Lista startowa

Forest Run 2019

Mosina, 14-15.09.2019
Dystans: 13,5 km | 22 km | 50 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 330

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 218


Dystans 13,5 km (sobota)

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Andrzejak Bogumiła 1969 Ruukki Suchy Las
2. Andrzejak Rafał 1970 Brama W Biegu Suchy Las
3. Banaszak Dawid 1980 Torpol Running Team Dopiewo
4. Baranowski Krzysztof 1976 Muay Runners Team Poznań
5. Bączyk Agnieszka 1979 Plewiska
6. Bell Dominika 1991 Poznań
7. Beym Jacek 1960 Floraproject Puszczykowo
8. Biegański Michał 1984 KB INTREX Poznań
9. Biegański Wojciech 1981 Leszno
10. Bobowska Amelia 1971 mojatrenerka.pl Poznań
11. Bogusiewicz Antoni 1983 JANOWY MŁYN Poznań
12. Bogusiewicz Karolina 1983 JANOWY MŁYN Poznań
13. Buczel Lidia 1981 Getinge Infecteam Wiry
14. Ciastowski Jarosław 1959 ciacha i czapy Poznań
15. Cieślewicz Mateusz 1974 Poznań
16. Cybulska Agnieszka 1984 Rehafiz Poznań
17. Cybulski Dariusz 1981 KB Intrex Poznań
18. Drozda Aleksandra 1993 Poznań
19. Drozda Tomasz 1990 Bydgoszcz
20. Dworzańska-Gul Anna 1984 Poznań
21. Dziedzic Karolina 1979 Brak Poznań
22. Figaj Martyna 1988 Getinge Infecteam Konin
23. Filipiak Marta 1979 Tulce
24. Filipiak Tomasz 1979 1979 Tulce
25. Frankowska Katarzyna 1981 Pędzące Leniwce Poznań
26. Gorączniak Anna 1990 KobietyBiegają.pl Poznań
27. Grefkiewicz Justyna 1976 Ms Murowana Goslina
28. Gruszka Martyna 1990 Poznań
29. Grzelak Marta 1993 KB INTREX Poznań
30. Gul Paweł 1985 Poznań
31. Hajdziona Agata 1984 Poznań Poznań
32. Imiłkowska Joanna 1976 KB INTREX Poznań Poznań
33. Jankowski Maciej 1991 Poznań
34. Kierzkowska-Sadlo Monika 1983 Gniezno
35. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM Poznań
36. Kowalczyk Anita 1993 #TeamKrolak Poznań
37. Kozłowska Kinga 1977 Jarocin
38. Krzyżaniak Blanka 1980 Kobiety biegają Poznań
39. Kusztelska Lucyna 1978 Wataha - łączy nas bieganie Mosina
40. Linkiewicz Sebastian 1979 KB Dębiec Luboń
41. Linkiewicz Tomasz 1972 L’Team Luboń
42. Ławniczak Anna 1990 Torpol Running Team Poznań
43. Makowska Agnieszka 1983 Szreniawa
44. Maliński Artur 1992 PRO366 Janikowo
45. Miklas Katarzyna 1977 Poznań
46. Mleczak Piotr 1957 KB Dębiec Poznań
47. Murawski Aleksander 1979 Oby do mety :) Sierosław
48. Najs Magdalena 1989 Kobiety biegają Swarzędz
49. Nieznalski Krzysztof 1989 Torpol Running Team Poznań
50. Olszewski Szymon 1986 Getinge Infecteam Poznań
51. Ostrowska Alona 1979 Torpol Running Team POznań
52. Pomian Grzegorz 1994 Poznań
53. Przewoźniak Hanna 1992 Getinge Infecteam Skórzewo
54. Przygocki Sebastian 1985 Torpol Running Team Smołdzęcino
55. Ptak Dorota 1970 Poznań
56. Rapior Maciej 1987 Nowinki
57. Rataj-Żbikowska Aleksandra 1991 Getinge Infecteam Luboń
58. Ryś Jacek 1989 Team Biegunka Poznań
59. Sadło Rafał 1974 Tulce
60. Sadowska Kamilla 1980 Żerków
61. Schmidt Justyna 1975 Poznań
62. Siwa Dominik 1979 Torpol Runinng Team Poznań
63. Siwczyńska-Sadło Agata 1977 Tulce
64. Skrzypczak Barbara 1974 Kościan
65. Skrzypczak Roman 1971 KOŚCIAN TEAM Kościan
66. Smierzchała Marta 1980 Pędzące Leniwce Poznań
67. Sobieraj Michal 1989 Team Biegunka Poznan
68. Stuczyńska Andżelika 1990 Konin
69. Sudolska Ewela 1978 MBK TEAM Poznań
70. Szamocka Anna 1980 Poznań
71. Sztuba Olga 1982 Staszewscy Warszawa
72. Tarnawczyk Dominik 1981 Poznań
73. Tomala Monika 1983 Night Runners Poznań
74. Truś Marta 1987 Ashtangi Poznań
75. Urbaniak Tomasz 1990 Getinge Infecteam Poznań
76. Waszczuk Marta 1988 Cerekwica
77. Wójcik Paulina 1989 Getinge Infecteam Poznań
78. Zając Renata 1969 OBORNIKI
79. Ziemba Daria 1988 Lamki
80. Ziółkowska Alicja 1992 night runners Orchowo
81. Żabierek Danuta 1978 SITATUNGA TEAM POZNAŃ


