Lista startowa

Junior Poznań Triathlon 2019

Poznań 28.06.2019



Liczba zgłoszonych zawodników: 241


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto -> Dystans ->
1. Andrzejewska Zofia 2013 Przedszkole 187 Poznań Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
2. Czerwiński Mikiłaj 2014 Przedszkole 122 Mali Przyrodnicy w Poznaniu Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
3. Czubaszewski Piotr 2014 P21 / Czubasie Poznan J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
4. Domańska Urszula 2013 Mamy-Biegamy Koziegłowy J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
5. Dzilne Dominika 2013 Skórzewo J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
6. Dziubak Zuzanna 2014 Biedrusko J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
7. Filipionek Barbara 2014 Przedszkole nr 15 Calineczka Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
8. Graduszewska Jadwiga 2014 fotoakademickie.pl Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
9. Graduszewska Łucj 2014 fotoakademickie Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
10. Grzechowiak Leon 2013 Przedszkole nr 127 Lusówko J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
11. Hancyk Mateusz 2013 Jalian & Mati Team Tarnowo Podgórne J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
12. Hanzel Marcel 2013 wałeckie buldożery Wałcz J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
13. Hyży Mikołaj 2013 Outlet AGD www.wgniecione.pl Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
14. Jabłoński Bartosz 2013 Przedszkole nr 58 / My TRI Team Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
15. Juszkiewicz Hania 2013 Młode orły Garzyn J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
16. Kaczmarek Wiktoria 2013 przedszkole nr 93 poznan Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
17. Korczak Tomasz 2013 Szkoła Podstawowa w Chwiramie Wałcz J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
18. Kotlińska Hanna 2013 OPZ ZAWARCIE Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
19. Kroczak Stanisław 2013 Podniebny Świat Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
20. Kruś Lena 2013 Pomóż Tosi Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
21. Lisiecka Nina 2013 Ciacho TeamTriathlon/ ChampionMan Team Czempiń J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
22. Nadolska Marta 2013 Zaniemyśl Zaniemyśl J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
23. Niklewicz Filip 2013 Przedszkole Bajeczka Oborniki J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
24. Obst Tymoteusz 2013 #owocbiega Dąbrówka J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
25. Orlicka Zofia 2013 Przedszkole Małe Talenty Luboń Luboń J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
26. Pająk Mateusz 2014 Przedszkole Iskierki Skórzewo J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
27. Pieszak Tosia 2014 Kanapowe Pampry Góra J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
28. Piotrowicz Jan Bruno 2014 Mocni w Gebie Czempin J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
29. Przybylski Oliwier 2013 Szkoła Podstawowa w Robakowie Robakowo J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
30. Ratajczyk Anna 2013 Sportmania Słupca Słupca J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
31. Ratajczyk Hanna 2013 Sportmania Słupca Słupca J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
32. Ruciński Jan 2013 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
33. Sawicki Franek 2014 SP BOGACZÓW Nowogród Bobrzański J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
34. Smoczyk Wiktor 2013 Victoria Jarocin Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
35. Stachowiak Wiktor 2014 O!Mega Biedrusko J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
36. Szafran Antoni 2013 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
37. Szubert Przemysław 2014 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
38. Szyttenholm Pola 2013 Trispace Bydgoszcz J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
39. Światowy Pola 2014 Światowy Team Barcin J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
40. Wachowiak Aleksander 2013 Plewiska J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
41. Waligórski Tomasz 2014 Wroclaw J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
42. Wasielewski Tymon 2013 POZNAŃ J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
