Lista startowa

Forest Run 2019

Mosina, 14-15.09.2019
Dystans: 13,5 km | 22 km | 50 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 143

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 67


Dystans 13,5 km (sobota)

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Baranowski Krzysztof 1976 Muay Runners Team Poznań
2. Biegański Michał 1984 KB INTREX Poznań
3. Ciastowski Jarosław 1959 ciacha i czapy Poznań
4. Cybulska Agnieszka 1984 Rehafiz Poznań
5. Cybulski Dariusz 1981 KB Intrex Poznań
6. Gorączniak Anna 1990 KobietyBiegają.pl Poznań
7. Grzelak Marta 1993 KB INTREX Poznań
8. Imiłkowska Joanna 1976 KB INTREX Poznań Poznań
9. Jankowski Maciej 1991 Poznań
10. Linkiewicz Sebastian 1979 KB Dębiec Luboń
11. Linkiewicz Tomasz 1972 L’Team Luboń
12. Makowska Agnieszka 1983 Szreniawa
13. Maliński Artur 1992 PRO366 Janikowo
14. Mleczak Piotr 1957 KB Dębiec Poznań
15. Pomian Grzegorz 1994 Poznań
16. Ryś Jacek 1989 Team Biegunka Poznań
17. Sobieraj Michal 1989 Team Biegunka Poznan
18. Zając Renata 1969 OBORNIKI
19. Ziemba Daria 1988 Lamki


Dystans 22 km (niedziela)

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Balas Michał 1974 Night Runners Poznań
2. Bem Cyprian 1990 Luboń
3. Borowska Aleksandra 1994 Kobiety biegają Puszczykowo
4. Dybowska Joanna 1981 Świat Biegacza Fehlau Run Team Poznań
5. Frankowicz Magdalena 1983 SNY poznań
6. Gostomska Małgorzata 1980 Rebellion of Free Runners Czempiń
7. Gostomski Michał 1982 Czempiń
8. Jakubowski Rafał 1984 Poznań
9. Jozefowicz Michał 1960 Puszczykowo
10. Kryszewski Maciej 1977 Night Runners Poznań
11. Łasocha Kamila 1982 Poznań
12. Marciniak Roman 1976 Czerwonak
13. Markiewicz Joanna Zuza 1976 Kobiety Biegaja Poznań
14. Miszczuk Andrzej 1980 Poznań
15. Oleśkowicz-Popiel Piotr 1981 Poznań
16. Paukszta Aleksandra 1992 Poznań
17. Shimakura Hiroaki 1994 Olsztyn
18. Silska Agata 1996 Olsztyn
19. Silska Karolina 1989 Olsztyn
20. Sobkowiak Marcin 1981 Poznań
21. Sroka Joanna 1981 Puszczykowo
22. Szymańska Ita 1990 Poznań
23. Szymański Paweł 1977 Szalone Jaguary Mosina
24. Szymański Tomasz 1968 Szalone Jaguary Mosina
25. Tarnowska Małgorzata 1984 Swarzędz
26. Wierzejewski Dawid 1985 gRUNwald team Poznań Poznań


Dystans 50 km (sobota)

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Banaszak Sławomir 1986 Czerwonak
2. Bobrowska Anna 1982 Night Runners / Team KGB Poznań
3. Burzyńska Ewelina 1978 Natura Biedrusko Biedrusko
4. Czerski Krzysztof 1981 KB INTREX Poznań Poznań
5. Górzny Łukasz 1976 GO! Gowarzewo Gowarzewo
6. Horbacz Hanna 1985 Rabowice
7. Jarzembowski Tomasz 1980 WYBIEGANI TEAM Plewiska
8. Kamrowski Dawid 1989 Roche Runners Poznań
9. Kwieciński Marcin 1969 - poznań
10. Ławniczak Tomasz 1982 Drużyna Szpiku / PGB Sportowa Paczka Poznań
11. Olejnik Tomasz 1975 Wiry
12. Ozdoba Marek 1978 KB Intrex Poznań Poznań
13. Piwański Piotr 1958 Łęczyca
14. Pochylski Przemysław 1974 Zgrupka Team Luboń
15. Rosa Aleksander 1982 Rabowice
16. Rypiński Tomasz 1982 Poznań
17. Sobczak Mikołaj 1977 Wybiegani Team SKÓRZEWO
18. Szczuka Joanna 1994 Wiry
19. Szewczyk Maria 1954 KOŚCIAN
20. Szymański Jędrzej 1981 Poznań
21. Tomaszewski Dominik 1981 Leszno
22. Żuchowski Karol 1985 Poznań