Lista startowa

Chyża Dziesiątka

Nowy Tomyśl, 14.09.2019
Dystans: 10 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 338


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamczak Małgorzata 1975 Grodzisk Wlkp. bieg_10km
2. Adamczak Przemysław 1972 Grodzisk Wlkp. bieg_10km
3. Andrzejczak Anna 1984 NKB Chyży Nowy Tomyśl bieg_10km
4. Andrzejczak Łukasz 1985 NKB Chyży Nowy Tomyśl bieg_10km
5. Anyszko Alicja 1968 Świebodzin bieg_10km
6. Anyszko Grzegorz 1969 Świebodzin bieg_10km
7. Arndt-Kufel Alina 1959 Luboń bieg_10km
8. Bartkowiak Agnieszka 1984 Zakrzewo NW_5km
9. Bednarska Zofia 1948 Poznań NW_5km
10. Bednarski Józef 1946 Night Runners bieg_10km
11. Bendowski Łukasz 1991 Grodziski Klub Biegacza bieg_10km
12. Bendowski Marek 1962 Grodzisk Wlkp NW_5km
13. Bielawa Kamila 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl bieg_10km
14. Bielawa Maciej 1979 NKB Chyży Nowy Tomyśl bieg_10km
15. Bielawska Magdalena 1978 Nowy tomysl bieg_10km
16. Bienias Joanna 1975 Międzyrzecz bieg_10km
17. Bilawa Karolina 1995 Wolsztyńska Akademia Biegowa bieg_10km
18. BŁachowiak Dominik 1980 Swarzędz bieg_10km
19. Bober Bernadeta 1979 Nowy Tomyśl bieg_10km
20. Brychcy-Nowak Paulina 1982 TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ bieg_10km
21. Cal Elżbieta 1970 5K Every Day bieg_10km
22. Cal Piotr 1969 5K Every Day bieg_10km
23. Cebernik Maria 1984 PhoenixContaktWielkopolska bieg_10km
24. Chłopek Magdalena 1969 Tkkf łabędz zbaszyn bieg_10km
25. Cicha Kinga 2002 Boruja Kościelna bieg_10km
26. Cichała Piotr 1987 Wroniecki Klub Biegacza bieg_10km
27. Cybal Katarzyna 1980 Grodzisk Wlkp. bieg_10km
28. Cybal Michał 1974 Grodzisk Wlkp. bieg_10km
29. Cyprian JarosŁaw 1969 OSP OPALENICA bieg_10km
30. Czapracki Mikołaj 1994 Aesculap Chifa Sp. z. o. o bieg_10km
31. Czekała Monika 1980 Kąkolewo bieg_10km
32. Czop Jan 1939 bakcyl babimost bieg_10km
33. Diaczuk Joanna 1984 Bech Packaging Team bieg_10km
34. Dolatowski Marek 1987 Świebodzin bieg_10km
35. Dolecka-Jankiewicz Monika 1980 Aesculap Chifa Sp. z o.o. bieg_10km
36. Dolecki Maciej 1982 REDOS bieg_10km
37. Drgas Andrzej 1955 MOTOR LUBOŃ TEAM bieg_10km
38. Drgas Sławomir 1989 NKB Chyży Nowy Tomyśl bieg_10km
39. Drobnik Błażej 1987 Opalenicki Klub Biegacza bieg_10km
40. Dymowłok Karol 1995 Janczak Development bieg_10km
41. Elminowski Jacek 1976 Wągrowiec bieg_10km
42. Fabian Piotr 1964 Trzciel bieg_10km
43. Fabian Radosław 1978 Nowy Tomyśl bieg_10km
44. Fimiński Bartosz 1979 TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ bieg_10km
