Lista startowa

GWiNT Ultra Cross

10-11.05.2019
Dystans: 55 km | 110 km | 165 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 555

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 526


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans -> Opłacono ->
1. Adamczak Zbigniew 1984 KB Szamotuły Super_GWiNT-165km tak
2. Adamczyk Ania 1978 Gołuski Mini_GWiNT-55km tak
3. Adamus Dominika 1982 Kalisz Mini_GWiNT-55km tak
4. Asayevich Roman 1964 Amatar Mini_GWiNT-55km tak
5. Babiak Bartosz 1986 Konin Mini_GWiNT-55km tak
6. Baczyński Andrzej 1984 RodzinaPL Mini_GWiNT-55km tak
7. Balas Michał 1974 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
8. Bandur Grzegorz 1988 KB MANIAC POZNAŃ Mini_GWiNT-55km tak
9. Baranowska Monika 1980 Speed Feet’16 Mini_GWiNT-55km tak
10. Barełkowska Katarzyna 1972 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
11. Bartkowska Aneta 1991 BOLT Trzemeszno Normal_GWiNT-110km tak
12. Bartosiak Roman 1968 Promnice Normal_GWiNT-110km tak
13. Bartosiewicz Dorota 1984 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
14. BĄbelczyk Piotr 1972 ULTRA IRONMAN BĄBEL TEAM Mini_GWiNT-55km tak
15. Bednarczyk Tomasz 1984 Trzcianka Mini_GWiNT-55km tak
16. Beker Jan 1970 GRYFUS Szczecin Normal_GWiNT-110km tak
17. Berg Dariusz 1977 No Excuses Team Super_GWiNT-165km tak
18. Betlej Marcin 1971 Kościan Mini_GWiNT-55km tak
19. Biegajło Krystian 1978 MTS KGHM Drużyna Szpiku Super_GWiNT-165km tak
20. Bielawa Kamila 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
21. Bieleń Agnieszka 1986 MUAY RUNNING TEAM Mini_GWiNT-55km tak
22. Biłan Paweł 1974 GUBIN Mini_GWiNT-55km tak
23. Binkowski Waldemar 1963 LESZNO Super_GWiNT-165km tak
24. BŁachowiak Mariusz 1972 MARATON LESZNO Super_GWiNT-165km tak
25. Błasik Krzysztof 1973 camouflage_shop Super_GWiNT-165km tak
26. Błaszczyk Krzysztof 1980 Bierzglinek Super_GWiNT-165km tak
27. Bobrowska Anna 1982 Night Runners / Team KGB Mini_GWiNT-55km tak
28. Bocian Paweł 1976 KOMORNIKI Mini_GWiNT-55km tak
29. Bodzioch Ania 1977 LKS Sieraków Śląski Normal_GWiNT-110km tak
30. Bolewicz Michał 1996 KS ZRYW Normal_GWiNT-110km tak
31. Borek Maciej 1977 KB Maniac Poznań Normal_GWiNT-110km tak
32. Borowczyk Marcin 1976 - Mini_GWiNT-55km tak
33. Borowczyk Sonia 1993 1993 Mini_GWiNT-55km tak
34. Borowiak Szymon 1981 GRONÓWKO Mini_GWiNT-55km tak
35. Borowiecka Agnieszka 1979 Night Runners Normal_GWiNT-110km tak
36. Borowski Adam 1978 Inowrocław Normal_GWiNT-110km tak
37. Borszynski Jakub 1989 Night runners Mini_GWiNT-55km tak
38. Bosacki Jacek 1989 NO EXCUSES TEAM Super_GWiNT-165km tak
39. Bożkiewicz Patrycja 1980 Hernik Team Mini_GWiNT-55km tak
40. Broczkowski Tomasz 1985 GB Wielkopolscy Biegacze Mini_GWiNT-55km tak
41. Brok Jacek 1970 Plewiska Mini_GWiNT-55km tak
42. Bronicki Konrad 1982 Vege Runners Mini_GWiNT-55km tak
43. Brychcy Piotr 1986 Trigar.pl Mini_GWiNT-55km tak
44. Brzewiński Jacek 1972 Bolt Trzemeszno Mini_GWiNT-55km tak
45. Buchalski Rafał 1993 Rebellion of Free Runners Normal_GWiNT-110km tak
46. Budych-Górzna Magdalena 1977 Go! Gowarzewo Super_GWiNT-165km tak
47. Budzisz Tomasz 1969 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
48. Budzisz Wojciech 1965 Nowy Tomysl Mini_GWiNT-55km tak
49. Burant Agnieszka 1983 Poznań Normal_GWiNT-110km tak
50. Cholewińska Longina 1966 HERNIK TEAM Mini_GWiNT-55km tak
51. Cholewiński Tomasz 1976 Dla Siebie Super_GWiNT-165km tak
52. Chołuj Jarosław 1975 Rozbiegany Koszalin Mini_GWiNT-55km tak
53. Chruścińska Justyna 1988 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
54. Cichoracki Patryk 1984 #JulkaTeam Mini_GWiNT-55km tak
55. Cichos Barbara 1966 Grodziski Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
56. Cieplik Dawid 1990 Rawicz Mini_GWiNT-55km tak
57. Cyprian JarosŁaw 1969 OSP OPALENICA Mini_GWiNT-55km tak
58. Czaronek Piotr 1972 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
59. Czuba Robert 1968 Orange Polska Super_GWiNT-165km tak
60. Daniuk Katarzyna 1973 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
61. Dąbkowska Patrycja 1977 Speed Feet'16 Mini_GWiNT-55km tak
62. Dąbrowska Iza 1977 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
63. Dąbrowska Katarzyna 1988 Panorama Obiekty Sportowe Mini_GWiNT-55km tak
64. Dąbrowski Paweł 1975 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
65. Dekiert Artur 1969 Coffee to GO! Mini_GWiNT-55km tak
66. DembiŃski Marek 1974 Wójtowicz TRI Team / Atimex Normal_GWiNT-110km tak
67. Dersley Stephen 1970 Poznan Super_GWiNT-165km tak
68. Dojs Aleksandra 1980 Night Runners Club Mini_GWiNT-55km tak
