Lista startowa

Zimowy Forest Run 2020

Mosina, 15.02.2020
Dystans: ok. 22 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 464

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 455


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Opłacono ->
1. Adamus Adam 1978 Borowiec tak
2. Andrzejczak Ela 1967 Dębnowskie człapaki tak
3. Andrzejewski Marcin 1989 Polska tak
4. Antkiewicz Kamil 1987 Koziegłowy tak
5. Artomski Mateusz 1986 Brodowo tak
6. Bajer Michal 1978 Buk tak
7. Bajerlein Sylwia 1991 Poznań tak
8. Balcarczyk Emilia 1986 DĘBNOWSKIE CZŁAPAKI tak
9. Balczyńska Anna 1984 Piątkowo na Biegowo tak
10. Banaszak Grzegorz 1978 Walka Kostrzyn tak
11. Baranowski Filip 1976 Poznań tak
12. Bartkowiak Szymon 1984 Śrem tak
13. Bartz Krzysztof 1978 Getinge Infecteam tak
14. Batóg Iwona 1981 Dębnowskie Człapaki tak
15. Batura Adrian 1990 Hicron Hardcore Team tak
16. Baumgart Katarzyna 1981 Stargard. Ja się nie ścigam. tak
17. Bednarkiewicz Bartosz 1976 Suchy Las tak
18. Bestrzyńska Joanna 1971 Robakowo tak
19. Biadala Paulina 1981 Poznań tak
20. Białasik Monika 1987 Kobiety Biegają tak
21. Białobrzewska Daria 1986 Gniezno tak
22. Bigus Piotr 1989 Poznań tak
23. Biliński Marek 1983 Atrakcyjne towarzystwo :-) tak
24. Błajet Michał 1980 Kibolski KS tak
25. Błażków Anna 1978 Netto Grupa Biegowa 42,195 tak
26. Błażków Stanisław 1971 Netto Grupa Biegowa 42,195 tak
27. Bochenski Bartosz 1985 Poznan tak
28. Boguś Tomasz 1977 KB Szamotuły tak
29. Bojek Beata 1976 R-Team Rydzyna tak
30. Bojek Łukasz 1987 R-Team Rydzyna tak
31. Borowczyk Edward 1979 Decora Running Team tak
32. Borowicz Łukasz 1984 Grupa OLX Team tak
33. Braun Ewelina 1976 Kiełczewo tak
34. Bręborowicz Ewa 1983 Brębory tak
35. Bręborowicz Maciej 1980 Brębory tak
36. Bręk Anna 1980 SziP tak
37. Brudnicki Robert 1989 Szynszyl team tak
38. Budziński Paweł 1979 Druzyna Szpiku tak
39. Burant Agnieszka 1983 Poznań tak
40. Burda Maciej 1976 Poznań tak
41. Burdajewicz Magdalena 1980 Mosina tak
42. Chmielewski Aleksander 1970 Browar Fortuna tak
43. Chojnacki Robert 1971 Pawłówek tak
44. Chuda Kornelia 1987 Browar Fortuna tak
45. Cieplik Dawid 1990 Lesz NO Limits tak
46. Cimoszko Katarzyna 1980 WATAHA tak
47. Ciszak Karol 1980 Deloitte Adventure Club tak
48. Czaińska Monika 1988 Poznań tak
49. Czekalska Maria 1984 Poznań tak
50. Czerski Krzysztof 1981 KB INTREX Poznań tak
51. Czuba Robert 1968 Orange Polska tak
52. Dąbrowski Bartosz 1983 Wałcz tak
53. Dąbrowski Rafał 1984 Hicron Hardcore Team tak
54. Deka-Najgebauer Anna 1984 Poznań tak
55. Diering Tomasz 1987 RM tak
56. Dimmich Krzysztof 1961 DIMTEAM tak
57. Dolata Maciej 1978 Skórzewo tak
58. Dolny Oskar 1992 Poznań tak
59. Dopierała Natalia 1987 Browar Fortuna tak
60. Dreslerska Agnieszka 1984 CookieTeamRunners tak
61. Drgas Roman 1982 PKO Bank Polski tak
62. Drzymała Jakub 1993 1993 tak
63. Dudziak Jerzy 1963 KOŚCIAN TEAEM tak
64. Dupla Konrad 1979 Wrocław tak
