Lista startowa

VI Zimowy Ultramaraton Karkonoski im. Tomka Kowalskiego

Karpacz, 09-10 marca 2019 r.
Dystans: ok. 53,5 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 397

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 394


lp. nazwisko -> imię narodowość rocznik klub -> miasto -> Opłacono ->
1. Adamczewski Jakub POL 1988 Night Runners / NBR Team Poznań tak
2. Adamowski Jacek POL 1977 Night Runners Gliwice Gliwice tak
3. Adamska Zofia POL 1989 RunTheEvent - Goleniewski&Adamska Złotniki tak
4. Aglinskas Tomas LTU 1991 Vilnius tak
5. Ambicki Miłosz POL 1988 Rzeszów tak
6. Andres Kamil POL 1987 KS Janusze Lezajsk tak
7. Apanowicz Angelika POL 1975 Ekobiegi Warszawa tak
8. Arnhold Tilo DEU 1972 STEIN-Bikes Friends Leipzig tak
9. Asperski Michał POL 1977 Klub Biegacza Supermaratończyk Kalisz tak
10. Augustyniak Mariusz POL 1974 Crossfit Team Susz Susz tak
11. Augustynowicz Andrzej POL 1977 GRUPA TECHNICZNA Legnica tak
12. Baka Marcin POL 1967 GTS Grodzisk Mazowiecki tak
13. Balicka - Kochel Monika POL 1978 Kowary biegają Kowary tak
14. Baranow Tomasz POL 1976 Platerów tak
15. Bartosiewicz Adam POL 1977 OCR Polska Gryfino tak
16. Bartosiński Mariusz POL 1973 Załoga Górska Warszawa tak
17. Baužys Vaidotas LTU 1983 Runglorious Bastards Vilnius tak
18. Bazyluk Andrzej POL 1970 KB ERGO Warszawa tak
19. Bąk Piotr POL 1978 KB LUPUS Oleśnica Brzezia Łąka tak
20. Bebelski Rafal POL 1977 Kuźnia Triathlonu Warszawa tak
21. Bednarz Sebastian POL 1971 OTM.b Otmuchów tak
22. Berg Dariusz POL 1977 No Excuses Team Gniezno tak
23. Biechoński Jarosław POL 1977 POZNAŃ tak
24. Bielecka Joanna POL 1985 Legnica tak
25. Binkowski Waldemar POL 1963 Leszno tak
26. Biskup Rafał POL 1968 Run Dziadu Run Warszawa tak
27. Bobin Tomasz POL 1978 Gorzów Wlkp. tak
28. Bocheńska Aleksandra POL 1975 PRO-RUN WROCŁAW Kiełczów tak
29. Bogacki Andrzej POL 1963 Ślęzak Team jaworzno tak
30. Bojański Zbigniew POL 1982 Września tak
31. Bordych Jacek POL 1969 BOREL Marathon Team Kożuchów tak
32. Borowik Tomasz POL 1980 ATOM Kraków tak
33. Borówka Ryszard POL 1975 Gdynia tak
34. Bryniarski Bartosz POL 1979 Jelenia Góra tak
35. Bugajny Damian POL 1975 SUPERMARATON KALISZ Kalisz tak
36. Bujak Kamil POL 1987 Cisowianka Team Pl Nałęczów tak
37. Bujak Paweł POL 1991 Cisowianka Team Pl Nałęczów tak
38. Bujalski Szymon POL 1975 Poznań tak
39. Buk Sławomir POL 1981 Lesz No Limits Runners Środa Wielkopolska tak
40. Bukowski Piotr POL 1973 SG Squad Jozefow tak
41. Burton James GBR 1983 Fitstuff Godalming tak
42. Buteikytė Asta LTU 1989 Rungloriousbastards Vilnius tak
43. Chmielewski Dominik POL 1981 TT Szczecin Szczecin tak
44. Chmielowski Marcin POL 1988 Laser Dance Squad Trzebinia tak
45. Chruściel Michał POL 1985 SOWY Brzeg Dolny tak
46. Chwała Przemysław POL 1973 Powolny Wolice tak
47. Cimander Robert DEU 1966 Team Ultra SPORTS Sandbox Warriors Pirat Ludwigshafen tak
48. Ciuraszkiewicz Andrzej POL 1977 Wrocław tak
49. Cupriak Daniel POL 1972 Grodków tak
