Lista uczestników


Liczba zgłoszonych drużyn: 58

Liczba zgłoszonych drużyn z potwierdzoną płatnością: 32


lp. Numer startowy -> Nazwa Drużyny -> Skład Opłata ->
1. 15 #qarsonfamily Zawodnik 1 [ 9795m] : Izabela Ciesielczyk
Zawodnik 2 [10800m]: Jan Jakubowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Kamila Gralak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Maciej Kubiak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Alicja Krzykowska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Anna Kosikowska [Kapitan]
TAK
2. 13 Qarson Ty prowadzisz! Zawodnik 1 [ 9795m] : Dominik Ślusarczyk [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Damian Ciesielczyk
Zawodnik 3 [ 5400m] : Aleksandra Gibaszek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Karol Konieczny
Zawodnik 5 [ 5400m] : Dawid Lewczuk
Zawodnik 6 [ 5400m] : Tadeusz Rutkowski
TAK
3. 3 Przebiegli Prawnicy Zawodnik 1 [ 9795m] : Barbara Borkowska [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Maciej Krotoski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Kinga Malcher
Zawodnik 4 [ 5400m] : Małgorzata Miller
Zawodnik 5 [ 5400m] : Katarzyna Krotoska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Kamil Czubiński
TAK
4. 10 forcom2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Piotr Wadówka
Zawodnik 2 [10800m]: Dariusz Magalski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Arkadiusz Hanysz [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Patryk Miężał
Zawodnik 5 [ 5400m] : Jan Bujak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Piotr Lewandowski
TAK
5. 14 Qarson Auta na abonament Zawodnik 1 [ 9795m] : Nina Węgorowska [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Dajana Krakowska
Zawodnik 3 [ 5400m] : Agnieszka Goździejewska-Stawowa
Zawodnik 4 [ 5400m] : Klaudia Wojtczak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Agnieszka Nowak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marzena Sienkowska
TAK
6. 9 Forcom1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Michał Łukomski
Zawodnik 2 [10800m]: Piotr Klecha
Zawodnik 3 [ 5400m] : Michał Ostach
Zawodnik 4 [ 5400m] : Asia Legenza [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marta Iżak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Hubert Springer
TAK
7. 19 RCK Biuro Inżynierskie Zawodnik 1 [ 9795m] : Marek Gołębiewski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Fiedorowicz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Alina Nowicka
Zawodnik 4 [ 5400m] : Damian Chmielewski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Mateusz Golonka
Zawodnik 6 [ 5400m] : Maciej Grobelny
TAK
8. 11 Forcom3 Zawodnik 1 [ 9795m] : Jakub Szczygielski
Zawodnik 2 [10800m]: Paweł Suchora
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anna Łopieńska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Grzegorz Nowak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marcin Zabel [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Bartosz Kujawa
TAK
9. 6 FILIPIAK BABICZ Run&Fun Zawodnik 1 [ 9795m] : Paweł Musiałkiewicz [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Przemysław Szmidt
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anna Wilińska - Zelek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Szymon Rajski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marzena Rosler - Borakiewicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Barbara Urbaniak
TAK
10. 2 GiG Runners Zawodnik 1 [ 9795m] : Marcin Wichłacz
Zawodnik 2 [10800m]: Krzysztof Swornowski [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Aleksandra Zalewska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Łukasz Kałużny
Zawodnik 5 [ 5400m] : Jacek Antkowiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Cezary Godlewski
TAK
11. 4 Wspaniali ASTATu Zawodnik 1 [ 9795m] : Mikołaj Komasiński
Zawodnik 2 [10800m]: Tomasz Rzyski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Edyta Trawińska [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Karolina Kurzyk
Zawodnik 5 [ 5400m] : Anna Gawęcka
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michał Gawęcki
TAK
12. 5 ASTAT Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Łukasz Lohr [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Barłomiej Kocik
Zawodnik 3 [ 5400m] : Izabella Wiśniewska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Katarzyna Osses
Zawodnik 5 [ 5400m] : Agnieszka Kostera
Zawodnik 6 [ 5400m] : Łukasz Piechnik
TAK
13. 16 Allegro Runners Zawodnik 1 [ 9795m] : Justyna Salamon
Zawodnik 2 [10800m]: Szymon Zięborak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Natalia Lec
Zawodnik 4 [ 5400m] : Dariusz Dubicki
Zawodnik 5 [ 5400m] : Rafał Guźniczak [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Łukasz Wikierski
TAK
14. 1 Team "A" Zawodnik 1 [ 9795m] : Jan Andryszak
Zawodnik 2 [10800m]: Radek Andryszak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Bartek Andryszak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marcin Andryszak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Gosia Andryszak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Sławek Andryszak [Kapitan]
TAK
15. 7 Getinge Infecteam I Zawodnik 1 [ 9795m] : Szymon Olszewski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Filip Pawlik
Zawodnik 3 [ 5400m] : Martyna Figaj
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marcin Mendelewski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Tomasz Urbaniak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Mateusz Maćkowski
TAK
16. 8 Getinge Infecteam II Zawodnik 1 [ 9795m] : Paulina Wójcik [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Dariusz Leszczak-Phong
