Lista startowa

"Się biega, się pomaga"
Czyli 27 godzinny bieg, na 27 finał WOŚP.

Opalenica, 12.01.2019



Liczba zgłoszonych zawodników: 257


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dyscyplina -> Numery wybranych pętli ->
1. Adamczak Honorata 1972 Opalenica Bieg 35,54
2. Adamczak Mariusz 1982 Opalenicki Klub Biegacza🍁 Bieg 1,54
3. Adamczewski Paweł 1979 Opalenica Bieg 12
4. Adamek Natalia 2000 Klasa Służb Mundurowych Bieg 54
5. Adamska Weronika 2002 ZST- Grodzisk Wlkp. Bieg 8
6. Andrzejczak Anna 1984 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg 16,17
7. Andrzejczak Łukasz 1985 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg 16,17
8. Antkowiak Jakub 1996 Promień Opalenica Bieg 1,2
9. Bartkowiak Artur 1994 Ruchocice Bieg 13,14,15,16
10. Bartkowiak Piotr 1976 Grodziski Klub Biegacza Bieg 13,14
11. Bednarek Przemysław 1994 Niepruszewski Team Bieg 21, 51
12. Bendlewska Patrycja 1998 Opalenica Bieg 41
13. Bendowska Aleksandra 1962 Grodzisk Wlkp NW 43
14. Bendowski Marek 1962 Grodzisk Wlkp NW 43
15. Bielawa Kamila 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg 12,13
16. Bielawski Tomasz 1991 Drużyna Biegaczy - Gmina Granowo Bieg 27,28,29,30
17. Bloch Tomasz 1987 Opalenica Bieg 1
18. Bogucka Barbara 1970 Skate2City Bieg 9
19. Bortnik Milena 1983 Róża NW 43
20. Bortnik Przemysław 1984 Róża NW 43
21. Bronowicki Ryszard 1949 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg 27
22. Brudło Marcin 1978 Sielinko Bieg 41
23. Brużdzińska Sławomira 1968 Nowy Tomyśl NW 43
24. Brychcy Artur 1979 Grodziwk Wlkp. Bieg 3,4
25. Budziński Dominik 1999 Promień Opalenica Bieg 1,2
26. Buszkowski Filip 1974 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL Bieg 13,14
27. Cichowlas Weronika 1987 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 1,2,17,18,42,43,44,45,54
28. Cichy Tomasz 1985 Promień Opalenica Bieg 1,2
29. Ciołek Magdalena 1976 FITNESS BUK Bieg 13
30. Cypel Remigiusz 1983 Bukowski Klub Biegacza Bieg 1,2
31. Cyprian Jarosław 1969 OSP OPALENICA Bieg 1,54
32. Cyprian Maciej 1992 Strażak Sam Bieg 1
33. Cyprian Paula 1992 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 1,2,4,5,54
34. Dobierzyńska Kinga 1992 BRAK Bieg 53, 54
35. Dokowicz Jarek 1973 BEROTU Bieg 15,16,17,18,19
36. Domagalska Maria 1969 Okb.Opalenica NW 1.54.
37. Domagalski Marcin 1962 Opalenica Bieg 1.30.40.45.54.
38. Dominiak Arkadiusz 1979 brak Bieg 44,45
39. Dominiak Tomasz 1996 Wojnowice Bieg 51,52
40. Drobnik Błażej 1987 Promień Opalenica Bieg 1,2,9,10,11,12,44,45,46,47
41. Drozdowski Paweł 1984 Drexit Team Bieg 20,54
42. Drzymała Magdalena 1982 brak Bieg 17
43. Drzymała Roman 1976 brak Bieg 17
44. Dudek Agnieszka 1974 Aktywniplus NW 43
45. Dudzińska Magdalena 1977 Opalenica Bieg 1, 35, 54
46. Dziurla Jakub 2001 Promień Opalenica Bieg 1,2
47. Flieger Marlena 1990 Kobiety Biegają Bieg 42
