Lista startowa

BIKE'OWY MARATON MTB 2019
Limit: 500 uczestników
Długa Goślina, 05.05.2019


Liczba zgłoszonych zawodników: 233

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 153


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans -> Opłacono ->
1. Adamczyk-Gajda Dorota 1964 Oleśnica SPORTOWY tak
2. Adamowicz Arkadiusz 1975 SZCZECINEK OLIMPIJSKI tak
3. Adamowicz Arkadiusz 1975 SZCZECINEK MISTRZOWSKI tak
4. Andrzejewski Lech 1950 Skórzewo SPORTOWY tak
5. Anioł Marcin 1979 Swarzędz SPORTOWY nie
6. Antkowiak Anna 1984 Poznan SPORTOWY tak
7. Antkowiak Paweł 1975 Budzyń SPORTOWY tak
8. Antonič Tomasz 1980 RSC BIKE Rawicz SPORTOWY tak
9. Antuchowski Tomasz 1978 BIEDRUSKO SPORTOWY tak
10. Banaszak Maciej 1986 Poznań MISTRZOWSKI nie
11. Baranowski Krzysztof 1988 SuperSportowy Team OLIMPIJSKI tak
12. Baranowski Wojciech 1989 Poznań MISTRZOWSKI nie
13. Bednarek-Rajewska Katarzyna 1976 Poznań SPORTOWY nie
14. Bednarek-Rajewska Katarzyna 1976 Poznań SPORTOWY nie
15. Berłowski Grzegorz 1980 Komorniki MTB Team MISTRZOWSKI tak
16. Biadasz Marcin 1976 BikeCity Poznań SPORTOWY tak
17. Białek Adam 1975 Skórzewo MISTRZOWSKI nie
18. Bidiuk Iuliia 1985 Poznań SPORTOWY tak
19. Biegańska Magdalena 1979 - SPORTOWY nie
20. Bondyra Mikolaj 1981 PYRA TEAM MISTRZOWSKI nie
21. Borkowski Wojciech 1993 FTI Racing Team SPORTOWY tak
22. Broda Arkadiusz 1990 Vezuvio Team OLIMPIJSKI nie
23. Bromka Piotr 1982 Kosox Bike Team MISTRZOWSKI tak
24. Brycki Łukasz 1985 Consdata Supersportowy TEAM OLIMPIJSKI nie
25. Bryze Agnieszka 1983 Bure Misie SPORTOWY nie
26. Bukowska Danuta 1959 Marsz po zdrowie SPORTOWY tak
27. Burnos-Paszczak Aleksandra 1987 Bike’owe Wyprawy SPORTOWY tak
28. Chudziński Maciej 1991 Poznań SPORTOWY tak
29. Ciesielska Monika 1988 BIKE'OWE WYPRAWY SPORTOWY tak
30. Cieślik Jakub 1984 Poznań SPORTOWY tak
31. Czubak Mateusz 1986 SweetBike stolarnia-tycner.pl MTB SPORTOWY tak
32. Ćwikła Sławomir 1978 LZS Skra Paterek MISTRZOWSKI tak
33. Dereń Marcin 1983 Ofix.pl Bike Team SPORTOWY nie
34. Dereń Marcin 1983 Ofix.pl Bike Team SPORTOWY nie
35. Domaniecka Bogumiła 1979 MGŁA SPORTOWY tak
36. Duda Grzegorz 1973 1973 MISTRZOWSKI tak
37. Dura JarosŁaw 1972 Drużyna Szpiku MISTRZOWSKI nie
38. Figat Patrycja 1990 Poznań OLIMPIJSKI tak
39. Filipiak Dominik 1995 Łęczyca SPORTOWY nie
40. Fraszczak Mikolaj 1974 Bikowe wyprawy SPORTOWY nie
41. Friebe Marcin 1978 Poznań SPORTOWY nie
42. Friebe Olga 1979 Poznań SPORTOWY nie
43. Friebe Paweł 1983 Murowana Goślina SPORTOWY tak
44. Gacioch Robert 1977 Wrc SPORTOWY nie
45. Gajda Jakub 1996 Olesnica MISTRZOWSKI tak
46. Gajda Jakub 1996 Olesnica MISTRZOWSKI nie