Zawodnik 3 [ 5400m] : Monika Lewandowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agnieszka Ryzner
Zawodnik 5 [ 5400m] : Jagoda Tokarska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Karol Korcz
TAK
17. 18 UHY ECA Zawodnik 1 [ 9795m] : Łukasz Ludwiczak
Zawodnik 2 [10800m]: Piotr Woźniak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marta Putek [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Maciej Chwalisz
Zawodnik 5 [ 5400m] : Agnieszka Ciaciuch
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paweł Mróz
TAK
18. 12 Sauer Repro Power Zawodnik 1 [ 9795m] : Mateusz Sammler
Zawodnik 2 [10800m]: Tomasz Grzelka [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Małgorzata Skibińska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Maciej Kryk
Zawodnik 5 [ 5400m] : Dariusz Janicki
Zawodnik 6 [ 5400m] : Karolina Badecka
TAK
19. 17 Powiat Poznański Zawodnik 1 [ 9795m] : Natalia Siejek
Zawodnik 2 [10800m]: Artur Trzepałkowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Joanna Chłysta
Zawodnik 4 [ 5400m] : Maciej Pieczyński
Zawodnik 5 [ 5400m] : Tomasz Skupio
Zawodnik 6 [ 5400m] : Karolina Mądrzak [Kapitan]
TAK
20. 23 itelligence - Run for it Zawodnik 1 [ 9795m] : Michał Lekarczyk
Zawodnik 2 [10800m]: Radosław Sobkowiak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Katarzyna Liberek-Grajewska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Kamil Pniewski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Krzysztof Majewski [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paweł Kłosiński
TAK
21. 20 Diamant Pro Sport Zawodnik 1 [ 9795m] : Paweł Maciejewski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Jacek Łuczka
Zawodnik 3 [ 5400m] : Przemysław Figlarek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Małgorzata Wojtkowiak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Bartosz Szałata
Zawodnik 6 [ 5400m] : Wojciech Trafas
TAK
22. 21 CONSTRAVIA Zawodnik 1 [ 9795m] : Piotr Zaborny
Zawodnik 2 [10800m]: Karol Kazikowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Przemysław Baron [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Michał Gazda
Zawodnik 5 [ 5400m] : Krzysztof Jankowiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Adam Byczkowski
TAK
23. 22 FILIPIAK BABICZ Run&Fun II Zawodnik 1 [ 9795m] : Patryk Filipiak
Zawodnik 2 [10800m]: Jan Musiałkiewicz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Rafał Kowalczyk [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Aleksander Moroz
Zawodnik 5 [ 5400m] : Michał Babicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Denis Jankowski
TAK
24. 24 Kierownicy PROJEKTU Zawodnik 1 [ 9795m] : Maciej Włodarczyk
Zawodnik 2 [10800m]: Patryk Weiss
Zawodnik 3 [ 5400m] : Karolina Przybylska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Iwona Wiśniewska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Agnieszka Kmieciak [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Mateusz Kulpiński
TAK
25. 29 QUAY II POZNAŃ Zawodnik 1 [ 9795m] : Wojciech Przybylski
Zawodnik 2 [10800m]: Grzegorz Nowak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Arkadiusz Szymański
Zawodnik 4 [ 5400m] : Mateusz Bartoszak [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Mikołaj Cyferkowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paulina Nowak
TAK
26. 28 QUAY I POZNAŃ Zawodnik 1 [ 9795m] : Krzysztof Otto [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Krystian Krajewski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Andrzej Przepióra
Zawodnik 4 [ 5400m] : Mateusz Wyrzykowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Łukasz Szary
Zawodnik 6 [ 5400m] : Rafał Kraszkiewicz
TAK
27. 30 QUAYIII POZNAŃ Zawodnik 1 [ 9795m] : Krystian Korek
Zawodnik 2 [10800m]: Marcin Borowicz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Maciej Borowicz [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Igor Czapczyk
Zawodnik 5 [ 5400m] : Dominika Borowicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paulina Borowicz
TAK
28. 31 QUAYIV POZNAŃ Zawodnik 1 [ 9795m] : Kamil Przybylski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Piotr Wojtyś
Zawodnik 3 [ 5400m] : Łukasz Nowak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Natalia Rembowska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Igor Juszkiewicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Maciej Szynklewski
TAK
29. 32 QUAY V POZNAŃ Zawodnik 1 [ 9795m] : Piotr Nawrocki
Zawodnik 2 [10800m]: Andrzej Morawski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Katarzyna Kaiser
Zawodnik 4 [ 5400m] : Adrian Kostański
Zawodnik 5 [ 5400m] : Alexandre Barboukov
Zawodnik 6 [ 5400m] : Anna Osińska [Kapitan]
TAK
30. 25 Art Team Pegaz 1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Bartosz Bardziński
Zawodnik 2 [10800m]: Marian Kulczyński
Zawodnik 3 [ 5400m] : Beata Budkiewicz [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agnieszka Szuba
Zawodnik 5 [ 5400m] : Renata Borowska-Juszczyńska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Andre Kasztelan
TAK
31. 26 Grupa Maratońsko-Imprezowa Zawodnik 1 [ 9795m] : Bartosz Gilwatowski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Maciej Chojnacki
Zawodnik 3 [ 5400m] : Agnieszka Chojnacka
Zawodnik 4 [ 5400m] : Aleksandra Stępka
Zawodnik 5 [ 5400m] : Dagmara Wąsowska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Piotr Wąsowski
TAK
32. 27 Art Team Pegaz 2 Teatr Wielki Poznań Zawodnik 1 [ 9795m] : Magdalena Spleśniały
Zawodnik 2 [10800m]: Patrycja Muszkieta
Zawodnik 3 [ 5400m] : Maria Pasternak [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Brygida Binek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Monika Dworczyńska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Aleksandra Gargol
TAK