69. Dokowicz Jarosław 1973 Team Berotu Mini_GWiNT-55km tak
70. Domański Patryk 1991 #teambiegiwlkp Mini_GWiNT-55km tak
71. Domostowicz Michał 1987 Lodołamacz Skierniewice Super_GWiNT-165km tak
72. Donaj Łukasz 1981 Polska Koscian Mini_GWiNT-55km tak
73. Dreas Jakub 1985 Wedzikowski Team/Dzikie Bobry Super_GWiNT-165km tak
74. Drgas Roman 1982 PKO Bank Polski Mini_GWiNT-55km tak
75. Droździk Przemysław 1977 Wolsztyński Klub Biegowy Mini_GWiNT-55km tak
76. Drzeżdżon Piotr 1978 PKO BANK POLSKI Mini_GWiNT-55km tak
77. Duda Marcin 1980 Ofix.pl / 31BLT Mini_GWiNT-55km tak
78. Dudziak Bartłomiej 1975 Great Gratula Osieczna Mini_GWiNT-55km tak
79. Dudziak Bartosz 1981 Kościan Team Mini_GWiNT-55km tak
80. Dudziński Daniel 1976 Leszno Normal_GWiNT-110km tak
81. Dudziński Przemysław 1978 Lece Pendze Super_GWiNT-165km tak
82. Dymarski Mariusz 1973 Czerwonak Biega Mini_GWiNT-55km tak
83. Dziedzic Piotr 1975 TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Super_GWiNT-165km tak
84. Dzierkacz Paweł 1975 Chodź, będzie fajnie... Mini_GWiNT-55km tak
85. Dzierla Marcin 1982 hardcore runner Normal_GWiNT-110km tak
86. Ficner Iwona 1975 FSD RUN DREZDENKO Normal_GWiNT-110km tak
87. Fijałkowski Waldemar 1978 ŚlęzakTeam Super_GWiNT-165km tak
88. Fleiszar Tymoteusz 1974 Wójtowicz TRI Team / Atimex Normal_GWiNT-110km tak
89. Florczak Adam 1979 Łódź Mini_GWiNT-55km tak
90. Frąckowiak Michał 1978 Czerwonak Biega Super_GWiNT-165km tak
91. Funka Andrzej 1960 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
92. Garcorz Dawid 1994 Mafia Team Lubliniec Mini_GWiNT-55km tak
93. Gardyś Grzegorz 1977 Czerwonak Biega Mini_GWiNT-55km tak
94. Gawroński Przemysław 1977 Run as YOU like Mini_GWiNT-55km tak
95. Gazarkiewicz Antoni 1952 BHMW_GDYNIA Mini_GWiNT-55km tak
96. Gerowska Aleksandra 1974 Gostyń Easy Trail / SPZ Noe / MS-FIT Mini_GWiNT-55km tak
97. Gerowski Maciej 1975 Gostyń Easy Trail / Lesz NO Limits Runners / SWG Mini_GWiNT-55km tak
98. Głębocka Agata 1990 BSB Barczewo Biega Mini_GWiNT-55km tak
99. Gmerek Pawel 1974 Wolsztyn Mini_GWiNT-55km tak
100. Golczak Krzysztof 1977 Team KGB Normal_GWiNT-110km tak
101. Golczak Sebastian 1976 Grzmot Komorniki Mini_GWiNT-55km tak
102. Golec Anna 1974 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
103. Gorączniak Anna 1990 KobietyBiegaja.pl Mini_GWiNT-55km tak
104. Gorączniak Maciej 1978 Pener z Jeżyc Mini_GWiNT-55km tak
105. Gostomska Małgorzata 1980 Rebellion of Free Runners Mini_GWiNT-55km tak
106. Góralczyk Andrzej 1960 parkrun Poznań Mini_GWiNT-55km tak
107. Góralski Piotr 1980 Piaski Mini_GWiNT-55km tak
108. Górecki Krzysztof 1981 botime.pl Super_GWiNT-165km tak
109. Grabicki Sebastian 1974 Wagrowiec Normal_GWiNT-110km tak
110. Grabowski Damian 1985 Miasto Poznań Szkoła Podstawowa Nr 45 im. ORP "Poznań" Mini_GWiNT-55km tak
111. Gracz Robert 1995 Wkurw_team Normal_GWiNT-110km tak
112. Grajewska Beata 1974 POZNAŃ Mini_GWiNT-55km tak
113. Grajewski Sławomir 1970 Tulce Normal_GWiNT-110km tak
114. Grelak Adam 1983 Wolsztyńska Akademia Biegowa Mini_GWiNT-55km tak
115. Grobelny Dawid 1980 GreatGratula Mini_GWiNT-55km tak
116. Gruch Andrzej 1988 Grodzisk Wielkopolski Mini_GWiNT-55km tak
117. Gryczka Mateusz 1983 NBRTeam Super_GWiNT-165km tak
118. Grzegorzewski Konrad 1979 4Fiter Super_GWiNT-165km tak
119. Guzikowski Radosław 1976 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
120. Haliniak Marek 1977 NKB Chyży Nowy Tomyśl Normal_GWiNT-110km tak
121. Hanysz Magda 1978 Koziegłowy Super_GWiNT-165km tak
122. Harkiewicz Piotr 1981 oddychajswobodnie.pl Mini_GWiNT-55km tak
123. Harkiewicz Wiola 1987 oddychajswobodnie.pl Normal_GWiNT-110km tak
124. Haupa Maciej 1979 KS Debiut Wieleń Super_GWiNT-165km tak
125. Heintze Szymon 1977 Ostrów Wielkopolski Super_GWiNT-165km tak
126. Hejza Michał 1992 Natural Born Runners Mini_GWiNT-55km tak
127. Helsztajn Robert 1969 Pałuki Running Team Normal_GWiNT-110km tak
128. Hofmański Rafał 1988 Kotlin Super_GWiNT-165km tak
129. Idowiak Łukasz 1983 OSiR Poniec Normal_GWiNT-110km tak
130. Idzikowski Piotr 1979 pi Normal_GWiNT-110km tak
131. Iwaszczuk Aleksandra 1979 koscian team Mini_GWiNT-55km tak
132. Jabłoński Adrian 1984 Skra Paterek Mini_GWiNT-55km tak
133. Jackiewicz Agnieszka 1978 Kostrzyński Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
134. Jackiewicz Artur 1980 Kostrzyński Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
135. Jakszta Filip 1991 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
136. Jamrug Tomasz 1982 Pałuki Runing Team Normal_GWiNT-110km tak
137. Janas Dobrochna 1976 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
