Lista startowa

Junior Poznań Triathlon 2019

Poznań 28.06.2019



Liczba zgłoszonych zawodników: 241


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto -> Dystans ->
1. Obst Mateusz 2010 Zalasewo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
2. Gintyłło Mariam 2011 Akademia Pitagorasa Baranowo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
3. Światowy Iga 2009 Ślimaki Barcin Barcin J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
4. Światowy Patryk 2015 Światowy Team Barcin Junior 2
5. Światowy Pola 2014 Światowy Team Barcin J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
6. Dziubak Franciszek 2016 Biedrusko Junior 2
7. Dziubak Zuzanna 2014 Biedrusko J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
8. Stachowiak Karol 2012 O!Mega Biedrusko J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
9. Stachowiak Wiktor 2014 O!Mega Biedrusko J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
10. Stachowiak Zuzanna 2016 Żłobek Przystań Odkrywców Biedrusko Junior 2
11. Maślińśki Jędrzej 2011 Wisła Borek Borek wlkp J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
12. Maślińśki Mikołaj 2007 Wisła Borek Borek wlkp J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
13. Podraza Olaf 2015 Borówiec Junior 2
14. Podraza Pola 2009 SP51 Borówiec J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
15. Dębicki Jakub 2012 FOKA Bydgoszcz J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
16. Dębicki Kacper 2009 SP60 Bydgoszcz J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
17. Spryszyński Sebastian 2016 TRIrodzinka.pl Bydgoszcz Junior 2
18. Szyttenholm Gabriel 2008 Neuron.Centrum.Zdazyc z Pomoca Bydgoszcz J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
19. Szyttenholm Pola 2013 Trispace Bydgoszcz J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
20. Węgielewski Filip 2017 Bydgoszcz Junior 1
21. Winter Eryk 2017 eSesja Chomęcice Junior 1
22. Winter Kamila 2013 eSesja Chomęcice J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
23. Piotrowicz Jan Bruno 2014 Mocni w Gebie Czempin J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
24. Dębowska Julia 2011 ChampionMan Team Czempiń J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
25. Lisiecka Nina 2013 Ciacho TeamTriathlon/ ChampionMan Team Czempiń J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
26. Lisiecki Aleksander 2010 Ciacho TeamTriathlon/ ChampionMan Team Czempiń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
27. Janicki Jasiu 2010 Zespół Szkół w Dąbrowie Dąbrowa J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
28. Pisanko Franciszek 2008 UKS LUSOWO Dąbrowa J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
29. Obst Tymoteusz 2013 #owocbiega Dąbrówka J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
30. Juszkiewicz Hania 2013 Młode orły Garzyn J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
31. Juszkiewicz Oliwia 2007 Sp7 Leszno Garzyn J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
32. Pieszak Franio 2018 Kanapowe Pampry Góra Junior 1
33. Pieszak Henio 2018 Kanapowe Pampry Góra Junior 1
34. Pieszak Tosia 2014 Kanapowe Pampry Góra J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
35. Kurczewska Jagoda 2009 SP Kobylnica Gruszczyn J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
36. Fleiszar Maksym 2010 W TRI Team Atimex Gruszczyn-Poland J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
37. Kurek Antoni 2010 Stars Wars Kicin J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
38. Kurek Franciszek 2012 Star Wars Kicin J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
39. Weyna Antonina 2012 Biały Domek Kicin Kicin J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
40. Niewiadomski Sophie 2007 Miejski Klub Pływacki KOŁOBRZEG Kołobrzeg J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
41. Kamińska Marcelina 2016 Komorniki Junior 2
42. Mitukiewicz Nela 2015 Komorniki Junior 2
43. Mitura Kacper 2012 Komorniki J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
44. Mitura Piotruś 2015 Komorniki Junior 2
45. Kowalski Igor 2012 Koninko J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
46. Michałowska Aleksandra 2018 Kościan Junior 1
47. Naskręt Julia 2009 Sp nr 4 Kościan Kościan J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
48. Naskręt Zuzanna 2007 Sp nr 4 Kościan Kościan J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
