Lista startowa

VI Zimowy Ultramaraton Karkonoski im. Tomka Kowalskiego

Karpacz, 09-10 marca 2019 r.
Dystans: ok. 53,5 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 360

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 358


lp. nazwisko -> imię narodowość rocznik klub -> miasto -> Opłacono ->
1. Adamowski Jacek POL 1977 Night Runners Gliwice Gliwice tak
2. Adamska Zofia POL 1989 RunTheEvent - Goleniewski&Adamska Złotniki tak
3. Ambicki Miłosz POL 1988 Rzeszów tak
4. Andres Kamil POL 1987 KS Janusze Lezajsk tak
5. Apanowicz Angelika POL 1975 Ekobiegi Warszawa tak
6. Arnhold Tilo DEU 1972 STEIN-Bikes Friends Leipzig tak
7. Asperski Michał POL 1977 Klub Biegacza Supermaratończyk Kalisz tak
8. Augustyniak Mariusz POL 1974 Crossfit Team Susz Susz tak
9. Augustynowicz Andrzej POL 1977 GRUPA TECHNICZNA Legnica tak
10. Baka Marcin POL 1967 GTS Grodzisk Mazowiecki tak
11. Balicka - Kochel Monika POL 1978 Kowary biegają Kowary tak
12. Bartosiewicz Adam POL 1977 OCR Polska Gryfino tak
13. Bartosiński Mariusz POL 1973 Załoga Górska Warszawa tak
14. Bartoszek-Kunecka Joanna POL 1975 Ratowice tak
15. Bawełkiewicz Bronisław POL 1973 Niemodlin tak
16. Bazyluk Andrzej POL 1970 KB ERGO Warszawa tak
17. Bąk Piotr POL 1978 KB LUPUS Oleśnica Brzezia Łąka tak
18. Bebelski Rafal POL 1977 Kuźnia Triathlonu Warszawa tak
19. Bednarz Sebastian POL 1971 OTM.b Otmuchów tak
20. Berg Dariusz POL 1977 No Excuses Team Gniezno tak
21. Biechoński Jarosław POL 1977 POZNAŃ tak
22. Bielecka Joanna POL 1985 Legnica tak
23. Binkowski Waldemar POL 1963 Leszno tak
24. Biskup Rafał POL 1968 Run Dziadu Run Warszawa tak
25. Bobin Tomasz POL 1978 Gorzów Wlkp. tak
26. Bocheńska Aleksandra POL 1975 PRO-RUN WROCŁAW Kiełczów tak
27. Bogacki Andrzej POL 1963 Ślęzak Team jaworzno tak
28. Bojański Zbigniew POL 1982 Września tak
29. Bordych Jacek POL 1969 BOREL Marathon Team Kożuchów tak
30. Borowik Tomasz POL 1980 ATOM Kraków tak
31. Borówka Ryszard POL 1975 Gdynia tak
32. Buczkowska Sylwia POL 1992 Projekt Zdrowie Przemyśl Skołoszów tak
33. Bugajny Damian POL 1975 SUPERMARATON KALISZ Kalisz tak
34. Bujak Paweł POL 1991 Cisowianka Team Pl Nałęczów tak
35. Bujalski Szymon POL 1975 Poznań tak
36. Bukowski Piotr POL 1973 SG Squad Jozefow tak
37. Burton James GBR 1983 Fitstuff Godalming tak
38. Buteikytė Asta LTU 1989 Rungloriousbastards Vilnius tak
39. Chmielewski Dominik POL 1981 TT Szczecin Szczecin tak
40. Chmielowski Marcin POL 1988 Laser Dance Squad Trzebinia tak
41. Chruściel Michał POL 1985 SOWY Brzeg Dolny tak
42. Chwała Przemysław POL 1973 Powolny Wolice tak
43. Cimander Robert DEU 1966 Team Ultra SPORTS Sandbox Warriors Pirat Ludwigshafen tak
44. Ciuraszkiewicz Andrzej POL 1977 Wrocław tak