Dystans 22 km (niedziela)

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Antkowiak Dagmara 1984 Wiry
2. Balas Michał 1974 Night Runners Poznań
3. Bednarczyk Paweł 1975 Babki
4. Bem Cyprian 1990 Luboń
5. Biesiada Marta 1984 Poznań
6. Bojkowski Tomasz 1979 Kancelaria Radcy Prawnego Poznań
7. Borowska Aleksandra 1994 Kobiety biegają Puszczykowo
8. Bręborowicz Ewa 1983 Poznań
9. Bręborowicz Maciej 1980 Poznań
10. Brok Jacek 1970 Plewiska
11. Brychcy Mateusz 1978 Byle do mety Poznań
12. Czubiel Konrad 1976 PKS Galopująca Soczewica Poznań
13. Donaj Adam 1974 niezrzeszony Kościan
14. Dybowska Joanna 1981 Świat Biegacza Fehlau Run Team Poznań
15. Dyner Szymon 1992 Poznań
16. Fekner Karol 1980 Poznan
17. Frankowicz Magdalena 1983 SNY poznań
18. Gocyla Darek 1966 DARZYBÓóRUNNER-ska Poznań
19. Gostomska Małgorzata 1980 Rebellion of Free Runners Czempiń
20. Gostomski Michał 1982 Czempiń
21. Hajduk Martyna 1980 Poznań
22. Harkiewicz Piotr 1981 oddychajswobodnie.pl Poznań
23. Hofman Małgorzata 1994 Rąbiń
24. Jabłońska Maja 1977 Dzikie Życie RunTeam Puszczykowo
25. Jakubowski Rafał 1984 Poznań
26. Januć Wojciech 1990 Arka Leśna Puszczykowo
27. Jazy Szymon 1984 Poznań
28. Jozefowicz Michał 1960 Puszczykowo
29. Jóźwiak Anita 1984 SNP Poznan
30. Kasprzak Tomasz 1990 Poznań
31. Kaźmierczak Adrian 1984 Siekierki Wielkie
32. Kiljańczyk Bartosz 1973 Biernatki
33. Konecki Marcin 1978 Czapury
34. Koroński Tadeusz 1970 parkrun Poznań Poznań
35. Kośla Przemysław 1984 Poznań
36. Kryszewski Maciej 1977 Night Runners Poznań
37. Kwiatkowska Zuzanna 1993 Ciastki.pz / i-Sport Poznań
38. Leszczak-Phong Dariusz 1983 Getinge Infecteam Poznań
39. Lis Marek 1987 Swarzędz
40. Łasocha Kamila 1982 Poznań
41. Marciniak Roman 1976 Czerwonak
42. Markiewicz Joanna Zuza 1976 Kobiety Biegaja Poznań
43. Michalak Sławek 1976 Rogalinek
44. Miszczuk Andrzej 1980 Poznań
45. Ogórek Adam 1988 Piekary Śląskie
46. Olczak Bogumił 1984 Poznań
47. Olejniczak Sławka 1977 Ciastki.pz Poznań
48. Oleśkowicz-Popiel Piotr 1981 Poznań
49. Oleśkowicz-Popiel Piotr 1981 Poznań
50. Oliński Paweł 1984 Gruszczyn
51. Paluszkiewicz Maria 1991 Poznań
52. Paukszta Aleksandra 1992 Poznań
53. Pażucha Wojciech 1977 Acid Maniaxxx Lusówko
54. Piechowiak Małgorzata 1966 adrenalina fitness team mosina
55. Pitracha-Michalak Agata 1981 Rogalinek
56. Plewa Natalia 1982 Krav Maga Oborniki OBORNIKI
57. Przesmycka-Czubiel Katarzyna 1976 PKS Galopująca Soczewica Poznań
58. Przyblski Marcin 1976 Czapury
59. Rachowska Agnieszka 1983 Getinge Infecteam Krosno
60. Rodowska Elżbieta 1991 Piekary Śląskie
61. Rosińska Małgorzata 1989 Dąbrówka
62. Rychlewicz Mikołaj 1988 Night Runers Poznań
63. Shimakura Hiroaki 1994 Olsztyn
64. Silska Agata 1996 Olsztyn
65. Silska Karolina 1989 Olsztyn
66. Skrobańska Maja 1990 Puszczykowo
67. Sobkowiak Marcin 1981 Poznań
68. Solarewicz Tomasz 1979 Latający Cyrk Monty Pythona Głubczyce
69. Sroka Joanna 1981 Puszczykowo
70. Szczepaniak BronisŁaw 1951 KĘDZIERZYN-KOŹLE
71. Szczupak Marcin 1983 Press-Service Monitoring Mediów Złotniki
72. Szymańska Ita 1990 Poznań
73. Szymański Paweł 1977 Szalone Jaguary Mosina
74. Szymański Tomasz 1968 Szalone Jaguary Mosina
75. Tarnowska Małgorzata 1984 Swarzędz
76. Walkowiak Krystian 1984 1984 Poznan
77. Wawrzaszek Paweł 1969 Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Swarzędz
78. Wawrzyniak Anna 1987 1987 Wągrowiec
79. Wierzejewski Dawid 1985 gRUNwald team Poznań Poznań
80. Więcek Aleksandra 1989 Orzech
81. Winckiewicz Marek 1976 Poznań
82. Wojtkowiak Elżbieta 1974 Poznań
83. Wolska Paulina 1981 Biskupice
84. Zawadzki Waldek 1977 Poznań Poznań


