Lista startowa

Bieg "Rozalińska 13-tka"

Lusówko, 01.06.2019
Dystans: 13 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 278


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
239 Adamski Dariusz 1984 POLANÓW
133 Adamski Krystian 1985 biegnę dla bananów
67 Albrecht Katarzyna 1982 Smashing Papkins
49 Andrzejewski Dominik 1984 KB Gepard Murowana Goślina
185 Andrzejewski Krzysztof 1982 Swarzędz
74 Bajer Mikołaj 1982 Tarnowo Podgórne Biega
221 Balcerek Alicja 1993 Czerwonak
194 Bartkowiak Piotr 1976 Grodziski Klub Biegacza
272 Bartkowiak Szymon 1985 Dopiewiec
247 Biniaś Paweł 1981 Poznań
47 Błaszkiewicz Bogusz 1981 STR Poznan/Dzikie Bobry
16 Błażuk Joanna 1981 Fitarena
169 Bogusław Kasprzak 1961 Poznań
155 Bogusz Paweł 1982 Cybina Team
24 Bojarczuk Tomasz 1994 Deloitte Adventure Team
26 Borowiec Kinga 1982 Menas Team
187 Braniewicz Błażej 1996 Ceradz Kościelny
87 Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM
136 Bućko Karolina 1973 Kiekrz
137 Bućko Mikołaj 2002 Tarnowo Podgórne Biega
190 Budniak Przemysław 1980 ENEA - Biegamy Zbieramy Pomagamy
86 Budziszewski Przemysław 1995 Poznań
110 Charlotte Zielinska Anna Ginger 1980 Zielna Street Runner Club
109 Chrapicka Dagmara 1979 Lusowo
214 Chwiałkowska Elżbieta 1964 Sierosław
65 Cieszkiewicz Jarosław 1972 Poznań
227 Czapracki Dominik 1976 Opalenica
22 Czarnkowska Anna 1986 Robakowo
228 Czarnkowski Łukasz 1982 MENAS
138 Czub Łukasz 1978 Komorniki
127 Dachtera-Walędziak Izabela 1975 Tarnowo Podgórne
98 Darmochwał Leszek 1976 Dzikie Bobry
50 Dąbrowski Dawid 1990 Czerwonak Biega
283 Deigsler Przemysław 1974 Poznań
111 Dersley Aneta 1975 Poznan
230 Dubert Artur 1979 1979
267 Duda Jadwiga 1957 Szamotuły
34 Duda Mariusz 1986 Unit MartombikeTeam
285 Dudziński Damian 1976 Poznań
263 Dylewski Michał 1992 Sprinterzy Sigmeo
275 Dymowłok Karol 1995 Janczak Development
77 Dzięcielska Agnieszka 1976 Poznań
18 Dzikiel Beata 1970 FitArena
222 El Bah Adam 1989 Tarnowo Podgórne
89 Filipiak Łukasz 1992 Przeźmierowo
28 Filipowski Zenon 1973 SCIM/W TRITEAM
23 Fluder Kinga 1994 Poznań
256 Frydrych Ewelina 1990 Kraków
257 Frydrych Piotr 1990 Kraków
245 Gaffling Inga 1981 Lusowo
147 Gałka Jacek 1986
30 Gawęcka Paulina 1975 PZU SPORT TEAM
96 Gawęcki Maciej 1973 Podiceps
1 Gdowska Jolanta 1977 Sp Baranowo
170 Gieniusz Marek 1984 Naramowice Biegają
265 Golczak Sebastian 1976 Grzmot Komorniki
131 Gołębiewski Rafał 1976 Rafał Gołębiewski
113 Grajewska Beata 1974 POZNAŃ
258 Grzymkowski Kamil 1992 Poznań
10 Guzek Barbara 1978 Lusówko
27 Gzella Monika 1992 Poznań
66 Hoffman Paweł 1985 Ptkwo
93 Jachnik Pawel 1957 Górczyn
116 Jackowiak Jarek 1961 gRUNwald Team Poznan
270 Janczak Patryk 1994 DYMOWŁOK SPIRIT NT
