Lista startowa

Zimowy Forest Run 2020

Mosina, 15.02.2020
Dystans: ok. 22 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 462

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 462


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Opłacono ->
1. Adamus Adam 1978 Borowiec tak
2. Andrzejczak Ela 1967 Dębnowskie człapaki tak
3. Andrzejewski Marcin 1989 Polska tak
4. Antkiewicz Kamil 1987 Koziegłowy tak
5. Artomski Mateusz 1986 Brodowo tak
6. Bajer Michal 1978 Buk tak
7. Bajerlein Sylwia 1991 Poznań tak
8. Balcarczyk Emilia 1986 DĘBNOWSKIE CZŁAPAKI tak
9. Balczyńska Anna 1984 Piątkowo na Biegowo tak
10. Banaszak Grzegorz 1978 Walka Kostrzyn tak
11. Baranowski Filip 1976 Poznań tak
12. Bartkowiak Szymon 1984 Śrem tak
13. Bartz Krzysztof 1978 Getinge Infecteam tak
14. Batóg Iwona 1981 Dębnowskie Człapaki tak
15. Batura Adrian 1990 Hicron Hardcore Team tak
16. Baumgart Katarzyna 1981 Stargard. Ja się nie ścigam. tak
17. Bednarkiewicz Bartosz 1976 Suchy Las tak
18. Bestrzyńska Joanna 1971 Robakowo tak
19. Biadala Paulina 1981 Poznań tak
20. Białasik Monika 1987 Kobiety Biegają tak
21. Białobrzewska Daria 1986 Gniezno tak
22. Bigus Piotr 1989 Poznań tak
23. Biliński Marek 1983 Atrakcyjne towarzystwo :-) tak
24. Błajet Michał 1980 Kibolski KS tak
25. Błażków Anna 1978 Netto Grupa Biegowa 42,195 tak
26. Błażków Stanisław 1971 Netto Grupa Biegowa 42,195 tak
27. Bochenski Bartosz 1985 Poznan tak
28. Boguś Tomasz 1977 KB Szamotuły tak
29. Bojek Beata 1976 R-Team Rydzyna tak
30. Bojek Łukasz 1987 R-Team Rydzyna tak
31. Borowczyk Edward 1979 Decora Running Team tak
32. Borowicz Łukasz 1984 Grupa OLX Team tak
33. Braun Ewelina 1976 Kiełczewo tak
34. Bręborowicz Ewa 1983 Brębory tak
35. Bręborowicz Maciej 1980 Brębory tak
36. Bręk Anna 1980 SziP tak
37. Brudnicki Robert 1989 Szynszyl team tak
38. Budziński Paweł 1979 Druzyna Szpiku tak
39. Burant Agnieszka 1983 Poznań tak
40. Burda Maciej 1976 Poznań tak
41. Burdajewicz Magdalena 1980 Mosina tak
42. Chmielewski Aleksander 1970 Browar Fortuna tak
43. Chojnacki Robert 1971 Pawłówek tak
44. Chuda Kornelia 1987 Browar Fortuna tak
45. Cieplik Dawid 1990 Lesz NO Limits tak
46. Cimoszko Katarzyna 1980 WATAHA tak
47. Ciszak Karol 1980 Deloitte Adventure Club tak
48. Czaińska Monika 1988 Poznań tak
49. Czechmanowski Grzegorz 2000 Skórzewo tak
50. Czekalska Maria 1984 Poznań tak
51. Czekalska Marta 1984 Tulce tak
52. Czerski Krzysztof 1981 KB INTREX Poznań tak
53. Czuba Robert 1968 Orange Polska tak
54. Dąbrowski Bartosz 1983 Wałcz tak
55. Dąbrowski Rafał 1984 Hicron Hardcore Team tak
