Lista startowa

Zimowy Forest Run 2019

Mosina, 02.02.2019
Dystans: ok. 23 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 410

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 405


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Opłacono ->
1. Adamus Adam 1978 Borowiec tak
2. Apanasewicz Kama 1973 Poznań tak
3. Baier-Jastrząbek Marta 1979 Obornicki Klub Lekkoatletyczny tak
4. Bajerlein Jarosław 1980 Poznań tak
5. Balczyńska Anna 1984 Poznań tak
6. Baranowska Monika 1980 Speed Feet’16 tak
7. Batura Adrian 1990 Hicron tak
8. Bednarczyk Daria 1976 Poznań tak
9. Bednarczyk Paweł 1975 - tak
10. Bednarkiewicz Bartosz 1976 suchy las tak
11. Bekier Maciej 1979 SCIM / WÓJTOWICZ TRI TEAM tak
12. Bestrzyńska Joanna 1971 Robakowo tak
13. Bezak Damian 1985 Ostrow Wielkopolski tak
14. Biadała Paulina 1981 Poznań tak
15. Biedrzyński Michał 1987 Swarzędz tak
16. Bigus Piotr 1989 Poznań tak
17. Birecka Kamilla 1974 Greenzone Team/Kalisz tak
18. Bober Jakub 1992 Łajdak Team tak
19. Boiński Bartosz 1992 Bukowski Klub Biegacza tak
20. Bojański Zbigniew 1982 Września tak
21. Bojek Beata 1976 ACTIVE LIFESTYLE /R-Team tak
22. Bojek Łukasz 1987 Active Lifestyle tak
23. Bojkowski Tomasz 1979 Poznań tak
24. Borecka Ola 1978 Komorniki tak
25. Borowczyk Marcin 1976 Czmoń tak
26. Borowczyk Sebastian 1988 KB DęBIEC tak
27. Borszynski Kuba 1989 Night runners tak
28. Borucki Rafał 1973 Wilków Osiedle tak
29. Braun Ewelina 1976 Kościan team tak
30. Bręborowicz Ewa 1983 Poznań tak
31. Bręborowicz Maciej 1980 Poznań tak
32. Buczel Lidia 1981 Getinge Infecteam tak
33. Buczyński Tomasz 1984 Poznań tak
34. Budasz Przemysław 1986 Suchy Las tak
35. Bulzacki Maciej 1978 Promienko tak
36. Burkowska Ewa 1983 Zielona Góra tak
37. Chamera Sebastian 1994 Typowy Jeleń tak
38. Chmielewski Aleksander 1970 Browar Fortuna tak
39. Chodkiewicz Urszula 1983 Poznań tak
40. Chojnacka Marta 1983 Night Runners tak
41. Chwała Przemysław 1973 Powolny tak
42. Cieplik Dawid 1990 Rawicz tak
43. Cwojdziński Michał 1978 #dreamteam tak
44. Czekalska Marta 1984 Tulce tak
45. Czerski Krzysztof 1981 KB INTREX Poznań tak
46. Dachtera-Walędziak Izabela 1975 Tarnowo Podgórne tak
47. Dąbrowski Bartosz 1983 Wałcz tak
48. Dąbrowski Dawid 1990 Czerwonak Biega tak
49. Dąbrowski Rafał 1984 Hicron tak
50. Dębska Klaudyna 1986 Poznań tak
51. Diering Tomasz 1987 Rowery Małgośka tak
52. Domański Łukasz 1981 Mosina tak
53. Donaj Adam 1974 Kościan tak
54. Dopierała Natalia 1987 Browar Fortuna tak
55. Drgas Roman 1982 PKO Bank Polski tak
56. Drzymała Jakub 1993 Gostyń tak