49. Woźniak Matylda 2009 Szkoła Podstawowa nr 2 w Kościanie Kościan J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
50. Domańska Urszula 2013 Mamy-Biegamy Koziegłowy J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
51. Domańska Zuzanna 2009 Mamy-Biegamy Koziegłowy J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
52. Jabłońska Zosia 2010 UKS Grot Koziegłowy Koziegłowy J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
53. Owczarzak Pola 2015 Koziegłowy Junior 2
54. Witkowska Aleksandra 2011 SP Koziegłowy Koziegłowy J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
55. Lipiński Wojciech 2017 Kozy Junior 1
56. Wieczorek Gracja 2011 Sz.P. Krosinko Krosinko J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
57. Mazurek Emil 2010 Szkoła Podstawowa nr 2 w Zalasewie Kruszewnia J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
58. Tkaczyk Maciej 2009 SP nr 2 w Zalasewie Kruszewnia J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
59. Dopierała Anna 2009 Szkoła podstawowa nr 12 Leszno LESZNO J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
60. Kapitan Agata 2007 SP 9 LESZNO / AZS PWSZ LESZNO LESZNO J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
61. Kapitan Paweł 2009 SP 9 LESZNO / AZS PWSZ LESZNO LESZNO J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
62. Olichwer Natan 2008 Sp7 Leszno Leszno J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
63. Szarszewski Krzysztof 2007 SP nr 7 LESZNO - JERZYK TEAM Lipno J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
64. Burzak Marcel 2009 SP14 / Warta Poznań Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
65. Musiał Piotr 2007 Mamy-Biegamy Luboń J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
66. Orlicka Zofia 2013 Przedszkole Małe Talenty Luboń Luboń J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
67. Pietrasik Mikołaj 2009 SP 14 / Warta Poznań Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
68. Zienkowicz Zuzanna 2009 SP 3 Luboń Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
69. Grzechowiak Antoni 2008 SSP nr 29 Lusówko J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
70. Grzechowiak Jakub 2011 SSP nr 29 Lusówko J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
71. Grzechowiak Leon 2013 Przedszkole nr 127 Lusówko J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
72. Grupa Wojciech 2009 KP Koziegłowy Mielno J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
73. Kozal Milena 2012 FTI Kids Mosina J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
74. Kubiak Igor 2011 Podstawowa nr 2 Mosina J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
75. Matyla Jagna 2016 Przedszkole Janka Wędrowniczka w Mosinie Mosina Junior 2
76. Matyla Jędrzej 2017 Mosina Junior 1
77. Ratajczak Julia 2018 Night Runners Mosina Junior 1
78. Ratajczak Lena 2016 Night Runners Mosina Junior 2
79. Wiśniewska Nadia 2016 Niepubliczne Przedszkole im. Janka Wędrowniczka w Mosinie Mosina Junior 2
80. Pietek Maja 2009 OFIX.PL BIKE TEAM Murowana Goślina J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
81. Gurdziołek Alicja 2009 UKS Lusowo Niepruszewo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
82. Sawicki Antek 2012 SP BOGACZÓW Nowogród Bobrzański J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
83. Sawicki Franek 2014 SP BOGACZÓW Nowogród Bobrzański J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
84. Sawicki Michał 2009 SP BOGACZÓW Nowogród Bobrzański J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
85. Niklewicz Filip 2013 Przedszkole Bajeczka Oborniki J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
86. Woźniak Patrycja 2007 szkola podstawowa w Ostrowitem Ostrowite J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
87. Korneluk Antonina 2012 Czerwonacki Klub Karate-Do Shotokan Owińska Owińska J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
88. Stempak Marta 2007 IUKS1Poznań Owińska J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
89. Dykrzak Barbara 2010 Podstawowa w Pecnej Pecna J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
90. Sutherland Adam 2009 SP 2 PLEWISKA PLEWISKA J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
91. Szłapka Antonina 2010 Szkoła podstawowa nr 2 w Plewiskach Plewiska J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
92. Wachowiak Aleksander 2013 Plewiska J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
93. Walkowiak Jerzy 2011 Studio-motiv.pl Plewiska J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
