Lista startowa

BIKE'OWY MARATON MTB 2019
Limit: 500 osób
Kościerzyna, 15.09.2019


Liczba zgłoszonych zawodników: 122

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 44


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans -> Opłacono ->
1. Arlukiewicz Damian 1992 Starogard Gdański SPORTOWY nie
2. Arlukiewicz Damian 1992 Starogard Gdański MISTRZOWSKI nie
3. Białkowski Jakub 2000 Borne Sulinowo MISTRZOWSKI tak
4. Bielawa Arkadiusz 1979 Kościerzyna SPORTOWY nie
5. Bielawa Barbara 1980 Kościerzyna SPORTOWY nie
6. Bielawa Nikidem 2009 Kościerzyna SPORTOWY nie
7. Błaszkowska Sylwia 1972 Forrest Gump SPORTOWY tak
8. Błaszkowski Piotr 1968 Forrest Gump SPORTOWY tak
9. Borzyszkowska Barbara 1968 Forest Gump SPORTOWY nie
10. Borzyszkowski Marek 1974 Forrest Gump SPORTOWY nie
11. Borzyszkowski Robert 1997 AWF Poznań SPORTOWY nie
12. Brotkiewicz Bartosz 1989 goggle pro active eyewear team MISTRZOWSKI tak
13. Chomiuk Bartosz 1978 DOBRY START SPORTOWY nie
14. Chomiuk Hubert 2008 Dobry Start SPORTOWY nie
15. Czernialis Rimas 1978 HutchisonPorts Gdynia Team MISTRZOWSKI nie
16. Doroszkiewicz Andrzej 1984 VO2 Max MTB Team MISTRZOWSKI nie
17. Fabiszewski Krzysztof 1978 Bytów SPORTOWY nie
18. Flisikowska Alicja 2008 Forrest Gump Kościerzyna SPORTOWY tak
19. Flisikowski Radosław 1975 Forrest Gump Kościerzyna OLIMPIJSKI tak
20. Furmanek Slawomir 1975 Mtb Start Trec Kartuzy SPORTOWY nie
21. Gostkowska Alicja 1974 KOŚCIERZYNA MISTRZOWSKI nie
22. Gostomski Dariusz 1969 FORREST GUMP KOŚCIERZYNA SPORTOWY tak
23. Grochal Anna 1977 GORĄCZKA ZŁOTA SPORTOWY nie
24. Grochal Mateusz 2006 GORĄCZKA ZŁOTA SPORTOWY nie
25. Grochal Paweł 1970 GORĄCZKA ZŁOTA SPORTOWY nie
26. Grochal Urszula 2008 GORĄCZKA ZŁOTA SPORTOWY nie
27. Hirsz Maciej 1996 AZS Politechnika Gdańska MISTRZOWSKI tak
28. Idzikowska Danuta 1959 Kępno SPORTOWY nie
29. Idzikowski Zbigniew 1958 Kępno SPORTOWY nie
30. Januszewski Radosław 1987 Kościerzyna MISTRZOWSKI nie
31. Jończyk Krzysztof 1976 Wrześnica SPORTOWY tak
32. Kaczmarczyk Sebastian 1975 Kosox Bike Team SPORTOWY nie
33. Kaczmarczyk Tomasz 1980 Kosox Bike Team MISTRZOWSKI nie
34. Karbowski Wpjcoech 1980 Wojciech Karbowski SPORTOWY nie
35. Kąkol Anna 1972 Agnoteam SPORTOWY nie
36. Kąkol Damian 1990 Agnoteam SPORTOWY nie
37. Kiedrowska Emilia 1997 Kościerzyna SPORTOWY nie
38. Klasa Norbert 2006 GORĄCZKA ZŁOTA SPORTOWY nie
39. Klatt-Lizakowski Michał 1987 Kościerzyna MISTRZOWSKI tak
40. Kloskowski Piotr 1986 Bytów SPORTOWY nie
41. Kołacka Karolina 1991 - SPORTOWY nie
42. Kompiel Dawid 1980 BIKE'OWE WYPRAWY SPORTOWY tak
43. Konkol Tomasz 1974 Rowerowe Kaszuby SPORTOWY nie
44. Konkol Tomasz 1974 Rowerowe Kaszuby MISTRZOWSKI nie
45. Kopp Ostrowska Katarzyna 1975 Forrest Gump SPORTOWY tak
46. Kosmowski Mateusz 1990 Kosox Bike Team MISTRZOWSKI nie
47. Kozłowski Marcin 1976 Rumia MISTRZOWSKI nie
48. Krzewina Maciej 1981 Kosox Bike Team MISTRZOWSKI nie
49. Laskowski Grzegorz 1977 Rowerowe Kaszuby SPORTOWY nie
50. Laskowski Grzegorz 1977 Rowerowe Kaszuby MISTRZOWSKI nie
51. Lektarski Krzysztof 1957 Pomarańczarnia SPORTOWY tak
52. Lewandowski Patryk 2001 Norda Active Team MISTRZOWSKI nie
53. Lewandowski Ryszard 1952 Forres Gump MISTRZOWSKI nie
54. Lorkowska Beata 1973 BeltaTeam Gdańsk SPORTOWY nie
55. Lorkowska Bożena 1993 BeltaTeam Gdańsk SPORTOWY nie
56. Madeja Dariusz 1981 Bikeowe Wyprawy MISTRZOWSKI nie
57. Malatynski Przemyslaw 1978 Team upgrade MISTRZOWSKI nie