203 Jankowski Karol 1981 -
183 Johaniuk Miłosz 1978 Lusówko
150 Kalamus Mirek 1978 1978
219 Kałek Rafał 1977 Osiedle Rozalin w Lusówku
38 Kamiński Mikołaj 1980 Tarnowo Podgórne
142 Kania Antonina 1978 Plewiska
172 Kardas Piotr 1971 Góra
211 Karkowska Wiesława 1960 Poziom Bliżej Tarnowo Podgórne
141 Kawa Robert 1973 PNIEWY
204 Kaźmierczak Tomasz 1975 Falochron Lusówko
205 Kaźmierczak Tomasz 1975 Falochron Lusówko
90 Kiersztan Leszek 1973 FILMOWA Lwówek
72 Klak Paweł 1972 S3D
171 Kleiber Piotr 1977 WUEF Tri Team
246 Klemczak Agnieszka 1981 Poznań
115 Klewek-Rura Renata 1981 Tarnowo Podgórne
144 Kogut Anna 1981 Remmers Running Team
273 Kolański Bartosz 1973 run for jfk
178 Kolendo Filip 1976 Yanosik Team
177 Kolendo Justyna 1977 Yanosik Team
84 Kolendo Mateusz 1977 Lusówko
75 Komorowska Kinga 1987 Auto-Gaz Manieczki
64 Komorowska Marta 1977 Lusówko
61 Komorowski Stefan 1950 Lusówko
108 Konieczny Jarosław 1975 Ubezpieczenia po Godzinach
250 Konstańczak Tomasz 1981 GP 2005
99 Korbas Mariusz 1976 KB Zawał
206 Korytowski Waldemar 1985 Pobiedziska
168 Kosicki Piotr 1971 Sołectwo Rumianek
251 Kotliński Tomasz 1968 Obrzycko
259 Kozikowski Krzysztof 1978 KB Szamotuły
209 Kozłowski Marcin 1976 COPYMASTER.PL
82 Królczyk Krzysztof 1985 Plewiska
188 Krzemień Krzysztof 1980 Run Flin Run
255 Krzemiński Adam 1981 Poznań
46 Kubiak Jakub 1980 Wilda Biega / QbArts.pl
56 Kudzior Piotr 1996 PRO366
126 Kukla-Kowalska Alicja 1978 BIEGAM BO NIE LUBIE
192 Kukotko Rafał 1974 Lubuszanin Drezdenko
236 Kukuła Szymon 1994 Oborniki
33 Kuźma Adam 1983 Piątkowo na biegowo
160 Kwiatkowska Zuzanna 1993 Ciastki.pz / i-Sport
191 Lembicz Dariusz 1986 Hydac Poznań
279 Lewandowska Aleksandra 1996 STARE OBORZYSKA
107 Lisek Andrzej 1986 Lisek
55 Lisewska Anna 1977 Lusówko
166 Ludwiczak Jarosław 1976 Napachanie
165 Ludwiczak Małgorzata 1981 Napachanie
199 Lupa-Marcinowska Aneta 1976 RUN4FUN
158 Łaganowska Ewa 1969 Ciastki. PZ
97 Łasocha Kamila 1982 Poznań
120 Łastowska Sonia 1973 Perschmann Running Team
124 Łastowski Dominik 1974 Lubuszanin Drezdenko
79 Łosiak Liliana 1981 Kołobrzeg
76 Łosiak Mikołaj 1985 Lusówko
14 Łukasik Michał 1989 Poznań
112 Łukawski Marcin 1984 Lusówko
60 Łysiak Bartek 1984 Dąbrówka
261 Łysiak Kasia 1985 Dąbrówka
117 Maciejewski Piotr 1980 Trzemeszno
148 Majchrzak Tomasz 1993 Poznan
181 Majorek Krzysztof 1981 Międzychód
281 Majorek Przemysław 1994 Międzychód
54 Malinowski Aleksander 1979 Malinowscy team
94 Marcinkowska Anita 1983 Luboń
200 Marcinowski Krzysztof 1977 RUN4FUN
277 Matelska Karolina 1980 Plewiska
176 May Radosław 1975 Ceradz Kościelny
149 Mąkosa Anna 1992 Poznań
62 Mielecka Agnieszka 1969 KS IDMAR RACING TEAM
43 Mikołajczak Damian 1991 Pro366