138. Jandy Honorata 1975 KB Szamotuły/Pink Power Mini_GWiNT-55km tak
139. Janik Mirosław 1971 Poznań Super_GWiNT-165km tak
140. Janiszewska Ewelina 1982 KGB Grzmot Komorniki Super_GWiNT-165km tak
141. Jankowiak Przemysław 1971 Włoszakowice Normal_GWiNT-110km tak
142. Januć Wojciech 1990 Arka Leśna Mini_GWiNT-55km tak
143. Jańczak Filip 1989 Polonia Środa Mini_GWiNT-55km tak
144. Jarnót Agnieszka 1977 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
145. Jaroni Tomasz Marcin 1977 Handex Poznań Mini_GWiNT-55km tak
146. Jarzembowski Tomasz 1980 Wybiegani Team Super_GWiNT-165km tak
147. Jasiński Daniel 1982 Night Runners Września Super_GWiNT-165km tak
148. Jaśkowiak Maciej 1974 GRODZISKI KLUB BIEGACZA Mini_GWiNT-55km tak
149. Jaśkowiak Tomasz 1974 Poznań Super_GWiNT-165km tak
150. Jaworska Magdalena 1977 GB Wielkopolscy Biegacze/Team KGB Mini_GWiNT-55km tak
151. Jaworski Paweł 1989 TymTriTeam Normal_GWiNT-110km tak
152. Jazy Szymon 1984 Luboń Mini_GWiNT-55km tak
153. Jędrzejczak Anna 1971 Grodzisk Wielkopolski Mini_GWiNT-55km tak
154. Jędrzejczak Renata 1982 RAKONIEWICE Mini_GWiNT-55km tak
155. Jędrzejewski Łukasz 1977 Wataha Mini_GWiNT-55km tak
156. Jędrzejko Dominik 1984 Biegam sobie Mini_GWiNT-55km tak
157. Józefowicz Edyta 1974 Kościan Team Mini_GWiNT-55km tak
158. Jóźwiak Michał 1972 Środa Wlkp. Normal_GWiNT-110km tak
159. Juszczak Michał 1983 W Rodzinie Siła Mini_GWiNT-55km tak
160. Kachniarz MirosŁaw 1976 No Excuses Team Super_GWiNT-165km tak
161. Kaczmarek Agata 1973 Nest Team Mini_GWiNT-55km tak
162. Kaczmarek Beata 1971 STR POZNAŃ Normal_GWiNT-110km tak
163. Kaczmarek Krzysztof 1970 Grodziski Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
164. Kaczmarek Łukasz 1981 Parkrun Gostyń Mini_GWiNT-55km tak
165. Kaczmarek Magdalena 1978 Nest Team Mini_GWiNT-55km tak
166. Kaczmarek Mateusz 1982 Luboń Mini_GWiNT-55km tak
167. Kaczor Marcin 1985 No Excuses Team Normal_GWiNT-110km tak
168. Kamiński Mikołaj 1986 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
169. Kańduła Grzegorz 1981 Nest Team Mini_GWiNT-55km tak
170. Kańduła Klaudia 1980 Nest Team Mini_GWiNT-55km tak
171. Kapler-TĘgowska Karina 1976 czerwonak biega Mini_GWiNT-55km tak
172. Karkowska Wiesława 1960 Baranowo Normal_GWiNT-110km tak
173. Karykowska Agnieszka 1980 Gubin Mini_GWiNT-55km tak
174. Kasperski Artur 1979 Goggle PAE Team/ Polonia Środa Normal_GWiNT-110km tak
175. Kasprzak Maciej 1992 ATR/ Wkurw_team Mini_GWiNT-55km tak
176. Kasprzak Maciej 1989 Polonia Środa Normal_GWiNT-110km tak
177. Kasprzyk Adrian 1977 Lesz NO Limits Runners Mini_GWiNT-55km tak
178. Kasprzyk Rafał 1974 Zaprawieni w boju Super_GWiNT-165km tak
179. Kaszubiak Konrad 1983 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
180. Kawa Hubert 1989 NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL Mini_GWiNT-55km tak
181. Kazimierczak Adam 1984 Adam Kazimierczak Super_GWiNT-165km tak
182. Kaźmierczak Andrzej 1977 Wójtowicz Tri Team Normal_GWiNT-110km tak
183. Kaźmierski Piotr 1976 Sporty Walki Gostyń Mini_GWiNT-55km tak
184. Kędziora Magdalena 1993 www.strongfitwomen.pl Mini_GWiNT-55km tak
185. Kielaszewski Karol 1986 Lesz No Limits Runners Mini_GWiNT-55km tak
186. Kiełczyński Rajmund 1977 Lubin Mini_GWiNT-55km tak
187. Klapa Zbigniew 1952 Grodzisk Wielkopolski Mini_GWiNT-55km tak
188. Kliks Adam 1972 Wolsztyn Mini_GWiNT-55km tak
189. Knapp Janusz 1982 NETBOX BIEGA Mini_GWiNT-55km tak
190. Kochański Igor 1965 Wrocław Mini_GWiNT-55km tak
191. Kociuba Przemysław 1989 TT Szczecin Super_GWiNT-165km tak
192. Kolańczyk Filip 1977 Run4Fun Super_GWiNT-165km tak
193. Kolman Piotr 1980 Endorfina Wschowa Mini_GWiNT-55km tak
194. Kolski Jacek 1978 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
195. Kołoch Krzysztof 1994 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
196. Komorowicz Łukasz 1982 Muay Running Team Mini_GWiNT-55km tak
197. Kondera Zbigniew 1975 KRÓLICZKI W PLECAKU Mini_GWiNT-55km tak
198. Konieczna Angelina 1985 Słynni Kenijczycy Mini_GWiNT-55km tak
199. Konieczny Piotr 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
200. Konik Grzegorz 1969 OKB Zadyszka/KS Kandahar Super_GWiNT-165km tak
201. Korbanek Emilia 1975 gRUNwald Team Poznań Mini_GWiNT-55km tak
202. Korytek Piotr 1973 Witkowo Biega Mini_GWiNT-55km tak
203. Korytowski Andrzej 1972 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
204. Kościelak Michał 1977 Koziegłowy Mini_GWiNT-55km tak
205. Kościelniak Dagmara 1977 Czerwonak Biega Mini_GWiNT-55km tak
206. Kotecki Paweł 1992 Expansja Advertising/KingRunner Ultra Mini_GWiNT-55km tak