43. Wcisły Bruno 2014 Przedszkole Ala Ma Kota Warszawa J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
44. Winter Kamila 2013 eSesja Chomęcice J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
45. Wojciechowska Marysia 2013 Przedszkole Zielony Zakątek Plewiska Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
46. Wronecka Iga 2014 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
47. Adamkiewicz Lena 2011 LENA LEMONIADA TEAM PŁOCK J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
48. Chojnacki Adam 2012 Poznan J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
49. Czarnecka Lilianna 2012 Majsterklepka Poznan J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
50. Dębicki Jakub 2012 FOKA Bydgoszcz J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
51. Dębowska Julia 2011 ChampionMan Team Czempiń J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
52. Filipionek Jakub 2011 SP 59 Poznań Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
53. Gintyłło Mariam 2011 Akademia Pitagorasa Baranowo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
54. Grzechowiak Jakub 2011 SSP nr 29 Lusówko J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
55. Hancyk Julian 2011 Jalian & Mati Team Tarnowo Podgórne J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
56. Jastrzębski Bartosz 2011 SP nr 25 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
57. Koczorowska Jagoda 2011 Drużyna Szpiku Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
58. Korczak Aleksander 2011 Szkoła Podstawowa w Chwiramie Wałcz J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
59. Korneluk Antonina 2012 Czerwonacki Klub Karate-Do Shotokan Owińska Owińska J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
60. Kowalski Igor 2012 Koninko J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
61. Kozal Milena 2012 FTI Kids Mosina J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
62. Kubiak Igor 2011 Podstawowa nr 2 Mosina J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
63. Kurek Franciszek 2012 Star Wars Kicin J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
64. Makaroński Franek 2011 KS Żak Wałcz J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
65. Maślińśki Jędrzej 2011 Wisła Borek Borek wlkp J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
66. Mitura Kacper 2012 Komorniki J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
67. Ostrowski Wojtek 2012 makieta.net Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
68. Pająk Agata 2011 Społeczna Jedynka Skórzewo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
69. Peszel Zosia 2012 Helios Czempiń Słonin J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
70. Piotruk Nina 2012 A.G. Multischool Project Wągrowiec J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
71. Podlecki Franek 2011 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Rokietnica J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
72. Prendecka Róża 2011 Prendki TRI Wałcz J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
73. Przybylak Szymon 2011 SP 67 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
74. Przybylski Kacper 2012 SP 6 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
75. Przybylski Ksawery 2011 Szkoła Podstawowa w Robakowie Robakowo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
76. Sawicki Antek 2012 SP BOGACZÓW Nowogród Bobrzański J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
77. Sroka Jędrzej 2012 Puszczykowo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
78. Stachowiak Karol 2012 O!Mega Biedrusko J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
79. Stachowski Jakub 2012 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
80. Staszak Krzysztof 2011 SP 2 Suchy Las Złotniki J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
81. Szukiewicz Sebastian 2011 Wrocław J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
82. Walkowiak Jerzy 2011 Studio-motiv.pl Plewiska J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
83. Wcisły Robert 2011 sp330.waw.pl Warszawa J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
84. Weyna Antonina 2012 Biały Domek Kicin Kicin J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
85. Wieczorek Gracja 2011 Sz.P. Krosinko Krosinko J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
86. Witkowska Aleksandra 2011 SP Koziegłowy Koziegłowy J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
87. Wronecka Kaja 2012 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
