Lista startowa

VII Bieg Nadziei o puchar Burmistrza Miasta Środy Wlkp.
wspierający budowę Hospicjum w Środzie Wlkp.

III Mistrzostwa Wielkopolski Prawników na 10 km

Środa Wlkp., 16.06.2019 (niedziela), start: 10:00
Dystans: 10 km lub 3,6 km oraz Nordic Walking 3,6 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 186


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamski Robert 1967 # DRUŻYNA SZPIKU 10km
2. Andrzejczak Joanna 1980 Siekierki Wielkie NW3,6km
3. Andrzejewska Monika 1981 Dominowo 3,6km
4. Andrzejewski Marcin 1989 OIRP Poznań 10km
5. Balcerek Alicja 1993 Czerwonak 3,6km
6. Banaszak Julia 1985 Środa Wielkopolska 10km
7. Baralkiewicz Sokal Karolina 1975 Poznan 10km
8. Bestrzyńska Joanna 1971 Gądki 10km
9. Białkowski Bartosz 1986 KB Aktywni Środa Wielkopolska 10km
10. Biniarz Agata 1982 ŚRODA WLKP 10km
11. Biniarz WiesŁaw 1978 POLONIA ŚRODA 10km
12. BŁaszczyŃska Ewa 1979 Poznań 10km
13. Błoch Krystian 1994 Środa Wielkopolska 10km
14. Błociszewska-Nowak Monika 1976 ŚRODA WIELKOPOLSKA Monika NW3,6km
15. Błociszewska-Nowak Monika 1976 Henrykowo NW3,6km
16. Bocheński Łukasz 1984 Hedgehog Runners Team 10km
17. Broniarz Waldemar 1980 WOJAKI TEAM 10km
18. Brukwicki Michał 1989 Poznań 10km
19. Bruss Krzysztof 1971 Drużyna Szpiku 10km
20. Buczkowska Justyna 1973 Swarzędz NW3,6km
21. Cichowlas Marcin 1978 Polonia Środa 10km
22. cierluk Marzena 1971 Siekierki Wielkie NW3,6km
23. Czarnowska Katarzyna 1982 Kobiety biegają 10km
24. Czwojdrak Grzegorz 1973 Polonia Środa 10km
25. Dakowski Robert 1966 pOZNAŃ 10km
26. Dudek Joanna 1988 Środa Wielkopolska 3,6km
27. Dudek Wojciech 1991 Środa Wielkopolska 10km
28. Dudek-Dydymska Kinga 1982 Środa Wielkopolska 3,6km
29. Dydymska Brygida 2002 UKS Środa Wlkp. 3,6km
30. Dydymski Jarosław 1981 LaLiga 10km
31. Dyrtkowski Kamil 1985 Poznan 10km
32. Dziuba Adam 1982 Środa Wlkp. 10km
33. Fibner Krzysztof 1991 Metzink triatlon 10km
34. Filipiak Zbigniew 1969 Środa Wielkopolska 10km
35. Foltyński Marcin 1977 KLAS Szpot Swarzędz 10km
36. Galant Monika 1981 Siekierki Wielkie NW3,6km
37. Gawrońska Monika 1974 Środa Wlkp. 10km
38. Głowacki Paweł 1966 Poznań 10km
39. Głuszak Bartek 1999 Manufaktura Mieszkań/Szybki Lopes Nekla 3,6km
40. Grabia Jacek 1971 Poznań 10km
41. Grabowski Adam 1998 Środa Wielkopolska 10km
42. Grzegorczyk Marzena 1973 Ostrów Wielkopolski NW3,6km
43. Gucze Agnieszka 1979 Polonia Środa Wlkp. 3,6km
44. Gucze Grzegorz 1980 Polonia Środa Wlkp. 10km
45. Hańczyk Joanna 1995 Polonia Środa 10km
46. Hojan Roman Jan 1959 ROYAL INDEPENDENCE RUNNING CLUB 10km
47. Horbowski Piotr 1989 Poznań 10km
48. Jacoszek Szymon 1991 Żerków 10km
49. Janiak Piotr 1993 OIRP Poznań 10km
50. Jańczak Filip 1989 Polonia Środa 10km
51. Jaskólska Joanna 1977 Jaskóły 10km
52. Jaskólski Tymoteusz 2003 Jaskóły 10km
53. Kałek Krzysztof 1960 Koło Biega 10km
54. Karkut Krzysztof 1974 Lubon 10km
55. Karpińska Magdalena 1982 Mamy Biegamy 10km
56. Kasperski Artur 1979 Polonia Środa/ Goggle PAE Team 10km
57. Kaszubiak Konrad 1983 ORA Poznań 10km
58. Kędzia Michał 1981 OIRP Poznań 10km