65. Durkiewicz Tomasz 1971 DOM KULTURY JOGI tak
66. Dybowska Joanna 1981 Poznań tak
67. Dysarz Jan 1987 BROWAR FORTUNA tak
68. Dziubińska-Kopka Hanna 1987 Poznań tak
69. Dziurleja Dariusz 1984 Lucky LUZers tak
70. Ferreira Leal Correia Andre 1988 Kraków tak
71. Filipiak Krzysztof 1986 Hicron Hardcore Team tak
72. Flaszewski Adam 1985 Sportowy Kaźmierz tak
73. Franke Michał 1975 Szamotuły tak
74. Frankowicz Magdalena 1983 tj tak
75. Frąckowiak Ewelina 1976 amat*ORKA tak
76. Gajda Jolanta 1969 Poznań tak
77. Gerowska Aleksandra 1974 Gostyńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt NOE / MS-FIT tak
78. Gębicka Agata 1989 Stargard Ja Się Nie Ścigam tak
79. Gmerek Michał 1989 Biegacze Jarocin tak
80. Gocyla Darek 1966 DARZYBóRUNNER-ska tak
81. Gołąb Mateusz 1986 Jurne Knury tak
82. Gołembecki Jakub 1973 Chodzież tak
83. Gosek Michał 1982 Kórnik tak
84. Gostomska Małgorzata 1980 Rebellion of Free Runners tak
85. Górska Joanka 1976 Słupca tak
86. Graczyk Mariusz 1973 Zielona Góro Zacznij Biegać tak
87. Graj Marianna 1982 Strzeszyn tak
88. Grajewska Beata 1974 POZNAŃ tak
89. Graniczny Krzysztof 1980 Daszewice tak
90. Greser Artur 1974 Organic Race Team tak
91. Greser Beata 1972 Organic Race Team tak
92. Grolewski Maciej 1981 BE TRI tak
93. Grzegolec Grzegorz 1986 Wierzbicki Running Project tak
94. Grzegorzewski Konrad 1979 4Fiter tak
95. Gudańska Anna 1978 Poznań (Poznań-Grunwald) tak
96. Hajdziona Agata 1984 Poznań tak
97. Hałajczak Magdalena 1979 YEM "żyję zdrowo i aktywnie" tak
98. Hałaszyn Joanna 1991 Organic Race Team tak
99. Hałupka Magdalena 1986 Mamy Biegamy tak
100. Hancyk Łukasz 1984 Browar Fortuna tak
101. Handkiewicz Robert 1965 Kostrzyn Wielkopolski tak
102. Hauser-Giers Monika 1980 Kościan Team tak
103. Hnatyszyn Bartosz 1977 Komorniki tak
104. Hnatyszyn Mateusz 1984 JEPPESEN tak
105. Hoedt Tomasz 1987 KB INTREX Poznań tak
106. Hołtyn Tobiasz 1987 Hicron Hardcore Team tak
107. Hryciuk Łukasz 1996 Dębnowskie Człapaki tak
108. Jabłońska Maja 1977 Dzikie Życie tak
109. Jabłoński Piotr 1977 Grudziądz tak
110. Jabour-Pach Sylwia 1993 Organic Race Team tak
111. Jackowiak Agnieszka 1985 Runner's Power tak
112. Jakubowski Rafał 1978 R-Team Rydzyna tak
113. Janczewska Agnieszka 1979 Pawłówek tak
114. Jandy Honorata 1975 Pink Power tak
115. Jankowiak Kamil 1988 Poznań tak
116. Jankowski Maciej 1991 Poznań tak
117. Januć Wojciech 1990 Arka Leśna tak
118. Jasiewicz Tomasz 1977 Galloway Team Zielona Góra tak
119. Jazikowski Paweł 1972 Paweł Jazikowski tak
120. Jazy Szymon 1984 Poznań tak
121. Jesiak Adam 1984 Tech-Projekt Adam Jesiak tak
122. Jeż Jolanta 1976 Gostyń tak
123. Jędraszak Małgorzata 1987 Poznań tak
124. Jędruszczak Marcin 1977 SziP tak
125. Jędzierowska Katarzyna 1983 Posnania tak
126. Józefiak Kamila 1982 SŁUPCA tak
127. Józefowicz Edyta 1974 Kościan Team tak
128. Juchacz Krzysztof 1985 BE TRI tak
129. Judek Janusz 1982 Radzyny tak
