Lista startowa

Junior Poznań Triathlon 2019

Poznań 28.06.2019



Liczba zgłoszonych zawodników: 241


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto -> Dystans ->
1. Adamczewski Olek 2010 Szkoła podstawowa 67 poznan Poznan J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
2. Adamkiewicz Lena 2011 LENA LEMONIADA TEAM PŁOCK J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
3. Andruszkiewicz Borys 2010 SP 14 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
4. Andrzejewska Zofia 2013 Przedszkole 187 Poznań Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
5. Banach Kornelia 2017 Mamy Biegamy Wągrowiec Junior 1
6. Bartkiewicz Klara 2016 Poznań Junior 2
7. Bieniek Szymon 2010 Sp 63 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
8. Biskup Iga 2008 MKP WĄGROWIEC WĄGROWIEC J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
9. Burzak Marcel 2009 SP14 / Warta Poznań Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
10. Buśkiewicz Kacper 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA TULCE Tulce J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
11. Chojnacki Adam 2012 Poznan J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
12. Chumburidze Nikoloz 2017 Poznań Junior 1
13. Czarnecka Lilianna 2012 Majsterklepka Poznan J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
14. Czarnecki Tadeusz 2017 Poznan Junior 1
15. Czerwiński Mikiłaj 2014 Przedszkole 122 Mali Przyrodnicy w Poznaniu Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
16. Czubak Julian 2016 Mikrosłoń Poznań Junior 2
17. Czubaszewski Jan 2010 SP64/Czubasie Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
18. Czubaszewski Piotr 2014 P21 / Czubasie Poznan J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
19. Dębicki Jakub 2012 FOKA Bydgoszcz J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
20. Dębicki Kacper 2009 SP60 Bydgoszcz J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
21. Dębowska Julia 2011 ChampionMan Team Czempiń J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
22. Domańska Urszula 2013 Mamy-Biegamy Koziegłowy J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
23. Domańska Zuzanna 2009 Mamy-Biegamy Koziegłowy J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
24. Dominiak Agata 2018 Alex Deutschland GmbH Szczecin Junior 1
25. Dominiak Hubert 2016 Alex Deutschland GmbH Szczecin Junior 2
26. Dopierała Anna 2009 Szkoła podstawowa nr 12 Leszno LESZNO J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
27. Dykrzak Barbara 2010 Podstawowa w Pecnej Pecna J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
28. Dzilne Dominika 2013 Skórzewo J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
29. Dzilne Wiktor 2010 POSM Solna Skórzewo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
30. Dziubak Franciszek 2016 Biedrusko Junior 2
31. Dziubak Zuzanna 2014 Biedrusko J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
32. Filipionek Barbara 2014 Przedszkole nr 15 Calineczka Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
33. Filipionek Jakub 2011 SP 59 Poznań Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
34. Filipionek Jan 2017 Poznań Junior 1
35. Fleiszar Maksym 2010 W TRI Team Atimex Gruszczyn-Poland J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
36. Gajb Maria 2008 OPZ ZAWARCIE Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
37. Gajda Maksymilian 2010 SP 2 Zalasewo Swarzędz J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
38. Gintyłło Mariam 2011 Akademia Pitagorasa Baranowo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
39. Godzich Mikołaj 2007 Szkoła Podstawowa NR 6 Września Września J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
40. Graduszewska Jadwiga 2014 fotoakademickie.pl Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
41. Graduszewska Łucj 2014 fotoakademickie Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
42. Graduszewski Teodor 2008 fotoakademickie Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
43. Grupa Wojciech 2009 KP Koziegłowy Mielno J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
44. Grzechowiak Antoni 2008 SSP nr 29 Lusówko J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
45. Grzechowiak Jakub 2011 SSP nr 29 Lusówko J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
46. Grzechowiak Leon 2013 Przedszkole nr 127 Lusówko J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