207. Kotkowski Piotr 1975 Drużyna Szpiku / MaratonyPolskie TEAM Mini_GWiNT-55km tak
208. Kowalczyk Mateusz 1990 Zielona Góra Mini_GWiNT-55km tak
209. Kozak Krzysztof 1990 Speed Feet 16 Mini_GWiNT-55km tak
210. Kozanecki Radosław 1976 Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
211. Kozber Ireneusz 1971 Wronki Mini_GWiNT-55km tak
212. Koziarski Michał 1986 LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI Super_GWiNT-165km tak
213. Kozieł Krzysztof 1977 Baranowo Normal_GWiNT-110km tak
214. Kozłowska Iwona 1973 Leszno Mini_GWiNT-55km tak
215. Kozłowski Klaudiusz 1986 Kaczory Super_GWiNT-165km tak
216. Kozłowski Leszek 1972 amator Super_GWiNT-165km tak
217. Kozłowski Łukasz 1977 Sulechów Super_GWiNT-165km tak
218. Krajewska-Kłoda Katarzyna 1974 Drużyna Szpiku Mini_GWiNT-55km tak
219. Krajewski Łukasz 1983 1983 Mini_GWiNT-55km tak
220. Kraśner Łukasz 1981 GreatGratula Osieczna Mini_GWiNT-55km tak
221. Król-Krajewska Agnieszka 1974 Night Runners Normal_GWiNT-110km tak
222. Krysiński Witold 1978 Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
223. Kucharski Jakub 1979 jku1979 Normal_GWiNT-110km tak
224. Kuczko Agnieszka 1971 RaRMCA Mini_GWiNT-55km tak
225. Kukawa Hubert 1983 Opalenicki Klub biegacza Normal_GWiNT-110km tak
226. Kulesza Grzegorz 1967 Night Runners Września Normal_GWiNT-110km tak
227. Kupczyk Jacek 1971 Mol Runners Normal_GWiNT-110km tak
228. Kupinski Cezary 1968 MKS Siechnice Mini_GWiNT-55km tak
229. Kurzawski Piotr 1981 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
230. Kusz Radosław 1975 Kroliczki w Plecaku Mini_GWiNT-55km tak
231. Kuśnierz Paweł 1987 Chaos Kaźmierz Super_GWiNT-165km tak
232. Kwapiszewski Marcin 1980 Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
233. Kwaśnicki Tomasz 1974 DALEKO JESZCZE ?!? TEAM Normal_GWiNT-110km tak
234. Kwaśniewski Tomasz 1973 Zabiegany Sulechów Super_GWiNT-165km tak
235. Kwiatkowska Marta 1987 Chodź, będzie fajnie... Mini_GWiNT-55km tak
236. Kwinto Lidia 1972 Wolsztyńska Akademia Biegowa Mini_GWiNT-55km tak
237. Lech Jacek 1978 Ultra Diabły Team Lubrza Normal_GWiNT-110km tak
238. Lehmann Karolina 1981 Górski Styl Team Super_GWiNT-165km tak
239. Lehmann Monika 1994 RehaBalance Team Mini_GWiNT-55km tak
240. Lehmann Paweł 1975 Zbąszyń Mini_GWiNT-55km tak
241. Leśniewski Marek 1979 Nie Ma Lipy Swarzędz Team Mini_GWiNT-55km tak
242. Lipiński Krzysztof 1962 KB MANIAC POZNAŃ Super_GWiNT-165km tak
243. Lubik Adam 1986 KSE ON-SIGHT/ Spuchlaki team Mini_GWiNT-55km tak
244. Ludwiczak Stanisław 1978 Śmigiel Super_GWiNT-165km tak
245. Łakomy Waldemar 1959 Bukowski Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
246. Łużyńska Katarzyna 1979 Szczecin Super_GWiNT-165km tak
247. Łużyński Tomasz 1976 TT Szczecin Super_GWiNT-165km tak
248. Łysiak Angelika 1986 Szczecin Mini_GWiNT-55km tak
249. Maciejewska Aleksandra 1992 Night Runners Poznań Mini_GWiNT-55km tak
250. Maciejewski Hubert 1984 TEAM BEROTU Mini_GWiNT-55km tak
251. Maciejewski Michał 1977 Consdata supersportowy team Mini_GWiNT-55km tak
252. Mackiewicz Artur 1975 Długobieganie Super_GWiNT-165km tak
253. Madani Ramin 1977 RHP Super_GWiNT-165km tak
254. Majchrzak Jacek 1980 Kościan team Mini_GWiNT-55km tak
255. Majek Jarosław 1967 Dąbrówka Mini_GWiNT-55km tak
256. Majewski Radosław 1979 Night Runners Normal_GWiNT-110km tak
257. Malinowski Andrzej 1982 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
258. Maluśkiewicz Grzegorz 1988 Poznan Mini_GWiNT-55km tak
259. Małecka Małgorzata 1985 TGV Club Kościan Normal_GWiNT-110km tak
260. Małolepszy Waldemar 1984 SPARTA ULTRA TEAM Normal_GWiNT-110km tak
261. Marciniak Janusz 1975 Nightrunners Normal_GWiNT-110km tak
262. Marciniak - Henc Aneta 1974 Night runners Mini_GWiNT-55km tak
263. Marcinkowski Maciej 1977 Ultima Mini_GWiNT-55km tak
264. Marczewski Sławomir 1972 Stowarzyszenie Ludzi w Biegu Złotów Super_GWiNT-165km tak
265. Markowski Michał 1978 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
266. Marszałkowski Mirosław 1978 Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Poznań /Pasjonaci Słupca Normal_GWiNT-110km tak
267. Maryniak Agata 1979 Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego Normal_GWiNT-110km tak
268. Maślanka Klaudia 1992 Szczecin Mini_GWiNT-55km tak
269. Maśnica-Szymańska Asia 1976 Wolsztyński Klub Biegowy Mini_GWiNT-55km tak
270. Materna Daria 1994 1994 Mini_GWiNT-55km tak
271. Matuszewski Tomasz 1970 Wolsztyn Mini_GWiNT-55km tak
272. Matyśkiewicz Krzysztof 1966 Gostyń Mini_GWiNT-55km tak
273. Mazanka Jakub 1976 Borówiec Normal_GWiNT-110km tak