51 Misterska Katarzyna 1974 Hernik Team
68 Misterski Wiktor 2001 Hernik Team
282 Miś Malwina 1994 Pędzące Warchlaki
249 Moroz Marcin 1981 Tarnowo Podgórne
233 Muchajer Dawid 1978 CSWLąd Poznań
180 Nałęcz Witold 1968 Lusowo
152 Nawrot Anna 1978 gRUNwald Team Poznań
153 Nawrot Piotr 1976 gRUNwald Team Poznań
130 Ndoloka Alex 1992 Poznań
101 Niedziela Tomasz 1989 OSP Srem
25 Nowaczyk Agata 1987 Komorniki
29 Nowaczyk Piotr 1981 Dąbrowski Team
196 Nowak Marcin 1980 Lost Runner
235 Nowak Piotr 1981 ALIOR RUNNING TEAM
104 Nowińska Ewa 1969 Drużyna Biegu Jońca
226 Okoniewska Elzbieta 1967 Śrem
225 Okoniewski Zbigniew 1962 Śrem
164 Olejniczak Cezary 1983 parkrun Poznań
17 Olejniczak Paweł 1969 Night runners
161 Olejniczak Sławka 1977 Ciastki.pz
223 Olejnik Krzysztof 1988 Baltazary
15 Olszewska Gabriela 1979 Górczyna
218 Olszewski Sebastian 1993 Kaźmierz
13 Ordowski Marcin 1975 Rehau Crossactive
182 Orlicki Michał 1981 Ramirent
154 Owczarczak Monika 1984 Poznań
102 Pankowski Norbert 1989 Kórnik
8 Pańkowski Łukasz 1981 Lusówko
122 Parchliniak Piotr 1978 Plewiska
238 Paziewski Andrzej 1972 Kuna Kowanówko
139 Pażucha Wojciech 1977 Ginger Biega :)
125 Piechnik Stanisław 1989 COPYMASTER.PL
91 Piechocka Dżamila 1978 Lusowo
215 Piechowiak Marek 1982 Poznań
3 Piekarski Łukasz 1984 Lusówko
217 Pigła Maja 1982 Pancia
213 Pigła Michał 1981 Pikuś :)
210 Piniarski Adam 1977 MisGatos
193 Piszczyńska Joanna 1987 Tarnowo Podgórne
268 Popiałkiewicz Mariusz 1979 Lusówko
48 Prejs Kamil 1975 Przeźmierowo
208 Przewoźny Daniel 1978 Lusówko
189 Przewoźny Piotr 1983 Buk
73 Przybylski Witold 1978 MUAY RUNNING TEAM
58 Przybysz Joanna 1994 Poznań
186 Pyłczewska Renata 1964 Racot
106 Radczak Marcin 1982 Maratończyk Poznań
175 Ratajczak Joanna 1977 PnB
123 Ratajczak Paweł 1985 Lusowo
162 Rau Justyna 1977 Ciastki.pz
70 Retkowski Adam 1978 Kuźnia Triathlonu
85 Rępalska Weronika 1995 Poznań
262 Rojek Stanisław 1970 Poznań
184 Rojewski Błażej 1985 KBS Aktywnie w Pniewach
231 Roszak Dawid 1980 POZNAŃ
264 Roszyk Jerzy 1960 Maratończyk
129 Rozmiarek Łukasz 1992 WKS Gryżyna Runner
88 Rozynek Małgorzata 1978 Night Runners
216 Rożek Marcin 1983 Luboń
173 Rybczonek Justyna 1983 Lusówko
174 Rybczonek Łukasz 1981 Lusówko
159 Rychlewicz Matylda 1975 Ciastki pz.
103 Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO
143 Schneider Łukasz 1987 Lusówko
21 Schulz Beata 1969 3:33 Team
19 Schulz Radek 1971 3:33 Team
252 Sempruch Witold 1997 Poznań
254 Sempruch-Krzemińska Katarzyna 1982 Poznan
156 Sip Marta 1990 HERNIK TEAM
41 Siuda Magdalena 1978 Drwęsa
44 Siuda Tomasz 1975 Drwęsa
241 Siwczak Aleksandra 2000 Lusówko
57 Skornowicz Paweł 1971 WUEF Tri Team - poMOCNI
269 Smul Andrzej 1956 Lusowko
