Lista startowa

Niebieska Fala

Poznań, 31.03.2019
Dystans: 1 km | 5 km | 10 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 533


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Andrzejczak Kamil 1989 Nie jestem z EL-CAC Running Team :( bieg_5km
2. Andrzejewska Anita 1986 "KIJANKI" NW_5km
3. Antczak Marzena 1983 Turyści team bieg_5km
4. Araszkiewicz Łukasz 1983 Kolegium Sędziów WZPN bieg_10km
5. Archaniołowicz Joanna 1970 MUAY RUNNING TEAM bieg_10km
6. Banak Magdalena 1971 Poznań bieg_5km
7. Bandosz Hanna 1977 PRO366 bieg_5km
8. Bandura Karol 1983 Wroniecki Klub Biegacza bieg_10km
9. Barałkiewicz Sokal Karolina 1975 Poznań bieg_10km
10. Baraniak Beata 1973 lejdis run bieg_10km
11. Bartniczak Michał 2007 Szkoła Podstawowa nr 2 Jarocin bieg_1km
12. Bartol Bogusław 2004 OBORNIKI bieg_5km
13. Bartol Jacek 1978 Oborniki bieg_1km
14. Bartol Nina 1977 Oborniki bieg_5km
15. Bartol Patrycja 2006 OBORNIKI bieg_1km
16. Basińska Agnieszka 1974 PRO366 bieg_5km
17. Basińska Agnieszka 1974 PRO366 bieg_5km
18. Baumgart Alicja 1973 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
19. Baumgart Arkadiusz 2002 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
20. Bednarek Aneta 1977 Poznań bieg_5km
21. Bednarek Jolanta 1955 Murowana Goślina Biega NW_5km
22. Bednarek Zofia 2005 SP54 Poznań/Night Runners Junior bieg_5km
23. Bednarska-Fenrych Anna 1972 POGROMCY KILOMETRÓW bieg_5km
24. Bejma Joanna 1985 Catering BEMI NW_5km
25. Bejma Michał 1982 Catering BEMI bieg_5km
26. Biernacka Agnieszka 1975 Poznań bieg_5km
27. Biernacka Agnieszka 1984 Szczecin bieg_5km
28. Biniak Jakub 2002 Mochy bieg_5km
29. Binkowska Magdalena 1984 Poznań bieg_5km
30. Blige Małgorzata 1973 Swarzędz bieg_5km
31. Błachowiak Małgorzata 1968 Czerwonak Biega bieg_5km
32. Bobrowska Anna 1982 Night Runners / Team KGB bieg_5km
33. Bodył Małgorzata 1967 KACZMAREK-KOMPONENTY bieg_5km
34. Bołądź Agnieszka 1989 Iron Arena bieg_10km
35. Borowczyk Katarzyna 1982 Opalenica bieg_5km
36. Borowczyk Marian 1950 KLAS Szpot Swarzędz bieg_10km
37. Branicka Katarzyna 1995 Kętrzyn bieg_5km
38. Brukwicka Anna 1981 Poznań bieg_1km
39. Brukwicka Zosia 2008 Poznań bieg_1km
40. Brukwicki Jacek 1979 Poznań bieg_5km
41. Brukwicki Jan 2011 Poznań bieg_1km
42. Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM bieg_5km
43. Bubacz Ewa 1973 Gniezno NW_5km
44. Bubacz Janusz 1970 Gniezno NW_5km
45. Budzyła Adam 1980 Drużyna Szpiku bieg_10km
46. Bukowska Alina 1972 Orki z .... bieg_5km
47. Byczyk Jarosław 1968 HERNIK TEAM bieg_5km
48. Centała Jarosław 1980 Biegające Ciasteczka bieg_10km
49. Chalimoniuk Elżbieta 1990 KACZMAREK-KOMPONENTY bieg_5km
50. Chojniak Wiesław 1973 parkrun Poznań bieg_10km
51. Cholewińska Longina 1966 EL-CAC Running Team bieg_10km
52. Cholewiński Wojciech 1966 Hernik Team NW_5km
53. Cichorek Amelia 2006 SP 1 Lubasz bieg_5km
54. Ciećmierowski Henryk 1959 Wągrowiec NW_5km
55. Ciesielska Maja 1980 EL-CAC Running Team bieg_5km
56. Cieślak Artur 1976 Murowana Goślina bieg_1km
57. Cieślak Iga 2016 Murowana Goślina bieg_1km
58. Cieślak Iwo 2018 Murowana Goślina bieg_1km
59. Cieślak Julia 1984 Murowana Goślina bieg_1km
60. Cioch Aleksandra 1995 Piła bieg_10km
61. Ciołek Magdalena 1976 Fitness Buk bieg_5km
62. Cwojdziński Piotr 1978 Night Runners/No Probllama bieg_10km
63. Czajka Krystian 1981 Poznań bieg_5km
64. Czarnowska Katarzyna 1982 Kobiety Biegają bieg_5km
