Lista uczestników


Liczba zgłoszonych drużyn: 85

Liczba zgłoszonych drużyn z potwierdzoną płatnością: 66


lp. Numer startowy -> Nazwa Drużyny -> Skład Opłata ->
1. 1 Team "A" Zawodnik 1 [ 9795m] : Jan Andryszak
Zawodnik 2 [10800m]: Radek Andryszak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Bartek Andryszak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marcin Andryszak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Gosia Andryszak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Sławek Andryszak [Kapitan]
TAK
2. 2 GiG Runners Zawodnik 1 [ 9795m] : Marcin Wichłacz
Zawodnik 2 [10800m]: Krzysztof Swornowski [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Aleksandra Zalewska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Łukasz Kałużny
Zawodnik 5 [ 5400m] : Jacek Antkowiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Cezary Godlewski
TAK
3. 3 Przebiegli Prawnicy Zawodnik 1 [ 9795m] : Barbara Borkowska [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Maciej Krotoski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Kinga Malcher
Zawodnik 4 [ 5400m] : Małgorzata Miller
Zawodnik 5 [ 5400m] : Katarzyna Krotoska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Kamil Czubiński
TAK
4. 4 Wspaniali ASTATu Zawodnik 1 [ 9795m] : Mikołaj Komasiński
Zawodnik 2 [10800m]: Tomasz Rzyski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Edyta Trawińska [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Karolina Kurzyk
Zawodnik 5 [ 5400m] : Anna Gawęcka
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michał Gawęcki
TAK
5. 5 ASTAT Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Łukasz Lohr [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Barłomiej Kocik
Zawodnik 3 [ 5400m] : Izabella Wiśniewska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Katarzyna Osses
Zawodnik 5 [ 5400m] : Agnieszka Kostera
Zawodnik 6 [ 5400m] : Łukasz Piechnik
TAK
6. 6 FILIPIAK BABICZ Run&Fun Zawodnik 1 [ 9795m] : Paweł Musiałkiewicz [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Przemysław Szmidt
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anna Wilińska - Zelek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Szymon Rajski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marzena Rosler - Borakiewicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Barbara Urbaniak
TAK
7. 7 Getinge Infecteam I Zawodnik 1 [ 9795m] : Szymon Olszewski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Filip Pawlik
Zawodnik 3 [ 5400m] : Martyna Figaj
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marcin Mendelewski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Tomasz Urbaniak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Mateusz Maćkowski
TAK
8. 8 Getinge Infecteam II Zawodnik 1 [ 9795m] : Paulina Wójcik [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Dariusz Leszczak-Phong
Zawodnik 3 [ 5400m] : Monika Lewandowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agnieszka Ryzner
Zawodnik 5 [ 5400m] : Jagoda Tokarska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Karol Korcz
TAK
9. 9 Forcom1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Michał Łukomski
Zawodnik 2 [10800m]: Piotr Klecha
Zawodnik 3 [ 5400m] : Michał Ostach
Zawodnik 4 [ 5400m] : Asia Legenza [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marta Iżak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Hubert Springer
TAK
10. 10 forcom2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Piotr Wadówka
Zawodnik 2 [10800m]: Dariusz Magalski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Arkadiusz Hanysz [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Patryk Miężał
Zawodnik 5 [ 5400m] : Jan Bujak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Piotr Lewandowski
TAK
11. 11 Forcom3 Zawodnik 1 [ 9795m] : Jakub Szczygielski
Zawodnik 2 [10800m]: Paweł Suchora
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anna Łopieńska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Grzegorz Nowak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marcin Zabel [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Bartosz Kujawa
TAK
12. 12 Sauer Repro Power Zawodnik 1 [ 9795m] : Mateusz Sammler
Zawodnik 2 [10800m]: Tomasz Grzelka [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Małgorzata Skibińska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Maciej Kryk
Zawodnik 5 [ 5400m] : Dariusz Janicki
Zawodnik 6 [ 5400m] : Karolina Badecka
TAK
13. 13 Qarson Ty prowadzisz! Zawodnik 1 [ 9795m] : Dominik Ślusarczyk [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Damian Ciesielczyk
Zawodnik 3 [ 5400m] : Aleksandra Gibaszek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Karol Konieczny
