Lista startowa

Triathlon Soplicowo

Cichowo (gmina Krzywiń), 15.06.2019
Dystans: 1/4 Ironman (0,95-45-10,55) i 1/8 Ironman (0,475-22,5-5,275).


Liczba zgłoszonych zawodników: 216



Dystans 1/4 Ironman (0,95-45-10,55)

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Bałczewski Łukasz 1981 Icarus team Łódź
2. Bartkowiak Piotr 1972 TGV Club Kościan Kościan
3. Biczkowski Kajetan 1991 ALE Team Poznań
4. Błaszczyk Krzysztof 1959 Rozka Team Ślesin
5. Błaszczyk Łukasz 1985 RozkaTEAM Poznań
6. Brukwińska Marta 1990 TGV Club/Soleus Kościan
7. Bukowski Arkadiusz 1976 SKS Oborniki Oborniki
8. Crawford Graham 1965 Velocity Poznań
9. Dembina Andrzej 1962 Rokietnica
10. Domino Krystian 1975 Domino TRI Team Głogów
11. Dudziak Bartosz 1981 Kościan TEAM Stare Oborzyska
12. Fabijańczyk Paweł 1989 Leszno
13. Fengler Daniel 1978 Kross Euro Rower Lubiń
14. Furmaniuk Jaromir 1972 Samotny Biały Żagiel Poznań
15. Garczarek Tomasz 1972 piękni i młodzi Kościan
16. Ginter Łukasz 1993 Zgrupka Team Poznań
17. Gorynia Krzysztof 1974 Amator Poznań
18. Grec Michał 1980 Luboń
19. Grzegorowski Beata 1977 BajkolandiaTeam Leszno
20. Hinnel Grzegorz 1948 Police
21. Idkowiak Robert 1971 sailor / gostyn Gostyń
22. Ignaczak Damian 1986 www.kamilasuknie.pl Wągrowiec
23. Jagiełka Krzysztof 1968 ksiegowoscleszno.pl Leszno
24. Jagodziński Michał 1976 Qqryq Rogoziniec Rogoziniec
25. Jankowiak Radosław 1982 Poznań
26. Jankowska Marianna 1978 Rosnówko
27. Jarmuż Łukasz 1986 Kotlin
28. Kmieciak Paweł 1980 Poznań
29. Kocan Przemo 1979 HANGAR GOWARZEWO
30. Koch Przemek 1986 Śrem
31. Kokot Michał 1986 Oleśnica
32. Kopacz Mirosław 1955 Poznań
33. Kowalski Daniel 1976 U Stefana Team Puszczykowo
34. Król Hubert 1986 www.TrenerTriathlonu.pl Poznań
35. Kuklis Tomasz 1986 literakiapp.com Poznań
36. Lapawa Dariusz 1983 Mocni w Gębie Poznan
37. Lehmann Maciej 1975 601-Technologia Nowy Tomysl
38. Lewandowski Andrzej 1959 UAM Triathlon Poznań Kórnik
39. Łapawa Urszula 1984 Mocni w Gębie Poznan
40. Majchrzak Michał 1985 TGV Club/Soleus Nowy Lubosz
41. Malec Artur 1979 Komorniki
42. Michalak Adrian 1976 Fred&Waloy Poznań
43. Michalak Sławek 1976 Michalak Team Rogalinek Rogalinek