45. Cupriak Daniel POL 1972 Grodków tak
46. Curyło Tomek POL 1976 Żory tak
47. Cyniak Marek POL 1970 EVERRUN Łódź tak
48. Czech Mateusz POL 1991 Nowa Sól tak
49. Czekalska Maria POL 1984 Poznań tak
50. Czepukojc Michal POL 1980 Munich tak
51. Czerniak Paweł POL 1985 Karkonosz Running Team Sosnówka tak
52. Czerski Krzysztof POL 1981 KB INTREX Poznań / KW Poznań Poznań tak
53. Czosnowski Tomek POL 1980 INŻYNIERIA BIEGANIA Gliwice tak
54. Dawidowski Michał POL 1978 Endorfina Nowogard Nowogard tak
55. Dąbkowski Kamil POL 1973 Black Hat Ultra Warszawa tak
56. Dąbrowski Ireneusz POL 1970 HOVAWART OPOLE Opole tak
57. Demby Michał POL 1988 Mud Goats Poznań tak
58. Dettlaff Patrycja POL 1983 DREAM RUN Wilcza Góra tak
59. Dobiecki Tomasz POL 1970 CARVING-SKI Karpacz tak
60. Dombrowski Maciej POL 1989 running.chef / way2champ Przemyśl tak
61. Dreas Jakub POL 1985 Wędzikowski Tram / Dzikie Bobry Rybitwy tak
62. Drozd Maciej POL 1975 Dream Run Warszawa tak
63. Dudek Bartłomiej POL 1982 12tri.pl Warszawa tak
64. Dukata Grzegorz POL 1975 MGGW Chudów tak
65. Dziamski Marcin POL 1983 TriWawa Warszawa tak
66. Dziuba Emilian POL 1973 STS Biegaton Mikołów Mikołów tak
67. Falkowska Sandra POL 1986 Motiv Home Team Poznań tak
68. Ficek Roman POL 1989 Mountain Fuel Skawica tak
69. Fijałkowski Radosław POL 1977 CROSSFIT GCW Warszawa tak
70. Fijałkowski Waldemar POL 1978 Trzebnica tak
71. Filipek Paweł POL 1981 biegusiem.pl Warszawa tak
72. Folcik Ziemowit POL 1977 Night Runners Wrocław Wrocław tak
73. Freitag Michael DEU 1973 Padjelanta Trailrunning Handeloh tak
74. Frenz Michael DEU 1970 LG Ultralauf / Team Meldeläufer Schopp tak
75. Furmanowski Franciszek POL 1997 Puszczykowo tak
76. Gajda Sebastian POL 1979 Wieczorne Bieganie w Szczecinie Szczecin tak
77. Gajdowski Przemysław POL 1985 Wrocław tak
78. Gala Grzegorz POL 1978 Schenker Technology Center Runners Sochaczew tak
79. Garas Eliza POL 1986 KB Gepard Murowana Goślina Poznań tak
80. Gezela Mariusz POL 1980 Euforia Biegacza Team Poznań tak
81. Gębala Wojtek POL 1978 Warszawa tak
82. Ginter Grzegorz POL 1985 AZS Collegium Medicum UJ Kraków tak
83. Głombik Krzysztof POL 1964 Książenice tak
84. Godlewski Krzysztof POL 1987 Nowy Styl Group Running Team Krosno tak
85. Godlewski Tomasz POL 1980 Słynni Kenijczycy Skórzewo tak
86. Golec Tomasz POL 1979 Bart Team Gdańsk tak
87. Goleniewski Mateusz POL 1992 RunTheEvent - Goleniewski&Adamska Toruń tak
88. Gonczarenko Jarek POL 1980 Żywiec tak
89. Gorzałka Mateusz POL 1983 NGB KŁOBUCK Częstochowa tak
90. Górniak-Antkowiak Agnieszka POL 1978 Oborygeni OBORNIKI ŚLĄSKIE tak
91. Graboś Nina POL 1976 Warszawa tak
92. Grobelny Dawid POL 1980 GraeatGratula Osieczna tak
93. Grudnik Zbigniew POL 1971 Niepołomice Biegają Wieliczka tak