57. Dudek Marcin 1988 Green Zone Team tak
58. Dudziak Jerzy 1963 KOŚCIAN TEAM tak
59. Durkiewicz Tomasz 1971 DOM KULTURY JOGI tak
60. Dworczak Maciej 1989 husaria race team tak
61. Dziubałka Marcin 1972 Kunowo tak
62. Filas Piotr 1982 Poznan tak
63. Filipiak Krzysztof 1986 Hicron tak
64. Frankowicz Magdalena 1983 SNY tak
65. Frąckowiak Małgorzata 1976 35 plus tak
66. Frąckowiak Tomasz 1974 PKO Bank Polski tak
67. Frybel Damian 1977 Wolsztyńska Akademia Biegowa tak
68. Fudali Bartosz 1987 Wolsztyński Klub Biegowy / Rewers Medalu tak
69. Furmańczak Daniel 1976 TOPFARM tak
70. Gajda Jolanta 1969 Poznań tak
71. Gałuszek Olga 1967 Poznań tak
72. Garbacki Łukasz 1988 Poznań tak
73. Gawęcki Maciej 1973 Podiceps tak
74. Gerowska Aleksandra 1974 Gostyńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt NOE / MS-FIT tak
75. Gerowski Maciej 1975 Gostyń Easy Trail / Lesz NO Limits Runners tak
76. Gieniusz Marek 1984 Naramowice Biegają tak
77. Gimzicka Ewa 1977 poznań tak
78. Gocyla Darek 1966 DARZYBóRUNNER-ska tak
79. Gołąb Mateusz 1986 Poznań tak
80. Gorwa Slawomir 1973 Leszno tak
81. Gorynia Hubert 1985 Piaski tak
82. Graniczny Krzysztof 1980 Daszewice tak
83. Gratkowski Rafał 1967 PODOLANICATION tak
84. Greberska Weronika 1978 Struś Kardio tak
85. Grelak Adam 1983 Wolsztyńska Akademia Biegowa tak
86. Gruszka Martyna 1990 kobiety biegają tak
87. Gryczka Mateusz 1983 NBR TEAM tak
88. Grzempa Damian 1980 Luboń tak
89. Grzyb Krzysztof 1979 Klub Biegacza RTV Euro AGD/Smashing Pąpkins tak
90. Gunther Marek 1987 Skórzewo tak
91. Halwani Karam 1991 Poznań tak
92. Hancyk Łukasz 1984 Browar Fortuna tak
93. Hauser-Giers Monika 1980 Kościan Team tak
94. Helak Jan 1987 Poznań tak
95. Hemmerling Roman 1991 Poznań tak
96. Hnatyszyn Bartosz 1977 Komorniki tak
97. Hoffmann Grzegorz 1977 Kościan Team tak
98. Idzikowski Piotr 1979 'PI' tak
99. Imiłkowska Joanna 1976 KB INTREX Poznań tak
100. Jabłońska Maja 1977 Puszczykowo tak
101. Jabłoński Piotr 1977 Grudziądz tak
102. Jaczun Bartek 1974 Zgrupka Team tak
103. Jakubczyk Rafał 1981 Triboys tak
104. Jakubowski Rafał 1984 Poznań tak
105. Jakubowski Rafał 1978 ACTIVE LIFESTYLE /R-Team tak
106. Janczewska Agnieszka 1979 Pawłówek tak
107. Jankowska Małgorzata 1982 Take Run tak
108. Januć Wojciech 1990 Puszczykowo tak
109. Januszak Przemysław 1974 TEAM JANO tak
110. Jasnowski Paweł 1983 Poznań tak
111. Jastrząbek Marek 1981 Obornicki Klub Lekkoatletyczny tak
112. Jazy Szymon 1984 Luboń tak
113. Jeż Jolanta 1976 1976 tak
114. Jędzierowska Katarzyna 1983 Poznań tak
115. Józefowicz Edyta 1974 Kościan Team tak
