Lista uczestników


Liczba zgłoszonych drużyn: 201

Liczba zgłoszonych drużyn z potwierdzoną płatnością: 185


lp. Nazwa Drużyny -> Skład Opłata ->
1. "PWSZ im. H. Cegielskiego 1" Zawodnik 1 [ 9795m] : Joanna Stawowa [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Aleksandra Jankowiak-Bernaciak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Monika Fromm
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agnieszka Tunak-Grześkowiak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Mariusz Lemański
Zawodnik 6 [ 5400m] : Kajetan Andrzejczak
TAK
2. "PWSZ im. H. Cegielskiego 2" Zawodnik 1 [ 9795m] : Bożena Fromm
Zawodnik 2 [10800m]: Sławomir Binkowski [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Małgorzata Majchrzak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Ewa Kądzielawska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Magdalena Jakubowska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Przemysław Gąsiorowski
TAK
3. (nie)dzielna drużyna Zawodnik 1 [ 9795m] : Rafał Ławski
Zawodnik 2 [10800m]: Tomasz Kanikowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Michał Augustyniak [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marek Buchnat
Zawodnik 5 [ 5400m] : Maciej Wojtkowiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Elżbieta Wojtkowiak
TAK
4. 2plus2 Międzynarodowa Szkoła Matematyki Zawodnik 1 [ 9795m] : Marcin Zgoliński
Zawodnik 2 [10800m]: Filip Borowczak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Sylwia Roszak - Surków
Zawodnik 4 [ 5400m] : Anita Kraska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Bartosz Myszkiewicz [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Katarzyna Radzicka
TAK
5. 6 Barrels Zawodnik 1 [ 9795m] : Yermurat Taken
Zawodnik 2 [10800m]: Farid Shumbar [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Godwin Mafelu
Zawodnik 4 [ 5400m] : Rohit Rafaliya
Zawodnik 5 [ 5400m] : Sumit Singh
Zawodnik 6 [ 5400m] : Vaibhav Patel
TAK
6. ACO 1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Grzegorz Walaszczyk
Zawodnik 2 [10800m]: Ewa Nowak [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Bartosz Waszkowiak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Svitlana Melnychenko
Zawodnik 5 [ 5400m] : Sebastian Szaj
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michał Śliwiński
TAK
7. ACO 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Jacek Deja
Zawodnik 2 [10800m]: Szymon Nowak [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Tomek Woźniak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Tomasz Miazek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Tomasz Grochowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marek Nowicki
TAK
8. Altvater Piła Zawodnik 1 [ 9795m] : Agnieszka Pacholska-Cybulska
Zawodnik 2 [10800m]: Paweł Bardziński
Zawodnik 3 [ 5400m] : Daniel Krysztofiak [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Romuald Stupkiewicz
Zawodnik 5 [ 5400m] : Tomasz Soboń
Zawodnik 6 [ 5400m] : Radosław Marinow
TAK
9. AMICA-WOAFCO Zawodnik 1 [ 9795m] : Anna Muszyńska
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Ścigocki
Zawodnik 3 [ 5400m] : Maciej Czosnowski [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Andrzej Ogrodowczyk
Zawodnik 5 [ 5400m] : Przemysław Tersa
Zawodnik 6 [ 5400m] : Olech Bestrzyński
TAK
10. Arjo :D Zawodnik 1 [ 9795m] : Krzysztof Kokoć
Zawodnik 2 [10800m]: Adam Roznerski [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Aleksandra Błoch
Zawodnik 4 [ 5400m] : Katarzyna Kubowska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Mateusz Mróz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jakub Witkowski
TAK
11. Arjo warjory Zawodnik 1 [ 9795m] : Karolina Wolińska
Zawodnik 2 [10800m]: Aleksander Gilewski [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anna Tschich
Zawodnik 4 [ 5400m] : Tomasz Skowronek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Dawid Frąckowiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Tomasz Wiśniewski
TAK
12. Arjo warjoty Zawodnik 1 [ 9795m] : Kinga Pluta
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Szabatkiewicz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Magdalena Paluszkiewicz
Zawodnik 4 [ 5400m] : Bartłomiej Kornaszewski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Maciej Paluch [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Anna Jakimczyk
TAK
13. ARPOL Poznań Zawodnik 1 [ 9795m] : Bartłomiej Bzymek
Zawodnik 2 [10800m]: Maciej Król [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anna Osińska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Arkadiusz Włoszyński
Zawodnik 5 [ 5400m] : Krzysztof Pietrukiewicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Przemysław Czereba
TAK
14. Arpol Warszawa Zawodnik 1 [ 9795m] : Katarzyna Pikuła
Zawodnik 2 [10800m]: Kamil Obrębski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Aleksandra Najmowicz
Zawodnik 4 [ 5400m] : Wojciech Tymiński
Zawodnik 5 [ 5400m] : Wojciech Skurzyński
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jarosław Skrzypczak [Kapitan]
TAK
15. Art Team Pegaz 1 Teatr Wielki w Poznaniu Zawodnik 1 [ 9795m] : Renata Borowska-Juszczyńska
Zawodnik 2 [10800m]: Donat Zamiara
Zawodnik 3 [ 5400m] : Beata Budkiewicz [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Andre Kasztelan
Zawodnik 5 [ 5400m] : Agnieszka Szuba
Zawodnik 6 [ 5400m] : Kacper Bardzki
TAK
16. Art Team Pegaz 2 Teatr Wielki w Poznaniu Zawodnik 1 [ 9795m] : Przemysław Kuczkowski
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Francuzik
Zawodnik 3 [ 5400m] : Piotr Kucharski [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Stanisław Binek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Bartosz Bardziński
Zawodnik 6 [ 5400m] : Tomasz Goliński
TAK
17. Art Team Pegaz 3 Teatr Wielki w Poznaniu Zawodnik 1 [ 9795m] : Magdalena Spleśniały
Zawodnik 2 [10800m]: Patrycja Muszkieta
Zawodnik 3 [ 5400m] : Maria Pasternak [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Brygida Binek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Aleksandra Gargol
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paulina Kostrzewska
TAK
18. Art Team Pegaz 4 Teatr Wielki w Poznaniu Zawodnik 1 [ 9795m] : Remigiusz Strzelczyk
Zawodnik 2 [10800m]: Romuald Piechocki [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Sławomir Heinrychowski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Maciej Ogórkiewicz
Zawodnik 5 [ 5400m] : Szymon Pasternak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Piotr Furtak
TAK
19. ARTBIX TEAM Zawodnik 1 [ 9795m] : Marta Szymanowska
Zawodnik 2 [10800m]: Dominika Adamus
Zawodnik 3 [ 5400m] : Martyna Grzelak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Dorota Kulig
Zawodnik 5 [ 5400m] : Paulina Cieślak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Magdalena Borkowska [Kapitan]
TAK
20. B.free Sport Zawodnik 1 [ 9795m] : Waldek Jankowski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Mariusz Kopras
Zawodnik 3 [ 5400m] : Tomasz Bączyk
Zawodnik 4 [ 5400m] : Lidia Radeberg
Zawodnik 5 [ 5400m] : Beata Kopras
Zawodnik 6 [ 5400m] : Szymon Krzywda
TAK
21. Bejot Team I Zawodnik 1 [ 9795m] : Tomasz Jakubczak
Zawodnik 2 [10800m]: Łukasz Nogaj
Zawodnik 3 [ 5400m] : Krzysztof Kozłowski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marcin Durzyński
Zawodnik 5 [ 5400m] : Piotr Karman
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michał Zygmunt [Kapitan]
TAK
22. Bejot Team II Zawodnik 1 [ 9795m] : Marta Meissner [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Joanna Bojarojć
Zawodnik 3 [ 5400m] : Agata Durzyńska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marek Nogaj
Zawodnik 5 [ 5400m] : Rafał Jankowiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Albert Roszak
TAK
23. Biegając do tyłu robię szum Zawodnik 1 [ 9795m] : Izabela Ostrowska [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Emil Witkowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Piotr Kiałka
Zawodnik 4 [ 5400m] : Maksymilian Kiałka
Zawodnik 5 [ 5400m] : Bartosz Kiałka
Zawodnik 6 [ 5400m] : Bartłomiej Adamczewski