59. Kielan Paweł 1979 Walka Kostrzyn / Kibole w biegu! 10km
60. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM 10km
61. Klupsch Paweł 1992 AUTOBUS ARABÓW 10km
62. Kłosowski Roman 1983 Night Runners Września 10km
63. Konieczny Adam 1992 Polonia Środa 10km
64. Konieczny Waldemar 1960 Polonia Środa 10km
65. Kopeć Maria 1989 Poznań 10km
66. Kordacka Agnieszka 1982 Warszawa 10km
67. Kordacki Marcin 1977 Warszawa 10km
68. Kozłowska Monika 1974 ŚRODA WIELKOPOLSKA 10km
69. Kozłowski Sławomir 1973 KTR ŚREDZIANIE 10km
70. Krajewski Mateusz 1995 Środa Wielkopolska 10km
71. Krężelewski Wojciech 1975 Polonia Środa 10km
72. Krychowska Kamila 1989 Poznań 10km
73. Kubacki Damian 1983 SRODA WLKP 10km
74. Kufliński Wojciech 1981 Jaraczewo 10km
75. Kurek Michał 1992 Środa Wielkopolska 10km
76. Kuzak Bożena 1983 Poznań 10km
77. Kwarciński Wojciech 1972 Poznań 10km
78. Kwiatkowski Tomasz 1986 Polonia Środa 10km
79. Kwietniewski Mariusz 1975 Środa Wielkopolska 10km
80. Latos Janusz 1962 Środa Wlkp 10km
81. Lehmann Józef 1962 Środa Wielkopolska 10km
82. Lesiak-Domagała Izabela 1984 Nightrunners 10km
83. Lewandowski Andrzej 1974 LUBOŃSKI KLUB BIEGACZA 10km
84. Łuczak Piotr Paweł 1981 Palestra Poznań 10km
85. Marek Daniel 1974 Cybina Team 10km
86. Markowicz Ewa 1978 Iustitia Wlkp. 10km
87. Matczak Paweł 1968 Wataha łączy nas bieganie 10km
88. Matysiak Sebastian 1982 Byle doczłapać do mety 10km
89. Mendyka Łukasz 1986 KB Aktywni Środa Wlkp. 10km
90. Mędrek Roman 1973 Niezrzeszony 10km
91. Mielcarek Paulina 1986 Hedgehog Runners Team 10km
92. Mielcarek Tomasz 1973 - 10km
93. Miller Małgorzata 1982 OIRP Poznań 10km
94. Mizgier Karolina 1992 Środa Wielkopolska 3,6km
95. Mizgier Małgorzata 1969 Środa Wielkopolska 3,6km
96. Muszyński Maciej 1991 KS FIGHT TEAM ŚRODA WIELKOPOLSKA 3,6km
97. Narloch Andrzej 1969 Charty Chartowo 10km
98. Nitschke Agnieszka 1979 Mr. 3,6km
99. Niwinska Paula 1995 Zalasewo 10km
100. Nowak Jerzy 1950 Chludowo 10km
101. Nowakowski Pawel 1975 Poznań 10km
102. Olejniczak Robert 1977 METZINK TRI 10km
103. Orzałkiewicz Daniel 1974 Mr. 3,6km
104. Owczarzak Katarzyna 1990 Czmoń NW3,6km
105. Parzonka Bartosz 1985 Polonia Środa 10km
106. Pater Marcin 1987 Izba Komornicza w Poznaniu 10km
107. Pawłowski Krzysztof 1966 Polonia Środa 10km
108. Perczak Adam 1989 Słupia Wielka 10km
109. Piaskowski Dominik 1981 Hernik Team 10km
110. Pieścik Andrzej 1966 ROYAL INDEPENDENCE RUNNING CLUB 10km
111. Pietz Mikołaj 1979 PACEMAKER 10km
112. Podsadny Szymon 1998 Robakowo 10km
113. Prus Radosław 1983 Night Runners Września 10km
114. Pucek Jarosław 1976 Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Pucek 10km
115. Pyrzyk Marcin 1992 ŚRODA WIELKOPOLSKA 10km
116. Ròżycki Wojciech 1981 Siedleczek 10km
117. Radwan Marcin 1961 Iustitia 10km
118. Ratajczak Marcin 1978 Jarocin 10km
119. Regulski Marcin 1981 BrodŁejbiega TEAM 10km
120. Rozmiarek Jarosław 1968 POLONIA ŚRODA 10km
121. Rozwora Piotr 1973 Polonia Środa 10km
122. Rozynek Małgorzata 1978 parkrun Poznań 10km
123. Rzepka Julia 2002 Wataha Poznań 3,6km
