Lista startowa

VI Bieg NASZA DYCHA

Gostyń, 07.04.2019
Dystans: 10 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 371


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
106 Kuchnik Piotr 1986 "MŁODE ORŁY"
146 Dettlaff Remigiusz 1980 -
328 Szymaniak Małgorzata 1972 1972
255 Czamański Zbigniew 1973 1973
76 Jaronski Hubert 1975 1975
114 Nowaczyk Paweł 1982 1982
187 Leśniewicz Przemysław 1983 1983
67 Przydróżna Julita 1979 26,2
65 Kuczyński Rafał 1971 26.2
347 Ptashuk Katsiaryna 1991 Achilles leszno
125 Niewiada Marcin 1982 Acid Drinkers Maniacs
327 Cichowlas Przemysław 1991 Acitve Lifestyle Transformers
43 Koszel Kuba 1989 ACTIVE LIFESTYLE
263 Kasprzak Artur 1995 ACTIVE LIFESTYLE TEAM
259 Olejniczak Krzysztof 1967 AGROZIÓŁKOWO
275 Kin Adrian 1986 ALBANNERS
279 Goszczyński Wojciech 2002 Alfa Team
77 Raszewski Grzegorz 1966 ArdaghGroup Gostyń (Huta Szkła)
2 Nowicki Adam 1990 ASICS FrontRunner Polska/MKL Szczecin
2 Nowicki Adam 1990 ASICS FrontRunner Polska/MKL Szczecin
22 Krzymińska Maria 1957 Babcie Biegają
23 Dubiał Halina 1955 Babcie Biegają
239 Nowak JÓzef 1955 BBC SKÓRZEWO
52 Biderman Przemysław 1987 BIDUS BIEGA
230 Karwik Mirosław 1963 bieg o zdunowskiego kafla
361 Wenderski Wojciech 1988 Biegaj z Krobią
333 Kasztelan Patrycja 1997 Biegaj z Krobią
135 Willak Hanna 1972 Biegam bo lubię
136 Willak Patryk 1997 Biegam bo lubię
299 Piasecki Radosław 1978 BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW
214 Płuciniczak Aleksandra 1990 Bodzewko
188 Wojtkowiak Piotr 1990 Bodzewo
70 Szymkowiak Agnieszka 1981 Bojanowo
103 Skowronek Przemysław 1980 Borek
281 Łabędzki Piotr 1984 Borek Wielkopolski
282 Kasperkowiak Zosia 2002 Borek Wielkopolski
75 Razik Tadeusz 1952 brak
240 Skrzypczak Hanna 1967 Browar Fortuna
84 Dudek Bartosz 1987 BWM
277 Łocman Alicja 1980 CONNECTOR TEAM
93 Kędzia Dominik 1972 Czempiń
171 Paluszak Dariusz 1975 Czempiń
143 Marciniak Roman 1976 Czerwonak
9 Tomaszewski Dominik 1972 Dendrorunners
48 Norkiewicz Krzysztof 1967 DRUŻYNA FRANKA
80 Bartosik Daniel 1981 DRUŻYNA SZPIKU
169 Ratajczyk Anna 1981 Drużyna Szpiku
280 Leman Maciej 1970 Drużyna Szpiku
341 Pawlik Mariusz 1980 Drużyna szpiku
134 Kalitka Tomasz 1973 Dworczak Team
150 Michalski Tomasz 1981 Dworczak Team
227 Kalitka Monika 1997 Dworczak Team
261 Przybył Piotr 1972 EASY RUNNERS
265 Szczepaniak Jacek 1966 Eko-Cargo Sp. z o.o.
155 Perek Paweł 1993 EPA 600