Zawodnik 5 [ 5400m] : Dawid Lewczuk
Zawodnik 6 [ 5400m] : Tadeusz Rutkowski
TAK
14. 14 Qarson Auta na abonament Zawodnik 1 [ 9795m] : Nina Węgorowska [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Dajana Krakowska
Zawodnik 3 [ 5400m] : Agnieszka Goździejewska-Stawowa
Zawodnik 4 [ 5400m] : Klaudia Wojtczak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Agnieszka Nowak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marzena Sienkowska
TAK
15. 15 #qarsonfamily Zawodnik 1 [ 9795m] : Izabela Ciesielczyk
Zawodnik 2 [10800m]: Jan Jakubowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Kamila Gralak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Maciej Kubiak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Alicja Krzykowska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Anna Kosikowska [Kapitan]
TAK
16. 16 Allegro Runners Zawodnik 1 [ 9795m] : Justyna Salamon
Zawodnik 2 [10800m]: Szymon Zięborak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Natalia Lec
Zawodnik 4 [ 5400m] : Dariusz Dubicki
Zawodnik 5 [ 5400m] : Rafał Guźniczak [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Łukasz Wikierski
TAK
17. 17 Powiat Poznański Zawodnik 1 [ 9795m] : Natalia Siejek
Zawodnik 2 [10800m]: Artur Trzepałkowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Joanna Chłysta
Zawodnik 4 [ 5400m] : Maciej Pieczyński
Zawodnik 5 [ 5400m] : Tomasz Skupio
Zawodnik 6 [ 5400m] : Karolina Mądrzak [Kapitan]
TAK
18. 18 UHY ECA Zawodnik 1 [ 9795m] : Łukasz Ludwiczak
Zawodnik 2 [10800m]: Piotr Woźniak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marta Putek [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Maciej Chwalisz
Zawodnik 5 [ 5400m] : Agnieszka Ciaciuch
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paweł Mróz
TAK
19. 19 RCK Biuro Inżynierskie Zawodnik 1 [ 9795m] : Marek Gołębiewski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Fiedorowicz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Alina Nowicka
Zawodnik 4 [ 5400m] : Damian Chmielewski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Mateusz Golonka
Zawodnik 6 [ 5400m] : Maciej Grobelny
TAK
20. 20 Diamant Pro Sport Zawodnik 1 [ 9795m] : Paweł Maciejewski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Jacek Łuczka
Zawodnik 3 [ 5400m] : Przemysław Figlarek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Małgorzata Wojtkowiak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Bartosz Szałata
Zawodnik 6 [ 5400m] : Wojciech Trafas
TAK
21. 21 CONSTRAVIA Zawodnik 1 [ 9795m] : Piotr Zaborny
Zawodnik 2 [10800m]: Karol Kazikowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Przemysław Baron [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Michał Gazda
Zawodnik 5 [ 5400m] : Krzysztof Jankowiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Adam Byczkowski
TAK
22. 22 FILIPIAK BABICZ Run&Fun II Zawodnik 1 [ 9795m] : Patryk Filipiak
Zawodnik 2 [10800m]: Jan Musiałkiewicz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Rafał Kowalczyk [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Aleksander Moroz
Zawodnik 5 [ 5400m] : Michał Babicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Denis Jankowski
TAK
23. 23 itelligence - Run for it Zawodnik 1 [ 9795m] : Michał Lekarczyk
Zawodnik 2 [10800m]: Radosław Sobkowiak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Katarzyna Liberek-Grajewska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Kamil Pniewski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Krzysztof Majewski [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paweł Kłosiński
TAK
24. 24 Kierownicy PROJEKTU Zawodnik 1 [ 9795m] : Maciej Włodarczyk
Zawodnik 2 [10800m]: Patryk Weiss
Zawodnik 3 [ 5400m] : Karolina Przybylska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Iwona Wiśniewska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Agnieszka Kmieciak [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Mateusz Kulpiński
TAK
25. 25 Art Team Pegaz 1 Teatr Wielki Poznań Zawodnik 1 [ 9795m] : Bartosz Bardziński
Zawodnik 2 [10800m]: Marian Kulczyński
Zawodnik 3 [ 5400m] : Beata Budkiewicz [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agnieszka Szuba
Zawodnik 5 [ 5400m] : Renata Borowska-Juszczyńska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Andre Kasztelan
TAK
26. 26 Grupa Maratońsko-Imprezowa Zawodnik 1 [ 9795m] : Bartosz Gilwatowski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Maciej Chojnacki
Zawodnik 3 [ 5400m] : Agnieszka Chojnacka
Zawodnik 4 [ 5400m] : Aleksandra Stępka
Zawodnik 5 [ 5400m] : Dagmara Wąsowska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Piotr Wąsowski
TAK
