Lista startowa

Zimowy Forest Run 2019

Mosina, 02.02.2019
Dystans: ok. 23 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 305

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 193


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Opłacono ->
1. Cwojdziński Michał 1978 #dreamteam tak
2. Winckiewicz Marek 1976 - tak
3. Bojek Łukasz 1987 Active Lifestyle tak
4. Bojek Beata 1976 ACTIVE LIFESTYLE /R-Team tak
5. Jakubowski Rafał 1978 ACTIVE LIFESTYLE /R-Team tak
6. Kukla-Kowalska Alicja 1978 BIEGAM BO NIE LUBIE tak
7. Madaj Paweł 1977 Biegam, Bo Nie Lubię tak
8. Ohla Justyna 1979 Biegam, Bo Nie Lubię... tak
9. Zięba Hanna 1976 Bydgoszcz tak
10. Walczak Robert 1980 Cytadela by Night TRI Team + parkrun Poznań tak
11. Dąbrowski Dawid 1990 Czerwonak Biega tak
12. Borowczyk Marcin 1976 Czmoń tak
13. Gocyla Darek 1966 DARZYBóRUNNER-ska tak
14. Rogowski Rafal 1976 Daszewice tak
15. Kaniewski Kamil 1980 Dąbrowa tak
16. Majchrzak Marcin 1978 Deloitte Adventure Team tak
17. Juskowiak Amadeusz 1992 Dresden tak
18. Szczepaniak Michał 1984 Drużyna tak
19. Pollak Jan 1979 Dziki w trasie tak
20. Pazowska Marta 1985 Dziki w trasie tak
21. Kapitańczyk Mateusz 1990 Fit4Life tak
22. Szumnarski Jakub 1983 Formatownia.net tak
23. Kwapiszewski Marcin 1980 Gniezno tak
24. Sobierajski Krzysztof 1982 Gostyń tak
25. Drzymała Jakub 1993 Gostyń tak
26. Sikora Dominika 1997 Gostyń tak
27. Gerowski Maciej 1975 Gostyń Easy Trail / Lesz NO Limits Runners tak
28. Gerowska Aleksandra 1974 Gostyńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt NOE / MS-FIT tak
29. Lubryczyński Piotr 1976 Górzykowo tak
30. Kempa Piotr 1974 Green Zone Team tak
31. Birecka Kamilla 1974 Greenzone Team/Kalisz tak
32. Ladek Marcin 1989 gRUNwald Team Poznań tak
33. Stec Arkadiusz 1975 Grzmot Komorniki tak
34. Łukaszewski Szymon 1985 GVT tak
35. Tomczak Dariusz 1988 Husaria Race Team tak
36. Dworczak Maciej 1989 husaria race team tak
37. Paluta Maciej 1978 jakubpaluta@gmail.com tak
38. Pawlaczyk Tomasz 1975 Kalisz tak
39. Majorczyk Bartosz 1992 Kamieniec tak
40. Murawska Monika 1980 KB DęBIEC tak
41. Łakomy Piotr 1982 KB GEPARD MUROWANA GOŚLINA tak
42. Łatyszew Katarzyna 1974 KB Gepard Murowana Goślina tak
43. Czerski Krzysztof 1981 KB INTREX Poznań tak
44. Imiłkowska Joanna 1976 KB INTREX Poznań tak
45. Pieczyński Patryk 1987 KB INTREX Poznań tak
46. Klimecki Łukasz 1989 KB INTREX Poznań tak
47. Wichłacz Paweł 1983 KB Maniac Poznań tak
48. Mańczak Mateusz 1982 Kibolski KS tak
49. Markiewicz Joanna Zuza 1976 Kobiety Biegają /SNY tak
50. Hnatyszyn Bartosz 1977 Komorniki tak
51. Mikołajczyk Krzysztof 1977 Komorniki tak
52. Donaj Adam 1974 Kościan tak
53. Braun Ewelina 1976 Kościan team tak
54. Józefowicz Edyta 1974 Kościan Team tak
55. Hauser-Giers Monika 1980 Kościan Team tak
56. Dudziak Jerzy 1963 KOŚCIAN TEAM tak
57. Szturemska-Przybył Agata 1975 Kraków tak