88. Adamczewski Olek 2010 Szkoła podstawowa 67 poznan Poznan J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
89. Andruszkiewicz Borys 2010 SP 14 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
90. Bieniek Szymon 2010 Sp 63 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
91. Burzak Marcel 2009 SP14 / Warta Poznań Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
92. Czubaszewski Jan 2010 SP64/Czubasie Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
93. Dębicki Kacper 2009 SP60 Bydgoszcz J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
94. Domańska Zuzanna 2009 Mamy-Biegamy Koziegłowy J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
95. Dopierała Anna 2009 Szkoła podstawowa nr 12 Leszno LESZNO J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
96. Dykrzak Barbara 2010 Podstawowa w Pecnej Pecna J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
97. Dzilne Wiktor 2010 POSM Solna Skórzewo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
98. Fleiszar Maksym 2010 W TRI Team Atimex Gruszczyn-Poland J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
99. Gajda Maksymilian 2010 SP 2 Zalasewo Swarzędz J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
100. Grupa Wojciech 2009 KP Koziegłowy Mielno J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
101. Gurdziołek Alicja 2009 UKS Lusowo Niepruszewo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
102. Hanzel Kacper 2010 wałeckie buldożery Wałcz J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
103. Jabłońska Zosia 2010 UKS Grot Koziegłowy Koziegłowy J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
104. Jakubowski Stanisław 2010 SP215 Warszawa J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
105. Janicki Jasiu 2010 Zespół Szkół w Dąbrowie Dąbrowa J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
106. Janik Natasza 2009 SP Przystajń Przystajń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
107. Janus Dawid 2009 star wars Siedlec J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
108. Jarmuda Franek 2009 JARMUDKA / AKADEMIA URBASIA Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
109. Jurkiewicz Olga 2010 SP 17 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
110. Kaczmarek Przemysław 2009 AZS AWF Poznań Triathlon Zalasewo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
111. Kapitan Paweł 2009 SP 9 LESZNO / AZS PWSZ LESZNO LESZNO J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
112. Klinge Nadia 2010 Zalasewo Zalasewo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
113. Koper Julia 2010 SP51 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
114. Kurczewska Jagoda 2009 SP Kobylnica Gruszczyn J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
115. Kurek Antoni 2010 Stars Wars Kicin J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
116. Lisiecki Aleksander 2010 Ciacho TeamTriathlon/ ChampionMan Team Czempiń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
117. Majewska Zofia 2010 Night Runners / SP6 Poznań Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
118. Mazurek Emil 2010 Szkoła Podstawowa nr 2 w Zalasewie Kruszewnia J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
119. Naskręt Julia 2009 Sp nr 4 Kościan Kościan J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
120. Nowak Julia 2009 Unia Swarzędz Siekierki Wielkie J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
121. Nowicka Hanna 2009 SP 14/Warta Poznań Swarzędz J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
122. Nowicki Piotr 2010 Ceków Kolonia Przespolew J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
123. Obst Mateusz 2010 Zalasewo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
124. Pawlak Łucja 2010 SP14 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
125. Pietek Maja 2009 OFIX.PL BIKE TEAM Murowana Goślina J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
126. Pietrasik Mikołaj 2009 SP 14 / Warta Poznań Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
127. Pietrzak Weronika 2009 AZS UAM POZNAŃ Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
128. Pietrzyk Adam 2010 TriFamily Trzebnica J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
129. Podraza Pola 2009 SP51 Borówiec J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
130. Purandare Jan 2009 Szkoła Podstawowa Cogito w Poznaniu Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
