Lista startowa

XV Bieg Patrona Szkoły Podstawowej nr 5 w Gostyniu
im. ks. Franciszka Olejniczaka
Gostyń 07.04.2019



Liczba zgłoszonych zawodników: 206


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamczak Milena 2013 Przedszkole "Dziecięcy Raj" Bieg Smerfa - 200m
2. Adamczak Patrycja 2013 Przedszkole nr 7 w Gostyniu Bieg Smerfa - 200m
3. Adamczewska Bianka 2008 Poznań Bieg - 600m
4. Artmańska Jagoda 2010 Szkoła Podstawowa nr 3 Gostyń Bieg Malucha - 400m
5. Bajer Jerzy 2013 Przedszkole Łęka Wielka Bieg Smerfa - 200m
6. Bajer Julia 2009 SP Żytowiecko Bieg - 600m
7. Bartkowiak Marta 2010 SP5 Gostyń Bieg Malucha - 400m
8. Bartkowiak Piotr 2008 SP5 Gostyń Bieg - 800m
9. Bazan Wiktor 2013 przedszkole Bajka Bieg Smerfa - 200m
10. Beczkowiak Jadwiga 2016 Gola Bieg Smerfa - 200m
11. Berdychowska Alicja 2013 Krajewice Bieg Smerfa - 200m
12. Berdychowska Marta 2010 SP Sikorzyn Bieg Malucha - 400m
13. Berdychowski Sebastian 2015 Krajewice Bieg Smerfa - 200m
14. Biderman Stefania 2015 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
15. Bielecka Karolina 2003 MKL Jarocin Bieg - 1200m
16. Bielecka Patrycja 2003 MKL Jarocin Bieg - 1200m
17. Biernat Kacper 2011 Sp 5 Gostyń Bieg Malucha - 600m
18. Biernat Nina 2009 Sp 5 Gostyń Bieg - 600m
19. Binieda Nadia 2010 Podstawową nr 5 Bieg Malucha - 400m
20. Borowczak Laura 2013 Los Blancos Bieg Smerfa - 200m
21. Borowiak Aleks 2016 Żłobek kraina baśni Bieg Smerfa - 200m
22. Borowiak Marcel 2014 Przedszkole Piotruś Pan Bieg Smerfa - 200m
23. Boruszewska Martyna 2012 Przedszkole nr5 Bieg Smerfa - 200m
24. Boruszewski Franek 2010 Szkola nr 5 Bieg Malucha - 600m
25. Brodziak Gabrysia 2014 Mosina Bieg Smerfa - 200m
26. Brucks Maria 2009 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg - 800m
27. Bulczyńska Antonina 2014 Przedszkole Zielona Zatoka Bieg Smerfa - 200m
28. Capoluongo Stella 2007 Podstawowa nr 5 im. Franciszka Olejniczaka Bieg - 800m
29. Chudzińska Kaja 2009 SP nr 5 w Gostyniu Bieg - 600m
30. Chudziński Filip 2011 SP nr 5 w Gostyniu Bieg Malucha - 600m
31. Cichowska Zofia 2015 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
32. Ciesielski Szymon 2009 Szkoła Podstawowa nr.5 w Gostyniu Bieg - 800m
33. Danek Eliza 2010 SP 5 Gostyń Bieg Malucha - 400m
34. Danek Maja 2010 SP 5 Gostyń Bieg Malucha - 400m
35. Danek Zuzanna 2009 SP nr 5 Gostyń Bieg - 600m
36. Dębska Laura 2016 brzezie Bieg Smerfa - 200m
37. Długa Nadia 2014 Przedszkole nr 4 Bieg Smerfa - 200m
38. DŁugi Igor 2011 SP nr 2 Bieg Malucha - 600m
39. Dubaniewicz Filip 2007 SP nr 5 Gostyń Bieg - 1200m
40. Dubowik Marcelina 2008 SP 2 Gostyń/Młode Orły Bieg - 600m