TAK
24. Biegające Belferki Zawodnik 1 [ 9795m] : Anna Jarczyńska [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Magdalena Budzicz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Elżbieta Fudala
Zawodnik 4 [ 5400m] : Joanna Groszak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Aneta Gicala
Zawodnik 6 [ 5400m] : Roma Błaszczyk
TAK
25. Biegające Myszki Zawodnik 1 [ 9795m] : Radoslaw Stachowski
Zawodnik 2 [10800m]: Tim Oldenburg [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Malgorzata Stachowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Julia Tritt
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marta Stachowska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Ricardo Freitas
TAK
26. Brama Poznania Zawodnik 1 [ 9795m] : Bartosz Balewicz
Zawodnik 2 [10800m]: Jan Jaszczak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Magdalena Osińska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Łukasz Bartoszyński [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Jolanta Łukaszyk
Zawodnik 6 [ 5400m] : Kinga Turowska
TAK
27. Britenet Zawodnik 1 [ 9795m] : Michał Pogorzelski
Zawodnik 2 [10800m]: Łukasz Nienartowicz [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Olga Kamińska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Arkadiusz Patek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Krzysztof Małolepszy
Zawodnik 6 [ 5400m] : Dominik Jasiczek
TAK
28. Brodex Team Swarzędz Zawodnik 1 [ 9795m] : Damian Żerko
Zawodnik 2 [10800m]: Adam Zawada
Zawodnik 3 [ 5400m] : Andrzej Skubiszak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Wiesław Brodziszewski [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Rafał Narożny
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jacek Fajfer
TAK
29. BROEN Zawodnik 1 [ 9795m] : Andrzej Mańkowski
Zawodnik 2 [10800m]: Jędrzej Binek [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Jacek Czepczyński
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jarosław Czajkowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Grzegorz Gomulec
Zawodnik 6 [ 5400m] : Dawid Dymek
TAK
30. Charty z CMS Zawodnik 1 [ 9795m] : Wojciech Koczara
Zawodnik 2 [10800m]: Mateusz Wosiek
Zawodnik 3 [ 5400m] : Adrianna Jakimiak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Patrycja Białko
Zawodnik 5 [ 5400m] : Bartłomiej Wajda
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marta Żurkowska [Kapitan]
TAK
31. Chłopcy z Moraska Zawodnik 1 [ 9795m] : Jędrzej Bekas [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Mariusz Zaród
Zawodnik 3 [ 5400m] : Andrzej Jarmołowicz
Zawodnik 4 [ 5400m] : Sławek Małecki
Zawodnik 5 [ 5400m] : Łukasz Pestka
Zawodnik 6 [ 5400m] : Krzysztof Kowal
TAK
32. Ciastki.pz I Zawodnik 1 [ 9795m] : Otylia Mańka
Zawodnik 2 [10800m]: Agnieszka Niewczas-Stefańska
Zawodnik 3 [ 5400m] : Ewa Łaganowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Zuza Szyc
Zawodnik 5 [ 5400m] : Sławka Olejniczak [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Edyta Faltyńska
TAK
33. Ciastki.pz II Zawodnik 1 [ 9795m] : Zuzanna Kwiatkowska [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Matylda Rychlewicz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Agnieszka Gabrysz
Zawodnik 4 [ 5400m] : Justyna Rau
Zawodnik 5 [ 5400m] : Agnieszka Klemczak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Agnieszka Jelińska-Hok
TAK
34. CONSTRAVIA1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Przemo Baron [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Adam Baton
Zawodnik 3 [ 5400m] : Adam Beton
Zawodnik 4 [ 5400m] : Adam Biton
Zawodnik 5 [ 5400m] : Adam Bytom
Zawodnik 6 [ 5400m] : Damian Dimon
TAK
35. CONSTRAVIA2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Adam Nikon [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Adam Roter
Zawodnik 3 [ 5400m] : Adam Haller
Zawodnik 4 [ 5400m] : Adam Gawron
Zawodnik 5 [ 5400m] : Damian Darek
Zawodnik 6 [ 5400m] : Przemo Detoks
TAK
36. CYBINA TEAM Zawodnik 1 [ 9795m] : Andrzej Arentowski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Aaaa Aaaa
Zawodnik 3 [ 5400m] : Aaaa Aaaa
Zawodnik 4 [ 5400m] : Aaaa Aaaa
Zawodnik 5 [ 5400m] : Aaaa Aaaa
Zawodnik 6 [ 5400m] : Aaaa Aaaa
TAK
37. CYBINA TEAM II Zawodnik 1 [ 9795m] : Aaaa Aaaa [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Aaa Aaaa
Zawodnik 3 [ 5400m] : Aaa Aaaa
Zawodnik 4 [ 5400m] : Aaaa Aaaa
Zawodnik 5 [ 5400m] : Aaa Aaa
Zawodnik 6 [ 5400m] : Aaaa Aaaa
TAK
38. Czarny Wyszczupla // BENUS Zawodnik 1 [ 9795m] : Dariusz Hantz [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Tomasz Piatek
Zawodnik 3 [ 5400m] : Jarosław Sprenger
Zawodnik 4 [ 5400m] : Tomasz Eckert
Zawodnik 5 [ 5400m] : Arek Jasicki
Zawodnik 6 [ 5400m] : Damian Dudziak
TAK
39. CZIPI plus Zawodnik 1 [ 9795m] : Konrad Jacek
Zawodnik 2 [10800m]: Marcin Jasiński
Zawodnik 3 [ 5400m] : Eugeniusz Pokora
Zawodnik 4 [ 5400m] : Remigiusz Ciemiński [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marcin Chmielewski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Żaneta Chmielewska
TAK
40. DFDS Polska Running Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Tadeusz Bartecki
Zawodnik 2 [10800m]: Łukasz Jędrzejek [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Ewelina Kozieł
Zawodnik 4 [ 5400m] : Konrad Tarka
Zawodnik 5 [ 5400m] : Oleksandr Piddubnyi
Zawodnik 6 [ 5400m] : Francois Meurice
TAK
41. DI Xelion Zawodnik 1 [ 9795m] : Przemysław Chomik [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Marcin Klorek
Zawodnik 3 [ 5400m] : Katarzyna Dumańska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Witold Wojtkowiak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Remigiusz Rogiewicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marcin Mazurek
TAK
42. DM Zawodnik 1 [ 9795m] : Agnieszka Pelc-Wanielista [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Piotr Wanielista
Zawodnik 3 [ 5400m] : Piotr Żuberek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Elżbieta Sztramska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Joanna Jura
Zawodnik 6 [ 5400m] : Mateusz Szukała
TAK
43. DUNI EFF 1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Natalia Lewandowska [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Don Frederiksen
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anna Czarnecka
Zawodnik 4 [ 5400m] : Paweł Woźniak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Dominika Rutka
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marcin Pawlik
TAK
44. DUNI EFF 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Łukasz Czaczyk
Zawodnik 2 [10800m]: Miłosz Bambrowicz [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Tomasz Święch
Zawodnik 4 [ 5400m] : Iwona Niska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Paweł Czyrkowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Dawid Jeliński
TAK
45. Dziewczyny z Moraska Zawodnik 1 [ 9795m] : Monika Zaród
Zawodnik 2 [10800m]: Izabale Janowska-Ścibisz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Paula Pestka
Zawodnik 4 [ 5400m] : Maria Pol
Zawodnik 5 [ 5400m] : Paulina Bekas [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Małgorzata Małecka
TAK
46. Egnyte Sparks Zawodnik 1 [ 9795m] : Natalia Szwinta [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Daniluk
Zawodnik 3 [ 5400m] : Maciej Szczepaniak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Artur Michna
Zawodnik 5 [ 5400m] : Patryk Karolak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michael Kueh
TAK
47. Egnyte Sparks Zawodnik 1 [ 9795m] : Michał Wróbel
Zawodnik 2 [10800m]: Dominika Dębińska [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Adam Zawada
Zawodnik 4 [ 5400m] : Adam Jędro
Zawodnik 5 [ 5400m] : Bartosz Jarocki
Zawodnik 6 [ 5400m] : Anatoliy Kucher
TAK
48. EL-CAB Running Team - 1 DRUŻYNA Zawodnik 1 [ 9795m] : Marcin Grzegorzek [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Marcin Ratajczak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Katarzyna Gałęska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Tymoteusz Łukaszyk
Zawodnik 5 [ 5400m] : Paulina Kaczmarek