229 Sobańska Paulina 1982 Tarnowo Podgórne Biega
266 Sobczyński Adam 1987 Międzychód
248 Sobierajski Krzysztof 1982 Kaniasiatka Gostyń
114 Spiż Cezary 1980 Tarnowo Podgórne Biega
39 Sroka Marcin 1978 Plewiska
78 Stapf Pawel 1973 Dopiewiec
276 Starkowski Piotr 1989 Poznań
135 Stefaniak Marcin 1980 STR Poznań
119 Sternal Izabela 1976 Remmers Running Team
71 Stroinski Waldemar 1969 Amator
69 Strzelewicz Marlena 1983 Tarnowo Podgórne
220 Suchacki Michał 1989 Tarnowo Podgórne
63 Suchorowski Jakub 1981 Kobylnica
198 Szambelanczyk Maciej 1978 Posnania
242 Szkołuda Michał 1980 Polanów
40 Szofer Filip 1990 Chias
118 Szofer Łukasz 1978 Basket Międzychód
80 Szostało Wiktor 1952 Kołobrzeg
179 Szuba Marcin 1975 Lusówko
52 Szwarc Marcin 1981 Sierosławskie Dziki
53 Szwarc Paulina 1987 Sierosławskie Dziki
163 Szyc Zuza 1990 Ciastki.Pz
132 Szymankiewicz Ewa 1983 MIEJSKA GÓRKA
35 Szypa Marcin 1982 Baltazary
167 ŚliwczyŃski Damian 1984 Świebodzińska Grupa Biegowa
36 Świder-Królikiewicz Joanna 1982 Aktywnie w Pniewach
234 Tomaszewski Andrzej 1975 SIEROSŁAW
240 Tomaszewski Dawid 1976 Morsy LódDziki Komorniki
197 Tomaszewski Michał 1991 Orange Polska
121 Tomczak Adam 1982 COPYMASTER.PL
128 Tomczak Edyta 1981 COPYMASTER.PL
7 Tomczuk Izabela 1983 Poznań
37 Tomkowiak Aleksandra 1975 Poznań
20 Tomkowiak Sławomir 1978 3:33 TEAM
140 Tusz Aleksandra 1995 Poznań
151 Uzarewicz Robert 1975 FinMan
59 Walczak Łukasz 1983 Osp Lusowo
2 Walczykowski Krzysztof 1976 Lusówko
260 WarszczyŃska Romana 1972 Sierosław
45 Wasielewski Błażej 1983 DRUŻYNA SZPIKU
42 Wesseli Sławomir 1980 Szybciej Nie Mogę
146 Wiechecz Sławomir 1985
83 Wieczyńska Honorata 1981 Fitarena
212 Witczak Jolanta 1966 Poziom Bliżej Tarnowo Podgórne
274 Witkowiak Maciej 1978 Luboń
81 Witkowski Krzysztof 1983 Drużyna Szpiku
201 Włoch Artur 1968 Bobek Team
202 Włoch Michał 2000 Bobek Team
280 Włodarczyk Łukasz 1980 Night Runners/Kids Run
100 Włoszyński Marek 1972 Luboń
92 Wojciechowski Andrzej 1979 Poznań
157 Wojtkowiak Anna 1992 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW
243 Woźniak Maciej 1971 lub wybierz z listy
244 Woźniak Urszula 1971 Pniewy
145 Woźny Krzysztof 1982 Kaźmierski Klub Morsujacego Biegacza
32 Wurst Patryk 1989 Turbo Dżej Dżej
271 Zaradny Marek 1975 Sabinkowy Klub Sportowy:)
95 Zemleduch Tomasz 1986 Zemleduchy
237 Zielińska Kinga 1973 OKFiR ŚMIGIEL ,
278 Zielińska Klaudia 1997 STARE OBORZYSKA
134 Zieliński Maciej 1973 Wilda Biega
232 ZieliŃski Szymon 1974 Kościan Team
195 Ziętek Maciej 1973 Ikano Industry
284 Zwierzchowski Michał 1981 Plewiska
105 Zygmański Paweł 1969 Zetka69
253 Zygmunt Radosław 1976 Skórzewo
207 Żmidzińśki Jakub 1994 Quad Core
224 Żmudzińska Ewa 1982 Sady