41. Dudkowiak Jakub 2005 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg - 1500m
42. Elward Kacper 2013 Zielona Zatoka Bieg Smerfa - 200m
43. Fabisiak Filip 2008 SP5 Gostyń Bieg - 800m
44. Fabisiak Mateusz 2016 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
45. Fabisiak Natalia 2010 SP5 Gostyń Bieg Malucha - 400m
46. Frąckowiak Izabela 2011 Sp 5 Gostyń Bieg Malucha - 400m
47. Frąckowiak Marek 2009 Sp 5 Gostyń Bieg - 800m
48. Furman Maja 2011 SP5 GOSTYŃ Bieg Malucha - 400m
49. Furman Oliwia 2013 Przedszkole nr4 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
50. Furmanek Karolina 2011 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg Malucha - 400m
51. Furmanek Lidia 2006 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg - 800m
52. Furmanek Maciej 2005 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg - 1500m
53. Gendera Agata 2009 Borek Wlkp Bieg - 600m
54. Gmur Łucja 2007 Sp nr 5 w Gostyniu Bieg - 800m
55. Gmur Maria 2010 Sp nr 5 w Gostyniu Bieg Malucha - 400m
56. Goszczyńska Anna 2016 Kania Gostyń Bieg Smerfa - 200m
57. Goszczyński Adrian 2010 Kania Gostyń Bieg Malucha - 600m
58. Goszczyński Konrad 2007 Kania Gostyń Bieg - 1200m
59. Goszczyński Krzysztof 2014 Kania Gostyń Bieg Smerfa - 200m
60. Górczyński Adam 2007 Sp Nochowo MOS Śrem Bieg - 1200m
61. Górczyński Kacper 2010 Sp Nochowo MOS Śrem Bieg Malucha - 600m
62. Grodzka Julka 2014 Przedczkole nr 4 Bieg Smerfa - 200m
63. Grodzka Zuzanna 2010 Podstawowa nr 5 Bieg Malucha - 400m
64. Grodzki Alan 2011 Podstawowa nr 5 Bieg Malucha - 600m
65. Grząbka Michalina 2014 Przedszkole miejskie nr 4 Bieg Smerfa - 200m
66. Grząbka Oliwier 2011 Sp5 Gostyń Bieg Malucha - 600m
67. Grzemski Tymoteusz 2010 Szkoła podstawowa nr 1 w Gostyniu Bieg Malucha - 600m
68. Grześkowiak Szymon 2006 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg - 1200m
69. Gumienny Jakub 2008 Podstawowa nr 5 Bieg - 800m
70. Handke Mikołaj 2004 Szkoła Podstawowa nr. 5 w Gostyniu Bieg - 1500m
71. Jagodzik Marysia 2013 Leszno Bieg Smerfa - 200m
72. Jakubiak Jan 2008 SP2 Gostyń Bieg - 800m
73. Jakuszkowiak Maciej 2009 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg - 800m
74. Jakuszkowiak Mikołaj 2006 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg - 1200m
75. Janicki Franciszek 2013 Przedszkole nr 5 w Gostyniu Kubusia Puchatka Bieg Smerfa - 200m
76. Jańczak Kacper 2007 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg - 1200m
77. Jańczak Maria 2010 SP GOLA Bieg Malucha - 400m
78. Jańczak Nadia 2012 Przedszkole Piotruś Pan Bieg Smerfa - 200m
79. Jaskierska Lena 2010 SP nr 5 Bieg Malucha - 400m
