Lista startowa

I Bieg Wolności

Poznań, 03.05.2019
Dystans: 5 km / 10 km / NW 5 km / NW 10 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 301


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamczak Joanna 1985 KB Szamotuły 5km
2. Adamski Robert 1967 Drużyna Szpiku NW-10km
3. Andrzejczak Maciej 1963 Amator 10km
4. Antczak-Kretkowska Maria 1958 1958 NW-10km
5. Arcimowicz Monika 1977 Rokietnica Team NW-10km
6. Bagińska Kasia 1986 Poznań 5km
7. Bagrowski Tomasz 1990 Lądek 10km
8. Balcerek Alicja 1993 Czerwonak 5km
9. Bartczak Przemysław 1988 Kamionki 5km
10. Bartz Joanna 1979 Poznan NW-5km
11. Bazylewicz Piotr 1989 Poznań 5km
12. Biedalak Krzysztof 1984 Swarzędz 10km
13. Biedalak Krzysztof 1984 Swarzędz 10km
14. Biernacka Agnieszka 1975 Poznań 5km
15. Błażejak Wioletta 1981 Wschowa NW-5km
16. Boguś Tomasz 1977 Po prostu biegnij & żyj aktywnie 10km
17. Bręk Anna 1986 Kórnik 5km
18. Brych Piotr 1989 Poznań 10km
19. Bugajewska Patrycja 1978 Poznań NW-5km
20. Buniak Joanna 1976 Swarzedz 5km
21. Cholewka Jolanta 1956 Marsz po Zdrowie Poznań NW-5km
22. Cieślarczyk Paulina 1994 Poznań 5km
23. Cwalina Dariusz 1980 1980 10km
24. Czerniak Marcin 1997 Siedlec 5km
25. Czerwiec Natalia 1997 Mogilno 5km
26. Czub Łukasz 1978 Komorniki 5km
27. Ćwiklińska Anna 1977 Poznań 10km
28. Danielewicz Anna 1976 Ke-Ko TEAM NW-5km
29. Dąbrowski Jerzy 1950 Poznań 10km
30. Domański Bartosz 1990 Swarzędz 5km
31. Don Robert 1974 KLASSZPOT/WSZYSTKO O BIEGANIU 10km
32. Doroszkiewicz Agnieszka 1974 Kiekrz NW-5km
33. Duda Jadwiga 1957 Szamotuły 10km
34. Duda Paula 1988 Poznan 10km
35. Dudek Jan 1961 KE-KO TEAM NW-5km
36. Dudziak Bartosz 1981 Leszno NW-5km
37. Duszczak Marek 1986 Paczkowo 10km
38. Duszyński Dariusz 1985 Krzykosy 5km
39. Dworczak Adrianna 1972 Kościan 5km
40. Dymowska Amanda 1991 MR Partners 5km
41. Dyrtkowski Kamil 1985 DYRTKOWSKI KAMIL FINANSE 10km
42. Dyś-Kuźniarz Sylwia 1972 Nie NW-5km
43. Dzięcielska Agnieszka 1976 Poznań 10km
44. Dziubak Paulina 1990 Biedrusko 5km
45. Filipowiak Bartosz 1979 Husaria 5km
46. Gabryś Karolina 1999 Szczecin 5km
47. Gałecka Małgorzata 1978 Mrowino 10km
48. Garkaj Martyna 1984 Luboń 5km
49. Gelc Violetta 1964 Loco Teamz 5km
50. Gendera Ewa 1971 Night Runners NW-10km
51. Geppert Jakub 1984 AdRunaLine Running Team 10km
52. GliszczyŃska Kinga 1978 Luboń 10km
53. Głuszak Bartek 1999 Manufaktura Mieszkań/Szybki Lopes Nekla 5km
54. Godek Piotr 1964 KB Maniac Poznań 5km
55. Górna Blanka 1983 Poznań NW-5km
56. Grzelakowska Iwona 1979 Wkurw_Team NW-5km
57. Grzywaczyk Artur 1964 #BIEGACZE 10km
58. Grzywaczyk Przemysław 1992 parkrun Poznań 5km