65. Danielczyk Maria 1991 Piaski bieg_5km
66. Danielewska Karolina 1979 Loco bieg_5km
67. Deka-Najgebauer Anna 1984 Naguski bieg_1km
68. Deka-Najgebauer Anna 1984 1984 bieg_10km
69. Dembińska Daria 1974 Wójtowicz TRI Team / Atimex bieg_10km
70. Dembiński Marek 1974 Wójtowicz TRI Team / Atimex bieg_10km
71. Dembiński Oliwier 2005 Wójtowicz TRI Team / Atimex bieg_1km
72. Dewo Ewa 1985 POZNAŃ bieg_5km
73. Dobrzycka Emilia 1992 Przedszkole nr 184 bieg_5km
74. Dominiak Arkadiusz 1994 Zmasakrowani bieg_10km
75. Drajerczak Jakub 2003 Świerczewo Run bieg_5km
76. Drajerczak Marlena 1978 Świerczewo Run bieg_5km
77. Dreger Roman 1956 LZS Wiatrowo bieg_5km
78. Dukat Katarzyna 1984 Murowana Goślina bieg_10km
79. Dutkiewicz Agata 1992 Poznań bieg_10km
80. Dzieciątkowski Artur 1988 Pędzące Warchlaki bieg_10km
81. Dzięcielska Agnieszka 1976 Poznań bieg_10km
82. Dziubak Paulina 1990 Biedrusko bieg_5km
83. Fenrych Alan 2007 POGROMCY KILOMETRÓW bieg_1km
84. Fenrych Robert 1973 POGROMCY KILOMETRÓW bieg_10km
85. Frąckowiak Adam 1978 i-sport bieg_5km
86. Frąckowiak Adam 1978 i-sport bieg_1km
87. Frąckowiak Agnieszka 1973 Poznań bieg_1km
88. Frąckowiak Agnieszka 1971 Luboń bieg_5km
89. Frąckowiak Arkadiusz 1966 Luboń bieg_5km
90. Frąckowiak Dawid 2016 Poznan bieg_1km
91. Frąckowiak Ewelina 1976 amat*ORKA bieg_10km
92. Frąckowiak Magdalena 1993 Luboń bieg_5km
93. Frąckowiak Weronika 2011 SP 89 1B bieg_1km
94. Friebe Bogusława 1986 Turyści team bieg_5km
95. Gabryś Robert 2011 Raszkow bieg_1km
96. Gałęska Katarzyna 1982 EL-CAC Running Team bieg_10km
97. Gałęski Damian 1980 Dzikie Małże bieg_10km
98. Gaszyńska Monika 1979 Luboń NW_5km
99. Gelc Violetta 1964 LOCO bieg_5km
100. Gendera Ewa 1971 Night Runners NW_5km
101. German Zofia German 1963 BBKTS bieg_10km
102. Gilewski Dariusz 1974 OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY bieg_10km
103. Glajcher Maciej 1977 Złotniki bieg_10km
104. Glapa Monika 1986 Robakowo bieg_5km
105. Glonek Dominika 1993 Far bieg_10km
106. Głowacki Radosław 1994 Poznań bieg_10km
107. Godawa Aneta 1979 EL-CAC Running Team NW_5km
108. Golakiewicz Małgorzata 1969 Szczecin bieg_5km
109. Gondysiak Dominik 2001 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
110. Goździewska Hanna 2013 Goździki team bieg_1km
111. Goździewska Maja 2008 Goździki team bieg_1km
112. Goździewska Małgorzata 1960 Murowana Goślina NW_5km
113. Goździewski Michał 1981 Goździki team bieg_5km
114. Grabny Szymon 1994 Śrem bieg_10km
115. Grabowska Małgorzata 1984 Poznań NW_5km
116. Grabowska-Wegner Kasia 1986 Poznań NW_5km
117. Grajewska Beata 1974 POZNAŃ bieg_10km
118. Grupa Kacper 2003 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
119. Grzegorzek Marcin 1978 EL-CAC Running Team bieg_5km
120. Grzelewska Joanna 1987 J&Z bieg_1km
121. Grzelewska Zuzanna 2007 J&Z bieg_1km
122. Grzęda Eryk 2011 SP 89 1B bieg_1km
123. Grzęda Zuzanna 2008 SP 89 4B bieg_1km
124. Grzywaczyk Artur 1964 #BIEGACZE /parkrun Poznań bieg_10km
125. Grzywaczyk Przemysław 1992 parkrun Poznań bieg_5km
126. Gudańska Anna 1978 Poznań (Poznań-Grunwald) bieg_1km
127. Gudańska Julia 2003 Poznań (Poznań-Grunwald) bieg_1km
128. Gudański Jan 2009 Poznań bieg_1km
129. Gudański Wojciech 1977 Poznań bieg_1km
130. Guzek Lidia 1987 Opalenica bieg_10km
131. HaŁas Ewa 1980 RUN TEAM KCYNIA NW_5km
132. Hańczyk Agnieszka 1986 EL-CAC Running Team bieg_5km
133. Haremza Kinga 1973 Night Runners bieg_10km