80. Juszkiewicz Hanna 2013 Młode Orły Bieg Smerfa - 200m
81. Kacpura Maja 2011 Sp5 Gostyń Bieg Malucha - 400m
82. Kacpura Martyna 2011 Sp5 Gostyń Bieg Malucha - 400m
83. Kahlert Gabriela 2008 sp. nr. 5 w Gostyniu Bieg - 600m
84. Kalak Stanisław 2012 Przedszkole nr 6 w Krotoszynie Bieg Smerfa - 200m
85. Kalak Zofia 2010 Szkoła Podstawowa nr 5 w Krotoszynie Bieg Malucha - 400m
86. Kaźmierska Maria 2006 SP 5/ Sporty Walki Gostyń Bieg - 800m
87. Kaźmierski Krzysztof 2006 SP 5 / APR Bieg - 1200m
88. Kierczynski Gabrysia 2007 Nr 2 Bieg - 800m
89. Kierczynski Wojciech 2010 MKS/NR5 Bieg Malucha - 600m
90. Kierzek Natan 2006 Sp nr 5 Gostyń Bieg - 1200m
91. Knapp Mateusz 2013 Przedszkole Jedynka Bieg Smerfa - 200m
92. Knapp Michał 2010 SP 2 Bieg Malucha - 600m
93. Konieczka Hubert 2008 Gostyń Bieg - 800m
94. Konieczka Wiktor 2010 Gostyń Bieg Malucha - 600m
95. Konieczna Anna 2014 Przedszkole Miejskie Nr 7 Bieg Smerfa - 200m
96. Konieczna Hanna 2014 Przedszkole Miejskie Nr 7 Bieg Smerfa - 200m
97. Konieczna Noemi 2011 SP5 Bieg Malucha - 400m
98. Konieczny Natan 2013 Przedszkole „Jedność” Bieg Smerfa - 200m
99. Kornecka Patrycja 2013 PM 1 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
100. Kozaczek Kacper 2012 Młode Orły Bieg Smerfa - 200m
101. Kozaczek Pola 2015 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
102. Krawiec Hanna 2006 Los Blancos Bieg - 800m
103. Krawiec Jakub 2007 SP nr 5 w Gostyniu Bieg - 1200m
104. Krawiec Julia 2009 SP nr 5 w Gostyniu Bieg - 600m
105. Krawiec Kamil 2010 Los Blancos Bieg Malucha - 600m
106. Krawiec Zofia 2007 Szkol Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg - 800m
107. Król Robert 2010 Szkoła Podstawowa nr 8 w Krotoszynie Bieg Malucha - 600m
108. Krysicki Oliwier 2014 Głoginin Bieg Smerfa - 200m
109. Krzeszkowski Jakub 2005 sp 5 Bieg - 1500m
110. Krzyżostaniak Wiktoria 2009 SP NR 5 Bieg - 600m
111. Kubiak Bartosz 2008 SP2 Gostyń Bieg - 800m
112. Kubiak Julia 2007 SP 5 Gostyń Bieg - 800m
113. Kubiak Mateusz 2008 SP 5 Gostyń Bieg - 800m
114. Kubiak Michalina 2010 SP 5 Gostyń Bieg Malucha - 400m
115. Kubiak Szymon 2012 Przedszkole nr 1 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
116. Kulczak Anna 2008 SP 5 Gostyń Bieg - 600m
117. Kurczewska Zofia 2009 Szkoła Podstawowa nr 5 Gostyń Bieg - 600m
118. Leman Mateusz 2009 SP29 Poznań Bieg - 800m
119. Leman Zuzanna 2008 SP29 Poznań Bieg - 600m
120. Lenarczyk Dawid 2009 SP 5 Gostyń Bieg - 800m
121. Lisiecka Zuzanna 2008 SP nr 5 Gostyń Bieg - 600m
122. Łusiewicz Mateusz 2005 Szkoła Podstawowa nr 1 w Gostyniu Bieg - 1500m
123. Machowski Szymon 2009 Sp 5 Gostyń Bieg - 800m