145 Molinus Jakub 1978 Evolutio CWR
21 Szymkowski Czesław 1948 Fabryka Formy
359 Grzegórzek Paulina 1987 FlyPark Team
360 Grzegórzek Piotr 1987 FlyPark Team
290 Przybył Rafał 1989 Fundacja Przybył z pomocą
357 Przybył Rafał 1989 Fundacja Przybył z pomocą
47 Baum Marek 1995 Garzyn
152 Talma Marcin 1991 GB Wielkopolscy Biegacze
365 Wajszczak Lidia 1992 GB Wielkopolscy Biegacze
350 Tęgi Maciej 1985 Gdynia
149 Kostrzewski Dariusz 1977 GKR GOSTYŃ
273 Andrzejczak Aneta 1983 Głoginin
117 Radolak Robert 1989 Gostyn
235 Lubiatowski Piotr 1984 Gostyn
274 Pluta Rafal 1975 Gostyn
326 Żak Magdalena 1980 Gostyn
358 Wolna Iwona 1968 Gostyn
24 Rychły Mariusz 1982 gostyń
28 Drzymała Jakub 1993 Gostyń
38 Kozaczek Adrian 1988 Gostyń
42 Tomaszewski Przemysław 1969 Gostyń
46 Smardzewski Jacek 1967 Gostyń
53 Rogala Anna 1990 Gostyń
54 Małyszek Krzysztof 1978 Gostyń
64 Rybicki Jacek 1970 Gostyń
71 Ratuszny Jakub 1989 Gostyń
79 Machowicz Jolanta 1975 Gostyń
94 Grzeszczak Karol 1973 Gostyń
105 Boruszewski Piotr 1978 Gostyń
111 Jaskierski Michał 1975 Gostyń
116 Sworowski Rafał 1984 Gostyń
124 Mikołajczak Wiesław 1970 Gostyń
141 Konieczny Marcin 1979 Gostyń
144 Handke Marzena 1971 Gostyń
168 Rolnik Jarosław 1971 Gostyń
173 Feledziak Wojciech 1982 Gostyń
177 Kapała Mateusz 1989 Gostyń
191 Furman Jakub 2000 Gostyń
193 Feledziak Witold 1980 Gostyń
194 Matyśkiewicz Krzysztof 1966 Gostyń
219 DĘbski Dominik 1990 Gostyń
234 Szajek Barbara 1991 Gostyń
237 Nowacka Agnieszka 1990 Gostyń
236 Nowacki Damian 1985 Gostyń
243 Jagodzik Michał 1987 Gostyń
250 Dubowik Anna 1980 Gostyń
251 Handke Joanna 1975 Gostyń
267 Jagodziński Aleksander 1976 Gostyń
271 Kucharski Krzysztof 1981 Gostyń
278 Goszczyńska Maria 1997 Gostyń
292 Piszczelak Łukasz 1988 Gostyń
297 Sierżant Karol 1976 Gostyń
302 Białoskórska Olga 1965 Gostyń
311 Orpel Michalina 1985 Gostyń
309 Doliński Damian 1981 Gostyń
312 Smektała Adam 1996 Gostyń
313 Szymczak Dariusz 1975 Gostyń
324 Witczak Artur 1980 GOSTYŃ
325 Włodarczak Sebastian 1987 Gostyń
344 Łakomy Jarosław 1968 Gostyń
352 Artmańska Agnieszka 1977 Gostyń
354 Staniaszek Izabela 1976 Gostyń
8 Marcinkowski Robert 1976 Gostyń
8 Marcinkowski Robert 1976 Gostyń
305 Jeż Jolanta 1976 Gostyń Easy Trail
12 Dańczak Tadeusz 1972 Gostyńska huta szkła - Ardagh Glass
13 Dańczak Anna 1974 Gostyńska huta szkła - Ardagh Glass
14 Biskup Anna 1981 Gostyńska huta szkła - Ardagh Glass
