Lista startowa

IMPREZA ODWOŁANA - Festiwal Biegów Czarna Góra
Opłacenie startowego upoważnia do startu w 2 biegach w dniu 2019-06-29:
9:00 'Czarna mila' oraz 15:00 'W Czarno Zmierzona Dycha'
Sienna (woj. Dolnośląskie)


Liczba zgłoszonych zawodników: 51


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Altewegier Jarosław 1978 Krakow
2. Bednarz Jakub 1982 Drużyna Szpiku
3. Bogdał Paweł 1976 ULKS Bystrzyca Kłodzka
4. Braciszewski Andrzej 1965 ZAKRZEWO
5. Braciszewski Dawid 1989 ZAKRZEWO
6. Chłap Ireneusz 1979 Husaria Race Team
7. Ciąder Jarosław 1981 Siechnice
8. Cierniak Jarosław 1978 Drużyna szpiku
9. Dajczak Rafał 1984 AKTYWNA NOWA RUDA
10. Dymarska Irmina 1989 Tuliszków
11. Frąk Adam 1977 Team Ozimek
12. Hoja Joanna 1988 ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM
13. Iwanowski Wojtek 1979 Opole G.R.U.
14. Janiak Marcin 1983 Prawnik w biegu
15. Jarosławski Mariusz 1972 Temy Jakuba - Oławski Park Wodny
16. Karaś Jacek 1979 DRUŻYNA SZPIKU / Red Runner
17. Kawulak Edyta 1988 KB Harcownik Jelcz - Laskowice
18. Komornicki Michał 1980 Gliwice
19. Kopacka Edyta 1985 Adrian Danilewicz Group
20. Kroczak Grzegorz 1984 Krotoszyn
21. Kujawa Ryszard 1971 ZAKRZEWO
22. Kurek Ewa 1980 Złotoryja
23. Kuśmierek Agnieszka 1978 Ziębice
24. Majchrzak Maciej 1989 Wrocław
25. Mądrzak Sławomir 1974 ZIAJA TEAM
26. Nesterewicz Ryszard 1954 LKS ISKRA Jaszkowa
27. Nesterewicz Ryszard 1954 LKS ISKRA Jaszkowa
28. Nowak Iwona 1979 ZLB Złotoryja
29. Odważny Dariusz 1963 OdwaznyTeam.pl
30. OdwaŻny Magdalena 1979 OdważnyTeam.pl
31. Orzechowski Karol 1992 Wrocław
32. Ostropolski Henryk 1957 WKB Piast Wrocław
33. Pielichata Magdalena 1984 AbyDoMety
34. Plewa Katarzyna 1984 Nordic16.com
35. Popiela Sebastian 1989 Leszno
36. Przybysz Agnieszka 1992 DRUŻYNA SZPIKU
37. Sander Renata 1982 Run Wars
38. SmĘtek MichaŁ 1973 ZIAJA TEAM
39. Stępień Tomasz 1976 AbyDoMety
40. Szpilarewicz Basia 1978 Radio Wrocław / AbydoMety
41. Szydlak Angelika 1995 Power Jump
42. Szymankiewicz Krystyna 1973 Cross Straceńców Team
43. Tomków Ireneusz 1978 AKTYWNA NOWA RUDA
44. Tomków Robert 1972 FAST FOOT OPOLE
45. Waligóra Adam 1980 Krotoszyn
46. Waligóra Michalina 1990 Krotoszyn
47. Wojrach Marcin 1986 Wildcat Team
48. Wójciak Łukasz 1986 Umawianienabieganie Team
49. Zakrzewska Bernadetta 1995 Drużyna Szpiku
50. Ziętarski Bogusław 1972 DRUŻYNA SZPIKU
51. Żurkowska Karolina 1980 Ziaja team