Lista startowa

XXVIII BIEG OPALIŃSKICH
o Puchar Burmistrza Opalenicy

Opalenica, 04.08.2019
Dystans: Bieg 10 km / Nordic Walking 5 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 392

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 347


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans -> Opłacono ->
1. Adamczak Jolanta 1981 Międzyrzecz Bieg 10 km tak
2. Adamczak Mariusz 1982 OPALENICKI KLUB BIEGACZA Bieg 10 km tak
3. Adamczak Rafał 1977 Międzyrzecz Bieg 10 km tak
4. Andrzejczak Anna 1984 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg 10 km tak
5. Andrzejczak Łukasz 1985 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg 10 km tak
6. Arent Jacek 1977 Rakoniewice Bieg 10 km tak
7. Baer Tomasz 1968 Kolec TEAM Bieg 10 km nie
8. Bahinskyi Oleksandr 1977 Krysztofiak Time Bieg 10 km tak
9. Bartkowiak Piotr 1976 Grodziski Klub Biegacza Bieg 10 km nie
10. Bartkowiak Piotr 1976 Grodziski Klub Biegacza Bieg 10 km nie
11. Bendowska Aleksandra 1962 Brak Nordic Walking 5 km tak
12. Bendowski Łukasz 1991 Grodziski Klub Biegacza Bieg 10 km tak
13. Bendowski Marek 1962 Brak Nordic Walking 5 km tak
14. Białas Mariusz 1981 Ceradz Dolny Bieg 10 km nie
15. Bielawa Kamila 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg 10 km tak
16. Bielawa Maciej 1979 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg 10 km nie
17. Bilawa Karolina 1995 Wolsztyńska Akademia Biegowa Bieg 10 km tak
18. Bocian Julian 1980 AmiBelle Bieg 10 km tak
19. Bodzioch Kinga 1996 Buk Bieg 10 km nie
20. Bogucka Barbara 1970 Skate2City Bieg 10 km tak
21. Bogusz Krzysztof 1991 Usługi Krzysztof Bogusz Bieg 10 km tak
22. Boiński Bartosz 1992 Bukowski Klub Biegacza Bieg 10 km tak
23. Borkowski Mateusz 1985 Wataha Północy/For Run Team Bieg 10 km tak
24. Borowczyk Katarzyna 1982 MoVe RuN FuN Nordic Walking 5 km tak
25. Borowski Karol 1990 Krosno Bieg 10 km tak
26. Boruch Marian 1964 Niezrzeszony Nordic Walking 5 km nie
27. Brandenburg Józef 1955 Dopiewo Bieg 10 km tak
28. Brychcy-Nowak Paulina 1982 TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ Bieg 10 km tak
29. Budnik Rafał 1985 Świebodzin Bieg 10 km tak
30. Cebernik Magda 1984 NOVUM PLUS Bieg 10 km tak
31. Chłopek Magdalena 1969 TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ Bieg 10 km tak
32. Chojniak Wiesław 1973 parkrun Poznań Bieg 10 km tak
33. Chwirot Kazimierz 1971 NOVUM PLUS Bieg 10 km tak
34. Cicha - Geisler Agnieszka 1994 - Bieg 10 km tak
35. Cichos Barbara 1966 Grodziski Klub Biegacza Bieg 10 km nie
36. Cichowlas Paweł 1983 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 10 km tak
37. Ciesółka Katarzyna 1971 Przyłęk Running Team Nordic Walking 5 km tak
38. Cypel Remigiusz 1983 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 10 km tak
39. Cyprian JarosŁaw 1969 OSP OPALENICA Bieg 10 km tak
40. Cyprian Paula 1992 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 10 km tak
41. Czapracki Dominik 1976 Opalenica Bieg 10 km tak