58. Marczyk Roman 1982 WIELKI KLINCZ MISTRZOWSKI tak
59. Matuła Bartłomiej 1980 Banino SPORTOWY nie
60. Mądzielewski Sławek 1970 Blackram Team MTB Świecie OLIMPIJSKI nie
61. Mejer Katarzyna 1984 Forest Gump MISTRZOWSKI nie
62. Namysł Łukasz 1987 NIKOŚBIKE OLIMPIJSKI tak
63. Napierała Agnieszka 1983 AKB TEAM MISTRZOWSKI tak
64. NapieraŁa Bartosz 1983 AKB TEAM MISTRZOWSKI tak
65. Napierała Jakub 2004 AKB TEAM MISTRZOWSKI tak
66. Okrój Kasia 1976 Kościerzyna SPORTOWY tak
67. Okrój Maksymilian 2005 Kościerzyna SPORTOWY tak
68. Okrój-Sitterlee Mariola 1980 Morsy Stężyca, Metrożercy MISTRZOWSKI tak
69. Olenko Bartosz 1986 ZielonyF16 MISTRZOWSKI tak
70. Pawlik Roksana 1999 Borne Sulinowo MISTRZOWSKI tak
71. Piankowska Joanna 1972 Forrest Gump SPORTOWY tak
72. Plichta Anna 1983 Kartuzy SPORTOWY tak
73. Plichta Paweł 1980 Kartuzy MISTRZOWSKI nie
74. Pokładowski Damian 1981 Bytów SPORTOWY nie
75. Rogowski Jacek 1971 KSR Kościerzyna OLIMPIJSKI tak
76. Rogowski Leszek 1974 Toyota Walder OLIMPIJSKI tak
77. Rosiak Dariusz 1988 BAR OLIMPIJSKI nie
78. Sałata Dawid 1978 Ciepło Serwis MISTRZOWSKI tak
79. Satrjan Lucyna 1965 Forest Gump SPORTOWY tak
80. Schumertl Tomasz 1977 Gdansk MISTRZOWSKI tak
81. Sewastianow Jacek 1973 Toyota Kawisbike Słupsk MTB team MISTRZOWSKI nie
82. Sewastianow Jacek 1973 Toyota Kawisbike Słupsk MTB team SPORTOWY tak
83. Siejak Tomasz 1970 1970 SPORTOWY nie
84. Sikorska Bożena 1961 Gdańsk SPORTOWY nie
85. Sikorski Dariusz 1962 Gdynia SPORTOWY nie
86. Sikorski Jacek 1960 Gdańsk SPORTOWY nie
87. Siłkowska Monika 1976 Upgrade team SPORTOWY tak
88. Soczywko Dawid 2005 UKS Sportowiec Piła SPORTOWY tak
89. Stańczyk Maciej 1979 Poznań SPORTOWY nie
90. Stenzel Michał 1971 Forrest Gump SPORTOWY tak
91. Strojk Bartosz 1980 Gdynia MISTRZOWSKI tak
92. Switala Grzegorz 1976 nowy klincz MISTRZOWSKI nie
93. Switala Monika 1976 nowy klincz MISTRZOWSKI nie
94. Syldatk Karol 1986 Metrożercy MISTRZOWSKI tak
95. Syldatk Wioleta 1988 Metrożercy MISTRZOWSKI tak
96. Szczygielski Pawel 1983 Trigar mtb team MISTRZOWSKI nie
97. Szemis Daniel 1989 Forrest Gump Kościerzyna OLIMPIJSKI nie
98. Szreder Barbara 1981 Akademia Biegowa Kartuzy SPORTOWY tak
99. Szulfer Marieta 1986 kościerzyna SPORTOWY nie
100. Świetlicka Paulina 1982 Gdansk SPORTOWY tak
101. Tomaszewska Daria 1998 KU AZS UNIWERSYTET PRZYRODNICZY W POZNANIU SPORTOWY nie
102. Tomaszewski Tomasz 1983 Toyota Kawisbike Team Słupsk MISTRZOWSKI nie
103. Turowski Marcin 1986 #WMW MISTRZOWSKI tak
104. Wanta Łukasz 1989 Mtb Bytów SPORTOWY nie
105. Widerska Anna 1977 nie mam MISTRZOWSKI nie
106. Widerski Mariusz 1973 Łopuchowo MISTRZOWSKI nie
107. Wielgosz Przemek 1980 Tczew MISTRZOWSKI tak
108. Wilk Basia 1982 Długa Goślina SPORTOWY nie
109. Wilk Sebastian 1976 Gdańsk MISTRZOWSKI nie
110. Wojnar Tomasz 1970 Poznań SPORTOWY nie
111. Wojtalik Jarosław 1980 Koziegłowy MISTRZOWSKI tak
112. Wontka Piot 1983 Team MX SKÓRCZ SPORTOWY nie
113. Wójcik Tomasz 1980 Kościerzyna SPORTOWY nie
114. Wójcik Weronika 2006 Kościerzyna SPORTOWY nie
115. Wroński Zbigniew 1970 Mały Klincz SPORTOWY nie
116. Wroński Zbigniew 1970 Mały Klincz SPORTOWY nie
117. Wysiecki Arkadiusz 1977 LUBAŃ MISTRZOWSKI tak
118. Zagdan Arkadiusz 1979 Bytów MISTRZOWSKI nie
119. Zając Krystian 1988 Consdata Supersportowy TEAM OLIMPIJSKI nie
120. Zielińska Weronika 2001 Kosox Bike Team SPORTOWY nie
121. Zygaj-Strojk Anna 1983 Z radością przez życie :) SPORTOWY tak
122. Żynda Katarzyna 1973 Kościerzyna MISTRZOWSKI nie