94. Walkowiak Maria 2016 Studio-motiv.pl Plewiska Junior 2
95. Adamkiewicz Lena 2011 LENA LEMONIADA TEAM PŁOCK J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
96. Adamczewski Olek 2010 Szkoła podstawowa 67 poznan Poznan J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
97. Chojnacki Adam 2012 Poznan J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
98. Czarnecka Lilianna 2012 Majsterklepka Poznan J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
99. Czarnecki Tadeusz 2017 Poznan Junior 1
100. Czubaszewski Piotr 2014 P21 / Czubasie Poznan J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
101. Łapawa Gabriela 2015 Mocni w Gębie Poznan Junior 2
102. Wasielewski Kosma 2016 Poznan Junior 2
103. Andruszkiewicz Borys 2010 SP 14 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
104. Andrzejewska Zofia 2013 Przedszkole 187 Poznań Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
105. Bartkiewicz Klara 2016 Poznań Junior 2
106. Bieniek Szymon 2010 Sp 63 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
107. Chumburidze Nikoloz 2017 Poznań Junior 1
108. Czerwiński Mikiłaj 2014 Przedszkole 122 Mali Przyrodnicy w Poznaniu Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
109. Czubak Julian 2016 Mikrosłoń Poznań Junior 2
110. Czubaszewski Jan 2010 SP64/Czubasie Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
111. Filipionek Barbara 2014 Przedszkole nr 15 Calineczka Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
112. Filipionek Jakub 2011 SP 59 Poznań Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
113. Filipionek Jan 2017 Poznań Junior 1
114. Gajb Maria 2008 OPZ ZAWARCIE Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
115. Graduszewska Jadwiga 2014 fotoakademickie.pl Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
116. Graduszewska Łucj 2014 fotoakademickie Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
117. Graduszewski Teodor 2008 fotoakademickie Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
118. Hałas Dominik 2008 TriNewbies Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
119. Hałas Szymon 2015 TriNewbies Poznań Junior 2
120. Hyży Mikołaj 2013 Outlet AGD www.wgniecione.pl Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
121. Jabłoński Bartosz 2013 Przedszkole nr 58 / My TRI Team Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
122. Jabłoński Jakub 2007 SP nr 74 / My TRI Team Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
123. Janeczek Liliana 2008 SP 51 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
124. Jarmuda Franek 2009 JARMUDKA / AKADEMIA URBASIA Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
125. Jastrzębski Bartosz 2011 SP nr 25 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
126. Jurkiewicz Mateusz 2007 SP 17 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
127. Jurkiewicz Olga 2010 SP 17 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
128. Kaczmarek Julia 2015 przedszkole nr 93 poznan Poznań Junior 2
129. Kaczmarek Michał 2008 sp61 Poznań Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
130. Kaczmarek Wiktoria 2013 przedszkole nr 93 poznan Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
131. Koczorowska Jagoda 2011 Drużyna Szpiku Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
132. Koczorowski Kajetan 2008 Drużyna Szpiku Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
133. Koper Julia 2010 SP51 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
134. Kosicka Pola 2015 POZNAŃ Junior 2
135. Kotlińska Hanna 2013 OPZ ZAWARCIE Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
136. Kotlińska Zofia 2008 OPZ ZAWARCIE Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
137. Kroczak Barbara 2017 Podniebny Świat Poznań Junior 1
138. Kroczak Stanisław 2013 Podniebny Świat Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
139. Kruś Bartosz 2008 Pomóż Tosi Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
140. Kruś Lena 2013 Pomóż Tosi Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
141. Kuik Aleksander 2017 eurorower.pl Poznań Junior 1
142. Łapawa Jagoda 2007 CityZen Poznań / Mocni w Gębie Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
143. Majewska Zofia 2010 Night Runners / SP6 Poznań Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
144. Mikołajczak Kuba 2015 Przedszkole Zielony Zakątek Poznań Junior 2
145. Napierała Leon 2008 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
146. Nowacka Anna 2017 Poznań Junior 1