42. Czapracki Mikołaj 1994 Nowy Tomyśl Bieg 10 km tak
43. Czarnuszka Ewa 1954 Opalenica Nordic Walking 5 km tak
44. Czop Jan 1939 bakcyl babimost Bieg 10 km tak
45. Dąbrowski Dawid 1990 Czerwonak Biega Bieg 10 km tak
46. Disterheft Krzysztof 1987 Opalenica Bieg 10 km tak
47. Dobak Stefan 1946 kb Szamotuły Bieg 10 km tak
48. Dokowicz Jarek 1973 Team Berotu Bieg 10 km tak
49. Dolatowski Marek 1987 Świebodzin Bieg 10 km tak
50. Dolecka Ela 1975 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg 10 km tak
51. Dolecka-Jankiewicz Monika 1980 Nowy Tomyśl Bieg 10 km tak
52. Dolecki Arkadiusz 1976 Nowy Tomyśl Bieg 10 km tak
53. Dolecki Maciej 1982 REDOS Bieg 10 km tak
54. Domagalski Marcin 1962 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 10 km tak
55. Dominiak Diana 1981 MoVe RuN FuN Nordic Walking 5 km tak
56. Drgas Andrzej 1955 Motor Luboń Team Bieg 10 km tak
57. Drobnik Błażej 1987 Promien Opalenica Bieg 10 km tak
58. Drzewiecki Damian 1986 Grodzisk Wielkopolski Bieg 10 km tak
59. Duda Jadwiga 1957 1957 Bieg 10 km tak
60. Dudek Agnieszka 1974 Aktywni plus Nordic Walking 5 km tak
61. Dudek Klaudia 1994 Granowo Nordic Walking 5 km nie
62. Dura Robert 1989 Grupa Piątkowa Bieg 10 km tak
63. El Bah Adam 1989 Tarnowo Podgórne Bieg 10 km tak
64. Fabian Piotr 1964 Trzciel Bieg 10 km tak
65. Fabian Radosław 1978 Nowy Tomyśl Bieg 10 km tak
66. Fabijańczyk Lidia 1986 Był Zbąszynek Bieg 10 km tak
67. Fajfer Damian 1975 Zabiegani Dobrowolscy Team Bieg 10 km tak
68. Fedorczak Małgorzata 1966 Nowa Sól Bieg 10 km tak
69. Fedorczak Michał 1995 Wosiek Team Bieg 10 km tak
70. Fedorowicz Dariusz 1985 Góra Bieg 10 km tak
71. Feifer Bartosz 1988 AsicsFrontrunnerPOLAND/ WolsztyńskaAkademiaBiegowa Bieg 10 km tak
72. Fitt Mateusz 1999 Hernik Team Bieg 10 km nie
73. Fornalik Przemysław 1975 Lwówek Wielkopolski Bieg 10 km tak
74. Franek Marcin 1994 Grodzisk Wielkopolski Bieg 10 km tak
75. Franek Patrycja 1989 Grodzisk Wielkopolski Bieg 10 km tak
76. Frański Ernest 2001 Miedzichowo Bieg 10 km tak
77. Frański Hubert 1978 Miedzichowo Bieg 10 km tak
78. FraŃski Łukasz 1976 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg 10 km tak
79. Gadomski Piotr 1970 CZERWONAK Bieg 10 km tak
80. Garbarek Wiesław 1954 TKKF Trucht Jarocin Bieg 10 km tak
81. Garzeł Mirosław 1982 Brak Bieg 10 km nie
82. Giełdon Weronika 1993 Drużyna Biegaczy Gmina Granowo Bieg 10 km nie
83. Gierlotka Katarzyna 1972 SALON KRAWIECKI 'KATARZYNA Nordic Walking 5 km tak
84. Gierlotka Maciej 1976 BIEGAM DLA ZDROWIA Bieg 10 km tak
85. Gierok Artur 1976 Katowice Bieg 10 km tak
86. Gierok Beata 1970 Katowice Nordic Walking 5 km tak
87. Gluza Janusz 1964 OKB OPALENICA Bieg 10 km tak
88. Głowacki Radosław 1994 Poznań Bieg 10 km tak
89. Golański Maciej 1975 Pozruniacy Bieg 10 km tak
90. Górczak Arkadiusz 1995 Buk Bieg 10 km nie
91. Górczyński Rafał 1976 Przyłęk Running Team Bieg 10 km tak
92. Grabia Klaudia 1992 TKKF "ŁABĘDŹ" Bieg 10 km tak