44. Miętkiewski Miłosz 1982 ChampionMan Team Poznań
45. Miętkiewski Miłosz 1982 ChampionMan Team Poznań
46. Misiorny Radosław 1973 Poznań
47. Modrzyk Arkadiusz 1985 Cyklomaniak Zielona Góra Babimost
48. Mroziewicz Dariusz 1971 CIACHO TEAM TRIATHLON ŚREM
49. Napiórkowska Joanna 1993 Tripaka Przechlewo Przechlewo
50. Nenkała Mateusz 1993 64-STO Jerzyk TEAM Leszno
51. Nikodemiak Jarosław 1976 KLAS Szpot Swarzędz SWARZĘDZ
52. Nowaczyk Przemysław 1980 Luboń
53. Nowak Dagmara 1988 Pink flamingo Poznań
54. Nowak Marcin 1978 Piła
55. Nowak Roman 1981 Endure Team Człuchów
56. Nowicki Emil 1988 Jezierzyce Kościelne
57. Pik Krzysztof 1981 Wroclaw
58. Piotrowski Adam 1983 FONZIE TEAM Września
59. Pol Bartosz 1981 Waniewski Coaching Rawicz
60. Popiel Iwona 1974 Kościan
61. Radke Tomasz 1984 Babki
62. Rakowska Gizela 1984 Northtec Bike Team/RowerTramp Poznan
63. Rosiak SŁawomir 1970 POLONIA ŚRODA/DRUŻYNA SZPIKU Środa wlkp
64. Rosiński Przemysław 1977 Trispace / www.pasioo.com Zielonka
65. Rusinek Mirek 1979 Tarnowo Podgórne
66. Ryfa Maciej 1993 Rehau Crossactive Borówiec
67. Rzepka Lucjan 1970 ROMA VICTRIX Siekierki Wielkie
68. Sadecka Monika 1979 Zielona Góra
69. Skorupinski Jarosław 1966 OPONYEXPRESS Wolsztyn
70. Sobociński Grzegorz 1979 META Poznań
71. Stefaniak Krzysztof 1983 Zgrupka Team Luboń
72. Stróżycki Jakub 1982 Cerekwica
73. Szarszewski Michał 1977 JERZYK TEAM Lipno
74. Szczucińska Anna 1979 Poznań
75. Szydłowski Marek 1981 Cytadela by Night/parkrun Poznań Poznań
76. Szyper Magdalena 1985 sensor Bydgoszcz
77. Tamborski Rafał 1979 Companieros Leszno
78. Tomaszewski MikoŁaj 1983 blog.spacetronik.eu Kościan
79. Waloszczyk Łukasz 1976 Fred & Waloy Poznań
80. Wasielak Joanna 1984 Swarzędz
81. Wieczorek Jarosław 1967 ROMAG Poznań
82. Wieczorek Marcin 1982 Mosina
83. Wilk Dawid 1982 Poznań
84. Wojcieszko Piotr 1981 GVT Wroclaw
85. WoŁkanin PaweŁ 1959 Polpharma Run Team Łódź
86. Woźniak Dariusz 1971 Ryczywół
87. Woźniak Mariusz 1973 Woźniaki Poznań
88. Zagrzejewski Bartosz 1984 TRICLUB Warszawa
89. Zając Bartosz 1989 LOOKSFERA/M-TRONIC Poznań
90. Zaleśny Mateusz 1986 TAKT Leszno
91. Zimmer Dagomir 1986 Leszno