47. Gurdziołek Alicja 2009 UKS Lusowo Niepruszewo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
48. Hałas Dominik 2008 TriNewbies Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
49. Hałas Szymon 2015 TriNewbies Poznań Junior 2
50. Hancyk Julian 2011 Jalian & Mati Team Tarnowo Podgórne J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
51. Hancyk Mateusz 2013 Jalian & Mati Team Tarnowo Podgórne J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
52. Hanzel Kacper 2010 wałeckie buldożery Wałcz J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
53. Hanzel Marcel 2013 wałeckie buldożery Wałcz J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
54. Hyży Mikołaj 2013 Outlet AGD www.wgniecione.pl Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
55. Jabłońska Zosia 2010 UKS Grot Koziegłowy Koziegłowy J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
56. Jabłoński Bartosz 2013 Przedszkole nr 58 / My TRI Team Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
57. Jabłoński Jakub 2007 SP nr 74 / My TRI Team Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
58. Jakubowski Stanisław 2010 SP215 Warszawa J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
59. Janeczek Liliana 2008 SP 51 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
60. Janicki Jasiu 2010 Zespół Szkół w Dąbrowie Dąbrowa J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
61. Janik Natasza 2009 SP Przystajń Przystajń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
62. Janus Dawid 2009 star wars Siedlec J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
63. Jarmuda Franek 2009 JARMUDKA / AKADEMIA URBASIA Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
64. Jaskólski Wojciech 2008 UKS Lusowo Tarnowo Podgórne J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
65. Jastrzębski Bartosz 2011 SP nr 25 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
66. Jurkiewicz Mateusz 2007 SP 17 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
67. Jurkiewicz Olga 2010 SP 17 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
68. Juszkiewicz Hania 2013 Młode orły Garzyn J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
69. Juszkiewicz Oliwia 2007 Sp7 Leszno Garzyn J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
70. Kaczmarek Julia 2015 przedszkole nr 93 poznan Poznań Junior 2
71. Kaczmarek Michał 2008 sp61 Poznań Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
72. Kaczmarek Przemysław 2009 AZS AWF Poznań Triathlon Zalasewo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
73. Kaczmarek Wiktoria 2013 przedszkole nr 93 poznan Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
74. Kamińska Marcelina 2016 Komorniki Junior 2
75. Kapitan Agata 2007 SP 9 LESZNO / AZS PWSZ LESZNO LESZNO J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
76. Kapitan Paweł 2009 SP 9 LESZNO / AZS PWSZ LESZNO LESZNO J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
77. Klinge Nadia 2010 Zalasewo Zalasewo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
78. Koczorowska Jagoda 2011 Drużyna Szpiku Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
79. Koczorowski Kajetan 2008 Drużyna Szpiku Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
80. Konieczniak Mateusz 2008 KS AZS AWF Poznań Rosnówko J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
81. Koper Julia 2010 SP51 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
82. Korczak Aleksander 2011 Szkoła Podstawowa w Chwiramie Wałcz J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
83. Korczak Tomasz 2013 Szkoła Podstawowa w Chwiramie Wałcz J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
84. Korneluk Antonina 2012 Czerwonacki Klub Karate-Do Shotokan Owińska Owińska J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
85. Kosicka Pola 2015 POZNAŃ Junior 2
86. Kotlińska Hanna 2013 OPZ ZAWARCIE Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
87. Kotlińska Zofia 2008 OPZ ZAWARCIE Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
88. Kowalski Igor 2012 Koninko J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
89. Kozal Milena 2012 FTI Kids Mosina J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
90. Kroczak Barbara 2017 Podniebny Świat Poznań Junior 1
91. Kroczak Stanisław 2013 Podniebny Świat Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
92. Kruś Bartosz 2008 Pomóż Tosi Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
93. Kruś Lena 2013 Pomóż Tosi Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
