Lista startowa

Ojcowie Na Start 2019

Poznań, 25.05.2019



Liczba zgłoszonych zawodników: 55


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto -> Dystans ->
1. Bielecka Anna 2011 HORYZONTY Poznań kategoria V
2. Bittner Fryderyk 2013 Przedszkole nr 160 w Poznaniu Poznań kategoria VII
3. Bittner Stanisław 2010 Skrzydła Poznań kategoria IV
4. Borucki Dawid 2011 Szkoła Skrzydła Tulce kategoria V
5. Czaja Szymon 2012 Skrzydla Poznań kategoria VI
6. Dudzińska Gabrysia 2009 Szkoła Podstawowa w Paczkowie Siekierki Wielkie kategoria III
7. Dudzińska Natalia 2011 Szkoła Podstawowa w Paczkowie Siekierki Wielkie kategoria V
8. Gosk Aleksander 2010 Szkoła Podstawowa w Siekierkach Wielkich Siekierki Wielkie kategoria IV
9. Gosk Maria 2008 Szkoła Podstawowa w Siekierkach Wielkich Siekierki Wielkie kategoria II
10. Hajkowicz Jędrzej 2007 S.P. Skrzydła Puszczykowo kategoria I
11. Henclewski Franciszek 2009 Skrzydła Poznań kategoria III
12. Henclewski Kazimierz 2011 Skrzydła Poznań kategoria V
13. Hudziak Antonina 2011 Horyzonty Tulce kategoria V
14. Hudziak Klara 2013 Przedszkole Sternik Tulce, pow. poznański kategoria VII
15. Itczak Krzysztof 2012 Szkoła Podstawowa SKRZYDŁA Poznań (Poznań-Nowe Miasto) kategoria VI
16. Jabłoński Ludomir 2008 Skrzydła Swarzędz kategoria II
17. Janiszewska Michalina 2011 Horyzonty Poznań kategoria V
18. Janiszewski Jakub 2010 Skrzydła Poznań kategoria IV
19. Jarosiński Piotr 2013 Poznań kategoria VII
20. Jarysz Liliana 2010 Horyzonty Poznań kategoria IV
21. Jarysz Paweł 2008 Skrzydła Szczytniki kategoria II
22. Jaśkowski Krzysztof 2013 przedszkole Horyzonty Poznań kategoria VII
23. Jaśkowski Stanisław 2010 Skrzydła Poznań kategoria IV
24. Kęsy Leon 2013 Swarzędz kategoria VII
25. Kwaśniak Konrad 2014 Poznań kategoria VIII
26. Linkiewicz Jakub 2008 SP 3 Luboń Luboń kategoria II
27. Linkiewicz Wojciech 2010 SP 3 Luboń Luboń kategoria IV
28. Lipińska Magdalena 2015 Przedszkole HORYZONTY Luboń kategoria IX
29. Lipińska Małgorzata 2012 Szkoła Podstawowa Horyzonty Luboń kategoria VI
30. Lipiński Marcel 2010 Szkoła Podstawowa Skrzydła Luboń kategoria IV
31. Łakomy Jan 2010 Skrzydła Poznań kategoria IV
32. Michalski Jonasz 2009 Skrzydła Poznań kategoria III
33. Michalski Józef 2016 Poznań kategoria IX
34. Napierała Leon 2008 Publiczna Saleziańska Szkoła Podstawowa Poznań Poznań kategoria II
35. Napierała Rozalia 2010 Publiczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr2 Poznań kategoria IV
36. Paradowski Aleksander 2014 Poznań kategoria VIII
37. Piechocki Patryk 2011 ZSU Poznań kategoria V
38. Piechocki Piotr 2005 SP Skrzydła Poznań kategoria I
39. Pomin Michał 2012 Skrzydła Karłowice kategoria VI
40. Rogowicz Ryszard 2009 Skrzydła Garby kategoria III
41. Różańska Amelia 2010 Szkoła Podstawowa w Rokietnicy Poznań kategoria IV
42. Rutkowska Barbara 2005 Horyzonty Poznań kategoria I
43. Rutkowski Jan 2008 Skrzydła Poznań kategoria II
44. Smolarkiewicz Michalina 2007 SP 61 w Poznaniu Poznań kategoria I
45. Staniewska Jadwiga 2015 -- Poznań kategoria IX
46. Staniewska Salomea 2012 SP Horyzonty Poznań kategoria VI
47. Stępniewska Urszula 2011 SP Horyzonty Poznań kategoria V
48. Stępniewski Szczepan 2007 SP Skrzydła Poznań kategoria I
49. Stępniewski Tadeusz 2015 Przedszkole Horyzonty Poznań kategoria IX
50. Stróżyk Franciszek 2013 Wiry kategoria VII
51. Stróżyk Julia 2015 Wiry kategoria IX
52. Śróda Zuzanna 2009 SP 69 Poznań Luboń kategoria III
53. Tomaszewska Weronika 2016 PRZEDZSZKOLE STERNIK Swarzędz kategoria IX
54. Trepiński Franciszek 2011 Szkoła Podstawowa Skrzydła Jagodno kategoria V
55. Włodarczyk Piotr 2009 Skrzydła Poznań kategoria III