94. Gruźlewski Radosław POL 1989 11DKPanc Żagań tak
95. Grycz Kamil POL 1989 Trizarza Team Ciechanów tak
96. Grygiel Marek POL 1976 JacekBiega Running Team Kraków tak
97. Grzeszczak Adam POL 1971 biegamyrazem.pl Gdynia tak
98. Gulczyński Tomasz POL 1987 Poznań tak
99. Guzik Robert POL 1972 Pedraforca Więckowice tak
100. Hamrol Piotr POL 1974 Złotniki tak
101. Horbacz Hanna POL 1985 Rabowice tak
102. Hulka Lukas CZE 1982 Vegan Power Praha tak
103. Iłowiecki Dominik POL 1979 NBR Team Poznań tak
104. Jach Paweł POL 1964 Maciek Biega! Wrocław tak
105. Jackowicz Rafał POL 1975 Jackowicz Team Sobótka tak
106. Jadach Grzegorz POL 1982 i-Sport Wrocław tak
107. Jakubiec Maciej POL 1975 Czeladź tak
108. Jamroziak Grzegorz POL 1981 Klub Biegacza Kamień Pomorski Kamień Pomorski tak
109. Jamrozik Zbigniew POL 1977 Dzwoniące Cedry Koło tak
110. Janik Mariusz POL 1972 Kraków tak
111. Janowska Anna POL 1981 Druzyna Wilka Olsztyn tak
112. Januszkiewicz Michał POL 1980 Sosnowiec tak
113. Jarczyński Piotr POL 1989 Night Runners Ostrów Wielkopolski tak
114. Jarosz-Piwońska Aldona POL 1979 KS Pegaz Góra Kalwaria tak
115. Jaruzel Ewa POL 1976 SZWLA Stargard STARGARD tak
116. Jarzembowski Tomasz POL 1980 WYBIEGANI TEAM Plewiska tak
117. Jeschka Jerry DEU 1968 Kassel tak
118. Jeziorski Tomasz POL 1981 Łódź tak
119. Jędrzejewski Łukasz POL 1977 Wataha Sława tak
120. Jóźwiak Michał POL 1977 Kórnik Bnin tak
121. Jucha Jacek POL 1972 CA Aktywni/Carbo Asecura Goczałkowice Zdrój tak
122. Junghanns Thomas DEU 1961 SV Wesenitztal Dürrröhrsdorf-Dittersbach tak
123. Jurga Piotr POL 1988 Ostrów Wielkopolski tak
124. Kafarowski Dariusz POL 1976 KS KANDAHAR/WIELKOLUD TEAM Jaworzno tak
125. Kalinowski Łukasz POL 1980 Warszawa tak
126. Kalińska Dorota Lidia POL 1987 NieMaNie Warszawa tak
127. Karpiński Robert POL 1971 Spartanie Dzieciom Marki tak
128. Karwaczyński Roger POL 1988 Piechowice tak
129. Kasperska Barbara POL 1978 BBL Gorzów Gorzów Wlkp. tak
130. Kąsiel Paweł POL 1979 Wrocław tak
131. Kęsicka Agnieszka POL 1982 RUNEDA Gdynia tak
132. Kiełek Przemysław POL 1978 Dogoń Grodzisk Mazowiecki Szczęsne tak
133. Kirchner Bert DEU 1969 OCR Frankfurt Hattersheim tak
134. Klonowski Jacek POL 1977 Białowieża tak
135. Knurowski Marcin POL 1971 Progress Głogów Przedmoście tak
136. Kochmański Jakub POL 1980 Sowy Bożków tak
137. Kociński Dominik POL 1982 Kluczyk Running Team Raszków tak
138. Kociołek Krzysztof POL 1978 Lubrykant Mafia Piotrków Tryb tak
139. Kocjan Paweł POL 1979 KB I love ziemek Poznań tak
140. Kosin Paweł POL 1980 Klub Biegających Leśników Kielce tak
141. Kossowicz Krzysztof POL 1973 Piechowice tak
142. Kostasz Mariusz POL 1983 Głuszyca tak
143. Koszyk Daniel POL 1980 Visegrad Maraton Rytro Nowy Sącz tak