134. Hedzielska Weronika 1998 Drużyna Szpiku bieg_10km
135. Hedzielski Rafał 1974 Drużyna Szpiku bieg_10km
136. Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM bieg_5km
137. Hlożek Joanna 1979 Hart Skoki bieg_10km
138. Hoffman Paweł 1985 Ptkwo bieg_5km
139. Hofman Dominika 1970 Poznań NW_5km
140. Hulewicz Wiola 1975 Hernik Team bieg_5km
141. Humbla Kazimierz 2014 Poznań bieg_1km
142. Imiołek Ariel 1981 Maratończyk Poznań bieg_10km
143. Irzyk Grzegorz 1956 Parkrun Poznań bieg_5km
144. Iwaniak Dariusz 1975 Mirosław bieg_5km
145. Iwaniak Wioletta 1970 Mirosław bieg_5km
146. Jagiełło Katarzyna 1980 Poznań NW_5km
147. Jagła Kamil 1996 Niebieska Fala bieg_10km
148. Jakubiec Adam 2014 gRUNwald Team Poznań bieg_1km
149. Jakubson-Rutkowska Marta 1987 Opalenica bieg_5km
150. Janaszek Magdalena 1974 Poznan bieg_5km
151. Janowiak Agnieszka 1979 X bieg_5km
152. Janowiak Dominik 1980 X bieg_5km
153. Jarmużek Sylwia 1971 PATI TAEM bieg_5km
154. Jelińska-Hok Agnieszka 1976 Ciastki.pz/Orki z.../Drużyna Szpiku bieg_5km
155. JeŻewska-Urbanek Monika 1985 GRODZISK WLKP bieg_1km
156. job Anna 2005 SP 89 8 b bieg_1km
157. Job Małgorzata 1975 Złotniki bieg_1km
158. Job Piotr 1975 Złotniki bieg_1km
159. job Tomasz 2011 SP 89 1C bieg_1km
160. Jóźwiak Dariusz 1964 Hernik Team bieg_5km
161. Juskowiak Alina 1983 gRUNwald Team Poznań bieg_10km
162. Justyna Justyna 1971 Leszno bieg_10km
163. Kaczkowska Monika 1981 Poznan bieg_5km
164. Kaczkowski Dariusz 1979 Poznan bieg_5km
165. Kaczmarek Bartosz 2005 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
166. Kaczmarek Paulina 1980 EL-CAC Running Team / 7.Klub bieg_10km
167. Kaleta Arkadiusz 1975 Środa Wlkp. bieg_5km
168. Kalinowski Krzysztof 1978 Świerczewo Run bieg_5km
169. Kaniecki Sławomir 1988 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
170. Kanikowski Tymoteusz 2003 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
171. Kańduła Klaudia 1980 Nest Team bieg_10km
172. Karalus Sylwia 1976 Fitness Buk bieg_5km
173. Karpuszak Magdalena 1981 Wolf Team bieg_10km
174. Kasperczak Emilia 1979 Hernik Team bieg_5km
175. Kasperczak Maciej 1976 Hernik Team bieg_5km
176. Kawa Jakub 1985 Dachowa bieg_5km
177. Kawa Katarzyna 2011 Dachowa bieg_1km
178. Kaźmierczak Anna 1983 Poznań bieg_1km
179. Kaźmierski Zbigniew 1972 Pleszew bieg_10km
180. Kąkolewska Elżbieta 1973 Młodasko bieg_10km
181. Kąkolewska Iga 1996 Młodasko bieg_10km
182. Kitajczuk Łukasz 1992 PlusTiming bieg_1km
183. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM bieg_1km
184. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM bieg_5km
185. Kiwertz Krzyś 2010 Run Vegan TEAM bieg_1km
186. Klich Kamila Anna 1994 brak bieg_5km
187. Klikowicz Agata 1976 Zielona Góra bieg_10km
188. Knach-Manowska Karolina 1971 Poznań bieg_5km
189. Koczorowska Anna 1979 Ściegiennego rules:) NW_5km
190. Koczorowski Aleksander 2004 Ściegiennego rules:) bieg_5km
191. Koczorowski Karol 1976 Ściegiennego rules:) bieg_5km
192. Koczorowski Piotr 2008 Ściegiennego rules:) bieg_1km
193. Kolasiński Andrzej 1976 Świerczewo Run bieg_10km
194. Kołt Marta 1980 SDS Karolina Mośko bieg_10km
195. Kopa Jacek 1976 ---- bieg_10km
196. Kopytek Ewa 1980 Murowana Goślina bieg_1km
197. Kopytek Grzegorz 1976 Murowana Goślina bieg_1km
198. Kopytek Stanisław 2010 Murowana Goślina bieg_1km
199. Kopytek Zbigniew 2013 Murowana Goślina bieg_1km
200. Kosiorek Darek 1967 Poznań bieg_10km