58. Przybył Sławomir 1976 Kraków tak
59. Kuciak Bartosz 1987 Krosno tak
60. Socha Marcin 1978 Krosno tak
61. Kozicki Bartosz 1976 KS Rapid Srem tak
62. Kozłowski Tomasz 1970 Lesz No Limits Runners tak
63. Marcinkowska Anita 1983 Luboń tak
64. Grzempa Damian 1980 Luboń tak
65. Jazy Szymon 1984 Luboń tak
66. Malicka Kasia 1982 Luboń tak
67. Piętka Kamil 1982 Luboń tak
68. Nogaj Jacek 1969 Lusowo tak
69. Piwański Piotr 1958 Łęczyca tak
70. Wiśniewski Tomasz 1971 Maraton Leszno tak
71. Radczak Marcin 1982 Maratończyk Poznań tak
72. Morawski Filip 1974 MarcinŚwiercTeam tak
73. Michałowski Jakub 1980 Michałki Team tak
74. Tomczak Mariusz 1972 MOSINA tak
75. Nowak Marcin 1984 Mosina tak
76. Michalak Tomasz 1978 MTB PARKOWE TEAM tak
77. Michalak Izabela 1979 MTB PARKOWE TEAM tak
78. Marczak Maciej 1979 MTB PARKOWE TEAM tak
79. Przybysz Katarzyna 1988 Murowana Goślina tak
80. Świstek Lucjan 1972 NETBOX BIEGA tak
81. Zaborowski Kamil 1990 Night Runners tak
82. Chojnacka Marta 1983 Night Runners tak
83. Kosno Weronika 1989 Night Runners tak
84. Borszynski Kuba 1989 Night runners tak
85. Kryszewski Maciej 1977 Night Runners tak
86. Rozynek Małgorzata 1978 Night Runners tak
87. Waligórski Maciek 1974 night runners poznań tak
88. Mantyk Katarzyna 1982 Oborniki tak
89. Karczewski Tomasz 1977 OSP Puszczykowo tak
90. Ostach Daria 1976 Ostrów Wielkopolski tak
91. Prusiewicz Beata 1969 Ostrów Wlkp. tak
92. Węgrowski Adam 1976 Parkrun Dąbrówka tak
93. Wawrzyniak Małgorzata 1979 parkrun Poznań tak
94. Drgas Roman 1982 PKO Bank Polski tak
95. Frąckowiak Tomasz 1974 PKO Bank Polski tak
96. Gawęcki Maciej 1973 Podiceps tak
97. Gratkowski Rafał 1967 PODOLANICATION tak
98. Chwała Przemysław 1973 Powolny tak
99. Filas Piotr 1982 Poznan tak
100. Bajerlein Jarosław 1980 Poznań tak
101. Bojkowski Tomasz 1979 Poznań tak
102. Wolny Robert 1979 Poznań tak
103. Kulas Kasia 1989 Poznań tak
104. Woźniak Łukasz 1980 Poznań tak
105. Łasocha Kamila 1982 Poznań tak
106. Żuchowski Karol 1985 Poznań tak
107. Malicki Piotr 1979 Poznań tak
108. Pasieka Grzegorz 1988 Poznań tak
109. Synowiec Patryk 1984 Poznań tak
110. Paluszkiewicz Maria 1991 Poznań tak
111. Kupczyński Igor 1987 Poznań tak
112. Jakubowski Rafał 1984 Poznań tak
113. Gałuszek Olga 1967 Poznań tak
114. Przysiwek Patryk 1987 Poznań tak
115. Milejczak Dariusz 1985 Poznań tak
116. Szymański Jędrzej 1981 Poznań tak
117. Trocka Luiza 1980 Poznań tak
118. Trocki Grzegorz 1980 Poznań tak
119. Bigus Piotr 1989 Poznań tak
120. Chodkiewicz Urszula 1983 Poznań tak
121. Walczak Maciej 1982 Poznań tak
122. Maciejewski Marcel 1987 Poznań tak
123. Oleśkowicz-Popiel Piotr 1981 Poznań tak
124. Gajda Jolanta 1969 Poznań tak
125. Juskowiak Michał 1950 Poznań tak
126. Kalisz-Helak Zuzia 1991 Poznań tak
127. Pietrasz Dagmara 1981 Poznań tak
128. Rutkowski Jakub 1989 Poznań tak
129. Przybylski Wojciech 1997 Poznań tak