47. GŁÓd Renata 1974 STREFASPORTU.PL MW INVEST MISTRZOWSKI nie
48. Gogolewska MaŁgorzata 1966 GOGOLMTB TEAM WĄGROWIEC MISTRZOWSKI tak
49. GÓrniak MichaŁ 1991 Rybczynski-Bikes Remmers Team OLIMPIJSKI nie
50. Grodzki Hugo 2008 Kraków SPORTOWY tak
51. Grzegorzek Maciej 1972 Murowana Goślina MISTRZOWSKI tak
52. Grzegorzewski Krzysztof 1973 OLX GROUP OLIMPIJSKI tak
53. Gubernat Msf Marek 1985 Poznań OLIMPIJSKI nie
54. Guzik Slaomir 1987 AlpinJet.pl SPORTOWY tak
55. Heinrich Paweł 1980 Bydgoszcz SPORTOWY tak
56. Jankowski Krzysztof 1982 Koziegłowy SPORTOWY tak
57. Jaworski Mariusz 1965 Komorniki MISTRZOWSKI nie
58. Jeliński Michał 1980 ACTIVEdiabet SPORTOWY tak
59. Kaczmarczyk Sebastian 1975 Kosox Bike Team SPORTOWY tak
60. Kaczmarczyk Tomasz 1980 Kosox Bike Team MISTRZOWSKI tak
61. Kaczmarek Agnieszka 1980 Dzikie MTB SPORTOWY nie
62. Kaminski Mateusz 1994 MANIUSIA CYCLING TEAM SPORTOWY tak
63. Kania Iwona 1980 Kosox Bike Team SPORTOWY tak
64. Kasseja Marek 1964 Wagrowiec MISTRZOWSKI tak
65. Kasztelan Sławomir 1975 Oborniki SPORTOWY nie
66. Kąkol Kamila 1983 SKS Oborniki SPORTOWY tak
67. Kąkol Leszek 1980 Ruukki SPORTOWY tak
68. Kłobuszyński Sebastian 1979 ITPOK SPORTOWY tak
69. Kołacki Mirosław 1979 Merx Team Wągrowiec MISTRZOWSKI nie
70. Kompiel Dawid 1980 BIKE'OWE WYPRAWY SPORTOWY tak
71. Kornacka - Cyranik Karolina 1983 Consdata Supersportowy Team MISTRZOWSKI tak
72. Korzeniak Krzysztof 1981 Biedrusko MISTRZOWSKI nie
73. Kosciuszko Dawid 1987 FTI Racing Team SPORTOWY tak
74. Kosmowski Mateusz 1990 Kosox Bike Team MISTRZOWSKI tak
75. Kosmowski Pawel 1968 Vezuvio Team OLIMPIJSKI nie
76. Koziarz Marta 1985 FTI Racing Team SPORTOWY tak
77. Kramek Jakub 1995 Medbike Gabinety Lekarskie SPORTOWY nie
78. Krzewina Maciej 1981 Kosox Bike Team MISTRZOWSKI tak
79. Kubiak Barbara 1990 Murowana Goślina SPORTOWY tak
80. Kubiak Maciej 1960 Murowana Goślina SPORTOWY tak
81. Kubisiak Mikołaj 2004 Długa Goślina SPORTOWY tak
82. Kublin Oskar 1988 Łódź SPORTOWY tak
83. Kudzia Jadwiga 1983 Nikośbike SPORTOWY tak
84. Kulczynski Rafał 1960 Rowerownia Bieniasz SPORTOWY tak
85. Kurzawski Adam 1980 Goggle Pro Active Eyewear SPORTOWY nie
86. Kuś Krzysztof 1976 CONNECTOR TEAM SPORTOWY tak
87. Kwinecka-Dmitriew Barbara 1977 Poznań SPORTOWY nie
88. Laszczak Michał 1987 Poznań OLIMPIJSKI nie
89. Lektarski Krzysztof 1957 Pomarańczarnia SPORTOWY tak
90. Lewandowski Michał 1995 OFIX.PL BIKE TEAM OLIMPIJSKI tak
91. Lewandowski Michał 1971 Jerzykowo MISTRZOWSKI tak
92. Linke Marcin 1980 FTI Racing Team SPORTOWY tak
93. Ludzkowska Edyta 1968 SR Katorżnik Murowana Goślina SPORTOWY tak