50. Curyło Tomek POL 1976 Żory tak
51. Cyniak Marek POL 1970 EVERRUN Łódź tak
52. Czech Mateusz POL 1991 Nowa Sól tak
53. Czekalska Maria POL 1984 Poznań tak
54. Czepukojc Michal POL 1980 Munich tak
55. Czerniak Paweł POL 1985 Karkonosz Running Team Sosnówka tak
56. Czerski Krzysztof POL 1981 KB INTREX Poznań / KW Poznań Poznań tak
57. Czosnowski Tomek POL 1980 INŻYNIERIA BIEGANIA Gliwice tak
58. Dawidowski Michał POL 1978 Endorfina Nowogard Nowogard tak
59. Dąbkowski Kamil POL 1973 Black Hat Ultra Warszawa tak
60. Dąbrowski Ireneusz POL 1970 HOVAWART OPOLE Opole tak
61. Demby Michał POL 1988 Mud Goats Poznań tak
62. Dettlaff Patrycja POL 1983 DREAM RUN Wilcza Góra tak
63. Dębicki Wojtek POL 1979 NTT TRIADA NAMYSŁÓW Namyslow tak
64. Dobiecki Tomasz POL 1970 CARVING-SKI Karpacz tak
65. Dombrowski Maciej POL 1989 running.chef / way2champ Przemyśl tak
66. Dreas Jakub POL 1985 Wędzikowski Tram / Dzikie Bobry Rybitwy tak
67. Drozd Maciej POL 1975 Dream Run Warszawa tak
68. Dudek Bartłomiej POL 1982 12tri.pl Warszawa tak
69. Dukata Grzegorz POL 1975 MGGW Chudów tak
70. Dziamski Marcin POL 1983 TriWawa Warszawa tak
71. Dziuba Emilian POL 1973 STS Biegaton Mikołów Mikołów tak
72. Falkowska Sandra POL 1986 Motiv Home Team Poznań tak
73. Ficek Roman POL 1989 Muay Running Team Skawica tak
74. Fijałkowski Radosław POL 1977 CROSSFIT GCW Warszawa tak
75. Fijałkowski Waldemar POL 1978 Trzebnica tak
76. Filipek Paweł POL 1981 biegusiem.pl Warszawa tak
77. Folcik Ziemowit POL 1977 Night Runners Wrocław Wrocław tak
78. Freitag Michael DEU 1973 Padjelanta Trailrunning Handeloh tak
79. Frenz Michael DEU 1970 LG Ultralauf / Team Meldeläufer Schopp tak
80. Furmanowski Franciszek POL 1997 Puszczykowo tak
81. Gajda Sebastian POL 1979 Wieczorne Bieganie w Szczecinie Szczecin tak
82. Gajdowski Przemysław POL 1985 Wrocław tak
83. Gala Grzegorz POL 1978 Schenker Technology Center Runners Sochaczew tak
84. Geppert Jakub POL 1984 AdRunaLine Running Team Poznań tak
85. Gezela Mariusz POL 1980 Euforia Biegacza Team Poznań tak
86. Gębala Wojtek POL 1978 Warszawa tak
87. Ginter Grzegorz POL 1985 AZS Collegium Medicum UJ Kraków tak
88. Głombik Krzysztof POL 1964 Książenice tak
89. Godlewski Krzysztof POL 1987 Nowy Styl Group Running Team Krosno tak
90. Godlewski Tomasz POL 1980 Słynni Kenijczycy Skórzewo tak
91. Goleniewski Mateusz POL 1992 RunTheEvent - Goleniewski&Adamska Toruń tak
92. Gonczarenko Jarek POL 1980 Żywiec tak
93. Gorzałka Mateusz POL 1983 NGB KŁOBUCK Częstochowa tak
94. Graboś Nina POL 1976 Warszawa tak
95. Gramza Katarzyna POL 1985 Rawicz tak
96. Grobelny Dawid POL 1980 GraeatGratula Osieczna tak
97. Grudnik Zbigniew POL 1971 Niepołomice Biegają Wieliczka tak
98. Gruźlewski Radosław POL 1989 11DKPanc Żagań tak
99. Grycz Kamil POL 1989 Trizarza Team Ciechanów tak
100. Gryczka Mateusz POL 1983 NBR TEAM Leszno tak
101. Grygiel Marek POL 1976 JacekBiega Running Team Kraków tak
102. Grządziel Dominik POL 1983 ATTIQ TEAM Dziekanowice tak