48. Flis Magdalena 2000 Klasa Służb Mundurowych Bieg 54
49. Fornalik Sławomir 1976 Postęp Pniewy Team Bieg 32,33,34,35,36,37
50. Garcon Bartosz 1994 Kamieniec Bieg 5
51. Garczarek Michalina 1999 Opalenica NW 43
52. Garczarek Wojciech 1971 Opalenica Bieg 50,51
53. Gawarzewska Danuta 1963 Opalenica NW 43
54. Gawarzewski Krzysztof 1964 Opalenica NW 43
55. Gawarzewski Tomasz 1989 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 1,14,39,54
56. Giełda Tomasz 1975 Bukowski Klub Morsa/ Bukowski Klub Biegacza Bieg 29,3o,31,32,33,34,35,36.
57. Giełdon Weronika 1993 Drużyna Biegaczy- Gmina Granowo Bieg 1,2
58. Gluza Janusz 1964 OKB Opalenica Bieg 21,23,26
59. Gluza Radosław 1991 #SZTAFLONY Bieg 47
60. Głowacki Radosław 1994 Poznań Bieg 49,50,51
61. Golczak Aleksandra 1994 Drużyna Szpiku Bieg 1
62. Górczak Wojciech 1969 Opalenica Bieg 1, 35, 36 54
63. Grelka Adrianna 1991 Rossbiegani Bieg 7,8,49
64. Grelka Marta 1995 ROSSbiegani Bieg 7, 8, 49
65. Groszkowski Grzegorz 1978 NOWY TOMYSL NW 43
66. Grześkowiak Adam 1960 Dirty Sparrows Bieg 7
67. Grześkowiak Michalina 2002 Opalenica Bieg 17
68. Guzek Ewa 1976 NOWY TOMYSL NW 43
69. Guzek Jacek 1976 NOWY TOMYSL NW 43
70. Guzek Magdalena 2000 NOWY TOMYSL NW 43
71. Guzek Mateusz 2001 NOWY TOMYSL NW 43
72. Hamrol Adrian 1999 Klasa Służb Mundrowych Bieg 54
73. Haremza Maciej 1984 Dąbrowski Team / #Biegacze Bieg 18,19
74. Hildebrand Julia 1998 Opalenica Bieg 41
75. Hupało Nikodem 2002 Michorzewo Bieg 17
76. Jakubowska Longina 1969 Opalenica NW 43
77. Jakubowska Zuzanna 2002 Klasa Służb Mundurowych Bieg 54
78. Jakubowski Paweł 1971 Opalenica Bieg 1,15,33,54
79. Jandy Krzysztof 1950 Nowy Tomyśl NW 43
80. Jankowiak Adrian 1999 Promień Opalenica Bieg 1,2
81. Janowicz Honorata 1995 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 1, 9, 14, 37, 38, 54
82. Janowicz Romualda 1965 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 1, 46, 47, 50, 51, 54
83. Janowicz Zbigniew 1958 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 1, 46, 47, 50, 51, 54
84. Jarmużyk Adrian 1989 Opalenica Bieg 13,14,15
85. Jaroszyk Karol 1985 Drexit Team Bieg 20,54
86. Jaśkiewicz Patrycja 1979 Opalenica Bieg 8
87. Jena Jadwiga 1958 lub wybierz z listy NW 43
88. Jena Krzysztof 1956 TEAM POSTĘP PNIEWY Bieg 44,43
89. Jendruch Marta 1993 Michorzewko Bieg 9,10
90. Jendruch Mateusz 1988 Michorzewko Bieg 9,10
91. Juja Anna 1980 Kuce z Bronksu Bieg 5
92. Kabza Grzegorz 1969 NKB Chyży Nowy Tomyśl SKATE2CITY Bieg 12,13
93. Kaczmarek Bernadetta 1983 Sątopy NW 43
94. Kaczmarek Krzysztof 1970 Grodziski Klub Biegacza/KAREBUD Bieg 13,14
95. Kaczmarek Maciej 1990 TEAM BEROTU Bieg 14, 15, 16, 17
96. Kaczmarek Maciej 2001 Klasa Służb Mundurowych Bieg 54
97. Kałek Filip 1989 Promień Opalenica Bieg 1,2
98. Kałek Jagoda 1994 Dirty Sparrows Bieg 7
99. Kaminiarz Mateusz 2001 Klasa Służb Mundurowych Bieg 54