124. Samson Jakub 1999 Środa Wielkopolska 10km
125. Samson Joanna 1983 Polonia Środa 10km
126. Siciarz Natalia 1984 Night Runners 10km
127. Sobkowiak Tomasz 1987 Poznań 10km
128. Stachura Karolina 1977 Kaczanowo 10km
129. Stanisławiak Damian 1982 Śrem 10km
130. Staszewska Katarzyna 1967 Browar Gzub NW3,6km
131. Stefanowicz Bogumiła 1977 Stefanowicz Team 10km
132. Stefanowicz Piotr 1977 Stefanowicz Team 10km
133. Sterczyńska Magdalena 1988 Sulęcin 3,6km
134. Strabel Jacek 1980 KB INTREX Poznań 10km
135. Stroiwąs Natalia 1990 kobiety biegają 10km
136. Suwiczak Łukasz 1984 Środa Wlkp 10km
137. Szafrańska Paulina 1986 BrodŁejBiega Team 10km
138. Szajdak Ada 1989 Szamotuły 10km
139. Szarzyński Łukasz 1982 Polonia Środa 10km
140. Szczepaniak Klaudia 1987 Wataha 10km
141. Szczepanska - Pyra Edyta 1979 Środa Wlkp. 10km
142. Szpak Marek 1992 OIRP Wrocław 10km
143. Szybiak Krzysztof 1987 Night Runners Września 10km
144. Szymanowski Roman 1970 Polonia Środa Wielkopolska 10km
145. Szymendera Katarzyna 1990 Polonia Środa Wielkopolska 3,6km
146. Szymkowiak Błażej 1974 Środa 10km
147. Szymkowiak Paweł 1965 Naramowice Biegają, Poznań 10km
148. Ślebioda Agnieszka 1985 Środa Wlkp 10km
149. Telicka Monika 1990 Aplikant Adwokacki 10km
150. Trzaskawka Mateusz 1990 Harpagan Gniezno 10km
151. Tylicki Robert 1972 Karkonosz Running Team 10km
152. Urbaniak Laura 1966 radca prawny 10km
153. Urbaniak Zbigniew 1959 adwokat Ostrów Wielkopolski 10km
154. Walczak Robert 1980 CBN TRI Team 10km
155. Walkowiak Bartosz 1980 Posnania Triathlon www.studio-motiv.pl 10km
156. Walkowiak Maciej 1985 Sroda Wielkopolska 10km
157. Walkowiak Michał 1997 Środa Wielkopolska 10km
158. Waraczewski Andrzej 1962 Harpagan Gniezno 10km
159. Waraczewski Paweł 1990 HARPAGAN GNIEZNO 10km
160. Waraczewski Tomasz 1990 Harpagan Gniezno 10km
161. Wasicka-Jakubek Angelika 1984 1984 10km
162. Wasielak Joanna 1984 Swarzedz 10km
163. Wawroski Łukasz 1982 Środa Wielkopolska 10km
164. Wesołek Damian 1979 Flintensive running 10km
165. Wesołek Iwona 1978 Poznań 3,6km
166. Widera Grzegorz 1977 Polonia Środa Wlkp 10km
167. Widera Karolina 1978 Środa Wielkopolska 10km
168. Wieruszwski Przemysław 1987 Środa Wielkopolska 10km
169. Wierzbicka Anna 1975 POLONIA ŚRODA 10km
170. Wierzbicki Leszek 1975 POLONIA ŚRODA 10km
171. Witczak Agnieszka 1976 Łękno 10km
172. Witkowski Jarosław 1978 Run Investment Life 10km
173. Wojciechowska Marta 1988 OIRP Poznań 3,6km
174. Wojciechowski Przemysław 1984 ChampionMan Team 10km
175. Wojewoda Marcin 1981 Koło Biega 10km
176. Zajączkowska Krystyna 1961 Poznań 10km
177. Zandrowicz Lubomila 1959 Środa Wlkp 10km
178. Zaremba Sylwia 1990 Środa Wlkp. 10km
179. Zawodny Jacek 1976 Koźmin Biega 10km
180. Zbyszewska Izabela 1975 Biegnę dla Oli 10km
181. Zbyszewski Krzysztof 1974 Biegnę dla Oli 10km
182. Zielińska Beata 1970 Parkrun Gostyń 10km
183. Ziembinski Jacek 1973 wkob.pl 10km
184. Ziojła David 1990 Biegam bo lubię :-) 10km
185. Zwiernik Jarosław 1971 Środa Wlkp. 10km
186. Zyta Piotr 1976 Aktywny Stęszew Team 10km