130. Sempruch Witold 1997 Poznań tak
131. Świątek Dorota 1982 Poznań tak
132. Kalinowski Michał 1985 Poznań tak
133. Bulzacki Maciej 1978 Promienko tak
134. Ceranowska Aga 1977 Pseudobiegaczki tak
135. Józefowicz Michał 1960 Puszczykowo tak
136. Karczewska Marta 1977 Puszczykowo tak
137. Walczak Maciej 1978 QUAY POZNAŃ tak
138. Zygner Sławomir 1971 R-team tak
139. Oczkoś Wojciech 1982 Rakieta Poznań tak
140. Cieplik Dawid 1990 Rawicz tak
141. Woelke Joanna 1975 Robakowo tak
142. Kamrowski Dawid 1989 Roche Runners tak
143. Mroczkiewicz Krzysztof 1979 rootsrunner tak
144. Madej Andrzej 1975 RUN For FUN tak
145. Przybylski Bartłomiej 1977 RUN is FUN tak
146. Konopka-Lulek Agnieszka 1980 RUN is FUN tak
147. Pazoła Jarosław 1973 Runner's Power tak
148. Bekier Maciej 1979 SCIM / WÓJTOWICZ TRI TEAM tak
149. Skwierczyński Adam 1979 Siedlce tak
150. Januszak Gosia 1969 SKS Oborniki tak
151. Ptaszyński Wojciech 1966 Speed Feet '16 tak
152. Ptaszyńska Anna 1970 Speed Feet '16 tak
153. Połczyński Paweł 1986 Stalowa Łyda tak
154. Połczyński Maciej 1981 Stalowa Łyda tak
155. Majewicz Damian 1986 Stęszew tak
156. Greberska Weronika 1978 Struś Kardio tak
157. Marek Mateusz 1985 Strykowo tak
158. Budasz Przemysław 1986 Suchy Las tak
159. Kramm Grażyna 1972 Śrem tak
160. Jóźwiak Michał 1972 Środa Wlkp. tak
161. Spiż Cezary 1980 Tarnowo Podgórne Biega tak
162. Tabaczka Piotr 1975 Tarnowo Podgórne Biega tak
163. Januszak Przemysław 1974 TEAM JANO tak
164. Pitracha Michalak Agata 1981 Team Michalak Rogalinek tak
165. Michalak Sławek 1976 Team Michalak Rogalinek tak
166. Kwinta Tomasz 1972 TEKNIA TEAM tak
167. Jakubczyk Rafał 1981 Triboys tak
168. Chamera Sebastian 1994 Typowy Jeleń tak
169. Oldenburg Tim 1980 UKS CITYZEN_/BE3 tak
170. Nowakowska Magdalena 1991 Ultra Szwagry tak
171. Środa Sławomir 1988 Ultra Szwagry tak
172. Langner Radosław 1988 VEGE RUNNERS tak
173. Mroczkiewcz Paweł 1976 vege runners tak
174. Karczmarska Joanna 1992 Vege Runners tak
175. Ziemski Maciej 1984 vege runners tak
176. Podzerek Maciej 1981 Wake Team Gniezno tak
177. Skrzypczak Łukasz 1983 Wataha - łączy nas bieganie tak
178. Kusztelska Lucyna 1978 Wataha - łączy nas bieganie tak
179. Borucki Rafał 1973 Wilków Osiedle tak
180. Tomaszewski Dominik 1981 WILLSOOR . tak
181. Tomaszewska-Kisło Urszula 1985 WILLSOOR 64-STO tak
182. Kisło Łukasz 1983 WILLSOOR 64-STO tak
183. Szczuka Joanna 1994 Wiry tak
184. Fudali Bartosz 1987 Wolsztyński Klub Biegowy / Rewers Medalu tak
185. Bojański Zbigniew 1982 Września tak
186. Jóźwiak Artur 1974 WTUREK tak
187. Tundak Zuzanna 1990 Wybieganizm tak
188. Jaczun Bartek 1974 Zgrupka Team tak
189. Kapcińska Małgorzata 1973 Zgrupka Team tak
190. Stefaniak Krzysztof 1983 Zgrupka Team tak
191. Pochylski Przemysław 1974 Zgrupka Team tak
192. Strogulski Marek 1972 Zgrupka Team tak
193. Burkowska Ewa 1983 Zielona Góra tak