100. Kandulski Jakub 1980 Opalenica Bieg 1,2,22,23,28,29,53,54
101. Karalus Sylwia 1976 Fitness Buk Bieg 13
102. Kasperek Renata 1964 Opalenica NW 43
103. Kasperska Justyna 1985 Skate2City Bieg 9,39
104. KaŹmierczak Andrzej 1977 Wójtowicz Tri team Bieg 30, 31, 32
105. Kęsy Katarzyna 2002 Klasa Służb Mundurowych Bieg 54
106. Kiljańska Hanna 1984 Grodziski Klub Biegacza Bieg 17,18
107. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM Bieg 1
108. Klaczyk Patryk 1993 Promień Opalenica Bieg 1,2
109. Kmiecik Izabela 1977 Rakoniewice NW 43
110. Kmiecik Mirosław 1978 Rakoniewice Bieg 44,45,46
111. Konieczna Diana 1978 Opalenica NW 43
112. Konieczny Błażej 1999 Opalenica Bieg 40
113. Konieczny Dawid 1991 Opalenica Bieg 8
114. Konkiewicz Katarzyna 1974 Gkb Bieg 9
115. Konkiewicz Robert 1972 Gkb Bieg 9
116. Końka Magdalena 1985 TEAM BEROTU Bieg 37,38,39,40
117. Końka Tomasz 1980 TEAM BEROTU Bieg 15,16,17,18,19
118. Koprucki Roman 1961 Wojnowicka setka Bieg 1,2,54
119. Kosiorek Darek 1967 Poznań Bieg 15,16,17
120. Kotlarski Emil 1990 Promień Opalenica Bieg 1,2
121. Krugiołka Grzegorz 1982 pniewy NW 43
122. Krysmalski Damian 1984 WOLSZTYN Bieg 8,9,10,11
123. Krysmalski Maciej 1979 Wolsztyn Bieg 8, 9, 10, 11
124. Kryś Anna 1976 Fitness Buk Bieg 13
125. Krzywinski Arkadiusz 1992 Postęp Pniewy Team Bieg 36
126. Krzyżanek Magdalena 1997 Opalenica Bieg 13
127. Kucharski Maciej 1982 Okb Opalenica Bieg 1,3,7,10,14,20,24
128. Kukawa Bartosz 2001 Rodzinka pl. Bieg 1,54
129. Kukawa Hubert 1983 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 1,8,11,12,13,19,20,21,32,33,34,48,49,54
130. Kukawa Izabela 1983 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 1,8,11,29,31,54
131. Kunc Anna 1986 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 1,3,7,9,10,54
132. Kupczak Monika 1995 Bukowski Klub Biegacza Bieg 51
133. Kupczak Robert 1968 Bukowski Klub Biegacza Bieg 51
134. Kupczyński Dawid 1984 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 2,3,15,16,22,23,41,42,52,53
135. KuraŚ Szymon 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg 16,17
136. Kurek Tomasz 1977 lub wybierz z listy Bieg 2,3,15,16,52,53
137. Lisiecka Maria 2000 MKS JUVENIA PUSZCZYKOWO Bieg 22
138. Lisiecki Robert 1975 Opalenica Bieg 22
139. Łakomy Waldemar 1959 Bukowski Klub Biegacza Bieg 38, 39, 40, 41
140. Ławniczak Alina 1981 Opalenica Bieg 37
141. Ławniczak Anna 1984 Opalenica Bieg 37
142. Łodyga Marcin 1981 ZST - Grodzisk Wlkp Bieg 8
143. Łukaszewska Beata 1968 Opalenica NW 43
144. Maciałek Kamil 2002 Szkoła Podstawowa w Opalenicy Bieg 1,54
145. Maciałek Lidia 1979 Opalenica Bieg 10
146. Maciałek Oliwia 2002 Opalenica Bieg 10
147. Maciałek Paweł 1976 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 1,54
148. Maik Iwona 1974 Grodziwk Wlkp. Bieg 3,4
149. Maik Jarosław 1976 Grodziwk Wlkp. Bieg 3,4
