. Świtaj Katarzyna 1994 Szczecinek bieg_5km
461. Bartniczak Michał 2007 Szkoła Podstawowa nr 2 Jarocin bieg_1km
462. Koczorowski Karol 1976 Ściegiennego rules:) bieg_5km
463. Koczorowski Aleksander 2004 Ściegiennego rules:) bieg_5km
464. Koczorowska Anna 1979 Ściegiennego rules:) NW_5km
465. Koczorowski Piotr 2008 Ściegiennego rules:) bieg_1km
466. Grabny Szymon 1994 Śrem bieg_10km
467. Nowicki Łukasz 1982 Środa Wielkopolska bieg_10km
468. Misterska Anna 1990 Środa Wlkp. bieg_5km
469. Kaleta Arkadiusz 1975 Środa Wlkp. bieg_5km
470. Kalinowski Krzysztof 1978 Świerczewo Run bieg_5km
471. Kościelniak Marek 1977 Świerczewo Run bieg_5km
472. Drajerczak Marlena 1978 Świerczewo Run bieg_5km
473. Drajerczak Jakub 2003 Świerczewo Run bieg_5km
474. Pyszny Artur 1984 Świerczewo Run bieg_5km
475. Rosińska Agnieszka 1982 Świerczewo Run bieg_5km
476. Przybyszewska Dominika 1989 Świerczewo Run bieg_10km
477. Kolasiński Andrzej 1976 Świerczewo Run bieg_10km
478. Loba Sylwia 1971 Świerczewo Run bieg_10km
479. Loba Damian 1969 Świerczewo Run bieg_10km
480. Perlik Wiesław 1954 TadMax NW_5km
481. Kostusiak Patryk 1983 Tomiczki bieg_5km
482. Lisiecki Tomasz 1975 Trzynastka Plus bieg_10km
483. Olejniczak Joanna 1989 TURŚCI TEAM bieg_5km
484. Przybysz MaŁgorzata 1984 TURYSCI TEAM bieg_5km
485. Przybysz Bartosz 1984 TURYSCI TEAM bieg_5km
486. Przybysz Maria 2007 TURYSCI TEAM bieg_1km
487. Przybysz Lena 2012 TURYSCI TEAM bieg_1km
488. Olejniczak Łukasz 1984 TURYŚCI TEAM bieg_5km
489. Friebe Bogusława 1986 Turyści team bieg_5km
490. Antczak Marzena 1983 Turyści team bieg_5km
491. Reis Bartosz 1986 Wągrowiec bieg_10km
492. Ciećmierowski Henryk 1959 Wągrowiec NW_5km
493. Kostecka Aleksandra 1989 Wągrowiec bieg_10km
494. Piątek Grzegorz 1996 Wielichowo bieg_5km
495. Rozmiarek Łukasz 1992 WKS Gryżyna bieg_10km
496. Karpuszak Magdalena 1981 Wolf Team bieg_10km
497. Porada Grażyna 1963 Wójtowicz TRI Team NW_5km
498. Dembiński Marek 1974 Wójtowicz TRI Team / Atimex bieg_10km
499. Dembińska Daria 1974 Wójtowicz TRI Team / Atimex bieg_10km
500. Dembiński Oliwier 2005 Wójtowicz TRI Team / Atimex bieg_1km
501. Marecka Anna 1990 Wrocław bieg_10km
502. Osipiuk Sylwia 1977 Wrocław bieg_5km
503. Matula Emilia 1988 Wroniecki Klub Biegacza bieg_10km
504. Oleksy Radek 1987 Wroniecki Klub Biegacza bieg_10km
505. Bandura Karol 1983 Wroniecki Klub Biegacza bieg_10km
506. Łyduch Monika 1986 Września bieg_1km
507. Łyduch Hubert 1985 Września bieg_1km
508. Łyduch Kacper 2012 Września bieg_1km
509. Łyduch Filip 2015 Września bieg_1km
510. Przybylski Robert 1978 Wybiegać Marzenia Team bieg_5km
511. Janowiak Agnieszka 1979 X bieg_5km
512. Janowiak Dominik 1980 X bieg_5km
513. Pruszkowski Szymon 1973 Zalasewo bieg_1km
514. Pruszkowska Lena 2011 Zalasewo bieg_1km
515. Kaniecki Sławomir 1988 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
516. Polaszewska Agnieszka 1984 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
517. Nycz Iga 2017 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
518. Szeląg Andrzej 1977 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
519. Szeląg Aleksandra 2010 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
520. Szeląg Magdalena 1980 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
521. Szeląg Staś 2018 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
522. Respondek Anna 1983 Zielona Góra bieg_10km
523. Respondek MichaŁ 2013 ZIELONA GÓRA bieg_1km
524. Respondek Aleksandra 2016 ZIELONA GÓRA bieg_1km
525. Respondek Robert 1976 ZIELONA GÓRA bieg_1km
526. Klikowicz Agata 1976 Zielona Góra bieg_10km
527. Job Piotr 1975 Złotniki bieg_1km
528. Job Małgorzata 1975 Złotniki bieg_1km
529. Glajcher Maciej 1977 Złotniki bieg_10km
530. Dominiak Arkadiusz 1994 Zmasakrowani bieg_10km
531. Polus Magdalena 1981 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW bieg_5km
532. Matysiak Dorota 1987 Żerków NW_5km
533. Płóciennik Katarzyna 1985 Żerków NW_5km