116. Jóźwiak Artur 1974 WTUREK tak
117. Jóźwiak Michał 1972 Środa Wlkp. tak
118. Jurewicz Paweł 1977 Mises.pl tak
119. Juskowiak Amadeusz 1992 Dresden tak
120. Juskowiak Michał 1950 Poznań tak
121. Kaczmarek Daniel 1974 Lucky LUZers tak
122. Kaczmarek Michał 1982 Tattooś tak
123. Kalinowski Michał 1985 Poznań tak
124. Kalisz-Helak Zuzia 1991 Poznań tak
125. Kamiński Tomasz 1968 Poznan tak
126. Kamrowski Dawid 1989 Roche Runners tak
127. Kaniewski Kamil 1980 Dąbrowa tak
128. Kapcińska Małgorzata 1973 Zgrupka Team tak
129. Kapitańczyk Mateusz 1990 Fit4Life tak
130. Karczewska Marta 1977 Puszczykowo tak
131. Karczewski Hubert 1973 Drużyna Szpiku tak
132. Karczewski Tomasz 1977 OSP Puszczykowo tak
133. Karczmarska Joanna 1992 Vege Runners tak
134. Kasperczak Łukasz 1990 Poznań tak
135. Kaszyński Tomek 1978 1978 tak
136. Kaźmierczak Hanna 1976 Wiocha biega tak
137. Kaźmierski Piotr 1976 SWG tak
138. Kąkolewski Przemysław 1983 Poznań tak
139. Kempa Piotr 1974 Green Zone Team tak
140. Kida Tomek 1972 Wszystko o bieganiu tak
141. Kiljańska Hanna 1984 Grodziski Klub Biegacza tak
142. Kisło Łukasz 1983 WILLSOOR 64-STO tak
143. Klimczak Arkadiusz 1972 KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD tak
144. Klimecki Łukasz 1989 KB INTREX Poznań tak
145. Kłosowski Kamil 1984 Metalpress tak
146. Koch Przemek 1986 Śrem tak
147. Koczorowski Mieczysław 1965 Browar Fortuna tak
148. Kokociński Jan 1960 Poznań tak
149. Konik Tomasz 1985 Fortiva tak
150. Konopka-Lulek Agnieszka 1980 RUN is FUN tak
151. Korcz Mateusz 1988 PKTeam tak
152. Kosno Weronika 1989 Night Runners tak
153. Kotecki Paweł 1992 Night Runners tak
154. Kozicki Bartosz 1976 KS Rapid Srem tak
155. Kozłowski Tomasz 1970 Lesz No Limits Runners tak
156. Kozłowski Wojciech 1968 Sudety MTB Challenge tak
157. Krajewska-Nadolna Anna 1978 Krosno tak
158. Kramm Grażyna 1972 Śrem tak
159. Kryszewski Maciej 1977 Night Runners tak
160. Krzeszowski Maciej 1976 nap-nap.pl tak
161. Krzyżostaniak Marcin 1975 Zgrupka Team tak
162. Kubiak Bartosz 1988 Browar Fortuna tak
163. Kuciak Bartosz 1987 Krosno tak
164. Kuczyński Marcin 1973 biegająca kasta miedziowego miasta tak
165. Kukla-Kowalska Alicja 1978 BIEGAM BO NIE LUBIE tak
166. Kulas Kasia 1989 WYBIEGANIZM tak
167. Kupczyński Igor 1987 Poznań tak
168. Kusztelska Lucyna 1978 Wataha - łączy nas bieganie tak
169. Kwapiszewski Marcin 1980 Gniezno tak
170. Kwinta Tomasz 1972 TEKNIA TEAM tak
171. Ladek Marcin 1989 gRUNwald Team Poznań tak
172. Langner Radosław 1988 VEGE RUNNERS tak
173. Laska Krzysia 1977 Runner's Power tak
174. Latanowicz Bernard 1984 Hercog Running Team tak