150. Majewski Piotr 1955 Skate2City Bieg 9
151. Mańczak Kacper 2001 Klasa Służb Mundurowych Bieg 54
152. Markiewicz Jagoda 1997 Kuźnia Talentów Kamieniec Bieg 5,6
153. Markiewicz Joanna 1993 Kuźnia Talentów Kamieniec Bieg 5
154. Martyła Stanisław 2001 Klasa Służb Mundurowych Bieg 54
155. Matulewicz-Wójcik Anna 1982 Opalenica NW 43
156. Matuszak Adrian 1989 Promień Opalenica Bieg 1,2
157. Mądroszyk Dawid 1989 OPALENICKI KLUB BIEGACZA Bieg 5,6,9,13,38,39,54
158. Mendel Artur 2001 Klasa Służb Mundurowych Bieg 54
159. Minge Mirka 1983 Wielichowo Bieg 13
160. Minge Roman 1980 Wielichowo Bieg 13
161. Mortka Elżbieta 1971 Klasa Służb Mundurowych Bieg 54
162. Mrozek Beata 1973 Niagara Rakoniewice Bieg 1,2,3
163. Mułkowski Daniel 1984 Sielinko Bieg 2,3,11,12
164. Musiał Krzysztof 1984 Kopanki Bieg 37,38
165. Mysio Lech 1956 Morsy Poznań Bieg 1,2,3,42,43,44,45
166. Nagucki Karol 1993 Opalenica Bieg 1,2,37,38,53,54
167. Nawrocki Marek 1964 niezrzeszony Bieg 1
168. Nawrot Marcin 1993 Wojnowice Wlkp Bieg 9
169. Netka Zofia 1995 Opalenica Bieg 7,8,49
170. Nosko Bożena 1953 Nowy Tomyśl NW 43
171. Nowaczyk Patryk 1991 Stęszew Bieg 2,3
172. Nowak Maria 1982 Promedica Team Bieg 10
173. Nowak Przemysław 1976 Opalenicki Klub biegacza Bieg 4,5,6,17,18,19,27,28,29,54
174. Nowak Robert 1999 Nowaki Team Bieg 9,10,11,12
175. Nyga Emilia 1989 TEAM BEROTU Bieg 37,38,39,40
176. Odważny Mariusz 1989 Kuźnia Talentów Kamieniec Bieg 5,6
177. Olechnowicz Patryk 2002 Opalenicki klub biegacza Bieg 19,20,21,22
178. Osękowski Michał 1988 MAMY MIÓD Wytomyśl Bieg 47
179. Pacyna Oliwier 2002 klasa Służb Mundurowych Bieg 54
180. Paluch Marta 1992 Opalenica Bieg 47
181. Paryzek Krzysztof 1975 Promień Opalenica Bieg 1,2
182. Patan Krzysztof 1985 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 1,2,15,16,35,36,53, 54
183. Perz Tomasz 1986 Opalenica Bieg 7,8,49
184. Piaskowski Artur 1990 Opalenica Bieg 5,6,41,42,43,44
185. Piechocka Patrycja 1996 Kuślin Bieg 40
186. Piechota Piotr 1984 KULASY Bieg 25,26,27,28
187. Plewka Dorota 1964 Opalenica NW 43
188. Polaszek Paweł 1985 MAFiJA Bieg 15,16
189. Powel Karolina 1979 Opalenica Bieg 7
190. Przybysz Sławek 1983 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 16,17,18,19,20
191. Ptak Justyna 1975 Rakoniewice NW 43
192. Ratajczak Dominika 2002 Klasa Służb Mundurowych Bieg 54
193. Rewers Łukasz 1980 Promień Opalenica Bieg 1,2
194. Rojek Karol 1985 Kuślin Bieg 1
195. Rychter Piotr 1981 opalenicki klub biegacza Bieg 10,12.13,41,42,50,51
196. Rzanna Monika 1985 Grodzisk Wielkopolski NW 43
197. Rzanny Łukasz 1980 Grodzisk Wielkopolski NW 43
198. Sadowski Adam 1988 Wolsztyn Bieg 1,2
199. Sekuła Marika 1985 Grodzisk Wielkopolski NW 43
200. Skotarek Sławomir 1967 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 1,20,21,22,23,24,25,54