59. Gudzio Maciej 1966 Czerwonak NW-5km
60. Hajdukiewicz Agnieszka 1981 Łódź 5km
61. Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM 5km
62. Hetmańczyk Weronika 1994 Poznań 5km
63. Hofman Dominika 1970 Poznań NW-5km
64. Ignaszewska Marta 1980 Drużyna Szpiku 5km
65. Janicki Piotr 1973 Poznan 5km
66. Jankowska Barbara 1975 Poznań 10km
67. Jankowska Jolanta 1975 Poznań 10km
68. Jankowski Grzegorz 1960 TEAM STĘSZEW NW-5km
69. Janur Wiesława 1980 Serikon team NW-5km
70. Jęczewska Malgorzata 1988 ZPPP 2 w Poznaniu 5km
71. Jędrzejewski Karol 1983 Poznań 10km
72. Jędrzejewski Tomasz 1986 Warszawa 10km
73. Juś Paulina 1989 Warszawa 5km
74. Kaczkowska Monika 1981 Poznan 5km
75. Kaczkowski Dariusz 1979 Poznan 5km
76. Kaczmarek Agata 1973 Nest Team 5km
77. Kaczmarek Beata 1971 STR POZNAŃ 10km
78. Kaczmarek Dorota 1979 Wiktorowo NW-5km
79. Kaczmarek Robert 1973 Wiktorowo 5km
80. Kałuża Krzysztof 1967 Szamotuły NW-10km
81. Kaniewski Maciej 1993 GdzieTaMeta 10km
82. Kańduła Klaudia 1980 Nest Team 5km
83. Karasińska Katarzyna 1964 . NW-5km
84. Karczmarczyk Katarzyna 1986 Bydgoszcz 10km
85. Karof Karolina 1995 Poznań 5km
86. Karpińska Emilia 1980 Koziegłowy 5km
87. Kasprzak Maciej 1973 Koziegłowy 5km
88. Kasprzak Weronika 1998 Koziegłowy 5km
89. Kaszyński Jakub 2001 Murowana Goślina 10km
90. Kaźmierczak Natalia 1989 Poznań NW-5km
91. KiciŃski Maciej 1980 NIGHT RUNNERS 5km
92. Kielbasinski Lukasz 1986 12WBOT 5km
93. Kitajczuk Łukasz 1992 PlusTimingwww NW-5km
94. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM 5km
95. Klausa-Wartacz Joanna 1981 Poznań 5km
96. Knach-Manowska Karolina 1971 LOCO TEAM 5km
97. Knast Izabela 1972 Poznan 5km
98. Knast Maxiej 1971 Poznan 5km
99. Knopp Krzysztof 1994 Chris 10km
100. Kołodziejska Klaudia 1997 Kłecko 5km
101. Komischke Monika 1984 Poznań NW-5km
102. Konieczny Mariusz 1973 Poznań 5km
103. Kowalczyk Paulina 1992 Otorowo 5km
104. Kowalczyk Tadeusz 1965 Otorowo 5km
105. Kozłowska Karolina 1983 Poznań NW-5km
106. Kozłowska Wiktoria 2007 Poznań NW-5km
107. Krasińska Katarzyna 1981 Bydgoszcz 10km
108. Krasiński Piotr 1975 Bydgoszczy 10km
109. Kraska Katarzyna 1979 Gniezno 5km
110. Kretkowski Waldemar 1959 1959 NW-10km
111. Król Darek 1967 HERNIK TEAM 10km
112. Kruszka Arleta 1964 Marsz Po Zdrowie NW-10km
113. Krystosik Paulina 1994 Biegam bo lubie, Biegam Dla siebie 5km
114. Krzemień Krzysztof 1980 Run Flint Run 10km
115. Kubiak Katarzyna 1993 Poznań 5km
116. Kubiak Mirosław 1965 Swarzędz 5km
117. Kudzior Piotr 1996 PRO366 5km
118. Kuleczka Daniel 1975 Drużyna szpiku 10km
119. Kuna Danka 1972 Klub Wesołego Szampana 5km