175. Lembicz Robert 1975 Poznań tak
176. Leszczak-Phong Dariusz 1983 Getinge Infecteam tak
177. Lubryczyński Piotr 1976 Górzykowo tak
178. Łakomy Piotr 1982 KB GEPARD MUROWANA GOŚLINA tak
179. Łasocha Kamila 1982 Poznań tak
180. Łatyszew Katarzyna 1974 KB Gepard Murowana Goślina tak
181. Łuczak Tomasz 1970 Struś Kardio tak
182. Łukaszewski Szymon 1985 GVT tak
183. Łysiak Bartek 1984 Dąbrówka tak
184. Łysiak Kasia 1985 Dąbrówka tak
185. Maciaszek Agnieszka 1981 Poznań tak
186. Maciejewski Marcel 1987 Poznań tak
187. Maćkowski Mateusz 1975 GETINGE Infecteam tak
188. Madaj Paweł 1977 Biegam, Bo Nie Lubię tak
189. Madej Andrzej 1975 RUN For FUN tak
190. Madej Paweł 1992 i-Sport Team tak
191. Majchrzak Marcin 1978 Deloitte Adventure Team tak
192. Majewicz Damian 1986 Stęszew tak
193. Majorczyk Bartosz 1992 Kamieniec tak
194. Malicka Kasia 1982 Luboń tak
195. Malicki Piotr 1979 Poznań tak
196. Małecki Marek 1975 BROWAR FORTUNA tak
197. Małkowski Piotr 1952 Kościan tak
198. Mantyk Katarzyna 1982 Oborniki tak
199. Mańczak Mateusz 1982 Kibolski KS tak
200. Mańkowski Michał 1985 ORGANIC FITNESS TEAM tak
201. Marciniak Katarzyna 1980 Poznań tak
202. Marcinkowska Anita 1983 Luboń tak
203. Marcinkowski Mikołaj 1975 ZGRUPKA TEAM tak
204. Marczak Maciej 1979 MTB PARKOWE TEAM tak
205. Marczyńska Marta Łucja 1988 Urząd Miasta Luboń tak
206. Marek Mateusz 1985 Strykowo tak
207. Markiewicz Joanna Zuza 1976 Kobiety Biegają /SNY tak
208. Mazur Marek 1979 Poznań tak
209. Michalak Izabela 1979 MTB PARKOWE TEAM tak
210. Michalak Sławek 1976 Team Michalak Rogalinek tak
211. Michalak Tomasz 1978 MTB PARKOWE TEAM tak
212. Michałek Marian 1971 Komorniki tak
213. Michałowski Jakub 1980 Michałki Team tak
214. Mikołajczyk Krzysztof 1977 Komorniki tak
215. Milejczak Dariusz 1985 Poznań tak
216. Mizera Mateusz 1988 Czerlejno tak
217. Monczyńska Małgorzata 1983 Poznań tak
218. Monczyński Bartłomiej 1979 Remmers Running Team / #OwocBiega tak
219. Montalva Enrique 1974 BROWAR FORTUNA tak
220. Morawski Filip 1974 MarcinŚwiercTeam tak
221. Mroczkiewcz Paweł 1976 vege runners tak
222. Mroczkiewicz Krzysztof 1979 rootsrunner tak
223. Murawska Monika 1980 KB DęBIEC tak
224. Nagórski Robert 1986 Słupca tak
225. Napieralski Robert 1979 Poznań tak
226. Naskręt Dariusz 1979 Murowana Goślina tak
227. Naskręt Przemysław 1980 Team Kościan tak
228. Nogaj Jacek 1969 Lusowo tak
229. Nowak Kazimierz 1969 Gostyń tak
230. Nowak Marcin 1984 Mosina tak
231. Nowakowska Magdalena 1991 Ultra Szwagry tak
232. Nowicki Artur 1974 INDIAŃSKA WIOSKA-Nowy Jaromierz tak