93. Grabski Rafał 1992 Danflor Team Bieg 10 km tak
94. Graf Natalia 1985 Granowo Bieg 10 km nie
95. Grelka Marta 1995 rossbiegani Bieg 10 km nie
96. Groszkowski Grzegorz 1978 Nowy Tomyśl Nordic Walking 5 km tak
97. Grzelewska Róża 1989 Śmigiel Bieg 10 km tak
98. Grześkowiak Adam 1960 DirtySparrows Bieg 10 km tak
99. Grzywaczyk Artur 1964 #BIEGACZE Bieg 10 km tak
100. Grzywaczyk Przemysław 1992 parkrun Poznań Bieg 10 km tak
101. Guzik Joanna 1984 NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL Bieg 10 km tak
102. Hadam Michał 1977 KB Maniac Poznań Bieg 10 km tak
103. Haliniak Małgorzata 1975 Nowy Tomyśl Nordic Walking 5 km tak
104. Haliniak Marek 1977 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg 10 km tak
105. Hamrol Łukasz 1977 Bliźniak Team Śmigiel Bieg 10 km nie
106. Haremza Maciej 1984 Dąbrowski Team / #Biegacze Bieg 10 km tak
107. Hofman Marcin 1987 OSP Opalenica Bieg 10 km tak
108. Hryńko Kamil 1981 Lubin Bieg 10 km nie
109. Idziejczak Daniel 2000 Run team Bieg 10 km tak
110. Iks Andrzej 1983 BKB BAKCYL BABIMOST Bieg 10 km tak
111. Jakubowski Patryk 1980 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 10 km tak
112. Jandy Justyna 1980 - Nordic Walking 5 km tak
113. Jandy Krzysztof 1950 lub wybierz z listy Nordic Walking 5 km tak
114. Janiszewski Waldemar 1963 NOVUM PLUS Bieg 10 km tak
115. Jankowski Krzysztof 1991 Poznań Bieg 10 km tak
116. Janowicz Honorata 1995 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 10 km tak
117. Janowicz Romualda 1965 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 10 km tak
118. Janowicz Zbigniew 1958 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 10 km tak
119. Jarmużyk Adrian 1989 Opalenica Bieg 10 km tak
120. Jarnót Agnieszka 1977 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg 10 km tak
121. Jarnut Łukasz 1989 LB TEAM LWÓWEK Bieg 10 km tak
122. Jarnut PaweŁ 1992 LB TEAM LWÓWEK Bieg 10 km tak
123. Jekiel Sylwia 1977 Grodziski Klub Biegacza Bieg 10 km tak
124. Jena Jadwiga 1958 1958 Nordic Walking 5 km tak
125. Jena Krzysztof 1956 TEAM POSTĘP PNIEWY Bieg 10 km tak
126. Jendruch Mateusz 1988 Michorzewko Bieg 10 km tak
127. JĘdrzejczak Aleksandra 1983 - Bieg 10 km tak
128. Jopek Dawid 1977 Nowy Tomyśl Bieg 10 km tak
129. Kaczmarek Krzysztof 1970 Grodziski Klub Biegacza/KAREBUD Bieg 10 km tak
130. Kaczmarek Maciej 1990 TEAM BEROTU Bieg 10 km tak
131. Kaczmarek Michał 1985 Oby do mety Bieg 10 km tak
132. Kaczmarek Patryk 2000 Run team Bieg 10 km tak
133. Kaczmarek Tymon 1980 parkrun Dąbrówka Bieg 10 km tak
134. Kaczmarek Zbigniew 1960 Niezrzeszony Bieg 10 km tak
135. Kaczor Marcin 1991 Kościan Bieg 10 km tak
136. Kaczor Marcin 1975 Święciechowa Bieg 10 km tak
137. Kalemba Krzysztof 1982 Opalenica Bieg 10 km tak
138. Kałek Jagoda 1994 Dirty Sparrows Bieg 10 km tak
139. Kamiński Łukasz 1988 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 10 km tak
140. Kandulski Jakub 1980 kuce z bronksu Bieg 10 km tak