27. 27 Art Team Pegaz 2 Teatr Wielki Poznań Zawodnik 1 [ 9795m] : Magdalena Spleśniały
Zawodnik 2 [10800m]: Patrycja Muszkieta
Zawodnik 3 [ 5400m] : Maria Pasternak [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Brygida Binek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Monika Dworczyńska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Aleksandra Gargol
TAK
28. 28 QUAY I POZNAŃ Zawodnik 1 [ 9795m] : Krzysztof Otto [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Krystian Krajewski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Andrzej Przepióra
Zawodnik 4 [ 5400m] : Mateusz Wyrzykowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Łukasz Szary
Zawodnik 6 [ 5400m] : Rafał Kraszkiewicz
TAK
29. 29 QUAY II POZNAŃ Zawodnik 1 [ 9795m] : Wojciech Przybylski
Zawodnik 2 [10800m]: Grzegorz Nowak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Arkadiusz Szymański
Zawodnik 4 [ 5400m] : Mateusz Bartoszak [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Mikołaj Cyferkowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paulina Nowak
TAK
30. 30 QUAYIII POZNAŃ Zawodnik 1 [ 9795m] : Krystian Korek
Zawodnik 2 [10800m]: Marcin Borowicz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Maciej Borowicz [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Igor Czapczyk
Zawodnik 5 [ 5400m] : Dominika Borowicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paulina Borowicz
TAK
31. 31 QUAYIV POZNAŃ Zawodnik 1 [ 9795m] : Kamil Przybylski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Piotr Wojtyś
Zawodnik 3 [ 5400m] : Łukasz Nowak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Natalia Rembowska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Igor Juszkiewicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Maciej Szynklewski
TAK
32. 32 QUAY V POZNAŃ Zawodnik 1 [ 9795m] : Piotr Nawrocki
Zawodnik 2 [10800m]: Andrzej Morawski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Katarzyna Kaiser
Zawodnik 4 [ 5400m] : Adrian Kostański
Zawodnik 5 [ 5400m] : Alexandre Barboukov
Zawodnik 6 [ 5400m] : Anna Osińska [Kapitan]
TAK
33. 33 KMK AGRO Zawodnik 1 [ 9795m] : Dawid Cieślak
Zawodnik 2 [10800m]: Filip Jańczak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Piotr Stefanowicz [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Piotr Rozwora
Zawodnik 5 [ 5400m] : Leszek Wierzbicki
Zawodnik 6 [ 5400m] : Łukasz Szarzyński
TAK
34. 34 SzwaQ Attack Zawodnik 1 [ 9795m] : JĘdrzej Brzeski
Zawodnik 2 [10800m]: Ireneusz Bogusz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Katarzyna Zalewska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Paulina Rawska
Zawodnik 5 [ 5400m] : BartŁomiej Kurowski [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Maria ĆwikliŃska
TAK
35. 35 Gumisiowy Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Waldemar Janowski
Zawodnik 2 [10800m]: Wioletta Kopańska Chomik
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anna Janowska [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Małgorzata Szymańska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Dorota Gajda
Zawodnik 6 [ 5400m] : Zuzanna Otworowska
TAK
36. 36 Pekabex - Dział Projektowy 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Bartosz Bartkowiak [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Marcin Luber
Zawodnik 3 [ 5400m] : Klaudia Burzyńska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Tomasz Rutkowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Igor Nawrocki
Zawodnik 6 [ 5400m] : Wawrzyniec Andrzejewski
TAK
37. 37 Filet - najlepsza ryba Zawodnik 1 [ 9795m] : Daniel Orzeł
Zawodnik 2 [10800m]: Oskar Dolny
Zawodnik 3 [ 5400m] : Filip Arencibia
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marcin Sobecki
Zawodnik 5 [ 5400m] : Paweł Bogdanowicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jacek Kuligowski [Kapitan]
TAK
38. 38 Pekabex - dział projektowy A Zawodnik 1 [ 9795m] : Jacek Matysiak
Zawodnik 2 [10800m]: Arkadiusz Ryta [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Damian Ciemiecki
Zawodnik 4 [ 5400m] : Maciej Skorupski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Ewelina Wetulani
Zawodnik 6 [ 5400m] : Aleksander Drozd
TAK
39. 39 Pekabex - Mszczonówek 1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Janusz Kowalski
Zawodnik 2 [10800m]: Monika Skowyra [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Katarzyna Kurkus
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marcin Pszczółkowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Przemysław Krysiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Krzysztof Sierański
TAK
40. 40 Pekabex - Mszczonówek 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Michał Bors
