Lista startowa

Zimowy Forest Run 2019

Mosina, 02.02.2019
Dystans: ok. 23 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 305

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 193


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Opłacono ->
1. Bajerlein Jarosław 1980 Poznań tak
2. Bekier Maciej 1979 SCIM / WÓJTOWICZ TRI TEAM tak
3. Bigus Piotr 1989 Poznań tak
4. Birecka Kamilla 1974 Greenzone Team/Kalisz tak
5. Bojański Zbigniew 1982 Września tak
6. Bojek Beata 1976 ACTIVE LIFESTYLE /R-Team tak
7. Bojek Łukasz 1987 Active Lifestyle tak
8. Bojkowski Tomasz 1979 Poznań tak
9. Borowczyk Marcin 1976 Czmoń tak
10. Borszynski Kuba 1989 Night runners tak
11. Borucki Rafał 1973 Wilków Osiedle tak
12. Braun Ewelina 1976 Kościan team tak
13. Budasz Przemysław 1986 Suchy Las tak
14. Bulzacki Maciej 1978 Promienko tak
15. Burkowska Ewa 1983 Zielona Góra tak
16. Ceranowska Aga 1977 Pseudobiegaczki tak
17. Chamera Sebastian 1994 Typowy Jeleń tak
18. Chodkiewicz Urszula 1983 Poznań tak
19. Chojnacka Marta 1983 Night Runners tak
20. Chwała Przemysław 1973 Powolny tak
21. Cieplik Dawid 1990 Rawicz tak
22. Cwojdziński Michał 1978 #dreamteam tak
23. Czerski Krzysztof 1981 KB INTREX Poznań tak
24. Dąbrowski Dawid 1990 Czerwonak Biega tak
25. Donaj Adam 1974 Kościan tak
26. Drgas Roman 1982 PKO Bank Polski tak
27. Drzymała Jakub 1993 Gostyń tak
28. Dudziak Jerzy 1963 KOŚCIAN TEAM tak
29. Dworczak Maciej 1989 husaria race team tak
30. Filas Piotr 1982 Poznan tak
31. Frąckowiak Tomasz 1974 PKO Bank Polski tak
32. Fudali Bartosz 1987 Wolsztyński Klub Biegowy / Rewers Medalu tak
33. Gajda Jolanta 1969 Poznań tak
34. Gałuszek Olga 1967 Poznań tak
35. Gawęcki Maciej 1973 Podiceps tak
36. Gerowska Aleksandra 1974 Gostyńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt NOE / MS-FIT tak
37. Gerowski Maciej 1975 Gostyń Easy Trail / Lesz NO Limits Runners tak
38. Gocyla Darek 1966 DARZYBóRUNNER-ska tak
39. Gratkowski Rafał 1967 PODOLANICATION tak
40. Greberska Weronika 1978 Struś Kardio tak
41. Grzempa Damian 1980 Luboń tak
42. Hauser-Giers Monika 1980 Kościan Team tak
43. Hnatyszyn Bartosz 1977 Komorniki tak
44. Imiłkowska Joanna 1976 KB INTREX Poznań tak
45. Jaczun Bartek 1974 Zgrupka Team tak
46. Jakubczyk Rafał 1981 Triboys tak
47. Jakubowski Rafał 1984 Poznań tak
48. Jakubowski Rafał 1978 ACTIVE LIFESTYLE /R-Team tak
49. Januszak Gosia 1969 SKS Oborniki tak
50. Januszak Przemysław 1974 TEAM JANO tak
51. Jazy Szymon 1984 Luboń tak
52. Józefowicz Edyta 1974 Kościan Team tak
53. Józefowicz Michał 1960 Puszczykowo tak
54. Jóźwiak Artur 1974 WTUREK tak
55. Jóźwiak Michał 1972 Środa Wlkp. tak
56. Juskowiak Amadeusz 1992 Dresden tak
57. Juskowiak Michał 1950 Poznań tak
58. Kalinowski Michał 1985 Poznań tak
59. Kalisz-Helak Zuzia 1991 Poznań tak
60. Kamrowski Dawid 1989 Roche Runners tak
61. Kaniewski Kamil 1980 Dąbrowa tak