Dystans 50 km (sobota)

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Banaszak Sławomir 1986 Czerwonak
2. Bezak Damian 1985 Ostrów Wielkopolski
3. Bobrowska Anna 1982 Night Runners / Team KGB Poznań
4. Burzyńska Ewelina 1978 Natura Biedrusko Biedrusko
5. Chojnacka Marta 1983 Night Runners Lubin
6. Czaczyk Łukasz 1988 Poznań
7. Czerski Krzysztof 1981 KB INTREX Poznań Poznań
8. Frąckowiak Norbert 1972 Kościan
9. Gośko Rafał 1969 Głuchowo
10. Górzny Łukasz 1976 GO! Gowarzewo Gowarzewo
11. Horbacz Hanna 1985 Rabowice
12. Jabłoński Piotr 1977 Grudziądz
13. Jarmużek Michał 1978 Luboń
14. Jarzembowski Tomasz 1980 WYBIEGANI TEAM Plewiska
15. Kaczmarek Joanna 1988 Vege Runners Poznań
16. Kamrowski Dawid 1989 Roche Runners Poznań
17. Karczyńska Eliza 1983 MUD GOATS Poznań
18. Król Maciej 1977 Night Runners Grzybno
19. Królak Krystian 1993 #TeamKrólak Poznań
20. Kwieciński Marcin 1969 - poznań
21. Ławniczak Tomasz 1982 Drużyna Szpiku / PGB Sportowa Paczka Poznań
22. Łąkowski Zbigniew 1975 Koziegłowy
23. Łukomski Krzysztof 1987 Gniezno
24. Maćkowski Mateusz 1975 GETINGE Infecteam Poznań
25. Majchrzak Marcin 1978 Deloitte Adventure Team Swarzędz
26. Mroszyński Wojciech 1989 Night Runners Poznań
27. Olejnik Tomasz 1975 Wiry
28. Olszewski Dariusz 1970 dom piwa biega poznan
29. Ozdoba Marek 1978 KB Intrex Poznań Poznań
30. Pazoła Jarosław 1973 Runner's Power Śrem
31. Piwański Piotr 1958 Łęczyca
32. Pochylski Przemysław 1974 Zgrupka Team Luboń
33. Połczyński Paweł 1986 Stalowa Łyda Poznań
34. Rabsch Bartek 1978 WKSB Poznań
35. Rogowska Daria 1986 Vege Runners Mielec
36. Rosa Aleksander 1982 Rabowice
37. Rypiński Tomasz 1982 Poznań
38. Skrobański Jakub 1992 Łódź
39. Sobczak Mikołaj 1977 Wybiegani Team SKÓRZEWO
40. Sobecki Sebastian 1976 PRO366 Gruszczyn
41. Sroka Marcin 1978 Plewiska
42. Stachowiak Łukasz 1993 Puszczykowo
43. Szczepaniak Michał 1984 Drużyna
44. Szczuka Joanna 1994 Wiry
45. Szewczyk Maria 1954 KOŚCIAN
46. Szymański Jędrzej 1981 Poznań
47. Świstek Lucjan 1972 NETBOX BIEGA Gostyń
48. Tomaszewski Dominik 1981 Leszno
49. Wysocka-Babst Ewelina 1978 Luboński Klub Biegacza Luboń
50. Zagubień Wojtek 1977 EUFORIABIEGACZA TEAM GÓRA
51. Zieliński Krzysztof 1980 Night Runners Poznań
52. Żuberek Janusz 1972 HD Skórzewo Skórzewo
53. Żuchowski Karol 1985 Poznań