Lista startowa

Triathlon Soplicowo

Cichowo (gmina Krzywiń), 15.06.2019
Dystans: 1/4 Ironman (0,95-45-10,55) i 1/8 Ironman (0,475-22,5-5,275).


Liczba zgłoszonych zawodników: 98



Dystans 1/4 Ironman (0,95-45-10,55)

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Bukowski Arkadiusz 1976 SKS Oborniki Oborniki
2. Dembina Andrzej 1962 Rokietnica
3. Dudziak Bartosz 1981 Kościan TEAM Stare Oborzyska
4. Fabijańczyk Paweł 1989 Leszno
5. Fengler Daniel 1978 Kross Euro Rower Lubiń
6. Furmaniuk Jaromir 1972 Samotny Biały Żagiel Poznań
7. Garczarek Tomasz 1972 piękni i młodzi Kościan
8. Ginter Łukasz 1993 Zgrupka Team Poznań
9. Gorynia Krzysztof 1974 Amator Poznań
10. Hinnel Grzegorz 1948 Police
11. Idkowiak Robert 1971 sailor / gostyn Gostyń
12. Ignaczak Damian 1986 www.kamilasuknie.pl Wągrowiec
13. Izydor Karolina 1981 Garby gmina Swarzędz
14. Jagiełka Krzysztof 1968 ksiegowoscleszno.pl Leszno
15. Jagodziński Michał 1976 Qqryq Rogoziniec Rogoziniec
16. Jankowiak Radosław 1982 Poznań
17. Jarmuż Łukasz 1986 Kotlin
18. Kmieciak Paweł 1980 Poznań
19. Koch Przemek 1986 Śrem
20. Kokot Michał 1986 Oleśnica
21. Kopacz Mirosław 1955 Poznań
22. Krawczyk Włodzimierz 1964 Ciacho Team Triathlon Śrem
23. Kuklis Tomasz 1986 literakiapp.com Poznań
24. Lehmann Maciej 1975 601-Technologia Nowy Tomysl
25. Lewandowski Andrzej 1959 UAM Triathlon Poznań Kórnik
26. Malec Artur 1979 Komorniki
27. Michalak Adrian 1976 Fred&Waloy Poznań
28. Michalak Sławek 1976 Michalak Team Rogalinek Rogalinek
29. Misiorny Radosław 1973 Poznań
30. Mroziewicz Dariusz 1971 CIACHO TEAM TRIATHLON ŚREM
31. Nikodemiak Jarosław 1976 KLAS Szpot Swarzędz SWARZĘDZ
32. Nowaczyk Przemysław 1980 Luboń
33. Nowak Marcin 1978 Piła
34. Nowicki Emil 1988 Jezierzyce Kościelne
35. Pik Krzysztof 1981 Wroclaw
36. Poniedziałek Filip 1984 Plewiska
37. Popiel Iwona 1974 Kościan
38. Rosiak SŁawomir 1970 POLONIA ŚRODA/DRUŻYNA SZPIKU Środa wlkp
39. Rzepka Lucjan 1970 ROMA VICTRIX Siekierki Wielkie
40. Sobociński Grzegorz 1979 META Poznań
41. Stefaniak Krzysztof 1983 Zgrupka Team Luboń
42. Szydłowski Marek 1981 Cytadela by Night/parkrun Poznań Poznań
43. Tamborski Rafał 1979 Companieros Leszno
44. Tomaszewski MikoŁaj 1983 blog.spacetronik.eu Kościan
45. Waloszczyk Łukasz 1976 Fred & Waloy Poznań
46. Wasielak Joanna 1984 Swarzędz
47. Wojcieszko Piotr 1981 GVT Wroclaw
48. WoŁkanin PaweŁ 1959 Polpharma Run Team Łódź
49. Woźniak Dariusz 1971 Ryczywół
50. Woźniak Mariusz 1973 Woźniaki Poznań
51. Zając Bartosz 1989 LOOKSFERA/M-TRONIC Poznań
52. Zimmer Dagomir 1986 Leszno


Dystans 1/8 Ironman (0,475-22,5-5,275)

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Bartkowiak Hubert 1968 KB SUKCES Żmigród Radziądz
2. Braun Ewelina 1976 Kiełczewo
3. Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM Poznań
4. Byczyk Jarosław 1968 HERNIK TEAM Zalasewo
5. Chałupka Łukasz 1990 Grotniki
6. Chruscicki Marcin 1982 Osowa Sien
7. Dawidowicz Tomasz 1987 TODA Meble Poznań
8. Gągola Henryk 1951 AZS AWF Poznań Rosnówko
9. Giers Robert 1979 Kościan TEAM Nowy Lubosz
10. Grześ Andrzej 1994 MOS Śrem Śrem
11. Grześ Marek 1958 runner's power Śrem
12. Handkiewicz Robert 1965 Kostrzyn Wlkp.
13. Hauser-Giers Monika 1980 Kościan Team Nowy Lubosz
14. Hetman Wojciech 1987 Darnowo
15. Kaczmarek Łukasz 1981 1981 Gostyń
16. Kaźmierski Piotr 1985 ŚTC Śmigiel Śmigiel
17. Konieczniak Marek 1972 Sin Corte Dogo Canario Rosnówko
18. Koszal Kacper 1994 KTP Iskra Konin Konin
19. Kozanecki Adam 1976 Jasin
20. Kóska Sławomir 1978 ChampionMan Team Czempin
21. Krupa Tomasz 1981 Klub Błyskawicznego Kalosza WIRY
22. Krzyżek Michał 1983 San Filippo Team Mosina
23. Lewandowska Zuzanna 1992 Kórnik
24. Łącka Bożena 1976 Phytopharm TEAM Nowe Miasto nad Wartą
25. Mandzyn Lukasz 1980 Syncreon Nowa Sól
26. Michalak Bartosz 1979 Ciacho Team Triathlon Śrem
27. Michalak Jakub 1992 Helios Czempiń Team Czempiń
28. Michalak Kazimierz 1957 Helios Czempiń Team/ChampionMan Team Czempiń
29. Molski Piotr 1984 Wolsztyn
30. Oleksy Beata 1980 Kościan Team/Tgv Club Kościan
31. Piesik Mariusz 1959 Kliny
32. Porada Marek 1963 Wójtowicz TRI Team Poznań
33. Potyralska Ewa 1980 Poznań
34. Puzdrakiewicz Szymon 1989 Września
35. Rzepka Anna 1978 Roma Victrix Siekierki Wielkie
36. Sikora Karol 1979 Warszawa
37. Szymański Przemysław 1978 MG Running Team Trzcianka
38. Topczewski Gracjan 1976 TriSpace / Bydgoszcz Triathlon Team Bydgoszcz
39. Tycner Adrian 1979 Kościan
40. Tycner Magdalena 1981 Kościan
41. Tycner Oliwer 2002 Swim Bike Run Cukiernia A.M Tycner Kościan
42. Urbaniak Mikołaj 1986 Kross Euro Rower Jerka
43. Walczak Robert 1980 CBN TRI Team + parkrun Poznań Poznan
44. Weltrowski Grzegorz 1975 Poznań
45. Wojtaszek Maciej 1976 Poznań
46. Zieliński Michał 1974 Koziegłowy