103. Grzeszczak Adam POL 1971 biegamyrazem.pl Gdynia tak
104. Gulczyński Tomasz POL 1987 Poznań tak
105. Guzik Robert POL 1972 Pedraforca Więckowice tak
106. Gwiżdż Marcin POL 1973 Jaworzno tak
107. Hamrol Piotr POL 1974 Złotniki tak
108. Hancyk Łukasz POL 1984 Browar Fortuna Tarnowo Podgórne tak
109. Horbacz Hanna POL 1985 Rabowice tak
110. Hulka Lukas CZE 1982 Vegan Power Praha tak
111. Jach Paweł POL 1964 Maciek Biega! Wrocław tak
112. Jackowicz Rafał POL 1975 Jackowicz Team Sobótka tak
113. Jadach Grzegorz POL 1982 i-Sport Wrocław tak
114. Jakubiec Maciej POL 1975 Czeladź tak
115. Jamroziak Grzegorz POL 1981 Klub Biegacza Kamień Pomorski Kamień Pomorski tak
116. Jamrozik Zbigniew POL 1977 Dzwoniące Cedry Koło tak
117. Janik Mariusz POL 1972 Kraków tak
118. Janowska Anna POL 1981 Druzyna Wilka Olsztyn tak
119. Januszkiewicz Michał POL 1980 Sosnowiec tak
120. Jarczyński Piotr POL 1989 Night Runners Ostrów Wielkopolski tak
121. Jarosz-Piwońska Aldona POL 1979 KS Pegaz Góra Kalwaria tak
122. Jaruzel Ewa POL 1976 SZWLA Stargard STARGARD tak
123. Jarzembowski Tomasz POL 1980 WYBIEGANI TEAM Plewiska tak
124. Jastrzębski Rafał POL 1972 Warszawa tak
125. Jeschka Jerry DEU 1968 Kassel tak
126. Jeziorski Tomasz POL 1981 Łódź tak
127. Jędruszczak Marcin POL 1977 Luboń tak
128. Jędrzejewski Łukasz POL 1977 Wataha Sława tak
129. Jóźwiak Michał POL 1977 Kórnik Bnin tak
130. Jucha Jacek POL 1972 CA Aktywni/Carbo Asecura Goczałkowice Zdrój tak
131. Junghanns Thomas DEU 1961 SV Wesenitztal Dürrröhrsdorf-Dittersbach tak
132. Jurga Piotr POL 1988 Ostrów Wielkopolski tak
133. Kalinauskas Egmontas LTU 1983 Neko Trail Runners Vilnius tak
134. Kalinowski Łukasz POL 1980 Warszawa tak
135. Kalińska Dorota Lidia POL 1987 NieMaNie Warszawa tak
136. Karpiński Robert POL 1971 Spartanie Dzieciom Marki tak
137. Karwaczyński Roger POL 1988 Piechowice tak
138. Kawałko Ryszard POL 1966 Zbyt Wolny Ryś Legnica tak
139. Kaysiewicz Maciej POL 1971 Natural Born Runners Team Poznań tak
140. Kąsiel Paweł POL 1979 Wrocław tak
141. Kęsicka Agnieszka POL 1982 RUNEDA Gdynia tak
142. Kiełek Przemysław POL 1978 Dogoń Grodzisk Mazowiecki Szczęsne tak
143. Kirchner Bert DEU 1969 OCR Frankfurt Hattersheim tak
144. Klonowski Jacek POL 1977 Białowieża tak
145. Knurowski Marcin POL 1971 Progress Głogów Przedmoście tak
146. Kociński Dominik POL 1982 Kluczyk Running Team Raszków tak
147. Kociołek Krzysztof POL 1978 Lubrykant Mafia Piotrków Tryb tak
148. Kosel Szczepan POL 1986 Wrocław tak
149. Kosin Paweł POL 1980 Klub Biegających Leśników Kielce tak
150. Kossowicz Krzysztof POL 1973 Piechowice tak
151. Kostasz Mariusz POL 1983 Głuszyca tak
152. Koszyk Daniel POL 1980 Visegrad Maraton Rytro Nowy Sącz tak
153. Kozielewski Antoni POL 1977 Rzyć chyża gżegżółki i chyża Poznan tak
154. Kozłowska Alicja POL 1970 Leszno tak
155. Kozłowski Paweł POL 1983 Wałbrzych tak
156. Kraczkowski Przemysław POL 1979 Koszalin tak
157. Krawczyk Michał POL 1983 KWW Warszawa tak
