Systemy pomiaru

Chronotrack

System Chronotrack oparty na technologii UHF od czasu jego prezentacji w 2007 roku zrewolucjonizował rynek. W ciągu kilku lat Chronotrack został niekwestionowanym liderem na biegowym rynku amerykańskim. W tej chwili przy jego pomocy obsługiwanych jest większość największych imprez biegowych w USA, między innymi New York Marathon. W Europie system również zdobył uznanie i jest wykorzystywany np. podczas maratonu w Paryżu.

Imprezy biegowe

Dla dużych imprez biegowych nie ma nic co byłoby łatwiejsze i wygodniejsze w użyciu niż Chronotrack B-tag zintegrowane z numerem startowym. Możemy dostarczać numery startowe z dobrym jakościowo kolorowym nadrukiem oraz już przyklejonymi tagami. Taki sposób produkcji numerów startowych umożliwia ich natychmiastowe użycie po dostawie bez ponoszenia dodatkowych kosztów przez organizatora. Dla mniejszych imprez biegowych polecamy chipy zwrotne.

Rowery

Dla imprez rowerowych polecamy użycie Chronotrack D-tag. Tagi te oparte są na tej samej technologii UHF co B-tag. Pierwotnie D-tag był opracowany jako nisko kosztowe rozwiązanie dla imprez biegowych z mocowaniem taga bezpośrednio do sznurowadeł buta. Przy okazji okazało się, że jest idealnym rozwiązaniem dla masowych imprez rowerowych. Chronotrack D-tag może być przymocowany do numeru startowego rowerzysty albo mocowany w odpowiedni sposób bezpośrednio do roweru.

Gdzie jest otwarty umysł, tam zawsze znajdzie się furtka.

Charles F. Kettering