147. Nowak-Łażewska Dorota 2007 Niepubliczna SP Otwarte Drzwi Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
148. Olejnik Szymon 2007 SSP 14/Warta Poznań Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
149. Olejnik Wiktoria 2016 Przedszkole 9 Poznań Junior 2
150. Ostrowski Krzyś 2016 makieta.net Poznań Junior 2
151. Ostrowski Wojtek 2012 makieta.net Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
152. Pawlak Łucja 2010 SP14 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
153. Pietrzak Weronika 2009 AZS UAM POZNAŃ Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
154. Pietz Antonina 2016 CBN Poznań Junior 2
155. Pilc Wojciech 2007 Dres i Laczki Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
156. Przybylak Szymon 2011 SP 67 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
157. Przybylski Kacper 2012 SP 6 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
158. Przybylski Szymon 2007 SP 6 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
159. Pszczółkowski Kacper 2015 Poznań Junior 2
160. Purandare Jan 2009 Szkoła Podstawowa Cogito w Poznaniu Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
161. Purandare Roy 2009 Szkoła Podstawowa Cogito w Poznaniu Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
162. Pyziołek Michał 2008 SP 8 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
163. Ruciński Jan 2013 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
164. Skarżyńska Maria 2015 Poznań Junior 2
165. Smoczyk Wiktor 2013 Victoria Jarocin Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
166. Stachowski Jakub 2012 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
167. Stolpe Marek 2007 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
168. Stolpe Tomasz 2009 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
169. Szafran Antoni 2013 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
170. Szubert Przemysław 2014 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
171. Wasielewski Tymon 2013 POZNAŃ J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
172. Wąsik Antoni 2009 SCIM Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
173. Wąsik Zofia 2015 SCIM Poznań Junior 2
174. Wojciechowska Marysia 2013 Przedszkole Zielony Zakątek Plewiska Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
175. Wronecka Iga 2014 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
176. Wronecka Kaja 2012 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
177. Zydorowicz Amelka 2007 Sp 74 Poznań Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
178. Żurawska Nicole 2008 Szkoła podstawowa Cogito Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
179. Nowicki Piotr 2010 Ceków Kolonia Przespolew J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
180. Janik Natasza 2009 SP Przystajń Przystajń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
181. Sroka Hanna 2010 Puszczykowo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
182. Sroka Jędrzej 2012 Puszczykowo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
183. Sroka Maria 2007 Puszczykowo J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
184. Piśmienny Wojciech 2016 WOJTEK TEAM Rabowice/Swarzędz Junior 2
185. Przybylski Ksawery 2011 Szkoła Podstawowa w Robakowie Robakowo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
186. Przybylski Oliwier 2013 Szkoła Podstawowa w Robakowie Robakowo J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
187. Podlecki Franek 2011 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Rokietnica J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
188. Protasewicz Jakub 2008 SP Rokietnica Rokietnica J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
189. Stachowiak Szymon 2008 Rokietnica Biega Rokietnica J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
190. Konieczniak Mateusz 2008 KS AZS AWF Poznań Rosnówko J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
191. Janus Dawid 2009 star wars Siedlec J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
192. Nowak Julia 2009 Unia Swarzędz Siekierki Wielkie J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
193. Dzilne Dominika 2013 Skórzewo J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
194. Dzilne Wiktor 2010 POSM Solna Skórzewo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
195. Pająk Agata 2011 Społeczna Jedynka Skórzewo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
196. Pająk Mateusz 2014 Przedszkole Iskierki Skórzewo J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