233. Nowicz Konrad 1987 ZYCHLIN tak
234. Obidowski Łukasz 1983 Naramowice Biegają tak
235. Oczkoś Wojciech 1982 Rakieta Poznań tak
236. Odija Leszek 1977 Wiry tak
237. Ogrodnik Tomasz 1988 Night Runners tak
238. Ohla Justyna 1979 Biegam, Bo Nie Lubię... tak
239. Oldenburg Tim 1980 UKS CITYZEN_/BE3 tak
240. Oleśkowicz-Popiel Piotr 1981 Poznań tak
241. Oliński Paweł 1984 KBŻ tak
242. Olszewski Szymon 1986 Getinge Infecteam tak
243. Opaczyk Martin 1989 Presto Travel tak
244. Opaczyk Paweł 1957 Presto Travel tak
245. Ostach Daria 1976 Ostrów Wielkopolski tak
246. Ozdoba Marek 1978 Poznań tak
247. Paluszkiewicz Maria 1991 Poznań tak
248. Paluta Jakub 1984 1984 tak
249. Paluta Maciej 1978 jakubpaluta@gmail.com tak
250. Panek Krzysztof 1970 Browar Fortuna tak
251. Pasieka Grzegorz 1988 Wybieganizm tak
252. Pawlaczyk Tomasz 1975 Kalisz tak
253. Pawlik Filip 1988 Getinge Infecteam tak
254. Pazoła Jarosław 1973 Runner's Power tak
255. Pazowska Marta 1985 Dziki w trasie tak
256. Pażucha Wojciech 1977 Ginger Biega :) tak
257. Pieczyński Patryk 1987 KB INTREX Poznań tak
258. Pietrasz Dagmara 1981 Poznań tak
259. Pietraszewski Witold 1985 Gostyń Easy Trail / LeszNo Limits Runners tak
260. Pietrzak Tomasz 1989 Wild Trail Runner tak
261. Pięta Tomasz 1977 TOPFARM tak
262. Piętka Daniel 1977 Zgrupka Team tak
263. Piętka Kamil 1982 Luboń tak
264. Pitracha Michalak Agata 1981 Team Michalak Rogalinek tak
265. Pittner Grzegorz 1983 Kocham Outdoor/ Świerczewo Run tak
266. Pittner Katarzyna 1983 Kocham Outdoor/ Świerczewo Run tak
267. Piwański Piotr 1958 Łęczyca tak
268. Płaczek Łukasz 1987 Leszno tak
269. Pochylski Przemysław 1974 Zgrupka Team tak
270. Podkowinski Jan 1956 - tak
271. Podzerek Maciej 1981 Wake Team Gniezno tak
272. Pokrywiecki Łukasz 1988 Dębnowskie człapaki tak
273. Polaczyk Bartosz 1977 Komorniki tak
274. Pollak Jan 1979 Dziki w trasie tak
275. Poludniak Grzegorz 1972 Siedmiomilowe Buty, SM7 tak
276. Połczyński Maciej 1981 Stalowa Łyda tak
277. Połczyński Paweł 1986 Stalowa Łyda tak
278. Poprawski Paweł 1984 COMVIS Paweł Poprawski tak
279. Pożoga Artur 1982 PKTeam tak
280. Proskórnicki Jarosław 1977 HICRON tak
281. Prusiewicz Beata 1969 Ostrów Wlkp. tak
282. Przybylski Bartłomiej 1977 RUN is FUN tak
283. Przybylski Łukasz 1979 KS Idmar tak
284. Przybylski Wojciech 1997 Poznań tak
285. Przybył Sławomir 1976 Kraków tak
286. Przybył Tomasz 1988 KB DęBIEC tak
287. Przybysz Katarzyna 1988 Murowana Goślina tak
288. Przysiwek Patryk 1987 Poznań tak
289. Ptak Jarosław 1973 Lucky LUZers tak
290. Ptaszyńska Anna 1970 Speed Feet '16 tak