158. Kubacz Norbert POL 1972 BN Warszawa tak
159. Kucharczyk Maciej POL 1976 Marcin Swierc TEAM Choszczno tak
160. Kucharski Waldemar POL 1969 SZCZECIN tak
161. Kuciński Tomasz POL 1978 MKB Dreptak Mińsk Mazowiecki tak
162. Kujawa Adam POL 1977 Wałbrzych tak
163. Kunecki Norbert POL 1975 Ratowice tak
164. Kupczak Mariusz POL 1976 KB Sobótka Rogów Sobócki tak
165. Kuriata Marcin POL 1971 Władysławowo tak
166. Kurpiewska Anna POL 1977 GT RAT Wrocław tak
167. Kuźniar Paweł POL 1981 Jeżów Sudecki tak
168. Kwiatkowska Kinga POL 1988 Alpin Sport Team KRAKÓW tak
169. Kwiatkowski Przemysław POL 1989 Victoria Dobrzyń Pisarzowice nie
170. Kwieciński Norbert POL 1976 Szczecin tak
171. Lachowski Robert POL 1985 Łódź tak
172. Lasek Jakub POL 1990 Chicks&Sport Team Opole tak
173. Lasek Mikołaj POL 1985 Pan Wuefista Czmoń tak
174. Lasyk Agnieszka POL 1983 Kraków tak
175. Lebda Małgorzata POL 1985 Krakow tak
176. Lehmann Dawid POL 1989 Hercog running team Kępno tak
177. Lesiak Tomasz POL 1981 Lodz tak
178. Lewandowski Rafał POL 1981 Veni, cucurri, vici Toruń tak
179. Lewandowski Wojciech POL 1976 Fudo Shin Aiki Dojo Wrocław tak
180. Lipnicka Marta POL 1986 Fundacja Przejście Kotliny Jelenia Góra tak
181. Litwinowicz Karolina POL 1981 ParaNiedoPary Będzin tak
182. Loska Michał POL 1985 Baran Trail Race Katowice tak
183. Lubowiecka Kasia POL 1981 100 Marathon Club Godalming tak
184. Łabęcki Jarek POL 1968 KB Maniac/KB UE Poznań Poznań tak
185. Łabędzka Agata POL 1995 E.L.ite Runners Team Uitdam tak
186. Łożyński Radek POL 1973 4RUN TEAM PIŁA Piła tak
187. Łuczyński Maciej POL 1975 Gorzów Wlkp. tak
188. Łukawski Mirosław POL 1977 ROAD RACING.PL Bolesławiec tak
189. Łukomski Maciej POL 1974 Gang Chódego Łódź tak
190. Łyjak Błażej POL 1979 Chata Biegacza K34 Wrocław tak
191. Łysiak Sylwia POL 1975 Miejska Górka - Dąbrowa tak
192. Mackiewicz Roman POL 1965 Łódź Running Team Łódź tak
193. Majchrzak Marcin POL 1978 Deloitte Adventure Team Swarzędz tak
194. Makowski Maciej POL 1964 Wolsztyn tak
195. Malin Sergei RUS 1980 Kucha Mala Sport St. Petersburg tak
196. Marcinkowska Eliza POL 1978 szwla Stargard tak
197. Marek Paweł POL 1989 Endorfiny Wadowice/Z bieganiem mi do twarzy Wadowice tak
198. Martinovský Petr CZE 1986 SK Babice / JELITA.RUN Opočno tak
199. Maryniak Agata POL 1979 Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego Szczecin tak
200. Masalska-Pawlak Agata POL 1981 CHATA BIEGACZA K34 ZAKOPANE Radwanice tak
201. Maszewska Agata POL 1985 Warszawa tak
202. Matczak Maciej POL 1985 Odolanów tak
203. Matusiak Michał POL 1983 Rowery Małgośka Poznań tak
204. Matuszewska Małgorzata POL 1975 Runner's Power Śrem tak
205. Matuszewski Marek POL 1972 Runner Śrem tak
206. Matysiak Bartłomiej POL 1980 JacekBiega Running Team Czachówek tak
207. Mazerski Grzegorz POL 1978 Gdańsk tak
208. Maziakowski Adam POL 1995 Opole tak
209. Maziakowski Krzysztof POL 1969 MAZIAKOWSKI RUNNING TEAM Opole tak