56. Deka-Najgebauer Anna 1984 Poznań tak
57. Diering Tomasz 1987 RM tak
58. Dimmich Krzysztof 1961 DIMTEAM tak
59. Dolata Maciej 1978 Skórzewo tak
60. Dolny Oskar 1992 Poznań tak
61. Dopierała Natalia 1987 Browar Fortuna tak
62. Dreslerska Agnieszka 1984 CookieTeamRunners tak
63. Drgas Roman 1982 PKO Bank Polski tak
64. Drzymała Jakub 1993 1993 tak
65. Dudziak Jerzy 1963 KOŚCIAN TEAEM tak
66. Dupla Konrad 1979 Wrocław tak
67. Durkiewicz Tomasz 1971 DOM KULTURY JOGI tak
68. Dybowska Joanna 1981 Poznań tak
69. Dysarz Jan 1987 BROWAR FORTUNA tak
70. Dziubińska-Kopka Hanna 1987 Poznań tak
71. Dziurleja Dariusz 1984 Lucky LUZers tak
72. Ferreira Leal Correia Andre 1988 Kraków tak
73. Figaj Martyna 1988 Getinge Infecteam tak
74. Filipiak Krzysztof 1986 Hicron Hardcore Team tak
75. Flaszewski Adam 1985 Sportowy Kaźmierz tak
76. Franke Michał 1975 Szamotuły tak
77. Frankowicz Magdalena 1983 tj tak
78. Frąckowiak Ewelina 1976 amat*ORKA tak
79. Gajda Jolanta 1969 Poznań tak
80. Gerowska Aleksandra 1974 Gostyńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt NOE / MS-FIT tak
81. Gębicka Agata 1989 Stargard Ja Się Nie Ścigam tak
82. Gmerek Michał 1989 Biegacze Jarocin tak
83. Gocyla Darek 1966 DARZYBóRUNNER-ska tak
84. Gołąb Mateusz 1986 Jurne Knury tak
85. Gołembecki Jakub 1973 Chodzież tak
86. Gosek Michał 1982 Kórnik tak
87. Gostomska Małgorzata 1980 Rebellion of Free Runners tak
88. Górska Joanka 1976 Słupca tak
89. Graczyk Mariusz 1973 Zielona Góro Zacznij Biegać tak
90. Graj Marianna 1982 Strzeszyn tak
91. Grajewska Beata 1974 POZNAŃ tak
92. Graniczny Krzysztof 1980 Daszewice tak
93. Greser Artur 1974 Organic Race Team tak
94. Greser Beata 1972 Organic Race Team tak
95. Grolewski Maciej 1981 BE TRI tak
96. Grzegolec Grzegorz 1986 Wierzbicki Running Project tak
97. Grzegorzewski Konrad 1979 4Fiter tak
98. Gudańska Anna 1978 Poznań (Poznań-Grunwald) tak
99. Hajdziona Agata 1984 Poznań tak
100. Hałajczak Magdalena 1979 YEM "żyję zdrowo i aktywnie" tak
101. Hałaszyn Joanna 1991 Organic Race Team tak
102. Hałupka Magdalena 1986 Mamy Biegamy tak
103. Hamrol Aleksandra 2000 Złotniki tak
104. Hancyk Łukasz 1984 Browar Fortuna tak
105. Handkiewicz Robert 1965 Kostrzyn Wielkopolski tak
106. Hauser-Giers Monika 1980 Kościan Team tak
107. Hnatyszyn Bartosz 1977 Komorniki tak
108. Hnatyszyn Mateusz 1984 JEPPESEN tak
109. Hoedt Tomasz 1987 KB INTREX Poznań tak
110. Hołtyn Tobiasz 1987 Hicron Hardcore Team tak
111. Hryciuk Łukasz 1996 Dębnowskie Człapaki tak
112. Jabłońska Maja 1977 Dzikie Życie tak
113. Jabłoński Piotr 1977 Grudziądz tak
114. Jabour-Pach Sylwia 1993 Organic Race Team tak