124. Magulij Julian 2013 KGHM ZG RUN Bieg Smerfa - 200m
125. Małecka Marysia 2006 SP1 Mosina Bieg - 800m
126. Marcinkowska Nikola 2015 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
127. Marcinkowski Eryk 2005 Szkoła nr5 Bieg - 1500m
128. Marek Maciej 2004 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg - 1500m
129. Matuszak Martyna 2011 Masłowo Bieg Malucha - 400m
130. Matuszak Piotr 2004 MKL JEDYNKA JAROCIN Bieg - 1500m
131. Michalski Wojciech 2005 Wodnik Śrem Bieg - 1500m
132. Mikołajczak Dawid 2011 SP 5 Gostyń Bieg Malucha - 600m
133. Mikołajczak Jakub 2014 Przedszkole Miejskie Nr 7 Bieg Smerfa - 200m
134. Mikołajczak Piotr 2008 SP 2 Gostyń Bieg - 800m
135. Mila Bartłomiej 2003 Gimnazjum nr1 Bieg - 1500m
136. Misiak Maria 2009 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg - 600m
137. Niedziela Barbara 2010 SP5 Bieg Malucha - 400m
138. Nowaczyk Aleksandra 2011 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg Malucha - 400m
139. Nowicki Wojciech 2015 Przedszkole Buratino Bieg Smerfa - 200m
140. Paszkowiak Hania 2011 SP Rydzyna Bieg Malucha - 400m
141. Pawlak Dominik 2014 Przedszkole Zielona Zatoka Bieg Smerfa - 200m
142. Pawlak Patryk 2008 SP NR 5 GOSTYŃ Bieg - 800m
143. Pietraszewski Mateusz 2007 SP 5 GOSTYŃ Bieg - 1200m
144. Pietrula Wiktoria 2008 SP5 Gostyń Bieg - 600m
145. Pietrzyk Maria 2014 Przedszkole Miejskie JEDYNECZKA Bieg Smerfa - 200m
146. Pietrzyk Olaf 2010 Kania Gostyń Bieg Malucha - 600m
147. Piotrowski Jan 2010 Szkoła Podstawowa Nr 1 Bieg Malucha - 600m
148. Piszczelak Dominik 2012 Przedszkole nr 4 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
149. Piszczelak Kacper 2009 Szkoła podstawowa nr 5 Gostyń Bieg - 800m
150. PŁatek Jagoda 2008 SP NR 5 W GOSTYNIU Bieg - 600m
151. PŁatek Krzysztof 2004 SP NR 5 W GOSTYNIU Bieg - 1500m
152. Płuciniczak Emilia 2006 Szkoła Podstawowej nr 5 w Gostyniu im. ks. Franciszka Olejniczaka Bieg - 800m
153. Podgórniak Mikołaj 2017 Swarzędz Bieg Smerfa - 200m
154. Rabiega Joachim 2010 Sp4 Bieg Malucha - 600m
155. Radczyk Barbara 2012 PRZEDSZKOLE ZIELONA ZATOKA Bieg Smerfa - 200m
156. Radczyk Olga 2009 SP 5 GOSTYŃ Bieg - 600m
157. Rak Marta 2011 UKS Akademia Talentów Krotoszyn Bieg Malucha - 400m
158. Rak Piotr 2006 SP Lutogniew Bieg - 1200m
159. Ratuszna Natalia 2015 Przedszkole nr 7 w Gostyniu Bieg Smerfa - 200m
160. Rogalska Zofia 2006 Sp 5 Gostyń Bieg - 800m
161. Rozwora Karol 2005 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg - 1500m
162. Ruszczyńska Olga 2009 SP 5 Gostyń Bieg - 600m
163. Ruszczyński Filip 2009 SP 5 Gostyń Bieg - 800m
164. Ruszczyński Mateusz 2007 SP 5 Gostyń Bieg - 1200m