141. Kańduła Tomasz 1996 Grodzisk Wielkopolski Bieg 10 km tak
142. Kaszuba-Czarnecka Ania 1989 Poznań Bieg 10 km tak
143. Kawa Hubert 1989 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg 10 km tak
144. Kazikowski Karol 1988 ASICS Frontrunner Poland / Wybiegać marzenia Bieg 10 km tak
145. Kaźmierczak Adam 1990 Poznań Bieg 10 km tak
146. Kaźmierczak Tomasz 1975 Tarnowo Bieg 10 km tak
147. Kędzia Dominik 1972 Czempiń Bieg 10 km tak
148. Kiersztan Leszek 1973 FILMOWA Lwówek Bieg 10 km tak
149. Kieslich Mariusz 1962 Poznań Bieg 10 km tak
150. Kinol Marcin 1973 Duszniki Bieg 10 km tak
151. Kleszcz Robert 1974 ORANGE POLSKA Bieg 10 km tak
152. Kliks Przemysław 1981 Poznań Bieg 10 km tak
153. Kluczyński Kamil 1984 MoveRunFun Bieg 10 km tak
154. Knaflewska Justyna 1979 R-Team Rydzyna Bieg 10 km tak
155. Knaflewski Krystian 1978 R-Team Rydzyna Bieg 10 km tak
156. Koch Antoni 1961 Śrem Bieg 10 km tak
157. Kocik Adam 1977 SKRA Otusz Bieg 10 km tak
158. Kocik Przemek 1988 Bukowski Klub Biegacza Bieg 10 km tak
159. Kogut Szczepan 1978 UKS Energetyk Dychów Bieg 10 km tak
160. Kolecka Sylwia 1977 KolecTEAM Bieg 10 km tak
161. Kolecki Damian 1976 KolecTEAM Bieg 10 km tak
162. Komin Kacper 1991 Spartanie Opalenica Bieg 10 km nie
163. Konieczny Piotr 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg 10 km tak
164. KoŃka Magdalena 1985 TEAM BEROTU Bieg 10 km tak
165. KoŃka Tomasz 1980 TEAM BEROTU Bieg 10 km tak
166. Kornosz Damian 1985 Dakowy Mokre Bieg 10 km tak
167. Kornyło Maciej 1978 TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ Bieg 10 km tak
168. Kostrzewska-Chróst Karolina 1979 Aktywni Plus Nordic Walking 5 km tak
169. Kotliński Tomasz 1968 1968 Bieg 10 km tak
170. Kowalczyk Mateusz 1990 TOYOTA NOWAKOWSKI Bieg 10 km nie
171. Kowalski Bartosz 1981 parkrun Poznań Bieg 10 km tak
172. Kozłowska Karolina 1983 #koziołki_team Nordic Walking 5 km tak
173. Kozłowski Marcin 1979 #koziołki_team Bieg 10 km tak
174. Krakowski Piotr 1990 SzymanowskiTeam Bieg 10 km tak
175. Krasucki Stefan 1952 Świebodzin Bieg 10 km tak
176. Kroma Bartosz 1990 Grodzisk Wielkopolski Bieg 10 km tak
177. Kroma Hubert 1988 Grodzisk Wielkopolski Bieg 10 km tak
178. Król Darek 1967 HERNIK TEAM Bieg 10 km tak
179. Król Sebastian 1993 Danflor Team Bieg 10 km tak
180. Krugiołka Grzegorz 1982 AKTYWNIE W PNIEWACH Nordic Walking 5 km tak
181. Kruszona Daniel 1982 Armia Krajowa Bieg 10 km tak
182. Krym Joanna 1983 BŁOŃSKO Bieg 10 km tak
183. Krysmalski Damian 1984 Wolsztyn Bieg 10 km nie
184. Krysztofiak Slawomir 1965 Krysztofiak Time Bieg 10 km tak
185. Kubis Agnieszka 1975 Grodzisk Wielkopolski Bieg 10 km tak
186. Kucharzewski Marek 1989 Grodzisk Wielkopolski Bieg 10 km tak
187. Kuczyński Piotr 1956 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg 10 km tak
188. Kukawa Hubert 1983 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 10 km tak
189. Kukawa Izabela 1983 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 10 km tak
