Lista startowa

Triathlon Soplicowo Sztafety

Cichowo (gmina Krzywiń), 15.06.2019
Dystans: Sztafety 1/4 Ironman i 1/8 Ironman


Liczba sztafet zgłoszonych do zawodów: 28


Dystans 1/4 IRONMAN

lp. Nazwa Drużyny -> zawodnik 1 - pływanie zawodnik 2 - rower zawodnik 3 - bieganie
1. "BŁĄD w DRUKU" Maciej Grząślewicz Leszek Nowak Łukasz Ziomek
2. Decathlon Komorniki Tomasz Cichy Wojciech Andrzejewski Łukasz Jaskuła
3. DT4YOU Marcin Marcinkowski Eryk Gomoński Gracjan Stankiewicz
4. ELEKTRIS Andrzej Tomczyk Przemysław Marek Łukasz Markowski
5. KB Szamotuły Maciej Pilc Witold Sobczak Zbigniew Adamczak
6. Malyna Łukasz Błauciak Grażyna Błauciak Maciej Kaczmarek
7. Microdyna Mateusz Błauciak Piotr Kiciński Jacek Brzozowicz
8. PRO-FIT-BIKE/CIACHO TEAM/JAANBIKES Włodzimierz Krawczyk Danuta Dąbkowska Klaudia Jędraszyk
9. PRO-FIT-BIKE/JAANBIKES Szymon Biedny Krzysztof Dąbkowski Adrian Stępniak
10. REAL 64-sto Sławomir Włodarczak Robert Syc Paweł Barszowski
11. SMS Szymon Kordus Szymon Karolewicz Marcin Plackowski
12. Tańczące Muchomorki Michał Kuśmider Radosław Kobierski Jacek Jurga
13. WŚCIEKŁE KOTY Agnieszka Krzyżaniak Krystian Zając Tomasz Ogrodnik
14. Zgrupka Team Piotr Hoszowski Wojtek Domaradzki Michał Wierzbicki
15. ZGRUPKA TEAM Daniel Osik Rafał Adamczyk Marcin Sobański
16. Zgrupka Team Broni Złota Natalia Wiśniewska Marek Strogulski Artur Zawisza


Dystans 1/8 IRONMAN

lp. Nazwa Drużyny -> zawodnik 1 - pływanie zawodnik 2 - rower zawodnik 3 - bieganie
1. BigSport Team Wojciech Grzelka Filip Jan Ratajszczak Kacper Galas
2. EUROROWER.PL Tomasz Soszyński Robert Mencfeldowski Rafał Wiatrowski
3. Gtt Diament Gniezno I Maciej Tomczak Dariusz Kowalczyk Wojciech Stefański
4. Gtt Diament Gniezno III Bartosz Majorczyk Adam Bieliński Agata Zachwieja
5. Gtt Diament II Artur Kozłowski Tomasz Gleba Jonasz Gleba
6. IMAGINE Ewelina Braun Jerzy Dudziak Agnieszka Szukalska
7. Mocni w Gębie I Joanna Witkiewicz Małgorzta Bzdręga Maria Walkowiak
8. Mocni w gębie IV Mikolaj Nowakowski Hubert Piotrowicz Justyna Piotrowicz
9. Mocni w Gębie V Maciej Nowaczyk Przemysław Wański Joanna Nowaczyk
10. OLIMPIJCZYCY Jakub Wesołowski Łukasz Bartkowiak Maciej Przewoźniak
11. PRO366 Agnieszka Solecka Agnieszka Basińska Elżbieta Nekanda-Trepka
12. Zgrupka Team Katarzyna Gruszka Sebastian Mikołajczyk Tomasz Hofman