94. Ludzkowska Klaudia 1999 SR Katorżnik Murowana Goślina SPORTOWY tak
95. Ludzkowski Andrzej 1969 Kosox Bike Team OLIMPIJSKI tak
96. Ludzkowski Dawid 1993 SR Katorżnik Murowana Goślina SPORTOWY tak
97. Łatyszew Katarzyna 1974 JakśBud Biedrusko SPORTOWY tak
98. Łontka Sebastian 1977 Jakś-Bud Biedrusko OLIMPIJSKI tak
99. Łuczak Krzysztof 1971 STREFASPORTU.PL MW INVEST MISTRZOWSKI nie
100. Machowicz Piotr 1979 Dzikie MTB SPORTOWY tak
101. Malchenko Maksym 1991 M&M SPORTOWY tak
102. Malik Juliusz 1978 NIKOŚBIKE Koziegłowy MISTRZOWSKI tak
103. Marcinkowski Jaroslaw 1979 Pyra team MISTRZOWSKI nie
104. Markiewicz Marek 1969 Poznań OLIMPIJSKI tak
105. Martenka Jakub 1990 MORZEWO CYCLING TEAM MISTRZOWSKI nie
106. Matłoka Jarosław 1961 Komorniki MTB Team MISTRZOWSKI nie
107. Merda Paula 1992 Kicin SPORTOWY nie
108. Mielnik-Wierzbicka Monika 1968 Gekon MISTRZOWSKI tak
109. Miszewski Kamil 1997 Klub Kolarski Wda Świecie SPORTOWY tak
110. Mlynarczak Dariusz 1978 PYRA TEAM MISTRZOWSKI nie
111. Mordal Lilianna 1982 Murowana Goślina SPORTOWY tak
112. Muszyński Jan 1987 BIKE'OWE WYPRAWY MISTRZOWSKI tak
113. Nadolna Katarzyna 1989 Rogoźno SPORTOWY tak
114. Namysł Łukasz 1987 NIKOŚBIKE OLIMPIJSKI tak
115. NapieraŁa Grzegorz 1952 Goggle Pro Active Eyewear MISTRZOWSKI tak
116. Naskręt Kamil 1994 Szawer MTB Team Leszno SPORTOWY nie
117. Naskręt Kamil 1994 Szawer MTB Team Leszno SPORTOWY nie
118. Nocuń Marek 1973 Consdata Supersportowy TEAM OLIMPIJSKI nie
119. Nowak Irmina 1989 SR Katorżnik Murowana Goślina SPORTOWY nie
120. Nowakowski Tomasz 1989 Wody SPORTOWY tak
121. Oleś Rafał 1984 Team Huron Masters SPORTOWY nie
122. Otworowski Tomasz 1987 Murowana Goślina OLIMPIJSKI nie
123. Owczarz Damian 1987 Vezuvio Team SPORTOWY tak
124. Papież Radosław 1981 CELLFAST MTB TEAM /Rowerplus.pl SPORTOWY tak
125. Pawelska Jola 1950 Poznań SPORTOWY tak
126. Pers Szymon 1976 PYRA TEAM MISTRZOWSKI nie
127. Pędrak Remigiusz 1987 Komorniki MTB Team MISTRZOWSKI tak
128. Pieczyński Jacek 1980 SR Katorżnik Murowana Goślina MISTRZOWSKI tak
129. Pietek Katarzyna 1977 Bolechowo SPORTOWY nie
130. Pietek Robert 1972 OFIX.PL BIKE TEAM SPORTOWY nie
131. Pietrzak Jan 1996 Zlotniki MISTRZOWSKI nie
132. Pietrzak Krzysztof 1986 Poznań SPORTOWY tak
133. Pietrzak Leszek 1975 PYRA TEAM MISTRZOWSKI nie
134. Pietrzak Monika 1988 Poznań SPORTOWY tak
135. Pluciński Sławomir 1959 Konińska Grupa MTB OLIMPIJSKI nie
136. Pluciński Wiktor 2004 Konińska Grupa MTB SPORTOWY nie
137. Pokorska Michalina 1993 M&M SPORTOWY tak
138. Prętnicki Wojciech 1986 Poznań SPORTOWY tak
139. Prymowicz Adrian 1988 CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM MISTRZOWSKI tak