131. Purandare Roy 2009 Szkoła Podstawowa Cogito w Poznaniu Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
132. Ratajczyk Cezary 2010 Sportmania Słupca Słupca J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
133. Sawicki Michał 2009 SP BOGACZÓW Nowogród Bobrzański J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
134. Sroka Hanna 2010 Puszczykowo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
135. Stolpe Tomasz 2009 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
136. Sutherland Adam 2009 SP 2 PLEWISKA PLEWISKA J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
137. Szłapka Antonina 2010 Szkoła podstawowa nr 2 w Plewiskach Plewiska J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
138. Światowy Iga 2009 Ślimaki Barcin Barcin J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
139. Tkaczyk Maciej 2009 SP nr 2 w Zalasewie Kruszewnia J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
140. Trzeciak Wiktor 2009 SP nr 2 Zalasewo Zalasewo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
141. Wąsik Antoni 2009 SCIM Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
142. Woźniak Matylda 2009 Szkoła Podstawowa nr 2 w Kościanie Kościan J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
143. Wrótny Szymon 2010 Team Maślice Wroclaw J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
144. Zienkowicz Zuzanna 2009 SP 3 Luboń Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
145. Biskup Iga 2008 MKP WĄGROWIEC WĄGROWIEC J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
146. Buśkiewicz Kacper 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA TULCE Tulce J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
147. Gajb Maria 2008 OPZ ZAWARCIE Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
148. Godzich Mikołaj 2007 Szkoła Podstawowa NR 6 Września Września J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
149. Graduszewski Teodor 2008 fotoakademickie Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
150. Grzechowiak Antoni 2008 SSP nr 29 Lusówko J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
151. Hałas Dominik 2008 TriNewbies Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
152. Jabłoński Jakub 2007 SP nr 74 / My TRI Team Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
153. Janeczek Liliana 2008 SP 51 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
154. Jaskólski Wojciech 2008 UKS Lusowo Tarnowo Podgórne J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
155. Jurkiewicz Mateusz 2007 SP 17 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
156. Juszkiewicz Oliwia 2007 Sp7 Leszno Garzyn J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
157. Kaczmarek Michał 2008 sp61 Poznań Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
158. Kapitan Agata 2007 SP 9 LESZNO / AZS PWSZ LESZNO LESZNO J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
159. Koczorowski Kajetan 2008 Drużyna Szpiku Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
160. Konieczniak Mateusz 2008 KS AZS AWF Poznań Rosnówko J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
161. Kotlińska Zofia 2008 OPZ ZAWARCIE Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
162. Kruś Bartosz 2008 Pomóż Tosi Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
163. Łapawa Jagoda 2007 CityZen Poznań / Mocni w Gębie Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
164. Maślińśki Mikołaj 2007 Wisła Borek Borek wlkp J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
165. Matusewicz Oskar 2008 Zielona Gòra J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
166. Mejer Stanisław 2007 SP 2 Suchy Las Suchy Las J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
167. Musiał Piotr 2007 Mamy-Biegamy Luboń J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
168. Napierała Leon 2008 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
169. Naskręt Zuzanna 2007 Sp nr 4 Kościan Kościan J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
170. Niewiadomski Sophie 2007 Miejski Klub Pływacki KOŁOBRZEG Kołobrzeg J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
171. Nowak-Łażewska Dorota 2007 Niepubliczna SP Otwarte Drzwi Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
172. Olejnik Szymon 2007 SSP 14/Warta Poznań Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
173. Olichwer Natan 2008 Sp7 Leszno Leszno J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
174. Pilc Wojciech 2007 Dres i Laczki Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