94. Kubiak Igor 2011 Podstawowa nr 2 Mosina J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
95. Kuik Aleksander 2017 eurorower.pl Poznań Junior 1
96. Kurczewska Jagoda 2009 SP Kobylnica Gruszczyn J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
97. Kurek Antoni 2010 Stars Wars Kicin J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
98. Kurek Franciszek 2012 Star Wars Kicin J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
99. Lipiński Wojciech 2017 Kozy Junior 1
100. Lisiecka Nina 2013 Ciacho TeamTriathlon/ ChampionMan Team Czempiń J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
101. Lisiecki Aleksander 2010 Ciacho TeamTriathlon/ ChampionMan Team Czempiń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
102. Łapawa Gabriela 2015 Mocni w Gębie Poznan Junior 2
103. Łapawa Jagoda 2007 CityZen Poznań / Mocni w Gębie Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
104. Majewska Zofia 2010 Night Runners / SP6 Poznań Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
105. Makarońska Nela 2018 Wałcz Junior 1
106. Makaroński Franek 2011 KS Żak Wałcz J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
107. Maślińśki Jędrzej 2011 Wisła Borek Borek wlkp J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
108. Maślińśki Mikołaj 2007 Wisła Borek Borek wlkp J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
109. Matusewicz Oskar 2008 Zielona Gòra J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
110. Matyla Jagna 2016 Przedszkole Janka Wędrowniczka w Mosinie Mosina Junior 2
111. Matyla Jędrzej 2017 Mosina Junior 1
112. Mazurek Emil 2010 Szkoła Podstawowa nr 2 w Zalasewie Kruszewnia J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
113. Mejer Stanisław 2007 SP 2 Suchy Las Suchy Las J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
114. Michałowska Aleksandra 2018 Kościan Junior 1
115. Mikołajczak Kuba 2015 Przedszkole Zielony Zakątek Poznań Junior 2
116. Mitukiewicz Nela 2015 Komorniki Junior 2
117. Mitura Kacper 2012 Komorniki J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
118. Mitura Piotruś 2015 Komorniki Junior 2
119. Musiał Piotr 2007 Mamy-Biegamy Luboń J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
120. Nadolska Marta 2013 Zaniemyśl Zaniemyśl J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
121. Nadolski Jeremi 2016 Przedszkole Akuku w Łęknie Zaniemyśl Junior 2
122. Napierała Leon 2008 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
123. Naskręt Julia 2009 Sp nr 4 Kościan Kościan J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
124. Naskręt Zuzanna 2007 Sp nr 4 Kościan Kościan J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
125. Niewiadomski Sophie 2007 Miejski Klub Pływacki KOŁOBRZEG Kołobrzeg J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
126. Niklewicz Filip 2013 Przedszkole Bajeczka Oborniki J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
127. Nowacka Anna 2017 Poznań Junior 1
128. Nowak Julia 2009 Unia Swarzędz Siekierki Wielkie J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
129. Nowak-Łażewska Dorota 2007 Niepubliczna SP Otwarte Drzwi Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
130. Nowicka Hanna 2009 SP 14/Warta Poznań Swarzędz J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
131. Nowicki Piotr 2010 Ceków Kolonia Przespolew J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
132. Obst Mateusz 2010 Zalasewo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
133. Obst Tymoteusz 2013 #owocbiega Dąbrówka J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
134. Olejnik Szymon 2007 SSP 14/Warta Poznań Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
135. Olejnik Wiktoria 2016 Przedszkole 9 Poznań Junior 2
136. Olichwer Natan 2008 Sp7 Leszno Leszno J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
137. Orlicka Zofia 2013 Przedszkole Małe Talenty Luboń Luboń J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
138. Ostrowski Krzyś 2016 makieta.net Poznań Junior 2
139. Ostrowski Wojtek 2012 makieta.net Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
140. Owczarzak Pola 2015 Koziegłowy Junior 2
141. Pająk Agata 2011 Społeczna Jedynka Skórzewo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
142. Pająk Mateusz 2014 Przedszkole Iskierki Skórzewo J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
143. Pawlak Łucja 2010 SP14 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
144. Peszel Zosia 2012 Helios Czempiń Słonin J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