130. Juskowiak Amadeusz 1992 Dresden tak
131. Kaczmarek Daniel 1974 Lucky LUZers tak
132. Kaczmarek Jacek 1989 Grupa OLX Team tak
133. Kaczmarek Mateusz 1982 Lucky LUZers tak
134. Kaczmarek Tymon 1980 parkrun Dąbrówka tak
135. Kamiński Tomasz 1968 MAKARON tak
136. Kandulski Jakub 1980 Opalenicki Klub Biegacza tak
137. Kaniewski Kamil 1980 Dąbrowa tak
138. Karbowiak Jacek 1977 Wrzesnia tak
139. Karczewska Marta 1977 Puszczykowo tak
140. Karczewski Hubert 1973 Gruszczyn tak
141. Karczewski Tomasz 1977 OSP Puszczykowo tak
142. Karczmarczyk Mirosław 1984 Zgorzała tak
143. Karczmarska Joanna 1992 Joanna Karczmarska tak
144. Kasprzyk Rafał 1974 Sportowy Kaźmierz tak
145. Kaszuba-Czarnecka Ania 1989 Poznań tak
146. Kaźmierczak Hanna 1976 Wiocha biega tak
147. Kaźmierczak Mikołaj 1995 Leszno tak
148. Kąkol Artur 1974 Duszniki tak
149. Kąkolewska Elżbieta 1973 Młodasko tak
150. Kedziora Artur 1987 Nieruchomosci Kedziora Kornik tak
151. Kegel Karolina 1984 Kobiety Biegają tak
152. Kempa Piotr 1974 Kalisz tak
153. Kinol Marcin 1973 Duszniki tak
154. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan Team tak
155. Klepacz Piotr 1969 Szczecin tak
156. Klimecki Łukasz 1989 KB INTREX Poznań tak
157. Kłoda Dariusz 1975 Drużyna Szpiku tak
158. Kłoda Mikołaj 1998 Czapury tak
159. Kłusek Marek 1977 Puszczykowo tak
160. Kocan Przemo 1979 HANGAR tak
161. Koch Przemek 1986 Śrem tak
162. Koczorowski Mieczysław 1965 Browar Fortuna tak
163. Kohut Rafal 1969 Gorzów Wielkopolski tak
164. Kolasiński Krzysztof 1978 Poznań tak
165. Kołtowski Michał 1983 Wschowa tak
166. Kominiarek Jakub 1986 Getinge Infecteam tak
167. Konik Tomasz 1985 Śrem tak
168. Kontowicz Adrian 1996 Aleksandrów Kujawski tak
169. Kończak Marcin 1980 Margonin tak
170. Kopras Dominik 1981 Koper Team & Przyjaciele tak
171. Korcz Mateusz 1988 DECORA RUNNING TEAM tak
172. Koroński Tadeusz 1970 parkrun Poznań tak
173. Koszarek Maciej 1967 Poznań tak
174. Kośla Przemysław 1984 Poznań tak
175. Kośmider Mariusz 1979 Wronczyn tak
176. Kowalczyk Dariusz 1974 Lucky LUZers tak
177. Kowalik Tomasz 1987 Trio z Matejki tak
178. Kozicki Bartosz 1976 KS Rapid Śrem tak
179. Kozielewski Antoni 1977 Poznań tak
180. Kóska Sławomir 1978 Helios Czempiń Team tak
181. Kózka Przemysław 1973 Biegam, Bo Nie Lubię tak
182. Krajewska-Kłoda Katarzyna 1974 Drużyna Szpiku tak
183. Krakowiak Łukasz 1983 Stargard tak
184. Kramm Grażyna 1972 1972 tak
185. Krawiec Dominik 1988 Krosno tak
186. Król-Krajewska Agnieszka 1974 Night Runners tak
187. Krupa Daniel 1976 Stargard Ja się nie ścigam tak
188. Krupa Piotr 1973 Pch_run tak
189. Krzemień Krzysztof 1980 Run Flint Run tak
190. Krzemiński Maciej 1980 Hubert Król Team tak
191. Krzywicki Tomasz 1974 Scador.com tak
192. Krzyżostaniak Marcin 1975 Zgrupka Team tak
193. Kubiak Bartosz 1988 BROWAR FORTUNA tak
194. Kuciak Bartosz 1987 Krosno (Mosina) tak
195. Kukułka Marek 1975 Bogucin tak
196. Kupczyński Igor 1987 Poznań tak