190. Kukuła Szymon 1994 Oborniki Bieg 10 km tak
191. KuliŃski Bogdan 1959 GŁOGÓW DRUŻYNA SZPIKU KGHM Bieg 10 km nie
192. Kunysz Łukasz 1996 KolecTEAM Bieg 10 km tak
193. Kunytska Svitlana 1967 Świebodzin Bieg 10 km tak
194. Kuraś Szymon 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg 10 km tak
195. Kurek Tomasz 1977 Okb Opalenica Bieg 10 km tak
196. KurzyŃski Piotr 1980 TEAM BEROTU Bieg 10 km tak
197. Lijewski Tomasz 1978 AMATORSKA LIGA CHULIGANKA SWAJ Bieg 10 km tak
198. Lipowy Dawid 1991 TG Sokół Bukówiec Górny/ UKS Sokolik Bukówiec Górny Bieg 10 km tak
199. Lisek Janusz 1979 TEAM BEROTU Bieg 10 km tak
200. Lisek MieczysŁaw 1959 NOVUM PLUS Bieg 10 km tak
201. Ławniczak Paweł 1986 tkkf łabędź zbąszyń Bieg 10 km tak
202. Łeske Jan 1980 Grodzisk Wielkopolski Bieg 10 km tak
203. Łuczak Marcin 1982 Nowy Tomyśl Bieg 10 km tak
204. Łukasik Paweł 1983 Grodzisk Wielkopolski Bieg 10 km tak
205. Maciałek Paweł 1976 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 10 km tak
206. Maciąg Iwona 1988 Bolewice Bieg 10 km tak
207. Maciąg Magdalena 1998 Bolewice Bieg 10 km tak
208. Maciejewski Hubert 1984 TEAM BEROTU Bieg 10 km tak
209. Maik Iwona 1974 Grodzisk Wlkp. Bieg 10 km tak
210. Maik Jarosław 1976 Grodzisk Wlkp. Bieg 10 km tak
211. Makles Andrzej 1961 1961 Bieg 10 km nie
212. Maligranda Mariusz 1985 Poznań Bieg 10 km nie
213. Marciniak Błażej 1956 Marciniak team Bieg 10 km nie
214. Marciniak Roma 1998 Marciniak Team Bieg 10 km tak
215. Marciniak Waldemar 1960 Marciniak Team Bieg 10 km tak
216. Markulak Ella 1976 Marszów Bieg 10 km nie
217. Markulak Zbyszek 1973 Marszów Bieg 10 km nie
218. Marszałkiewicz Adrianna 1995 #BIEGACZE Bieg 10 km tak
219. Mastyk Mirosław 1982 Poznań Bieg 10 km tak
220. Mazur Agnieszka 1986 KolecTEAM Bieg 10 km tak
221. Mazur Łukasz 1982 KolecTEAM Bieg 10 km tak
222. Mazur Marcin 1988 KolecTEAM Bieg 10 km tak
223. Meler Bartosz 1992 Pasieka Sikora Bieg 10 km tak
224. Meler Maciej 1995 Pasieka Sikora Bieg 10 km tak
225. Mensfeld Żaneta 1983 - Bieg 10 km tak
226. Miaskowski Dawid 1980 Miasek team Bieg 10 km tak
227. Michalak Tomasz 1976 Bolewice Bieg 10 km tak
228. Mikielski Daniel 1990 Olsztynek Bieg 10 km tak
229. Mikołajczak Klaudia 1991 Niegolewo Nordic Walking 5 km tak
230. Minta Michał 1986 Agrofol-Pack Bieg 10 km tak
231. Minta Sławek 1972 Syrena Zbąszynek Bieg 10 km tak
232. Minta Weronika 1998 Wemi Run Bieg 10 km tak
233. Miszta Agata 1984 KolecTEAM Bieg 10 km tak
234. Miszta Karol 1985 KolecTEAM Bieg 10 km tak
235. Miszta Marcin 1981 KolecTEAM Bieg 10 km tak
236. Miszta Milena 1992 KolecTEAM Bieg 10 km tak
237. Modzelewska Agnieszka 1978 Aktywni Plus Nordic Walking 5 km tak
238. Mucha Jerzy 1959 TEAM OLA Bieg 10 km nie
239. Musiał Tomasz 1974 SzymanowskiTeam PSP Bieg 10 km tak
240. Nagucki Karol 1993 Opalenica Bieg 10 km tak
241. Nahaczewski Grzegorz 1975 lub wybierz z listy Bieg 10 km tak
242. Najdek Łukasz 1988 GRODZISK WIELKOPOLSKI Bieg 10 km tak
