Lista startowa

Bieg "Rozalińska Junior"

Lusówko 01.06.2019



Liczba zgłoszonych zawodników: 104


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Alaba Martyna 2009 Podstawowa DZ3
2. Alaba Tymon 2015 Lusówko DZ1
3. Andrzejewska Maria 2014 Swarzędz DZ1
4. Anioł Michał 2014 Anioł Team DZ1
5. Bajer Helena 2013 Tarnowo Podgórne Biega DZ1
6. Budniak Wiktor 2012 Przedszkole Publiczne „Bajkowa Wyspa” DZ2
7. Czarnkowska Lena 2013 Robakowo DZ1
8. Czarnkowski Cezary 2008 Mieczewo DZ3
9. Czarnkowski Franciszek 2014 Robakowo DZ1
10. Echaust Jakub 2012 Sp Lusówko DZ2
11. El Bah Alicja 2011 SP nr 2 w Tarnowie Podgórnym DZ2
12. Filipiak Elena 2010 Sp6 poznan DZ2
13. Filipiak Letycja 2016 Lusówko DZ1
14. Filipiak Liwia 2014 Przedszkole DZ1
15. Gaffling Julia 2012 SP Lusowo DZ2
16. Gawęcka Małgorzata 2008 Zespół Szkół w Luboniu DZ3
17. Gołębiewska Anna 2014 Przedszkole Zielone Wzgórze DZ1
18. Gorski Aleksander 2012 Lusowko DZ2
19. Górczyński Adam 2007 Dalewo DZ3
20. Górczyński Kacper 2010 Dalewo DZ2
21. Grzechowiak Antoni 2008 ZSzOS nr 1 DZ3
22. Grzechowiak Jakub 2011 ZSzOS nr 1 w Poznaniu DZ2
23. Grzechowiak Leon 2013 Przedszkole nr 127 DZ1
24. Hankus Liliana 2016 DZ1
25. Herkowiak Zuzanna 2013 Baranowo DZ1
26. Hoffman Gabrysia 2013 Król elfow DZ1
27. Jankowiak Wojciech 2012 Przedszkole Mały Olimpijczyk nr30 Poznań DZ1
28. Jodko Borys 2013 Batorowo DZ1
29. Jodko Maja 2010 Batorowo DZ2
30. Jóźwiak Bianka 2013 Lusówko DZ1
31. Kalamus Emilia 2008 DZ3
32. Kania Jakub 2008 Sp 7 DZ3
33. Kiwertz Krzyś 2010 Sportowa SP nr 29 DZ2
34. Kleiber Marcel 2007 Szkoła Podstawowa w Lusówku DZ3
35. Kleiber Olivier 2009 Szkoła Podstawowa w Lusówku DZ3
36. Kolański Filip 2012 przedszkole wesola gromada poznan DZ2
37. Kolendo Janina 2012 Yanosik Team DZ2
38. Kolendo Kajetan 2007 Yanosik Team DZ3
39. Kolendo Tymon 2009 Yanosik Team DZ3
40. Korotusz Hubert 2016 Lusówko DZ1
41. Kowalska Natalia 2007 SP Lusówko DZ3
42. Kowalski Jakub 2010 SP Lusówko DZ2
43. Kroma Arkadiusz 2007 Opalenica DZ3
44. Kroma Grzegorz 2009 Opalenica DZ3
45. Lisewska Julia 2012 Lusówko DZ1
46. Luszczewski Kamil 2010 Lusówko DZ2
47. Łasocha Adam 2014 Poznań DZ1
48. Łasocha Hanna 2011 Poznań DZ2
49. Ławiak Laura 2016 Przeźmierowo DZ1
50. Malęgowska Antonina 2016 Przedszkole nr 175 Poznań DZ1
51. Malęgowski Szymon 2011 SP 65 Poznań DZ2
52. Malinowska Zuzanna 2015 Malinowscy team DZ1