210. Milczarek Paweł POL 1989 WOZ-TRANS / Road to UTMB Dobrzyca tak
211. Miś Zbigniew POL 1988 Zabajka team trail Poznań tak
212. Młynarczyk Krzysztof POL 1977 Bielawa Warszawa tak
213. Moćko Jacek POL 1988 zagnańsk tak
214. Mójta Grzegorz POL 1980 Koło biega Koło tak
215. Nalazek Marcin POL 1984 Kalenji by Decathlon Warszawa tak
216. Nawrocki Przemek POL 1978 Silesia Marathon Team Katowice tak
217. Ners Maciek POL 1979 kingrunner.com Warszawa tak
218. Nienadowska Beata POL 1968 Królówka Elbląg tak
219. Niespodziana Anna POL 1982 Rogoziński Klub Biegacza Rogoźno tak
220. Niezgódka Tomasz POL 1970 FaktoringEkspert.pl Wrocław tak
221. Niski Paweł POL 1981 Olsztyn tak
222. Niziołek Marek POL 1972 Zadyszka Oświęcim Zaborze tak
223. Nocuń Adrian POL 1985 Sława tak
224. Nolbrzyk Adrian POL 1976 GreatGratula Osieczna tak
225. Nowak Bartosz POL 1983 Pomioty Szatana Poznań tak
226. Nowicki Damian POL 1976 Rokietnica Biega Krzyszkowo tak
227. Nyka Jan POL 1970 #runultratrail Warszawa tak
228. Obarski Norbert POL 1961 Kielce tak
229. Odija Leszek POL 1977 Wiry tak
230. Oleksiewicz Maurycy POL 1982 trucht.com / Szakale Bałut Łódź Łódź tak
231. Oleś Daniel POL 1989 Bydgoszcz tak
232. Olszak Dariusz POL 1988 M SPORT TEAM Lubin tak
233. Olszanowski Andrzej POL 1979 Chludowo tak
234. Opaczyk Martin POL 1989 Presto Travel Poznań tak
235. Orkwiszewska Ola POL 1986 Scarpa Team Polska Bieruń tak
236. Orlow Kuba POL 1984 YNWA Tychy tak
237. Orlowski Jakub POL 1982 Brak Wroclaw tak
238. Osica Łukasz POL 1983 Świętochłowice tak
239. Ostapski Kamil POL 1982 TC Wroclaw VR Wroclaw tak
240. Ostrowski Tomasz POL 1972 Niepołomice Biegają Kraków tak
241. Pacanowski Łukasz POL 1981 PARA-NIE-DO-PARY Poręba tak
242. Padewski Artur POL 1972 Trail Runners Jaworzno Jaworzno tak
243. Panek Krzysztof POL 1970 Rzyć chyża gżegżółki i czyża Poznan tak
244. Paprzycki Rafał POL 1976 NBR TEAM Poznań tak
245. Parysz Anna POL 1963 STARE BABICE BIEGAJĄ Blizne Jasińskiego tak
246. Pasakinskas Sigitas POL 1982 LTU TRAIL RUNNING PEOPLE Vilnius tak
247. Pasterz Piotr POL 1983 Rzeszów tak
248. Pauszek Roman POL 1962 Lucky Team Wągrowiec tak
249. Pawlak Bartek POL 1986 Ostrów Wielkopolski tak
250. Pawłowicz Dorota POL 1983 Kuźnia Triathlonu Warszawa tak
251. Perła Adam POL 1977 Naramowice Biegają Poznań tak
252. Petersilie Dirk DEU 1968 Laufspass SW Sende Schloss Holte tak
253. Piasecki Adam POL 1977 KuseBrody Łódź tak
254. Piątek Mateusz POL 1991 SM KaMos/ Hercog Running Team Bukowno tak
255. Piesik Jarosław POL 1964 Wolsztyński Klub Biegowy Karpicko tak
256. Pietrucha Maciej POL 1979 Karkonosz Running Team Oborniki tak
257. Pindur Grzegorz POL 1974 poznan tak
258. Ploch Sebastian POL 1973 Wrocław tak
259. Płodzicki Tomek POL 1979 IŁAWA BIEGA Iława tak
260. Podolski Marek POL 1984 biegamyrazem.pl Gdynia tak
261. Podsiadły Robert POL 1959 Chata Biegacza K34 Wrocław tak
262. Polanski Tomasz POL 1975 Manekin Bydgoszcz tak
263. Pomagruk Katarzyna POL 1979 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać. Kielce tak