243. Niemyt Andrzej 1992 Kopanki Bieg 10 km tak
244. Nowak Dariusz 1968 KolecTEAM Bieg 10 km tak
245. Nowak Dawid 1983 Opalenica Bieg 10 km tak
246. Nowak JÓzef 1955 BBC SKÓRZEWO Bieg 10 km tak
247. Nowak Krystian 1993 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg 10 km tak
248. Nowak Michalina 1988 Swarzędz Bieg 10 km tak
249. Nowak Przemysław 1976 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 10 km tak
250. Nowicki Dariusz 1973 WOT Bieg 10 km tak
251. Nyga Emilia 1989 TEAM BEROTU Bieg 10 km tak
252. Odrobna Izabela 1978 Chobienice Bieg 10 km tak
253. Odrobny Paweł 1980 TKKF "ŁABĘDŹ" Bieg 10 km tak
254. Olejniczak Marek 1977 Bydgoszcz Bieg 10 km tak
255. Olszewski Wojciech 2000 DANFLOR TEAM Bieg 10 km tak
256. Opaczyk Paweł 1957 Presto Travel Bieg 10 km tak
257. Osękowski Michał 1988 MAMY MIÓD Wytomyśl Bieg 10 km tak
258. Ostajewski Tomasz 1975 NOVUM PLUS Bieg 10 km tak
259. Pajchrowski RafaŁ 1970 OPALENICA Bieg 10 km tak
260. Pakuła Dawid 1980 Grodzisk Wielkopolski Bieg 10 km tak
261. Paluszak Anna 1993 HUSAR CROSS GYM Bieg 10 km nie
262. Pankowski Owidiusz 2000 NKB Chyży Bieg 10 km tak
263. Patan Krzysztof 1985 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 10 km tak
264. Pawleta Michał 1976 Night Runners Gliwice Bieg 10 km nie
265. Pawłowski Tomek 1986 Sokół Włoszakowice Bieg 10 km tak
266. Perz Emilia 1990 Bukowiec Bieg 10 km tak
267. Perz Marzenna 1968 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg 10 km tak
268. Pewiński Tomasz 1977 OPALENICA Bieg 10 km tak
269. Piaskowski Artur 1990 Opalenica Bieg 10 km tak
270. Piątas Wiesław 1957 Otusz Bieg 10 km tak
271. Piesik Marek 1977 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 10 km tak
272. Pigla Elzbieta 1982 Opalenica Bieg 10 km tak
273. Plewa Adam 1988 Bukowski Klub Biegacza Bieg 10 km tak
274. Plewa Paulina 1996 Bpk Bieg 10 km nie
275. Płoczyński Arkadiusz 1985 Opalenica Bieg 10 km nie
276. Polaszek Elżbieta 1955 aktywni plus Nordic Walking 5 km tak
277. Polaszek Paweł 1985 MAFiJA Bieg 10 km tak
278. Polaszek Rafał 1954 aktywni plus Nordic Walking 5 km tak
279. Połomka Artur 1988 Santander Runners Team Bieg 10 km tak
280. Prządka Michał 1979 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 10 km tak
281. Prządka Wojciech 1982 Nowy Tomyśl Bieg 10 km tak
282. Przewoźny Piotr 1983 1983 Bieg 10 km tak
283. Przewoźny Piotr 1983 1983 Bieg 10 km nie
284. Przybylak StanisŁaw 1946 Przybylak Team Nordic Walking 5 km nie
285. Przybylski Krzysztof 1982 Aktywni Plus Nordic Walking 5 km tak
286. Przybyła Łukasz 1984 Nowy Tomyśl Bieg 10 km tak
287. Przybysz Dorota 1966 Grodziski Klub Biegacza Bieg 10 km nie
288. Pukacki Jarosław 1976 Przyłęk Running Team Bieg 10 km tak
289. Pukacki Marcin 2002 Przyłęk Running Team Bieg 10 km tak
290. Pyszkowski Mariusz 1981 Pyra Team Babimost Bieg 10 km nie
291. Pyta Grzegorz 1960 niezrzeszony Bieg 10 km tak
292. Ratajczak Rajmund 1962 Poznań Bieg 10 km tak