45. Fornalik Piotr 1986 Grodzisk wielkopolski bieg_10km
46. Frankowska Renata 1974 Granowo bieg_10km
47. Gac Danuta 1979 Ryczywół bieg_10km
48. Gaweł Damian 1987 Nowy Tomyśl bieg_10km
49. Gaweł Monika 1991 Nowy Tomyśl bieg_10km
50. Gładziszewski Krzysztof 1975 Stary Tomyśl bieg_10km
51. Głowacki Radosław 1994 Poznań bieg_10km
52. Gniadek Oliwia 2002 Nowy Tomyśl bieg_10km
53. Golczak Krzysztof 1977 Team KGB/Pacemaker 45:00 bieg_10km
54. Golczak Zbigniew 1979 Kamieniec bieg_10km
55. GoŚciniak Łukasz 1981 Zbąszyń bieg_10km
56. Grabia Klaudia 1992 TKKF "ŁABĘDŹ" ZBĄSZYŃ bieg_10km
57. Gracz Paweł 1983 Zbąszynek bieg_10km
58. Grochalski Arkadiusz 1993 OSP BORUJA KOŚCIELNA bieg_10km
59. Grocholewski Leszek 1963 MOTOR LUBOŃ TEAM bieg_10km
60. Grzelewska Róża 1989 Śmigiel bieg_10km
61. Grześkowiak Maciej 1976 Boruja Kościelna bieg_10km
62. Grzywaczyk Przemysław 1992 #Biegacze bieg_10km
63. Gubański Mateusz 1993 brak bieg_10km
64. Guzek Lidia 1987 Opalenica bieg_10km
65. Guzik Barbara 1956 GUZIK TEAM NW_5km
66. Guzik Joanna 1984 NKB Chyży Nowy Tomyśl bieg_10km
67. Guzik Paweł 1956 1956 NW_5km
68. Haliniak Marek 1977 NKB Chyży Nowy Tomyśl bieg_10km
69. Hamrol Karolina 1978 Grodzisk Wlkp. NW_5km
70. Hamrol Łukasz 1977 Bliźniak Team Śmigiel bieg_10km
71. Hnat Tomasz 1981 sam dla siebie 5 bieg_10km
72. Iks Andrzej 1983 BKB BAKCYL bieg_10km
73. Jakubowski Leszek 1978 Bech Packaging Team / NKB Chyży Nowy Tomyśl bieg_10km
74. Jakubowski Patryk 1980 OPALENICKI KLUB BIEGACZA bieg_10km
75. Jandy Krzysztof 1950 lub wybierz z listy NW_5km
76. Jankowski Grzegorz 1958 Brak bieg_10km
77. Janowicz Honorata 1995 Opalenicki Klub Biegacza bieg_10km
78. Jarczewska Marlena 1971 Nowy Tomyśl NW_5km
79. Jarnót Agnieszka 1977 NKB Chyży Nowy Tomyśl bieg_10km
80. Jarosz Krzysztof 1986 Grodziski Klub Biegacza bieg_10km
81. Jastrzębowski Kazimierz 1953 Poznań bieg_10km
82. Jaworek Monika 1977 Nowy Tomyśl bieg_10km
83. Jaworska Magdalena 1977 GB Wielkopolscy Biegacze/Team KGB bieg_10km
84. Jekiel Sylwia 1977 Grodziski Klub Biegacza bieg_10km
85. Jena Jadwiga 1958 team postep pniewy NW_5km
86. Jena Krzysztof 1956 team postep pniewy bieg_10km
87. Jendruch Mateusz 1988 Michorzewko bieg_10km
88. Jerzewski Bartosz 1987 Phoenix Contact wielkopolska bieg_10km
89. Jeziorna Milena 1996 Crosswronki bieg_10km
90. Kabza Grzegorz 1969 NKB Chyży Nowy Tomyśl Aesculap Chifa Sp. z o.o. bieg_10km
91. Kaczmarek Bartek 1980 Glinno bieg_10km
92. Kaczmarek Maciej 1990 Team Berotu bieg_10km
93. Kaczmarek Mirosław 1983 Błocko bieg_10km