15 Biskup Błażej 1982 Gostyńska huta szkła - Ardagh Glass
12 Dańczak Tadeusz 1972 Gostyńska huta szkła - Ardagh Glass
13 Dańczak Anna 1974 Gostyńska huta szkła - Ardagh Glass
14 Biskup Anna 1981 Gostyńska huta szkła - Ardagh Glass
15 Biskup Błażej 1982 Gostyńska huta szkła - Ardagh Glass
133 Zakaszewska Alicja 1971 Góra
301 Błaszczyk Tomasz 1979 Góra
66 Bajer Krzysztof 1980 Grodzisko
35 Szczechowiak Przemysław 1980 Gronówko
202 Faryniarz Mateusz 1990 Gruszczyn
3 Paluszkiewicz Basia 1998 GTS CITIUS
11 Paluszkiewicz Małgorzata 1972 GTS CITIUS
3 Paluszkiewicz Basia 1998 GTS CITIUS
11 Paluszkiewicz Małgorzata 1972 GTS CITIUS
6 Paluszkiewicz Bogdan 1972 GTS Citius/UKS BIskupianka Stara Krobia
222 Pietrzyk Tomasz 1981 Hengst Poland
20 Rakowski Bartosz 1979 Hernik Team
295 Gródziński Marcin 1984 ja tu tylko sprzątam
211 Mikołajczak Arkadiusz 1990 Jarocin
50 Nehring Jarosław 1971 JW 1517 1 Ldplot
254 Chudziński Łukasz 1982 Kaniasiatka
200 Tylicki Robert 1972 Karkonosz Running Team
51 Manel Mariusz 1973 Kąkolewo
208 Nowak Marcin 1971 KB MIŚ BOREK WLKP.
215 Wira Mariusz 1973 KB MIŚ BOREK WLKP.
320 Tomaszewski Artur 1984 KB MIŚ BOREK WLKP.
346 Roszak Marcin 1980 KB MIŚ BOREK WLKP.
334 Pieniężny Adam 1975 KB Sukces
199 Bartkowiak Hubert 1968 KB SUKCES Żmigród
345 Mogilan Arkadiusz 1984 KB Sukces Żmigród
210 Banaszak Tomasz 1983 KD7W
314 Plewko Jakub 1983 KGHM ZG RUN
317 Dobroś Dawid 1989 KGHM ZG RUN
319 Szczepański Mateusz 1994 KGHM ZG RUN
349 Winniczuk Karol 1983 KGHM ZG RUN
276 Antkowiak Joanna 1981 Kobiety Biegają
244 Krzyżański Remigiusz 1962 Kościan
245 Krzyżańska Arleta 1966 Kościan
61 Dąbrowski Dawid 1981 Kościan Team
82 Bokus Eugeniusz 1963 Kościan Team
110 Kasperski Robert 1968 Kościan Team
226 WŁodarczyk MichaŁ 1996 Koźmin Biega
291 Naglak Łukasz 1982 Koźmin Biega
331 Marciniak Jakub 1989 Koźmin Biega
78 Dajewski Michal 1982 KP PSP GOSTYN
107 Kubiak Michał 1979 KPP Gostyń
87 Rejek WiesŁaw 1955 Krobia
95 Kolasińska Magdalena 1992 Krobia
130 Kończak Barbara 1989 Krobia
156 Ratajczak Tomasz 1975 Krobia
157 Ratajczak Joanna 1983 Krobia
33 WaligÓra Michalina 1990 KROTOSZYN
34 WaligÓra Adam 1980 KROTOSZYN
203 Kroczak Grzegorz 1984 Krotoszyn
248 Jaworski Paweł 1976 Krotoszyn
253 Dzikowski PaweŁ 1970 Krotoszyn
322 Mrzywka Waldemar 1962 KROTOSZYN
335 Mądrecki Dariusz 1968 Krotoszyn
300 Zjeżdżałka Artur 1979 KRZEKOTOWICE - GMINA PĘPOWO
329 Kunc Marcin 1988 Krzemieniewo