140. Przybylski Waldemar 1973 AMT Team Dolsk SPORTOWY tak
141. Radecki Bartosz 1983 Rowerownia Bieniasz Team SPORTOWY nie
142. Radecki Tomasz 1996 Euro Bike Kaczmarek Electric Team OLIMPIJSKI tak
143. Rajewski Marcin 1977 Poznań SPORTOWY nie
144. Ratajczak Andrzej 1964 ANP Team Dolsk SPORTOWY tak
145. Ratajczak Damian 1987 ANP Team Dolsk SPORTOWY tak
146. Ratajczak Dariusz 1972 ANP TEAM DOLSK MISTRZOWSKI tak
147. Ratajczak Kazimierz 1966 ANP Team Dolsk MISTRZOWSKI tak
148. Regulski Dariusz 1968 AGRO-METAL Ostrołęka SPORTOWY tak
149. Rembek Miłosz 1994 Biedrusko SPORTOWY tak
150. Rosa Dominik 1984 RSC BIKE RAWICZ SPORTOWY tak
151. Roszak Tomasz 1986 Sława Wielkopolska SPORTOWY nie
152. Roś Marcin 1978 Poznań MISTRZOWSKI nie
153. Rozmiarek Łukasz 1986 Poznań MISTRZOWSKI tak
154. Rozmiarek Tomasz 1982 Poznań SPORTOWY nie
155. Rut Sławomir 1969 MTB KRET SPORTOWY tak
156. RzymiaŃski Paweł 1977 AGMAR SERWIS ROWEROWY ROKIETNICA SPORTOWY tak
157. Siejak Mateusz 1998 Consdata Supersportowy TEAM SPORTOWY tak
158. Siejak Tomasz 1970 1970 SPORTOWY tak
159. Skowron Jacek 2002 SZOOKROWER SPORTOWY tak
160. Słomski Michał 1982 Consdata supersportowy team MISTRZOWSKI tak
161. Smorąg Zbigniew 1966 LEWA WOLNA SPORTOWY nie
162. Sobańska Agnieszka 1977 ART-COLOR Sobański Leszek SPORTOWY tak
163. Sobański Leszek 1985 ART-COLOR Sobański Leszek SPORTOWY tak
164. Sobczynski Michał 1980 Dynamit SPORTOWY tak
165. Sobczyński Mikołaj 2010 Dynamit SPORTOWY tak
166. Soczywko Dawid 2005 UKS Sportowiec Piła SPORTOWY tak
167. Spalony Janusz 1959 Poznań MISTRZOWSKI tak
168. Speth Agata 2012 Poznań SPORTOWY nie
169. Sroczyńska Alicja 1993 Poznań SPORTOWY tak
170. Sroczyński Adam 1992 Poznań SPORTOWY tak
171. Stawicki Pawel 1976 Krokodyl SPORTOWY nie
172. Stawicki Pawel 1976 Krokodyl SPORTOWY nie
173. Steć Roman 1974 Trzeciewnica SPORTOWY tak
174. Stefaniak Karolina 1977 JaśkBud Biedrusko SPORTOWY tak
175. Stefański Arkadiusz 1998 VEZUVIO TEAM SPORTOWY nie
176. Stefański Szymon 1972 Oborniki SPORTOWY nie
177. Stencel Mirosław 1952 JakśBud Biedrusko SPORTOWY tak
178. Straśko Piotr 2001 Odjechani – TEAM PL SPORTOWY tak
179. Strykowski Konrad 1957 Długa Goślina SPORTOWY tak
180. Strzyżewski Robert 1964 DRINK TEAM SPORTOWY nie
181. Studnicki Rafał 1977 Poznań MISTRZOWSKI tak
182. Surma Jacek 1964 Dopiewo SPORTOWY tak
183. Szafryna Wiktoria 2000 Wągrowiec SPORTOWY nie
184. Szot Ewa 1980 DASZEWICE SPORTOWY tak
185. Szperlik Wojciech 1978 Airpol Compressors MTB Team OLIMPIJSKI nie
186. Szpulewska -Larek Sylwia 1980 Ksk Oborniki SPORTOWY tak
187. Szymański Andrzej 1974 ANP Team Dolsk MISTRZOWSKI tak
188. Szymański Karol 1978 Nakita XCC SPORTOWY nie
