Lista startowa

Bieg Liry

Krzywiń, 31.08.2019
Dystans: 10 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 239


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Adamczak Jolanta 1972 Od poniedziałku Pawlowice
2. Adamczak Mariusz 1982 OPALENICKI KLUB BIEGACZA / KT OPALENICA
3. Adamczak Martyna 1992 Od Poniedzialku Pawlowice
4. Angier Renata 1979 Leszno
5. Angier Szymon 1976 Leszno
6. Bachorski Remigiusz 1984 Gmina Sława Biega Sława
7. Banaszak Maciej 1981 Kiełczewo
8. Bartkowiak Iwona 1974 Nessi- kolorowa druzyna Leszno
9. Bartkowiak Łukasz 1978 OMMŁ TEAM / R-TEAM Rydzyna
10. Bartkowiak Monika 1979 OMMŁ TEAM / R-TEAM Rydzyna
11. Berdychowski Łukasz 1990 Mondi Simet Czerwona Wies
12. Biały Jakub 1997 Bialy Performance Krzywiń
13. Bielecka Karolina 2003 MKL JAROCIN Michałowo
14. Bielecka Patrycja 2003 MKL Jarocin Piaski
15. BieŃczak Łukasz 1979 Dąbcze
16. Biernacki Rafal 1975 Koscian
17. Błaszczyk Luiza 1993 ULTRA-POWER Śrem
18. Błaszkowska Agnieszka 1988 Leszno
19. Bojek Beata 1976 R-Team Rydzyna Rydzyna
20. Borowiak Tomasz 1984 SzymanowskiTeam KRZYWIŃ
21. Boruszewski Piotr 1978 Parkrun Gostyń Gostyń
22. Brukiewicz Alan 1997 Krzywiń
23. Brzózka Jakub 1988 PRO366 Leszno
24. Budziński Rafał 1983 Kościan
25. Cejza Przemysław 1984 Stary Lubosz
26. Chlebowski Krzysztof 1984 Śrem
27. Chrząstowski Przemysław 1973 Brak Krzemieniewo
28. Chudy Arkadiusz 1980 Gostyń
29. Chudy Bartosz 2000 PARKRUN GOSTYŃ Gostyń
30. Chudy Roman 1958 R-Team Rydzyna Rydzyna
31. Ciesielski Jakub 1984 TAKT / ViaCon Henrykowo
32. Cieślak Adrian 1996 Krzywin
33. Cybułka Bartosz 1980 Staś Biega Kościan
34. Cybułka Mariusz 1982 Staś Biega Grodzisk Wielkopolski
35. Dajewski Andrzej 1959 Stare Oborzyska
36. Dąbkowska Patrycja 1977 Speed Feet Barchlin
37. Dąbrowski Dawid 1981 Kościan Team Kościan
38. Dembski Szymon 1983 Poznań
39. Dębowski Wiktor 1987 ChampionMan Team Czempiń
40. Domaradzka Anita 1982 Zgrupka Team Poznan
41. Domaradzki Wojciech 1983 Zgrupka Team Poznan
42. Donaj Łukasz 1981 Kościan
43. Donaj Sebastian 1978 KiełczewoTeam Kiełczewo
44. DopieraŁa Adam 1980 Śrem
45. Drożdżyński Mikołaj 1989 Brak Krzywiń
46. Drzymała Magdalena 1982 KT Kamieniec
47. Drzymała Roman 1976 KT Grodzisk Wielkopolski
48. Dudziak Adam 1977 Dobiconnect Leszno
49. Dudziak Bartosz 1981 Kościan TEAM Stare Oborzyska
50. Durka Amadeusz 1996 Leszno
51. Dusza Agnieszka 1986 Kościan Team Kościan
52. Fajfer Anna 1981 R-Team Rydzyna Rydzyna
53. Fajfer Mirosław 1975 R-Team Rydzyna Rydzyna
54. Fengler Daniel 1978 EURO-ROWER.PL Lubiń
55. Fleter Mateusz 1988 12 Brygada Obrony Terytoralnej Kotlin
56. Frąszczak Marek 1976 Kościan Team Kościan
57. Furman Jakub 2000 Gostyń
58. Furmańczak Danuta 1976 Amator Leszno
59. Gajkowski Andrzej 1973 ENDORFINY WĄSOSZ WIEWIERZ
60. Gembalski Łukasz 1998 Krawczyk Team Leszno
