Lista startowa

BIKE'OWY MARATON MTB 2019
Wyścig dla dzieci

Długa Goślina, 05.05.2019



Liczba zgłoszonych zawodników: 51


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto -> Dystans ->
1. Antonič Julian 2010 RSC BIKE Rawicz RAWICZ Kategoria 2 - do 2 km
2. Bałażyk Mateusz 2008 Sp2 Murowana Goślina Murowana Goślina Kategoria 3 - do 2 km
3. Burzyński Bartosz 2012 Bogdanowo Kategoria 2 - do 2 km
4. Cieślik Adam 2012 Poznań Kategoria 2 - do 2 km
5. Cieślik Michał 2015 Poznań Kategoria 0 - do 300 m
6. Czubak Stanisław 2015 Leszno Kategoria 0 - do 300 m
7. Domaniecka Aleksandra 2008 Real 64 sto Rawicz Kategoria 3 - do 2 km
8. GÓrniak Maja 2015 Rybczynski-Bikes Remmers Team Poznań Kategoria 0 - do 300 m
9. GÓrniak Maria 2013 Rybczynski-Bikes Remmers Téma pp Poznań Kategoria 1 - do 300 m
10. Guzik Marta 2010 Poznan Kategoria 2 - do 2 km
11. Janiszewski Wojciech 2006 Murowana Goslina Kategoria 3 - do 2 km
12. Jastrzebska Wiktoria 2008 So Da Vinci Suchy Las Kategoria 3 - do 2 km
13. Jastrzębski Marek 2012 Przedszkole Wesoły Delfinek Suchy Las Kategoria 2 - do 2 km
14. Jeliński Wojtek 2011 ACTIVEdiabet Poznań Kategoria 2 - do 2 km
15. Kądzielawa Agnieszka 2009 SP Łopuchowo Łopuchowo Kategoria 3 - do 2 km
16. Kądzielawa Edyta 2005 SP Łopuchowo Łopuchowo Kategoria 3 - do 2 km
17. Kądzielawa Elżbieta 2013 Przedszkole Łopuchowo Łopuchowo Kategoria 1 - do 300 m
18. Kądzielawa Karol 2007 SP Łopuchowo Łopuchowo Kategoria 3 - do 2 km
19. Kołacki Jakub 2008 Merx Team Wągrowiec Wągrowiec Kategoria 3 - do 2 km
20. Kompiel Julka 2015 BIKE'OWE WYPRAWY Poznań Kategoria 0 - do 300 m
21. Kompiel Zosia 2010 BIKE'OWE WYPRAWY Poznań Kategoria 2 - do 2 km
22. Kucner Marietta 2011 SP Długa Goślina Długa Goślina Kategoria 2 - do 2 km
23. Malik Anastazja 2006 NIKOŚBIKE Koziegłowy Kategoria 3 - do 2 km
24. Malik Iga 2008 NIKOŚBIKE Koziegłowy Kategoria 3 - do 2 km
25. Marchlewski Teodor 2013 Długa Goślina Kategoria 1 - do 300 m
26. Michalewicz Zuzanna 2008 KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE WŁOSZAKOWICE Kategoria 3 - do 2 km
27. Mularczyk Hanna 2014 Przedszkole nr 2 Słoneczny Świat w Obornikach Oborniki Kategoria 1 - do 300 m
28. Namysł Nikodem 2011 NIKOŚBIKE Koziegłowy Kategoria 2 - do 2 km
29. Paszczak Franciszek 2011 Bike’owe Wyprawy Barczyzna Kategoria 2 - do 2 km
30. Paszczak Maja 2009 Bike’owe Wyprawy Barczyzna Kategoria 3 - do 2 km
31. Puszcz Franciszek 2012 Skórzewo Kategoria 2 - do 2 km
32. Puszcz Ignacy 2015 Skórzewo Kategoria 0 - do 300 m
33. Radomski Jędrzej 2005 PARK DZIEJE Murowana Goślina Murowana Goślina Kategoria 3 - do 2 km
34. Rajewska Julia 2006 Poznań Kategoria 3 - do 2 km
35. Rajewski Wojtek 2004 Poznań
36. Smoczyk Wiktor 2013 Victoria Jarocin Poznan Kategoria 1 - do 300 m
37. Soszyński Jędrzej 2006 KOSOX Bike Team Kicin Kategoria 3 - do 2 km
38. Speth Agata 2012 Poznań Kategoria 2 - do 2 km
39. Speth Celina 2016 Poznań Kategoria 0 - do 300 m
40. Speth Martyna 2014 Poznań Kategoria 1 - do 300 m
41. Stańczyk Anna 2012 Przedszkole Jarzębina, Poznań Poznań Kategoria 2 - do 2 km
42. Stańczyk Antonina 2010 Społeczna Czwórka, Poznań Poznań Kategoria 2 - do 2 km
43. Stańczyk Zuzanna 2016 Poznań Kategoria 0 - do 300 m
44. Strykowski Igor 2012 KĄTY Kategoria 2 - do 2 km
45. Strykowski Oskar 2009 Kąty Kategoria 3 - do 2 km
46. Swietlicki Borys 2010 Belta Team Gdańsk Gdansk Kategoria 2 - do 2 km
47. Świetlicki Aleksander 2013 Belta Team Gdansk Gdansk Kategoria 1 - do 300 m
48. Tabaka Eryk 2010 Stęszew Kategoria 2 - do 2 km
49. Urbaniak Kamil 2010 Oborniki Kategoria 2 - do 2 km
50. Widerski Mateusz 2006 Łopuchowo Kategoria 3 - do 2 km
51. Zakrzewski Antoni 2012 Kiekrz Kategoria 2 - do 2 km