94. Kaczmarek Monika 1980 Nowy Tomyśl bieg_10km
95. Kaczmarek Zbigniew 1960 niezrzeszony bieg_10km
96. Kamiński Łukasz 1988 Opalenicki Klub Biegacza bieg_10km
97. Kaniuk Sławomir 1970 GB Wielkopolscy Biegacze bieg_10km
98. Kańduła Damian 1977 Phoenix Contact bieg_10km
99. Kańduła Iwona 1974 Phoenix Contact NW_5km
100. Kańduła Tomasz 1996 Grodzisk Wielkopolski bieg_10km
101. Kawa Hubert 1989 NKB Chyży Nowy Tomyśl bieg_10km
102. Kawa Marcin 1994 Nowy Tomyśl bieg_10km
103. Kawa Tomasz 1998 Nowy Tomyśl bieg_10km
104. Kinol Marcin 1973 Duszniki bieg_10km
105. Klimczyk Roman 1973 NKB Chyży Nowy Tomyśl bieg_10km
106. Klój Krzysztof 1962 Globtroter Wielkopolska bieg_10km
107. Kmiecik Kacper 2003 Wolsztyńska Akademia Biegowa bieg_10km
108. Kny Teresa 1973 Zbąszynek bieg_10km
109. Kolańczyk Krystyna 1946 POZNAŃ bieg_10km
110. Kolańczyk Maciej 1948 Wąsowo bieg_10km
111. Kolecka Sylwia 1977 KolecTEAM bieg_10km
112. Kolecki Damian 1976 KolecTEAM bieg_10km
113. Kondera Zbigniew 1975 PHOENIX CONTACT bieg_10km
114. Konieczna Magdalena 1989 Glinno bieg_10km
115. Konieczny Piotr 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl bieg_10km
116. KoŃka Magdalena 1985 TEAM BEROTU bieg_10km
117. KoŃka Tomasz 1980 TEAM BEROTU bieg_10km
118. Korbanek Zbigniew 1970 KP PSP Nowy Tomyśl bieg_10km
119. Kotkowiak Mariusz 1978 siedlec bieg_10km
120. Koza Mariusza 1970 Grodzisk Wielkopolski bieg_10km
121. Kozłowska Karolina 1983 #koziołki_team NW_5km
122. Kóska Sławomir 1978 Helios Czempiń Team bieg_10km
123. Kramska Justyna 1990 Phoenix Contact Wielkopolska bieg_10km
124. Krasucki Stefan 1952 Świebodzin bieg_10km
125. Król Ryszard 1964 Nowogród Bobrzański bieg_10km
126. Krzyżańska Arleta 1966 Kościan Team bieg_10km
127. Krzyżański Remigiusz 1962 Kościan Team bieg_10km
128. Kuchowicz Joanna 1981 Drezdenko bieg_10km
129. Kuczyński Piotr 1956 NKB Chyży Nowy Tomyśl bieg_10km
130. Kukawa Hubert 1983 Opalenicki Klub Biegacza bieg_10km
131. Kukawa Izabela 1983 Opalenicki Klub Biegacza bieg_10km
132. Kukuła Wojciech 1982 Ryczywół bieg_10km
133. Kulus Przemysław 1977 PxCW bieg_10km
134. Kunysz Łukasz 1996 KolecTEAM bieg_10km
135. Kuraś Szymon 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl bieg_10km
136. Kurek Tomasz 1977 OKB Opalenica bieg_10km
137. Kurzyński Piotr 1980 Team Berotu bieg_10km
138. Kwiatkowski Tadeusz 1951 Wolsztynski Klub Biegowy bieg_10km
139. Lachman Katarzyna 1979 Nowe Jastrzębsko bieg_10km
140. Lehmann Paweł 1975 Zbąszyń bieg_10km
141. Lewandowski Marek 1972 TKKF "ŁABĘDŹ " ZBĄSZYŃ -KOLEJE WIELKOPOLSKIE bieg_10km