62. Kapcińska Małgorzata 1973 Zgrupka Team tak
63. Kapitańczyk Mateusz 1990 Fit4Life tak
64. Karczewska Marta 1977 Puszczykowo tak
65. Karczewski Tomasz 1977 OSP Puszczykowo tak
66. Karczmarska Joanna 1992 Vege Runners tak
67. Kempa Piotr 1974 Green Zone Team tak
68. Kisło Łukasz 1983 WILLSOOR 64-STO tak
69. Klimecki Łukasz 1989 KB INTREX Poznań tak
70. Konopka-Lulek Agnieszka 1980 RUN is FUN tak
71. Kosno Weronika 1989 Night Runners tak
72. Kozicki Bartosz 1976 KS Rapid Srem tak
73. Kozłowski Tomasz 1970 Lesz No Limits Runners tak
74. Kramm Grażyna 1972 Śrem tak
75. Kryszewski Maciej 1977 Night Runners tak
76. Kuciak Bartosz 1987 Krosno tak
77. Kukla-Kowalska Alicja 1978 BIEGAM BO NIE LUBIE tak
78. Kulas Kasia 1989 Poznań tak
79. Kupczyński Igor 1987 Poznań tak
80. Kusztelska Lucyna 1978 Wataha - łączy nas bieganie tak
81. Kwapiszewski Marcin 1980 Gniezno tak
82. Kwinta Tomasz 1972 TEKNIA TEAM tak
83. Ladek Marcin 1989 gRUNwald Team Poznań tak
84. Langner Radosław 1988 VEGE RUNNERS tak
85. Lubryczyński Piotr 1976 Górzykowo tak
86. Łakomy Piotr 1982 KB GEPARD MUROWANA GOŚLINA tak
87. Łasocha Kamila 1982 Poznań tak
88. Łatyszew Katarzyna 1974 KB Gepard Murowana Goślina tak
89. Łukaszewski Szymon 1985 GVT tak
90. Maciejewski Marcel 1987 Poznań tak
91. Madaj Paweł 1977 Biegam, Bo Nie Lubię tak
92. Madej Andrzej 1975 RUN For FUN tak
93. Majchrzak Marcin 1978 Deloitte Adventure Team tak
94. Majewicz Damian 1986 Stęszew tak
95. Majorczyk Bartosz 1992 Kamieniec tak
96. Malicka Kasia 1982 Luboń tak
97. Malicki Piotr 1979 Poznań tak
98. Mantyk Katarzyna 1982 Oborniki tak
99. Mańczak Mateusz 1982 Kibolski KS tak
100. Marcinkowska Anita 1983 Luboń tak
101. Marczak Maciej 1979 MTB PARKOWE TEAM tak
102. Marek Mateusz 1985 Strykowo tak
103. Markiewicz Joanna Zuza 1976 Kobiety Biegają /SNY tak
104. Michalak Izabela 1979 MTB PARKOWE TEAM tak
105. Michalak Sławek 1976 Team Michalak Rogalinek tak
106. Michalak Tomasz 1978 MTB PARKOWE TEAM tak
107. Michałowski Jakub 1980 Michałki Team tak
108. Mikołajczyk Krzysztof 1977 Komorniki tak
109. Milejczak Dariusz 1985 Poznań tak
110. Morawski Filip 1974 MarcinŚwiercTeam tak
111. Mroczkiewcz Paweł 1976 vege runners tak
112. Mroczkiewicz Krzysztof 1979 rootsrunner tak
113. Murawska Monika 1980 KB DęBIEC tak
114. Nogaj Jacek 1969 Lusowo tak
115. Nowak Marcin 1984 Mosina tak
116. Nowakowska Magdalena 1991 Ultra Szwagry tak
117. Oczkoś Wojciech 1982 Rakieta Poznań tak
118. Ohla Justyna 1979 Biegam, Bo Nie Lubię... tak
119. Oldenburg Tim 1980 UKS CITYZEN_/BE3 tak
120. Oleśkowicz-Popiel Piotr 1981 Poznań tak
121. Ostach Daria 1976 Ostrów Wielkopolski tak
122. Paluszkiewicz Maria 1991 Poznań tak
123. Paluta Maciej 1978 jakubpaluta@gmail.com tak
124. Pasieka Grzegorz 1988 Poznań tak
125. Pawlaczyk Tomasz 1975 Kalisz tak
126. Pazoła Jarosław 1973 Runner's Power tak
127. Pazowska Marta 1985 Dziki w trasie tak