Zawodnik 6 [ 5400m] : Agata Wyza
TAK
49. EL-CAB Running Team - 2 DRUŻYNA Zawodnik 1 [ 9795m] : Marcin Lach [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Natalia Kutzner
Zawodnik 3 [ 5400m] : Szymon Cofta
Zawodnik 4 [ 5400m] : Sylwia Michalska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Karolina Sobańska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Maja Ciesielska
TAK
50. Equi Vet Serwis Zawodnik 1 [ 9795m] : Maciej Przewożny [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Miłosz Tomaszewski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Bartek Jankowiak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Beata Antkowiak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Aleksandra Bartylak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Joanna Przewoźna
TAK
51. EUROKLIMAT Zawodnik 1 [ 9795m] : Michał Zyskowski
Zawodnik 2 [10800m]: Jan Kokociński [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Piotr Ceglarek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marcin Gadzikowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Michał Seidel
Zawodnik 6 [ 5400m] : Andrzej Durkiewicz
TAK
52. EVER Power Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Michał Kaczmarek
Zawodnik 2 [10800m]: Szymon Dembski [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Piotr Hernik
Zawodnik 4 [ 5400m] : Klaudia Piotrowska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Sebastian Ludwin
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marcin Kasierski
TAK
53. festina lente Otropedia Dziecięca Poznań Zawodnik 1 [ 9795m] : Mateusz Kozinoga
Zawodnik 2 [10800m]: Bartłomiej Gajek
Zawodnik 3 [ 5400m] : Tomasz Kotwicki
Zawodnik 4 [ 5400m] : Paweł Główka
Zawodnik 5 [ 5400m] : Milud Shadi
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marek Tomaszewski [Kapitan]
TAK
54. FILIPIAKBABICZ RUN & FUN I Zawodnik 1 [ 9795m] : Patryk Filipiak
Zawodnik 2 [10800m]: Paweł Musiałkiewicz [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Mateusz Niedźwiecki
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marzena Rosler-Borakiewicz
Zawodnik 5 [ 5400m] : Mikołaj Wiza
Zawodnik 6 [ 5400m] : Szymon Rajski
TAK
55. FILIPIAKBABICZ RUN & FUN II Zawodnik 1 [ 9795m] : Marcin Barłog
Zawodnik 2 [10800m]: Przemysław Szmidt
Zawodnik 3 [ 5400m] : Aleksander Moroz
Zawodnik 4 [ 5400m] : Zuzanna Cichocka [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Michał Babicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Bartosz Grochal
TAK
56. Fitatu Runners Zawodnik 1 [ 9795m] : Robert Gacki
Zawodnik 2 [10800m]: Łukasz Domański [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Adam Lenkowski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marta Kokocińska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Małgorzata Dąbrowska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Agnieszka Kłapkowska
TAK
57. Fobaro Zawodnik 1 [ 9795m] : Katarzyna Wojewódzka
Zawodnik 2 [10800m]: Aleksander Bromberek
Zawodnik 3 [ 5400m] : Piotr Siebert [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Krzysztof Jagodziński
Zawodnik 5 [ 5400m] : Wojciech Cieślewicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Natalia Grzeszkowiak
TAK
58. Fortec Zawodnik 1 [ 9795m] : Bartosz Grzybek
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Wojtyś
Zawodnik 3 [ 5400m] : Artur Grzybek [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jakub Kaźmierczak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Bartosz Żbikowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Daniel Gbiorczyk
TAK
59. FSG Zawodnik 1 [ 9795m] : Tomasz Ambroziak [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Bartłomiej Minorczyk
Zawodnik 3 [ 5400m] : Patrycja Sulej
Zawodnik 4 [ 5400m] : Zuzanna Valirakis - Wiśniewska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Justyna Wacławek
Zawodnik 6 [ 5400m] : Szymon Chudy
TAK
60. FSG Biznes Zawodnik 1 [ 9795m] : Oliwier Wegner
Zawodnik 2 [10800m]: Łukasz Jaskuła [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marlena Kurzyńska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Mikołaj Dukarski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Justyna Połczyńska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michał Barczyński
TAK
61. Fundacja Niesiemy Nadzieję Zawodnik 1 [ 9795m] : Mariusz Łasiński [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Grzegorz Pindur
Zawodnik 3 [ 5400m] : Robert Katafiasz
Zawodnik 4 [ 5400m] : Krystyna Bartkowiak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Zygmunt Waśkowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Krzysztof Knopp
TAK
62. Getinge Infecteam 1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Mateusz Maćkowski
Zawodnik 2 [10800m]: Szymon Olszewski [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Martyna Figaj
Zawodnik 4 [ 5400m] : Filip Pawlik
Zawodnik 5 [ 5400m] : Agnieszka Rachowska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jakub Rolirad
TAK
63. Getinge Infecteam 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Dariusz Leszczak-Phong
Zawodnik 2 [10800m]: Krzysztof Bartz [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anna Szczygieł
Zawodnik 4 [ 5400m] : Lidia Buczel
Zawodnik 5 [ 5400m] : Aleksandra Rataj-Żbikowska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Tomasz Urbaniak
TAK
64. GiG Runners Zawodnik 1 [ 9795m] : Artur Nowakowski
Zawodnik 2 [10800m]: Krzysztof Swornowski [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Aleksandra Zalewska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Katarzyna Nadrowska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Łukasz Kałużny
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jacek Antkowiak
TAK
65. Huragan Kleczew Zawodnik 1 [ 9795m] : Andrzej Ślebioda
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Dryjański [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Beata Bednarek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agnieszka Warwas-Trzemkowska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Agnieszka Ślebioda
Zawodnik 6 [ 5400m] : Sebastian Jaszczak
TAK
66. IFM PAN Zawodnik 1 [ 9795m] : Łukasz Lindner
Zawodnik 2 [10800m]: Adam Ostrowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Jan Martinek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Iwona Olejniczak [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Grzegorz Michałek
Zawodnik 6 [ 5400m] : Tetiana Yevchenko
TAK
67. Incoguto Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Marcin OleŚ
Zawodnik 2 [10800m]: Kazimierz Dejnak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Tomasz ŁĄcki
Zawodnik 4 [ 5400m] : Alicja JasiŃska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Przemysław Sobieniak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Sławomir BŁaŻejczyk [Kapitan]
TAK
68. INT4 moves Zawodnik 1 [ 9795m] : Uladzimir Sakalenka
Zawodnik 2 [10800m]: Konstantinos Tsakalos
Zawodnik 3 [ 5400m] : Krzysztof Łuka [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marcin Dzierzgowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Michał Kowalczewski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michał Lubczyński
TAK
69. Jerzmanowski Aqua Running Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Jakub Pawłowski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Maciej Łukaszewicz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Łukasz Ciszewski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jędrzej Jerzmanowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Michał Walkowiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Mateusz Faron
TAK
70. KACZMAREK-KOMPONENTY Zawodnik 1 [ 9795m] : Magdalena Tecław
Zawodnik 2 [10800m]: Maciej Kaczmarek [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Radel Lipiński
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agnieszka Matysiak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Małgorzata Bodył
Zawodnik 6 [ 5400m] : Elżbieta Chalimoniuk
TAK
71. KarlikTeam1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Łukasz Ginter
Zawodnik 2 [10800m]: Krystian Zając