144. Kozłowska Alicja POL 1970 Leszno tak
145. Kozłowski Paweł POL 1983 Wałbrzych tak
146. Kraczkowski Przemysław POL 1979 Koszalin tak
147. Krawczyk Michał POL 1983 KWW Warszawa tak
148. Kruzel Rafał POL 1971 Biegowe Misie Legnica tak
149. Kubacz Norbert POL 1972 BN Warszawa tak
150. Kucharczyk Maciej POL 1976 Marcin Swierc TEAM Choszczno tak
151. Kucharski Waldemar POL 1969 SZCZECIN tak
152. Kucia Szymon POL 1991 Recaro Brzeg tak
153. Kuciński Tomasz POL 1978 MKB Dreptak Mińsk Mazowiecki tak
154. Kujawa Adam POL 1977 Wałbrzych tak
155. Kuriata Marcin POL 1971 Władysławowo tak
156. Kurpiewska Anna POL 1977 GT RAT Wrocław tak
157. Kuśnierz Krzysztof POL 1977 Smolec tak
158. Kuźniar Paweł POL 1981 Jeżów Sudecki tak
159. Kwiatkowska Kinga POL 1988 Alpin Sport Team KRAKÓW tak
160. Kwieciński Norbert POL 1976 Szczecin tak
161. Lachowski Robert POL 1985 Łódź tak
162. Lasek Jakub POL 1990 Chicks&Sport Team Opole tak
163. Lasek Mikołaj POL 1985 Pan Wuefista Czmoń tak
164. Lasyk Agnieszka POL 1983 Kraków tak
165. Lehmann Dawid POL 1989 Hercog running team Kępno tak
166. Lesiak Tomasz POL 1981 Lodz tak
167. Lew Piotr POL 1976 ExtremE Wolf SZCZECIN tak
168. Lewandowski Rafał POL 1981 Veni, cucurri, vici Toruń tak
169. Lewandowski Wojciech POL 1976 Fudo Shin Aiki Dojo Wrocław tak
170. Litwinowicz Karolina POL 1981 ParaNiedoPary Będzin tak
171. Loska Michał POL 1985 Baran Trail Race Katowice tak
172. Lubowiecka Kasia POL 1981 100 Marathon Club Godalming tak
173. Łabęcki Jarek POL 1968 KB Maniac/KB UE Poznań Poznań tak
174. Łabędzka Agata POL 1995 E.L.ite Runners Team Uitdam tak
175. Łożyński Radek POL 1973 4RUN TEAM PIŁA Piła tak
176. Łukawski Mirosław POL 1977 ROAD RACING.PL Bolesławiec tak
177. Łyjak Błażej POL 1979 Chata Biegacza K34 Wrocław tak
178. Łysiak Sylwia POL 1975 Miejska Górka - Dąbrowa tak
179. Mackiewicz Roman POL 1965 Łódź Running Team Łódź tak
180. Majchrzak Marcin POL 1978 Deloitte Adventure Team Swarzędz tak
181. Makowski Maciej POL 1964 Wolsztyn tak
182. Marcinkowska Eliza POL 1978 szwla Stargard tak
183. Marek Paweł POL 1989 Endorfiny Wadowice/Z bieganiem mi do twarzy Wadowice tak
184. Martinovský Petr CZE 1986 SK Babice / JELITA.RUN Opočno tak
185. Maryniak Agata POL 1979 Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego Szczecin tak
186. Masalska-Pawlak Agata POL 1981 CHATA BIEGACZA K34 ZAKOPANE Radwanice tak
187. Maszewska Agata POL 1985 Warszawa tak
188. Matczak Maciej POL 1985 Odolanów tak
189. Matusiak Michał POL 1983 Rowery Małgośka Poznań tak
190. Matuszewska Małgorzata POL 1975 Runner's Power Śrem tak
191. Matysiak Bartłomiej POL 1980 JacekBiega Running Team Czachówek tak
192. Mazerski Grzegorz POL 1978 Gdańsk tak