201. Kostecka Aleksandra 1989 Wągrowiec bieg_10km
202. Kostusiak Patryk 1983 Tomiczki bieg_5km
203. Kościelniak Dagmara 1977 Czerwonak Biega bieg_10km
204. Kościelniak Marek 1977 Świerczewo Run bieg_5km
205. Kotecka Aleksandra 1990 Oborniki bieg_5km
206. Kowalczyk Dariusz 1974 RDK SERWIS BIEGA bieg_10km
207. Kowalczyk Ewelina 1976 RDK SERWIS BIEGA bieg_10km
208. Kowalska Aleksandra 1972 kościan bieg_1km
209. Kowalska Martyna 1972 kościan bieg_1km
210. Kozierska Natalia 1986 Hernik Team bieg_5km
211. Kozłowska Karolina 1983 Poznań NW_5km
212. Kozłowska Wiktoria 2007 Poznań bieg_1km
213. Kozłowski Sławek 1976 K-9 Unit Poznań bieg_10km
214. Kramer Hanna 1964 Drużyna Szpiku bieg_10km
215. Kramer Katarzyna 2001 extremeteam Oborniki bieg_5km
216. Krawczyk Katarzyna 1997 Neurorozwojowe Studenckie Koło Naukowe bieg_5km
217. Kroma Ewa 1979 Poznan bieg_1km
218. Kroma Krystian 1979 Poznań bieg_1km
219. Królik Violetta 1981 Dróżyna Szpiku bieg_5km
220. Krugiołka Grzegorz 1982 Pniewy NW_5km
221. Krukowski Joachim 1970 FTI Racing Team bieg_10km
222. Krynicka Liliana 2007 Przeźmierowo bieg_1km
223. Krynicka Natalia 1995 Przeźmierowo bieg_10km
224. Krynicki Andrzej 1970 Przeźmierowo bieg_10km
225. Krynicki Daniel 2001 Przeźmierowo bieg_5km
226. Krynicki Emil 1997 Przeźmierowo bieg_5km
227. Kryś Anna 1976 Fitness Buk bieg_5km
228. Kryś Kamil 2004 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
229. Krzysztofiak Kamil 2001 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
230. Ksawery Kroma 2007 Poznań bieg_1km
231. Kubiak Izabela 1985 MUAY RUNNING TEAM bieg_5km
232. Kubiak Kinga 1993 Mamy-biegamy bieg_5km
233. Kubiak Roksana 1989 Night Runners bieg_5km
234. Kubiatowicz Kinga 1980 Hart skoki bieg_10km
235. Kuczyńska-Nowotna Judyta 1990 EL-CAC Running Team bieg_5km
236. Kudlińska Ewa 1988 Night Runners bieg_5km
237. Kulesza-Gulczynska Barbara 1989 Poznań bieg_10km
238. Kuligowska Hanna 1990 Hernik Team bieg_10km
239. Kułakowski Robert 1975 Kibice Pomorka Team #BIEGACZE bieg_5km
240. Kupcak Monika 1995 Bukowski Klub Biegacza bieg_5km
241. Kutkowski Rafał 1982 Biegający Wągrowiec bieg_10km
242. Kutzner Natalia 1986 EL-CAC Running Team bieg_5km
243. Kwaśny Tomasz 1979 Poznań bieg_10km
244. Kwiatkowska Zuzanna 1993 Ciastki.pz / i-Sport bieg_10km
245. Lasak Krzysztof 1979 HERNIK TEAM bieg_10km
246. Lasak Maria 1983 HERNIK TEAM bieg_10km
247. Lasak Mateusz 2005 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
248. Lasak Paweł 2007 HERNIK TEAM bieg_1km
249. Lawińska Małgorzata 1966 Night Runners bieg_10km
250. Lesiński Ksawery 2012 POZNAN bieg_1km
251. Lesiński Maciej 1973 POZNAN bieg_1km
252. Leszkowicz Zuzanna 1989 DeFacto Team bieg_5km
253. Leśna Natalia 1986 EL-CAC Running Team bieg_5km
254. LipczyŃski Jacek 1978 Koziegłowy bieg_10km
255. Lisiecki Tomasz 1975 Trzynastka Plus bieg_10km
256. Loba Damian 1969 Świerczewo Run bieg_10km
257. Loba Sylwia 1971 Świerczewo Run bieg_10km
258. Lodowska Urszula 1982 Szczecin bieg_5km
259. Ludwiczak Hubert 1992 Poznań bieg_10km
260. Ludwiczak Krzysztof 1980 Poznań bieg_5km
261. Ludwiczak-Olszewska Katarzyna 1982 Kamionki bieg_10km
262. Luleczka Krystian 2005 Kijanki NW_5km
263. Luleczka Magdalena 1985 Kijanki NW_5km
264. Łabuń Aleksandra 1986 Szczecin bieg_10km
265. Łaganowska Ewa 1969 Ciastki pz bieg_10km
266. Łagowska Dorota 1977 Night runners bieg_5km
267. Łaskarzewska Anna 1992 Beiersdorf Sport Team bieg_5km