120. Kuna Robert 1972 KLUB WESOŁEGO SZAMPANA 5km
121. Kupczak Monika 1995 Bukowski Klub Biegacza 5km
122. Kurkowiak Agnieszka 1974 Poznań 5km
123. Kurkowiak Dariusz 1967 1967 5km
124. Kuźma Anna 1990 Poznań 5km
125. Kwiatkowski Tomasz 1986 Polonia Środa 10km
126. Lechowicz Jacek 1982 Szamocin NW-5km
127. Ledzion GraŻyna 1965 Swarzędz 10km
128. Leporowska Anna 1976 Środa Wielkopolska 10km
129. Lesniewicz Małgorzata 1967 Biegacze Juniora Runners Team NW-5km
130. Lewandowska Agnieszka 1979 Świnoujście 10km
131. Lewandowski Marcin 1975 gRUNwald team Poznań 5km
132. Lewartowski Damian 1993 Gniezno NW-5km
133. Lis Maciej 1971 Poznań 10km
134. Lisiak Karina 1990 Kostrzyn wlkp 5km
135. Lubawy Henryk 1959 Poznań NW-5km
136. Lupa-Marcinowska Aneta 1976 RUN4FUN 10km
137. Łaskarzewska Anna 1992 Beiersdorf Sport Team 5km
138. Ławiak Tomasz 1993 Poznań NW-10km
139. Łączyński Tomasz 1983 Szamotuły KKS 10km
140. Łuczak - Mrówka Anna 1983 Poznań 10km
141. Łukasz Nowicki 1982 Środa Wielkopolska 10km
142. Łukowiak Alina 1977 Czempin 5km
143. Machajewska Aneta 1976 Polonia Środa 10km
144. Maciński Marcin 1984 Dragons NW-5km
145. Madaj Robert 1970 TEAM STĘSZEW NW-10km
146. Magdziarek Natalia 1995 Poznań 5km
147. Majdanska Ilona 1985 Dziećmierowo 10km
148. Majewski Maciej 1966 POZNAŃ 10km
149. Makowiec Martyna 1990 Pobiedziska 5km
150. Małodobry Krzysztof 1966 Barlinek 5km
151. Manowska Dagmara 1970 Poznań 5km
152. Marcinowski Krzysztof 1977 RUN4FUN 10km
153. Marin Alberto 1987 Poznan 10km
154. Maślanka Iwona 1971 Śmigielska Grupa Nordic Walking NW-5km
155. Matuszewski Mateusz 1980 Poznań 10km
156. Matyja Anna 1970 ŚREM NW-5km
157. Mazur Robert 1990 Mieścisko 10km
158. Mazurczak Justyna 1981 Poznań NW-5km
159. Mazurek Monika 1976 Poznań 5km
160. Mediger Małgorzata 1967 Niezależna 5km
161. Michalak Grzegorz 1997 Świat Biegacza Fehlau Run Team 10km
162. Mikołajczak Zuzanna 2002 Poznań 5km
163. Mirosław Rafał 1986 JW 2414 10km
164. Mistelski Karol 1993 Szczecin 10km
165. Molak Dawid 1981 Poznań 10km
166. Mroskowiak - Wylegała Agnieszka 1975 Poznań NW-10km
167. Mroszyński Wojciech 1989 Night Runners 5km
168. Mucha Łucja 1996 ObojętnieTeam 10km
169. Mucha Rita 1980 Night Runners 10km
170. Mucha Żaneta 1975 RUUKKI 10km
171. Muszyński Przemysław 1996 Poznań 5km
172. Narożny Stanisław 1979 JaWaNaKo team 5km
173. Nawrocik Piotr 1987 Poznań 5km
174. Nawrot Radek 1982 Biegam Bo Lubie 10km
175. Nicikowska Olga 1999 Kiekrz 5km
176. Nowaczyk Agata 1987 Komorniki 5km
177. Nowaczyk Sylwia 1977 Tulce NW-5km
178. Nowak Damian 1998 Baranowo 10km
179. Nowak Edyta 1994 Gniezno NW-5km
180. Nowak Maciej 1974 gRUNwald team Poznań 5km