197. Kurek Marta 1986 Poznań tak
198. Kutyba Mariusz 1980 Wolne Ślimaki tak
199. Kwinta Marcin 1980 KB Szamotuły tak
200. Lala Katarzyna 1979 Mosina tak
201. Langner Basia 1984 Plewiska tak
202. Lembicz Robert 1975 Poznań tak
203. Lepczak Robert 1993 Decora Running Team tak
204. Leszczak-Phong Dariusz 1983 Getinge Infecteam tak
205. Lewandowska Maria 1982 Biegam Bo Nie Lubie tak
206. Lewandowski Rafał 1982 Biegam Bo Nie Lubie tak
207. Lewardowski Konrad 1970 KTB Kuny tak
208. Lisiak Karina 1990 Kostrzyn wlkp tak
209. Ludwikowski Przemysław 1989 DSV tak
210. Ławrowski Marcin 1983 Plewiska tak
211. Łopąg Krzysztof 1985 Grupa OLX Team tak
212. Łuczak Tomasz 1970 StruśKardio tak
213. Łuczkiewicz Edyta 1982 Zabiegane ŚrePoLe tak
214. Łuszczewska Zuzanna 1989 Grupa OLX tak
215. Macias Waldemar 1958 Zielona Gora tak
216. Maciaszek Agnieszka 1981 Poznań tak
217. Maciejewski Marcel 1987 Poznań tak
218. Maciejewski Rafał 1983 Czmoń tak
219. Macioszek Natalia 1982 Poznań tak
220. Maćczak Katarzyna 1991 Koło tak
221. Maćkowski Mateusz 1975 GETINGE Infecteam tak
222. Madaj Paweł 1977 Biegam, Bo Nie Lubię tak
223. Majchrzak Jacek 1980 Koscian Team tak
224. Makowska Joanna 1987 Gorzów Wielkopolski tak
225. Małecki Marek 1975 BROWAR FORTUNA tak
226. Małkowski Piotr 1952 Kościan tak
227. Mantyk Katarzyna 1982 Oborniki tak
228. Mańkowski Miichał 1985 Organic Race Team tak
229. Marciniak Katarzyna 1980 Poznań tak
230. Marciniak Marek 1981 eSesja tak
231. Marcinkowska Anita 1983 Luboń tak
232. Marczak Joanna 1980 Komorniki MTB Team tak
233. Marczak Maciej 1979 Komorniki MTB Team tak
234. Marek Mateusz 1985 Strykowo tak
235. Markiewicz Joanna Zuza 1976 Kobiety biegaja tak
236. Masztalerz Bartosz 1988 WATAHA - łączy nas bieganie tak
237. Matysiak Daniel 1985 KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski tak
238. Mazur Katarzyna 1980 UMLAUT tak
239. Mazur Marek 1979 Poznań tak
240. Miazga Emilia 1992 Forest Gang Bydgoszcz tak
241. Michalak Izabela 1979 KOMORNIKI MTB TEAM tak
242. Michalak Monika 1990 Kobiety biegają tak
243. Michalak Tomasz 1978 KOMORNIKI MTB TEAM tak
244. Michalowski Krzysztof 1980 Śrem tak
245. Michałek Marian 1971 Komorniki tak
246. Michoń Piotr 1975 BROWAR FORTUNA tak
247. Mieloszyk Wojtek 1983 poznan tak
248. Miernik Ewelina 1989 Triton Konin tak
249. Mikołajczak Łukasz 1986 Wkurw_team tak
250. Mikołajczyk Krzysztof 1977 Komorniki tak
251. Milewski Arkadiusz 1977 PSS Pozytywnie Zakreceni tak
252. Mofina Adam 1985 LZS Zalesie tak
253. Monczyńska Małgorzata 1983 Poznań tak
254. Monczyński Bartłomiej 1979 Remmers Running Team / #OwocBiega tak
255. Mróz Tomasz 1982 Wiocha Biega tak
256. Naglak Hubert 1995 Runaway team tak
257. Napieralski Krzysztof 1982 Dzikie Dziki Gorzów tak
258. Napieralski Robert 1979 Poznań tak
259. Napierała Marcin 1980 Piątkowo na Biegowo tak
260. Naskręt Przemysław 1980 Kościan Team tak
261. Nawrocka-Michalczak Karolina 1979 Zielona Góro Zacznij Biegać tak