Zawodnik 2 [10800m]: Kamil Kurzeja
Zawodnik 3 [ 5400m] : Mateusz Kubka
Zawodnik 4 [ 5400m] : Kornelia Młynarczyk [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Cezary Ambroziak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Kacper Kucza
TAK
41. 41 Pekabex - the wide slabs Zawodnik 1 [ 9795m] : Bartosz Lewandowski
Zawodnik 2 [10800m]: Wojciech Frącek
Zawodnik 3 [ 5400m] : Emilia Pełszyk [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Dawid Nitecki
Zawodnik 5 [ 5400m] : Adam Szyca
Zawodnik 6 [ 5400m] : Yuliia Ihnatieva
TAK
42. 42 Pekabex_Księgowość Zawodnik 1 [ 9795m] : Angelika Kos
Zawodnik 2 [10800m]: Justyna Kuras
Zawodnik 3 [ 5400m] : Agnieszka Drogi [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Anna Grześkowiak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Karolina Wójcicka
Zawodnik 6 [ 5400m] : Szymon Karczewski
TAK
43. 43 SNOW.DOG ADVENTURE Zawodnik 1 [ 9795m] : Paweł Szafrański
Zawodnik 2 [10800m]: Radek Zaworski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Kasia Hajbos [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Joanna Pawlik
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marek Jasiukiewicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Bartek Igielski
TAK
44. 44 XTM Team I Zawodnik 1 [ 9795m] : Mateusz Klimorowski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Mariusz Wiliński
Zawodnik 3 [ 5400m] : Krzysztof Otto
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jakub Szutenberg
Zawodnik 5 [ 5400m] : Mateusz Zwolanowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Mateusz Burchardt
TAK
45. 45 XTM Team II Zawodnik 1 [ 9795m] : Tytus Pawlak [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Tomasz Lewandowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Jakub Ratajski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jacek Dąbrowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Mariusz Przybyła
Zawodnik 6 [ 5400m] : Martyna Szydłowska
TAK
46. 46 Piękne i Bestie Zawodnik 1 [ 9795m] : Katarzyna Gruszka
Zawodnik 2 [10800m]: Marek Sporny [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Krystian Bensch
Zawodnik 4 [ 5400m] : Alicja Perońska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Emilia Wolnowska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Hubert Śniatała
TAK
47. 47 intive Zawodnik 1 [ 9795m] : Adam Pieśkiewicz
Zawodnik 2 [10800m]: Jan Wichniarek [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Miłosz Pawlik
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jakub Baranowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Szymon Weihs
Zawodnik 6 [ 5400m] : Monika Piasecka
TAK
48. 48 Art.team Pegaz 3 Teatr Wielki Pozna Zawodnik 1 [ 9795m] : Romuald Piechocki [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Remigiusz Strzelczyk
Zawodnik 3 [ 5400m] : Sławomir Heinrychowski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jan Wójcik
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marcin Kaczmarek
Zawodnik 6 [ 5400m] : Katarzyna Graczykowska
TAK
49. 49 New Gravity Zawodnik 1 [ 9795m] : Maria Smorawińska
Zawodnik 2 [10800m]: Cezary Nowicki [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Jacek Ryś
Zawodnik 4 [ 5400m] : Damian Antczak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Łukasz Błaszak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michał Szymczak
TAK
50. 50 OFIX.PL TEAM Zawodnik 1 [ 9795m] : Łukasz Bielejewski
Zawodnik 2 [10800m]: Dorota Lutomska
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marcin Duda
Zawodnik 4 [ 5400m] : Szymon Kępa
Zawodnik 5 [ 5400m] : Michał Lewandowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Robert Pietek [Kapitan]
TAK
51. 51 AntyDrugs KWP Poznań Zawodnik 1 [ 9795m] : Agata Postek [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Maciej Karaszewski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Robert Piotrowski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Kamila Gawrecka
Zawodnik 5 [ 5400m] : Robert Piątek
Zawodnik 6 [ 5400m] : Mariusz Misterski
TAK
52. 52 AntyDrugs&Family Zawodnik 1 [ 9795m] : Paweł Knapik [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Piskorek
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anna Piskorek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agata Hryniak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Anna Łączniak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marek Łączniak
TAK
53. 53 BROEN Poland Zawodnik 1 [ 9795m] : Jacek Czepczyński
Zawodnik 2 [10800m]: Jędrzej Binek [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Jarosław Czajkowski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Grzegorz Gomulec