53. Marczyński Kacper 2009 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew DZ2
54. Michalak Piotr 2014 Przedszkole na Zielonym Wzgorzu DZ1
55. Mułkowski Franciszek 2010 Sp Porażyn DZ2
56. Mułkowski Vincent 2016 Przedszkole Porażyn DZ1
57. Nowak Antonina 2010 SP nr 1 Tarnowo Podgórne DZ2
58. Nowak Apolonia 2012 SP nr 1 Tarnowo Podgórne DZ1
59. Orlicki Tomasz 2012 Ramirent DZ2
60. Paluszkiewicz Mateusz 2010 podstawowa w Lusówku DZ2
61. Pawłowska Gloria 2011 SP Lusówko DZ2
62. Pawłowska Lara 2013 Przedszkole Lusówko DZ1
63. Pierzchalski Leon 2013 Jarocin DZ1
64. Piniarska Gabriela 2009 SP im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce DZ2
65. Piniarski Tobiasz 2015 Więckowice DZ1
66. Popiałkiewicz Bartosz 2010 SP Lusówko DZ2
67. Prejs Hubert 2009 UKS "SPRINT" PRZEŹMIEROWO DZ3
68. Przewoźna Hanna 2014 Przedszkole Lusówko DZ1
69. Przewoźny Franciszek 2008 SP Lusówko DZ3
70. Przewoźny Wojciech 2011 SP Lusówko DZ2
71. Przybylak Franciszek 2015 Przedszkole DZ1
72. Przybylska Nikola 2011 Sp 78 DZ2
73. Przybylski Jakub 2007 Sp 78 DZ3
74. Rura Antoni 2011 Akademia Pitagorasa w Baranowie DZ2
75. Rura Jan 2009 Akademia Pitagorasa w Baranowie DZ2
76. Rzempołuch Bartosz 2008 Słodków Team DZ3
77. Sławnikowski Bartosz 2012 Zabiegani Lusówko DZ1
78. Sławnikowski Tomasz 2009 Zabiegani Lusówko DZ2
79. Sławnikowski Wojciech 2015 Zabiegani Lusówko DZ1
80. Sroka Anna 2012 Przedszkole nr 175 w Poznaniu DZ1
81. Sroka Jakub 2010 SP65 w Poznaniu DZ2
82. Stęsik Mikołaj 2011 KORONA ZAKRZEWO DZ2
83. Szofer Julia 2011 Szkoła Podstawowa nr 1 w Międzychodzie DZ2
84. Szofer Maja 2012 Przedszkole DZ1
85. Szostało Jonasz 2011 Obroty DZ2
86. Szwarc Stanisław 2015 Sierosławskie Dziki DZ1
87. Szypa Antoni 2012 Lusówko DZ2
88. Szypa Franciszek 2010 Lusówko DZ2
89. Świder - Koniecpolski Sebastian 2011 Aktywnie w Pniewach DZ2
90. Świniarek Lucas 2013 Ptkwo DZ1
91. Tomaszewska Joanna 2012 KOMORNIKI DZ2
92. Tomaszewska Lena 2010 SIEROSŁAW DZ2
93. Tomaszewski Alan 2008 Komorniki DZ3
94. Tomczak Wojciech 2014 Gołuski DZ1
95. Wach Tymoteusz 2015 Dąbrówka DZ1
96. Wajda Jan 2013 DZ1
97. Wajda Krzysztof 2015 DZ1
98. Walczykowska Zofia 2013 Lusówko DZ1
99. Wasielewska Julia 2012 DRUŻYNA SZPIKU DZ1
100. Wasielewski Maciej 2015 DRUŻYNA SZPIKU DZ1
101. Wojtczak Wiktoria 2013 Promień Krzywiń DZ1
102. Wtorkowski Bartosz 2012 Com DZ1
103. Zygmunt Daria 2011 Skórzewo DZ2
104. Zygmunt Michał 2009 Skórzewo DZ3