268. Łatyszew Katarzyna 1974 KB Gepard Murowana Goślina bieg_10km
269. Ławniczak Izabela 1944 Poznań NW_5km
270. Łazinka Maciej 1964 Bierzglinek bieg_10km
271. Łepska Anna 1982 Poznań bieg_5km
272. Łodyga Milena 1991 Hernik Team bieg_10km
273. Łojewska / Urbanowicz Hanna 1981 Poznań bieg_5km
274. Łojewski Mikołaj 2005 Poznań bieg_5km
275. Łukaszewicz Ilona 1976 Czerwonak biega bieg_10km
276. Łukaszewicz Mariusz 1977 Czerwonak Biega bieg_10km
277. Łukaszyk Tymoteusz 1987 EL-CAC Running Team bieg_5km
278. Łyduch Aleksander 2017 Grodzisk Wielkopolski bieg_1km
279. Łyduch Filip 2015 Września bieg_1km
280. Łyduch Hubert 1985 Września bieg_1km
281. Łyduch Kacper 2012 Września bieg_1km
282. Łyduch Monika 1986 Września bieg_1km
283. Łyduch Natalia 1984 Grodzisk Wielkopolski bieg_1km
284. Łyduch Sebastian 1983 Grodzisk Wielkopolski bieg_1km
285. Łyduch Tymon 2013 Grodzisk Wielkopolski bieg_1km
286. Maciejczuk Kamila 1986 swarzędz bieg_5km
287. Maćkowiak Igor 2011 Poznań bieg_1km
288. Malicki Kacper 2006 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
289. Małecka Agata 1992 Pomagam!! bieg_5km
290. Małysz Tadeusz 1959 KB Katorżnik Murowana Goślina bieg_10km
291. Mamys Robert 1975 gRUNwald team bieg_5km
292. Manowska Alicja 1999 Poznań bieg_5km
293. Manowska Dagmara 1970 Poznań bieg_5km
294. Mańka Otylia 1987 Swarzędz bieg_10km
295. Marciniak Eliza 1978 Koziegłowy NW_5km
296. Marciniak Marta 1980 Mamy-Biegamy bieg_1km
297. Marcinkiewicz Łukasz 1989 12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej bieg_10km
298. Marecka Anna 1990 Wrocław bieg_10km
299. Marek Jolanta 1981 Poznan NW_5km
300. Marzol Barbara 1984 Poznań bieg_5km
301. Matula Emilia 1988 Wroniecki Klub Biegacza bieg_10km
302. Matyja Kamil 2002 OŚ AZS POZNAŃ bieg_5km
303. Matysiak Agnieszka 1983 Kaczmarek-Komponenty bieg_5km
304. Matysiak Dorota 1987 Żerków NW_5km
305. Matysiak-Gabryś Małgorzata 1985 Raszkow bieg_1km
306. Mazurek Monika 1976 Studio Urody NW_5km
307. Mendlewski Mariusz 1988 Plewiska bieg_10km
308. Michalak Monika 1982 EL-CAC Running Team bieg_5km
309. Michalska Sylwia 1974 EL-CAC Running Team bieg_5km
310. Mielcarek Magdalena 1996 Neurorozwojowe Studenckie Koło Naukowe bieg_5km
311. Misterska Anna 1990 Środa Wlkp. bieg_5km
312. Misterska Katarzyna 1974 HernikTeam bieg_5km
313. Misterski Wiktor 2001 Hernik Team bieg_5km
314. Miś Malwina 1994 Pędzące Warchlaki bieg_10km
315. Mizera Jakub 2004 Kostrzyn bieg_5km
316. Mizera Mateusz 1988 Czerlejno bieg_5km
317. Młynarz Adrian 1992 Krotoszyn bieg_10km
318. Moks Krzysztof 1956 NIEZRZESZONY bieg_5km
319. Molik Tomasz 1975 Biegacze PMI Międzychód bieg_10km
320. Moore Filip 2007 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
321. Mościcki Mateusz 1989 Grupa Biegowa Runners Club pl. bieg_10km
322. Mrozińska Ewa 1964 Poznań bieg_5km
323. Mroziński Paweł 1965 gRUNwald team Poznań bieg_10km
324. Musiuk Agata 1992 Poznań bieg_10km
325. Najgebauer Kasia 2014 Naguski bieg_1km
326. Najgebauer Paweł 1984 Naguski bieg_1km
327. Najgebauer Zosia 2012 Naguski bieg_1km
328. Napierała Ania 1995 Grodzisk Wielkopolsko bieg_5km
329. Napierała Krystyna 1966 Poznań bieg_1km
330. Naworol Tomasz 2003 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
331. Nekanda-Trepka Elżbieta 1973 PRO366 bieg_5km
332. Niedzielska Monika 1981 Poznań bieg_10km
333. Nowacka Helena 2000 gRUNwald team Poznań bieg_5km
334. Nowak Maciej 1974 gRUNwald team Poznań bieg_5km