128. Pieczyński Patryk 1987 KB INTREX Poznań tak
129. Pietrasz Dagmara 1981 Poznań tak
130. Piętka Kamil 1982 Luboń tak
131. Pitracha Michalak Agata 1981 Team Michalak Rogalinek tak
132. Piwański Piotr 1958 Łęczyca tak
133. Pochylski Przemysław 1974 Zgrupka Team tak
134. Podzerek Maciej 1981 Wake Team Gniezno tak
135. Pollak Jan 1979 Dziki w trasie tak
136. Połczyński Maciej 1981 Stalowa Łyda tak
137. Połczyński Paweł 1986 Stalowa Łyda tak
138. Prusiewicz Beata 1969 Ostrów Wlkp. tak
139. Przybylski Bartłomiej 1977 RUN is FUN tak
140. Przybylski Wojciech 1997 Poznań tak
141. Przybył Sławomir 1976 Kraków tak
142. Przybysz Katarzyna 1988 Murowana Goślina tak
143. Przysiwek Patryk 1987 Poznań tak
144. Ptaszyńska Anna 1970 Speed Feet '16 tak
145. Ptaszyński Wojciech 1966 Speed Feet '16 tak
146. Radczak Marcin 1982 Maratończyk Poznań tak
147. Rogowski Rafal 1976 Daszewice tak
148. Rozynek Małgorzata 1978 Night Runners tak
149. Rutkowski Jakub 1989 Poznań tak
150. Sempruch Witold 1997 Poznań tak
151. Sikora Dominika 1997 Gostyń tak
152. Skrzypczak Łukasz 1983 Wataha - łączy nas bieganie tak
153. Skwierczyński Adam 1979 Siedlce tak
154. Sobierajski Krzysztof 1982 Gostyń tak
155. Socha Marcin 1978 Krosno tak
156. Spiż Cezary 1980 Tarnowo Podgórne Biega tak
157. Stec Arkadiusz 1975 Grzmot Komorniki tak
158. Stefaniak Krzysztof 1983 Zgrupka Team tak
159. Strogulski Marek 1972 Zgrupka Team tak
160. Synowiec Patryk 1984 Poznań tak
161. Szczepaniak Michał 1984 Drużyna tak
162. Szczuka Joanna 1994 Wiry tak
163. Szturemska-Przybył Agata 1975 Kraków tak
164. Szumnarski Jakub 1983 Formatownia.net tak
165. Szymański Jędrzej 1981 Poznań tak
166. Środa Sławomir 1988 Ultra Szwagry tak
167. Świątek Dorota 1982 Poznań tak
168. Świstek Lucjan 1972 NETBOX BIEGA tak
169. Tabaczka Piotr 1975 Tarnowo Podgórne Biega tak
170. Tomaszewska-Kisło Urszula 1985 WILLSOOR 64-STO tak
171. Tomaszewski Dominik 1981 WILLSOOR . tak
172. Tomczak Dariusz 1988 Husaria Race Team tak
173. Tomczak Mariusz 1972 MOSINA tak
174. Trocka Luiza 1980 Poznań tak
175. Trocki Grzegorz 1980 Poznań tak
176. Tundak Zuzanna 1990 Wybieganizm tak
177. Walczak Maciej 1978 QUAY POZNAŃ tak
178. Walczak Maciej 1982 Poznań tak
179. Walczak Robert 1980 Cytadela by Night TRI Team + parkrun Poznań tak
180. Waligórski Maciek 1974 night runners poznań tak
181. Wawrzyniak Małgorzata 1979 parkrun Poznań tak
182. Węgrowski Adam 1976 Parkrun Dąbrówka tak
183. Wichłacz Paweł 1983 KB Maniac Poznań tak
184. Winckiewicz Marek 1976 - tak
185. Wiśniewski Tomasz 1971 Maraton Leszno tak
186. Woelke Joanna 1975 Robakowo tak
187. Wolny Robert 1979 Poznań tak
188. Woźniak Łukasz 1980 Poznań tak
189. Zaborowski Kamil 1990 Night Runners tak
190. Ziemski Maciej 1984 vege runners tak
191. Zięba Hanna 1976 Bydgoszcz tak
192. Zygner Sławomir 1971 R-team tak
193. Żuchowski Karol 1985 Poznań tak