274. Maziec Dariusz 1980 NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL / WRESTLING CROSS GYM Super_GWiNT-165km tak
275. Mazurek Damian 1979 Maratończyk Poznań Mini_GWiNT-55km tak
276. Męczykowski Ireneusz 1980 gRUNwald team Poznań Mini_GWiNT-55km tak
277. Michalak Dawid 1983 Niagara fitness klub Mini_GWiNT-55km tak
278. Michalak Marcin 1986 Poznań Normal_GWiNT-110km tak
279. Michalska Joanna 1981 VELUX Normal_GWiNT-110km tak
280. Michalski Adam 1980 Drink Team Normal_GWiNT-110km tak
281. Mielcarek Anna 1983 No Excuses Team Mini_GWiNT-55km tak
282. Mielcarek Damian 1979 No Excuses Team Mini_GWiNT-55km tak
283. Miękiszak Kamil 1993 Night Runners Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
284. Mikołajczyk Przemysław 1975 Słynni Kenijczycy Mini_GWiNT-55km tak
285. Mileszko Wojciech 1988 Ultra Diabły Mini_GWiNT-55km tak
286. Minowicz Łukasz 1983 Łuki Super_GWiNT-165km tak
287. Misiak Patryk 1980 Leszno Mini_GWiNT-55km tak
288. MiŚ Mateusz 1982 SŁAWA Mini_GWiNT-55km tak
289. Mleczak Artur 1973 poznań Mini_GWiNT-55km tak
290. Moritz Rafał 1976 Ślimaki Barcin Normal_GWiNT-110km tak
291. Mroszyński Wojciech 1989 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
292. Mruk Agata 1975 GNIEZNO Mini_GWiNT-55km tak
293. Mucha Beata 1973 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
294. Mucha Robert 1969 FSD RUN DREZDENKO Normal_GWiNT-110km tak
295. Murek Patryk 1978 HKS Azymut Mochy Mini_GWiNT-55km tak
296. Muszyński Konrad 1984 GREAT GRATULA Normal_GWiNT-110km tak
297. Mysio Lech 1956 1956 Normal_GWiNT-110km tak
298. Nahaczewski Grzegorz 1975 Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
299. Najdek Łukasz 1988 GRODZISK WIELKOPOLSKI Mini_GWiNT-55km tak
300. Nawrot Artur 1981 Trzebnica Normal_GWiNT-110km tak
301. Nawrot Piotr 1976 gRUNwald Team Poznań Normal_GWiNT-110km tak
302. Niemir Aleksander 1965 KB Maniac Poznań Normal_GWiNT-110km tak
303. Noculak Michał 1979 Lucky Luzers Mini_GWiNT-55km tak
304. Nowacki Maciej 1969 PRT Mini_GWiNT-55km tak
305. Nowacki Michał 1979 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
306. Nowacki Mieszko 1994 Lednogóra Mini_GWiNT-55km tak
307. Nowaczyk Tomasz 1979 Kościan Team Super_GWiNT-165km tak
308. Nowak Andrzej 1974 Night runners Mini_GWiNT-55km tak
309. Nowak Grzegorz Paweł 1989 parkrun poznań Normal_GWiNT-110km tak
310. Nowak Jacek 1971 Lesz NO Limits Runners Mini_GWiNT-55km tak
311. Nowak Joanna 1975 Gubin Mini_GWiNT-55km tak
312. Nowak Kornel 1972 Leszno Mini_GWiNT-55km tak
313. Nowak Krystian 1993 Kuślin Mini_GWiNT-55km tak
314. Nowak Przemysław 1976 Opalenicki Klub Biegacza Normal_GWiNT-110km tak
315. Nowak Sebastian 1978 Clones Super_GWiNT-165km tak
316. Nowak Tomasz 1981 Rodzinapl Normal_GWiNT-110km tak
317. Nowicki Artur 1974 INDIAŃSKA WIOSKA-Nowy Jaromierz Mini_GWiNT-55km tak
318. Nowicz Konrad 1987 ŻYCHLIN Mini_GWiNT-55km tak
319. Obidowski Łukasz 1983 Naramowice Biegają Normal_GWiNT-110km tak
320. Olejniczak Piotr 1980 Agricon Running Team Mini_GWiNT-55km tak
321. Olejnik Adam 1988 Refericon Super_GWiNT-165km tak
322. Oleniak Jarosław 1974 GEDIA,NGB Super_GWiNT-165km tak
323. Olszewski Dariusz 1970 dom piwa biega Mini_GWiNT-55km tak
324. Olszewski Jarosław 1969 Night Runners Normal_GWiNT-110km tak
325. Olszewski Piotr 1968 Dom Piwa biega Mini_GWiNT-55km tak
326. Owczarczak Monika 1984 Poznań Normal_GWiNT-110km tak
327. Pach Agnieszka 1972 KB MANIAC/No Excuses Team Super_GWiNT-165km tak
328. Pająk Monika 1982 Skorzewo Mini_GWiNT-55km tak
329. Paluszkiewicz Rafał 1976 SPP Team Super_GWiNT-165km tak
330. Pańczak Grzegorz 1977 KP PSP SRODA WLKP. Mini_GWiNT-55km tak
331. Pasiecznik Miłosz 1986 Muay Running Team Mini_GWiNT-55km tak
332. Pasik Tomasz 1979 Wolsztyn Normal_GWiNT-110km tak
333. Paszke Agnieszka 1994 Bytów Normal_GWiNT-110km tak
334. Paszkiewicz Barbara 1981 Speed Feet '16 Mini_GWiNT-55km tak
335. Pawłowski Tomek 1986 Sokół Włoszakowice Mini_GWiNT-55km tak
336. Peak Karl 1975 Nowy Tomysl Mini_GWiNT-55km tak
337. Perła Adam 1977 Naramowice Biegają Mini_GWiNT-55km tak
338. Petersburski Robert 1974 RAZ Szczecin / TymTriTeam Normal_GWiNT-110km tak
339. Piechota Maja 1982 Nadleśnictwo Grodzisk Mini_GWiNT-55km tak
340. Piechota Marcin 1982 grodziski klub biegacza/ drużyna szpiku Mini_GWiNT-55km tak
341. Piechota Mariusz 1968 WATAHA WAŁCZ Mini_GWiNT-55km tak
342. Piechota Piotr 1984 KULASY Normal_GWiNT-110km tak
343. Piekarek Mateusz 1986 Nowy Widzim Super_GWiNT-165km tak
344. Piesik Bernard 1962 Wolsztyn Mini_GWiNT-55km tak
345. Piesik JarosŁaw 1964 Wolsztyński Klub Biegowy Mini_GWiNT-55km tak