30 Kalak Jarosław 1981 KS Krotosz Krotoszyn
39 Król Lech 1981 KS KROTOSZ KROTOSZYN
195 Kasprzak Krzysztof 1968 KS Krotosz Krotoszyn
209 Konieczny Kamil 1997 Ks Krotosz Krotoszyn
216 Poczta Dariusz 1973 ks krotosz krotoszyn
217 Jaruzel Jan 1971 KS KROTOSZ KROTOSZYN
220 TyczyŃski Piotr 1965 KS KROTOSZ KROTOSZYN
221 Maćkowiak Valery 1954 KS KROTOSZ KROTOSZYN
231 Karwik Patryk 1992 Ks Krotosz Krotoszyn
242 Parysek Bogdan 1950 KS KROTOSZ KROTOSZYN
306 Szafranek Łukasz 1983 KS Oczko Osowa Sień
307 Nikolin Przemysław 1979 KS Oczko Osowa Sień
336 Glapa Patryk 1984 KS Oczko Osowa Sień
337 Chruścicki Marcin 1982 KS Oczko Osowa Sień
98 Idkowiak Aleksandra 2003 KS TIGER WLKP
196 Radoła Piotr 1986 Kunowo
260 Dziubałka Marcin 1969 Kunowo
356 Ostojski Kamil 1990 lece bo chce
228 Antoniak Jakub 1997 Leszczyńska Akademia Biegowa
29 Juskowiak Mikołaj 1984 Leszno
37 Modrzyńska Elżbieta 1981 Leszno
104 Płócieniczak Sylwia 1975 Leszno
179 Grypczyńska Michalina 1995 Leszno
186 Stypa Tomasz 1993 Leszno
310 Janowicz Damian 1974 Lipno
238 Romanowicz Andrzej 1967 LKS BARYCZ SUŁÓW
256 Grzesiak Krzysztof 1962 LO Śrem
97 Kozak Krystyna 1967 LOB
268 Borowczak Daniel 1981 Los Blancos
41 Fiebich Zbigniew 1976 Lucky Luki
99 Rabiega Monika 1980 Lucky Luki
100 Rabiega Szczepan 1975 Lucky Luki
102 Szumna Beata 1975 Lucky Luki
166 Pięta Sandra 1991 Łatka Team
249 Wachowiak Michał 1980 Marillion Solo Runner
272 Matuszak Paweł 1985 Masłowo
283 Kozak Andrzej 1973 Mechlin
148 Szymankiewicz Ewa 1983 MIEJSKA GÓRKA
139 Wachowiak Kinga 1982 MIKI TEAM
289 Dziedzic Piotr 1968 Milicz
181 Jarczyńska-Fier Anna 1976 Mosina
182 Fier Marek 1981 Mosina
207 Brodziak Danuta 1981 Mosina
142 Berdychowski Łukasz 1990 Mrozoodporni Krzywiń
294 Łęcka-Janicka Izabela 1984 MS FIT
258 Stachowiak Marcin 1987 MS-FIT STUDIO GOSTYŃ
262 Wujek Marcin 1976 MUAY running team
213 Szymczak Elżbieta 1959 Murowana Goślina
120 Swornowski Krzysztof 1975 Naramowice Biegają
366 Obara Żaneta 1976 Nekla
101 Urbaniak Marian 1962 Netbox Biega
178 Świstek Lucjan 1972 NETBOX BIEGA
180 Gluma Bogusław 1973 NETBOX BIEGA
266 Libront Anna 1997 NETBOX BIEGA
269 Hansz Donat 1994 NETBOX BIEGA
174 Knapp Janusz 1982 NETBOX BIEGA / LeszNo Limits Runners
92 Hebel Marcin 1982 Niechlów
212 Mazurczak Marta 1991 Night runners
241 ŚlĄska-Dorsz MaŁgorzata 1971 NRB
229 Brandenburg Michał 1981 Od Poniedziałku Krzemieniewo
318 Glowacki Waldemar 1974 Odolanow