264. Pomianowski Szymon POL 1984 KURACJUSZE Wrocław tak
265. Porowski Waldek POL 1976 Grubybiega Celestynów tak
266. Postawa Radosław POL 1983 ZST Stargard tak
267. Przerwa Andrzej POL 1976 Kocham Ize, Maje i Borysiaka super chłopaka Dzierzoniów tak
268. Pupelis Egidijus LTU 1990 Running Punks Vilnius tak
269. Putowska Beata POL 1986 Night Runners / Kobiety Biegają Mosina tak
270. Putowski Maciej POL 1988 Night Runners Mosina tak
271. Raczkiewicz Jarosław POL 1971 Natural Born Runers Rokietnica tak
272. Rajca Michał POL 1990 GVT BMC Triathlon Team Wrocław tak
273. Rambová Marcela CZE 1974 Gomango HÖGNER Hradec Králové tak
274. Ratajczak Joanna POL 1977 PnB Poznań tak
275. Reguła (pszeniczna) Diana POL 1981 Szczęście w Nieszczęściu Żary tak
276. Ropelewski Tomek POL 1991 Zgrupka Team Poznań tak
277. Rosa Aleksander POL 1981 Rabowice tak
278. Rossberg Volker DEU 1964 Run free - Run wild Peitz tak
279. Rubikowski Jacek POL 1990 Żyrardów tak
280. Rzeczkowski Piotr POL 1985 Wroclaw tak
281. Rzepniewski Łukasz POL 1979 Warszawa tak
282. Sacher Thomas DEU 1971 Willpower Bernsdorf tak
283. Sankowski Jacek POL 1988 Placki Team Wrocław tak
284. Sankowski Paweł POL 1985 Placki Team Wroclaw tak
285. Sądel Bogdan POL 1974 Pulsarsport.pl Zielona Góra tak
286. Sędzielowski Piotr POL 1973 Laser Dance Squad Chrzanów tak
287. Shoniya Alexander RUS 1977 RunLepraRun Prague tak
288. Sienkiewicz Wojtek POL 1970 Ogary Dolores Warszawa tak
289. Siepracki Robert POL 1983 TRS Przęsocin nie
290. Sierszulska Ewa POL 1982 Natural Born Runners Poznań tak
291. Sikorska Mariola POL 1977 Piastów tak
292. Sikorski Marcin POL 1977 TT Szczecin Szczecin tak
293. Sioma Konrad POL 1983 Rokietnica Biega Krzyszkowo tak
294. Skołożyński Paweł POL 1978 Legnica tak
295. Skoneczny Artur POL 1975 Tomaszów Mazowiecki tak
296. Skrok Dariusz POL 1973 Hardcore Holidays Namysłów tak
297. Skrzypczak Hubert Daniel POL 1979 RunningPowerPlay Pruszków tak
298. Skudlarski Jakub POL 1991 Pro-Run Wrocław Wrocław tak
299. Skwarek Marcin POL 1986 Smashing pĄpkins/Cube Group Warszawa tak
300. Sleziak Maciej POL 1984 Berlin tak
301. Smolan Marcin POL 1979 Legnia tak
302. Smolinski Piotr POL 1983 Warszawa tak
303. Smoter Damian POL 1982 Wroclaw tak
304. Sobka Zbigniew POL 1979 Lubin tak
305. Socha Piotr POL 1986 Staniszów tak
306. Sofuł Tomasz POL 1975 brak Warszawa tak
307. Soiński Przemysław POL 1975 KB Maniac Poznań Poznań tak
308. Solińska Katarzyna POL 1990 Cisowianka Team Kraków tak
309. Specht Mikołaj POL 1976 Warszawa tak
310. Stanek Marzena POL 1978 Wkurw_Team Górsko tak
311. Stańco Paweł POL 1991 Zwardoń tak
312. Stawiarski Jakub POL 1987 pro366 Poznań tak
313. Stec Adam POL 1980 Wysoka tak
314. Stepak Włodzimierz POL 1969 KB Aktywni Konin Rudzica tak
315. Steponavicius Antanas LTU 1978 NEKO Runners Vilnius tak
316. Stokłosa Sebastian POL 1994 Lesz No Limits Runners Leszno tak
317. Stolarz Grzegorz POL 1977 Niepołomice Biegają Zabawa tak