Zawodnik 5 [ 5400m] : Dawid Dymek
Zawodnik 6 [ 5400m] : Andrzej Mańkowski
TAK
54. 54 Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu II Zawodnik 1 [ 9795m] : Artur Turas
Zawodnik 2 [10800m]: Jarosław Hojan
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marta Kozłowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jan Popowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Żaneta Nowicka
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paulina Jęczmionka-Majchrzak [Kapitan]
TAK
55. 55 Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu I Zawodnik 1 [ 9795m] : Hanna Chudak
Zawodnik 2 [10800m]: Dawid Suchocki
Zawodnik 3 [ 5400m] : Bogumiła Biednarek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Błażej Golec
Zawodnik 5 [ 5400m] : Angelika Kaźmierczak [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Adrianna Spychała
TAK
56. 56 Jerzmanowski i Wspólnicy - biegli w prawie Zawodnik 1 [ 9795m] : Jakub Pawłowski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Jędrzej Jerzmanowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Katarzyna Jerzmanowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Łukasz Ciszewski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Michał Walkowiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Maciej Łukaszewicz
TAK
57. 57 Jerzmanowski i Wspólnicy - biegli w prawie II Zawodnik 1 [ 9795m] : Mateusz Faron [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Justyna Ciszewska
Zawodnik 3 [ 5400m] : Zuzanna Mieszczankin
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agata Netyks
Zawodnik 5 [ 5400m] : Ewa Marczak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Mateusz Nyklewicz
TAK
58. 58 PSE S.A. Team 1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Dawid Polaczyk
Zawodnik 2 [10800m]: Włodzimierz Adamczyk
Zawodnik 3 [ 5400m] : Sławomir Kuśmierczak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Radosław Majewski [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Mariusz Eckert
Zawodnik 6 [ 5400m] : Andrzej Osiak
TAK
59. 59 PSE S.A. Team 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Emil Czaja [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Krzysztof Kozieł
Zawodnik 3 [ 5400m] : Agata Fiedler-Cyrson
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jacek Krawczyk
Zawodnik 5 [ 5400m] : Michał Nerka
Zawodnik 6 [ 5400m] : Kamil Andrzejewski
TAK
60. 60 PSE S.A. Team 3 Zawodnik 1 [ 9795m] : Mateusz Szkudlarz
Zawodnik 2 [10800m]: Marcin Olejniczak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Robert Socha
Zawodnik 4 [ 5400m] : Piotr Jędrzejczak [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Grzegorz Gołąb
Zawodnik 6 [ 5400m] : Krzysztof Waliszewski
TAK
61. 61 PragmatIQ Kancelaria Prawna Zawodnik 1 [ 9795m] : Tomasz Bojkowski
Zawodnik 2 [10800m]: Aleksander Gałek [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Tomasz Rutkowski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Kamil Ekiert
Zawodnik 5 [ 5400m] : Rafał Szymkowiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marcin Tomczak
TAK
62. 62 Getingexit Zawodnik 1 [ 9795m] : Łukasz Nawrot
Zawodnik 2 [10800m]: Krzysztof Bartz [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Kasia Wachowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Aleksandra Rataj-Żbikowska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Michalina Wardęga
Zawodnik 6 [ 5400m] : Ania Szczygieł
TAK
63. 63 Art Team Pegaz 4 Teatr Wielki Poznań Zawodnik 1 [ 9795m] : Piotr Kucharski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Francuzik
Zawodnik 3 [ 5400m] : Stanisław Binek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Przemysław Kuczkowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Tomasz Goliński
Zawodnik 6 [ 5400m] : Piotr Furtak
TAK
64. 64 Rywal RHC Zawodnik 1 [ 9795m] : Krzysztof Wiśniewski
Zawodnik 2 [10800m]: Piotr Bajer
Zawodnik 3 [ 5400m] : Tomasz Baczyński [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agnieszka Waszak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Rafał Przysiek
Zawodnik 6 [ 5400m] : Filip Nogalski
TAK
65. 65 Burzowa Gradowa Zawodnik 1 [ 9795m] : Izabela Janowska-Ścibisz
Zawodnik 2 [10800m]: Jędrzej Bekas
Zawodnik 3 [ 5400m] : Paula Pestka
Zawodnik 4 [ 5400m] : Paulina Bekas
Zawodnik 5 [ 5400m] : Łukasz Pestka
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paulina Bekas [Kapitan]
TAK
66. 66 MIROX Team! Zawodnik 1 [ 9795m] : Alicja Kaczyńska-Winkiel
Zawodnik 2 [10800m]: Marcin Basiński
Zawodnik 3 [ 5400m] : Agata Szymborska [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Katarzyna Hubert
Zawodnik 5 [ 5400m] : Danuta Wiloch
Zawodnik 6 [ 5400m] : Magdalena Dąbrowska
TAK