Dystans 1/8 Ironman (0,475-22,5-5,275)

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Adamska Ewa 1984 HERNIK TEAM Komorniki
2. Andrałojć Anna 1991 TriChicas Poznań
3. Bartkowiak Hubert 1968 KB SUKCES Żmigród Radziądz
4. Basiński Marcin 1974 PRO366 Paczkowo
5. Bienias Łukasz 1984 1984 Dzierżoniów
6. Braun Ewelina 1976 Kiełczewo
7. Bruderek Damian 1984 Poznan
8. Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM Poznań
9. Byczyk Jarosław 1968 HERNIK TEAM Zalasewo
10. Chałupka Łukasz 1990 Grotniki
11. Chruscicki Marcin 1982 Osowa Sien
12. Chudy Robert 1972 Gostyń
13. Cisło Krzysztof 1981 ArdentCode Wysoka
14. Dawidowicz Tomasz 1987 TODA Meble Poznań
15. Domański Patryk 1991 #TriDoman Poznań
16. Dudkowiak Jacek 1965 zks triathlon drzonków drzonków
17. Dudziak Dawid 1978 IDMAR RACING TEAM Stęszew
18. Dylińska-Domino Iwona 1974 Domino TRI Team Głogów
19. Ewiak Krzysztof 1975 Kalisz
20. Gągola Henryk 1951 AZS AWF Poznań Rosnówko
21. Giers Robert 1979 Kościan TEAM Nowy Lubosz
22. Graczyk Piotr 1985 PROJEKTOTEKA Garby
23. Gromko Andrzej 1957 Running Team Milicz Milicz
24. Grześ Andrzej 1994 MOS Śrem Śrem
25. Grześ Marek 1958 runner's power Śrem
26. Habernik Łukasz 1985 Helios czempiń Czempiń
27. Handkiewicz Robert 1965 Kostrzyn Wlkp.
28. Hauser-Giers Monika 1980 Kościan Team Nowy Lubosz
29. Hetman Wojciech 1987 Darnowo
30. Idkowiak Łukasz 1979 KS IDMAR TRIATHLON DIVISION Mosina
31. Izydor Karolina 1981 Garby gmina Swarzędz
32. Jaszczyk Andrzej 1985 KIEROWCY DZIECIOM Ostrów Wielkopolski
33. Jurkowski Artur 1967 TRI ARTUR Ruszowice
34. Juskowiak Jakub 1977 Image Cycling Team/Velocity Poland Poznań
35. Kaczmarek Łukasz 1981 1981 Gostyń
36. Kasprzak Piotr 1991 LEBAL S.A. Śrem
37. Kaźmierski Piotr 1985 ŚTC Śmigiel Śmigiel
38. Konieczniak Marek 1972 Sin Corte Dogo Canario Rosnówko
39. Korzelecka Karolina 1983 Running Team Milicz Milicz
40. Korzelecki Wojciech 1984 PersonalTriathlon.pl Milicz
41. Koszal Kacper 1994 KTP Iskra Konin Konin
42. Kozanecka Renia 1975 VIKING BIKE TEAM POZNAŃ
43. Kozanecki Adam 1976 Jasin
44. Kozłowski Krzysztof 1977 Kościan
45. Kozłowski Michał 1987 Decathlon Team Poznań
46. Kóska Sławomir 1978 ChampionMan Team Czempin
47. Krajewska-Matusiak Natalia 1984 Celironman Aleksandrów Łódzki
48. Krawczyk Natalia 1988 Kalisz
49. Krupa Tomasz 1981 Klub Błyskawicznego Kalosza WIRY
50. Krysztofiak Michalina 1987 ChampionMan Team Czempiń
51. Krzyzanowski Marek 1963 TRIMAR Wrocław
52. Krzyżek Michał 1983 San Filippo Team Mosina
53. Kubera Michal 1974 Zgrupka Team Śrem
54. Kuchta Izabela 1978 Trucht Tarchomin Team Zielona Góra
55. Kurzeja Kamil 1991 Poznań
56. Kutkowski Marcin 1995 Zmierz Nie Szacuj Badania Wydolnościowe Tarnowo Podgórne
57. Kutkowski Michał 1995 Zmierz Nie Szacuj Badania Wydolnościowe Tarnowo Podgórne
58. Kwiatkowski Szymon 1993 zmierz-nie-szacuj.pl Poznań
59. Lesisz Maciej 1976 Triada Namysłów Namysłów
60. Lewandowska Zuzanna 1992 Kórnik
61. Lewandowski Dariusz 1992 Helios Team/ ChampionMan Team Czempiń