145. Pieszak Franio 2018 Kanapowe Pampry Góra Junior 1
146. Pieszak Henio 2018 Kanapowe Pampry Góra Junior 1
147. Pieszak Tosia 2014 Kanapowe Pampry Góra J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
148. Pietek Maja 2009 OFIX.PL BIKE TEAM Murowana Goślina J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
149. Pietrasik Mikołaj 2009 SP 14 / Warta Poznań Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
150. Pietrzak Weronika 2009 AZS UAM POZNAŃ Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
151. Pietrzyk Adam 2010 TriFamily Trzebnica J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
152. Pietz Antonina 2016 CBN Poznań Junior 2
153. Pilc Wojciech 2007 Dres i Laczki Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
154. Piotrowicz Jan Bruno 2014 Mocni w Gebie Czempin J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
155. Piotruk Krzysztof 2008 A.G. Multischool Project Wągrowiec J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
156. Piotruk Nina 2012 A.G. Multischool Project Wągrowiec J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
157. Pisanko Franciszek 2008 UKS LUSOWO Dąbrowa J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
158. Piśmienny Wojciech 2016 WOJTEK TEAM Rabowice/Swarzędz Junior 2
159. Plaszczak Karol 2007 Bonum Futurum Tulce Tulce J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
160. Podlecki Franek 2011 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Rokietnica J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
161. Podraza Olaf 2015 Borówiec Junior 2
162. Podraza Pola 2009 SP51 Borówiec J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
163. Prendecka Róża 2011 Prendki TRI Wałcz J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
164. Protasewicz Jakub 2008 SP Rokietnica Rokietnica J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
165. Przybylak Szymon 2011 SP 67 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
166. Przybylski Kacper 2012 SP 6 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
167. Przybylski Ksawery 2011 Szkoła Podstawowa w Robakowie Robakowo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
168. Przybylski Oliwier 2013 Szkoła Podstawowa w Robakowie Robakowo J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
169. Przybylski Szymon 2007 SP 6 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
170. Pszczółkowski Kacper 2015 Poznań Junior 2
171. Purandare Jan 2009 Szkoła Podstawowa Cogito w Poznaniu Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
172. Purandare Roy 2009 Szkoła Podstawowa Cogito w Poznaniu Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
173. Pyziołek Michał 2008 SP 8 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
174. Ratajczak Julia 2018 Night Runners Mosina Junior 1
175. Ratajczak Lena 2016 Night Runners Mosina Junior 2
176. Ratajczyk Anna 2013 Sportmania Słupca Słupca J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
177. Ratajczyk Cezary 2010 Sportmania Słupca Słupca J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
178. Ratajczyk Hanna 2013 Sportmania Słupca Słupca J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
179. Ruciński Jan 2013 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
180. Rybacka Małgorzata 2008 OPZ ZAWARCIE Szczytniki J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
181. Sawicki Antek 2012 SP BOGACZÓW Nowogród Bobrzański J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
182. Sawicki Franek 2014 SP BOGACZÓW Nowogród Bobrzański J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
183. Sawicki Michał 2009 SP BOGACZÓW Nowogród Bobrzański J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
184. Skarżyńska Maria 2015 Poznań Junior 2
185. Smoczyk Wiktor 2013 Victoria Jarocin Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
186. Spryszyński Sebastian 2016 TRIrodzinka.pl Bydgoszcz Junior 2
187. Sroka Hanna 2010 Puszczykowo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
188. Sroka Jędrzej 2012 Puszczykowo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
189. Sroka Maria 2007 Puszczykowo J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
190. Stachowiak Karol 2012 O!Mega Biedrusko J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
191. Stachowiak Szymon 2008 Rokietnica Biega Rokietnica J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
192. Stachowiak Wiktor 2014 O!Mega Biedrusko J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