115. Jackowiak Agnieszka 1985 Runner's Power tak
116. Jakubowski Rafał 1978 R-Team Rydzyna tak
117. Janczewska Agnieszka 1979 Pawłówek tak
118. Jandy Honorata 1975 Pink Power tak
119. Jankowiak Kamil 1988 Poznań tak
120. Jankowski Maciej 1991 Poznań tak
121. Januć Wojciech 1990 Arka Leśna tak
122. Jasiewicz Tomasz 1977 Galloway Team Zielona Góra tak
123. Jazikowski Paweł 1972 Paweł Jazikowski tak
124. Jazy Szymon 1984 Poznań tak
125. Jesiak Adam 1984 Tech-Projekt Adam Jesiak tak
126. Jeż Jolanta 1976 Gostyń tak
127. Jędraszak Małgorzata 1987 Poznań tak
128. Jędruszczak Marcin 1977 SziP tak
129. Jędzierowska Katarzyna 1983 Posnania tak
130. Józefiak Kamila 1982 SŁUPCA tak
131. Józefowicz Edyta 1974 Kościan Team tak
132. Juchacz Krzysztof 1985 BE TRI tak
133. Judek Janusz 1982 Radzyny tak
134. Juskowiak Amadeusz 1992 Dresden tak
135. Kaczmarek Daniel 1974 Lucky LUZers tak
136. Kaczmarek Jacek 1989 Grupa OLX Team tak
137. Kaczmarek Mateusz 1982 Lucky LUZers tak
138. Kaczmarek Tymon 1980 parkrun Dąbrówka tak
139. Kamiński Tomasz 1968 MAKARON tak
140. Kandulski Jakub 1980 Opalenicki Klub Biegacza tak
141. Kaniewski Kamil 1980 Dąbrowa tak
142. Karbowiak Jacek 1977 Wrzesnia tak
143. Karczewska Marta 1977 Puszczykowo tak
144. Karczewski Hubert 1973 Gruszczyn tak
145. Karczewski Tomasz 1977 OSP Puszczykowo tak
146. Karczmarczyk Mirosław 1984 Zgorzała tak
147. Karczmarska Joanna 1992 Joanna Karczmarska tak
148. Kasprzyk Rafał 1974 Sportowy Kaźmierz tak
149. Kaszuba-Czarnecka Ania 1989 Poznań tak
150. Kaźmierczak Hanna 1976 Wiocha biega tak
151. Kaźmierczak Mikołaj 1995 Leszno tak
152. Kąkol Artur 1974 Duszniki tak
153. Kąkolewska Elżbieta 1973 Młodasko tak
154. Kedziora Artur 1987 Nieruchomosci Kedziora Kornik tak
155. Kegel Karolina 1984 Kobiety Biegają tak
156. Kempa Piotr 1974 Kalisz tak
157. Kinol Marcin 1973 Duszniki tak
158. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan Team tak
159. Klepacz Piotr 1969 Szczecin tak
160. Klimecki Łukasz 1989 KB INTREX Poznań tak
161. Kłoda Dariusz 1975 Drużyna Szpiku tak
162. Kłoda Mikołaj 1998 Czapury tak
163. Kłusek Marek 1977 Puszczykowo tak
164. Kocan Przemo 1979 HANGAR tak
165. Koch Przemek 1986 Śrem tak
166. Koczorowski Mieczysław 1965 Browar Fortuna tak
167. Kohut Rafal 1969 Gorzów Wielkopolski tak
168. Kolasiński Krzysztof 1978 Poznań tak
169. Kołtowski Michał 1983 Wschowa tak
170. Kominiarek Jakub 1986 Getinge Infecteam tak
171. Konik Tomasz 1985 Śrem tak
172. Kontowicz Adrian 1996 Aleksandrów Kujawski tak
173. Kończak Marcin 1980 Margonin tak
174. Kopras Dominik 1981 Koper Team & Przyjaciele tak