142. Lis Piotr 1982 Nationale-Nederlanden bieg_10km
143. Lisek Janusz 1979 TEAM BEROTU bieg_10km
144. Ludwiczak Jarosław 1976 Napachanie bieg_10km
145. Ludwiczak Małgorzata 1981 Napachanie bieg_10km
146. Ławniczak Paweł 1986 TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ bieg_10km
147. Łeske Jan 1980 Grodzisk Wielkopolski bieg_10km
148. Łęcka-Janicka Izabela 1984 MS-FIT Studio Gostyń bieg_10km
149. Łuczak Kamil 1987 Nowy Tomyśl bieg_10km
150. Łuczak Marcin 1982 Nowy Tomyśl bieg_10km
151. Łukaszewski Miron 1988 Chorzemin bieg_10km
152. MaĆkowiak Ewa 1979 Grodzisk Wielkopolski bieg_10km
153. Maćkowiak Marek 1979 OSP Grodzisk Wielkopolski bieg_10km
154. Makowski Marek 1976 Śrem bieg_10km
155. Malke Patryk 1987 Nowy Tomyśl bieg_10km
156. Mania Andrzej 1969 Nądnia bieg_10km
157. Mańczak Bogdan 1956 NKB Chyży Nowy Tomyśl bieg_10km
158. Marchewka Marcin 1989 Phoenix Contact Wielkopolska bieg_10km
159. Marciniak Mariusz 1985 Phoenix Contact Wielkopolska bieg_10km
160. Marciniak Waldemar 1960 Marciniak Team bieg_10km
161. Marek Anita 1977 Jabłonna bieg_10km
162. Markiewicz Joanna 1993 Kuźnia Talentów Kamieniec bieg_10km
163. Marszałkiewicz Adrianna 1995 #BIEGACZE bieg_10km
164. Matysiak Aleksandra 1995 Grodzisk Wlkp bieg_10km
165. Matysik Wiktor 1996 Fehlau Run Team bieg_10km
166. May Radosław 1975 Ceradz Kościelny bieg_10km
167. Mazur Agnieszka 1986 KolecTEAM bieg_10km
168. Mazur Katarzyna 1980 UMLAUT bieg_10km
169. Mazur Łukasz 1982 KolecTEAM bieg_10km
170. Mazur Marcin 1988 KolecTEAM bieg_10km
171. mazurkiewicz Hanna 1971 Grodzisk Wlkp bieg_10km
172. Michałowicz Jakub 1983 Bech Packaging Team bieg_10km
173. Michałowski Paweł 1979 Chłodna TEAM Zbąszyń bieg_10km
174. Mieloszyńska Elżbieta 1959 Nowy Tomyśl NW_5km
175. MigdaŁ Jan 1959 TKKF;Łabędź"Zbąszyń bieg_10km
176. Minta Michał 1986 AGROFOL-PACK bieg_10km
177. Minta Sławek 1972 SYRENA ZBĄSZYNEK bieg_10km
178. Minta Weronika 1998 Wemi Run bieg_10km
179. Miszta Agata 1984 KolecTEAM bieg_10km
180. Miszta Karol 1985 KolecTEAM bieg_10km
181. Miszta Marcin 1981 KolecTEAM bieg_10km
182. Miszta Milena 1992 KolecTEAM bieg_10km
183. Mleczak Jacek 1970 FAVORY bieg_10km
184. Molak Dawid 1981 Poznań bieg_10km
185. Molenda Mateusz 1996 Przyprostynia bieg_10km
186. Molicki Daniel 1975 BOCZNIAKARNIA.PL bieg_10km
187. Mroczkiewicz Przemysław 1987 Lwówek bieg_10km
188. Murawski Damian 1986 MoVe RuN FuN bieg_10km
189. Musial Dariusz 1980 Adamowo bieg_10km
190. Mysio Lech 1956 Morsy Poznań bieg_10km
191. Nagucki Karol 1993 Opalenica bieg_10km