61. Gieda Elżbieta 1988 MUKS SZOK BOJANOWO BOJANOWO
62. Giera Marcin 1989 Od poniedziałku Krzemieniewo
63. Glapiak Monika 1984 OD PONIEDZIAŁKU GARZYN
64. Glapiak Piotr 1989 Glapiak biega LESZNO
65. Gluma Bogusław 1973 NETBOX BIEGA Krzywiń
66. Głowacka Alicja 1996 Kościan Team Kościan
67. Gościański Mateusz 1991 Google Pae Team Pudliszki
68. Habernik Łukasz 1991 Helios Czempiń Team Czempiń
69. Hamrol Łukasz 1977 Bliźniak Team Śmigiel ŚMIGIEL
70. Hauser-Giers Monika 1980 Kościan Team Nowy Lubosz
71. Hetman Wojciech 1987 Darnowo
72. Hofman Małgorzata 1994 Morsy Mrozoodporni Krzywiń Rąbiń
73. Jakubowski Rafal 1978 R-Team Rydzyna gostyń
74. Jankowski Dominik 1998 Kościan Team Kiełczewo
75. Janowicz Wojciech 1976 Szymanowski Team/R-Team Rydzyna
76. Jasak-Juskowiak Edyta 1970 Poznań
77. Jaszkiewicz Adrian 1981 Wojnowice
78. Jerszyński Patryk 1991 Mondi Simet Borek Wielkopolski
79. Jędrzejczak Sławomir 1971 UMiG Krzywiń Krzywin
80. Jędrzychowski Jakub 1996 Ślęzak Team Kąkolewo
81. Jozwiak Marcin 1979 FTI Racing Team Oberaudorf
82. Jóźwiak Anita 1982 Parkrun Gostyń Gostyń
83. Jurga Adam 1989 Kościan Team Osiek
84. Juskowiak Michał 1950 Poznań
85. Kaczmarek Aleksandra 1997 Kościan
86. Kaczmarek Mirosław 1970 Kościan Team Kościan
87. Kaczmarek Nikodem 2001 UKS Czwórka Kościan Kościan
88. Kaczor Marcin 1991 Kościan
89. Kalitka Tomasz 1973 Dworczak Team Gostyń
90. Kaptur Wojciech 1963 ChampionMan Team Czempiń
91. Kasprzak Adam 1990 Biegam z pasją Pudliszki
92. Kasprzak Joanna 1985 OD PONIEDZIAŁKU Krzemieniewo
93. Kawczyński Marek 1987 Śrem
94. Kaźmierczak Roman 1958 Sztafeta Ateńska Kościan
95. KĘdzia Bartlomiej 1977 LKS SANA KOSCIAN/TEAM KRAWCZYK RADOMICKO
96. Klaczyński Norbert 1991 ULTRA-POWER Śrem
97. Klich Radosław 1979 od poniedziałku Garzyn
98. Klupś Eugeniusz 1957 Kąkolewo
99. Knasiak Tomasz 1981 Leszno
100. Koczorowski Robert 1980 Speedway Fan Zalasewo
101. Komorowska Kinga 1987 Auto gaz Manieczki Manieczki
102. Konieczny Paweł 1977 EUROROWER.pl Osieczna
103. Koszuta Mateusz 1992 Konojad
104. Kóska Sławomir 1978 Helios Czempiń Team Czempin
105. Krause Dawid 1976 Leszczyńscy Patrioci Leszno
106. Krawczyk Włodzimierz 1964 Ciacho Team Triathlon Śrem
107. Król Darek 1967 HERNIK TEAM Świątniki
108. KrÓlikowski Karol 1974 LESZNO
109. Krupka Honorata 1972 UMiG Krzywiń Krzywiń
110. Krysztofiak Michalina 1987 ChampionMan Team/ Helios Team Czempiń
111. Kubicki Dominik 1977 Leszno
112. Kucharski Sebastian 1972 Kościan Team Bonikowo
113. Kunc Marcin 1988 JW 1517 Leszno Krzemieniewo
114. Lewandowski Dariusz 1987 ChampionMan Team/ Helios Team Czempiń
115. Łuczak Jakub 1996 Wilkowice
116. Łukaszewski Łukasz 1978 Śrem
117. Machowicz Jolanta 1975 Gostyń
118. Maćkowiak Sławomir 1970 R-TEAM RYDZYNA
119. MadaliŃska Sylwia 1984 LESZNO
120. Majchrzak Renata 1973 Leszno
121. Majewski Jakub 1983 Skarżysko Kościelne