175. Korcz Mateusz 1988 DECORA RUNNING TEAM tak
176. Koroński Tadeusz 1970 parkrun Poznań tak
177. Koszarek Maciej 1967 Poznań tak
178. Kośla Przemysław 1984 Poznań tak
179. Kośmider Mariusz 1979 Wronczyn tak
180. Kowalczyk Dariusz 1974 Lucky LUZers tak
181. Kowalik Tomasz 1987 Trio z Matejki tak
182. Kozicki Bartosz 1976 KS Rapid Śrem tak
183. Kozielewski Antoni 1977 Poznań tak
184. Kóska Sławomir 1978 Helios Czempiń Team tak
185. Kózka Przemysław 1973 Biegam, Bo Nie Lubię tak
186. Krajewska-Kłoda Katarzyna 1974 Drużyna Szpiku tak
187. Krakowiak Łukasz 1983 Stargard tak
188. Kramm Grażyna 1972 1972 tak
189. Krawiec Dominik 1988 Krosno tak
190. Król-Krajewska Agnieszka 1974 Night Runners tak
191. Krupa Daniel 1976 Stargard Ja się nie ścigam tak
192. Krupa Piotr 1973 Pch_run tak
193. Krzemień Krzysztof 1980 Run Flint Run tak
194. Krzemiński Maciej 1980 Hubert Król Team tak
195. Krzywicki Tomasz 1974 Scador.com tak
196. Krzyżostaniak Marcin 1975 Zgrupka Team tak
197. Kubiak Bartosz 1988 BROWAR FORTUNA tak
198. Kuciak Bartosz 1987 Krosno (Mosina) tak
199. Kukułka Marek 1975 Bogucin tak
200. Kupczyński Igor 1987 Poznań tak
201. Kurek Marta 1986 Poznań tak
202. Kutyba Mariusz 1980 Wolne Ślimaki tak
203. Kwinta Marcin 1980 KB Szamotuły tak
204. Lala Katarzyna 1979 Mosina tak
205. Langner Basia 1984 Plewiska tak
206. Lasota Mateusz 2000 Poznań tak
207. Lembicz Robert 1975 Poznań tak
208. Lepczak Robert 1993 Decora Running Team tak
209. Leszczak-Phong Dariusz 1983 Getinge Infecteam tak
210. Lewandowska Maria 1982 Biegam Bo Nie Lubie tak
211. Lewandowski Rafał 1982 Biegam Bo Nie Lubie tak
212. Lewardowski Konrad 1970 KTB Kuny tak
213. Lisiak Karina 1990 Kostrzyn wlkp tak
214. Ludwikowski Przemysław 1989 DSV tak
215. Ławrowski Marcin 1983 Plewiska tak
216. Łopąg Krzysztof 1985 Grupa OLX Team tak
217. Łuczak Tomasz 1970 StruśKardio tak
218. Łuczkiewicz Edyta 1982 Zabiegane ŚrePoLe tak
219. Łuszczewska Zuzanna 1989 Grupa OLX tak
220. Macias Waldemar 1958 Zielona Gora tak
221. Maciaszek Agnieszka 1981 Poznań tak
222. Maciejewski Marcel 1987 Poznań tak
223. Maciejewski Rafał 1983 Czmoń tak
224. Macioszek Natalia 1982 Poznań tak
225. Maćczak Katarzyna 1991 Koło tak
226. Maćkowski Mateusz 1975 GETINGE Infecteam tak
227. Madaj Paweł 1977 Biegam, Bo Nie Lubię tak
228. Majchrzak Jacek 1980 Koscian Team tak
229. Makowska Joanna 1987 Gorzów Wielkopolski tak
230. Małecki Marek 1975 BROWAR FORTUNA tak
231. Małkowski Piotr 1952 Kościan tak
232. Mantyk Katarzyna 1982 Oborniki tak
233. Mańkowski Miichał 1985 Organic Race Team tak