Zawodnik 3 [ 5400m] : Karol Wiśniewski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Karolina Puławska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Przemysław Gadaliński
Zawodnik 6 [ 5400m] : Anna Nieradka [Kapitan]
TAK
72. KarlikTeam2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Katarzyna Buśko
Zawodnik 2 [10800m]: Tomasz Ogrodnik [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Maciej Brzóstowicz
Zawodnik 4 [ 5400m] : Filip Pawlak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Jerzy Sobusiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michał Kubera
TAK
73. Konimpex-Invest Zawodnik 1 [ 9795m] : Karolina Norek
Zawodnik 2 [10800m]: Mariusz Olejniczak [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Monika Budnik
Zawodnik 4 [ 5400m] : Michał Bialic
Zawodnik 5 [ 5400m] : Patrycja Lorenc
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marzena Zaworska
TAK
74. Konimpex-Invest i Działyński & Judek Zawodnik 1 [ 9795m] : Marta Karolczak-Judek
Zawodnik 2 [10800m]: Paweł Judek
Zawodnik 3 [ 5400m] : Joanna Jakubowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Patrycja Płóciennik
Zawodnik 5 [ 5400m] : Anna Stefaniak [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michał Prymas
TAK
75. KREJZOLKI Zawodnik 1 [ 9795m] : Anna Zalewska
Zawodnik 2 [10800m]: Daria Żórawik [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Barbara Malanowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Katarzyna Borowczak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Agnieszka Gabor
Zawodnik 6 [ 5400m] : Joanna Czekała
TAK
76. KRUSTEAM Zawodnik 1 [ 9795m] : Przemysław Granops
Zawodnik 2 [10800m]: Filip Kowalski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Beata Łącka [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Lucyna Pauszek-Substyk
Zawodnik 5 [ 5400m] : Ewelina Krzymińska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Katarzyna Berska-Stachnik
TAK
77. Laboratorium GenMed Zawodnik 1 [ 9795m] : Adrian Lejman
Zawodnik 2 [10800m]: Karolina Borysiak [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Jakub Śnieć
Zawodnik 4 [ 5400m] : Angelika Jankowiak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Daria Marszałek
Zawodnik 6 [ 5400m] : Zuzanna Kowalewska
TAK
78. Lucky Luki Zawodnik 1 [ 9795m] : Łukasz Stachowiak
Zawodnik 2 [10800m]: Dawid Lipowy
Zawodnik 3 [ 5400m] : Monika Rabiega
Zawodnik 4 [ 5400m] : Bogna Jaszczak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Ewa Szawelska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Szczepan Rabiega [Kapitan]
TAK
79. MACO RUNNERS Zawodnik 1 [ 9795m] : Leszek Walszewski Walszewski
Zawodnik 2 [10800m]: Marcin Krzyżanowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Agnieszka Ślęzak [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Malwina Siegień
Zawodnik 5 [ 5400m] : Paweł Rogowicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Joanna Szwant
TAK
80. Majda Strzyżewska Zawodnik 1 [ 9795m] : Piotr Kęsicki
Zawodnik 2 [10800m]: Bartosz Majda [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Karolina Nowacka
Zawodnik 4 [ 5400m] : Klaudia Woźniak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Dominika Stopczańska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Rafał Wąsowicz
TAK
81. Majorel - Zalando Zawodnik 1 [ 9795m] : Weronika Buszczak
Zawodnik 2 [10800m]: Marek Dolatowski [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Klaudia Jurczyszyn
Zawodnik 4 [ 5400m] : Przemysław Budziszewski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Justyna Moroz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michał Kawka
TAK
82. Małomiasteczkowi Zawodnik 1 [ 9795m] : Przemysław Suliński
Zawodnik 2 [10800m]: Tomasz Zaleski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Monika Zaleska [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Elżbieta Kalińska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Magdalena Cycoń
Zawodnik 6 [ 5400m] : Błażej Daracz
TAK
83. MANN HUMMEL FT POLAND Zawodnik 1 [ 9795m] : Marcin Plackowski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Wojciech Feledziak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Dariusz Frąckowiak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marcin Nowak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Michał Jagodzik
Zawodnik 6 [ 5400m] : Arkadiusz Chudy
TAK
84. MANN HUMMEL FT POLAND 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Tomasz Kasperski
Zawodnik 2 [10800m]: Marcin Nowak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Katarzyna Burdajewicz [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Hubert Gorynia
Zawodnik 5 [ 5400m] : Bartek Łabędzki
Zawodnik 6 [ 5400m] : Łukasz Skrzypczak
TAK
85. MANUFAKTURA MIESZKAŃ Zawodnik 1 [ 9795m] : Piotr Kaźmierczak
Zawodnik 2 [10800m]: Adrian Żakowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Łukasz Wietecki
Zawodnik 4 [ 5400m] : Tomasz Zegarlicki
Zawodnik 5 [ 5400m] : Paweł Gorzelańczyk
Zawodnik 6 [ 5400m] : Patryk Sobczyk [Kapitan]
TAK
86. MANUFAKTURA MIESZKAŃ 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Natalia Janik [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Karolina Klupczyńska
Zawodnik 3 [ 5400m] : Maria Wengierek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Magdalena Sobczyńska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Emanuela Adamczyk
Zawodnik 6 [ 5400m] : Joanna Krawiec
TAK
87. MAXIM biega Zawodnik 1 [ 9795m] : Maciej Rychter [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Piotr Ratajczak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Małgorzata Gawron
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jakub Rabiega
Zawodnik 5 [ 5400m] : Bartosz Odważny
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marcin Jędrzejczyk
TAK
88. MEJDŹOR-EL TERROR Zawodnik 1 [ 9795m] : Agnieszka Górska
Zawodnik 2 [10800m]: Artem Pleskachov [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Karolina Kononowicz
Zawodnik 4 [ 5400m] : Efrem Opulski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Valeriia Lytvynenko
Zawodnik 6 [ 5400m] : Carlos Hilario Navas Montilla
TAK
89. Mikada Zawodnik 1 [ 9795m] : Marcin Marek [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Maciej Szygenda
Zawodnik 3 [ 5400m] : Ewa Marek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marta Wojciechowska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Filip Szałek
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michał Kamiński
TAK
90. Miller Graphics Poland Zawodnik 1 [ 9795m] : Rafał Kassner [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Bartosz Obrzut
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marcin Melosik
Zawodnik 4 [ 5400m] : Patryk Kubiak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Maciej Orchowicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Anna Jaworska
TAK
91. MOBICA LIMITED Sp. z o.o. Zawodnik 1 [ 9795m] : Filip Jagodziński
Zawodnik 2 [10800m]: Dawid Stencel [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Przemysław Stekiel
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marcin Hoffmann
Zawodnik 5 [ 5400m] : Kamil Kubiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Mateusz Mazur
TAK
92. Może dobiegną Zawodnik 1 [ 9795m] : Aleksander Kurz
Zawodnik 2 [10800m]: Paweł Kuznowicz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Szymon Sobczak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Adrian Michalski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Kacper Karbowy
Zawodnik 6 [ 5400m] : Piotr Barczak [Kapitan]
TAK
93. Można to było zrobić lepiej Zawodnik 1 [ 9795m] : Agnieszka Krzewińska
Zawodnik 2 [10800m]: Adam Nowicki
Zawodnik 3 [ 5400m] : Adrianna Krzywdzik [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jakub Dolczewski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Anna Rucka
Zawodnik 6 [ 5400m] : Damian Kopiński
TAK
94. MUAY RUNNING TEAM Zawodnik 1 [ 9795m] : Joanna Walkowiak
Zawodnik 2 [10800m]: Agata KwasiŻur
Zawodnik 3 [ 5400m] : Agnieszka BieleŃ
