Lista startowa

10. Żmigrodzki Bieg Smoka

Żmigród, 08.06.2019
Dystans: 10 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 250


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamczak Martyna 1992 Od Poniedzialku
2. Adamczyk Mariusz 1973 Altom Gniezno
3. Adamczyk Wojciech 2002 ZSRB Leszno
4. Adamska Agnieszka 1975 KS STASZEWSCY
5. Andrzejewska Justyna 1974 Masłowo
6. Andrzejewski Paweł 1973 Masłowo
7. Antczak Łukasz 1982 Krotoszyn
8. Babik Krzysztof 1994 Źródła
9. Bala Witold 1954 KB SUKCES ŻMIGRÓD
10. Balicki MiŁosz 1977 Oborygeni
11. Baran Ewa 1978 Maraton Team
12. Baranek Grzegorz 1976 Ostrów Wielkopolski
13. Bartkowiak Łukasz 1978 OMMŁ TEAM / R-TEAM
14. Bartkowiak Monika 1979 OMMŁ / R-TEAM
15. Basińska Marta 1979 1979
16. BasiŃski Michał 1975 Wrocław
17. Bekacz StanisŁaw 1963 Start Ścinawa
18. Bielak Piotr 1987 Wrocław
19. Bielawski Jan 1963 START ŚCINAWA
20. Bodziona Angelika 1972 KORZEŃSKO
21. Bora Andrzej 1948 WKB Piast W-w
22. Bryksa Iwona 1963 Opole
23. Brzozowski Kamil 1994 Rawicz
24. Burkowski StanisŁaw 1947 ks sukces
25. Chrąchol Krzysztof 1983 Skokowa
26. Chudy Roman 1958 R-Team Rydzyna
27. Cichosz Mateusz 1991 Żmigród
28. Ciesielski Maciej 1981 Ciesiu Team
29. Cieszkowski Amir 1988 Wroclaw
30. Cieśla Anna 1980 kb sukces
31. Cieśla Anna 1978 Żmigród
32. Czerwińska Anna 1988 Czarna Biega
33. Dera Karolina 1991 Żmigród
34. Duber Rafał 1993 Kargowa
35. FabjaŃski Augustyn 1957 aktywni klecina
36. Fages Emmanuel 1990 Wrocław
37. Fedorowicz Dariusz 1985 Góra
38. Fil Karolina 2002 RAWICZ
39. Fil Katarzyna 1975 RAWICZ
40. Frankiewicz Hanna 2002 SSW TEAM KROŚNICE
41. Gajkowski Andrzej 1973 ENDORFINY WĄSOSZ
42. Gajowy Artur 1973 KPP Trzebnica L5S1
43. Gałka Jacek 1979 Vege Runners \ KB Sukces Żmigród
44. Gałka Maciej 1983 Żmigród
45. Gałka Ola 1979 Vege Runners/ KB SUKCES Żmigród
46. Gawron Arkadiusz 1990 1990
47. Gbiorczyk Maciej 1983 Janina
48. Gieda Elżbieta 1988 MUKS SZOK BOJANOWO
49. Gościański Mateusz 1991 Google Pae Team
50. GÓrniak-Antkowiak Agnieszka 1978 Oborygeni
51. Górska Gabriela 1993 Wrocław
52. Grabkowski Robert 1969 KB SUKCES ŻMIGRÓD
53. Gradzik Przemyslaw 1990 Trzebnica
54. Grzelczak Aleksandra 1998 DabrowskiTeam
55. Grzybkowska Edyta 1991 Grupa taneczna WM
56. Hałas Maciej 1980 LOK Pakosław
57. Hruszowiec PaweŁ 1972 Pan cogito.s.c.
58. HryhorciÓw Zbigniew 1967 Wołów
59. Husarz Łukasz 1992 Żmigród
60. Ignaciuk Marta 1981 GÓROWO
61. Jackowski Maciej 1981 LOK Pakosław
62. Jakobina Joanna 1982 Ebof Target Team