293. Rączkowski Włodzimierz 1956 Opalenica Bieg 10 km tak
294. Roszyk Agnieszka 1978 T3 Bieg 10 km tak
295. Rozmus Mateusz 1994 Biegacz Teoretyczny Bieg 10 km tak
296. Rożkowski Roman 1958 Runner's Power Śrem Bieg 10 km tak
297. Rupa Sławomir 1979 Grodzisk Wielkopolski Bieg 10 km tak
298. Rybarczyk Dariusz 1962 Poznań Bieg 10 km tak
299. Rychter Piotr 1981 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 10 km tak
300. Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO Bieg 10 km tak
301. Sarżyński Patryk 1993 Team Draczyński Bieg 10 km tak
302. Serwa Michał 1989 Grodzisk Wielkopolski Bieg 10 km tak
303. Serwa Wojciech 1993 5 Lubuski Pułk Artylerii Sulechów Bieg 10 km tak
304. Sieroń Kamil 1991 TEAM BEROTU Bieg 10 km tak
305. Sitek Anna 1962 Przyłęk Running Team Nordic Walking 5 km tak
306. Skoreiko Yurii 1995 Crosshill Bieg 10 km tak
307. Skoreiko Yurii 1995 Crosshill Bieg 10 km nie
308. Skotarek Alicja 1961 Aktywni plus Nordic Walking 5 km tak
309. Skotarek Krzysztof 1957 Aktywni plus Nordic Walking 5 km tak
310. Skotarek Sławomir 1967 Opalenicki Klub Biegacza Bieg 10 km tak
311. Skuza Daria 1994 Opalenica Bieg 10 km tak
312. Smyk Andrzej 1969 bukowski klub biegacza Bieg 10 km tak
313. Sołtysik Jarosław 1972 TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ Bieg 10 km tak
314. Spychała Łukasz 1982 TEAM BEROTU Bieg 10 km tak
315. Stachowiak Michał 1977 niezrzeszony Bieg 10 km tak
316. Stachowiak Paweł 1985 Wolsztyn Bieg 10 km tak
317. Stankowiak Anna 1997 Nowy Tomyśl Nordic Walking 5 km tak
318. Stankowiak Marek 1964 Nowy Tomyśl Nordic Walking 5 km tak
319. Stariat Wioletta 1970 Aktywni Plus Nordic Walking 5 km tak
320. Starosta Sławomir 1973 Aktywnie w Pniewach Bieg 10 km tak
321. Stasiński Stanislaw 1944 KB MANIAC Poznań Bieg 10 km nie
322. Staśkowiak Arkadiusz 1982 Opalenica Bieg 10 km tak
323. Stermula Agata 1982 Grodzisk Wielkopolski Bieg 10 km tak
324. Sternal Piotr 1984 Drużyna Bieg 10 km tak
325. Sternal Sebastian 1976 Grodziski Klub Biegacza Bieg 10 km nie
326. Strugała Dorota 1979 Grodzisk Wlkp Bieg 10 km tak
327. Strugała Mariusz 1980 Grodzisk Wlkp Bieg 10 km tak
328. Strządała Krzysztof 1989 Żagań Bieg 10 km tak
329. Suchacki Michał 1989 Tarnowo Podgórne Bieg 10 km tak
330. Suzin Jan 1980 Warszawa Bieg 10 km nie
331. Syrotyn Pavlo 1995 Wolsztyn Bieg 10 km tak
332. Szarlik Przemysław 1970 KS Tęcza Bieg 10 km tak
333. Szelejewska Julia 2003 Grodzisk Wielkopolski Bieg 10 km tak
334. Szrama Dariusz 1979 Fire Angel Bieg 10 km tak
335. Szulc Mirosław 1951 Luboń Bieg 10 km tak
336. Szymankiewicz Andrzej 1975 Mariankowo Bieg 10 km tak
337. Szymankiewicz Edward 1949 CROSS STRACEŃCÓW TEAM Bieg 10 km tak
338. Szymańska Donata 1971 Bukowski Klub Biegacz Nordic Walking 5 km tak
339. Szymański Robert 1974 T3 Bieg 10 km tak
340. Szymański Roman 1966 Bukowski Klub Biegacza Bieg 10 km tak
341. Szymczak Krzysztof 1975 Grodzisk Wielkopolski Bieg 10 km tak
342. Szymczak Magdalena 1973 1973 Bieg 10 km tak