Zawodnik 4 [ 5400m] : Anita Waszyk [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marlena Drajerczak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Monika Antkowiak
TAK
95. NAFDRA Zawodnik 1 [ 9795m] : Piotr Lizakowski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Jacek Chlasta
Zawodnik 3 [ 5400m] : Lidia Urbańska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Piotr Zając
Zawodnik 5 [ 5400m] : Michał Lesiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Igor Jeremicz
TAK
96. New face of Securitas Zawodnik 1 [ 9795m] : Krzysztof Bartuszek
Zawodnik 2 [10800m]: Tomasz Brandys
Zawodnik 3 [ 5400m] : Pawel Bartosiak [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Pawel Borowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marcin Wulczynski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paweł Dębicki
TAK
97. Night Runners Zawodnik 1 [ 9795m] : MichaŁ Kubiak [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Tomasz Popławski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Alicja Radziej
Zawodnik 4 [ 5400m] : Waldemar Konieczny
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marcin Giezek
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jakub Michalak
TAK
98. Norek i Wspólnicy Zawodnik 1 [ 9795m] : Franciszek Horała [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Przemysław Musioł
Zawodnik 3 [ 5400m] : Agata Pawlak-Jaszczak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Monika Budny
Zawodnik 5 [ 5400m] : Hubert Norek
Zawodnik 6 [ 5400m] : Magdalena Mila
TAK
99. NOVOL 1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Marta Szady
Zawodnik 2 [10800m]: Karolina Modzelewska [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Julita Kozak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Adrianna Garbarek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Sylwia Wawrzyniak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Anita Smykowska
TAK
100. NOVOL 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Rafał Młodzikowski
Zawodnik 2 [10800m]: Dariusz Kolaszt
Zawodnik 3 [ 5400m] : Piotr Modzelewski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Krystian Stępień
Zawodnik 5 [ 5400m] : Maciej Martinek [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marcin Wiatrowski
TAK
101. OBLATANI I Biuro Styl Zawodnik 1 [ 9795m] : Dawid Dybol [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Damian Bezak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marcin Krell
Zawodnik 4 [ 5400m] : Sławomir Cieślak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Waldemar Lis
Zawodnik 6 [ 5400m] : Maciej Hołdowski
TAK
102. OBLATANI II Biuro Styl Zawodnik 1 [ 9795m] : Piotr Cidyło
Zawodnik 2 [10800m]: Bartosz Skrzypczak [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Julita Wojciechowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Lidia Szklarz
Zawodnik 5 [ 5400m] : Nina Kromolicka
Zawodnik 6 [ 5400m] : Tomasz Walęsiak
TAK
103. OBLATANI III Biuro Styl Zawodnik 1 [ 9795m] : Hanna Ławniczak [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Dąbrowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Katarzyna Szymczak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Maciej Szwarz
Zawodnik 5 [ 5400m] : Katarzyna Masztalerz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Przemysław Kaźmierczak
TAK
104. OBLATANI IV Sklejka Eko Zawodnik 1 [ 9795m] : Michał Banaszkiewicz [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Sławomir Kijański
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anna Tomicka
Zawodnik 4 [ 5400m] : Paweł Juszczak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Izabela Szczepkowska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jarosław Strzelczyk
TAK
105. OBLATANI V Sklejka Eko Zawodnik 1 [ 9795m] : Natalia Cegła
Zawodnik 2 [10800m]: Kacper Kurczaba
Zawodnik 3 [ 5400m] : Agnieszka Morga-Lisiak [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Danuta Prusiewicz
Zawodnik 5 [ 5400m] : Tomasz Armanowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Robert Szymański
TAK
106. OCTOPUS - MLEK ROL TEAM Zawodnik 1 [ 9795m] : Piotr Idzikowski
Zawodnik 2 [10800m]: Krzysztof Skrzypczak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Grzegorz Walczak [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Robert Grawon
Zawodnik 5 [ 5400m] : Tomasz Grzelka
Zawodnik 6 [ 5400m] : Krzysztof Jakuszek
TAK
107. Ofix.pl Zawodnik 1 [ 9795m] : Dorota Lutomska
Zawodnik 2 [10800m]: Łukasz Bielejewski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Robert Pietek [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Krzysztof Olszański
Zawodnik 5 [ 5400m] : Szymon Kępa
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marcin Duda
TAK
108. Panasonic 1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Norbert Hołderny
Zawodnik 2 [10800m]: Łukasz Banaszak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marzanna Bartkowiak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Eliza Lilley
Zawodnik 5 [ 5400m] : Daria Białobrzewska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Piotr Zientalski [Kapitan]
TAK
109. Panasonic 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Bartosz Grzelak [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Robert Robaszkiewicz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anna Pawłowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Edyta Hierowska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Michał Nowak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Maciej Kasprzak
TAK
110. Panasonic 3 Zawodnik 1 [ 9795m] : Maciej Dobek
Zawodnik 2 [10800m]: Kamil Miękiszak [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Przemysław Młyńczak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jakub Wiśniewski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marek Zamiatała
Zawodnik 6 [ 5400m] : Patryk Jóźwiak
TAK
111. Paypal'ki Zawodnik 1 [ 9795m] : Joachim Andrzejewski
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Nowak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Kinga Leśniewicz
Zawodnik 4 [ 5400m] : Aleksandra Ziemba [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Agnieszka Zejdlewicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Eduard Budak
TAK
112. Pekabex - Dział GW Zawodnik 1 [ 9795m] : Krzysztof Ratajczak
Zawodnik 2 [10800m]: Jakub Czamański [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Bogusław Data
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marta Wojciechowska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Filip Jarczak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paula Czamańska
TAK
113. Pekabex - dział księgowości Zawodnik 1 [ 9795m] : Zuzanna Różalska [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Sławomir Kaczmarek
Zawodnik 3 [ 5400m] : Monika Olejniczak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Justyna Kuras
Zawodnik 5 [ 5400m] : Angelika Kos
Zawodnik 6 [ 5400m] : Agnieszka Drogi
TAK
114. Pekabex - dział projektowy 1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Bartosz Bartkowiak [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Marcin Luber
Zawodnik 3 [ 5400m] : Ewelina Wetulani
Zawodnik 4 [ 5400m] : Łukasz Meller
Zawodnik 5 [ 5400m] : Łukasz Bola
Zawodnik 6 [ 5400m] : Wawrzyniec Andrzejewski
TAK
115. Pekabex - dział projektowy 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Jacek Matysiak
Zawodnik 2 [10800m]: Oskar Dolny [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marcin Sobecki
Zawodnik 4 [ 5400m] : Filip Arencibia
Zawodnik 5 [ 5400m] : Anna Kroehnke
Zawodnik 6 [ 5400m] : Tomasz Rutkowski
TAK
116. Pekabex - dział projektowy 3 Zawodnik 1 [ 9795m] : Paweł Bogdanowicz [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Igor Nawrocki
Zawodnik 3 [ 5400m] : Aleksander Drozd
Zawodnik 4 [ 5400m] : Szymon Wojciechowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Jacek Kuligowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Adrian Wejman
TAK
117. Pekabex - Latawce Zawodnik 1 [ 9795m] : Kamil Bednarek [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Yuliia Ihnatieva
Zawodnik 3 [ 5400m] : Aleksandra Szurgot
Zawodnik 4 [ 5400m] : Bartek Cyszke