234. Marciniak Katarzyna 1980 Poznań tak
235. Marciniak Marek 1981 eSesja tak
236. Marcinkowska Anita 1983 Luboń tak
237. Marczak Joanna 1980 Komorniki MTB Team tak
238. Marczak Maciej 1979 Komorniki MTB Team tak
239. Marek Mateusz 1985 Strykowo tak
240. Markiewicz Joanna Zuza 1976 Kobiety biegaja tak
241. Masztalerz Bartosz 1988 WATAHA - łączy nas bieganie tak
242. Matysiak Daniel 1985 KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski tak
243. Mazur Katarzyna 1980 UMLAUT tak
244. Mazur Marek 1979 Poznań tak
245. Miazga Emilia 1992 Forest Gang Bydgoszcz tak
246. Michalak Izabela 1979 KOMORNIKI MTB TEAM tak
247. Michalak Monika 1990 Kobiety biegają tak
248. Michalak Tomasz 1978 KOMORNIKI MTB TEAM tak
249. Michalowski Krzysztof 1980 Śrem tak
250. Michałek Marian 1971 Komorniki tak
251. Michoń Piotr 1975 BROWAR FORTUNA tak
252. Mieloszyk Wojtek 1983 poznan tak
253. Miernik Ewelina 1989 Triton Konin tak
254. Mikołajczak Łukasz 1986 Wkurw_team tak
255. Mikołajczyk Krzysztof 1977 Komorniki tak
256. Milewski Arkadiusz 1977 PSS Pozytywnie Zakreceni tak
257. Mofina Adam 1985 LZS Zalesie tak
258. Monczyńska Małgorzata 1983 Poznań tak
259. Monczyński Bartłomiej 1979 Remmers Running Team / #OwocBiega tak
260. Mróz Tomasz 1982 Wiocha Biega tak
261. Naglak Hubert 1995 Runaway team tak
262. Napieralski Krzysztof 1982 Dzikie Dziki Gorzów tak
263. Napieralski Robert 1979 Poznań tak
264. Napierała Marcin 1980 Piątkowo na Biegowo tak
265. Naskręt Przemysław 1980 Kościan Team tak
266. Nawrocka-Michalczak Karolina 1979 Zielona Góro Zacznij Biegać tak
267. Nawrot Krzysztof 1973 Sportowy Kaźmierz tak
268. Nelke Tomasz 1977 Poznan tak
269. Niespodziana Anna 1982 Rogoziński Klub Biegacza tak
270. Nikiel Dariusz 1980 Dirty Sparrows tak
271. Nogaj Jacek 1969 Lusowo tak
272. Nowak Dariusz 1981 Komorniki tak
273. Nowak Dawid 1981 TRICeratops tak
274. Nowak Marcin 1971 KB MIŚ BOREK WLKP. tak
275. Nowak Mariusz 1983 PZU Sport Team tak
276. Nowak Mikołaj 1989 Poznań tak
277. Nowak Piotr 1974 Skórzewo tak
278. Nowicki Artur 1974 INDIAŃSKA WIOSKA-NOWY JAROMIERZ tak
279. Nowicki Bartosz 1987 Poznań tak
280. Ochowiak Klaudia 1985 Organic Race Team tak
281. Odija Leszek 1977 Wiry tak
282. Okulski Waldemar 1984 Czołowo tak
283. Oldenburg Tim 1980 Team Zoot Europe tak
284. Olejniczak Paweł 1969 Night runners tak
285. Oliński Paweł 1984 Kibole w biegu tak
286. Olszewski Szymon 1986 Getinge Infecteam tak
287. Osińska Marta 1989 Wiry tak
288. Otulakowska Marcela 1989 Trio z Matejki tak
289. Owczarek Maciej 1982 Biegaj Pod Okiem Trenera - Rafała Krzeszewskiego tak
290. Ozdoba Marek 1978 KB Intrex Poznań tak