193. Maziakowski Adam POL 1995 Opole tak
194. Maziakowski Krzysztof POL 1969 MAZIAKOWSKI RUNNING TEAM Opole tak
195. Mikešová Jana CZE 1991 Bakako running team Nová Paka nie
196. Mikołajczak Bartłomiej POL 1978 Halfworn Team Poznań tak
197. Miś Zbigniew POL 1988 Poznań tak
198. Młynarczyk Krzysztof POL 1977 Bielawa Warszawa tak
199. Moćko Jacek POL 1988 zagnańsk tak
200. Morawska Anna POL 1953 Warszawa tak
201. Mójta Grzegorz POL 1980 Koło biega Koło tak
202. Mrugalska Liliana POL 1991 Zalesie tak
203. Mutrynowski Piotr POL 1974 Wrocław tak
204. Nalazek Marcin POL 1984 Kalenji by Decathlon Warszawa tak
205. Nawrocki Przemek POL 1978 Silesia Marathon Team Katowice tak
206. Ners Maciek POL 1979 kingrunner.com Warszawa tak
207. Niedźwiedziński Piotr POL 1980 Centrum Treningowe Retro Wrocław tak
208. Nienadowska Beata POL 1968 Królówka Elbląg tak
209. Niespodziana Anna POL 1982 Rogoziński Klub Biegacza Rogoźno tak
210. Niezgódka Tomasz POL 1970 FaktoringEkspert.pl Wrocław tak
211. Niski Paweł POL 1981 Olsztyn tak
212. Niziołek Marek POL 1972 Zadyszka Oświęcim Zaborze tak
213. Nocuń Adrian POL 1985 Sława tak
214. Nolbrzyk Adrian POL 1976 GreatGratula Osieczna tak
215. Nowicki Damian POL 1976 Rokietnica Biega Krzyszkowo tak
216. Nyka Jan POL 1970 #runultratrail Warszawa tak
217. Obarski Norbert POL 1961 Kielce tak
218. Odija Leszek POL 1977 Wiry tak
219. Oleksiewicz Maurycy POL 1982 trucht.com / Szakale Bałut Łódź Łódź tak
220. Oleś Daniel POL 1989 Bydgoszcz tak
221. Olszak Dariusz POL 1988 M SPORT TEAM Lubin tak
222. Olszanowski Andrzej POL 1979 Chludowo tak
223. Orkwiszewska Ola POL 1986 Scarpa Team Polska Bieruń tak
224. Orlow Kuba POL 1984 YNWA Tychy tak
225. Osica Łukasz POL 1983 Świętochłowice tak
226. Ostapski Kamil POL 1982 TC Wroclaw VR Wroclaw tak
227. Ostrowski Tomasz POL 1972 Niepołomice Biegają Kraków tak
228. Pacanowski Łukasz POL 1981 PARA-NIE-DO-PARY Poręba tak
229. Padewski Artur POL 1972 Trail Runners Jaworzno Jaworzno tak
230. Parysz Anna POL 1963 STARE BABICE BIEGAJĄ Blizne Jasińskiego tak
231. Pasakinskas Sigitas POL 1982 LTU TRAIL RUNNING PEOPLE Vilnius tak
232. Pasterz Piotr POL 1983 Rzeszów tak
233. Pauszek Roman POL 1962 Lucky Team Wągrowiec tak
234. Pawlak Bartek POL 1986 Ostrów Wielkopolski tak
235. Pawłowicz Dorota POL 1983 Kuźnia Triathlonu Warszawa tak
236. Perła Adam POL 1977 Naramowice Biegają Poznań tak
237. Petersilie Dirk DEU 1968 Laufspass SW Sende Schloss Holte tak
238. Piasecki Adam POL 1977 KuseBrody Łódź tak
239. Piątek Mateusz POL 1991 SM KaMos/ Hercog Running Team Bukowno tak
240. Pietrucha Maciej POL 1979 Karkonosz Running Team Oborniki tak
241. Ploch Sebastian POL 1973 Wrocław tak
242. Płodzicki Tomek POL 1979 IŁAWA BIEGA Iława tak