Zawodnik 5 [ 5400m] : Katarzyna Sikora
Zawodnik 6 [ 5400m] : Cezary Ambroziak
TAK
118. Pekabex - miszmasz Zawodnik 1 [ 9795m] : Emilia Pełszyk [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Wojciech Frącek
Zawodnik 3 [ 5400m] : Maria Górecki
Zawodnik 4 [ 5400m] : Dominika Gąsior
Zawodnik 5 [ 5400m] : Szymon Karczewski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Agnieszka Ławniczak
TAK
119. Pekabex - Mszczonówek Zawodnik 1 [ 9795m] : Przemysław Krysiak
Zawodnik 2 [10800m]: Monika Skowyra [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Janusz Kowalski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Katarzyna Kurkus
Zawodnik 5 [ 5400m] : Bartłomiej Wojtas
Zawodnik 6 [ 5400m] : Krzysztof Sierański
TAK
120. PGS TEAM Zawodnik 1 [ 9795m] : Piotr Kaźmierski
Zawodnik 2 [10800m]: Krzysztof Matyśkiewicz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Ewelina Kaźmierska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agnieszka Artmańska [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Joanna Romanko-Sierżant
Zawodnik 6 [ 5400m] : Karol Sierżant
TAK
121. Piątkowo na Biegowo Zawodnik 1 [ 9795m] : Mariusz Nowak [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Mateusz Agaciak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Renata Wojtkowiak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Justyna Wysokińska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Patrycja Kołecka
Zawodnik 6 [ 5400m] : Stefan Wojtkowiak
TAK
122. Piątkowo na Biegowo II Zawodnik 1 [ 9795m] : Artur Juszczuk [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Marcin Napierała
Zawodnik 3 [ 5400m] : Dorota Ptak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Adam Ptak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Magdalena Pakulska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Mariusz Kossowski
TAK
123. Piękne i Bestie Zawodnik 1 [ 9795m] : Marek Sporny [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Filip Garbacz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Emilia Wolnowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Alicja Perońska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Agata Dominowska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Katarzyna Gruszka
TAK
124. Plexitech Running Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Szymon Wichłacz
Zawodnik 2 [10800m]: Agnieszka Bołądź [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Iwona Mądra
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jacek Wasiela
Zawodnik 5 [ 5400m] : Ela Biernat
Zawodnik 6 [ 5400m] : Agata Moszyńska
TAK
125. PnB Morsy Zawodnik 1 [ 9795m] : Ewa Felkel [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Robert Sobkowiak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Zbigniew Kegel
Zawodnik 4 [ 5400m] : Piotr Gizelski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Ilona Krzyżaniak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Agnieszka Gizelska
TAK
126. PnB MORSY II Zawodnik 1 [ 9795m] : Anna Cerańska
Zawodnik 2 [10800m]: Maciej Bednarek [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Katarzyna Karaś
Zawodnik 4 [ 5400m] : Małgorzata Dutkiewicz
Zawodnik 5 [ 5400m] : Andrzej Karaś
Zawodnik 6 [ 5400m] : Przemysław Dutkiewicz
TAK
127. PnB Morsy III Zawodnik 1 [ 9795m] : Krzysztof Wiewiór
Zawodnik 2 [10800m]: Łukasz Krysiak [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Honorata Kulka
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agnieszka Warkocka
Zawodnik 5 [ 5400m] : Małgorzata Leciejewska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Anna Wojciechowska
TAK
128. Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - 1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Bartosz Wojciechowski
Zawodnik 2 [10800m]: Sławomir Kuśmierczak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Piotr Jędrzejczak [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agata Fiedler-Cyrson
Zawodnik 5 [ 5400m] : Robert Socha
Zawodnik 6 [ 5400m] : Grzegorz Gołąb
TAK
129. Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Radosław Majewski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Krzysztof Kozieł
Zawodnik 3 [ 5400m] : Andrzej Osiak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marta Pera
Zawodnik 5 [ 5400m] : Michał Ciesielski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Mikołaj Starościński
TAK
130. Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - 3 Zawodnik 1 [ 9795m] : Marcin Olejniczak
Zawodnik 2 [10800m]: Emil Czaja [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Jacek Krawczyk
Zawodnik 4 [ 5400m] : Michał Nerka
Zawodnik 5 [ 5400m] : Damian Chełminiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Natalia Ligmann-Lubczyńska
TAK
131. Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - 4 Zawodnik 1 [ 9795m] : Mateusz Szkudlarz
Zawodnik 2 [10800m]: Włodzimierz Adamczyk
Zawodnik 3 [ 5400m] : Mariusz Eckert [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Zbigniew Gruźlewski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Jacek Wojciechowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Łukasz Nowak
TAK
132. POWIAT POZNAŃSKI Zawodnik 1 [ 9795m] : Natalia Siejek
Zawodnik 2 [10800m]: Artur Trzepałkowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Tomasz Skupio
Zawodnik 4 [ 5400m] : Joanna Chłysta
Zawodnik 5 [ 5400m] : Joanna Smolińska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Karolina Mądrzak [Kapitan]
TAK
133. PragmatIQ Kancelaria Prawna Zawodnik 1 [ 9795m] : Tomasz Bojkowski
Zawodnik 2 [10800m]: Aleksander Gałek [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Tomasz Rutkowski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Krzysztof Smach
Zawodnik 5 [ 5400m] : Mateusz Buszkiewicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Kamil Ekiert
TAK
134. Press-Service Monitoring Mediów Zawodnik 1 [ 9795m] : Wojciech Majchrzycki
Zawodnik 2 [10800m]: Tomasz Krystkowiak [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Dariusz Paluch
Zawodnik 4 [ 5400m] : Przemysław Budny
Zawodnik 5 [ 5400m] : Dawid Strzeliński
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marcin Szczupak
TAK
135. Prokuratura Poznań Zawodnik 1 [ 9795m] : Gerard Konopka
Zawodnik 2 [10800m]: Artur Kaczmarek
Zawodnik 3 [ 5400m] : Michał Kokociński
Zawodnik 4 [ 5400m] : Roman Szymanowski [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Krzysztof Krysztofiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Grzegorz Gucze
TAK
136. PROMAG RUNning TEAM Zawodnik 1 [ 9795m] : Maciej Muchała [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Marcin Kaczmarek
Zawodnik 3 [ 5400m] : Sebastian Kopaszewski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Rafał Jasiński
Zawodnik 5 [ 5400m] : Mateusz Bejga
Zawodnik 6 [ 5400m] : Grzegorz Banaszkiewicz
TAK
137. Prywatna Lecznica Certus Zawodnik 1 [ 9795m] : Sławomir Stępniewski
Zawodnik 2 [10800m]: Marek Winckiewicz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Urszula Żytkiewicz
Zawodnik 4 [ 5400m] : Lesław Pawlak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Krzysztof Niciejewski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Karolina Laskowska [Kapitan]
TAK
138. Przebiegli Prawnicy Krotoskiego Zawodnik 1 [ 9795m] : Katarzyna Malec
Zawodnik 2 [10800m]: Tomasz Fritzkowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Barbara Borkowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Igor Durczyński
Zawodnik 5 [ 5400m] : Kinga Malcher
Zawodnik 6 [ 5400m] : Wojciech Kruk [Kapitan]
TAK
139. QARSON I Zawodnik 1 [ 9795m] : Damian Ciesielczyk [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Dominik Ślusarczyk
Zawodnik 3 [ 5400m] : Katarzyna Wróblewicz
Zawodnik 4 [ 5400m] : Dawid Lewczuk
Zawodnik 5 [ 5400m] : Monika Muszyńska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Karol Konieczny
TAK
140. QARSON II Zawodnik 1 [ 9795m] : Agnieszka Grajek [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Izabela Ciesielczyk
Zawodnik 3 [ 5400m] : Nina Węgorowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Anna Kosikowska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Dorota Szturemska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marzena Sienkowska