335. Nowak Monika 1993 1993 bieg_5km
336. Nowakowska Katarzyna 1989 DEMIURG bieg_5km
337. Nowicka Agnieszka 1987 Oborniki bieg_10km
338. Nowicka-Szczepaniak Justyna 1971 Mamy-biegamy bieg_5km
339. Nowicki Łukasz 1982 Środa Wielkopolska bieg_10km
340. Nycz Iga 2017 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
341. Nyczka Martyna 1993 LOCO bieg_5km
342. Ochocka Bernadeta 1973 Kłecko bieg_5km
343. Ochocki Krzysztof 1969 Kłecko bieg_5km
344. Ogrodnik Tomasz 1988 Night Runners bieg_10km
345. Olejniczak Joanna 1976 Plewiska bieg_5km
346. Olejniczak Joanna 1989 TURŚCI TEAM bieg_5km
347. Olejniczak Łukasz 1984 TURYŚCI TEAM bieg_5km
348. Olejniczak Sławka 1977 Ciastki.pz bieg_10km
349. Oleksy Radek 1987 Wroniecki Klub Biegacza bieg_10km
350. Olzacka Agata 1982 HERNIK TEAM bieg_10km
351. Opioła Zofia 1996 Neurorozwojowe Studenckie Koło Naukowe bieg_5km
352. Osipiuk Sylwia 1977 Wrocław bieg_5km
353. Ostrowska Natalia 2001 Garby bieg_5km
354. Paliwoda Sara 1996 Poznań bieg_10km
355. Pałka Grzegorz 1952 Serikon Team NW_5km
356. Pankiewicz Anna 1996 Piotrków Kujawski bieg_10km
357. Parchliniak Piotr 1978 Plewiska bieg_10km
358. Paulus Jędrzej 1985 Night Runners bieg_10km
359. Pawlak Daria 1992 Poznań bieg_5km
360. Pawlik Monika 1975 Biegacze Juniora Runners Team NW_5km
361. Perlik Wiesław 1954 TadMax NW_5km
362. Piaskowski Dominik 1981 Hernik Team bieg_5km
363. Piątek Grzegorz 1996 Wielichowo bieg_5km
364. Pichola Melania 2013 Poznań bieg_1km
365. Pichola Zuzanna 1986 Poznań bieg_1km
366. Pieczurczyk Marta 1986 Pomagam !! bieg_5km
367. Pietrzak Agata 1985 Poznań bieg_5km
368. Pikuła Marcin 1988 EL-CAC Running Team bieg_5km
369. Pilarczyk Alina 1977 EL-CAC Running Team bieg_5km
370. Piotrowska Anna 1981 Opalenica bieg_5km
371. Plaszczak Bogumiła 1980 Hernik Team bieg_10km
372. Płosa Alicja 1984 Szczecin bieg_10km
373. Płóciennik Katarzyna 1985 Żerków NW_5km
374. Poć Magdalena 1986 Dirty Sparrows bieg_10km
375. Polak Łukasz 1981 Oborygeni bieg_10km
376. Polarok Małgorzata 1980 Poznan NW_5km
377. Polaszewska Agnieszka 1984 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
378. Polus Magdalena 1981 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW bieg_5km
379. Połczyński Jacek 1958 Elektrohurt bieg_5km
380. Poniewierski Piotr 1993 Neurorozwojowe Studenckie Koło Naukowe bieg_5km
381. Porada Grażyna 1963 Wójtowicz TRI Team NW_5km
382. Porada Marek 1963 HERNIK TEAM bieg_10km
383. Pruszkowska Lena 2011 Zalasewo bieg_1km
384. Pruszkowski Szymon 1973 Zalasewo bieg_1km
385. Przybylak Joanna 1971 Poznań NW_5km
386. Przybylska Monika 1976 Borówiec bieg_5km
387. Przybylski Bartosz 2005 Poznań bieg_5km
388. Przybylski Robert 1978 Wybiegać Marzenia Team bieg_5km
389. Przybyła Wioleta 1979 Czerwonak Biega bieg_10km
390. Przybysz Aga 1992 DRUŻYNA SZPIKU bieg_5km
391. Przybysz Bartosz 1984 TURYSCI TEAM bieg_5km
392. Przybysz Lena 2012 TURYSCI TEAM bieg_1km
393. Przybysz MaŁgorzata 1984 TURYSCI TEAM bieg_5km
394. Przybysz Maria 2007 TURYSCI TEAM bieg_1km
395. Przybyszewska Dominika 1989 Świerczewo Run bieg_10km
396. Ptak Adam 1972 PIĄTKOWO NA BIEGOWO bieg_5km
397. Ptak Dorota 1972 Poznań bieg_5km
398. Pyszczak Bartosz 1983 gRUNwald Team Poznań bieg_10km
399. Pyszny Artur 1984 Świerczewo Run bieg_5km
400. Rachuta Alicja 1990 gRUNwald Team Poznań bieg_1km
401. Raczyńska Justyna 1993 Poznań NW_5km
402. Radomska Justyna 1976 PARK DZIEJE Murowana Goślina NW_5km