262. Nawrot Krzysztof 1973 Sportowy Kaźmierz tak
263. Nelke Tomasz 1977 Poznan tak
264. Niespodziana Anna 1982 Rogoziński Klub Biegacza tak
265. Nikiel Dariusz 1980 Dirty Sparrows tak
266. Nogaj Jacek 1969 Lusowo tak
267. Nowak Dariusz 1981 Komorniki tak
268. Nowak Dawid 1981 TRICeratops tak
269. Nowak Marcin 1971 KB MIŚ BOREK WLKP. tak
270. Nowak Mariusz 1983 PZU Sport Team tak
271. Nowak Mikołaj 1989 Poznań tak
272. Nowak Piotr 1974 Skórzewo tak
273. Nowicki Artur 1974 INDIAŃSKA WIOSKA-NOWY JAROMIERZ tak
274. Nowicki Bartosz 1987 Poznań tak
275. Ochowiak Klaudia 1985 Organic Race Team tak
276. Odija Leszek 1977 Wiry tak
277. Okulski Waldemar 1984 Czołowo tak
278. Oldenburg Tim 1980 Team Zoot Europe tak
279. Olejniczak Paweł 1969 Night runners tak
280. Oliński Paweł 1984 Kibole w biegu tak
281. Olszewski Szymon 1986 Getinge Infecteam tak
282. Osińska Marta 1989 Wiry tak
283. Otulakowska Marcela 1989 Trio z Matejki tak
284. Owczarek Maciej 1982 Biegaj Pod Okiem Trenera - Rafała Krzeszewskiego tak
285. Ozdoba Marek 1978 KB Intrex Poznań tak
286. Paluszkiewicz Karolina 1978 Maćkowiak team tak
287. Panek Krzysztof 1970 Rzyć chyża gżegżółki i czyża tak
288. Paniączyk Robert 1990 TAKE RUN tak
289. Paradowski Norbert 1975 Poznań tak
290. Parucki Michal 1977 Vege Runners / Drużyna Biegowa Lecha Poznań tak
291. Pawlaczyk Tomasz 1975 Organizatorzy przeginają z wysokością wpisowego tak
292. Pawlik Filip 1988 Getinge Infecteam tak
293. Pawłowski Robert 1977 Vege Runners tak
294. Pazoła Jarosław 1973 Runner's Power tak
295. Pażucha Wojciech 1977 Acid Maniaxxx tak
296. Pela Jakub 1987 Decora Running Team tak
297. Peters Przemysław 1972 Murowana Goślina tak
298. Piechowiak Małgorzata 1966 Adrenalina Fitnes Team tak
299. Piętka Daniel 1977 Poznań tak
300. Piętka Kamil 1982 Luboń tak
301. Pigła Michał 1981 Sportowy Kaźmierz tak
302. Piszczelak Mateusz 1997 NETBOX BIEGA tak
303. Pittner Katarzyna 1983 Mieczewo tak
304. Piwański Piotr 1958 Łęczyca tak
305. Plewa Damian 1978 Lucky LUZers tak
306. Plewa Natalia 1982 Oborniki tak
307. Płaczek Łukasz 1987 Leszno tak
308. Pochylski Paweł 1985 Deloitte Adventure Team tak
309. Pochylski Przemysław 1974 Zgrupka Team tak
310. Podemska Patrycja 1988 Forest Gang tak
311. Podsadny Bartosz 1984 Poznań tak
312. Pokrywiecki Łukasz 1988 Dębnowskie Człapaki tak
313. Polaczyk Bartosz 1977 Komorniki tak
314. Popławski Marcin 1983 Poznań tak
315. Poterski Jakub 1980 MJP DRUK / I LOVE ZIEMEK tak
316. Poterski Mateusz 1978 MJP DRUK / I LOVE ZIEMEK tak
317. Potocki Maciej 1970 Orange Polska tak
318. Proskórnicki Jarosław 1977 Hicron Hardcore Team tak
319. Przybecki Dariusz 1982 Wiry tak
320. Przybylski Marcin 1986 OLX GROUP TEAM tak
321. Przybylski Wojciech 1997 Poznań tak
322. Przywecki Lech 1971 Kościan TEAM / KP PSP Rawicz tak
323. Ptak Adam 1972 Piątkowo na Biegowo tak
324. Ptak Dorota 1972 Piątkowo na Biegowo tak