197. Peszel Zosia 2012 Helios Czempiń Słonin J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
198. Ratajczyk Anna 2013 Sportmania Słupca Słupca J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
199. Ratajczyk Cezary 2010 Sportmania Słupca Słupca J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
200. Ratajczyk Hanna 2013 Sportmania Słupca Słupca J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
201. Woźniak Liliana 2015 przedszkole Miś Uszatek Słupca Junior 2
202. Mejer Stanisław 2007 SP 2 Suchy Las Suchy Las J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
203. Gajda Maksymilian 2010 SP 2 Zalasewo Swarzędz J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
204. Nowicka Hanna 2009 SP 14/Warta Poznań Swarzędz J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
205. Dominiak Agata 2018 Alex Deutschland GmbH Szczecin Junior 1
206. Dominiak Hubert 2016 Alex Deutschland GmbH Szczecin Junior 2
207. Rybacka Małgorzata 2008 OPZ ZAWARCIE Szczytniki J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
208. Hancyk Julian 2011 Jalian & Mati Team Tarnowo Podgórne J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
209. Hancyk Mateusz 2013 Jalian & Mati Team Tarnowo Podgórne J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
210. Jaskólski Wojciech 2008 UKS Lusowo Tarnowo Podgórne J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
211. Pietrzyk Adam 2010 TriFamily Trzebnica J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
212. Buśkiewicz Kacper 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA TULCE Tulce J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
213. Plaszczak Karol 2007 Bonum Futurum Tulce Tulce J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
214. Hanzel Kacper 2010 wałeckie buldożery Wałcz J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
215. Hanzel Marcel 2013 wałeckie buldożery Wałcz J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
216. Korczak Aleksander 2011 Szkoła Podstawowa w Chwiramie Wałcz J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
217. Korczak Tomasz 2013 Szkoła Podstawowa w Chwiramie Wałcz J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
218. Makarońska Nela 2018 Wałcz Junior 1
219. Makaroński Franek 2011 KS Żak Wałcz J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
220. Prendecka Róża 2011 Prendki TRI Wałcz J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
221. Jakubowski Stanisław 2010 SP215 Warszawa J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
222. Wcisły Bruno 2014 Przedszkole Ala Ma Kota Warszawa J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
223. Wcisły Robert 2011 sp330.waw.pl Warszawa J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
224. Banach Kornelia 2017 Mamy Biegamy Wągrowiec Junior 1
225. Biskup Iga 2008 MKP WĄGROWIEC WĄGROWIEC J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
226. Piotruk Krzysztof 2008 A.G. Multischool Project Wągrowiec J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
227. Piotruk Nina 2012 A.G. Multischool Project Wągrowiec J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
228. Waligórski Tomasz 2014 Wroclaw J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
229. Wrótny Szymon 2010 Team Maślice Wroclaw J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
230. Szukiewicz Izabela 2016 Wrocław Junior 2
231. Szukiewicz Sebastian 2011 Wrocław J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
232. Waligórska Joanna 2017 Wrocław Junior 1
233. Godzich Mikołaj 2007 Szkoła Podstawowa NR 6 Września Września J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
234. Kaczmarek Przemysław 2009 AZS AWF Poznań Triathlon Zalasewo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
235. Klinge Nadia 2010 Zalasewo Zalasewo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
236. Trzeciak Wiktor 2009 SP nr 2 Zalasewo Zalasewo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
237. Nadolska Marta 2013 Zaniemyśl Zaniemyśl J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
238. Nadolski Jeremi 2016 Przedszkole Akuku w Łęknie Zaniemyśl Junior 2
239. Matusewicz Oskar 2008 Zielona Gòra J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
240. Staszak Krzysztof 2011 SP 2 Suchy Las Złotniki J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
241. Staszak Maciej 2008 SP 2 Suchy Las Złotniki J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m