243. Pociejewski Wojciech POL 1986 Gdańsk tak
244. Podolski Marek POL 1984 biegamyrazem.pl Gdynia tak
245. Podsiadły Robert POL 1959 Chata Biegacza K34 Wrocław tak
246. Polanski Tomasz POL 1975 Manekin Bydgoszcz tak
247. Połczyński Paweł POL 1986 Stalowa Łyda Poznań tak
248. Pomagruk Katarzyna POL 1979 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać. Kielce tak
249. Pomianowski Szymon POL 1984 KURACJUSZE Wrocław tak
250. Pomorski Marcin POL 1983 SZWLA Stargard Dalewo tak
251. Porowski Waldek POL 1976 Grubybiega Celestynów tak
252. Postawa Radosław POL 1983 ZST Stargard tak
253. Prucnal Paweł POL 1977 Hardy Sztos Warszawa tak
254. Przerwa Andrzej POL 1976 Kocham Ize, Maje i Borysiaka super chłopaka Dzierzoniów tak
255. Pupelis Egidijus LTU 1990 Running Punks Vilnius tak
256. Putowska Beata POL 1986 Night Runners / Kobiety Biegają Mosina tak
257. Putowski Maciej POL 1988 Night Runners Mosina tak
258. Raczkiewicz Jarosław POL 1971 Natural Born Runers Rokietnica tak
259. Rambová Marcela CZE 1974 Gomango HÖGNER Hradec Králové tak
260. Ratajczak Joanna POL 1977 PnB Poznań tak
261. Reguła (pszeniczna) Diana POL 1981 Szczęście w Nieszczęściu Żary tak
262. Ropelewski Tomek POL 1991 Zgrupka Team Poznań tak
263. Rosa Aleksander POL 1981 Rabowice tak
264. Rossberg Volker DEU 1964 Run free - Run wild Peitz tak
265. Rzeczkowski Piotr POL 1985 Wroclaw tak
266. Sacher Thomas DEU 1971 Willpower Bernsdorf tak
267. Sankowski Jacek POL 1988 Placki Team Wrocław tak
268. Sankowski Paweł POL 1985 Placki Team Wroclaw tak
269. Sądel Bogdan POL 1974 Pulsarsport.pl Zielona Góra tak
270. Sędzielowski Piotr POL 1973 Laser Dance Squad Chrzanów tak
271. Sienkiewicz Wojtek POL 1970 Ogary Dolores Warszawa tak
272. Sikorski Marcin POL 1977 TT Szczecin Szczecin tak
273. Sioma Konrad POL 1983 Rokietnica Biega Krzyszkowo tak
274. Skołożyński Paweł POL 1978 Legnica tak
275. Skoneczny Artur POL 1975 Tomaszów Mazowiecki tak
276. Skrok Dariusz POL 1973 Hardcore Holidays Namysłów tak
277. Skrzypczak Hubert Daniel POL 1979 RunningPowerPlay Pruszków tak
278. Skudlarski Jakub POL 1991 Pro-Run Wrocław Wrocław tak
279. Skwarek Marcin POL 1986 Smashing pĄpkins Warszawa tak
280. Sleziak Maciej POL 1984 Berlin nie
281. Smolan Marcin POL 1979 Legnia tak
282. Smolinski Piotr POL 1983 Warszawa tak
283. Smoter Damian POL 1982 Wroclaw tak
284. Sobka Zbigniew POL 1979 Lubin tak
285. Socha Piotr POL 1986 Staniszów tak
286. Sofuł Tomasz POL 1975 brak Warszawa tak
287. Soiński Przemysław POL 1975 KB Maniac Poznań Poznań tak
288. Specht Mikołaj POL 1976 Warszawa tak
289. Stanek Marzena POL 1978 Wkurw_Team Górsko tak
290. Stańco Paweł POL 1991 Zwardoń tak
291. Stawiarski Jakub POL 1987 pro366 Poznań tak
292. Stec Adam POL 1980 Wysoka tak