63. Jakubowski Andrzej 1983 Żmigród
64. Janik Katarzyna 1978 KBS ŻMIGRÓD
65. Janiszewski Wiktor 1975 Athletics Team Prusice
66. Jankowski Ryszard 1943 WKB Piast Wrocław
67. Janowicz Wojciech 1976 Szymanowski Team/R-Team
68. Jarecki Arkadiusz 1993 Milicz
69. Jarecki Damian 1993 Athletics Team Prusice
70. Jarosz Robert 1982 Żmigród
71. Jasik Joanna 1987 Legnica
72. Jasik Wojciech 1987 Legnica
73. Jędrzejczyk Adrian 1977 Pocisk
74. Jóźwik Grzegorz 1978 Wołów Biega
75. Kaczmarczyk Lucjan 1972 KRATOS
76. Kaczmarek Ania 1990 Sierakowo
77. Kaczmarek Marek 1955 Wrocław
78. Kałuża Jakub 1996 Rawicz
79. Kaput PaweŁ 1981 TRZEBNICA
80. Kaput Piotr 1981 TRZEBNICA
81. Kasprzak Katarzyna 1985 Zawonia
82. Kasprzak Krzysztof 1971 speed żółwik
83. KĘdzia Bartlomiej 1977 LKS SANA KOSCIAN/TEAM KRAWCZYK
84. Klaybor Dawid 1990 34 BKPanc Żagań
85. Kocik Mateusz 1986 PRZESIĄKNIĘTY DŹWIĘKIEM
86. Kołacz Arkadiusz 1966 Maraton Team
87. Kołodziej Andrzej 1970 Biegam Pomagam Legnica
88. Komorowski Arkadiusz 1995 Athletics Team Prusic
89. Komorowski Karol 1982 Athletics Team Prusice
90. Kononowicz Leszek 1984 ŻMIGRÓD
91. Kornaś Marcin 1978 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
92. Korytkowska Ewa 1970 Fundacja Promyk Szczęścia
93. Kosarzycka Aneta 1987 KB SUKCES ŻMIGRÓD
94. Kosek Dariusz 1966 1966
95. Kosek Mateusz 1991 Góra
96. Kozak Krystyna 1967 LOB
97. Kozłowicz Tomasz 1992 OBORYGENI
98. Krasicki Michał 1977 1977
99. Kraśniewska Izabela 1992 KB SUKCES ŻMIGRÓD
100. Kraśniewski Krzysztof 1965 KB SUKCES Żmigród
101. Kruczkiewicz Mateusz 1979 KRUKI
102. Kryś Monika 1975 Wołów Biega
103. Krzemień Sławomir 1974 Kratos Trzebinica
104. Krzesak Jan 1945 KB SUKCES ŻMIGRÓD
105. Krzywania Paweł 1978 Vamos amigos
106. Kucab Andrzej 1966 LUBIN
107. Kucharski Arkadiusz 1984 Oborniki Śląskie
108. Kuczma Jakub 1974 Maraton Team
109. Kulczewski Łukasz 1980 KB Vamos Amigos Wrocław
110. Lamperski Marcin 1992 mlamperski_run / Dąbrowski Team
111. Lechki Tomasz 1973 Wołów Biega
112. Lenartowski Przemysław 1985 WOŹNIAK TEAM
113. Lewandowski Robert 1973 KB Sukces
114. Lewandowski Tadeusz 1949 WKB Piast
115. Lewicka Justyna 1988 Maraton Team
116. Lubańska Alicja 1968 SSW TEAM KROŚNICE
117. Łukowiak Maciej 1965 Rawicz
118. Majer Beata 1967 Rawicz
119. Majewski Jan 1956 Dabrowa Gornicza
120. Mandat Jank 1959 KB Lupus Oleśnica
121. Mańka Anna 1977 Żmigród
122. Mańka Tomasz 1978 Żmigród
123. Marcinek RafaŁ 1972 WROCŁAW
124. Marcinkiewicz Tadeusz 1953 Wroclaw