291. Paluszkiewicz Karolina 1978 Maćkowiak team tak
292. Panek Aleksandra 2000 Złotniki tak
293. Panek Krzysztof 1970 Rzyć chyża gżegżółki i czyża tak
294. Paniączyk Robert 1990 TAKE RUN tak
295. Paradowski Norbert 1975 Poznań tak
296. Parucki Michal 1977 Vege Runners / Drużyna Biegowa Lecha Poznań tak
297. Pawlaczyk Tomasz 1975 Organizatorzy przeginają z wysokością wpisowego tak
298. Pawlik Filip 1988 Getinge Infecteam tak
299. Pawłowski Robert 1977 Vege Runners tak
300. Pazoła Jarosław 1973 Runner's Power tak
301. Pażucha Wojciech 1977 Acid Maniaxxx tak
302. Pela Jakub 1987 Decora Running Team tak
303. Peters Przemysław 1972 Murowana Goślina tak
304. Piechowiak Małgorzata 1966 Adrenalina Fitnes Team tak
305. Piętka Daniel 1977 Poznań tak
306. Piętka Kamil 1982 Luboń tak
307. Pigła Michał 1981 Sportowy Kaźmierz tak
308. Piszczelak Mateusz 1997 NETBOX BIEGA tak
309. Pittner Katarzyna 1983 Mieczewo tak
310. Piwański Piotr 1958 Łęczyca tak
311. Plewa Damian 1978 Lucky LUZers tak
312. Plewa Natalia 1982 Oborniki tak
313. Płaczek Łukasz 1987 Leszno tak
314. Pochylski Paweł 1985 Deloitte Adventure Team tak
315. Pochylski Przemysław 1974 Zgrupka Team tak
316. Podemska Patrycja 1988 Forest Gang tak
317. Podsadny Bartosz 1984 Poznań tak
318. Pokrywiecki Łukasz 1988 Dębnowskie Człapaki tak
319. Polaczyk Bartosz 1977 Komorniki tak
320. Popławski Marcin 1983 Poznań tak
321. Poterski Jakub 1980 MJP DRUK / I LOVE ZIEMEK tak
322. Poterski Mateusz 1978 MJP DRUK / I LOVE ZIEMEK tak
323. Potocki Maciej 1970 Orange Polska tak
324. Proskórnicki Jarosław 1977 Hicron Hardcore Team tak
325. Przybecki Dariusz 1982 Wiry tak
326. Przybylski Marcin 1986 OLX GROUP TEAM tak
327. Przybylski Wojciech 1997 Poznań tak
328. Przywecki Lech 1971 Kościan TEAM / KP PSP Rawicz tak
329. Ptak Adam 1972 Piątkowo na Biegowo tak
330. Ptak Dorota 1972 Piątkowo na Biegowo tak
331. Ptak Jarosław 1973 Lucky LUZers tak
332. Puszyński Jakub 1987 Poznań tak
333. Putowski Maciej 1988 eSesja.pl tak
334. Puzicki Tomasz 1976 Dominowo tak
335. Pytko Ryszard 1953 ZGZB Galloway Team tak
336. Rapior Maciej 1987 Szynszyl team tak
337. Ratajczak Jacek 1974 Bytkowiak Bytkowo tak
338. Respondek Anna 1983 1983 tak
339. Respondek Anna 1983 1983 tak
340. Respondek Anna 1983 Zielona Góra tak
341. Rewoliński Jakub 1986 Margonin tak
342. Rogowski Tomasz 1983 UMLAUT tak
343. Romanowski Mateusz 1985 osteopaci.com tak
344. Roszak Marcin 1980 KB Miś Borek Wlkp. tak
345. Rutkiewicz Piotr 1977 Iron Arena tak
346. Rutkowska Sandra 2000 Grupa OLX Team tak
347. Rutkowski Jakub 1989 Poznań tak