201. Słociński Patryk 2002 Klasa Służb Mundurowych Bieg 54
202. Słodzinka-Krupa Gabriela 1954 nowy tomyśl NW 43
203. Smyk Andrzej 1969 bukowski klub biegacza/Bukowski Klub Morsa Bieg 1,3,5
204. Sochacka Agnieszka 1988 Opalenica Bieg 11
205. Stachowiak Tomasz 1992 Cracovia Bieg 3
206. Stankowiak Anna 1997 NOWY TOMYSL NW 43
207. Stankowiak Marek 1964 NOWY TOMYSL NW 43
208. Sternal Sebastian 1976 Grodziski Klub Biegacza Bieg 13-14
209. Stępień Magdalena 1987 Grodziski Klub Biegacza Bieg 10,11,12,13
210. Sutkowska Patrycja 2000 Opalenica Bieg 40
211. Szałata Dariusz 1993 Opalenica Bieg 7
212. Szarawaga Agata 1982 Skate2City NW 9, 43
213. Szpurek Anna 1981 Bukowski Klub Biegacza Bieg 10
214. Szymaniak Maja 2002 Rakoniewice Bieg 8
215. Szymkowiak Anna 1975 Rakoniewice NW 43
216. Szymkowiak Krzysztof 1971 Rakoniewice NW 43
217. Szypura Karol 2001 Opalenica Bieg 1, 19, 54
218. Szypura Katarzyna 1972 Opalenica Bieg 1, 19, 54
219. Szypura Robert 1970 Opalenica Bieg 1, 19, 54
220. Śniegocka Magdalena 1979 Tarnowo Podgórne Biega Bieg 11,12
221. Śniegocki Paweł 1978 Tarnowo Podgórne Biega Bieg 11,12
222. Świtała Ewa 1995 Kuślin Bieg 9, 10
223. Świtała Łukasz 2002 Klasa Służb Mundurowych Bieg 54
224. Teleszyńska Urszula 1947 Nowy Tomyśl NW Dla seniorów
225. Teleszyński Wojciech 1951 Nowy Tomyśl NW dla seniorów
226. Tkaczewski Szymon 2001 Opalenica Bieg 15,16
227. Tomaszewska Weronika 2002 ZST-Grodzisk Wlkp. Bieg 8
228. Tomkowiak Sławomir 1992 Kostrzyn Wielkopolski Bieg 49,50
229. Trzciński Rafal 1984 Drexit Team Bieg 20,54
230. Tym Michał 1988 Promień Opalenica Bieg 1,2
231. Urbaniak Adam 1993 Opalenica Bieg 7
232. Uryzaj Karolina 1974 Skate2City Bieg 9
233. Uryzaj Kinga 1996 Skate2City Bieg 9
234. Walkowiak Patrycja 1990 Opalenica Bieg 11
235. Walkowiak Waldemar 1990 Opalenica Bieg 11,12
236. Wencel Paweł 1990 Opalenica Bieg 11
237. Wiśniewska Iwona 1966 Rakoniewice Bieg 9
238. Wojciechowska Klara 1996 Opalenica Bieg 7, 8
239. Wojciechowski Aleks 2000 Promień Opalenica Bieg 1,2
240. Wojciechowski Krystian 2000 Opalenica Bieg 53,54
241. Wojciechowski Robert 1971 Opalenica Bieg 6,7,50,51
242. Wojtalak Daniel 1990 Bukowski Klub Biegacza Bieg 10
243. Wojtalak Weronika 1992 Bukowski Klub Biegacza Bieg 10
244. Woś Anna 1988 Buk Bieg 8
245. Woś Łukasz 1976 Rakoniewice Bieg 44 45 46
246. Wozniak Wiktoria 2001 lub wybierz z listy NW 43
247. Woźniak Justyna 1988 Zbąszyń Bieg 5,6
248. Woźnicki Adam 1986 Buk Bieg 37, 38, 39, 40
249. Wujec Małgorzata 1974 Opalenica NW 43
250. Zając Paweł 1983 Opalenica Bieg 15,16
251. Zawarta Ewa 1970 Nowy Tomyśl NW 43
252. Zawarta Gabriela 1963 Nowy Tomyśl NW 43
253. Zgrajewski Arkadiusz 1977 Opalenica Bieg 2,4,48,50
254. Zienkiewicz Filip 2002 Opalenica Bieg 51
255. Zienkiewicz Waldemar 1974 Opalenica Bieg 51
256. Zienkiewicz Zuzanna 1998 Opalenica Bieg 51,52
257. Zimna Marta 1993 - Bieg 53, 54