62. Łącka Bożena 1976 Phytopharm TEAM Nowe Miasto nad Wartą
63. Łuczka Monika 1995 Bieg z WSL Poznań
64. Majda Bartosz 1986 Mocno w Prawo Team | Majda Strzyżewska Poznań
65. Mandzyn Lukasz 1980 Syncreon Nowa Sól
66. Marciniak Przemysław 1985 Cityzen BE3 / Kuźnia Tri / Semtim Skórzewo
67. Matusiak Szczepan 1975 Celironman Aleksandrów Łódzki
68. Michalak Bartosz 1979 Ciacho Team Triathlon Śrem
69. Michalak Jakub 1992 Helios Czempiń Team Czempiń
70. Michalak Kazimierz 1957 Helios Czempiń Team/ChampionMan Team Czempiń
71. Miedziak Sebastian 1983 Ls Plus Recykling Team/ be3_Citizen Poznań Rogalinek
72. Minkina Karolina 1987 Wrocław
73. Minkina Maciej 1987 Wrocław
74. Molski Piotr 1984 Wolsztyn
75. Nowacki Łukasz 1992 Poznań
76. Nowak Adrian 1977 KB WARTKO Golina
77. Nowak Jacek 1976 Miasto i Gmina Krzywiń KRZYWIŃ
78. Nowak Katarzyna 1978 KB WARTKO Golina
79. Oleksy Beata 1980 Kościan Team/Tgv Club Kościan
80. Olzacka Agata 1982 HERNIK TEAM Poznań
81. Organa Konrad 1989 Blok Ekipa Widzów
82. Ostrowski Adam 1976 Poznań
83. Paczkowski Rafał 1982 Kuźnia Triathlonu.Czerwonak Biega Starzyny
84. Pawlak Piotr 1975 PKO Bank Polski Poznań
85. Pazoła Jarosław 1973 PGO Biega Śrem
86. Piesik Mariusz 1959 Kliny
87. Poniedziałek Filip 1984 Plewiska
88. Porada Marek 1963 Wójtowicz TRI Team Poznań
89. Potyralska Ewa 1980 Poznań
90. Przybysz Jaromir 1966 xxx LESZNO
91. Puzdrakiewicz Szymon 1989 Września
92. Rostek Piotr 1961 zmierz-nie-szacuj.pl Badania wydolnościowe Jelonek
93. Ruta Bartlomiej 1985 Gostyn
94. Rzepka Anna 1978 Roma Victrix Siekierki Wielkie
95. Siczynski Przemyslaw 1977 Championman /Helios Czempin Czempin
96. Sikora Karol 1979 Warszawa
97. Skrzypczak Piotr 1980 Krzemieniewo
98. Socha Szymon 1992 Śrem
99. Stachowiak Danuta 1974 Rokietnica Biega Rokietnica
100. Stalica Wojciech 1969 IzoErg Częstochowa
101. Stroińska Katarzyna 2002 SKS OBORNIKI Oborniki
102. Szarata Damian 1991 MJP Drukarnia Poznań
103. Szmytka Jacek 1981 Poznań
104. Szoplik Zenon 1974 zwift.pl Leszno
105. Szymański Przemysław 1978 MG Running Team Trzcianka
106. Świderski Mikołaj 1984 Podolanication Poznań
107. Tokarek Marek 1974 Poznan
108. Tomczak Krystian 1992 POZNAŃ
109. Topczewski Gracjan 1976 TriSpace / Bydgoszcz Triathlon Team Bydgoszcz
110. Tycner Adrian 1979 Kościan
111. Tycner Magdalena 1981 Kościan
112. Tycner Oliwer 2002 Swim Bike Run Cukiernia A.M Tycner Kościan
113. Urbaniak Mikołaj 1986 Kross Euro Rower Jerka
114. Walczak Robert 1980 CBN TRI Team + parkrun Poznań Poznan
115. Weltrowski Grzegorz 1975 Poznań
116. Wierzejewski Marcin 1979 TGV Club Kościan
117. Wieteska Aleksander 1989 TRICLUB Warszawa
118. Wieteska Inga 1989 Triclub Warszawa Warszawa
119. Wiśniowski Konrad 1979 Poznań
120. Włodarczak Marcin 1974 Helios Czempiń Team Czempiń
121. Wojciechowski Jakub 1983 35 plus Leszno
122. Wojtaszek Maciej 1976 Poznań
123. Wojtczak Grzegorz 1983 Wrocław
124. Woźniak Maciej 1980 Kościan
125. Zieliński Michał 1974 Koziegłowy