175. Piotruk Krzysztof 2008 A.G. Multischool Project Wągrowiec J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
176. Pisanko Franciszek 2008 UKS LUSOWO Dąbrowa J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
177. Plaszczak Karol 2007 Bonum Futurum Tulce Tulce J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
178. Protasewicz Jakub 2008 SP Rokietnica Rokietnica J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
179. Przybylski Szymon 2007 SP 6 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
180. Pyziołek Michał 2008 SP 8 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
181. Rybacka Małgorzata 2008 OPZ ZAWARCIE Szczytniki J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
182. Sroka Maria 2007 Puszczykowo J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
183. Stachowiak Szymon 2008 Rokietnica Biega Rokietnica J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
184. Staszak Maciej 2008 SP 2 Suchy Las Złotniki J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
185. Stempak Marta 2007 IUKS1Poznań Owińska J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
186. Stolpe Marek 2007 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
187. Szarszewski Krzysztof 2007 SP nr 7 LESZNO - JERZYK TEAM Lipno J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
188. Szyttenholm Gabriel 2008 Neuron.Centrum.Zdazyc z Pomoca Bydgoszcz J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
189. Woźniak Patrycja 2007 szkola podstawowa w Ostrowitem Ostrowite J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
190. Zydorowicz Amelka 2007 Sp 74 Poznań Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
191. Żurawska Nicole 2008 Szkoła podstawowa Cogito Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
192. Banach Kornelia 2017 Mamy Biegamy Wągrowiec Junior 1
193. Chumburidze Nikoloz 2017 Poznań Junior 1
194. Czarnecki Tadeusz 2017 Poznan Junior 1
195. Dominiak Agata 2018 Alex Deutschland GmbH Szczecin Junior 1
196. Filipionek Jan 2017 Poznań Junior 1
197. Kroczak Barbara 2017 Podniebny Świat Poznań Junior 1
198. Kuik Aleksander 2017 eurorower.pl Poznań Junior 1
199. Lipiński Wojciech 2017 Kozy Junior 1
200. Makarońska Nela 2018 Wałcz Junior 1
201. Matyla Jędrzej 2017 Mosina Junior 1
202. Michałowska Aleksandra 2018 Kościan Junior 1
203. Nowacka Anna 2017 Poznań Junior 1
204. Pieszak Franio 2018 Kanapowe Pampry Góra Junior 1
205. Pieszak Henio 2018 Kanapowe Pampry Góra Junior 1
206. Ratajczak Julia 2018 Night Runners Mosina Junior 1
207. Waligórska Joanna 2017 Wrocław Junior 1
208. Węgielewski Filip 2017 Bydgoszcz Junior 1
209. Winter Eryk 2017 eSesja Chomęcice Junior 1
210. Bartkiewicz Klara 2016 Poznań Junior 2
211. Czubak Julian 2016 Mikrosłoń Poznań Junior 2
212. Dominiak Hubert 2016 Alex Deutschland GmbH Szczecin Junior 2
213. Dziubak Franciszek 2016 Biedrusko Junior 2
214. Hałas Szymon 2015 TriNewbies Poznań Junior 2
215. Kaczmarek Julia 2015 przedszkole nr 93 poznan Poznań Junior 2
216. Kamińska Marcelina 2016 Komorniki Junior 2
217. Kosicka Pola 2015 POZNAŃ Junior 2
218. Łapawa Gabriela 2015 Mocni w Gębie Poznan Junior 2
219. Matyla Jagna 2016 Przedszkole Janka Wędrowniczka w Mosinie Mosina Junior 2
220. Mikołajczak Kuba 2015 Przedszkole Zielony Zakątek Poznań Junior 2
221. Mitukiewicz Nela 2015 Komorniki Junior 2
222. Mitura Piotruś 2015 Komorniki Junior 2
223. Nadolski Jeremi 2016 Przedszkole Akuku w Łęknie Zaniemyśl Junior 2
224. Olejnik Wiktoria 2016 Przedszkole 9 Poznań Junior 2
225. Ostrowski Krzyś 2016 makieta.net Poznań Junior 2
226. Owczarzak Pola 2015 Koziegłowy Junior 2
227. Pietz Antonina 2016 CBN Poznań Junior 2
228. Piśmienny Wojciech 2016 WOJTEK TEAM Rabowice/Swarzędz Junior 2
229. Podraza Olaf 2015 Borówiec Junior 2
230. Pszczółkowski Kacper 2015 Poznań Junior 2
231. Ratajczak Lena 2016 Night Runners Mosina Junior 2
232. Skarżyńska Maria 2015 Poznań Junior 2
233. Spryszyński Sebastian 2016 TRIrodzinka.pl Bydgoszcz Junior 2
234. Stachowiak Zuzanna 2016 Żłobek Przystań Odkrywców Biedrusko Junior 2
235. Szukiewicz Izabela 2016 Wrocław Junior 2
236. Światowy Patryk 2015 Światowy Team Barcin Junior 2
237. Walkowiak Maria 2016 Studio-motiv.pl Plewiska Junior 2
238. Wasielewski Kosma 2016 Poznan Junior 2
239. Wąsik Zofia 2015 SCIM Poznań Junior 2
240. Wiśniewska Nadia 2016 Niepubliczne Przedszkole im. Janka Wędrowniczka w Mosinie Mosina Junior 2
241. Woźniak Liliana 2015 przedszkole Miś Uszatek Słupca Junior 2