125. Marczak Przemysław 1981 Running Team Milicz
126. Markowski Sebastian 1985 Running Team Milicz
127. Matuszewska Anna 1995 Rawicz
128. Matuszewski Łukasz 1993 Leszno
129. Matuszewski Ryszard 1961 Rawicz
130. Michalak Jakub 1986 MKS Siechnice
131. Miedzińska Katarzyna 1995 Kościan
132. Mielcarek Tomasz 1978 masaze-tomek.pl
133. Mielczarek Stanisław 1957 niezrzeszony
134. Mitek Andrzej 1970 KB Sukces Żmigród
135. Mitek Dorota 1971 KB Sukces Żmigród
136. Mitek Hanna 2001 Żmigród
137. Młyniec Ewa 1980 KB Sukces
138. Mogilan Arkadiusz 1984 KB Sukces Żmigród
139. Mróz Paweł 1988 Żmigród
140. Mróz Tomasz 1981 1981
141. Musielak Krystyna 1964 KB Sukces Żmigród
142. Musur Adam 1953 KB Szerszen
143. Myśliwek Marcin 1979 Trzebnica
144. Nalewajko Izabela 1972 Smerfetka
145. Nietreba Dariusz 1971 TRZEBNICA
146. Nizio Artur 1974 SUŁÓW BIEGA
147. Nowak Sławomir 1985 1985
148. Nowicki Andrzej 1963 Running Team Milicz
149. Ohera Yurii 1990 Pirania Radziądz
150. Oleś Paweł 1979 ORLA KORZEŃSKO
151. Olszewski Robert 1976 Żmigród
152. Oltuch Patryk 1995 Żmigród
153. Opyd Mariusz 1987 Wołów
154. Oślizło Grzegorz 1980 AKB ESEMAS
155. Owsianik Sylwia 1974 Running Team Milicz
156. Panek Radosław 2000 Bielawska Akademia Biegania
157. Parysek Arkadiusz 1974 Brzeg Dolny
158. Pasek-Zarzycka Marta 1984 Oborniki Śląskie
159. Pawlak Olaf 2002 Zmigród
160. Peniowicz Justyna 1987 Running Team Milicz
161. Piekarski Piotr 1987 EBOF TARGET TEAM
162. Pieniężny Adam 1975 KB Sukces Żmigród
163. Pierzchlewicz Grzegorz 1970 KB Sukces Żmigród
164. Pierzchlewicz Maria 1978 KB Sukces Żmigród
165. Pietraszek Emilia 1992 Wrocław
166. Plesner Ryszard 1964 Wolów Biega
167. Porada StanisŁaw 1971 AKB ESEMAS
168. Porucznik Anna 1984 Zmigrod
169. Posłuszny Mariusz 1972 Akb Esemas
170. Przybylak Paweł 1963 Almark Leszno
171. Pudło Piotr 1987 KB SZERSZEŃ OLEŚNICA
172. Raszka Krzysztof 1975 Running Team Milicz
173. Razik Tadeusz 1952 brak
174. Redko Jarosław 1992 ROZBIEGANY RAWICZ
175. Rejek WiesŁaw 1955 Krobia
176. Rogoźnicki Paweł 1980 Lubin
177. RosadziŃski SŁawomir 1969 PARKRUN LESZNO :)
178. Rozlazły Krzysztof 1984 PSŻ Żmigród
179. Rozmus Mateusz 1994 WS Delegatura Głogów/Biegacz Teoretyczny
180. Rudnicka Anita 1972 Żmigród
181. Rudnicki Zbigniew 1973 Żmigród
182. Ryba Andrzej 1991 Miejska Górka
183. Rycerz Zbyszko 1976 FITSTYLE TEAM
184. Saleta Anna 1990 MATNER RUNNING TEAM
185. Saleta Maciej 1990 MATNER RUNNING TEAM
186. Samiło Mateusz 1993 żmigród
187. Schabel Robert 1976 Leszno