348. Rybicka Dominika 2000 Suchy las tak
349. Rychlewski Adam 1985 Zakrzewo tak
350. Rzepka Lucjan 1970 Roma Victrix tak
351. Rzyha Hubert 1984 Runner's Power tak
352. Sarbinowska Anna 1980 Kościan Team tak
353. Sempruch Witold 1997 Poznań tak
354. Siejek Natalia 1988 POWIAT POZNAŃSKI tak
355. Sienkiewicz Dariusz 1983 Organic Race Team tak
356. Sienkiewicz Joanna 1981 Organic Race Team tak
357. Sikora Katarzyna 1997 UNITED RUNNERS tak
358. Silska Sylwia 1972 Atrakcyjne Towarzystwo tak
359. Silski Marek 1969 Atrakcyjne Towarzystwo tak
360. Siwa Dominik 1979 Torpol Runinng Team tak
361. Smektała Tomasz 1988 Szczecin tak
362. Smierzchała Adam 1972 Mosina Bike Challegne tak
363. Smoczek Marlena 1978 Szamotuły tak
364. Smug Marcin 1989 Szynszyl team tak
365. Sobecki Sebastian 1976 PRO336 tak
366. Sobik Paulina 1983 PRO366 tak
367. Socha Aleksandra 1980 KOMORNIKI MTB TEAM tak
368. Socha Marcin 1978 Krosno tak
369. Sokólski Michał 1974 Krosinko tak
370. Solarek Krzysztof 1987 DZIKIE DZIKI GORZÓW tak
371. Spychała Marek 1988 Gaj Mały tak
372. Sroka Joanna 1981 Puszczykowo tak
373. Sroka Maciej 1978 Puszczykowo tak
374. Stachowiak Kamil 1984 Grupa OLX Team tak
375. Stanke Łukasz 1979 SziP tak
376. Starczyński Tomasz 1979 Team Aktywny Stęszew tak
377. Starzyńska-Kościuszko Katarzyna 1986 Pszczółkowski Team tak
378. Stawicki Łukasz 1978 Bydgoszcz tak
379. Stec Arkadiusz 1975 Grzmot Komorniki tak
380. Stepak Wlodzimierz 1969 KB Aktywni Konin tak
381. Stoliński Dominik 1976 Poznan tak
382. Stolpe Maciej 1968 Luboń tak
383. Strabel Jacek 1980 KB INTREX Poznań tak
384. Strogulski Marek 1972 Zgrupka Team tak
385. Sysak Anna 1997 Poznań tak
386. Szczepaniak Bronisław 1951 KĘDZIERZYN-KOŹLE tak
387. Szczepaniak Michał 1984 Drużyna tak
388. Szczuka Joanna 1994 Politechnika Poznańska tak
389. Szczygieł Łukasz 1980 OLX GROUP TEAM tak
390. Szewczyk Maria 1954 KOŚCIAN tak
391. Szpot-Marciniak Ewa 1981 KLAS SZPOT SWARZĘDZ tak
392. Szuba Marcin 1975 Lusówko tak
393. Szukała Dariusz 1980 Kibolski KS tak
394. Szymański Tomasz 1968 Team Biegowy Szczecinek tak
395. Szymczak Marcin 1977 Mosina tak
396. Szymczak Piotr 1978 Branno tak
397. Szymkowiak Błażej 1974 Środa Wlkp tak
398. Szymkowiak Paweł 1986 Grodziski Klub Biegacza tak
399. Ślaziński Paweł 1977 Rehau Crossactive tak
400. Śledzik Sebastian 1968 DT4YOU tak
401. Środa Sławomir 1988 Ultraszwagry tak
402. Śron Gabriela 1983 Złotniki tak
403. Świstek Lucjan 1972 NETBOX BIEGA tak
404. Tobis Marek 1961 Poznań tak
405. Tomas Damian 1990 D&W tak
406. Turska Monika 1974 SziP tak
407. Tutak Marcin 1970 Szczecin tak