318. Stolarz Jędrzej POL 1993 Bystrzyca Kłodzka tak
319. Straszewski Leszek POL 1979 KS M.E.T.A. Czyżowice tak
320. Straszko Monika POL 1979 Wrocław tak
321. Stroiński Wojciech POL 1977 C&C Sports Team Wilkowice tak
322. Stryła Leszek POL 1981 TWARDE LESZCZE Poznań tak
323. Sujak Mirosław POL 1965 MKB Dreptak Mińsk Mazowiecki tak
324. Swoboda Marek POL 1984 Głuszyca tak
325. Sworowska Izabela POL 1970 Wolsztyński Klub Biegowy Wolsztyn tak
326. Sworowski Maciej POL 1970 Wolsztyński Klub Biegowy Wolsztyn tak
327. Sypniewska Hanna POL 1954 Spartanie Dzieciom/ Golden Team Gdynia tak
328. Szałaśny Piotr POL 1988 TestyOutdoorowe.pl Kobiór tak
329. Szarowar Alicja POL 1978 Stowarzyszenie Nowe Granice Zielona Góra tak
330. Szczekutowicz Adrian POL 1991 Warszawa tak
331. Szczepanik Daniel POL 1975 Warszawa tak
332. Szczerba Rafał POL 1976 Łódź tak
333. Szczeszek Robert POL 1989 Poznań tak
334. Szczupakowska Izabela POL 1975 Biegnę dla Honi Gdańsk tak
335. Szczygielski Radosław POL 1985 Kołobrzeg tak
336. Szkoła Wojciech POL 1985 Natural Born Runners Poznań tak
337. Szloser Anna POL 1980 Warszawa tak
338. Szmagaj Marcin POL 1969 SZWLA Stargard tak
339. Szymkowski Przemysław POL 1980 Tychy tak
340. Szyszkowski Rafal POL 1969 Osowiec tak
341. Ślanda Maciej POL 1984 KS Janusze Leżajsk tak
342. Śliwiński Paweł POL 1981 BIEGAJĄCY ŚWIDNIK Świdnik tak
343. Śródka Bartłomiej POL 1983 Dżedaje Wyklęci Trzebnica tak
344. Świderek Tomasz POL 1975 - Piotrków Trybunalski nie
345. Świerzowska Magdalena POL 1978 NBR Team Poznań tak
346. Timofiejuk Paweł POL 1978 Albatrosy Warszawa tak
347. Tretiak Mateusz POL 1983 BOXmet Piskorzów Pieszyce tak
348. Trzetrzelewska-Lalik Ewa POL 1975 Jazzy Power Jerzmanowice tak
349. Turlej Dariusz POL 1957 Kondycja Warszawa tak
350. Turlej Wojciech POL 1980 Wilczyce tak
351. Tutka Maksymilian POL 1986 KS Janusze Poznań tak
352. Ulatowski Andrzej POL 1971 Toruń tak
353. Urbanek Dariusz POL 1973 SKIERNIEWICE tak
354. Urbaniak Hubert POL 1982 Rozbiegany Rawicz Rawicz tak
355. Wajda Robert POL 1976 Kotórz Mały tak
356. Walaszczyk Lucyna POL 1987 Natural Born Runners Team Poznań tak
357. Walczak Maciej POL 1982 Poznań tak
358. Walkiewicz Maciej POL 1979 Sopot tak
359. Wasiak Grzegorz POL 1972 www.biegam-i-mysle.pl Zielona Góra tak
360. Wasielewska Natalia POL 1982 Warszawa tak
361. Waszek Slawomir POL 1980 Karkonosz Running Team WROCŁAW tak
362. Waściński Roman POL 1970 Pędzi - Para Bojanowo tak
363. Waśko Paweł POL 1973 Centrum Masażu Bielsko Biała tak
364. Wawrzyniak Michal POL 1977 Klub Biegacza Warta Pajęczno tak
365. Wątroba Tomasz POL 1987 #BIFASTERNIŻUDAR Katowice tak
366. Weremjewicz Marcin Wiktor POL 1973 Runsofun Gdynia tak
367. Wesołowski Krzysztof POL 1983 Poranny Patrol Kraków tak
368. Węcłaś Maciej POL 1979 Ks Amator Góra Kalwaria tak
369. Wierzbińska Karolina POL 1985 JacekBiega RunningTeam warszawa tak
370. Więcławski Robert POL 1970 Łódź tak
371. Wilk Katarzyna POL 1985 Pleśna tak