346. Pietrowski Mariusz 1962 Poznan Normal_GWiNT-110km tak
347. Pietryszyn Emil 1991 Pałuki Running Team Super_GWiNT-165km tak
348. Pietrzak Tomasz 1989 Wild Trail Runner Mini_GWiNT-55km tak
349. Pigła Michał 1981 Pikuś :) Mini_GWiNT-55km tak
350. Pikosz Joanna 1980 KOŚCIAN TEAM Mini_GWiNT-55km tak
351. Pińkowska Patrycja 1982 Ultra Beskid Sport Super_GWiNT-165km tak
352. Piosik Artur 1976 KolecTEAM Zbąszynek Mini_GWiNT-55km tak
353. Pioszyk Krzysztof 1978 Grodziski Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
354. Piotrowski Jarosław 1972 gułtowybiegają Mini_GWiNT-55km tak
355. Plaszczak Jarosław 1974 Tulce Mini_GWiNT-55km tak
356. Pluta Krzysztof 1982 Koziegłowy Normal_GWiNT-110km tak
357. Podzerek Maciej 1981 WAKE TEAM GNIEZNO Mini_GWiNT-55km tak
358. Pohl Tomasz 1990 Przemęt Mini_GWiNT-55km tak
359. Pokrywka Arkadiusz 1979 4FITER Super_GWiNT-165km tak
360. Polański Paweł 1983 #kaszanienamoka Mini_GWiNT-55km tak
361. Pontus Robert 1985 Cała Oleśnica Biega & VRC Super_GWiNT-165km tak
362. Postawa Jacek 1965 Gryfino Normal_GWiNT-110km tak
363. Potocki Maciej 1970 ORANGE POLSKA Normal_GWiNT-110km tak
364. Powałowska Danka 1978 Słynni Kenijczycy Mini_GWiNT-55km tak
365. Powałowski Marcin 1979 Słynni Kenijczycy Normal_GWiNT-110km tak
366. Prałat Tomasz 1976 MARATON LESZNO Mini_GWiNT-55km tak
367. Przerwa-Bech Jolanta 1978 mosina Normal_GWiNT-110km tak
368. Przybylak Damian 1990 Święciechowa Mini_GWiNT-55km tak
369. Przybylski Przemysław 1971 Nessi Team Normal_GWiNT-110km tak
370. Przybyła Bartosz 1977 RUN AS YOU LIKE Mini_GWiNT-55km tak
371. Przybyła Łukasz 1984 Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
372. Przybysz Małgorzata 1995 Grodziski Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
373. Przywecki Lech 1971 Kościan TEAM / KP PSP Rawicz Normal_GWiNT-110km tak
374. Ptaszyńska Violetta 1965 Grodzisk Wielkopolski Mini_GWiNT-55km tak
375. Puchalski Tomasz 1983 Gruszczyn Mini_GWiNT-55km tak
376. Pyta Grzegorz 1960 niezrzeszony Mini_GWiNT-55km tak
377. Rabiega Bartosz 1984 Strefa Chilloutu Mini_GWiNT-55km tak
378. Radna Maria 1973 Wolsztyński Klub Biegowy Mini_GWiNT-55km tak
379. Radziemski Pawel 1985 ViaCon Polska Mini_GWiNT-55km tak
380. Raflik Sławomir 1978 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
381. Raszke Łukasz 1984 REAL TEAM Normal_GWiNT-110km tak
382. Ratajczak Joanna 1977 PnB Mini_GWiNT-55km tak
383. Redlich Adam 1981 nowy tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
384. Respondek Dariusz 1974 Wrocław Mini_GWiNT-55km tak
385. Richter Marcin 1988 Łódź Mini_GWiNT-55km tak
386. Rosolski Piotr 1984 Rakoniewice Normal_GWiNT-110km tak
387. Różański Eryk 1987 Maratończyk Poznań Mini_GWiNT-55km tak
388. Rutkowska Anna 1969 Wataha Wałcz Mini_GWiNT-55km tak
389. Rutkowski Kazimierz 1959 kusy i spółka Normal_GWiNT-110km tak
390. Rybarczyk Marek 1958 Kuny Noteckie Super_GWiNT-165km tak
391. Rządkowski Mirosław 1967 NIAGARA FITNES KLUB RAKONIEWICE Super_GWiNT-165km tak
392. Sawczuk Robert 1981 Padre Team Normal_GWiNT-110km tak
393. Sawicki Jan 1958 1958 Mini_GWiNT-55km tak
394. Seide Sylwia 1975 Concordia RunnersTeam Normal_GWiNT-110km tak
395. Serafiński Mirosław 1976 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
396. Serylak Tadeusz 1980 Łaz Mini_GWiNT-55km tak
397. Sędecki Piotr 1962 biegam więc jestem Super_GWiNT-165km tak
398. Sienkiewicz Grzegorz 1984 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
399. Siergiejewicz Grzegorz 1977 Wolsztyński Klub Biegowy Normal_GWiNT-110km tak
400. Sieroń Kamil 1991 TEAM BEROTU Mini_GWiNT-55km tak
401. Sierszuła Wiktor 1978 Wolsztyński Klub Biegowy Super_GWiNT-165km tak
402. Sikora Artur 1971 Bydgoszcz Super_GWiNT-165km tak
403. Sikorska Joanna 1992 Gubin Mini_GWiNT-55km tak
404. Sikorski Cezary 1970 Bbl Mini_GWiNT-55km tak
405. Skorupinski Piotr 1983 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
406. Skotarek Sławomir 1967 Opalenicki Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
407. Skowroński Cezary 1980 Wybiegani Team Mini_GWiNT-55km tak
408. Skrobański Jakub 1992 Łódź Mini_GWiNT-55km tak
409. Skrzypczak Jędrzej 1979 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
410. Skrzypiński Arkadiusz 1978 Psi patrol Mini_GWiNT-55km tak
411. Słapek Maria 1978 Luboński Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
412. Smorawski Ireneusz 1981 Września Mini_GWiNT-55km tak
413. Smyk Andrzej 1969 bukowski klub biegacza/Bukowski Klub Morsa Mini_GWiNT-55km tak
414. Snuszka Adam 1970 No Excuses Team Super_GWiNT-165km tak
415. Sobczak Katarzyna 1968 Garby Mini_GWiNT-55km tak
