Lista startowa

Bieg "Rozalińska 13-tka"

Lusówko, 01.06.2019
Dystans: 13 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 173


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
133 Adamski Krystian 1985 biegnę dla bananów
67 Albrecht Katarzyna 1982 Smashing Papkins
49 Andrzejewski Dominik 1984 KB Gepard Murowana Goślina
74 Bajer Ania 1982 Tarnowo Podgórne Biega
47 Błaszkiewicz Bogusz 1981 STR Poznan/Dzikie Bobry
16 Błażuk Joanna 1981 Fitarena
169 Bogusław Kasprzak 1961 Poznań
155 Bogusz Paweł 1982 Cybina Team
24 Bojarczuk Tomasz 1994 Deloitte Adventure Team
26 Borowiec Kinga 1982 Menas Team
87 Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM
136 Bućko Karolina 1973 Kiekrz
137 Bućko Mikołaj 2002 Tarnowo Podgórne Biega
86 Budziszewski Przemysław 1995 Poznań
110 Charlotte Zielinska Anna Ginger 1980 Zielna Street Runner Club
109 Chrapicka Dagmara 1979 Lusowo
65 Cieszkiewicz Jarosław 1972 Poznań
22 Czarnkowska Anna 1986 Robakowo
138 Czub Łukasz 1978 Komorniki
127 Dachtera-Walędziak Izabela 1975 Tarnowo Podgórne
98 Darmochwał Leszek 1976 Dzikie Bobry
50 Dąbrowski Dawid 1990 Czerwonak Biega
111 Dersley Aneta 1975 Poznan
34 Duda Mariusz 1986 Unit MartombikeTeam
77 Dzięcielska Agnieszka 1976 Poznań
18 Dzikiel Beata 1970 FitArena
89 Filipiak Łukasz 1992 Przeźmierowo
28 Filipowski Zenon 1973 SCIM/W TRITEAM
23 Fluder Kinga 1994 Poznań
147 Gałka Jacek 1986
30 Gawęcka Paulina 1975 PZU SPORT TEAM
96 Gawęcki Maciej 1973 Podiceps
1 Gdowska Jolanta 1977 Sp Baranowo
170 Gieniusz Marek 1984 Naramowice Biegają
131 Gołębiewski Rafał 1976 Rafał Gołębiewski
113 Grajewska Beata 1974 POZNAŃ
27 Gzella Monika 1992 Poznań
66 Hoffman Paweł 1985 Ptkwo
93 Jachnik Pawel 1957 Górczyn
116 Jackowiak Jarek 1961 gRUNwald Team Poznan
150 Kalamus Mirek 1978 1978
38 Kamiński Mikołaj 1980 Tarnowo Podgórne
142 Kania Antonina 1978 Plewiska
172 Kardas Piotr 1971 Góra
141 Kawa Robert 1973 PNIEWY
90 Kiersztan Leszek 1973 FILMOWA Lwówek
72 Klak Paweł 1972 S3D
171 Kleiber Piotr 1977 WUEF Tri Team
115 Klewek-Rura Renata 1981 Tarnowo Podgórne
144 Kogut Anna 1981 Remmers Running Team
178 Kolendo Filip 1976 Yanosik Team
177 Kolendo Justyna 1977 Yanosik Team
84 Kolendo Mateusz 1977 Lusówko
75 Komorowska Kinga 1987 Auto-Gaz Manieczki
64 Komorowska Marta 1977 Lusówko
61 Komorowski Stefan 1950 Lusówko
108 Konieczny Jarosław 1975 Ubezpieczenia po Godzinach
99 Korbas Mariusz 1976 KB Zawał
168 Kosicki Piotr 1971 Sołectwo Rumianek
82 Królczyk Krzysztof 1985 Plewiska
46 Kubiak Jakub 1980 Wilda Biega / QbArts.pl
56 Kudzior Piotr 1996 PRO366
126 Kukla-Kowalska Alicja 1978 BIEGAM BO NIE LUBIE
33 Kuźma Adam 1983 Piątkowo na biegowo
160 Kwiatkowska Zuzanna 1993 Ciastki.pz / i-Sport
107 Lisek Andrzej 1986 Lisek
55 Lisewska Anna 1977 Lusówko
166 Ludwiczak Jarosław 1976 Napachanie
165 Ludwiczak Małgorzata 1981 Napachanie
158 Łaganowska Ewa 1969 Ciastki. PZ
97 Łasocha Kamila 1982 Poznań
120 Łastowska Sonia 1973 Perschmann Running Team
124 Łastowski Dominik 1974 Lubuszanin Drezdenko
79 Łosiak Liliana 1981 Kołobrzeg
76 Łosiak Mikołaj 1985 Lusówko
14 Łukasik Michał 1989 Poznań
112 Łukawski Marcin 1984 Lusówko
60 Łysiak Bartek 1984 Dąbrówka
117 Maciejewski Piotr 1980 Trzemeszno
148 Majchrzak Tomasz 1993 Poznan
181 Majorek Krzysztof 1981 Międzychód
54 Malinowski Aleksander 1979 Malinowscy team
94 Marcinkowska Anita 1983 Luboń
176 May Radosław 1975 Ceradz Kościelny