325. Ptak Jarosław 1973 Lucky LUZers tak
326. Puszyński Jakub 1987 Poznań tak
327. Putowski Maciej 1988 eSesja.pl tak
328. Pytko Ryszard 1953 ZGZB Galloway Team tak
329. Rachowska Agnieszka 1983 Getinge Infecteam tak
330. Rapior Maciej 1987 Szynszyl team tak
331. Ratajczak Jacek 1974 Bytkowiak Bytkowo tak
332. Respondek Anna 1983 1983 tak
333. Respondek Anna 1983 1983 tak
334. Respondek Anna 1983 Zielona Góra tak
335. Rewoliński Jakub 1986 Margonin tak
336. Rogowski Tomasz 1983 UMLAUT tak
337. Romanowski Mateusz 1985 osteopaci.com tak
338. Roszak Marcin 1980 KB Miś Borek Wlkp. tak
339. Rutkiewicz Piotr 1977 Iron Arena tak
340. Rutkowska Sandra 2000 Grupa OLX Team tak
341. Rutkowski Jakub 1989 Poznań tak
342. Rybicka Dominika 2000 Suchy las tak
343. Rychlewski Adam 1985 Zakrzewo tak
344. Rzepka Lucjan 1970 Roma Victrix tak
345. Rzyha Hubert 1984 Runner's Power tak
346. Sarbinowska Anna 1980 Kościan Team tak
347. Sempruch Witold 1997 Poznań tak
348. Siejek Natalia 1988 POWIAT POZNAŃSKI tak
349. Sienkiewicz Dariusz 1983 Organic Race Team tak
350. Sienkiewicz Joanna 1981 Organic Race Team tak
351. Sikora Katarzyna 1997 UNITED RUNNERS tak
352. Silska Sylwia 1972 Atrakcyjne Towarzystwo tak
353. Silski Marek 1969 Atrakcyjne Towarzystwo tak
354. Siwa Dominik 1979 Torpol Runinng Team tak
355. Smektała Tomasz 1988 Szczecin tak
356. Smierzchała Adam 1972 Mosina Bike Challegne tak
357. Smoczek Marlena 1978 Szamotuły tak
358. Smug Marcin 1989 Szynszyl team tak
359. Sobecki Sebastian 1976 PRO336 tak
360. Sobik Paulina 1983 PRO366 tak
361. Socha Aleksandra 1980 KOMORNIKI MTB TEAM tak
362. Socha Marcin 1978 Krosno tak
363. Sokólski Michał 1974 Krosinko tak
364. Solarek Krzysztof 1987 DZIKIE DZIKI GORZÓW tak
365. Spychała Marek 1988 Gaj Mały tak
366. Sroka Joanna 1981 Puszczykowo tak
367. Sroka Maciej 1978 Puszczykowo tak
368. Stachowiak Kamil 1984 Grupa OLX Team tak
369. Stanke Łukasz 1979 SziP tak
370. Starczyński Tomasz 1979 Team Aktywny Stęszew tak
371. Starzyńska-Kościuszko Katarzyna 1986 Pszczółkowski Team tak
372. Stawicki Łukasz 1978 Bydgoszcz tak
373. Stec Arkadiusz 1975 Grzmot Komorniki tak
374. Stepak Wlodzimierz 1969 KB Aktywni Konin tak
375. Stoliński Dominik 1976 Poznan tak
376. Stolpe Maciej 1968 Luboń tak
377. Strabel Jacek 1980 KB INTREX Poznań tak
378. Strogulski Marek 1972 Zgrupka Team tak
379. Sysak Anna 1997 Poznań tak
380. Szczepaniak Bronisław 1951 KĘDZIERZYN-KOŹLE tak
381. Szczepaniak Michał 1984 Drużyna tak
382. Szczuka Joanna 1994 Politechnika Poznańska tak
383. Szczygieł Łukasz 1980 OLX GROUP TEAM tak
384. Szewczyk Maria 1954 KOŚCIAN tak
385. Szuba Marcin 1975 Lusówko tak
386. Szukała Dariusz 1980 Kibolski KS tak
387. Szymański Paweł 1980 1980 tak
388. Szymański Tomasz 1968 Team Biegowy Szczecinek tak
389. Szymczak Marcin 1977 Mosina tak
390. Szymczak Piotr 1978 Branno tak
391. Szymkowiak Błażej 1974 Środa Wlkp tak
392. Szymkowiak Paweł 1986 Grodziski Klub Biegacza tak