TAK
141. QARSON III Zawodnik 1 [ 9795m] : Dorota Klamerek [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Iwona Majewska
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anna Ciecierska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agnieszka Nowak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Mariola Pilarz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Anna-Maria Orwat
TAK
142. QARSON IV Zawodnik 1 [ 9795m] : Daniel Żelazny [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Arkadiusz Włoch
Zawodnik 3 [ 5400m] : Kamila Gralak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Klaudia Wojtczak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Agnieszka Stawowa
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michał Zaborowski
TAK
143. QARSON V Zawodnik 1 [ 9795m] : Daniel Jawojsz [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Rémi Horla
Zawodnik 3 [ 5400m] : Lucie Marcotte
Zawodnik 4 [ 5400m] : Alicja Krzykowska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Maria Molewska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Dagmara Stąporek-Sikora
TAK
144. QUAY I POZNAŃ Zawodnik 1 [ 9795m] : Maciej Walczak [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Dawid Gruchała
Zawodnik 3 [ 5400m] : Krystian Korek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Wojciech Mieloszyk
Zawodnik 5 [ 5400m] : Krzysztof Lipiński
Zawodnik 6 [ 5400m] : Artur Lubkowski
TAK
145. QUAY II POZNAŃ Zawodnik 1 [ 9795m] : Maciej Tyl [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Grzegorz Nowak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Wojciech Przybylski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Anna Osińska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Natalia Rembowska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paulina Borowicz
TAK
146. QUAY III POZNAŃ Zawodnik 1 [ 9795m] : Łukasz Szary
Zawodnik 2 [10800m]: Jan Rudzki [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Katarzyna Kaiser
Zawodnik 4 [ 5400m] : Andrzej Morawski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Alexandre Barboukov
Zawodnik 6 [ 5400m] : Rafał Rogowski
TAK
147. QUAY IV POZNAŃ Zawodnik 1 [ 9795m] : Krzysztof Otto [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Krystian Krajewski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Rafał Kraszkiewicz
Zawodnik 4 [ 5400m] : Mateusz Bartoszak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Maciej Jabłoński
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paulina Nowak
TAK
148. Raben SSC 1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Beata Bartkowiak [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Robert Bernat
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anna Walkowiak-Kamińska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Katarzyna Fiedorowicz
Zawodnik 5 [ 5400m] : Katarzyna Zarębska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Joanna Glinkowska
TAK
149. Raben SSC 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Magdalena Luch [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Szymon Dworzyński
Zawodnik 3 [ 5400m] : Julia Kasprzyk
Zawodnik 4 [ 5400m] : Adrian Gołębiewski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Daria Pełczyk
Zawodnik 6 [ 5400m] : Agata Przybył
TAK
150. Ratownicza Liga Biegowa Zawodnik 1 [ 9795m] : Mateusz Grams
Zawodnik 2 [10800m]: Kacper Gargasiewicz [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Monika Tulecka
Zawodnik 4 [ 5400m] : Karolina Biel
Zawodnik 5 [ 5400m] : Karolina Gajda
Zawodnik 6 [ 5400m] : Kuba Gudełajtis
TAK
151. RCK Biuro Inżynierskie Zawodnik 1 [ 9795m] : Marek Gołębiewski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Marcin Życzkowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Patrycja Krzysztofik
Zawodnik 4 [ 5400m] : Maciej Grobelny
Zawodnik 5 [ 5400m] : Alina Nowicka
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michał Fiedorowicz
TAK
152. Recruitee Zawodnik 1 [ 9795m] : Adam Skołuda
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Krajewski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anna Nowak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Emil Nienałtowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Filip Madejek
Zawodnik 6 [ 5400m] : Rafał Mossakowski [Kapitan]
TAK
153. Roche Runners I Zawodnik 1 [ 9795m] : Fabian Wiktorowski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Dawid Kamrowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Kornel Lewandowski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Lech Hubicki
Zawodnik 5 [ 5400m] : Paweł Nowacki
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jakub Gromadzki
TAK
154. Run for IT Zawodnik 1 [ 9795m] : Radosław Sobkowiak
Zawodnik 2 [10800m]: Krzysztof Waraczewski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Krzysztof Majewski [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Katarzyna Liberek-Grajewska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marcin Rauchut
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michał Lekarczyk
TAK
155. S.C.REP Zawodnik 1 [ 9795m] : Marcin Maciaszek [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Arkadiusz Szajek
Zawodnik 3 [ 5400m] : Michał Lednicki
Zawodnik 4 [ 5400m] : Tomasz Zabłocki
Zawodnik 5 [ 5400m] : Dominika Godzisz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Grzegorz Szwarc
TAK
156. Santander Runners Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Joanna Domosławska
Zawodnik 2 [10800m]: Maria Kopeć
Zawodnik 3 [ 5400m] : Filip Czeluśniak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jakub Kowalczyk [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Bartosz Kubiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Piotr Bodył - Szymala
TAK
157. SAUERESSIG REPRO POWER Zawodnik 1 [ 9795m] : Łukasz Stankiewicz
Zawodnik 2 [10800m]: Tomasz Grzelka [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Michał Jasiński
Zawodnik 4 [ 5400m] : Małgorzata Skibińska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Maciej Kryk
Zawodnik 6 [ 5400m] : Joanna Adamska
TAK
158. SECURITAS Run 4 Fun Zawodnik 1 [ 9795m] : Andrzej Ławniczak
Zawodnik 2 [10800m]: Zdzisław Kazibut
Zawodnik 3 [ 5400m] : Ewa Jakubowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Dominik Grządzielewski [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Jacek Baranoski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Anna Jarusz
TAK
159. Sierściuchy Zawodnik 1 [ 9795m] : Rafał Karolczak
Zawodnik 2 [10800m]: Bartosz Mierzejewski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Agata Hajdziona [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Anna Dworzańska - Gul
Zawodnik 5 [ 5400m] : Agnieszka Gronowska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Katarzyna Hajduk
TAK
160. Słubicka Akademia Biegowa Zawodnik 1 [ 9795m] : Justyna Romej
Zawodnik 2 [10800m]: Anna Zielińska
Zawodnik 3 [ 5400m] : Elżbieta Romej
Zawodnik 4 [ 5400m] : Aleksandra Romej
Zawodnik 5 [ 5400m] : Ewa Kiedrowicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Agata Kiedrowicz [Kapitan]
TAK
161. Smakmak Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Marcin Kujawiak
Zawodnik 2 [10800m]: Radosław Dziubała
Zawodnik 3 [ 5400m] : Tomasz Średziński [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marek Osuchowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Przemysław Rybacki
Zawodnik 6 [ 5400m] : Dominika Rypińska
TAK
162. SMM LEGAL TEAM 1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Przemysław Maciak [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Tymoteusz Mądry
Zawodnik 3 [ 5400m] : Artur Marcinkowski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Tomasz Lewandowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Damian Michalski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Aleksandra Guminiak
TAK
163. SMM LEGAL TEAM 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Rafał Sikorski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Krzysztof Urbańczak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Jędrzej Bujny