408. Udałowski Radosław 1984 Komorniki tak
409. Urbaniak Marian 1962 Netbox Biega tak
410. Urbaniak Piotr 1975 FC PSARSKIE tak
411. Urbaniak Tomasz 1990 Getinge Infecteam tak
412. Wacko Marcin 1985 Grupa OLX Team tak
413. Walachowski Marcin 1991 GRUPA OLX tak
414. Walaszczyk Michalina 1983 Słynni Kenijczycy tak
415. Walczak Łukasz 1985 Byle do przoduQ tak
416. Wartecka Małgorzata 1975 Środa Wlkp tak
417. Wawrzyniak Małgorzata 1979 #teambiegiwlkp tak
418. Weber Paweł 1973 REHAU Crossactive tak
419. Weinert Artur 1982 Runner's Power tak
420. Wełna Mariusz 1978 Poznań tak
421. Węgier Agnieszka 1980 Zielona Góro Zacznij Biegać tak
422. Węgrowski Adam 1976 Parkrun Dąbrówka tak
423. Wichłacz Paweł 1983 KB Maniac Poznań tak
424. Wieczorek Łukasz 1984 #NBRteam / Vege Runners tak
425. Wieczorek Maria 1984 Przedwojewski Mountain Team tak
426. Wielik-Nowak Aleksandra 1973 Poznań tak
427. Wieliński Lech 1966 Grupa biegowa im. św Stanisław Kostki „ZDROWA KOSTKA” tak
428. Winckiewicz Marek 1976 Poznań tak
429. Winter Piotr 1987 MWC Team tak
430. Wira Mariusz 1973 KB MIŚ BOREK WLKP. tak
431. Witkowski Radosław 1986 PKO Bank Polski tak
432. Wojciechowska Helena 1982 night runners tak
433. Wojciechowska Wioletta 1969 Stargard,Ja się nie ścigam tak
434. Wojciechowski Aleksander 1988 Września tak
435. Wojciechowski Dariusz 1978 Krakowiak Team / i-Sport Team tak
436. Wojciechowski Krzysztof 1968 Stargard,Ja się nie ścigam tak
437. Wojciechowski Maksymilian 2001 Stargard,Ja się nie ścigam tak
438. Wojtasik Łukasz 1974 Nowosolska Grupa Biegowa tak
439. Wojtaszek Małgorzata 1981 XXXX tak
440. Wolbach Tomasz 1982 Wolne Ślimaki tak
441. Wolna Julia 2001 Poznań tak
442. Wolny Robert 1979 Poznań tak
443. Woźniak Grzegorz 1985 Grupa biegowa im.św. Stanisława Kostki "ZDROWA KOSTKA" tak
444. Woźniak Łukasz 1980 Poznań tak
445. Wódkiewicz Maciej 1971 WLKP Mountains Ultra tak
446. Wójcik Paulina 1989 Getinge Infecteam tak
447. Wrzesiński Grzegorz 1971 Potrzanowo tak
448. Wujda Mirosław 1975 ERNI RULEZ tak
449. Wylegała Izabela 1980 PCH_RUN tak
450. Wylegała Michał 1978 PCH_RUN tak
451. Zakrzewski Krzysztof 1971 3:33 TEAM tak
452. Załuska-Lipa Agnieszka 1979 Mosina tak
453. Zarkova Denitsa 1994 Night Runners tak
454. Zawadzki Waldek 1977 Poznań tak
455. Zawodna Natalia 1989 Poznań tak
456. Zbierajewski Paweł 1985 Poznań tak
457. Zielińska Barbara 1983 Hicron Hardcore Team tak
458. Ziemski Maciej 1984 vege runners tak
459. Zoga Paweł 1983 Grupa OLX Team tak
460. Zydorczak Iwona 1984 Poznań tak
461. Zygmunt Radosław 1976 SII RUNNING TEAM tak
462. Zygner Sławomir 1971 R-TEAM RYDZYNA tak