Lista startowa

I Cross Duathlon z Runner's Power

Śrem, 05.05.2019


Liczba zgłoszonych zawodników: 49

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 25


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto -> Dystans -> Opłacono ->
1. Ajchelman Rafał 1978 Książ Wielkopolski Duathlon Micro nie
2. Andrzejewska Dorota 1978 Helios Czempiń Team Czempiń Duathlon Micro tak
3. Andrzejewski Jakub 1978 Helios Czempiń Team Czempiń Duathlon Micro tak
4. Bierła Paweł 2000 Śrem Duathlon Micro nie
5. Binkowska Aurelia 1976 Mechlin Duathlon Micro tak
6. Binkowski Radosław 1974 Mechlin Duathlon Micro tak
7. Ciesielski Maksymilian 2002 MOS Śrem Psarskie Duathlon Micro tak
8. Dominiak Natalia 1993 Śrem Duathlon Micro nie
9. Foerster Maciej 1974 GreeN BIKE MTB TEAM Śrem Duathlon Micro tak
10. Galewski Bartosz 2008 Klub kolarski KOMETA Śrem Śrem Duathlon dziecięcy tak
11. Garas Eliza 1986 KB Gepard Murowana Goślina Poznań Duathlon Micro nie
12. Grześ Andrzej 1994 MOS Śrem Śrem Duathlon Micro tak
13. Grześ Marek 1958 runner's power Śrem Duathlon Micro tak
14. Hahuła Agnieszka 1991 Helios Czempiń Team Nowy Lubosz Duathlon Micro tak
15. Idziak Dawid 1981 TOMCHEM Śrem Duathlon Micro tak
16. Kaczmarek Mirosław 1991 Runner's Power Śrem Duathlon Micro nie
17. Kałużny Jerzy 1987 Śrem Duathlon Micro tak
18. Każmierczak Hanna 1976 Wiocha biega Śrem Duathlon Micro tak
19. Kmieciak Jagna 2009 klub kolarski Kometa Śrem Manieczki Duathlon dziecięcy nie
20. Kokocinska Barbara 1978 Dąbrowa Duathlon Micro tak
21. Kokocinska Gaja 2008 Klub kolarski KOMETA Śrem Dąbrowa Duathlon dziecięcy tak
22. Kopterski Przemyslaw 1986 Snikimotors Zaniemyśl Duathlon Micro nie
23. Kowalski Artur 1986 Śrem Duathlon Micro nie
24. Kubiak Maciej 1978 Pieciu Wspanialych Bierzglinek Duathlon Micro tak
25. Lewandowski Szymon 1974 Śrem Duathlon Micro nie
26. Linke Jozef 1964 Krosinko Biega-) Krosinko Duathlon Micro nie
27. Malusiak Zuzanna 1998 Chrząstowo Duathlon Micro nie
28. Matuszewska Blanka 2005 Klub Kolarski KOMETA Śrem Śrem Duathlon młodzieżowy tak
29. Musielak Łukasz 1982 Runner's Power Śrem Duathlon Micro tak
30. Nowak Adam 1976 ŚREM Duathlon Micro tak
31. Nowak Jakub 1987 Siła i Czosnek Śrem Duathlon Micro tak
32. Pospieszny Krzysztof 1972 Kościan Team Kościan Duathlon Micro tak
33. Przybyłek Joanna 1984 Kórnik Duathlon Micro tak
34. Ratajczak Alicja 1995 Vezuvio Team Zaniemysl Duathlon Micro nie
35. Ratajczak Krzysztof 1988 Snikimotors Zaniemyśl Duathlon Micro nie
36. Roszak Lukasz 2008 OSP ŚREM PYSZĄCA Duathlon dziecięcy nie
37. Rozek Piotr 2002 MOS Śrem Nochowo Duathlon Micro nie
38. Spich Joanna 1986 Września Duathlon Micro nie
39. Stanisławski Bartosz 2009 KOMETKA ŚREM Duathlon dziecięcy nie
40. Stempniak Adrian 1991 Runner's Power Śrem Duathlon Micro nie
41. Surdyk Maria 1991 Solec wlkp Duathlon Micro nie
42. Surdyk Szymon 1996 Pieciu wspaniałych Solec Duathlon Micro tak
43. Susmarska Ewa 1996 MUAY RUNNING TEAM/Zone3 Team Poznań Duathlon Micro tak
44. Urbaniak Małgorzata 1993 Runner's Power Śrem Duathlon Micro nie
45. Urbaniak Marcin 1991 Runner's Power Śrem Duathlon Micro nie
46. Wachowiak Piotr 1976 Psarskie Duathlon Micro nie
47. Wartecki Mikołaj 2004 Kostrzyn Duathlon młodzieżowy nie
48. Weinert Artur 1982 Runner's Power Śrem Duathlon Micro nie
49. Wiśniewski Filip 2008 Klub Kolarski Kometa Śrem Śrem Duathlon dziecięcy tak