192. Nagucki Mateusz 1985 Opalenica bieg_10km
193. Nahaczewski Grzegorz 1975 lub wybierz z listy bieg_10km
194. Naporowski Damian 1977 NKB Chyży bieg_10km
195. Nosko Bożena 1953 Nowy Tomyśl NW_5km
196. Nowak Ewa 1976 Kąkolewo bieg_10km
197. Nowak Jerzy 1950 Chludowo bieg_10km
198. Nowak Paweł 1981 Grodzisk Wielkopolski bieg_10km
199. Nyga Emilia 1989 TEAM BEROTU bieg_10km
200. Obst Jarosław 1984 Zbaszyn bieg_10km
201. Odrobna Iza 1978 Chobienice bieg_10km
202. Odrobny Paweł 1980 TKKF "ŁABĘDŹ" bieg_10km
203. Okonek Kazimierz 1949 BBL Gorzów Wlkp bieg_10km
204. Okoń Paweł 1985 Jaszczury bieg_10km
205. Olechnowicz Patryk 2002 Opalenicki klub biegacza bieg_10km
206. Osękowski Michał 1988 MAMY MIÓD Wytomyśl bieg_10km
207. Ososińska Paulina 1994 Belęcin bieg_10km
208. Ososiński Dominik 1996 Belęcin bieg_10km
209. Pajchrowski RafaŁ 1970 AESCULAP CHIFA Sp. z o.o. bieg_10km
210. Pakuła Dawid 1980 Grodzisk Wielkopolski bieg_10km
211. Paszke Michał 1974 Grodzisk bieg_10km
212. Patan Krzysztof 1985 Opalenicki Klub Biegacza bieg_10km
213. Pawlak Jeremiasz 1977 TEAM BEROTU NW_5km
214. Pawłowska Agnieszka 1981 Drużyna Szpiku bieg_10km
215. Pawłowski Tomek 1986 Sokół Włoszakowice bieg_10km
216. Perz Marzenna 1968 NKB Chyży Nowy Tomyśl bieg_10km
217. Piduch Jan 1949 Przybylak Team NW_5km
218. Piechocka Beata 1975 Grodzisk Wielkopolski bieg_10km
219. Piechocki Dawid 1974 Grodzisk Wielkopolski bieg_10km
220. Pieczyński Robert 1970 1970 bieg_10km
221. Piesik Marek 1977 Opalenicki Klub Biegacza bieg_10km
222. Pieszak Zosia 1985 Kanapowe Pampry bieg_10km
223. Pietruszyński Gerard 1958 Międzychód bieg_10km
224. Pięta Paulina 1989 Lwówek bieg_10km
225. Pikosz Bartosz 1990 Nowy Tomyśl bieg_10km
226. Piosik Aneta 1986 Zbaszyn bieg_10km
227. Piosik Bogdan 1969 Bolewice NW_5km
228. Piosik Justyna 1971 Bolewice NW_5km
229. Piwecka Marzena 1976 Babimost bieg_10km
230. Piwosz Andrzej 1960 Grodzisk Wlkp. bieg_10km
231. Piwosz Piotr 1986 Grodzisk Wlkp. bieg_10km
232. Pochłopień Agnieszka 1994 Wronki bieg_10km
233. Podwójci Michał 1981 #BIEGAMZESLAWKIEM bieg_10km
234. Polański Adam 1978 Nowy Tomyśl bieg_10km
235. Prządka Michał 1979 Opalenicki Klub Biegacza bieg_10km
236. Prządka Wojciech 1982 Nowy Tomyśl bieg_10km
237. Przewoźny Piotr 1983 1983 bieg_10km
238. Przewoźny Piotr 1983 1983 bieg_10km
239. Przybylak Dorota 1950 Przybylak Team NW_5km
240. Przybylak Krzysztof 1997 Nowy Tomyśl bieg_10km
241. Przybylak StanisŁaw 1946 Przybylak Team NW_5km
242. Przybyła Łukasz 1984 Nowy Tomyśl bieg_10km