372. Winiarek Leszek POL 1973 #TeamDKMS Warszawa tak
373. Wiśniewski Jacek POL 1975 Włóczega Dharmy Kętrzyn tak
374. Wiśniewski Paweł POL 1983 Run&Balance Jelenia Góra tak
375. Włodarska Magdalena POL 1977 Natalia Tomasiak Górski Styl Tarnów tak
376. Wolbach Tomasz POL 1982 Wolne Ślimaki Poznań tak
377. Wolff Maria POL 1988 Bluebirds Poznań tak
378. Wolski Andrzej POL 1951 KW W-wa Smardzew - Łagiewniki Nowe tak
379. Wowk Robert POL 1974 SZWLA Stargard tak
380. Woźniak Michał POL 1979 Stay Insane Lublin tak
381. Wójcik Jacek POL 1970 Szombierki runners Bytom tak
382. Wójcik Małgorzata POL 1975 Wiązowna tak
383. Wróbel Grzegorz POL 1973 Żarówka tak
384. Wróbel Łukasz POL 1978 Pozytywnie Zakręceni/ Mountain Fuel Polska/ Maraton Leszno/ Leszno tak
385. Zadrożny Piotr POL 1984 DRZWI DO MARZEŃ Halinów tak
386. Zakrzewska Katarzyna POL 1977 Marcin Świerc Team Miłków tak
387. Zarzycka Sylwia POL 1984 Klub Wysokogórski Warszawa Warszawa tak
388. Zarzyński Artur POL 1976 MPK Wybieganie 05-077 tak
389. Zieliński Łukasz POL 1979 Tarnowskie Góry tak
390. Zieliński Mateusz POL 1988 Białobrzegi tak
391. Zimkowski Marcin POL 1983 KGHM ZG RUN Głogów tak
392. Zimny Piotr POL 1983 SAINT-GOBAIN SQUAD Mzyki tak
393. Żak Oliwia POL 1982 Piaseczno Running Jastrzębie tak
394. Żebracki Wojtek POL 1987 Runners Team Nysa Prudnik tak
395. Żołnierowicz Hubert POL 1979 Biegam Bo Lubię Ząbki Team Ząbki tak
396. Żuchora Sylwester POL 1976 WIKTOR TEAM BRZEG DOLNY tak
397. Żurek-Król Żaneta POL 1983 CITYZEN Poznań Poznań tak


Lista rezerwowa


lp. nazwisko imię narodowość rocznik klub miasto
1. Siemiernik Dariusz POL 1975 TYMO Kostrzyn nad odrą
2. Kurzawski Piotr POL 1981 Poznań
3. Pyda Tomek POL 1981 Warszawa
4. Durkowski Marcin POL 1985 Sklep "W Formie" Oborniki Śląskie
5. Smolak Agata POL 1982 Wolsztyn
6. Garczyk Rafał POL 1982 Lusówko
7. Świerk Seweryn POL 1979 Naturalnie Janowice janowice wielkie
8. Żubiński Piotr POL 1974 Accelerating Poland Warszawa
9. Wiśniewski Dariusz POL 1980 Nowogrodzka Grupa Biegowa Nowogród Bobrzanski
10. Sroka Łukasz POL 1976 Biedrusko
11. Murawicz Grzegorz POL 1961 Podlesie Podlesie
12. Dołoszyński Tomek POL 1978 AlpenProletariat BOLKÓW
13. Łoziński Łukasz POL 1978 TT Szczecin Szczecin
14. Zubert Marcin POL 1973 PRESS GLASS-BIEGAMY I WSPIERAMY Rudnik Wielki
15. Chudecki Andrzej POL 1984 Reebok Run Crew Warszawa
16. Tučin Konstantin LTU 1986 Runglorious Bastards Vilnius
17. Jureczko Damian POL 1980 Tychy
18. Ogły Krystian POL 1977 Kulinarna Strona Mocy Sobótka
19. Gasiecki Andrzej POL 1967 Szczecin
20. Abragimowicz Neil POL 1972 Warszawa
21. Wierzbicki Hubert POL 1992 CrossFit DogField Pasikurowice
22. Kocik Marcin POL 1977 Alior Running Team Wałbrzych
23. Dzierla Marcin POL 1982 Żerków
24. Pietrzak Maciej POL 1973 Warszawa
25. Burman Michał POL 1976 Poryci Hoplici Murowana Goślina
26. Grycman Magdalena POL 1979 SPARTA ULTRA TEAM TRZCINICA
27. Wiener Marcin POL 1972 Katowice
28. Rzemiński Robert POL 1971 Jelenia Góra