403. Radomska Zuzanna 2008 PARK DZIEJE Murowana Goślina bieg_1km
404. Radomski Jędrzej 2005 PARK DZIEJE Murowana Goślina bieg_1km
405. Rajska-Mirka Liliana 1979 Night runners poznań bieg_10km
406. Ratajczak Magdalena 1977 B&A_ZŁOTNIKI bieg_10km
407. Ratajczak Rajmund 1962 Poznań bieg_10km
408. Ratajczak-Dojs Julita 1982 Poznań bieg_1km
409. Reinholz Patryk 1992 Poznań bieg_5km
410. Reis Bartosz 1986 Wągrowiec bieg_10km
411. Rembalska Magdalena 1983 POZNAN bieg_1km
412. Respondek Aleksandra 2016 ZIELONA GÓRA bieg_1km
413. Respondek Anna 1983 Zielona Góra bieg_10km
414. Respondek MichaŁ 2013 ZIELONA GÓRA bieg_1km
415. Respondek Robert 1976 ZIELONA GÓRA bieg_1km
416. Rogowski Mateusz 1991 ENEA - biegamy, zbieramy, pomagamy bieg_10km
417. Rogoziński Szymon 2006 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
418. Rojek Stanisław 1970 Poznań bieg_5km
419. Rojewska Agnieszka 1987 Lubosz bieg_10km
420. Rojewski Błażej 1985 Lubosz bieg_10km
421. Romanowicz Karolina 1989 Night Runners bieg_10km
422. Rosińska Agnieszka 1982 Świerczewo Run bieg_5km
423. Rosiński Krystian 1989 Piątkowo bieg_10km
424. Rosół Roman 1970 HERNIK TEAM bieg_5km
425. Roszczenko Krzysztof 1976 NOGI DO GÓRY I DO PRZODU bieg_10km
426. Rozmiarek Łukasz 1992 WKS Gryżyna bieg_10km
427. Rozynek Barbara 1949 Poznań NW_5km
428. Rozynek Małgorzata 1978 Night Runners bieg_10km
429. Rusinek Filip 2010 POZNAŃ bieg_1km
430. Rusinek Mateusz 2013 POZNAŃ bieg_1km
431. Rusinek Mia 2012 Koziegłowy bieg_1km
432. Rusinek Michał 1987 KOZIEGŁOWY bieg_1km
433. Sarnowski Maciej 1974 Poznań bieg_10km
434. Sebzda Katarzyna 1992 Murowana Goślina bieg_5km
435. Sebzda Zbigniew 1983 Murowana Goślina bieg_5km
436. Seifert Sylwia 1972 Serikon Team NW_5km
437. Sibilska Lidia 1979 Poznań bieg_5km
438. Siciarz Natalia 1984 Night Runners bieg_5km
439. Sierant Klaudia 1994 Opalenica bieg_5km
440. Sierszchuła Dominik 1992 Skoki bieg_10km
441. Sip Marta 1990 HERNIK TEAM bieg_5km
442. Siuda Magdalena 1978 Drwęsa bieg_10km
443. Siuda Tomasz 1975 Drwęsa bieg_10km
444. Siwczak Agnieszka 1974 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
445. Siwczak Krzysztof 2001 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
446. Siwczak Rafał 1970 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
447. Skrzypczak Radosław 1977 roundspace.pl bieg_5km
448. Słomińska Aneta 1978 Kijanki NW_5km
449. Smarzak Justyna 1948 Poznań NW_5km
450. Sobańska Karolina 1993 EL-CAC Running Team bieg_5km
451. Sobieniak Przemysław 1977 Cel w zasięgu nóg. bieg_10km
452. Sobisiak Agnieszka 1971 Bez Spiny bieg_10km
453. Sobkowiak Patryk 1984 Mamy-Biegamy bieg_5km
454. Sochacki Dominik 2009 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
455. Solecka Agnieszka 1982 PRO366 bieg_5km
456. Solecki Dariusz 1962 Piątkowo na Biegowo bieg_10km
457. Soszyńska Magdalena 1986 Pani bieg_1km
458. Sowa-Śrama Danuta 1974 EL-CAC Running Team NW_5km
459. Spicker Daria 1995 BDD bieg_10km
460. Stabrowski Lech 1979 Poznań bieg_10km
461. Stachowska Bogumiła 1957 Studio Urody NW_5km
462. Stachowski Marian 1956 Studio Urody NW_5km
463. Stachurski Adam 2001 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
464. Starkbauer Katarzyna 1965 Rokietnica NW_5km
465. Stefurak Aleksandra 1978 Poznań bieg_5km
466. Stempniak Ewa 1984 Szamocin bieg_5km
467. Stojczyk Ewa 1979 Dębogóra bieg_1km
468. Stojczyk Karol 2012 Dębogóra bieg_1km