189. Szymański Michał 1987 Plewiska SPORTOWY tak
190. Ścięgaj Ireneusz 1968 Spedycja PawBud SPORTOWY tak
191. Tabaka Przemysław 1972 Stęszew SPORTOWY nie
192. Terlecki Adam 1951 Zlasowane Wapno MISTRZOWSKI tak
193. Terlecki Adam 1951 Zlasowane Wapno SPORTOWY nie
194. Terzyk Marcin 1983 BIKE'OWE WYPRAWY SPORTOWY nie
195. Tokarski Łukasz 1989 1989 SPORTOWY tak
196. Tomaszewska Daria 1998 KU AZS UPP SPORTOWY tak
197. Twardowska Marta 1988 Rusałka Team SPORTOWY tak
198. Twardowski Maciej 1986 Rusałka team SPORTOWY tak
199. Tycner Wojciech 1989 Włoszakowice SPORTOWY nie
200. Urbaniak Remigiusz 1981 Oborniki SPORTOWY tak
201. Warguła Waldemar 1980 Kibolski KS MISTRZOWSKI tak
202. Wartel Maciej 1979 Goggle Pro Active Eyewear Team MISTRZOWSKI tak
203. Wawrzynkiewicz Joanna 1982 POLANKA ZA STRZELNICĄ - ŚRODA SPORTOWY tak
204. Wawrzynkiewicz Marek 1954 POLANKA ZA STRZELNICĄ - ŚRODA SPORTOWY tak
205. Wawrzynkiewicz Przemysław 1980 POLANKA ZA STRZELNICĄ SPORTOWY tak
206. Wawrzyzniak Robert 1968 WawrzynTEAM SPORTOWY nie
207. Wenski Andrzej 1964 Jaks-bud Biedrusko SPORTOWY tak
208. Widerska Anna 1977 Łopuchowo MISTRZOWSKI tak
209. Widerski Mariusz 1973 Łopuchowo MISTRZOWSKI tak
210. Wierzbicki Jędrzej 1970 Poznań MISTRZOWSKI tak
211. Wierzbicki MichaŁ 1974 Murowana Goślina MISTRZOWSKI tak
212. Wilk Basia 1982 Bike'owe Wyprawy SPORTOWY tak
213. Winklewski Piotr 1970 Skra Paterek IT-ROS Team SPORTOWY tak
214. Wiśniewski Filip 1982 PYRA TEAM MISTRZOWSKI nie
215. Witt Emilian 1997 Oborniki MISTRZOWSKI nie
216. Wiza Romuald 1962 Wojnowo SPORTOWY nie
217. Wojewoda Bartłomiej 1980 Kosox Bike Team SPORTOWY tak
218. Wolniewicz Mateusz 1987 Consdata SuperSportowy Team OLIMPIJSKI nie
219. Wolniewicz Michał 1992 Consdata SuperSportowy Team MISTRZOWSKI tak
220. Wołyński Tomasz 1988 Consdata Supersportowy TEAM MISTRZOWSKI nie
221. Wyleżała Marzena 1974 Skoki Team SPORTOWY tak
222. Wyrwas Mikołaj 2007 SP Długa Goślina SPORTOWY tak
223. Wysocki Jarosław 1992 Poznań SPORTOWY nie
224. Wysokińska Anna 1978 Restive Team MISTRZOWSKI nie
225. Zając Krystian 1988 Consdata Supersportowy TEAM OLIMPIJSKI tak
226. Zalaszewska Paulina 1988 Supersportowy Team SPORTOWY tak
227. Zaworski Tomasz 1989 GOLD CYCLING MISTRZOWSKI tak
228. Zielińska Weronika 2001 Kosox Bike Team SPORTOWY tak
229. Ziółkiewicz Stanisław 1966 MEDBIKE MISTRZOWSKI tak
230. Zozulińska- Ziółkiewicz Dorota 1966 MEDBIKE MISTRZOWSKI tak
231. Zozuliński Jan 1958 VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM OLIMPIJSKI tak
232. Zwoliński Sylwester 1981 B4P MISTRZOWSKI nie
233. Zygaj-Strojk Anna 1983 Radośnie przez życie! SPORTOWY tak