165. Sadowska Magda 2004 Szkoła Podstawowa nr 5 Bieg - 1200m
166. Sankiewicz Anatolia 2016 KOŚCIAN Bieg Smerfa - 200m
167. Sankiewicz Barbara 2014 SPYTKÓWKI Bieg Smerfa - 200m
168. Sankiewicz Jan 2011 SP NR 4 KOŚCIAN Bieg Malucha - 600m
169. Sankiewicz StanisŁaw 2011 SPYTKÓWKI Bieg Malucha - 600m
170. Schope Marianna 2006 Szkoła Drobnin Bieg - 800m
171. Sierżant Natalia 2006 UKS Jedynka Gostyń Bieg - 800m
172. Stefaniak Paweł 2007 Sp 5 Gostyń Bieg - 1200m
173. Stefaniak Robert 2011 Sp 5 Gostyń Bieg Malucha - 600m
174. Stróżyńska Barbara 2009 SP5 Gostyń Bieg - 600m
175. Sworowski Marcel 2015 Przedszkole nr 5 "Kubuś Puchatek" Bieg Smerfa - 200m
176. Szumny Olaf 2011 Sp9 Bieg Malucha - 600m
177. Szymczak Mateusz 2008 SP 3 Bieg - 800m
178. Ściebura Szymon 2011 Szkoła podstawowa nr 3 Gostyń Bieg Malucha - 600m
179. Tatarka Sebastian 2006 Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg - 1200m
180. Twardowski Adrian 2011 Szkoła Podstawowa nr 2 Bieg Malucha - 600m
181. Twardowski Jakub 2015 Przedszkole miejskie nr 1 Bieg Smerfa - 200m
182. Wachowiak Anastazja 2005 Sp nr13 Leszno Bieg - 1200m
183. Wachowiak Dobrawa 2013 Leszno Bieg Smerfa - 200m
184. Waleńska Olga 2015 Przedszkole Miejskie nr 4 Bieg Smerfa - 200m
185. Waleńska Zofia 2010 SP5 Bieg Malucha - 400m
186. Waleński Bartosz 2009 SP5 Bieg - 800m
187. Waleński Wojciech 2010 SP 5 Bieg Malucha - 600m
188. Walkowiak Lena 2010 Szkoła Podstawowa nr 3 Gostyń Bieg Malucha - 400m
189. Wawrzyniak Ewelina 2014 Przedszkole Piotruś Pan Bieg Smerfa - 200m
190. Wawrzyniak Magdalena 2011 Sp1 Gostyń Bieg Malucha - 400m
191. Wielińska Weronika 2004 SP 5 GOSTYŃ Bieg - 1200m
192. Wieliński Mikołaj 2012 PM 4 GOSTYŃ Bieg Smerfa - 200m
193. Wiśniewski Dominik 2009 SP NR 1 Bieg - 800m
194. Wiśniewski Piotr 2013 Przedszkole Bajka Bieg Smerfa - 200m
195. Wojciechowska Sajana 2011 SP 5 Bieg Malucha - 400m
196. Wojciechowska Wiktoria 2011 SP nr 5 Gostyń Bieg Malucha - 400m
197. Wojciechowski Stanisław 2009 SP nr 5 Gostyń Bieg - 800m
198. Wojciechowski Tomasz 2013 PM nr 5 Gostyń Bieg Smerfa - 200m
199. Woźniak Kacper 2014 PM 5 Gostyn Bieg Smerfa - 200m
200. Wyrwińska Zuzanna 2011 szkoła podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg Malucha - 400m
201. Wyrwiński Wojciech 2008 szkoła podstawowa nr 5 w Gostyniu Bieg - 800m
202. Wysocki Bartosz 2009 Szkoła Podstawowa nr 5 Gostyń Bieg - 800m
203. Wysocki Kajetan 2012 Przedszkole Niepubliczne Zielona Zatoka Gostyń Bieg Smerfa - 200m
204. Zaremba Zuzanna 2007 Uks Jedynka Gostyń / S.P Borek Wlkp Bieg - 800m
205. Zbroniec Ewa 2006 SP NR 5 W GOSTYNIU Bieg - 800m
206. Zbroniec Marcin 2009 SP NR 5 GOSTYŃ Bieg - 800m