181. Nowicki Hubert 1974 Kleszczewo 5km
182. Nowicki Hubert 1974 Kleszczewo 5km
183. Ochnio Marta 1969 Barlinek 5km
184. Okonek Aneta 1966 uroczyPrezent.pl NW-5km
185. Okonek Paulina 1990 uroczyprezent.pl NW-5km
186. Oldenburg Tim 1980 Team Zoot Europe 10km
187. Olszewski Kajetan M. 1979 Szybcy i (nie)Wściekli 10km
188. Olzacka Agata 1982 HERNIK TEAM 5km
189. Orłowski Mateusz 1987 1987 5km
190. Ostrowska Natalia 2001 Garby 5km
191. Owczarkowski Maciej 1962 Poznan 10km
192. Parchliniak Piotr 1978 Plewiska 10km
193. Parowicz Aleksandra 1948 Poznań NW-5km
194. Pawlak Kamila 1973 Poznań NW-5km
195. Pawlak Małgorzata 1966 . NW-5km
196. Pawlak Sławomir 1970 Poznań 5km
197. Pawlik Monika 1975 Biegacze Juniora Runners Team NW-10km
198. Pazdyj Michał 1996 Koziegłowy 10km
199. PĄpka Aldona 1972 WOJNOWICE NW-5km
200. Perlik Wiesław 1954 TadMax NW-10km
201. Perlik Wiesław 1954 TadMax NW-5km
202. Perz Dariusz 1986 Szczuczyn 5km
203. Pieniak Emilia 1979 Szamotuły 5km
204. Pietruczuk Julia 1993 Poznań 5km
205. Pietrzak Agata 1985 Poznań 5km
206. Piotrowicz Joanna 1975 Nie NW-5km
207. Plecan Ewa 1988 Poznań 5km
208. Porada Marek 1963 HERNIK TEAM 5km
209. Pospieszna Zofia 1993 zaliniametyteam 10km
210. Powałowska Magdalena 1980 Swarzędz 5km
211. Prokop Marietta 1973 SUCHY LAS 10km
212. Przybylski Bartosz 1988 Blum team 5km
213. Psiuk Agnieszka 1975 Wiórek biega 5km
214. Puszkarek Romana 1958 Czempiń 5km
215. Pytlik Dariusz 1964 SG SQUAD 5km
216. Rabsch Bartek 1978 Poznań 10km
217. Rebelka Małgorzata 1994 Poznań 5km
218. Robakowski Adrian 1993 Pogorzela 5km
219. Rojek Stanisław 1970 Poznań 5km
220. Rosół Roman 1970 HERNIK TEAM 5km
221. Roszak Henryk 1968 KLUB BIEGACZA KOMPANIA PIWOWARSKA 10km
222. Rozynek Małgorzata 1978 Night Runners 10km
223. Rychlewski Jacek 1971 Poznań NW-10km
224. Rzepka Lucjan 1970 ROMA VICTRIX 10km
225. Sierant-Łęszczak Malwina 1990 śrem 5km
226. Sip Marta 1990 HERNIK TEAM 5km
227. Smoczyńska Karolina 1984 Wkurw_team 5km
228. Sobala Adam 2005 Poznań 5km
229. Sobala Bogusław 1959 Poznań 5km
230. Sobieniak Przemysław 1977 Cel w zasięgu nóg. 10km
231. Sobucki Dariusz 1981 Wiry 5km
232. Solarz Angelika 1980 Kórnik 5km
233. Soska Jacek 1979 angiodiabetica.pl 5km
234. Sowa Anna 1977 Warszawa 10km
235. Spoz Magdalena 1976 NestTeam 5km
236. Spoz Zofia 2006 NestTeam 5km
237. Stachowska Małgorzata 1989 Czapury 5km
238. Stankiewicz Agnieszka 1977 Głogów 10km
239. Stankiewicz Robert 1977 głogów 10km
240. Stawiak Maciej 1988 Dzike dziki 5km
241. Stawicki Bartosz 1986 Super Stawik 5km
242. Stecyniak Marcin 1986 Luboń 10km
243. Stefańska Sylwia 1982 Poznań NW-5km