122. Malcherek Kornel 1977 R-Team Rydzyna Dąbcze
123. Malkiewicz Jacek 1969 Kościan Team Wielichowo
124. Marciniak Adam 1994 Krzywiń
125. Marciniak Joanna 1979 Helios Czempiń Team Czempiń
126. Marciniak Marcin 1986 EUROROWER.pl Krzywiń
127. Markiewicz Maciej 1979 Cargill-West Team Zgliniec
128. Matyja Andrzej 1974 Runner's Power Śrem
129. Matyja Wioleta 1976 Runner's Power Śrem
130. Mazurczak Marta 1991 FUNFIT Gostyń
131. Mądrzak Mariola 1980 Od Poniedziałku Garzyn
132. Michalska Ewelina 1987 Kościan Team Kościan
133. Michalski Marian 1963 Bieganie na śniadanie Śmigiel Bruszczewo
134. Michalski Michał 1987 Kościan Team Kościan
135. Michalski Tomasz 1981 Dworczak Team Domachowo
136. Mikołajczak Konrad 1984 Speed Feet'16 / PKS Racot Run Racot
137. Mikołajczak Piotr 1996 4. ZPPLOT / Szymanowski Team Kościan
138. Modrzyńska Elżbieta 1981 R-Team Leszno
139. Musiał Tomasz 1974 SzymanowskiTeam Rydzyna
140. N Anna 1998 Gostyń
141. Nędza Rafał 1973 Werner Kenkel Sport Team Kościan
142. Niemców Krzysztof 1967 Leszno
143. Nowacka Agnieszka 1990 Gostyń
144. Nowacki Damian 1985 Gostyń
145. Nowak Jacek 1976 Miasto i Gmina Krzywiń Krzywiń
146. Nowak Łukasz 1988 Helios Czempiń Team Czempiń
147. Nowak Sandra 1997 Leszno
148. Nowicki Benedykt 1969
149. Nowicki Marcin 1997 Drzeczkowo
150. Olichwer Artur 1979 AntonTeam Leszno
151. Pacholska Małgorzata 1981 R-TEAM RYDZYNA Leszno
152. Pacholski Arkadiusz 1975 R-TEAM RYDZYNA Leszno
153. Pajkert Anna 2002 ChampionMan Team Czempiń
154. Pajkert Jolanta 1997 ChampionMan Team Czempiń
155. Pajkert Natalia 2000 ChampionMan Team Czempiń
156. Pawlak Katarzyna 1987 Poznań
157. Piasecka Lucyna 1978 Kaszczor Kaszczor
158. Piasecki Daniel 1978 Kaszczor Kaszczor
159. Piechel Monika 1996 Krzywin
160. Pieprzycka Agataa 1978 R-Team Rydzyna RYDZYNA
161. PŁaczek Łukasz 1987 LESZNO
162. Płuciniczak Aleksandra 1990 Bodzewko
163. Popławski Tomasz 1982 Następny Krok Damian Świerdzewski Czapury
164. Poprawski Tomasz 1985 ViaCon Leszno
165. Praiss Paulina 1984 Jerka
166. Przybylak Sławek 1979 UKS Biskupianka Stara Krobia Gostyń
167. Przybylska-Kicińska Iwona 1980 R-team Rydzyna Rydzyna
168. Przybylski Waldemar 1973 Majka team Śrem
169. Przybysz Jaromir 1966 xxx LESZNO
170. Puszkarek Mikołaj 1986 Czempiń
171. Puszkarek Romana 1958 Czempiń
172. Rabiega Monika 1980 Lucky Luki Leszno
173. Rabiega Szczepan 1975 Lucky Luki Leszno
174. Radosz Karina 1983 Eurovent Athletics Rabowice
175. Raszewski Grzegorz 1966 ArdaghGroup Gostyń (Huta Szkła) Gostyń
176. Ratajczak Agnieszka 1975 Kościan Kościan
177. Ratajski Mateusz 1995 Krzemieniewo
178. Rejek WiesŁaw 1955 Krobia
179. Rożek Piotr 2002 MOS ŚREM Nochowo
180. Rożkowski Roman 1958 Runner's Power Śrem ŚREM
181. Ruskowiak Ania 1992 UKS JUNIOR Nietążkowo Spytkówki
182. Ruta Przemysław 1975 Kościan
183. Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO GNIEZNO
184. Schabel Robert 1976 Leszno
185. Serafin Łukasz 1990 Mondi Gostyń
186. Siek Michał 1963 Brzeg
187. Skrzypczak Agnieszka 1982 Wataha- łączy nas bieganie Gostyń
188. Skrzypczak Krzysztof 1976 Altom Gniezno Gniezno
189. Skrzypczak Łukasz 1983 Wataha - łączy nas bieganie Gostyń
190. Skrzypczak Marian 1959 SEKCJA BIEGACZA PRZY OŚRODKU KULTURY FIZYCZNEJ I REKREACJI W ŚMIGLU Pianowo
191. Słupianek Robert 1985 Mórkowo
192. Sobczak Błażej 1982 SzymanowskiTeam Krzywiń
193. Sobierajski Krzysztof 1982 Auto gaz Manieczki Gostyń
194. Soszyński Tomasz 1981 EUROROWER.PL Krzywiń
195. Staszko MichaŁ 1984 Bojanowo
196. Stefaniak Dariusz 1982 PKS Racot RUN Racot
197. Swojak Martina 1989 Czempiń
198. Sworowski Rafał 1984 Gostyń
199. Synak Katarzyna 1978 TGV CLUB KOŚCIAN Betkowo
200. Szczepaniak Łukasz 1978 Kościan
201. Szczerbal Marta 1991 Kościan Team Kościan
202. Szkudlarek Michał 1933 SEKCJA BIEGACZA PRZY OŚRODKU KULTURY FIZYCZNEJ I REKREACJI W ŚMIGLU Przysieka Polska
203. Sztul Łukasz 1991 SzymanowskiTeam Kościan
204. Sztul Michał 1957 KRZYWIŃ
205. Szumska Lidia 1976 Sława
206. Szwarczyńska Małgorzata 1982 R-TEAM RYDZYNA Kłoda
207. Szymanowski Krzysztof 1993 SzymanowskiTeam koscian
208. Szymanowski Witold 1991 Mondi Gostyń
209. Śledź Magdalena 1991 Wąbiewo
210. Świętek Andrzej 1959 TG Sokół Bukówiec Górny Leszno
211. Świtała Krzysztof 1976 NETBOX BIEGA GOSTYŃ
212. Teszner Paweł 1989 Czempin
213. Ujejska Danuta 1978 Lucky Luki ŚWIĘCIECHOWA
214. Ujejski Robert 1968 ŚWIĘCIECHOWA
215. Urbańczak Szymon 1981 BlueBull Osieczna
216. Wachowiak Rafał 1973 Kościan Team Kościan
217. Walachowska Agnieszka 1979 Speed Feet'16 Bucz
218. Walczak Jakub 1989 Stowarzyszenie "PROMIEŃ" w Krzywiniu Krzywiń
219. Wałkiewicz Paweł 1982 1982 Leszno
220. Wardęga Adrian 1986 Wardega Team Poznań
221. Wawrzyniak Patryk 1988 Nochowo
222. Wawrzyniak Szymon 1995 Osieczna
223. Wawrzynkiewicz Jarosław 1977 Runner' s Power Śrem Śrem
224. Weinert Artur 1982 Runner's Power Śrem Śrem
225. Wiatrowski Rafał 1975 EUROROWER.PL Krzywiń
226. Wilczak Daniel 1978 Leszno
227. Willak Hanna 1972 Biegam bo lubię Grabonóg
228. Wiśniewska Anna 1982 HERNIK TEAM Poznań
229. Włodarczak Marcin 1974 Helios Czempiń Team Nowe Borówko
230. Wojciechowski Marcin 1985 Bliźniak Team Śmigiel ŚMIGIEL
231. Wojciechowski Marcin 1977 Leszno
232. Wojciechowski Przemysław 1984 ChampionMan Team Czempiń
233. Wojtkowiak Patrycja 1998 UKS Junior Nietążkowo Robaczyn
234. Woźniak Paweł 1980 CROSSFIT LESZNO/ENDORFINA WSCHOWA WSCHOWA
235. WoŻniak Marcin 1988 MS-FIT GOSTYŃ
236. Wróblewski Marcin 1979 Krawczyk TEAM Leszno
237. Zeiske Szymon 1984 Przemet
238. Zielińska Kinga 1973 SEKCJA BIEGACZA PRZY OŚRODKU KULTURY FIZYCZNEJ I REKREACJI W ŚMIGLU Oborzyska Stare
239. Zieliński Mateusz 1992 Pogorzela