243. PrzydroŻna Aleksandra 1990 NOWY TOMYŚL bieg_10km
244. Pukacki Marcin 2002 Przyłęk Running Team bieg_10km
245. Pyłczewska Renata 1964 Grunwald team Poznań bieg_10km
246. Pyta Grzegorz 1960 niezrzeszony bieg_10km
247. Radajewska Agata 1970 team-radar bieg_10km
248. Radajewski Krzysztof 1960 team-radar bieg_10km
249. Radnik Mateusz 1987 Żodyń bieg_10km
250. Rau Urszula 1986 Karpicko bieg_10km
251. Rogowski Tomasz 1983 UMLAUT bieg_10km
252. Rosa Maciej 1991 Sokół Włoszakowice bieg_10km
253. Rosolski Mateusz 1992 Jastrzębsko stare bieg_10km
254. Rostkowski Zygmunt 1949 Pniewy bieg_10km
255. Rzepa Karolina 1996 TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ bieg_10km
256. Sadowski Adam 1988 Wolsztyn bieg_10km
257. Sadowski MichaŁ 1988 Dąbrowski team bieg_10km
258. Sedlaczek Anna 1984 Gorzów Wielkopolski bieg_10km
259. Sedlaczek Rafał 1984 Gorzów Wielkopolski bieg_10km
260. Sienkiewicz Grzegorz 1984 NKB Chyży Nowy Tomyśl bieg_10km
261. Sieroń Kamil 1991 TEAM BEROTU bieg_10km
262. Sikorski Dawid 1980 Phoenix contact bieg_10km
263. Sikorski Grzegorz 1980 SIKORKI RUN bieg_10km
264. Sikorski Krzysztof 1980 SIKORKI RUN bieg_10km
265. Skiba Eugeniusz 1946 Gorzów Wlkp. bieg_10km
266. Skierecka-Maciuszonek Natalia 1985 Glinno/Nowy Tomyśl bieg_10km
267. Skotarek Sławomir 1967 Opalenicki Klub Biegacza bieg_10km
268. Skrzypczak Patryk 1988 Spartakus NW_5km
269. Smyk Andrzej 1969 bukowski klub biegacza bieg_10km
270. Sobkowiak Agnieszka 1972 wkurw_team bieg_10km
271. Spychała Andrzej 1979 1979 bieg_10km
272. Spychała Łukasz 1982 TEAM BEROTU bieg_10km
273. Stachowiak MichaŁ 1977 Wojnowice bieg_10km
274. Stachowiak Paweł 1985 Wolsztyn bieg_10km
275. Stachowiak Tomek 1992 Pxcw bieg_10km
276. Stachowski Marek 1966 Handbike Zielona Góra bieg_10km
277. Stermula Agata 1982 TWOJE DOBRE BIURO Agata Stermula bieg_10km
278. Sternal Sebastian 1976 Grodziski Klub Biegacza bieg_10km
279. StroŃski Tomasz 1968 TU-038566 bieg_10km
280. Stróżyk Angelika 1995 Otorowo NW_5km
281. Stróżyk Paulina 1994 Otorowo NW_5km
282. Stryjski Szymon 1976 PDR bieg_10km
283. Syrotyn Pavlo 1995 Wolsztyn bieg_10km
284. Szadach Aldona 1975 Grodzisk Wlkp bieg_10km
285. Szaferska Monika 1987 Chłodna Team Zbąszyń bieg_10km
286. Szaferski Maciej 1981 CHŁODNA Team Zbąszyń bieg_10km
287. Szczeciński Piotr 1979 Zbąszyń bieg_10km
288. Szukała Adrian 1990 Wronki bieg_10km
289. Szulc Maria 1985 Nowy Tomyśl bieg_10km
290. Szutta Natalia 1976 Wolsztyńska Akademia Biegowa bieg_10km
291. Szymankiewicz Andrzej 1975 Mariankowo bieg_10km