193. Stachowiak Zuzanna 2016 Żłobek Przystań Odkrywców Biedrusko Junior 2
194. Stachowski Jakub 2012 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
195. Staszak Krzysztof 2011 SP 2 Suchy Las Złotniki J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
196. Staszak Maciej 2008 SP 2 Suchy Las Złotniki J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
197. Stempak Marta 2007 IUKS1Poznań Owińska J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
198. Stolpe Marek 2007 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
199. Stolpe Tomasz 2009 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
200. Sutherland Adam 2009 SP 2 PLEWISKA PLEWISKA J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
201. Szafran Antoni 2013 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
202. Szarszewski Krzysztof 2007 SP nr 7 LESZNO - JERZYK TEAM Lipno J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
203. Szłapka Antonina 2010 Szkoła podstawowa nr 2 w Plewiskach Plewiska J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
204. Szubert Przemysław 2014 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
205. Szukiewicz Izabela 2016 Wrocław Junior 2
206. Szukiewicz Sebastian 2011 Wrocław J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
207. Szyttenholm Gabriel 2008 Neuron.Centrum.Zdazyc z Pomoca Bydgoszcz J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
208. Szyttenholm Pola 2013 Trispace Bydgoszcz J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
209. Światowy Iga 2009 Ślimaki Barcin Barcin J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
210. Światowy Patryk 2015 Światowy Team Barcin Junior 2
211. Światowy Pola 2014 Światowy Team Barcin J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
212. Tkaczyk Maciej 2009 SP nr 2 w Zalasewie Kruszewnia J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
213. Trzeciak Wiktor 2009 SP nr 2 Zalasewo Zalasewo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
214. Wachowiak Aleksander 2013 Plewiska J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
215. Waligórska Joanna 2017 Wrocław Junior 1
216. Waligórski Tomasz 2014 Wroclaw J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
217. Walkowiak Jerzy 2011 Studio-motiv.pl Plewiska J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
218. Walkowiak Maria 2016 Studio-motiv.pl Plewiska Junior 2
219. Wasielewski Kosma 2016 Poznan Junior 2
220. Wasielewski Tymon 2013 POZNAŃ J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
221. Wąsik Antoni 2009 SCIM Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
222. Wąsik Zofia 2015 SCIM Poznań Junior 2
223. Wcisły Bruno 2014 Przedszkole Ala Ma Kota Warszawa J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
224. Wcisły Robert 2011 sp330.waw.pl Warszawa J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
225. Weyna Antonina 2012 Biały Domek Kicin Kicin J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
226. Węgielewski Filip 2017 Bydgoszcz Junior 1
227. Wieczorek Gracja 2011 Sz.P. Krosinko Krosinko J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
228. Winter Eryk 2017 eSesja Chomęcice Junior 1
229. Winter Kamila 2013 eSesja Chomęcice J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
230. Wiśniewska Nadia 2016 Niepubliczne Przedszkole im. Janka Wędrowniczka w Mosinie Mosina Junior 2
231. Witkowska Aleksandra 2011 SP Koziegłowy Koziegłowy J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
232. Wojciechowska Marysia 2013 Przedszkole Zielony Zakątek Plewiska Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
233. Woźniak Liliana 2015 przedszkole Miś Uszatek Słupca Junior 2
234. Woźniak Matylda 2009 Szkoła Podstawowa nr 2 w Kościanie Kościan J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
235. Woźniak Patrycja 2007 szkola podstawowa w Ostrowitem Ostrowite J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
236. Wronecka Iga 2014 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
237. Wronecka Kaja 2012 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
238. Wrótny Szymon 2010 Team Maślice Wroclaw J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
239. Zienkowicz Zuzanna 2009 SP 3 Luboń Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
240. Zydorowicz Amelka 2007 Sp 74 Poznań Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
241. Żurawska Nicole 2008 Szkoła podstawowa Cogito Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m