469. Stojczyk Lilianna 2010 Dębogóra bieg_1km
470. Stojczyk Tomasz 1978 Dębogóra bieg_1km
471. Stranz Agata 1989 Poznań bieg_5km
472. Stryjska Beata 1968 Lejdis Run bieg_10km
473. Szczepaniak Klaudia 1987 Gostyń bieg_10km
474. Szczerbal Joanna 1990 Dirty Sparrows bieg_10km
475. Szczęsna Ewa 1987 Poznań bieg_5km
476. Szczęsna Katarzyna 1981 Poznań bieg_5km
477. Szeląg Aleksandra 2010 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
478. Szeląg Andrzej 1977 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
479. Szeląg Magdalena 1980 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
480. Szeląg Staś 2018 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 bieg_1km
481. Szwajkowski Piotr 2013 Night Runners bieg_1km
482. Szymański Mikołaj 1985 SLA SPARTAKUS bieg_10km
483. Szymczak Krzysztof 1983 swarzędz bieg_5km
484. Szymczak Marta 1978 Hernik Team bieg_5km
485. Śliwicka Ewa 1982 Biegacze Juniora - Runners Team bieg_10km
486. Środa Sylwia 1984 gRUNwald team Poznań bieg_5km
487. Świątnicki Grzegorz 1976 Fehlau Run Team bieg_10km
488. Świder-Koniecpolski Sebastian 2011 Aktywnie w Pniewach bieg_1km
489. Świder-Królikiewicz Joanna 1982 Aktywnie w Pniewach bieg_10km
490. Świder-Królikiewicz Joanna 1982 Aktywnie w Pniewach bieg_1km
491. Świerczyński Krzysztof 1982 Poznań bieg_10km
492. Świerczyński Wojciech 2010 Poznań bieg_1km
493. Świtaj Katarzyna 1994 Szczecinek bieg_5km
494. Tecław Magdalena 1980 Kaczmarek-Komponenty bieg_5km
495. Tomala Monika 1983 Night Runners bieg_5km
496. Torchala Sebastian 1977 J&Z TORCH bieg_10km
497. Urbanek Nikodem 2011 Grodzisk Wielkopolski bieg_1km
498. Walaszczyk Kacper 1990 Murowana Goślina bieg_10km
499. Walczak Łukasz 1983 OSP Lusowo bieg_10km
500. Walczak Robert 1980 CBN TRI Team + parkrun Poznań bieg_10km
501. Walory Aleksandra 1993 Poznań bieg_5km
502. Waszkiewicz Joanna 1982 Night Runners bieg_10km
503. Wawrzyniak Klaudia 1995 Murowana Goślina bieg_5km
504. Wawrzyniak Lidia 1974 <3 bieg_5km
505. Weber Agnieszka 1988 Koziegłowy bieg_5km
506. Weber Olivier 2009 Koziegłowy bieg_1km
507. Wegner Stachu 1983 Poznań bieg_10km
508. Wesołek Aleksandra 1966 Night Runners bieg_10km
509. Węclewska Kinga 1977 Catering BEMI NW_5km
510. Wiktoria Tomczak 2005 SPS 112 w Poznaniu bieg_1km
511. Witczak Michał 1989 gRUNwald Team Poznań bieg_5km
512. Witkowski Krzysztof 1983 Drużyna Szpiku bieg_10km
513. Wittlieb Karolina 1985 Murowana Goślina bieg_5km
514. Wojciechowski Dariusz 1978 i-Sport Team bieg_10km
515. Wojciechowski Paweł 1976 Biegacze Juniora - Runners Team bieg_10km
516. Wojciechowski Zbigniew 1978 Studio Urody NW_5km
517. Wojtaszek Maciej 1976 Poznań bieg_10km
518. Wojtaszyk Agata 2007 Poznań bieg_1km
519. Wojtaszyk Beata 1983 Poznań bieg_1km
520. Wojtaszyk Kinga 2011 Poznań bieg_1km
521. Wosik Przemysław 1976 JKBH bieg_10km
522. Woźniak Stanisław 1995 Poznań bieg_10km
523. Wójtowicz Joanna 1982 girls with blue power NW_5km
524. Zaborowski Maciej 1974 OSP Mieszków/ 16 brl bieg_10km
525. Zając Krystian 1988 Drużyna Bartka bieg_10km
526. Zalewska Magdalena 1973 Loco bieg_5km
527. Zamelczyk Adam 1981 Poznań bieg_10km
528. Zamelczyk Marta 1987 Poznań NW_5km
529. Zięta Katarzyna 1967 Orki z... bieg_5km
530. Ziółkowska Alicja 1992 night runners bieg_10km
531. Zmudziński Wojciech 1969 KB UEP bieg_5km
532. Zyffert Anna 1984 Mamy Biegamy bieg_5km
533. Żołnierek Wojciech 1989 Dirty Sparrows bieg_10km