244. Stempniak-Lechowicz Lidia 1983 Szamocin NW-5km
245. Strzódka Jędrzej 1985 Siupakabra 10km
246. Sudoł Barbara 1968 Beiersdorf Sport Team NW-5km
247. Szamiel Piotr 1983 Poznań 10km
248. Szumlewicz Patrycja 1992 Nowa Sól 10km
249. Szwedziak Kamila 1978 Paczkowo 10km
250. Szymańska Halina 1955 Szczecinek NW-5km
251. Szymańska-Stawiak Iwona 1988 Dzike dziki NW-5km
252. Ślesicki Konstanaty 1988 Konin 10km
253. Świtaj Katarzyna 1994 1994 5km
254. Tamas Mateusz 1990 Poznań 10km
255. Tomaszewska Paulina 1981 Września 10km
256. Tomczak Jarosław 1968 TEAM STĘSZEW NW-10km
257. Tomczyk Edward 1948 Marsz po Zdrowie NW-5km
258. Turek Łukasz 1984 Latające Ho(L)endry 10km
259. Urbańczyk Łukasz 1987 Września 10km
260. Wach Szymon 1983 Libek Biega :) 10km
261. Walczak Łukasz 1983 OSP Lusowo 5km
262. Walczak Robert 1980 Cytadela by Night 10km
263. Walisiak Artur 1988 Przeźmierowo 5km
264. Walkowiak Krzysztof 1990 Charzewo 5km
265. Walkowiak Piotr 1994 Fuck the Fame 10km
266. Wandtke Blazej 1971 Poznań 5km
267. Wasilewska Ilona 1986 Poznań NW-5km
268. Wawrzyniak Anna 1980 3:33 TEAM 10km
269. Wawrzyniak Przemysław 1967 3:33 TEAM 10km
270. Wawrzyniak-Borsuk Iwona 1979 Poznań 5km
271. Wejnerowski Łukasz 1988 Poznań 5km
272. Wesołowska-Bochenek Ilona 1982 Poznań NW-10km
273. Wikierska Alicja 1956 Gubińska Grupa Nordic Walking NW-5km
274. Wikierski Łukasz 1979 GB Wielkopolscy Biegacze 5km
275. Wiśniewski Przemysław 1988 Plewiska 5km
276. Witkowska Paulina 1987 Po prostu biegnij & żyj aktywnie 10km
277. Włoszyński Marek 1972 luboń 10km
278. Wodzień Przemysław 1977 Poznań 10km
279. Wojciechowska Dąbrówka 1983 Aktywny Stęszew 5km
280. Wojciechowska Renata 1977 Luboń 5km
281. Wojciechowski Dawid 1976 Rosenborg Trondheim 5km
282. Wojciechowski Krystian 1991 Jarocin 5km
283. Wojciechowski Zbigniew 1978 Poznań 5km
284. Wojnowski Dariusz 1994 1994 5km
285. Wojtkowiak Anna 1992 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW 5km
286. Wojtkowiak Małgorzata 1978 Poznań 5km
287. Wojtysiak Grażyna 1978 Smigiel NW-5km
288. Wolski Piotr 1968 - 10km
289. Woźniak Michał 1995 Wilkowyja 10km
290. Woźniczka Maciej 1994 Poznań 5km
291. Wójcik Jacek 1964 TEAM STĘSZEW NW-5km
292. Wysz Daman 1979 Poznań 10km
293. Zachaj Patrycja 1997 Drużyna szpiku 5km
294. Zaleśna Kinga 1992 MR Partners 5km
295. Zarzeczańska-Janasik Blanka 1982 1982 5km
296. Zawada Paweł 1991 Samotny Wilk 5km
297. Zawadzka Gabriela 2006 MR Partners Team 5km
298. Zawadzka Iwona 1979 MR Partners Team 5km
299. Zawadzki Michał 1975 MR Partners Team 10km
300. Zowczak Dorota 1983 Rawa Team 5km
301. Żminkowski Paweł 1976 SW 10km