188. Siciak Łukasz 1982 ORLA KORZEŃSKO
189. Skoracka Anna 1992 Pro-Run Wrocław
190. Skrzypek Adrian 1978 MASŁOWO BIEGA
191. Sławiński Jacek 1974 SSW Team Krośnice
192. Słowińska Dominika 1993 Prudential
193. Smereka Tomasz 1977 Running Team Milicz
194. Smużny Łukasz 2002 Predators Wałbrzych
195. Sobczyk Łukasz 1985 Głogów
196. Sobczyk Paweł 1962 Głogów
197. Sobera Jan 1963 Echo Twardogóra
198. Sobera Łukasz 1989 Twardogóra
199. Sołtysiak Paweł 1988 PSŻ Żmigród
200. StaŚkiewicz Andrzej 1968 KB SUKCES ŻMIGRÓD
201. Stefanowski Mariusz 1970 Opole
202. Stępień Monika 1991 Pępowo
203. Stopka Michalina 1988 1988
204. Suprynowicz Darek 1968 REPUS Świdnica
205. Synowiec Adam 1972 KB SUKCES ŻMIGRÓD
206. Synowiec Małgorzata 1974 KB SUKCES ŻMIGRÓD
207. Szaniawski Bartłomiej 1985 Żmigródek
208. Szcześniak Andrzej 1949 WOMP WROCŁAW
209. Szerszeń Daniel 1977 Mojęcice
210. Szkolna Jolanta 1971 KB SUKCES ŻMIGRÓD
211. Szkolny Tomasz 1972 KB SUKCES ŻMIGRÓD
212. Szulc Grzegorz 1976 AKTYWNY TATUS
213. Szumacher Kamila 1979 M.A.J.K.
214. Szumacher Michał 1972 M.A.J.K.
215. Szwiec Łukasz 1982 Fresenius Medical Care SSC Wrocław
216. Szymczak Łukasz 1985 SSW TEAM KROŚNICE
217. Szymecki Slawomir 1978 Wały
218. Śleboda Ryszard 1944 Wołów Biega
219. Tereniuk Przemysław 1986 Trzebnica
220. Toda Emil 1982 Dtr
221. Tom Andrzej 1952 Wrocław
222. Turbańska Beata 1974 Leszno
223. Turowski Franciszek 1954 Korzeńsko
224. Twardowski Dominik 1982 MASŁOWO BIEGA
225. Tyczkowski Mariusz 1967 Wroclaw maraton team
226. TyczyŃski Marek 1971 MASŁOWO BIEGA
227. Waleński Sławomir 1973 RUNNING TEAM MILICZ
228. Wałkiewicz Paweł 1982 1982
229. Wieczorek Klaudia 1999 Żmigród
230. Wierzba Jacek 1978 Klub Biegacza Sukces Żmigród
231. Wilińska-Chrastek Edyta 1977 Leszno
232. Witczak Artur 1980 Gostyń run
233. Wnuk Janusz 1990 Milicz
234. Wnuk Tomasz 1986 PROmil Team
235. Wojtaszek Artur 1986 KB Sukces
236. Wojtyczka Józef 1956 Running Team Milicz
237. Wojtyczka Łukasz 1992 KB SUKCES Żmigród
238. Wojtyczka Tomasz 1981 SSW Team Krośnice
239. Wolna Aleksandra 1956 Poznan
240. Wolny Piotr 1986 Woźniak team
241. Wosik Radosław 1990 Żmigród
242. Wroński Aleksander 1981 PSŻ Żmigród
243. Wygralak Piotr 1986 Drużyna Szpiku
244. Zajączkowska Anna 1993 Trzebnica
245. Zakaszewska Alicja 1971 Góra
246. Zawada Edward 1965 Uciechów
247. Zieliński Krzysztof 1956 Góra
248. Zieliński Michał 1986 Prudential Polska
249. Żołdak Paweł 1990 Harpagan Team Milicz
250. Żygadło Tadeusz 1973 Wołów-Biega