416. Sobczak Mikołaj 1977 WYBIEGANI TEAM Super_GWiNT-165km tak
417. Sobczak Tomasz 1974 Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
418. SobczyŃska Magdalena 1991 #TeamBiegiWlkp Mini_GWiNT-55km tak
419. Soiński Przemysław 1975 KB Maniac Poznań Mini_GWiNT-55km tak
420. Solecki Dariusz 1962 Piątkowo na Biegowo Mini_GWiNT-55km tak
421. Spychała Łukasz 1982 TEAM BEROTU Mini_GWiNT-55km tak
422. Stachura Marcin 1979 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
423. Stanek Marzena 1978 Wkurw_team Mini_GWiNT-55km tak
424. Stankiewicz Paweł 1975 Czerwonak Biega Normal_GWiNT-110km tak
425. Stańczyk Krzysztof 1978 Team plutek Mini_GWiNT-55km tak
426. Stasik Aleksander 1979 Glinno Mini_GWiNT-55km tak
427. Stawska Anna 1979 Luxembourg Super_GWiNT-165km tak
428. Stefaniak Dariusz 1982 Racot Mini_GWiNT-55km tak
429. Stempin Danuta 1981 Rakoniewice Mini_GWiNT-55km tak
430. Stempin Łukasz 1977 Rakoniewice Mini_GWiNT-55km tak
431. Stepak Włodzimierz 1969 KB Aktywni Konin Super_GWiNT-165km tak
432. Sternal Sebastian 1976 Grodziski Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
433. Stolpe Maciej 1968 Luboń Mini_GWiNT-55km tak
434. Strykowski Jarosław 1967 Drużyna Szpiku Super_GWiNT-165km tak
435. Sudzik MirosŁaw 1980 RAKONIEWICE Mini_GWiNT-55km tak
436. Surków Adrian 1982 Nie Ma Lipy Swarzędz Team Normal_GWiNT-110km tak
437. Sworowska Izabela 1970 Wolsztyński klub biegowy Mini_GWiNT-55km tak
438. Sworowski Maciej 1970 Wolsztynski Klub Biegowy Mini_GWiNT-55km tak
439. Sydoruk Michał 1977 Czerwonak Biega Mini_GWiNT-55km tak
440. Szarzyński Michał 1987 Zdziechowa Mini_GWiNT-55km tak
441. Szczurowski Marcin 1984 CHEMPIONI NIEZŁOMI Mini_GWiNT-55km tak
442. Szewczyk PaweŁ 1974 No Excuses Team Mini_GWiNT-55km tak
443. Szkudlarski Wojciech 1972 Trenertriathlonu. Mini_GWiNT-55km tak
444. Szlapka Katarzyna 1981 kościan Mini_GWiNT-55km tak
445. Szmajda Dominik 1981 NIE MAM POMYSŁU Normal_GWiNT-110km tak
446. Szofer Adam 1984 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
447. Szott Leszek 1962 lub wybierz z listy Mini_GWiNT-55km tak
448. Szramowski Łukasz 1984 BSB Barczewo Biega Mini_GWiNT-55km tak
449. Szuba Mariusz 1974 No Excuses Team Super_GWiNT-165km tak
450. Szułczyński Michał 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
451. Szumlewicz Sebastian 1971 Suchy Las Super_GWiNT-165km tak
452. Szurkowski Michał 1983 gRUNwald team Poznań Normal_GWiNT-110km tak
453. Szymański Sławek 1975 Wolsztyński Klub Biegowy Normal_GWiNT-110km tak
454. Szymkowiak Przemyslaw 1975 POZNAŃ Super_GWiNT-165km tak
455. Śliwicka Ewa 1982 Biegacze Juniora-Runners Team Super_GWiNT-165km tak
456. Śmichurski Krzysztof 1989 Fizjoterapia Biegacza / Pro366 Mini_GWiNT-55km tak
457. Śmigielska Danuta 1996 Czerwonak biega Mini_GWiNT-55km tak
458. Śron Gabriela 1983 Złotniki Mini_GWiNT-55km tak
459. Świst Joanna 1985 Royal Runners Team Normal_GWiNT-110km tak
460. Świstek Lucjan 1972 NETBOX BIEGA Mini_GWiNT-55km tak
461. Talar Marek 1985 Kęsy Team Normal_GWiNT-110km tak
462. Talar Zenon 1953 Kęsy Team Normal_GWiNT-110km tak
463. Tarnowska Małgorzata 1984 Swarzędz Mini_GWiNT-55km tak
464. Tojza Tomasz 1974 1974 Normal_GWiNT-110km tak
465. Tomaszewski Łuki 1985 Grodzisk Wielkopolski Mini_GWiNT-55km tak
466. Tomaszewski Mariusz 1976 Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
467. Tomaszewski Przemysław 1969 Gostyń Mini_GWiNT-55km tak
468. Tomys Przemyslaw 1972 Milanówek Mini_GWiNT-55km tak
469. Tonak Radek 1996 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
470. Trąbczyński Michał 1982 KB Szamotuły Super_GWiNT-165km tak
471. Twardogórski Piotr 1994 Wolsztyn Mini_GWiNT-55km tak
472. Twardy Dariusz 1970 PGB Sportowa Paczka Mini_GWiNT-55km tak
473. Tymul Jakub 1978 #TymTriTeam Normal_GWiNT-110km tak
474. Urbaniak Henryka 1966 WOLSZTYN Mini_GWiNT-55km tak
475. Urbaniak Rafał 1977 Zielatkowo Normal_GWiNT-110km tak
476. Urbański Marcin 1987 Grodziski Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
477. Walczak Maciej 1978 QUAY POZNAŃ Mini_GWiNT-55km tak
478. Waligórski Łukasz 1983 Wolsztyński Klub Biegowy Mini_GWiNT-55km tak
479. Waligórski Ryszard 1957 Wolsztyński klub biegowy Super_GWiNT-165km tak
480. Waloszczyk Jacek 1979 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
481. Waszkiewicz Joanna 1982 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
482. Wąsowski Maciej 1982 KB Szamotuły Normal_GWiNT-110km tak
483. Welter Przemysław 1989 KB Szamotuły Mini_GWiNT-55km tak
484. Wesoły Piotr 1963 Klub Biegacza Bolewice Mini_GWiNT-55km tak
485. Wieczorek Zbigniew 1975 Rakoniewice Mini_GWiNT-55km tak