291. Ptaszyński Wojciech 1966 Speed Feet '16 tak
292. Rachowska Agnieszka 1983 Getinge Infecteam tak
293. Radczak Marcin 1982 Maratończyk Poznań tak
294. Raszewski Grzegorz 1966 ArdaghGroup Gostyń (Huta Szkła) tak
295. Rogowski Rafal 1976 Daszewice tak
296. Roksela Wojciech 1959 ROXELLAS TEAM / PANICZE tak
297. Roksela-Mielnik Iwona 1989 ROXELLAS TEAM / PANICZE tak
298. Rosolski Dawid 1987 Kościan tak
299. Rozynek Małgorzata 1978 Night Runners tak
300. Rutkowski Jakub 1989 Poznań tak
301. Rymon-Lipiński Robert 1986 Lubię Chruściki tak
302. Sawicka Agnieszka 1983 Deloitte Adventure Team tak
303. Schaefer Tomek 1975 Witl tak
304. Schroder Patryk 1978 Zielona Góra tak
305. Sempruch Witold 1997 Poznań tak
306. Sikora Barbara 1975 Gostyń tak
307. Sikora Dominika 1997 Gostyń tak
308. Silski Marek 1969 Potasze tak
309. Skiba Tomasz 1977 Zbrojownia Sulechów tak
310. Skorczyk Adrian 1981 Speed Feet '16 tak
311. Skotnicki Dariusz 1970 Golęczewo tak
312. Skotnicki Sergiusz 2000 Golęczewo tak
313. Skrzypczak Łukasz 1983 Wataha - łączy nas bieganie tak
314. Skrzypczak Radosław 1977 roundspace.pl tak
315. Skrzypiński Arkadiusz 1978 Psi Patrol tak
316. Skwierczyński Adam 1979 Siedlce tak
317. Sobierajski Krzysztof 1982 Gostyń tak
318. Sobocińska Małgorzata 1990 Poznań tak
319. Socha Marcin 1978 Krosno tak
320. Sokólski Michał 1974 Krosinko tak
321. Solarek Krzysztof 1987 DZIKIE DZIKI GORZÓW tak
322. Spiż Cezary 1980 Tarnowo Podgórne Biega tak
323. Spychała Tomasz 1984 Mosina tak
324. Stanisławski Jacek 1985 DookolaSwiata.co tak
325. Stanisławski Michał 1971 Poznań tak
326. Stawicki Łukasz 1978 Bydgoszcz tak
327. Stec Arkadiusz 1975 Grzmot Komorniki tak
328. Stefaniak Krzysztof 1983 Zgrupka Team tak
329. Stepak Włodzimierz 1969 KB Aktywni Konin tak
330. Stolinski Dominik 1976 radosny chmiel tak
331. Strogulski Marek 1972 Zgrupka Team tak
332. Styperek Jakub 1982 Vege Runners tak
333. Synowiec Patryk 1984 Poznań tak
334. Szczepaniak Maciej 1972 Topfarm tak
335. Szcześniewski Miłosz 1989 Salco Garmin Team tak
336. Szczuka Joanna 1994 Wiry tak
337. Szopka Bartosz 1983 Poznań tak
338. Szturemska-Przybył Agata 1975 Kraków tak
339. Szukała Dariusz 1980 Kibolski KS tak
340. Szumnarski Jakub 1983 Formatownia.net tak
341. Szymanski Wojciech 1980 Klodawa tak
342. Szymański Aleksander 1972 Oleksy Biega tak
343. Szymański Arkadiusz 1971 WILD@ tak
344. Szymański Jędrzej 1981 Poznań tak
345. Szymański Paweł 1977 Bracia tak
346. Szymański Tomasz 1968 Bracia tak
347. Szymczak Jaroslaw 1968 Komorniki tak
348. Szymczak Jaroslaw 1968 Komorniki tak