343. Szymczak Norbert 1990 Pniewy Bieg 10 km nie
344. Szymczak Norbert 1990 NOVUM PLUS Bieg 10 km nie
345. Szymkowiak Andrzej 1962 KolecTEAM Bieg 10 km tak
346. Szyszka Mirosław 1955 FCS SUPERSZYCHA TEAM Bieg 10 km tak
347. Ślotała Karol 1996 Buk Bieg 10 km tak
348. Świątek Agata 1993 Osp Opalenica Bieg 10 km tak
349. świergiel Paulina 1985 Nowy Tomyśl Bieg 10 km tak
350. Święcki Andrzej 1975 Grodzisk Wielkopolski Bieg 10 km tak
351. Targosz Wojciech 1976 Opalenica Bieg 10 km tak
352. Tkaczewski Szymon 2001 2001 Bieg 10 km tak
353. Tomaszewski Dawid 1976 LódDziki Komorniki Bieg 10 km tak
354. Tomkowiak Sławomir 1992 1992 Bieg 10 km tak
355. Torchała Marcin 1986 Grońsko Bieg 10 km tak
356. Torchała Marek 1972 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg 10 km tak
357. Trzeciak Izabela 1971 Aktywni Plus Nordic Walking 5 km tak
358. Turek Andrzej 1977 Ptaszkowo Bieg 10 km tak
359. Uliczka Marietta 1988 Opalenica Bieg 10 km tak
360. Urbańczyk Grzegorz 1987 For Run Team & AdRunaLine Bieg 10 km tak
361. Wachowska Agnieszka 1988 TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ Bieg 10 km tak
362. Wachowska Patrycja 1986 TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ Bieg 10 km tak
363. Walkowiak Waldemar 1990 Opalenica Bieg 10 km tak
364. Wałęsa Miłosz 1986 Nowy Tomyśl Bieg 10 km tak
365. Wasiek Łukasz 1983 Drużyna Szpiku Bieg 10 km tak
366. Wawrzyniak Łukasz 1989 Drużyna W! Bieg 10 km tak
367. Wawrzyniuk Mariusz 1979 Team Kopeć Bieg 10 km nie
368. Wesoły Piotr 1963 Klub Biegacza Bolewice Bieg 10 km tak
369. Wilczyńska Beata 1992 Poznań Bieg 10 km tak
370. WilczyŃski Krzysztof 1960 Poznań Bieg 10 km tak
371. Wiśniewska Anna 1982 HERNIK TEAM Bieg 10 km tak
372. Witkowski Mateusz 1990 Silna Bieg 10 km tak
373. Wojciechowski Marcin 1985 Bliźniak Team Śmigiel Bieg 10 km nie
374. Wolna Aleksandra 1956 Poznań Bieg 10 km tak
375. Wozniak Wiktoria 2001 TEAM POSTĘP PNIEWY Nordic Walking 5 km tak
376. Woźna-Kaczmarek Serafina 1990 Grodzisk Wielkopolski Bieg 10 km tak
377. Woźniak-Szymankiewicz Ewa 1976 Mariankowo Nordic Walking 5 km tak
378. Wróbel Maciej 1992 Grodziski Klub Biegacza Bieg 10 km tak
379. WrÓbel Marcin 1982 ELMAX TEAM Bieg 10 km tak
380. Wróbel Marzena 1980 niezrzeszona Bieg 10 km tak
381. Wygralak Piotr 1986 Drużyna Szpiku Bieg 10 km tak
382. Wysłużal Elżbieta 1965 PKO BANK POLSKI Bieg 10 km tak
383. Wysłużal Monika 1989 Poznań Bieg 10 km tak
384. Zagozda Tomasz 1961 TOMASZ BIEGA Bieg 10 km tak
385. Zając Paweł 1983 Opalenica Bieg 10 km tak
386. Zapłata Michalina 2003 Aktywni Plus Nordic Walking 5 km nie
387. Zapłata Zuzanna 2003 Aktywni Plus Nordic Walking 5 km nie
388. Zdziarski Tomasz 1978 Kopanki Bieg 10 km tak
389. Zerbst Jacek 1974 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg 10 km tak
390. Ziemek Tomasz 1979 TEAM BEROTU Bieg 10 km tak
391. Zowczak Dorota 1983 Rawa Team Bieg 10 km tak
392. Zowczak Maciej 1983 Komorniki Bieg 10 km tak