292. Szymkowiak Paweł 1986 Grodziski Klub Biegacza bieg_10km
293. Świergiel Paulina 1985 lub wybierz z listy bieg_10km
294. Świtała Sandra 1996 Nowy Tomyśl NW_5km
295. Tanona Dariusz 1982 Nowy Tomyśl bieg_10km
296. Terka Maciej 1998 AZS AWF Gorzów bieg_10km
297. Terlikowski Piotr 1985 Sulechów bieg_10km
298. Tobys Łukasz 1987 TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ bieg_10km
299. Tomys Jakub 1993 Wolsztyński Klub Biegowy bieg_10km
300. Torchała Marcin 1986 Lwówek bieg_10km
301. Trinh Dat-Tri 1976 Barntrup bieg_10km
302. Uliczka Marietta 1988 Opalenica bieg_10km
303. Wachowska Agnieszka 1988 TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ bieg_10km
304. Wachowska Patrycja 1986 TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ bieg_10km
305. Wachowski Piotr 1992 Grójec Wielki bieg_10km
306. Walczak Ryszard 1950 1950 bieg_10km
307. Waliszewski Dominik 1981 Drużyna Szpiku bieg_10km
308. Wargoś Aleksandra 1977 Zbąszyń bieg_10km
309. Wasiek Łukasz 1983 Drużyna Szpiku/JRG Grodzisk Wlkp bieg_10km
310. Wasielewska Agnieszka 1993 Grodzisk Wlkp. bieg_10km
311. Wawrzyniak Łukasz 1988 Dopiewo bieg_10km
312. Wawrzyniuk Mariusz 1979 TEAM KOPEĆ bieg_10km
313. WawrzyŃska Emilia 1982 Emi Fit-studio / Trener personalny bieg_10km
314. Wesoła Iwona 1976 Nowy Tomyśl NW_5km
315. Wiejak Mariusz 1971 Śrem bieg_10km
316. Wiejak Mikołaj 1993 Książ Wielkopolski bieg_10km
317. Wikierski Łukasz 1979 GB Wielkopolscy Biegacze bieg_10km
318. Witkowski Andrzej 1967 1967 bieg_10km
319. Witkowski Maciej 1975 SOF STARY KALMAR bieg_10km
320. Witkowski Piotr 1970 Gorzów Wlkp. bieg_10km
321. Wittholz Filip 1978 Phoenix contact wielkopolska bieg_10km
322. Wituła Łukasz 1988 Zbąszyń bieg_10km
323. Wojciechowski Marcin 1985 Bliźniak Team Śmigiel bieg_10km
324. Wojcieszak Daria 1998 Nowy Tomyśl bieg_10km
325. Wozniak Wiktoria 2001 team postep pniewy NW_5km
326. Woźniak-Szymankiewicz Ewa 1976 Mariankowo NW_5km
327. Woźny Radosław 1987 Wolsztyn bieg_10km
328. Wróbel Filip 2001 Grodzisk Wielkopolski bieg_10km
329. Wróbel Maciej 1992 Grodziski Klub Biegacza bieg_10km
330. Wróbel Marzena 1980 niezrzeszona bieg_10km
331. Zaleski Piotr 1981 Poznań bieg_10km
332. Zawarta Paulina 1983 Nowy Tomyśl NW_5km
333. Zawisza Artur 1986 Zgrupka Team / Tri Of Us bieg_10km
334. Zdziarski Tomasz 1978 Kopanki bieg_10km
335. Zgrajewski Arkadiusz 1977 Opalenica bieg_10km
336. Ziemek Tomasz 1979 TEAM BEROTU bieg_10km
337. Ziętarski Bogusław 1972 Drużyna Szpiku bieg_10km
338. Żołnierowicz Patrycja 1991 Pniewy bieg_10km