349. Szymkowiak Błażej 1974 Środa Wielkopolska tak
350. Środa Sławomir 1988 Ultra Szwagry tak
351. Świątek Dorota 1982 Poznań tak
352. Świstek Lucjan 1972 NETBOX BIEGA tak
353. Tabaczka Piotr 1975 Tarnowo Podgórne Biega tak
354. Tobis Marek 1961 Poznań tak
355. Tomaszewska-Kisło Urszula 1985 WILLSOOR 64-STO tak
356. Tomaszewski Dominik 1981 WILLSOOR . tak
357. Tomaszewski Przemysław 1969 Gostyń tak
358. Tomczak Dariusz 1988 Husaria Race Team tak
359. Tomczak Mariusz 1972 MOSINA tak
360. Tracz Jacek 1976 Karłowice tak
361. Trocka Luiza 1980 Poznań tak
362. Trocki Grzegorz 1980 Poznań tak
363. Trzcińska Marta 1974 Runner's Power tak
364. Tundak Zuzanna 1990 Wybieganizm tak
365. Urbaniak Tomasz 1990 Infecteam tak
366. Wacko Marcin 1985 Zoffee Team tak
367. Walaszczyk Lucyna 1987 Natural Born Runners tak
368. Walczak Łukasz 1985 Byle do przoduQ tak
369. Walczak Maciej 1978 QUAY POZNAŃ tak
370. Walczak Maciej 1982 Poznań tak
371. Walczak Robert 1980 Cytadela by Night TRI Team + parkrun Poznań tak
372. Waligórski Łukasz 1983 Wolsztyński Klub Biegowy tak
373. Waligórski Maciek 1974 night runners poznań tak
374. Waligórski Ryszard 1957 Wolsztyński Klub Biegowy tak
375. Warczewski Tomasz 1980 TOMCIO tak
376. Warguła Waldemar 1980 KB Gepard Murowana Goślina tak
377. Wawrzaszek Pawel 1969 Swarzędz tak
378. Wawrzyniak Anna 1987 Wągrowiec tak
379. Wawrzyniak Małgorzata 1979 parkrun Poznań tak
380. Wawrzyniak-Wacko Zofia 1986 Kobiety biegają / Zoffee Team tak
381. Węgrowski Adam 1976 Parkrun Dąbrówka tak
382. Wichłacz Paweł 1983 KB Maniac Poznań tak
383. Winckiewicz Marek 1976 - tak
384. Wira Mariusz 1973 KB MIŚ BOREK WLKP. tak
385. Wiśniewski Janusz 1973 Siedmiomilowe Buty tak
386. Wiśniewski Tomasz 1971 Maraton Leszno tak
387. Witek Joanna 1991 Poznań tak
388. Włodarczyk Kasia 1984 gRUNwald Team Poznań tak
389. Woelke Joanna 1975 Robakowo tak
390. Wojciechowski Aleksander 1988 Rowery Małgośka tak
391. Wojciechowski Dariusz 1978 i-Sport Team tak
392. Wojtczak Jakub 1992 i-Sport Team tak
393. Wolny Robert 1979 Poznań tak
394. Woźniak Anna 1992 Przylaski tak
395. Woźniak Łukasz 1980 Poznań tak
396. Wódkiewicz Maciej 1971 Maciejówka Biega tak
397. Wójcik Paulina 1989 Getinge Infecteam tak
398. Wróbel Łukasz 1978 Pozytywnie zakręceni/ Mountain Fuel/ Maraton Leszno tak
399. Zaborowski Kamil 1990 Night Runners tak
400. Zielińska Barbara 1983 Hicron tak
401. Ziemski Maciej 1984 vege runners tak
402. Zięba Hanna 1976 Bydgoszcz tak
403. Ziobrowski Mateusz 1987 Apator Rector tak
404. Zygner Sławomir 1971 R-team tak
405. Żuchowski Karol 1985 Poznań tak