Zawodnik 4 [ 5400m] : Arkadiusz Habiera
Zawodnik 5 [ 5400m] : Adrian Rycerski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Patrycja Starczewska
TAK
164. SNOW.DOG ADVENTURE Zawodnik 1 [ 9795m] : Radek Zaworski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Bartek Igielski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Paweł Szafrański
Zawodnik 4 [ 5400m] : Kamil Degórski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marcel Mierzejewski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Artur Chabera
TAK
165. System-1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Piotr Przyborski
Zawodnik 2 [10800m]: Dawid Bulczyński [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marta Kamińska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Grażyna Maćkowiak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Łukasz Gosieniecki
Zawodnik 6 [ 5400m] : Bartosz Gilwatowski
TAK
166. SZAKALE Z TERMO STUDIO Zawodnik 1 [ 9795m] : Tomasz Przepiora [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Hubert Stachowiak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Rafal Pawlowski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Mariusz Kaczor
Zawodnik 5 [ 5400m] : Tomasz Kucharski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Tomasz Hencel
TAK
167. Szpital Lutycka Zawodnik 1 [ 9795m] : Włodzimierz Pawłowski
Zawodnik 2 [10800m]: Jaromir Furmaniuk
Zawodnik 3 [ 5400m] : Karina Wronka
Zawodnik 4 [ 5400m] : Joanna Kaczmarek-Wiegandt
Zawodnik 5 [ 5400m] : Karolina Klain
Zawodnik 6 [ 5400m] : Maciej Głyda [Kapitan]
TAK
168. SzwaQ Attack Zawodnik 1 [ 9795m] : Katarzyna Zalewska [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Ireneusz Bogusz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Bartłomiej Kurowski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Bartłomiej Karliński
Zawodnik 5 [ 5400m] : Dominika Herman
Zawodnik 6 [ 5400m] : Maria Ćwiklińska
TAK
169. SZWLA WO-MEN Zawodnik 1 [ 9795m] : Adam Krukowski
Zawodnik 2 [10800m]: Magdalena Krukowska
Zawodnik 3 [ 5400m] : Izabela Świgoń [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Joanna Suleja
Zawodnik 5 [ 5400m] : Jacek Majewski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Adam Zimny
TAK
170. Team Transformers Leszno Zawodnik 1 [ 9795m] : Adrian Nolbrzyk
Zawodnik 2 [10800m]: Artur Kasprzak [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Adam Woźniak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Patryk Stróżyński
Zawodnik 5 [ 5400m] : Tobiasz Dziurdziewski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Krzysztof Maciuk
TAK
171. Ticon Sp. z o.o. Zawodnik 1 [ 9795m] : Mateusz Wittke
Zawodnik 2 [10800m]: Sławomir Antoniak [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Joanna Zmyślony
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marta Gagracz
Zawodnik 5 [ 5400m] : Edyta Giedasz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Monika Jankowiak
TAK
172. TORNADO KLECZEW Zawodnik 1 [ 9795m] : Anna Szygenda
Zawodnik 2 [10800m]: Sławomir Kamiński
Zawodnik 3 [ 5400m] : Elżbieta Puchalska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Lech Hajdrych [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Zuzanna Hajdrych
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marek Jaskólski
TAK
173. Torpol Runinng Team 1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Małgorzata Stodolna
Zawodnik 2 [10800m]: Anna Ławniczak [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Monika Olszewska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Małgorzata Napierała
Zawodnik 5 [ 5400m] : Dominika Zaczyńska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Daria Skrzypczak
TAK
174. Torpol Runinng Team 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Krzysztof Nieznalski
Zawodnik 2 [10800m]: Sebastian Przygocki [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Dawid Banaszak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agnieszka Korytowska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Małgorzata Klimkowska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Dominik Siwa
TAK
175. UHY ECA Zawodnik 1 [ 9795m] : Łukasz Ludwiczak
Zawodnik 2 [10800m]: Piotr Woźniak [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marta Putek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Piotr Pawłowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Patryk Gajewski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Maciej Chwalisz
TAK
176. Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Zawodnik 1 [ 9795m] : Natalia Walczak
Zawodnik 2 [10800m]: Radosław Matz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Mariusz Korytowski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Joanna Kocięcka
Zawodnik 5 [ 5400m] : Michał Wożniak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Sebastian Kujawiak [Kapitan]
TAK
177. V&P Group Zawodnik 1 [ 9795m] : Arek Legoń
Zawodnik 2 [10800m]: Tomasz Życki [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Łukasz Urbaniak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Eryk Rzeszutek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Maciej Michalik
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jakub Połom
TAK
178. V&P Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Małgorzata Jackowiak
Zawodnik 2 [10800m]: Artur Zawisza [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Monika Jóskowiak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Katarzyna Ciemniak-Urbaniak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Mateusz Krawczyk
Zawodnik 6 [ 5400m] : Agnieszka Andrzejczyk
TAK
179. ViaCon 1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Marcin Czyżewski
Zawodnik 2 [10800m]: Krzysztof Sobór
Zawodnik 3 [ 5400m] : Mariusz Peronski [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jakub Ciesielski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Mateusz Zaleśny
Zawodnik 6 [ 5400m] : Wojciech Janowicz
TAK
180. Viacon2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Tomasz Tauchert
Zawodnik 2 [10800m]: Marek Surus [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Joanna Kisielińska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Daria Mendelewska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Ewelina Saniuta
Zawodnik 6 [ 5400m] : Adam Orzeszek
TAK
181. ViaCon3 Zawodnik 1 [ 9795m] : Łukasz Kończak
Zawodnik 2 [10800m]: Adam Czerepak [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Paulina Grajnert
Zawodnik 4 [ 5400m] : Weronika Nowak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marta Łuczkowska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Maciej Wiśniewski
TAK
182. Wiktoria team - Moja Malta Zawodnik 1 [ 9795m] : Krzysztof Majorek
Zawodnik 2 [10800m]: Kamil Dąbek
Zawodnik 3 [ 5400m] : Jolanta Komornicka - Dąbek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Filip Błaszkiewicz
Zawodnik 5 [ 5400m] : Justyna Komornicka
Zawodnik 6 [ 5400m] : Arkadiusz Dąbek [Kapitan]
TAK
183. WOŹNIAK TEAM Zawodnik 1 [ 9795m] : Jarosław Redko
Zawodnik 2 [10800m]: Piotr Wolny
Zawodnik 3 [ 5400m] : Tomasz Błażejczyk [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Mariusz Błażejczyk
Zawodnik 5 [ 5400m] : Przemysław Lenartowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marcin Maćkowiak
TAK
184. XTM Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Tytus Pawlak
Zawodnik 2 [10800m]: Mariusz Wiliński
Zawodnik 3 [ 5400m] : Mateusz Burchardt
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agnieszka Sommerfeld [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Mateusz Zwolanowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jakub Ratajski
TAK
185. Zebrani z przymusu Zawodnik 1 [ 9795m] : Bartosz Koscielniak
Zawodnik 2 [10800m]: Marek Szymczak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Huber Tabaka
Zawodnik 4 [ 5400m] : Dariusz Gęsikiewicz [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Piotr Gajewski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michał Horiaczek
TAK