175 Żok Radosław 1975 Oki Team
176 Żok Mateusz 2002 Oki Team
183 Zapała Bogdan 1970 Oki Team Sulechów
113 Sarbinowski Krzysztof 1983 OSP Turew
25 Dechnik Bartosz 1990 Panda Gym Team
49 ZieliŃska Beata 1970 Parkrun Gostyń
68 Chudy Bartosz 2000 PARKRUN Gostyń
122 Dzikowski Dariusz 1977 Parkrun Gostyń
132 Kaczmarek Łukasz 1981 Parkrun Gostyń
303 Brycka-Jaskierska Aldona 1975 Parkrun Gostyń
74 Bieniek Grzegorz 1957 PEKHO
159 Brill Tobiasz 1985 PEKHO
127 Naskręt Joanna 1987 Piaski
162 Żarnowski Robert 1971 Piaski
163 Żarnowska Katarzyna 1974 Piaski
298 Tomiak Przemysław 1972 Piaski
126 Naskręt Dariusz 1984 Piaski Biegają
32 Mazurek Mikołaj 1990 Pogorzela
108 Nowicki Bartosz 1983 Poznań
121 Teter Gabriela 1981 Poznań
192 Cieślewicz-Galas Katarzyna 1979 Poznań
201 Budny Paweł 1982 Poznań
247 Olejniczak Iwona 1964 Poznań
296 Szablikowski Błażej 1978 Poznań
304 Łukowski Maksymilian 2002 Poznań
339 Kliks Przemysław 1981 Poznań
364 Olejniczak Mariusz 1965 Poznań
7 Danek Maciej 1973 Poznań
62 Frąckowiak Waldemar 1957 Poznań
7 Danek Maciej 1973 Poznań
62 Frąckowiak Waldemar 1957 Poznań
316 Kaczmarek Karol 1996 Pożegowo
223 Brzózka Jakub 1988 PRO366
172 Łaski Wojciech 1996 Pudliszki
109 Janowski Robert 1986 R-TEAM
115 Banaszak Michał 1985 R-Team
45 Chudy Roman 1958 R-TEAM Rydzyna
140 Matyla Bronisław 1965 R-Team Rydzyna
26 Matuszewska Anna 1995 Rawicz
44 Matuszewski Ryszard 1961 Rawicz
197 Kałuża Jakub 1996 Rawicz
31 Stachowiak Arkadiusz 1980 Roz(BIEG)ane Białe Tygrysy Jarocin
323 Łyskawa Dariusz 1979 Roz.Bieg.ane Białe Tygrysy Jarocin
151 Nowacki Cezary 1977 rteem
225 Jankowski Pawel 1973 RUN-POLE
198 Piszczelak Mateusz 1997 RUNAWAY TEAM
85 Matuszewski Marek 1972 Runner's Power
86 Matuszewska Małgorzata 1975 Runner's Power
91 Lange Szymon 1979 Runner's Power
353 Kaczmarek Mirosław 1991 Runner's Power
119 Burdajewicz Katarzyna 1971 RUNNER'S POWER śrem
264 Rożkowski Roman 1958 Runner's Power Śrem
286 Musielak Wioleta 1974 Running Team Milicz
287 Raszka Krzysztof 1975 Running Team Milicz
170 Sierakowski Robert 1970 RWT Poznań
184 Adamiak Aleksander 1974 RWT Poznań
123 Łabędzki Bartosz 1982 Rydzyna
73 Idkowiak Robert 1971 sailor maciejewo
72 Sółkowska Hannelore 1958 sama biegam i dobrze mi z tym Poznań
56 Sękowski Paweł 1977 SĘKOWSKI TEAM
57 Sękowska Karolina 1988 SĘKOWSKI TEAM
118 Wróblewski Sławomir 1979 Sobiałkowo
58 Kaźmierski Piotr 1976 Sporty Walki Gostyń