293. Stepak Włodzimierz POL 1969 KB Aktywni Konin Rudzica tak
294. Stokłosa Sebastian POL 1994 Lesz No Limits Runners Leszno tak
295. Stolarz Grzegorz POL 1977 Niepołomice Biegają Zabawa tak
296. Stolarz Jędrzej POL 1993 Bystrzyca Kłodzka tak
297. Straszewski Leszek POL 1979 KS M.E.T.A. Czyżowice tak
298. Stroiński Wojciech POL 1977 C&C Sports Team Wilkowice tak
299. Stryła Leszek POL 1981 TWARDE LESZCZE Poznań tak
300. Swoboda Marek POL 1984 Głuszyca tak
301. Sworowski Maciej POL 1970 Wolsztyński Klub Biegowy Wolsztyn tak
302. Szarowar Alicja POL 1978 Stowarzyszenie Nowe Granice Zielona Góra tak
303. Szczekutowicz Adrian POL 1991 Warszawa tak
304. Szczepanik Daniel POL 1975 Warszawa tak
305. Szczerba Rafał POL 1976 Łódź tak
306. Szczeszek Robert POL 1989 Poznań tak
307. Szczygielski Radosław POL 1985 Kołobrzeg tak
308. Szkoła Wojciech POL 1985 Natural Born Runners Poznań tak
309. Szloser Anna POL 1980 Warszawa tak
310. Szymkowski Przemysław POL 1980 Tychy tak
311. Szyszkowski Rafal POL 1969 Osowiec tak
312. Śliwiński Paweł POL 1981 BIEGAJĄCY ŚWIDNIK Świdnik tak
313. Śródka Bartłomiej POL 1983 Dżedaje Wyklęci Trzebnica tak
314. Świerzowska Magdalena POL 1978 NBR Team Poznań tak
315. Timofiejuk Paweł POL 1978 Albatrosy Warszawa tak
316. Tretiak Mateusz POL 1983 BOXmet Piskorzów Pieszyce tak
317. Trzetrzelewska-Lalik Ewa POL 1975 Jazzy Power Jerzmanowice tak
318. Tutka Maksymilian POL 1986 KS Janusze Poznań tak
319. Ulatowski Andrzej POL 1971 Toruń tak
320. Urbanek Dariusz POL 1973 SKIERNIEWICE tak
321. Urbaniak Hubert POL 1982 Rozbiegany Rawicz Rawicz tak
322. Walczak Maciej POL 1982 Poznań tak
323. Walkiewicz Maciej POL 1979 Sopot tak
324. Wasiak Grzegorz POL 1972 www.biegam-i-mysle.pl Zielona Góra tak
325. Wasielewska Natalia POL 1982 Warszawa tak
326. Waszek Slawomir POL 1980 Karkonosz Running Team WROCŁAW tak
327. Waściński Roman POL 1970 Pędzi - Para Bojanowo tak
328. Waśko Paweł POL 1973 Centrum Masażu Bielsko Biała tak
329. Wawrzyniak Michal POL 1977 Klub Biegacza Warta Pajęczno tak
330. Weremjewicz Marcin Wiktor POL 1973 Runsofun Gdynia tak
331. Wesołowski Krzysztof POL 1983 Poranny Patrol Kraków tak
332. Węcłaś Maciej POL 1979 Ks Amator Góra Kalwaria tak
333. Węcławski Łukasz POL 1981 Warszawa tak
334. Wierzbińska Karolina POL 1985 JacekBiega RunningTeam warszawa tak
335. Więcławski Robert POL 1970 Łódź tak
336. Wilk Katarzyna POL 1985 Pleśna tak
337. Winiarek Leszek POL 1973 #TeamDKMS Warszawa tak
338. Wiśniewski Jacek POL 1975 Włóczega Dharmy Kętrzyn tak
339. Wiśniewski Paweł POL 1983 Run&Balance Jelenia Góra tak
340. Włodarska Magdalena POL 1977 Natalia Tomasiak Górski Styl Tarnów tak
341. Wolbach Tomasz POL 1982 Wolne Ślimaki Poznań tak