149 Mąkosa Anna 1992 Poznań
62 Mielecka Agnieszka 1969 KS IDMAR RACING TEAM
43 Mikołajczak Damian 1991 Pro366
51 Misterska Katarzyna 1974 Hernik Team
68 Misterski Wiktor 2001 Hernik Team
180 Nałęcz Witold 1968 Lusowo
152 Nawrot Anna 1978 gRUNwald Team Poznań
153 Nawrot Piotr 1976 gRUNwald Team Poznań
130 Ndoloka Alex 1992 Poznań
101 Niedziela Tomasz 1989 OSP Srem
25 Nowaczyk Agata 1987 Komorniki
29 Nowaczyk Piotr 1981 Dąbrowski Team
104 Nowińska Ewa 1969 Drużyna Biegu Jońca
164 Olejniczak Cezary 1983 parkrun Poznań
17 Olejniczak Paweł 1969 Night runners
161 Olejniczak Sławka 1977 Ciastki.pz
15 Olszewska Gabriela 1979 Górczyna
13 Ordowski Marcin 1975 Rehau Crossactive
182 Orlicki Michał 1981 Ramirent
154 Owczarczak Monika 1984 Poznań
102 Pankowski Norbert 1989 Kórnik
8 Pańkowski Łukasz 1981 Lusówko
122 Parchliniak Piotr 1978 Plewiska
139 Pażucha Wojciech 1977 Ginger Biega :)
125 Piechnik Stanisław 1989 COPYMASTER.PL
91 Piechocka Dżamila 1978 Lusowo
48 Prejs Kamil 1975 Przeźmierowo
73 Przybylski Witold 1978 MUAY RUNNING TEAM
58 Przybysz Joanna 1994 Poznań
106 Radczak Marcin 1982 Maratończyk Poznań
175 Ratajczak Joanna 1977 PnB
123 Ratajczak Paweł 1985 Lusowo
162 Rau Justyna 1977 Ciastki.pz
70 Retkowski Adam 1978 Kuźnia Triathlonu
85 Rępalska Weronika 1995 Poznań
129 Rozmiarek Łukasz 1992 WKS Gryżyna Runner
88 Rozynek Małgorzata 1978 Night Runners
173 Rybczonek Justyna 1983 Lusówko
174 Rybczonek Łukasz 1981 Lusówko
159 Rychlewicz Matylda 1975 Ciastki pz.
103 Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO
143 Schneider Łukasz 1987 Lusówko
21 Schulz Beata 1969 3:33 Team
19 Schulz Radek 1971 3:33 Team
156 Sip Marta 1990 HERNIK TEAM
41 Siuda Magdalena 1978 Drwęsa
44 Siuda Tomasz 1975 Drwęsa
57 Skornowicz Paweł 1971 WUEF Tri Team - poMOCNI
114 Spiż Cezary 1980 Tarnowo Podgórne Biega
39 Sroka Marcin 1978 Plewiska
78 Stapf Pawel 1973 Dopiewiec
135 Stefaniak Marcin 1980 STR Poznań
119 Sternal Izabela 1976 Remmers Running Team
71 Stroinski Waldemar 1969 Amator
69 Strzelewicz Marlena 1983 Tarnowo Podgórne
63 Suchorowski Jakub 1981 Kobylnica
40 Szofer Filip 1990 Chias
118 Szofer Łukasz 1978 Basket Międzychód
80 Szostało Wiktor 1952 Kołobrzeg
179 Szuba Marcin 1975 Lusówko
52 Szwarc Marcin 1981 Sierosławskie Dziki
53 Szwarc Paulina 1987 Sierosławskie Dziki
163 Szyc Zuza 1990 Ciastki.Pz
132 Szymankiewicz Ewa 1983 MIEJSKA GÓRKA
35 Szypa Marcin 1982 Baltazary
167 ŚliwczyŃski Damian 1984 Świebodzińska Grupa Biegowa
36 Świder-Królikiewicz Joanna 1982 Aktywnie w Pniewach
121 Tomczak Adam 1982 COPYMASTER.PL
128 Tomczak Edyta 1981 COPYMASTER.PL
7 Tomczuk Izabela 1983 Poznań
37 Tomkowiak Aleksandra 1975 Poznań
20 Tomkowiak Sławomir 1978 3:33 TEAM
140 Tusz Aleksandra 1995 Poznań
151 Uzarewicz Robert 1975 FinMan
59 Walczak Łukasz 1983 Osp Lusowo
2 Walczykowski Krzysztof 1976 Lusówko
45 Wasielewski Błażej 1983 DRUŻYNA SZPIKU
42 Wesseli Sławomir 1980 Szybciej Nie Mogę
146 Wiechecz Sławomir 1985
83 Wieczyńska Honorata 1981 Fitarena
81 Witkowski Krzysztof 1983 Drużyna Szpiku
100 Włoszyński Marek 1972 Luboń
92 Wojciechowski Andrzej 1979 Poznań
157 Wojtkowiak Anna 1992 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW
145 Woźny Krzysztof 1982 Kaźmierski Klub Morsujacego Biegacza
32 Wurst Patryk 1989 Turbo Dżej Dżej
95 Zemleduch Tomasz 1986 Zemleduchy
134 Zieliński Maciej 1973 Wilda Biega
105 Zygmański Paweł 1969 Zetka69