59 Kaźmierska Ewelina 1977 Sporty Walki Gostyń
332 Idkowiak Ewelina 1984 Sporty Walki Gostyń
205 Paluszkiewicz Rafał 1976 SPP Team
69 Dajewski Andrzej 1959 Stare Oborzyska
128 Dajewska Marta 1990 Stare Oborzyska
4 Malewicz Robert 1984 Stowarzyszenie AKTIW
4 Malewicz Robert 1984 Stowarzyszenie AKTIW
147 Nowacki Maciej 1983 Straz Pozarna Gostyn
131 Janicki Przemek 1980 Straż Pożarna Gostyń
55 Idkowiak Krzysztof 1986 SWG
330 Serafin Ania 1992 SWG
160 Gorczak Jarosław 1971 Swierczyna
36 Naglak Hubert 1995 Szelejewo
83 Janowicz Wojciech 1976 SzymanowskiTEAM
88 Górna Aldona 1978 Śrem
138 Kramm Grażyna 1972 Śrem
190 Łukaszewski Łukasz 1978 Śrem
232 Kasprzak Dawid 1978 Śrem
233 Kawczyński Marek 1987 Śrem
338 Misiorny Damian 1985 Śrem
204 Kowalski Marcin 1979 Team Chomęcice
218 Tomczak Danuta 1957 Team Kościan
63 Sikora Piotr 1982 TGV Club
137 Królik Monika 1991 TOPFARM
154 Bocian Malgosia 1984 Topfarm
158 Szczepaniak Maciej 1972 TOPFARM
206 Lewandowska Zuzanna 1992 Topfarm
257 Jankowiak-Andrzejczak Małgorzata 1981 TOPFARM
342 Furmańczak Daniel 1976 TOPFARM
362 Zwierzęcki Bartosz 1987 Topfarm
363 Pięta Tomasz 1977 Topfarm
40 Frąckowiak Robert 1979 TOPFARM
40 Frąckowiak Robert 1979 TOPFARM
129 Kończak Łukasz 1989 ViaCon
285 Biernaczyk Marek 1985 Weteran
270 Adamczak Martyna 1992 Weteran Gostyn
185 Kołodziej Marcin 1979 Weteran Gostyń
284 Kraśner Paweł 1983 WETERAN GOSTYŃ
288 Kasprzak Joanna 1985 WETERAN GOSTYŃ
308 Kraśner Eryk 1999 WETERAN GOSTYŃ
340 Baldys Anna 1982 WETERAN GOSTYŃ
189 Kołodziej Norbert 1982 Weteran-Gostyń
167 Kunc Piotr 1978 Widziszewo
89 Kaźmierczak Hanna 1976 Wiocha biega
224 Dydymski Jacek 1974 Wiocha biega
252 Majcher Tomasz 1974 Wiocha Biega
60 Piłat Dariusz 1977 Wkurw_Team
153 Janowski Maciej 1984 Wolsztyńska Akademia Biegowa
315 Cichoszewska Agata 1989 Wolsztyńska Akademia Biegowa
321 Lenartowski Przemysław 1985 WOŹNIAK TEAM
343 Wolny Piotr 1986 Woźniak team
27 Mielcarek Tomasz 1978 www.masaze-tomek.pl
161 Stefaniak Dariusz 1982 www.rehabilitacja-stefaniak.pl
96 Jakubczak Tomasz 1979 wybierz
165 Bressa Wojciech 1989 Zakrzewo
355 Adamski Karol 1971 Zawisza Dolsk
246 Szeszycki Andrzej 1964 Zduny
293 Deplewski Daniel 1972 zduny
348 Łuczyński Andrzej 1980 ZG-RUN
164 Grypczyński Przemysław 1972 ZSE Leszno
351 Trzcielinski Patryk 1980 Żerków
90 Lange Hanna 1978 Żłówice w biegu
5 Czamański Filip 2000 Żychlewo
5 Czamański Filip 2000 Żychlewo