342. Wolff Maria POL 1988 Bluebirds Poznań tak
343. Wolski Andrzej POL 1951 KW W-wa Smardzew - Łagiewniki Nowe tak
344. Wowk Robert POL 1974 SZWLA Stargard tak
345. Woźniak Michał POL 1979 Stay Insane Lublin tak
346. Wójcik Jacek POL 1970 Szombierki runners Bytom tak
347. Wójcik Małgorzata POL 1975 Wiązowna tak
348. Wróbel Grzegorz POL 1973 Żarówka tak
349. Zadrożny Piotr POL 1984 DRZWI DO MARZEŃ Halinów tak
350. Zakrzewska Katarzyna POL 1977 Marcin Świerc Team Miłków tak
351. Zarzycka Sylwia POL 1984 Klub Wysokogórski Warszawa Warszawa tak
352. Zarzyński Artur POL 1976 MPK Wybieganie 05-077 tak
353. Zieliński Łukasz POL 1979 Tarnowskie Góry tak
354. Zieliński Mateusz POL 1988 Białobrzegi tak
355. Zimkowski Marcin POL 1983 KGHM ZG RUN Głogów tak
356. Zimny Piotr POL 1983 SAINT-GOBAIN SQUAD Mzyki tak
357. Żebracki Wojtek POL 1987 Runners Team Nysa Prudnik tak
358. Żołnierowicz Hubert POL 1979 Biegam Bo Lubię Ząbki Team Ząbki tak
359. Żuchora Sylwester POL 1976 WIKTOR TEAM BRZEG DOLNY tak
360. Żuk Marzena POL 1989 BSB Albatrosy Kleosin tak


Lista rezerwowa


lp. nazwisko imię narodowość rocznik klub miasto
1. Rzepniewski Łukasz POL 1979 Warszawa
2. Wątroba Tomasz POL 1987 #BIFASTERNIŻUDAR Katowice
3. Siemiernik Dariusz POL 1975 TYMO Kostrzyn nad odrą
4. Kurzawski Piotr POL 1981 Poznań
5. Pyda Tomek POL 1981 Warszawa
6. Durkowski Marcin POL 1985 Sklep "W Formie" Oborniki Śląskie
7. Smolak Agata POL 1982 Wolsztyn
8. Garczyk Rafał POL 1982 Lusówko
9. Świerk Seweryn POL 1979 Naturalnie Janowice janowice wielkie
10. Żubiński Piotr POL 1974 Accelerating Poland Warszawa
11. Wiśniewski Dariusz POL 1980 Nowogrodzka Grupa Biegowa Nowogród Bobrzanski
12. Sroka Łukasz POL 1976 Biedrusko
13. Murawicz Grzegorz POL 1961 Podlesie Podlesie
14. Dołoszyński Tomek POL 1978 AlpenProletariat BOLKÓW
15. Łoziński Łukasz POL 1978 TT Szczecin Szczecin
16. Zubert Marcin POL 1973 PRESS GLASS-BIEGAMY I WSPIERAMY Rudnik Wielki
17. Chudecki Andrzej POL 1984 Reebok Run Crew Warszawa
18. Tučin Konstantin LTU 1986 Runglorious Bastards Vilnius
19. Jureczko Damian POL 1980 Tychy
20. Ogły Krystian POL 1977 Kulinarna Strona Mocy Sobótka
21. Gasiecki Andrzej POL 1967 Szczecin
22. Abragimowicz Neil POL 1972 Warszawa
23. Kupczak Mariusz POL 1976 KB Sobótka Rogów Sobócki
24. Wierzbicki Hubert POL 1992 CrossFit DogField Pasikurowice
25. Kocik Marcin POL 1977 Alior Running Team Wałbrzych
26. Baranow Tomasz POL 1976 Platerów
27. Turlej Dariusz POL 1957 Kondycja Warszawa
28. Dzierla Marcin POL 1982 Żerków
29. Pietrzak Maciej POL 1973 Warszawa
30. Burman Michał POL 1976 Poryci Hoplici Murowana Goślina
31. Grycman Magdalena POL 1979 SPARTA ULTRA TEAM TRZCINICA
32. Wiener Marcin POL 1972 Katowice
33. Rzemiński Robert POL 1971 Jelenia Góra