393. Ślaziński Paweł 1977 Rehau Crossactive tak
394. Śledzik Sebastian 1968 DT4YOU tak
395. Środa Sławomir 1988 Ultraszwagry tak
396. Śron Gabriela 1983 Złotniki tak
397. Świstek Lucjan 1972 NETBOX BIEGA tak
398. Tobis Marek 1961 Poznań tak
399. Tomas Damian 1990 D&W tak
400. Turska Monika 1974 SziP tak
401. Tutak Marcin 1970 Szczecin tak
402. Udałowski Radosław 1984 Komorniki tak
403. Urbaniak Marian 1962 Netbox Biega tak
404. Urbaniak Piotr 1975 FC PSARSKIE tak
405. Urbaniak Tomasz 1990 Getinge Infecteam tak
406. Wacko Marcin 1985 Grupa OLX Team tak
407. Walachowski Marcin 1991 GRUPA OLX tak
408. Walaszczyk Michalina 1983 Słynni Kenijczycy tak
409. Walczak Łukasz 1985 Byle do przoduQ tak
410. Wawrzyniak Małgorzata 1979 #teambiegiwlkp tak
411. Weber Paweł 1973 REHAU Crossactive tak
412. Weinert Artur 1982 Runner's Power tak
413. Wełna Mariusz 1978 Poznań tak
414. Węgier Agnieszka 1980 Zielona Góro Zacznij Biegać tak
415. Węgrowski Adam 1976 Parkrun Dąbrówka tak
416. Wichłacz Paweł 1983 KB Maniac Poznań tak
417. Wieczorek Łukasz 1984 #NBRteam / Vege Runners tak
418. Wieczorek Maria 1984 Przedwojewski Mountain Team tak
419. Wielik-Nowak Aleksandra 1973 Poznań tak
420. Wieliński Lech 1966 Grupa biegowa im. św Stanisław Kostki „ZDROWA KOSTKA” tak
421. Winckiewicz Marek 1976 Poznań tak
422. Winter Piotr 1987 MWC Team tak
423. Wira Mariusz 1973 KB MIŚ BOREK WLKP. tak
424. Witkowski Radosław 1986 PKO Bank Polski tak
425. Wojciechowska Helena 1982 night runners tak
426. Wojciechowska Wioletta 1969 Stargard,Ja się nie ścigam tak
427. Wojciechowski Aleksander 1988 Września tak
428. Wojciechowski Dariusz 1978 Krakowiak Team / i-Sport Team tak
429. Wojciechowski Krzysztof 1968 Stargard,Ja się nie ścigam tak
430. Wojciechowski Maksymilian 2001 Stargard,Ja się nie ścigam tak
431. Wojtasik Łukasz 1974 Nowosolska Grupa Biegowa tak
432. Wojtaszek Małgorzata 1981 XXXX tak
433. Wolbach Tomasz 1982 Wolne Ślimaki tak
434. Wolna Julia 2001 Poznań tak
435. Wolny Robert 1979 Poznań tak
436. Woźniak Grzegorz 1985 Grupa biegowa im.św. Stanisława Kostki "ZDROWA KOSTKA" tak
437. Woźniak Łukasz 1980 Poznań tak
438. Wódkiewicz Maciej 1971 WLKP Mountains Ultra tak
439. Wójcik Paulina 1989 Getinge Infecteam tak
440. Wrzesiński Grzegorz 1971 Potrzanowo tak
441. Wujda Mirosław 1975 ERNI RULEZ tak
442. Wylegała Izabela 1980 PCH_RUN tak
443. Wylegała Michał 1978 PCH_RUN tak
444. Zakrzewski Krzysztof 1971 3:33 TEAM tak
445. Załuska-Lipa Agnieszka 1979 Mosina tak
446. Zarkova Denitsa 1994 Night Runners tak
447. Zawadzki Waldek 1977 Poznań tak
448. Zawodna Natalia 1989 Poznań tak
449. Zbierajewski Paweł 1985 Poznań tak
450. Zielińska Barbara 1983 Hicron Hardcore Team tak
451. Ziemski Maciej 1984 vege runners tak
452. Zoga Paweł 1983 Grupa OLX Team tak
453. Zydorczak Iwona 1984 Poznań tak
454. Zygmunt Radosław 1976 SII RUNNING TEAM tak
455. Zygner Sławomir 1971 R-TEAM RYDZYNA tak