486. Wiercioch Sławomir 1973 Drużyna Jodri Super_GWiNT-165km tak
487. Wieruszewski Mateusz 1980 No Excuses Team/Maratończyk Poznań Super_GWiNT-165km tak
488. Wilk Daniel 1972 Klub Biegacza AKTYWNI Krzyż Wlkp. Super_GWiNT-165km tak
489. Winckiewicz Marek 1976 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
490. Winiel Iga 1989 FSW TEAM Mini_GWiNT-55km tak
491. Wiśniewski Artur 1975 intro Super_GWiNT-165km tak
492. Witczak Bartosz 1975 Leszno Mini_GWiNT-55km tak
493. Wojciechowska Helena 1982 night runners Mini_GWiNT-55km tak
494. Wojciechowski Marcin 1978 Wieczorne Bieganie w Szczecinie Normal_GWiNT-110km tak
495. Wojciechowski Paweł 1976 Biegacze Juniora-Runners Team Super_GWiNT-165km tak
496. Wojciechowski Zbigniew 1977 Brenno Super_GWiNT-165km tak
497. Wojtasik Łukasz 1974 Nowosolska Grupa Biegowa Mini_GWiNT-55km tak
498. Wolna Monika 1976 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
499. Wolniewicz Paweł 1973 Dąbrówka Mini_GWiNT-55km tak
500. Wołk Marcin 1976 Rakoniewice Mini_GWiNT-55km tak
501. Wozniak Damian 1978 Leszno Mini_GWiNT-55km tak
502. Wozniak Paweł 1980 CROSSFIT LESZNO Mini_GWiNT-55km tak
503. Woźniak Łukasz 1981 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
504. Wroe Agnieszka 1981 1981 Mini_GWiNT-55km tak
505. Wróbel Marzena 1980 niezrzeszona Mini_GWiNT-55km tak
506. Wujda Mirosław 1975 ERNI RULEZ Super_GWiNT-165km tak
507. Wysocka-Babst Ewelina 1978 Luboński Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
508. Zaborowski Kamil 1990 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
509. Zadrożny Szymon 1978 Wataha Wałcz Mini_GWiNT-55km tak
510. Zagubień Wojtek 1977 EUFORIABIEGACZA TEAM Normal_GWiNT-110km tak
511. Zając Leszek 1979 L.o.t.a.Z Włoszakowice Normal_GWiNT-110km tak
512. Zakrzewski Krzysztof 1971 3:33 TEAM Normal_GWiNT-110km tak
513. Zawłocki Marek 1975 Jastrzębsko Stare Normal_GWiNT-110km tak
514. Zielenda Andrzej 1961 Wolsztyński Klub Biegowy Mini_GWiNT-55km tak
515. ZieliŃska Kinga 1973 Speed Feed'16 Normal_GWiNT-110km tak
516. Zieliński Krzysztof 1980 Night Runners Normal_GWiNT-110km tak
517. Zielonka Mariusz 1970 Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Poznań Normal_GWiNT-110km tak
518. Zimniewicz Jacek 1978 Szczytniki Mini_GWiNT-55km tak
519. Zywert Mateusz 1987 Rokitnica Mini_GWiNT-55km tak
520. Żak Krzysztof 1949 Wrocław Super_GWiNT-165km tak
521. Żmudziński Krzysztof 1989 MK BUDOWNICTWO Krzysztof Żmudzinski Mini_GWiNT-55km tak
522. Żółtkiewicz Natalia 1993 KB Maniac Poznań Mini_GWiNT-55km tak
523. Żuberek Janusz 1972 Skórzewo Mini_GWiNT-55km tak
524. Żurek Grzegorz 1989 swiebodzinskibiegacz.pl Super_GWiNT-165km tak
525. Żurek Krzysztof 1979 Wolsztyński Klub Biegowy Mini_GWiNT-55km tak
526. ŻyŻa Piotr 1977 MAAGNUS TEAM SKOKOWA Normal_GWiNT-110km tak
527. Bielicki Mirosław 1975 Ultrasrun Mini_GWiNT-55km nie
528. Borowski Marcin 1983 KB Katorżnik Murowana Goslina Mini_GWiNT-55km nie
529. Brach Jakub 1981 poznan Mini_GWiNT-55km nie
530. Fornalik Sławomir 1976 Postęp Pniewy Team Normal_GWiNT-110km nie
531. Gramacki Pawel 1984 Crossfit Joyride / Tata Armata Normal_GWiNT-110km nie
532. Hadam Michał 1977 KB Maniac Poznań Mini_GWiNT-55km nie
533. Jeż Jolanta 1976 1976 Mini_GWiNT-55km nie
534. Juszczyk Robert 1982 Poznań Mini_GWiNT-55km nie
535. Kaczmarek Michał 1989 LUVENA Mini_GWiNT-55km nie
536. Karolak Anna 1985 MUAY RUNNING TEAM Super_GWiNT-165km nie
537. Kęsicka Agnieszka 1982 RUNEDA Normal_GWiNT-110km nie
538. Kimmig Michael 1965 Poznan Mini_GWiNT-55km nie
539. Lisiecki Tomasz 1975 Trzynastka Plus Super_GWiNT-165km nie
540. Miechowicz Małgorzata 1975 Kaczmar Run Team Normal_GWiNT-110km nie
541. Motylska Aleksa 1995 1995 Super_GWiNT-165km nie
542. Nochowicz Mateusz 1990 TRIGAR Sp. z o.o. Normal_GWiNT-110km nie
543. Nowak Krzysztof 1978 Clones Super_GWiNT-165km nie
544. Ostach Daria 1976 Ostrów Wlkp. Normal_GWiNT-110km nie
545. Polański Adam 1978 Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km nie
546. Pruss Kasia 1977 Wkurw-Team Mini_GWiNT-55km nie
547. Prymowicz Dariusz 1974 Swarzędz Super_GWiNT-165km nie
548. Sikora Piotr 1974 Suchy Las Normal_GWiNT-110km nie
549. Szyłowicz Daniel 1983 klaudix.pl Normal_GWiNT-110km nie
550. Tajchert Marcin 1978 Wolsztyński Klub Biegowy Mini_GWiNT-55km nie
551. Tyrała Adam 1990 KORMORAN ŚWIĘCIECHOWA Mini_GWiNT-55km nie
552. Ugorek JarosŁaw 1975 Team Kopeć Normal_GWiNT-110km nie
553. Witczak Jolanta 1966 Tarnowo Podgórne - Poziom Bliżej Super_GWiNT-165km nie
554. Wróbel Łukasz 1978 Mountain Fuel Polska Mini_GWiNT-55km nie
555. Zarewicz Konrad 1982 dąbrówka Super_GWiNT-165km nie